معماریکا

ترمو وال

تیوی وال

TV Wall تیوی وال چوبی ترمووود ترمو وال

تیوی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال چوبی ، قیمت ترمو وود یا همان ترمو وال فقط با ترمووود برای TV Wall ، دکوراسیون پشت تلوزیون با معماریکا.
برای تهیه چوب ترمو پشت تیوی با ما تماس بگیرید.

ترمو وال

تی وی وال با چوب ترمو ترمو وال ارزان قیمت چوبی

طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون لیست قیمت چوب ترمو

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، مدل‌های کاربردی‌تر، بزرگ‌تر و نازک‌تر مانند تمام وسایل الکترونیکی در تلویزیون‌ها تولید می‌شوند. با توجه به تغییر شکل تلویزیون ها و تفاوت سلیقه های مربوط به مبلمان، استندهای تلویزیون جای خود را به واحدهای تلویزیونی دادند.

تی وی وال چوبی
تیوی وال

در سال‌های اخیر، تلویزیون‌ها و پایه‌های تلویزیون نسل جدید مانند سایر مبلمان به دنبال کیفیت‌های خاص بوده‌اند. از آنجایی که نیازها و ابعاد هر خانه متفاوت است و سلیقه هر فرد متفاوت است، تمایل زیادی به محصولات با طراحی خاص در واحدهای تلویزیونی وجود دارد. این تی وی وال با چوب ترمو واحد طراحی تلویزیون استگسترش تولید آن را تسهیل می کند. این محصولات که به نام‌های پایه تلویزیونی طراحی و تلویزیون‌های سفارشی نیز شناخته می‌شوند، در تمامی سایزها و سبک‌ها تولید می‌شوند. مدل‌های واحد طراحی در هر محیطی که تلویزیون‌ها در آن قرار دارند، زیبایی‌شناسی را به فضاهای زندگی ما با انواع مختلف می‌بخشند. فروش چوب ترمو شیراز

تی وی وال چوبی
تیوی وال

طراحی مدل های یونیت ترمو وال با چوب با انواع مختلف و چوب ترمو

یونیت های تلویزیون که برای استفاده در تمامی فضاهای منازل ما اعم از اتاق نشیمن، طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون اتاق نشیمن و تلویزیون به یک ضرورت تبدیل شده اند، به طور ویژه با توجه به نیاز و سلیقه کاربران طراحی شده اند. مشخص است که امروزه کاربران با در نظر گرفتن سبک ها، درخواست های خاص و اندازه خانه ها و تلویزیون های خود تقاضای زیادی برای تولید استندهای تلویزیونی و واحدهای تلویزیونی دارند.

تی وی وال چوبی
طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون

در این راستا طرح های مختلف یونیت تلویزیون ساخته می شود. در حالی که یونیت های تلویزیون سفارشی سفارش داده می شود، این یک واقعیت است که مدل های یونیت تلویزیون طرح چوبی مورد تقاضا هستند، اما واحدهای ساخته شده از فلز یا با جزئیات فلزی نیز ترجیح داده می شوند. یونیت های تلویزیون فلزی معمولا دارای مدل های دیواری هستند. طراحی واحدهای دیواری ،از آنجایی که این محصولات کاربردی و صرفه جویی در فضا هستند، اغلب در اتاق های نشیمن و آشپزخانه های کوچک در محل کار، دفاتر و منازل استفاده می شوند.قیمت رنگ چوب ترمو

واحدهای تلویزیونی نیز بر اساس سبک طبقه بندی می شوند. تی وی وال با چوب ترمو علاوه بر مدل های کلاسیک که با ست های اتاق نشیمن و نشیمن سازگار هستند، طرح های یونیت تلویزیون مدرن  می توانند زیبایی مینیمال را به خانه های ما اضافه کنند.

تی وی وال چوبی
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

طبیعی ترین ترمو وال با چوب ترمو در تهران

واحد تلویزیون چوبی تولید شده با استفاده از مواد طبیعی مانند افرا، گردو، بلوط. طراحی و اجرای تی وی وال با جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون تکزن با طبیعی ترین و شیک ترین مدل های خود منتظر شماست. یونیت های تلویزیون چوبی که برای دکوراسیون اتاق نشیمن شما ضروری هستند، ظاهری زیبا به خانه شما می بخشند. مدل های یونیت چوبی که با طرح های خود با کشوها، قفسه ها و کابینت ها تجربه مفیدی را اجتناب ناپذیر می کنند. یک منطقه ویژه ایجاد می کند که می توانید تلویزیون خود را در آن قرار دهید. این به شما کمک می کند تا تلویزیون خود را در ارتفاع ایده آل تماشا کنید که می توانید آن را روی پایه دستگاه یا روی دیواری که دستگاه در آن قرار دارد با کمک آویز دیواری تلویزیون قرار دهید. بازسازی هوشمند سازی خانه

تی وی وال چوبی
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

یونیت های ترمو وال با چوب ترمو با طراحی های زیبایی شناسی خود توجه را به خود جلب می کنند

