معماریکا

تی وی وال با چوب ترمو

TV Wall ترمووود

طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون.
برای طراحی و اجرا تی وی وال با چوب ترمو می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تی وی وال با چوب ترمو

 

طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون لیست قیمت چوب ترمو

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، مدل‌های کاربردی‌تر، بزرگ‌تر و نازک‌تر مانند تمام وسایل الکترونیکی در تلویزیون‌ها تولید می‌شوند. با توجه به تغییر شکل تلویزیون ها و تفاوت سلیقه های مربوط به مبلمان، استندهای تلویزیون جای خود را به واحدهای تلویزیونی دادند.

تی وی وال با چوب ترمو

در سال‌های اخیر، تلویزیون‌ها و پایه‌های تلویزیون نسل جدید مانند سایر مبلمان به دنبال کیفیت‌های خاص بوده‌اند. از آنجایی که نیازها و ابعاد هر خانه متفاوت است و سلیقه هر فرد متفاوت است، تمایل زیادی به محصولات با طراحی خاص در واحدهای تلویزیونی وجود دارد. این تی وی وال با چوب ترمو واحد طراحی تلویزیون استگسترش تولید آن را تسهیل می کند. این محصولات که به نام‌های پایه تلویزیونی طراحی و تلویزیون‌های سفارشی نیز شناخته می‌شوند، در تمامی سایزها و سبک‌ها تولید می‌شوند. مدل‌های واحد طراحی در هر محیطی که تلویزیون‌ها در آن قرار دارند، زیبایی‌شناسی را به فضاهای زندگی ما با انواع مختلف می‌بخشند.

تی وی وال با چوب ترمو

طراحی مدل های یونیت تی وی وال با چوب با انواع مختلف و چوب ترمو

یونیت های تلویزیون که برای استفاده در تمامی فضاهای منازل ما اعم از اتاق نشیمن، طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون اتاق نشیمن و تلویزیون به یک ضرورت تبدیل شده اند، به طور ویژه با توجه به نیاز و سلیقه کاربران طراحی شده اند. مشخص است که امروزه کاربران با در نظر گرفتن سبک ها، درخواست های خاص و اندازه خانه ها و تلویزیون های خود تقاضای زیادی برای تولید استندهای تلویزیونی و واحدهای تلویزیونی دارند.

تی وی وال با چوب ترمو

در این راستا طرح های مختلف یونیت تلویزیون ساخته می شود. در حالی که یونیت های تلویزیون سفارشی سفارش داده می شود، این یک واقعیت است که مدل های یونیت تلویزیون طرح چوبی مورد تقاضا هستند، اما واحدهای ساخته شده از فلز یا با جزئیات فلزی نیز ترجیح داده می شوند. یونیت های تلویزیون فلزی معمولا دارای مدل های دیواری هستند. طراحی واحدهای دیواری ،از آنجایی که این محصولات کاربردی و صرفه جویی در فضا هستند، اغلب در اتاق های نشیمن و آشپزخانه های کوچک در محل کار، دفاتر و منازل استفاده می شوند.قیمت رنگ چوب ترمو

واحدهای تلویزیونی نیز بر اساس سبک طبقه بندی می شوند. تی وی وال با چوب ترمو علاوه بر مدل های کلاسیک که با ست های اتاق نشیمن و نشیمن سازگار هستند، طرح های یونیت تلویزیون مدرن  می توانند زیبایی مینیمال را به خانه های ما اضافه کنند.

تی وی وال با چوب

طبیعی ترین تی وی وال با چوب ترمو در تهران

واحد تلویزیون چوبی تولید شده با استفاده از مواد طبیعی مانند افرا، گردو، بلوط. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون تکزن با طبیعی ترین و شیک ترین مدل های خود منتظر شماست. یونیت های تلویزیون چوبی که برای دکوراسیون اتاق نشیمن شما ضروری هستند، ظاهری زیبا به خانه شما می بخشند. مدل های یونیت چوبی که با طرح های خود با کشوها، قفسه ها و کابینت ها تجربه مفیدی را اجتناب ناپذیر می کنند. یک منطقه ویژه ایجاد می کند که می توانید تلویزیون خود را در آن قرار دهید. این به شما کمک می کند تا تلویزیون خود را در ارتفاع ایده آل تماشا کنید که می توانید آن را روی پایه دستگاه یا روی دیواری که دستگاه در آن قرار دارد با کمک آویز دیواری تلویزیون قرار دهید.

تی وی وال با چوب

یونیت های تی وی وال با چوب ترمو با طراحی های زیبایی شناسی خود توجه را به خود جلب می کنند

مدل های یونیت تلویزیون چوبی با طرح های زیبایی به سلیقه شما ارائه می شود. تی وی وال با چوب ترمو طیف گسترده ای از طرح های نامتقارن، و همچنین مدل های ساده و کلاسیک. با جزئیات قفسه، کشو و کابینت غنی شده است. این محصولات که به عنوان میز تلویزیون چوبی نیز شناخته می شوند رنگ های مختلفی را برای شما به ارمغان می آورند. به لطف مواد طبیعی، دارای گزینه های رنگی اصلی سیاه، آنتراسیت، کروم، گردو، خاکستری، سفید و بسیاری دیگر است. انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون منزل را برای شما آسان می کند. این محصولات دارای طرح های مناسب برای اتاق نشیمن و نشیمن می باشند. با انتخاب مدل های یونیت تلویزیون که با مدل های صندلی راحتی و صندلی بال همخوانی دارند می توانید به دکوراسیونی جامع برسید .

