معماریکا

رنگ نما

کاپرینول CUPRINOL

رنگ چوب ترمووود کاپرینول هلند

نگهدارنده (رنگ ترمووود)چوب ترمو بیرونی و داخلی بر پایه روغن برای الوارهای ترموود که در 6 رنگ موجود است.رنگ چوب ترمو کاپرینول CUPRINOL مخصوص ترمووود ساخت کشور هلند وشرکت سازنده آکزونوبل است که معماریکا این رنگ را تا 3 سال ضمانت می کند
رنگ ترموود کاپرینول مناسب تراس روف گاردن دور استخر سقف کف آلاچیق می باشد

کاپرینول CUPRINOL

برند

کاپرینول​

کشور سازنده

هلند

قیمت (500cc)

600,000

تومان

ظرفیت پوشش

3-5

متر مربع

قیمت (1L)

1,100,000

تومان

ظرفیت پوشش

8-10

متر مربع

قیمت (4L)

4,200,000

تومان

ظرفیت پوشش

35-40

متر مربع

بر پایه روغن (Oilbase)

رنگ چوب کاپرینول هلند

کاپرینول (Cuprinol)، نام تجاری یکی از برندهای محبوب رنگ چوب است که توسط شرکت آکزو نوبل (Akzo Nobel) تولید می‌شود. این رنگ چوب برای حفاظت از چوب در برابر خوردگی، ترکیدگی، رطوبت و نور خورشید استفاده می‌شود و به عنوان یکی از بهترین رنگ‌های چوب برای استفاده در فضای باز شناخته شده است.

کاپرینول (Cuprinol) در حقیقت یک برند تجاری برای محصولات مربوط به حفاظت و رنگ کردن چوب است که توسط شرکت AkzoNobel می‌شود. این محصولات در رنگ و با ترکیبات مختلف از مواد شیمیایی برای حفاظت از سطوح چوبی در شرایط مختلف آب و هوایی مانند باران، و… ارائه می‌شوند.

محصولات کاپرینول شامل رنگ‌های چوب و روان‌کننده‌های چوب با رنگ‌های مختلف می‌شوند و می‌توانند برای محافظت و حفاظت از سطوح چوبی مورد استفاده قرار گیرند، به‌عنوان مثال برای رنگ‌سازی و حفاظت از تراس، درب، پنجره، دیوارکوب، پایه و ستون‌ها و… می شوند.

می توانید این محافظ چوب ترمووود را از کاپرینول هلند با استفاده از پارچه تنظیف برای محافظت از آن استفاده کنید. 1 تا 5 ساعت طول می کشد تا خشک شود و به طور متوسط تا 10 متر مربع در هر لیتر را پوشش می دهد.