مدل های یونیت تلویزیون چوبی با طرح های زیبایی به سلیقه شما ارائه می شود. تی وی وال با چوب ترمو طیف گسترده ای از طرح های نامتقارن، و همچنین مدل های ساده و کلاسیک. با جزئیات قفسه، کشو و کابینت غنی شده است. این محصولات که به عنوان میز تلویزیون چوبی نیز شناخته می شوند رنگ های مختلفی را برای شما به ارمغان می آورند. به لطف مواد طبیعی، دارای گزینه های رنگی اصلی سیاه، آنتراسیت، کروم، گردو، خاکستری، سفید و بسیاری دیگر است. انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون منزل را برای شما آسان می کند. این محصولات دارای طرح های مناسب برای اتاق نشیمن و نشیمن می باشند. با انتخاب مدل های یونیت تلویزیون که با مدل های صندلی راحتی و صندلی بال همخوانی دارند می توانید به دکوراسیونی جامع برسید .

تی وی وال
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

مدل های یونیت ترمو وال با چوب ترمو مناسب برای همه سبک ها

یونیت های تلویزیون چوبی که می توانید با توجه به مبلمان و سایر وسایل خود انتخاب کنید. مدل هایی را به نمایش می گذارد که برای همه سبک ها جذاب است. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون گزینه گردو انتخاب کسانی است که می خواهند به ظرافت ساده دست یابند. این واحد که دارای دو میز تودرتو می باشد به شما امکان صرفه جویی در فضا را می دهد. از سوی دیگر، گزینه تی وی وال با چوب ، به سبک مدرن جذاب است. با طرح مرمری و جزئیات قاب طلایی خود جلب توجه می کند. چه به دنبال یک پایه تلویزیون با میز قهوه خوری یا یک یونیت دیواری باشید، در مکان مناسبی هستید تا مدلی را پیدا کنید که مطابق با سلیقه و نیاز شما باشد.سقف متحرک چوبی

نکاتی که باید در مورد تعمیر و نگهداری ترمو وال با چوب ترمو بدانید

نکاتی وجود دارد که باید در مورد نگهداری از تلویزیون های چوبی که با هر دکوراسیونی سازگار هستند بدانید. تی وی وال با چوب ترمو با توجه به این نکات می توانید بدون مشکل از محصولات استفاده کنید. مدل های پایه تلویزیون چوبی راحتی را از نظر نظافت برای شما فراهم می کنند. توصیه می شود در حین نگهداری از این محصولات از پاک کننده های مخصوص چوب تولید شده استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید تنها با استفاده از یک پارچه مرطوب از واحد چوبی خود مراقبت کنید. به این ترتیب می توانید گرد و غبار و کثیفی را بدون برهم زدن درخشش بی عیب و نقص محصولات پاک کنید.

قیمت ترمو وال
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

چگونه یک ترمو وال با چوب ترمو انتخاب کنیم؟

اولین چیزی که هنگام انتخاب یک تلویزیون طبیعی مانند تلویزیون بلوط یا گردو باید در نظر بگیرید، استفاده مورد نظر شما است. طراحی و اجرای تی وی وال با ترمو وال جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون اگر قرار است از محصولات فقط برای ایجاد فضایی که تلویزیون را در آن قرار می دهید استفاده کنید، می توانید طرح های ساده را انتخاب کنید. اگر به دنبال محصولی هستید که با قرار دادن وسایل خود علاوه بر تلویزیون در فضا صرفه جویی کند، می توانید به طرح هایی با قفسه، کابینت و کشو روی بیاورید. یکی دیگر از مواردی که در انتخاب باید به آن توجه کنید، انتخاب مدل هایی است که برای دکوراسیون منزل شما مناسب است. شما می توانید با انتخاب یک تلوزیون چوبی که با مدل مبل ها , میزهای قهوه خوری و سایر وسایل تزیینی اتاق نشیمن یا اتاق نشیمن خود سازگار باشد انتخاب درستی داشته باشید .

قیمت ترمو وال
قیمت ترمو وال

مدل های واحد ترمو وال با چوب ترمو که به دنبال آن هستید در تهران با قیمت های مقرون به صرفه هستند!

چه درخت بلوط یاقوت کبود بخواهید یا یک تلویزیون چوبی سفید، تمامی مدل های مورد نظر شما با قیمت های مقرون به صرفه در طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون منتظر شما هستند. این محصولات که با مدل ها و طرح های مختلف برای هر سلیقه و نیازی جذاب هستند، استفاده ای راحت را به ارمغان می آورند. شما در آدرس مناسبی برای واحدهای تلویزیون چوبی و همچنین پایه های تلویزیون شیشه ای و سایر محصولاتی هستید که دکوراسیون منزل شما را غنی می کند. برای اطلاع از قیمت واحد تلویزیون چوبی و مدل های متناسب با بودجه خود می توانید همین الان به چوب ترمو پشت تلویزیون نگاهی بیندازید.