تی وی وال ام دی اف

مدل های یونیت تی وی وال با چوب ترمو مناسب برای همه سبک ها

یونیت های تلویزیون چوبی که می توانید با توجه به مبلمان و سایر وسایل خود انتخاب کنید. مدل هایی را به نمایش می گذارد که برای همه سبک ها جذاب است. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون گزینه گردو انتخاب کسانی است که می خواهند به ظرافت ساده دست یابند. این واحد که دارای دو میز تودرتو می باشد به شما امکان صرفه جویی در فضا را می دهد. از سوی دیگر، گزینه تی وی وال با چوب ، به سبک مدرن جذاب است. با طرح مرمری و جزئیات قاب طلایی خود جلب توجه می کند. چه به دنبال یک پایه تلویزیون با میز قهوه خوری یا یک یونیت دیواری باشید، در مکان مناسبی هستید تا مدلی را پیدا کنید که مطابق با سلیقه و نیاز شما باشد.سقف متحرک چوبی

نکاتی که باید در مورد تعمیر و نگهداری تی وی وال با چوب ترمو بدانید

نکاتی وجود دارد که باید در مورد نگهداری از تلویزیون های چوبی که با هر دکوراسیونی سازگار هستند بدانید. تی وی وال با چوب ترمو با توجه به این نکات می توانید بدون مشکل از محصولات استفاده کنید. مدل های پایه تلویزیون چوبی راحتی را از نظر نظافت برای شما فراهم می کنند. توصیه می شود در حین نگهداری از این محصولات از پاک کننده های مخصوص چوب تولید شده استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید تنها با استفاده از یک پارچه مرطوب از واحد چوبی خود مراقبت کنید. به این ترتیب می توانید گرد و غبار و کثیفی را بدون برهم زدن درخشش بی عیب و نقص محصولات پاک کنید.

دکوراسیون تی وی وال

 

 

 

چگونه یک تی وی وال با چوب ترمو انتخاب کنیم؟

 

اولین چیزی که هنگام انتخاب یک تلویزیون چوبی طبیعی مانند تلویزیون بلوط یا گردو باید در نظر بگیرید، استفاده مورد نظر شما است. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون اگر قرار است از محصولات فقط برای ایجاد فضایی که تلویزیون را در آن قرار می دهید استفاده کنید، می توانید طرح های ساده را انتخاب کنید. اگر به دنبال محصولی هستید که با قرار دادن وسایل خود علاوه بر تلویزیون در فضا صرفه جویی کند، می توانید به طرح هایی با قفسه، کابینت و کشو روی بیاورید. یکی دیگر از مواردی که در انتخاب باید به آن توجه کنید، انتخاب مدل هایی است که برای دکوراسیون منزل شما مناسب است. شما می توانید با انتخاب یک تلوزیون چوبی که با مدل مبل ها , میزهای قهوه خوری و سایر وسایل تزیینی اتاق نشیمن یا اتاق نشیمن خود سازگار باشد انتخاب درستی داشته باشید .

 

ترمووود پشت تلویزیون

مدل های واحد تی وی وال با چوب ترمو که به دنبال آن هستید در تهران با قیمت های مقرون به صرفه هستند!

 

چه درخت بلوط یاقوت کبود بخواهید یا یک تلویزیون چوبی سفید، تمامی مدل های مورد نظر شما با قیمت های مقرون به صرفه در طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون منتظر شما هستند. این محصولات که با مدل ها و طرح های مختلف برای هر سلیقه و نیازی جذاب هستند، استفاده ای راحت را به ارمغان می آورند. شما در آدرس مناسبی برای واحدهای تلویزیون چوبی و همچنین پایه های تلویزیون شیشه ای و سایر محصولاتی هستید که دکوراسیون منزل شما را غنی می کند. برای اطلاع از قیمت واحد تلویزیون چوبی و مدل های متناسب با بودجه خود می توانید همین الان به چوب ترمو پشت تلویزیون نگاهی بیندازید.

 

قیمت تی وی وال

ملاحظات در هنگام ترجیح واحدهای تی وی وال با چوب ترمو سفارشی

 

یونیت دیواری برای سلیقه و نیاز از جمله مدل های یونیت تلویزیون تی وی وال با چوب ترمو با طراحی خاص می باشد. توجه به نکاتی قبل از سفارش استند تلویزیون و یونیت تلویزیون که نه تنها در منازل، بلکه در ادارات و محل کار، هتل ها و رستوران ها و یا قبل از انتخاب بین محصولات طراحی شده مورد نیاز است، ضروری است. اول از همه، می توانید با اندازه گیری منطقه ای که دستگاه را در آن قرار می دهید و ابعاد تلویزیونی که قرار است در داخل یونیت تلویزیون قرار گیرد، شروع کنید. پس از روشن شدن این نکات، بهتر است در مورد طرح های واحد تلویزیون برای نیاز خود تحقیق کنید. اگر به یک واحد تلویزیونی با فضای ذخیره سازی بزرگ نیاز دارید، توصیه می شود تلویزیونی با کابینت و قفسه سفارش دهید. برای داشتن ظاهری مرتب تر، می توانید کابینت های درب دار را به سفارش خود اضافه کنید. بنابراین، با اطمینان از دیده نشدن اقلام موجود در فضاهای ذخیره سازی خود، می توانید ظاهر سازمان یافته تری در فضاهای خود ایجاد کنید.طراحی و اجرا استخر با چوب ترمو

 

دلیل ترجیح محصولات با طراحی خاص این است که این محصولات به طور کامل نیازهای فردی را برآورده می کنند. این الزامات فقط فضاهای ذخیره سازی، راحتی یا انطباق با ابعاد نیستند. محصولاتی که به طور خاص طراحی شده اند نیز باید سلیقه های زیبایی شناختی متفاوتی داشته باشند. خریداران باید بتوانند واحدهای تلویزیونی را که در مدل ها و سبک های خود می پسندند، با رنگ های مورد نظر خود تهیه کنند و بتوانند طبق درک زیبایی شناختی خود، تغییرات مدل را از سازنده درخواست کنند. شما می توانید یونیت های تلویزیونی با طراحی خاص را از طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون سفارش دهید تا با بهره مندی از مزیت های قیمتی، پاسخ تمامی درخواست ها و پیشنهادات خود را با دید حرفه ای دریافت کنید.