ملاحظات در هنگام ترجیح واحدهای تی وی وال با چوب ترمو سفارشی

یونیت دیواری برای سلیقه و نیاز از جمله مدل های یونیت تلویزیون تی وی وال با چوب ترمو با طراحی خاص می باشد. توجه به نکاتی قبل از سفارش استند تلویزیون و یونیت تلویزیون که نه تنها در منازل، بلکه در ادارات و محل کار، هتل ها و رستوران ها و یا قبل از انتخاب بین محصولات طراحی شده مورد نیاز است، ضروری است. اول از همه، می توانید با اندازه گیری منطقه ای که دستگاه را در آن قرار می دهید و ابعاد تلویزیونی که قرار است در داخل یونیت تلویزیون قرار گیرد، شروع کنید. پس از روشن شدن این نکات، بهتر است در مورد طرح های واحد تلویزیون برای نیاز خود تحقیق کنید. اگر به یک واحد تلویزیونی با فضای ذخیره سازی بزرگ نیاز دارید، توصیه می شود تلویزیونی با کابینت و قفسه سفارش دهید. برای داشتن ظاهری مرتب تر، می توانید کابینت های درب دار را به سفارش خود اضافه کنید. بنابراین، با اطمینان از دیده نشدن اقلام موجود در فضاهای ذخیره سازی خود، می توانید ظاهر سازمان یافته تری در فضاهای خود ایجاد کنید.طراحی و اجرا استخر با چوب ترمو

قیمت ترمو وال
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

7 ایده برای دکوراسیون یونیت تلویزیون

یونیت تلویزیون که یکی از بارزترین قسمت های یک دکوراسیون منزل شیک است، تی وی وال با چوب ترمو جلوه ای دارد که می تواند حال و هوای محیط را تغییر دهد. بنابراین، باید با دقت زیاد تزئین شود. در این مرحله می توانید با  ایده های دکوراسیون یونیت تلویزیون سبک مورد نظر خود را ایجاد کنید .

یونیت تلویزیون که به ویژه در اتاق نشیمن و اتاق نشیمن خودنمایی می کند، از جمله مبلمان ضروری برای ظاهری لوکس است. با این حال، وقتی صحبت از دکوراسیون یونیت تلویزیون می شود، باید برخی از جزئیات را در نظر گرفت.

به عنوان آدرس مبلمان با کیفیت و لوکس نیلز، در این مقاله اطلاعات دقیقی در مورد  ایده های دکوراسیون یونیت تلویزیون ارائه می دهیم.

ترموود تی وی
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

ایده های شیک دکوراسیون تی وی وال با چوب ترمو

یونیت های تلویزیونی که وقتی صحبت از دکوراسیون خانه های لوکس به ذهن می رسد باید به شیوه ای بسیار شیک تزئین شوند. طراحی و اجرای تی وی وال با ترمو وال جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون بنابراین، می توانید لذت تماشای خود را افزایش دهید و فضای دلپذیری را به محیط خود اضافه کنید. و شما مجبور نیستید در مورد راحتی خود مصالحه کنید.

با ایده های دکوراسیون یونیت های تلویزیون، تی وی وال با چوب ترمو می توانید سبکی متناسب با سبک خود ایجاد کنید. می توانید گوشه تلویزیون رویایی خود را با واحدهای تلویزیون مدرن یا کلاسیک ایجاد کنید که می توانید آن را به دلخواه تزئین کنید. در این مرحله ایده های شیک دکوراسیون یونیت تلویزیون به شما کمک می کند.

بنابراین، ایده های دکوراسیون واحد تلویزیون چیست که فضای کاملا متفاوتی به فضای زندگی شما می بخشد ، بیایید با هم نگاهی بیندازیم.طراحی و اجرا نما با چوب ترمو

1. از لوازم جانبی کمک بگیرید

وقتی لوازم جانبی به درستی استفاده شوند، بخشی از یک ظاهر زیبا می شوند. تی وی وال با چوب ترمو از طرف دیگر یونیت های تلویزیون یکی از چشمگیرترین بخش هایی هستند که می توانید لوازم جانبی خود را در آن به نمایش بگذارید. به عنوان مثال، یونیت های تلویزیونی که می توانید آنها را با یک گلدان مدرن، قاب عکس یا چند خرده ریز تزئین کنید، فضای دلپذیری به محیط می بخشد.

ایده تی وی
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

از سوی دیگر، هنگام قرار دادن لوازم جانبی خود باید نکاتی را در نظر بگیرید. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون مخصوصاً باید مراقب باشید که قطعات سازگار را کنار هم نگه دارید و از لوازم جانبی زیاد استفاده نکنید. لوازم جانبی زیاد لذت تماشای تلویزیون را تا حد زیادی کاهش می دهد.

همچنین می توانید هنگام قرار دادن لوازم جانبی خود، گروه بندی را امتحان کنید. اکسسوری های گروهی هم از ظاهر ترکیبی جلوگیری می کنند و هم به شما در ایجاد یک استایل پیچیده کمک می کنند.