 

طراحی تی وی وال

7 ایده برای دکوراسیون یونیت تلویزیون

 

یونیت تلویزیون که یکی از بارزترین قسمت های یک دکوراسیون منزل شیک است، تی وی وال با چوب ترمو جلوه ای دارد که می تواند حال و هوای محیط را تغییر دهد. بنابراین، باید با دقت زیاد تزئین شود. در این مرحله می توانید با  ایده های دکوراسیون یونیت تلویزیون سبک مورد نظر خود را ایجاد کنید .

 

یونیت تلویزیون که به ویژه در اتاق نشیمن و اتاق نشیمن خودنمایی می کند، از جمله مبلمان ضروری برای ظاهری لوکس است. با این حال، وقتی صحبت از دکوراسیون یونیت تلویزیون می شود، باید برخی از جزئیات را در نظر گرفت.

 

به عنوان آدرس مبلمان با کیفیت و لوکس نیلز، در این مقاله اطلاعات دقیقی در مورد  ایده های دکوراسیون یونیت تلویزیون ارائه می دهیم.

 

مدل های پشت تلویزیون

ایده های شیک دکوراسیون تی وی وال با چوب ترمو

 

یونیت های تلویزیونی که وقتی صحبت از دکوراسیون خانه های لوکس به ذهن می رسد باید به شیوه ای بسیار شیک تزئین شوند. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون بنابراین، می توانید لذت تماشای خود را افزایش دهید و فضای دلپذیری را به محیط خود اضافه کنید. و شما مجبور نیستید در مورد راحتی خود مصالحه کنید.

 

با ایده های دکوراسیون یونیت های تلویزیون، تی وی وال با چوب ترمو می توانید سبکی متناسب با سبک خود ایجاد کنید. می توانید گوشه تلویزیون رویایی خود را با واحدهای تلویزیون مدرن یا کلاسیک ایجاد کنید که می توانید آن را به دلخواه تزئین کنید. در این مرحله ایده های شیک دکوراسیون یونیت تلویزیون به شما کمک می کند.

 

بنابراین، ایده های دکوراسیون واحد تلویزیون چیست که فضای کاملا متفاوتی به فضای زندگی شما می بخشد ، بیایید با هم نگاهی بیندازیم.طراحی و اجرا نما با چوب ترمو

1. از لوازم جانبی کمک بگیرید

 

وقتی لوازم جانبی به درستی استفاده شوند، بخشی از یک ظاهر زیبا می شوند. تی وی وال با چوب ترمو از طرف دیگر یونیت های تلویزیون یکی از چشمگیرترین بخش هایی هستند که می توانید لوازم جانبی خود را در آن به نمایش بگذارید. به عنوان مثال، یونیت های تلویزیونی که می توانید آنها را با یک گلدان مدرن، قاب عکس یا چند خرده ریز تزئین کنید، فضای دلپذیری به محیط می بخشد.

 

جدیدترین مدل تی وی وال

 

از سوی دیگر، هنگام قرار دادن لوازم جانبی خود باید نکاتی را در نظر بگیرید. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون مخصوصاً باید مراقب باشید که قطعات سازگار را کنار هم نگه دارید و از لوازم جانبی زیاد استفاده نکنید. لوازم جانبی زیاد لذت تماشای تلویزیون را تا حد زیادی کاهش می دهد.

 

همچنین می توانید هنگام قرار دادن لوازم جانبی خود، گروه بندی را امتحان کنید. اکسسوری های گروهی هم از ظاهر ترکیبی جلوگیری می کنند و هم به شما در ایجاد یک استایل پیچیده کمک می کنند.

2. محیطی دلپذیر با گیاهان ایجاد کنید

 

هنگام تزیین یونیت تلویزیون می توانید از گیاهان کمک بگیرید. تی وی وال با چوب ترمو گیاهان هم فضایی شیک و هم پویا به محیط می بخشند. با این حال، هنگام نمایش گیاهان خود بر روی دستگاه تلویزیون، باید گیاهانی مانند کاکتوس را ترجیح دهید که نور زیاد خورشید را نمی خواهند. از طرفی می توانید با گیاهان مصنوعی دکوراسیون بسیار زیبایی ایجاد کنید.

 

هنگام نمایش گیاهان خود، می توانید نه تنها از قفسه های یونیت تلویزیون، بلکه از قسمت های جانبی آن نیز استفاده کنید. به خصوص برای گیاهان بزرگ، کناره های یونیت تلویزیون مکانی ایده آل خواهد بود.

 

دکوراسیون پشت تلویزیون

3. کتابخانه را اضافه کنید

 

واحد تلویزیون به راحتی می تواند به نقطه کانونی در یک محیط تبدیل شود. شما می توانید با قفسه های موجود در واحدهای تلویزیون جلوه مورد نظر خود را ایجاد کنید. شما می توانید کتابخانه کوچک خود را ایجاد کنید، به خصوص با واحدهای تلویزیونی که قفسه های زیادی دارند.

 

با بهترین کتاب هایی که به قفسه های یونیت تلویزیون اضافه می کنید می توانید به راحتی توجه مهمانان خود را به خود جلب کنید و شخصیت پیچیده خود را به نمایش بگذارید . از طرفی می توانید برای خود گوشه ای برای استراحت درست کنید و کتابتان را با آرامش بخوانید. طراحی و اجرا تراس

 

همچنین می توانید ریزه کاری های کوچکی را بین کتاب های خود اضافه کنید، بنابراین قفسه های دستگاه تلویزیون بسیار سرگرم کننده تر می شوند. از این نظر، واحد تلویزیون ویرا که با طراحی شیک خود متمایز و مجذوب می شود، با ساختار منحصر به فرد خود می تواند گزینه ایده آلی باشد و در عین حال به شما امکان می دهد با ساختار قفسه خود یک قفسه کتاب ایجاد کنید.

 

جدیدترین مدل تی وی وال

4. با میزها ظاهری شیک داشته باشید

 

نقاشی ها اشیایی فوق العاده قابل توجه هستند. یک میز با قرارگیری صحیح با افزودن بصری به محیط، تصویری لوکس می دهد. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون یونیت های تلویزیون یکی از قسمت هایی هستند که می توانید میزها را به خوبی قرار دهید.

 

در طول دکوراسیون یونیت تلویزیون تی وی وال با چوب ترمو می توانید از یک یا چند نقاشی بهره مند شوید. در این مرحله، می توانید یک میز را به صورت متقارن در سمت راست یا چپ دستگاه تلویزیون قرار دهید یا می توانید آن را به صورت نامتقارن قرار دهید.

5. ایجاد دکوراسیون دیوار

 

شاید یکی از مهم ترین نکات برای دکوراسیون یونیت تلویزیون، دکوراسیون دیوار باشد. تی وی وال با چوب ترمو شما می توانید فضایی مجلل را به محیط خود اضافه کنید، به خصوص با یک پانل دیواری شیک که به پشت تلویزیون های دیواری اضافه می شود.

 

اما برای ایجاد یک سبک مکمل با سبک دکوراسیون محیط، باید از سازگاری پنل دیواری که اضافه می کنید اطمینان حاصل کنید.

 

از سوی دیگر، می توان یک دکوراسیون زیبا بدون پانل دیوار ایجاد کرد. برای این کار می توانید دیواری را که تلویزیون در آن قرار دارد با رنگ دیگری رنگ آمیزی کنید. نکته ای که در اینجا باید به آن اشاره کرد این است که دیواری که تلویزیون در آن قرار دارد باید با رنگی چشمگیر رنگ آمیزی شود. بنابراین، می توان یک دکوراسیون تلویزیون چشم نواز ایجاد کرد.

 

جدیدترین مدل تی وی وال

6. به استفاده از شومینه توجه کنید

 

یک شومینه می تواند ظاهری پیچیده به یک محیط اضافه کند. با یک شومینه زیبا که در پایین تلویزیون ها تی وی وال با چوب ترمو قرار می گیرد می توان به سبک بسیار لوکسی دست یافت. علاوه بر این، به لطف قفسه های واحد تلویزیونی که در سمت راست و چپ دیواری که شومینه قرار دارد، می توانید واحد تلویزیون مورد نظر خود را تزئین کنید.طراحی و اجرا روف گاردن

7. از نورها استفاده کنید

 

شما می توانید از سیستم روشنایی LED در هنگام تزئین یونیت تلویزیون بهره مند شوید. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون این نورپردازی که در پشت تلویزیون قرار می‌دهید، می‌تواند لذت فیلم را به یک تجربه عالی تبدیل کند. همچنین با فراهم آوردن محیطی آرام و آرام، فضای مناسبی را برای شما ایجاد می کند.

دکوراسیون یونیت تلویزیون مدرن

 

اول از همه، اگر سبک دکوراسیون معاصر را دوست دارید، تی وی وال با چوب ترمو باید واحدهای تلویزیونی با جزئیات مدرن را ترجیح دهید. می‌توانید با مدل‌های تلویزیون مدرن که جزییات فلزی، مرمری و رنگ‌های ساده بر آن‌ها تسلط دارند، سبک دلخواه خود را ایجاد کنید. به عنوان مثال  واحد تلویزیون میلا در این زمینه از انتظارات شما فراتر خواهد رفت.

 

وقتی صحبت از دکوراسیون یونیت تلویزیون مدرن می شود، می توانید به این نکته اهمیت دهید که ریزه کاری هایی که به قفسه ها اضافه می کنید دارای جزئیات فلزی بیشتری هستند. در عین حال نباید از مفهوم ساده دور شوید و مراقب باشید که از لوازم جانبی زیاد استفاده نکنید.

 

هنگام ایجاد دکوراسیون دیوار می توانید از سبک آینده نگر نیز بهره مند شوید. به خصوص پانل های دیواری با جزئیات نامتقارن یک تصویر بسیار مدرن ایجاد می کند. علاوه بر پانل های دیواری، می توانید کارهای انتزاعی را برای نقاشی ترجیح دهید.

 

چوب ترمو پشت تلویزیون

دکوراسیون واحد تلویزیون کلاسیک

 

اگر درک کلاسیکی از دکوراسیون دارید، مدل های یونیت تلویزیون تی وی وال با چوب ترمو کلاسیک ممکن است انتخاب ایده آلی برای شما باشد. بنابراین، می‌توانید با تلویزیون‌های کلاسیک سبکی زیبا و اصیل ایجاد کنید که جزئیات چوبی خود را به بهترین شکل نشان می‌دهند.

 

یونیت های تلویزیون کلاسیک که می توانید با مدل های کلاسیک گروه نشیمن ظاهری مکمل داشته باشید نیز باید به صورت هماهنگ تزئین شوند. برای این کار می‌توانید کتاب‌های تاریخی را در قفسه‌های واحد تلویزیون به نمایش بگذارید یا عکس‌های خانوادگی خود را در قاب قرار دهید.

 

به خصوص از آنجایی که چوب یک ماده ضروری برای دکوراسیون کلاسیک است، می توانید ریزه کاری های چوبی را در قفسه های خود قرار دهید. بنابراین می توانید ظاهر کلاسیک مورد نظر خود را بدست آورید. همچنین می توانید ریزه کاری هایی با جزئیات طلایی به قفسه های خود اضافه کنید. به حدی که طلا جزو الزامات یک سبک کلاسیک مانند چوب است.