2. محیطی دلپذیر با گیاهان ایجاد کنید

هنگام تزیین یونیت تلویزیون می توانید از گیاهان کمک بگیرید. تی وی وال با چوب ترمو گیاهان هم فضایی شیک و هم پویا به محیط می بخشند. با این حال، هنگام نمایش گیاهان خود بر روی دستگاه تلویزیون، باید گیاهانی مانند کاکتوس را ترجیح دهید که نور زیاد خورشید را نمی خواهند. از طرفی می توانید با گیاهان مصنوعی دکوراسیون بسیار زیبایی ایجاد کنید.

هنگام نمایش گیاهان خود، می توانید نه تنها از قفسه های یونیت تلویزیون، بلکه از قسمت های جانبی آن نیز استفاده کنید. به خصوص برای گیاهان بزرگ، کناره های یونیت تلویزیون مکانی ایده آل خواهد بود.

ایده تیوی وال
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

3. کتابخانه را اضافه کنید

واحد تلویزیون به راحتی می تواند به نقطه کانونی در یک محیط تبدیل شود. شما می توانید با قفسه های موجود در واحدهای تلویزیون جلوه مورد نظر خود را ایجاد کنید. شما می توانید کتابخانه کوچک خود را ایجاد کنید، به خصوص با واحدهای تلویزیونی که قفسه های زیادی دارند.

با بهترین کتاب هایی که به قفسه های یونیت تلویزیون اضافه می کنید می توانید به راحتی توجه مهمانان خود را به خود جلب کنید و شخصیت پیچیده خود را به نمایش بگذارید . از طرفی می توانید برای خود گوشه ای برای استراحت درست کنید و کتابتان را با آرامش بخوانید. طراحی و اجرا تراس

همچنین می توانید ریزه کاری های کوچکی را بین کتاب های خود اضافه کنید، بنابراین قفسه های دستگاه تلویزیون بسیار سرگرم کننده تر می شوند. از این نظر، واحد تلویزیون ویرا که با طراحی شیک خود متمایز و مجذوب می شود، با ساختار منحصر به فرد خود می تواند گزینه ایده آلی باشد و در عین حال به شما امکان می دهد با ساختار قفسه خود یک قفسه کتاب ایجاد کنید.

طراحی پشت تلوزیون
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

4. با میزها ظاهری شیک داشته باشید

نقاشی ها اشیایی فوق العاده قابل توجه هستند. یک میز با قرارگیری صحیح با افزودن بصری به محیط، تصویری لوکس می دهد. طراحی و اجرای تی وی وال با ترمو وال جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس ترمو وال اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون یونیت های تلویزیون یکی از قسمت هایی هستند که می توانید میزها را به خوبی قرار دهید.

در طول دکوراسیون یونیت تلویزیون تی وی وال با چوب ترمو می توانید از یک یا چند نقاشی بهره مند شوید. در این مرحله، می توانید یک میز را به صورت متقارن در سمت راست یا چپ دستگاه تلویزیون قرار دهید یا می توانید آن را به صورت نامتقارن قرار دهید.

5. ایجاد دکوراسیون دیوار

شاید یکی از مهم ترین نکات برای دکوراسیون یونیت تلویزیون، دکوراسیون دیوار باشد. تی وی وال با چوب ترمو شما می توانید فضایی مجلل را به محیط خود اضافه کنید، به خصوص با یک پانل دیواری شیک که به پشت تلویزیون های دیواری اضافه می شود.

اما برای ایجاد یک سبک مکمل با سبک دکوراسیون محیط، باید از سازگاری پنل دیواری که اضافه می کنید اطمینان حاصل کنید.

از سوی دیگر، می توان یک دکوراسیون زیبا بدون پانل دیوار ایجاد کرد. برای این کار می توانید دیواری را که تلویزیون در آن قرار دارد با رنگ دیگری رنگ آمیزی کنید. نکته ای که در اینجا باید به آن اشاره کرد این است که دیواری که تلویزیون در آن قرار دارد باید با رنگی چشمگیر رنگ آمیزی شود. بنابراین، می توان یک دکوراسیون تلویزیون چشم نواز ایجاد کرد.

چوب پشت تلویزیون
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

6. به استفاده از شومینه توجه کنید

یک شومینه می تواند ظاهری پیچیده به یک محیط اضافه کند. با یک شومینه زیبا که در پایین تلویزیون ها تی وی وال با چوب ترمو قرار می گیرد می توان به سبک بسیار لوکسی دست یافت. علاوه بر این، به لطف قفسه های واحد تلویزیونی که در سمت راست و چپ دیواری که شومینه قرار دارد، می توانید واحد تلویزیون مورد نظر خود را تزئین کنید.طراحی و اجرا روف گاردن

7. از نورها استفاده کنید

شما می توانید از سیستم روشنایی LED در هنگام تزئین یونیت تلویزیون بهره مند شوید. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون این نورپردازی که در پشت تلویزیون قرار می‌دهید، می‌تواند لذت فیلم را به یک تجربه عالی تبدیل کند. همچنین با فراهم آوردن محیطی آرام و آرام، فضای مناسبی را برای شما ایجاد می کند.

دکوراسیون یونیت تلویزیون مدرن

اول از همه، اگر سبک دکوراسیون معاصر را دوست دارید، تی وی وال با چوب ترمو باید واحدهای تلویزیونی با جزئیات مدرن را ترجیح دهید. می‌توانید با مدل‌های تلویزیون مدرن که جزییات فلزی، مرمری و رنگ‌های ساده بر آن‌ها تسلط دارند، سبک دلخواه خود را ایجاد کنید. به عنوان مثال  واحد تلویزیون میلا در این زمینه از انتظارات شما فراتر خواهد رفت.

وقتی صحبت از دکوراسیون یونیت تلویزیون مدرن می شود، می توانید به این نکته اهمیت دهید که ریزه کاری هایی که به قفسه ها اضافه می کنید دارای جزئیات فلزی بیشتری هستند. در عین حال نباید از مفهوم ساده دور شوید و مراقب باشید که از لوازم جانبی زیاد استفاده نکنید.

هنگام ایجاد دکوراسیون دیوار می توانید از سبک آینده نگر نیز بهره مند شوید. به خصوص پانل های دیواری با جزئیات نامتقارن یک تصویر بسیار مدرن ایجاد می کند. علاوه بر پانل های دیواری، می توانید کارهای انتزاعی را برای نقاشی ترجیح دهید.

ترموود 42/20
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

دکوراسیون واحد تلویزیون کلاسیک

اگر درک کلاسیکی از دکوراسیون دارید، مدل های یونیت تلویزیون تی وی وال با چوب ترمو کلاسیک ممکن است انتخاب ایده آلی برای شما باشد. بنابراین، می‌توانید با تلویزیون‌های کلاسیک سبکی زیبا و اصیل ایجاد کنید که جزئیات چوبی خود را به بهترین شکل نشان می‌دهند.

یونیت های تلویزیون کلاسیک که می توانید با مدل های کلاسیک گروه نشیمن ظاهری مکمل داشته باشید نیز باید به صورت هماهنگ تزئین شوند. برای این کار می‌توانید کتاب‌های تاریخی را در قفسه‌های واحد تلویزیون به نمایش بگذارید یا عکس‌های خانوادگی خود را در قاب قرار دهید.

به خصوص از آنجایی که چوب یک ماده ضروری برای دکوراسیون کلاسیک است، می توانید ریزه کاری های چوبی را در قفسه های خود قرار دهید. بنابراین می توانید ظاهر کلاسیک مورد نظر خود را بدست آورید. همچنین می توانید ریزه کاری هایی با جزئیات طلایی به قفسه های خود اضافه کنید. به حدی که طلا جزو الزامات یک سبک کلاسیک مانند چوب است.

علاوه بر همه اینها، می توانید از رنگ هایی با لهجه های دراماتیک نیز بهره مند شوید. به عنوان مثال، می‌توانید با گروه صندلی طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس ترمو وال اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون که با رنگ شرابی خود جلوه‌ای جذاب دارد، و واحد Favor TV با جزئیات چوبی به ظاهری هماهنگ دست پیدا کنید .

چوب ترمو 42/20
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

دکوراسیون واحد تلویزیون ترمو وال

با مدل های تلویزیون آوانگارد که مخصوص کسانی است که دکوراسیون آوانگارد را دوست دارند، تی وی وال با چوب ترمو می توانید به سبک مدرن تری نسبت به دکوراسیون کلاسیک برسید. واحدهای تلویزیونی آوانگارد با خطوط نوآورانه نیز از حداقل جزئیات تشکیل شده است.

شما می توانید زیورآلات سطحی طلایی رنگ و براق را انتخاب کنید که می توانید آنها را به واحدهای تلویزیونی آوانگارد اضافه کنید، به خصوص که در آنها از رنگ های روشن استفاده می شود. بنابراین می توانید مفهوم دکوراسیون مورد نظر خود را ایجاد کنید و حتی با محصولات مکمل لوکس سبک خود را به بهترین شکل ارائه دهید .

علاوه بر این، می توانید با مدل های ست مبل آوانگارد که با مدل های آوانگارد یونیت تلویزیون همراه خواهد بود، هم سبکی مجلل و هم خلاقانه ایجاد کنید. در این مرحله ، می توانید با گروه صندلی Albina Vol2 به سبک دکوراسیون آوانگارد مورد نظر خود برسید .

به عنوان نیلز، آدرس مبلمان با کیفیت و لوکس، تی وی وال با چوب ترمو مطلبی را در مورد ایده های دکوراسیون یونیت تلویزیون آماده کرده ایم که فکر می کنیم برای شما الهام بخش خواهد بود. همانطور که می بینید، دکوراسیون یونیت تلویزیون حتی می تواند نقطه کانونی یک محیط باشد. به همین دلیل، واحدهای تلویزیون باید با دقت زیادی تزئین شوند.