 

علاوه بر همه اینها، می توانید از رنگ هایی با لهجه های دراماتیک نیز بهره مند شوید. به عنوان مثال، می‌توانید با گروه صندلی طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون که با رنگ شرابی خود جلوه‌ای جذاب دارد، و واحد Favor TV با جزئیات چوبی به ظاهری هماهنگ دست پیدا کنید .

 

ترموود پشت تلوزیون

دکوراسیون واحد تلویزیون آوانگارد

 

با مدل های تلویزیون آوانگارد که مخصوص کسانی است که دکوراسیون آوانگارد را دوست دارند، تی وی وال با چوب ترمو می توانید به سبک مدرن تری نسبت به دکوراسیون کلاسیک برسید. واحدهای تلویزیونی آوانگارد با خطوط نوآورانه نیز از حداقل جزئیات تشکیل شده است.

 

شما می توانید زیورآلات سطحی طلایی رنگ و براق را انتخاب کنید که می توانید آنها را به واحدهای تلویزیونی آوانگارد اضافه کنید، به خصوص که در آنها از رنگ های روشن استفاده می شود. بنابراین می توانید مفهوم دکوراسیون مورد نظر خود را ایجاد کنید و حتی با محصولات مکمل لوکس سبک خود را به بهترین شکل ارائه دهید .

 

علاوه بر این، می توانید با مدل های ست مبل آوانگارد که با مدل های آوانگارد یونیت تلویزیون همراه خواهد بود، هم سبکی مجلل و هم خلاقانه ایجاد کنید. در این مرحله ، می توانید با گروه صندلی Albina Vol2 به سبک دکوراسیون آوانگارد مورد نظر خود برسید .

 

به عنوان نیلز، آدرس مبلمان با کیفیت و لوکس، تی وی وال با چوب ترمو مطلبی را در مورد ایده های دکوراسیون یونیت تلویزیون آماده کرده ایم که فکر می کنیم برای شما الهام بخش خواهد بود. همانطور که می بینید، دکوراسیون یونیت تلویزیون حتی می تواند نقطه کانونی یک محیط باشد. به همین دلیل، واحدهای تلویزیون باید با دقت زیادی تزئین شوند.

 

همچنین می‌توانید مبلمان طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون را برای واحدهای تلویزیونی انتخاب کنید که با حس لوکس بودن شما متناسب با سبک و فضای زندگی شما و مجموعه‌های همراه با واحدهای تلویزیونی ادغام شود تا بتوانید گزینه‌های مبلمان شیک و باکیفیت را در کنار هم پیدا کنید!

 

یونیت دیواری مدل های یونیت تلویزیون طرح چوب ترمو

 

 

 

 

 

 

مدل های یونیت تلویزیون ام دی اف با طرح ام دی اف محصولاتی با مقاومت بالا در برابر رطوبت و رطوبت هستند.

 

مدل های یونیت تلویزیون طرح ویژه یونیت دیواری . اگر خانه شما به ارزش اتاق نشیمن و. همچنین با ساختارهای عملکردی خود کوزوئم های متناسب با نیازها را ارائه می دهد. واحدهای تلویزیونی وسیع که خطوط کلاسیک و مدرن را در بر می گیرند، گزینه های مناسب برای هر خانه را با رنگ ها و طرح های مختلف ارائه می دهند. با کاردستی خاص با مدل های مختلف در طیف وسیعی تهیه می شود.

 

مدل های مدرن یونیت تلویزیون مبلمان ضروری دکوراسیون منزل شما، مدل های یونیت تلویزیون، طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون مخصوص مدل های تلویزیون ال سی دی ال سی دی و تلویزیون های پلاسما هستند. یونیت‌های تلویزیون مدل‌هایی هستند که برای نگهداری تلویزیون و دستگاه‌های پخش دی‌وی‌دی الکترونیکی داخلی، مودم گیرنده ماهواره‌ای و غیره در کنار هم به صورت تزئینی طراحی شده‌اند. مدلی که در یک فروشگاه دوست دارید ممکن است با همان شکوه در اتاق شما بماند.

 

متداول ترین مکمل دکوراسیون اتاق نشیمن یونیت های تلویزیون مدرن است. یونیت های دیواری با طراحی خاص، یونیت های تلویزیون مدرن، کاتالوگ های یونیت تلویزیون از برندهای مختلف و طرح های یونیت تلویزیون خاص با زیباترین مدل ها به ویژه مدل های 2020 تی وی یونیت در این دسته قرار می گیرند. قیمت واحد دیوار مدرن سیاه و سفید. یونیت دیواری تلویزیون چوبی که جلوه صمیمی و گرم تری را ایجاد می کند به همراه انواع یونیت تلویزیون مدرن مناسب ست و صندلی راحتی مناسبی است مخصوصا برای ادارات.

 

به طرح های یونیت تلویزیون یونیت دیواری و یونیت نشیمن نیز گفته می شود.طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون به لطف مدل های یونیت تلویزیون با طراحی خاص، می توانید سبک شخصی خود را در دکوراسیون منزل نیز به نمایش بگذارید. ایده های بیشتر در مورد طراحی مبلمان منزل را مشاهده کنید. ما مدل های یونیت تلویزیون مورد پسند شما را در کارگاه مبلمان و دکوراسیون خود در تاریخ تی وی وال با چوب ترمو با مواد و روش های ساخت مناسب به عنوان یک واحد تلویزیونی با طراحی ویژه با بودجه شما و شما تولید می کنیم.