یونیت دیواری مدل های یونیت تلویزیون طرح چوب ترمو

مدل های یونیت تلویزیون ترمو وال با طرح ام دی اف محصولاتی با مقاومت بالا در برابر رطوبت و رطوبت هستند.

مدل های یونیت تلویزیون طرح ویژه یونیت دیواری . اگر خانه شما به ارزش اتاق نشیمن و. همچنین با ساختارهای عملکردی خود کوزوئم های متناسب با نیازها را ارائه می دهد. واحدهای تلویزیونی وسیع که خطوط کلاسیک و مدرن را در بر می گیرند، گزینه های مناسب برای هر خانه را با رنگ ها و طرح های مختلف ارائه می دهند. با کاردستی خاص با مدل های مختلف در طیف وسیعی تهیه می شود.

مدل های مدرن یونیت تلویزیون مبلمان ضروری دکوراسیون منزل شما، مدل های یونیت تلویزیون، طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون مخصوص مدل های تلویزیون ال سی دی ال سی دی و تلویزیون های پلاسما هستند. یونیت‌های تلویزیون مدل‌هایی هستند که برای نگهداری تلویزیون و دستگاه‌های پخش دی‌وی‌دی الکترونیکی داخلی، مودم گیرنده ماهواره‌ای و غیره در کنار هم به صورت تزئینی طراحی شده‌اند. مدلی که در یک فروشگاه دوست دارید ممکن است با همان شکوه در اتاق شما بماند. بازسازی خانه سال 1401

به طرح های یونیت تلویزیون یونیت دیواری و یونیت نشیمن نیز گفته می شود.طراحی و اجرای تی وی وال با ترمو وال جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس ترمو وال اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون به لطف مدل های یونیت تلویزیون با طراحی خاص، می توانید سبک شخصی خود را در دکوراسیون منزل نیز به نمایش بگذارید. ایده های بیشتر در مورد طراحی مبلمان منزل را مشاهده کنید. ما مدل های یونیت تلویزیون مورد پسند شما را در کارگاه مبلمان و دکوراسیون خود در تاریخ تی وی وال با چوب ترمو با مواد و روش های ساخت مناسب به عنوان یک واحد تلویزیونی با طراحی ویژه با بودجه شما و شما تولید می کنیم.

سازگاری یونیت های تلویزیون با دیوار، برای اطلاعات بیشتر در مورد موادی که باید در پشت این قفسه های بزرگ استفاده شود

هر روز دیدگاه های ما به سمت تلویزیون هجوم می آورند، بنابراین مکان و طراحی آن ارزش توجه ویژه ای را دارد. برای سرگرم کردن هماهنگ یک منطقه تلویزیونی در فضای داخلی.

ترمووود تی وی
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

گزینه های تلویزیون ترمو وال 

بهتر است تلویزیون را در فاصله بهینه از مبل قرار دهید. ارتفاعات نیز بر اساس راحتی تماشاگران تعیین می شود. گیرنده تلویزیون نباید خیلی بالا آویزان شود. شما نباید آن را بگذارید و خیلی پایین بایستید. انتخاب صلیب بستگی به اندازه اتاق دارد.

اتاق کوچک، بهتر است به مدل متوسط، ثابت به دیوار یا سقف نگاه کنید. تی وی وال با چوب ترمو در سالن بزرگ می توانید تجهیزات بزرگی قرار دهید. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون معمولاً سمت مقابل پنجره را برای منطقه تلویزیون انتخاب کنید یا به آن نگاه کنید.

دکوراسیون پشت تلویزیون
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

جدیدترین مدل ترمو وال

اگر تصمیم گرفته شده است که تلویزیون را به دیوار آویزان کنید، می توانید آن را برجسته کنید. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون پوشش دیدنی توجه را به خود جلب می کند و این تکنیک مانند یک نقطه تاریک تنها به نظر نمی رسد. برعکس، مرکز یک ترکیب طراح جالب خواهد بود.

سنگ تزئینی

سنگ طبیعی یا تقلید از آن یک تمرکز محجوب در منطقه تلویزیون ایجاد می کند. تی وی وال با چوب ترمو همچنین قابل مشاهده، قوی و گران خواهد بود. چوب ترمو پشت تلوزیون

کاغذ دیواری

این دکور برای هر کدام موجود است.منطقه تلویزیون را می توان با یک وب متفاوت از بقیه دیوارها، به عنوان مثال، با یک الگوی پوچ برجسته کرد.نکته اصلی این است که از سایه های بیش از حد روشن و چاپ های متضاد خودداری کنید.

پانل های دیواری دیوار خشک

پانل های گچی با جلوه سه بعدی – گزینه عالی. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون آنها به شما این امکان را می دهند که بدون استفاده از رنگ های جیغ و نقاشی های رنگارنگ یک دیوار غیر معمول بسازید. حتی پنل های سفید در این عملکرد لوکس به نظر می رسند.

دکوراسیون پشت تلویزیون
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

ترمو وال ام دی اف

اول از همه، ارزش انتخاب رنگ تلویزیون تلویزیون را دارد. مطلوب است که به طور ناسازگاری با موقعیت سازگار باشد. اکثر مدل ها در یک قاب جهانی مشکی فروخته می شوند، اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد. در مرحله بعد، ارزش این را دارد که در چه رنگی دیواری بسازیم که این تکنیک در آن قرار دارد. این باید سبک داخلی، کل طیف رنگ اتاق، مبلمان را در نظر بگیرد.

علیرغم این واقعیت که منطقه تلویزیون را می توان با سایه دیگری تأکید کرد، رنگ پایان بهتر است آرامش را انتخاب کنید.اگر می‌خواهید این تکنیک در مقابل پس‌زمینه دیوار برجسته شود، رنگ روشن (بژ، خاکستری روشن، بنفش کم‌رنگ یا سایر سایه‌های پاستلی) را انتخاب کنید. ساخت گرین وال طراحی و اجرای دیوار سبز

رنگ های روشن نیازی به انتخاب ندارند، آنها را ناامید می کند و از صفحه نمایش دور می شود. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون اگر یک طرح خنثی یک استاندارد برای شما خسته کننده به نظر می رسد، می توانید از بافت استفاده کنید – یک پوشش دیواری با مواد دیگری بسازید. فضا همه کاره است – به علاوه یک پذیرایی از طراح خوب. قرار گرفتن دستگاه در طاقچه نظر او را جلب خواهد کرد. نقشه های دقت نیز مجاز است.

راه حل سبک

در ساخت اتاق نشیمن، مهم است که به سبک های داخلی انتخاب شده پایبند باشید. این نیز صدق می کند: هم طرح و هم طیف رنگی و هم مواد تکمیلی.

طراحی تیوی وال
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

کلاسیک

سرگرمی تجهیزات مدرن در یک فضای داخلی کلاسیک زیبا با برخی ترفندها قابل استفاده است. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون اگر نمی خواهید تلویزیون را در کمد یا پشت صفحه پنهان کنید، می توانید آن را با قالب گیری، گچ ست کنید.می‌توانید آن را در طاقچه‌های اطراف قفسه‌ها با کتاب‌ها یا ستون‌هایی در دو طرف قرار دهید. تی وی وال با چوب ترمو

فقط ارزش ورود به یک قاب در یک قاب را ندارد، بلکه تلاش برای ایجاد تقلیدی از یک نقاشی است. مضحک و ارزان به نظر می رسد. آنها همچنین نامطلوب هستند که تلویزیون را به پایه ها آویزان کنند – آنها باید فریبنده باشند. فقط به این ترتیب که ترکیب تمیز و هماهنگ باشد. در غیر این صورت، تلویزیون بیش از حد به نظر می رسد.

همچنین می توان از آن برای تزئین گچ، کاغذ دیواری، تزئین دیوار سنگی استفاده کرد. تی وی وال با چوب ترمو طیف رنگ نجیب است، اغلب حاوی سایه های گرم (شیر، بژ، قهوه ای). گاهی اوقات در فضای داخلی از رنگ های بورگوندی، سبز تیره، آبی استفاده می شود.

می تواند در جهت نئوکلاسیک اتفاق بیفتدلهجه روشن(فیروزه ای، بنفش). اما اغلب به مبلمان و وسایل دکور مربوط می شود. دیوارها با رنگ های خنثی تزئین شده اند.قیمت کابینت کلاسیک

سبک های مدرن

پیشنهاد مینیمالیسم و ​​دقت با تکنولوژی بالا، اشکال هندسی واضح، رنگ های سرد تمیز. تی وی وال با چوب ترمو در اینجا خود بدون لوازم جانبی تلویزیون را می توان با یک کابینت روشن احاطه کرد یا به سادگی روی یک دیوار خالی قرار گرفت. نقاشی، کاغذ دیواری یکنواخت، پانل های سه بعدی. به نظر می رسد خوب برف سفید آجر به نظر می رسد تقلیدی از بافندگی.

در این فضای داخلی است که ترکیب سیاه و سفید عالی به نظر می رسد.می توانید رنگ خاکستری و مشکی را برای دیوار انتخاب کنید. کاور تنوع و تن. اگر اتاق دارای جزئیات خاکستری و کرومی زیادی است، می توانید یک تلویزیون در قاب نقره ای تهیه کنید.

اگر رنگ های سفید غالب باشد، وضعیت سفید برفی نیز خوب به نظر می رسد.همانطور که برای مدرن، اینجا بیشتر نرم، گرم، بافت های چوبی است

جهت اسکاندیناوی

این سبک شامل سهولت، یک قرنیز سفید است. تی وی وال با چوب ترمو فضای داخلی باید ساده، اما در عین حال راحت باشد.در چنین مواردی، تلویزیون به ندرت به دیوار آویزان می شود.معمولاً در انتهای عریض قرار دارد. این می تواند کتاب یا گلدان با گل های نزدیک باشد. آنها باید دکوراسیون خاص و طرح های پیچیده داشته باشند.