 

سازگاری یونیت های تلویزیون با دیوار، برای اطلاعات بیشتر در مورد موادی که باید در پشت این قفسه های بزرگ استفاده شود

 

هر روز دیدگاه های ما به سمت تلویزیون هجوم می آورند، بنابراین مکان و طراحی آن ارزش توجه ویژه ای را دارد. برای سرگرم کردن هماهنگ یک منطقه تلویزیونی در فضای داخلی.

 

ترمو ود پشت تلویزیون

گزینه های تلویزیون

 

بهتر است تلویزیون را در فاصله بهینه از مبل قرار دهید. ارتفاعات نیز بر اساس راحتی تماشاگران تعیین می شود. گیرنده تلویزیون نباید خیلی بالا آویزان شود. شما نباید آن را بگذارید و خیلی پایین بایستید. انتخاب صلیب بستگی به اندازه اتاق دارد.

 

اتاق کوچک، بهتر است به مدل متوسط، ثابت به دیوار یا سقف نگاه کنید. تی وی وال با چوب ترمو در سالن بزرگ می توانید تجهیزات بزرگی قرار دهید. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون معمولاً سمت مقابل پنجره را برای منطقه تلویزیون انتخاب کنید یا به آن نگاه کنید.

اگر تصمیم گرفته شده است که تلویزیون را در همان مکانی که پنجره قرار دارد قرار دهید، پس ارزش خرید پرده های متراکم رول شده یا پرده ها را دارد. در غیر این صورت، نور خورشید در دید اختلال ایجاد می کند.

 

معمولا گزینه های زیادی برای قرار دادن تلویزیون وجود دارد.

 

 

 • روی دیوار.گزینه آسان نصب آن بر روی دیوار است.

 

 

 

 • در گوشه ای است.گاهی اوقات پوشش زاویه ای بهترین راه حل است. تی وی وال با چوب ترمو این تکنیک به صرفه جویی در فضا در یک فضای کوچک کمک می کند و برای طراح برای اجرای ایده های خود گسترده تر است.

 

 

 

 • در طاقچهاگر چیدمان طاقچه را فراهم کند، تلویزیون کاملاً در آن قرار می گیرد.

 

 

 

 • گچ تخته.طراحی گچ تخته، مطابق با اندازه یک تلویزیون طاقچه، به شما امکان می دهد یک تجهیزات داخلی ضربه ای ایجاد کنید.

 

 

 

 • روی میز خواباگر او مدل خود را روی سکو انتخاب کرده است، می توانید آن را روی میز خواب او قرار دهید.

 

 

 

 • وسط اتاق.اگر اتاق نشیمن بیش از حد بزرگ است، قرار دادن مبل و تلویزیون روی دیوارهای مخالف غیر عملی است – به نظر می رسد فاصله زیادی وجود دارد. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون اگر نمی خواهید وسط سالن را با مبلمان نرم بچسبانید، می توانید یک پارتیشن کوچک از دیوار خشک ایجاد کنید و یک برنامه تلویزیونی روی آن قرار دهید.آلاچیق

 

 

 

 • روی بیشتر آناگر یک پارتیشن بزرگ در یک آپارتمان استودیویی ساخته شده است که مناطق پخت و پز و تفریح ​​را از هم جدا می کند، می توانید از آن برای یک منطقه تلویزیونی استفاده کنید.

 

 

 

 • روی سقف.نصب سقف می تواند بسیار راحت باشد. نیاز به اختصاص مکان ویژه زیر تلویزیون را از بین می برد. علاوه بر این، به نظر می رسد این راه حل بسیار ظریف است. دستگاه را می توان آزادانه در هوا معلق کرد و در هر جهتی چرخاند.

 

 

 

 • در مجتمع مبلمان.بسیاری از دیوارها و قفسه های مدرن مکانی را برای یک منطقه تلویزیونی فراهم می کنند. بسیار راحت است، زیرا نیاز به در نظر گرفتن تفاوت های ظریف طراحی را از بین می برد و جایگزین تکنیک می شود. یک ترکیب نامتجانس و جذاب ظاهر می شود.

 

 

 

 • بالای شومینهآتش آرام می کند، بسته بندی می کند، راحتی ایجاد می کند. تی وی وال با چوب ترمو اگر مطمئن هستید که شعله رقصنده صفحه نمایش را مختل نمی کند، می توانید تلویزیون را بالای شومینه آویزان کنید. نکته اصلی این است که به اندازه ابعاد تکیه کنید. ابعاد هر دو مورد باید یکسان باشد.

 

 

 

 • تغییر لباسگاهی اوقات به دلایلی صاحبان می خواهند تلویزیون را پنهان کنند. می توانید این کار را با پنهان کردن درب کشیده انجام دهید.

 

 

ترمووود پشت تلوزیون

جدیدترین مدل تی وی وال

 

اگر تصمیم گرفته شده است که تلویزیون را به دیوار آویزان کنید، می توانید آن را برجسته کنید. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون پوشش دیدنی توجه را به خود جلب می کند و این تکنیک مانند یک نقطه تاریک تنها به نظر نمی رسد. برعکس، مرکز یک ترکیب طراح جالب خواهد بود.

سنگ تزئینی

 

سنگ طبیعی یا تقلید از آن یک تمرکز محجوب در منطقه تلویزیون ایجاد می کند. تی وی وال با چوب ترمو همچنین قابل مشاهده، قوی و گران خواهد بود.

کاغذ دیواری

 

این دکور برای هر کدام موجود است.منطقه تلویزیون را می توان با یک وب متفاوت از بقیه دیوارها، به عنوان مثال، با یک الگوی پوچ برجسته کرد.نکته اصلی این است که از سایه های بیش از حد روشن و چاپ های متضاد خودداری کنید.