دیوارها همیشه مونوفونیک (سفید یا خاکستری شفاف) هستند.لهجه فقط می تواند از بافت، مانند آجر سفید ساخته شود.با این حال، طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون توجه نشده است که از این روش پذیرش اصلا استفاده نمی شود.

تی وی وال ام دی اف در تهران

در اینجا سایه طبیعی آجر بدون رنگ مناسب خواهد بود. همچنین یک مجموعه سطح بتنی وجود خواهد داشت. به خصوص در چنین فضای داخلی تلویزیون های با اندازه بزرگ خوب به نظر می رسند.قیمت کابینت مدرن

انتخاب نورپردازی ترمو وال 

به طور معمول، منطقه تلویزیون به هیچ وجه پوشش داده نمی شود، تی وی وال با چوب ترمو این نورپردازی سقفی نسبتاً استاندارد است، طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون برای تماشای راحت فیلم ها و تجهیزات. با این حال، اگر بخواهید، می‌توانید یک نور پس‌زمینه سفارشی در پشت صفحه‌نمایش نصب کنید. این به شما امکان می دهد بدون نور اصلی اما در تاریکی مطلق تلویزیون تماشا کنید.درخشش نرم حاصل از این تکنیک یک جلوه بصری جالب ایجاد می کند.در این مورد، سایه روشنایی تزئینی می تواند هر باشد.

اگر دستگاه در طاقچه نصب شده است، می توانید لامپ هایی با نور پراکنده نرم در آن نصب کنید. گزینه دیگری – که تکنیک تنظیم نور پس زمینه برای سپر تزئینی به آن بستگی دارد.

قیمت ترمو وال
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

گزینه های دکور با چوب ترمو

اگر تلویزیون روی دیوار باشد، تی وی وال با چوب ترمو من واقعاً می خواهم آن را با عناصر تزئینی تزئین کنم. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون می توانید از یکی از ایده های پیشنهادی زیر استفاده کنید.

  • تصاویر، پانک.می توانید تصاویر مختصر را در اطراف تلویزیون، تصاویر یا پانل هایی با عکس های سیاه و سفید در آن پخش کنید. نکته مهم پرهیز از افراط و تغییرات است.
  • قفسه هااین گزینه می تواند عملکرد تزئینی و کاربردی خود را نیز انجام دهد. در قفسه ها می توانید وسایل دکوری، سوغاتی های مختلف، گل ها را در گلدان های گل قرار دهید. و می توانید از آن به عنوان مکانی برای کتاب ها، مجلات، دیسک ها و سایر اقلام کوچک استفاده کنید. قرار دادن قفسه ها می تواند ساده و اصلی باشد (شطرنج، آبشار). آخرین گزینه برای طراحی داخلی مدرن مناسب است.
  • آکواریوم.قبلا به شومینه اشاره کردم. با همان اصل، آب می تواند منطقه تلویزیون را با دکور متحد کند.
قیمت تیوی وال
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود جدیدترین مدل ترمو وال با ام دی اف

ایده های خوب و قیمت ارزان تی وی وال با چوب ترمو

هارمونی داخلی نئوکلاسیک عالی ترکیبی از ویژگی های کلاسیک و مدرن است.تی وی وال با چوب ترمو تلویزیون بالای شومینه قرار دارد که با عکس های سیاه و سفید تزئین شده است. صفحه سیاه دستگاه در محیط های دیگر (پای صندلی، کف پوش) با موفقیت تکرار می شود.

هدست مدرن اصلی – قاب عالی برای منطقه تلویزیونی.قاب تلویزیون نقره ای بر تسلط درونی رنگ های خاکستری تأکید دارد.

اما یک مثال غیر معمول از نور پس زمینه دو سطح.یک ترکیب جالب تر، قفسه های شیشه ای را با سوغاتی می سازد.

پبشنهاد شرکت معماریکا fhciran

برای تی وی وال از چه عرض ضخامت های چوب ترمو می توان استفاده کرد و با چه فاصله ای از هم اجرا شود

برای ترمو وال از چوب های با عرض 42 میل و ضخامت 20 میل و 42 میل استفاده می شود ، چوب 42/42 مکعبی بوده و از دیوار به قطر 42 میل با سمت جلو می آید یعنی ضخامت 42 و عرض هم 42 ، بر حسب سلیقه گاهی از چوب با ضخامت کمتر نیز استفاده می شود که تنها چوب با ضخامت کمتر 20 میل است در عرض 42 میل که بهتر فاصله 2 سانت از هم کار شود ولی بنا به سلیقه و صرفه جویی در استفاده از تعداد شاخه های کمتر با فاصله 4 سانت از هم نیز کار می شود که این امر مقرون به صرفه تر است

خدمات معماریکا در ساخت تی وی وال چیست ؟

طراحی و اجرای صفر تا صد تی وی وال ، تولید چوب ترمو ، ساخت باکس های ام دی اف 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۲ رای