 

دکوراسیون پشت تلوزیون

 

تصاویر و کاغذ دیواری عکس به خصوص منع مصرف دارند. حواس را از آنچه روی صفحه است منحرف می کند.باربیکیو

آجر

 

تکمیل سطوح داخلی با دیوار آجری هر ساله محبوبیت بیشتری پیدا می کند.در گیاه قهوه ای و خاکستری و آجری سفید را به یک اندازه خوب نشان می دهد.فضای داخلی بافت دار به دست می آید، شخصیت ویژه و شخصیت روشنی به دست می آورد.

لمینت

 

این ماده توسط اکثر افراد برای دیدن کف استفاده می شود. با این حال، تی وی وال با چوب ترمو در برخی موارد معلوم شد که برای دکوراسیون دیوار بسیار موفقیت آمیز اعمال می شود.

پانل های دیواری دیوار خشک

 

پانل های گچی با جلوه سه بعدی – گزینه عالی. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون آنها به شما این امکان را می دهند که بدون استفاده از رنگ های جیغ و نقاشی های رنگارنگ یک دیوار غیر معمول بسازید. حتی پنل های سفید در این عملکرد لوکس به نظر می رسند.

 

دکوراسیون ام دی اف

تی وی وال ام دی اف

 

اول از همه، ارزش انتخاب رنگ تلویزیون تلویزیون را دارد. مطلوب است که به طور ناسازگاری با موقعیت سازگار باشد. اکثر مدل ها در یک قاب جهانی مشکی فروخته می شوند، اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد. در مرحله بعد، ارزش این را دارد که در چه رنگی دیواری بسازیم که این تکنیک در آن قرار دارد. این باید سبک داخلی، کل طیف رنگ اتاق، مبلمان را در نظر بگیرد.

 

علیرغم این واقعیت که منطقه تلویزیون را می توان با سایه دیگری تأکید کرد، رنگ پایان بهتر است آرامش را انتخاب کنید.اگر می‌خواهید این تکنیک در مقابل پس‌زمینه دیوار برجسته شود، رنگ روشن (بژ، خاکستری روشن، بنفش کم‌رنگ یا سایر سایه‌های پاستلی) را انتخاب کنید.

شگفت انگیزترین ترکیب – تلویزیون سیاه در پس زمینه سفید.قیمت کابینت نئوکلاسیک

 

برعکس، من نمی خواهم روی تکنیک تمرکز کنم،آنها می توانند در رنگ تیره باقی بمانند. تی وی وال با چوب ترمو یک انتخاب خوب رنگ قهوه ای یا خاکستری تیره خواهد بود. انتخاب رنگ مشکی برای دیوارها با تلویزیون – حرکتی جالب. بنابراین این تکنیک با پس زمینه ادغام می شود، گویی در آن حل شده است.

 

رنگ های روشن نیازی به انتخاب ندارند، آنها را ناامید می کند و از صفحه نمایش دور می شود. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون اگر یک طرح خنثی یک استاندارد برای شما خسته کننده به نظر می رسد، می توانید از بافت استفاده کنید – یک پوشش دیواری با مواد دیگری بسازید. فضا همه کاره است – به علاوه یک پذیرایی از طراح خوب. قرار گرفتن دستگاه در طاقچه نظر او را جلب خواهد کرد. نقشه های دقت نیز مجاز است.

راه حل سبک

 

در ساخت اتاق نشیمن، مهم است که به سبک های داخلی انتخاب شده پایبند باشید. این نیز صدق می کند: هم طرح و هم طیف رنگی و هم مواد تکمیلی.

 

ترمو وود ام دی اف

کلاسیک

 

سرگرمی تجهیزات مدرن در یک فضای داخلی کلاسیک زیبا با برخی ترفندها قابل استفاده است. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون اگر نمی خواهید تلویزیون را در کمد یا پشت صفحه پنهان کنید، می توانید آن را با قالب گیری، گچ ست کنید.می‌توانید آن را در طاقچه‌های اطراف قفسه‌ها با کتاب‌ها یا ستون‌هایی در دو طرف قرار دهید.

 

فقط ارزش ورود به یک قاب در یک قاب را ندارد، بلکه تلاش برای ایجاد تقلیدی از یک نقاشی است. مضحک و ارزان به نظر می رسد. آنها همچنین نامطلوب هستند که تلویزیون را به پایه ها آویزان کنند – آنها باید فریبنده باشند. فقط به این ترتیب که ترکیب تمیز و هماهنگ باشد. در غیر این صورت، تلویزیون بیش از حد به نظر می رسد.

 

همچنین می توان از آن برای تزئین گچ، کاغذ دیواری، تزئین دیوار سنگی استفاده کرد. تی وی وال با چوب ترمو طیف رنگ نجیب است، اغلب حاوی سایه های گرم (شیر، بژ، قهوه ای). گاهی اوقات در فضای داخلی از رنگ های بورگوندی، سبز تیره، آبی استفاده می شود.

 

تی وی ام دی اف

 

می تواند در جهت نئوکلاسیک اتفاق بیفتدلهجه روشن(فیروزه ای، بنفش). اما اغلب به مبلمان و وسایل دکور مربوط می شود. دیوارها با رنگ های خنثی تزئین شده اند.قیمت کابینت کلاسیک

سبک های مدرن

 

پیشنهاد مینیمالیسم و ​​دقت با تکنولوژی بالا، اشکال هندسی واضح، رنگ های سرد تمیز. تی وی وال با چوب ترمو در اینجا خود بدون لوازم جانبی تلویزیون را می توان با یک کابینت روشن احاطه کرد یا به سادگی روی یک دیوار خالی قرار گرفت. نقاشی، کاغذ دیواری یکنواخت، پانل های سه بعدی. به نظر می رسد خوب برف سفید آجر به نظر می رسد تقلیدی از بافندگی.

 

در این فضای داخلی است که ترکیب سیاه و سفید عالی به نظر می رسد.می توانید رنگ خاکستری و مشکی را برای دیوار انتخاب کنید. کاور تنوع و تن. اگر اتاق دارای جزئیات خاکستری و کرومی زیادی است، می توانید یک تلویزیون در قاب نقره ای تهیه کنید.

 

اگر رنگ های سفید غالب باشد، وضعیت سفید برفی نیز خوب به نظر می رسد.همانطور که برای مدرن، اینجا بیشتر نرم، گرم، بافت های چوبی است.

اصول طراحی منطقه تلویزیون یکسان است، فقط سایه دیوار ممکن است متفاوت باشد، به عنوان مثال، بژ. همچنین می تواند توسط یک گونه ملحق شود.

 

تی وی وال ام دی اف

جهت اسکاندیناوی

 

این سبک شامل سهولت، یک قرنیز سفید است. تی وی وال با چوب ترمو فضای داخلی باید ساده، اما در عین حال راحت باشد.در چنین مواردی، تلویزیون به ندرت به دیوار آویزان می شود.معمولاً در انتهای عریض قرار دارد. این می تواند کتاب یا گلدان با گل های نزدیک باشد. آنها باید دکوراسیون خاص و طرح های پیچیده داشته باشند.

 

دیوارها همیشه مونوفونیک (سفید یا خاکستری شفاف) هستند.لهجه فقط می تواند از بافت، مانند آجر سفید ساخته شود.با این حال، طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون توجه نشده است که از این روش پذیرش اصلا استفاده نمی شود.

تی وی وال ام دی اف در تهران

 

در اینجا سایه طبیعی آجر بدون رنگ مناسب خواهد بود. همچنین یک مجموعه سطح بتنی وجود خواهد داشت. به خصوص در چنین فضای داخلی تلویزیون های با اندازه بزرگ خوب به نظر می رسند.قیمت کابینت مدرن

انتخاب نورپردازی

 

به طور معمول، منطقه تلویزیون به هیچ وجه پوشش داده نمی شود، تی وی وال با چوب ترمو این نورپردازی سقفی نسبتاً استاندارد است، طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون برای تماشای راحت فیلم ها و تجهیزات. با این حال، اگر بخواهید، می‌توانید یک نور پس‌زمینه سفارشی در پشت صفحه‌نمایش نصب کنید. این به شما امکان می دهد بدون نور اصلی اما در تاریکی مطلق تلویزیون تماشا کنید.درخشش نرم حاصل از این تکنیک یک جلوه بصری جالب ایجاد می کند.در این مورد، سایه روشنایی تزئینی می تواند هر باشد.

 

اگر دستگاه در طاقچه نصب شده است، می توانید لامپ هایی با نور پراکنده نرم در آن نصب کنید. گزینه دیگری – که تکنیک تنظیم نور پس زمینه برای سپر تزئینی به آن بستگی دارد.

و البته لامپ های کوچک را در دو طرف منطقه تلویزیون به دیوار آویزان کنید.

 

پشت تلوزیون ام دی اف

گزینه های دکور با چوب ترمو

 

اگر تلویزیون روی دیوار باشد، تی وی وال با چوب ترمو من واقعاً می خواهم آن را با عناصر تزئینی تزئین کنم. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون می توانید از یکی از ایده های پیشنهادی زیر استفاده کنید.

 

 

 • تصاویر، پانک.می توانید تصاویر مختصر را در اطراف تلویزیون، تصاویر یا پانل هایی با عکس های سیاه و سفید در آن پخش کنید. نکته مهم پرهیز از افراط و تغییرات است.

 

 

 

 • قفسه هااین گزینه می تواند عملکرد تزئینی و کاربردی خود را نیز انجام دهد. در قفسه ها می توانید وسایل دکوری، سوغاتی های مختلف، گل ها را در گلدان های گل قرار دهید. و می توانید از آن به عنوان مکانی برای کتاب ها، مجلات، دیسک ها و سایر اقلام کوچک استفاده کنید. قرار دادن قفسه ها می تواند ساده و اصلی باشد (شطرنج، آبشار). آخرین گزینه برای طراحی داخلی مدرن مناسب است.

 

 

 

 • آکواریوم.قبلا به شومینه اشاره کردم. با همان اصل، آب می تواند منطقه تلویزیون را با دکور متحد کند.

 

 

 

 

 

پشت تلویزیون ترمووود

ایده های خوب و قیمت ارزان تی وی وال با چوب ترمو

 

هارمونی داخلی نئوکلاسیک عالی ترکیبی از ویژگی های کلاسیک و مدرن است.تی وی وال با چوب ترمو تلویزیون بالای شومینه قرار دارد که با عکس های سیاه و سفید تزئین شده است. صفحه سیاه دستگاه در محیط های دیگر (پای صندلی، کف پوش) با موفقیت تکرار می شود.

 

طراحی آرام در رنگ های ملایم نیز می تواند اصلی باشد.تلویزیون در طاقچه بژ با الگوی به سختی قابل توجه قرار دارد. بدنه نقره ای این تجهیزات کاملاً با دکور روشن مطابقت دارد.

 

کنتراست سیاه و سفید همیشه شیک به نظر می رسد.در اینجا با افکت 3D Surround تکمیل می شود. پیچیدگی و ظرافت به فضای داخلی مینیمالیستی طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون کمک می کند.

 

هدست مدرن اصلی – قاب عالی برای منطقه تلویزیونی.قاب تلویزیون نقره ای بر تسلط درونی رنگ های خاکستری تأکید دارد.

 

اما یک مثال غیر معمول از نور پس زمینه دو سطح.یک ترکیب جالب تر، قفسه های شیشه ای را با سوغاتی می سازد.برای دیدن نمونه پروژه ها به صفحه اینستاگرم ما مراجعه کنید و برای مشاوره با ما تماس بگیرید

 

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای