معماریکا

محاسبات ترمووود

ضمانت بازگشت

اگر محصولی که به دستتان رسید چیزی نبود که انتظارش را داشتید، ما پس می‌گیریم!

3 سال گارانتی

نگران نباشید، اگر تا سه سال مشکلی پیش‌آمد، رایگان تعمیر یا تعویض می‌کنیم!

محاسبه قیمت ترمووود

طریقه محاسبه آنلاین ترمووود قیمت چوب ترمو تعداد شاخه به متر مربع و متر مربع به تعداد شاخه ترموود یا همان چوب ترمو حرارت دیده محسابه تعداد شاخه به متر و متر به شاخه در شرکت معماریکا به صورت آنلاین

محاسبه ترموود
طریقه محاسبه آنلاین ترمووود قیمت چوب ترمو تعداد شاخه به متر مربع و متر مربع به تعداد شاخه ترموود

محصولات معماریکا در معرض تغییرات حرارتی با کیفیت بالا در استانداردهای بین المللی قرار می گیرند. بنابراین، محصولات در تمام شرایط آب و هوایی و آب و هوایی استقامت پیدا می کنند. فرآیند اصلاح حرارتی (طریقه محاسبه آنلاین ترمووود قیمت چوب ترمو تعداد شاخه به متر مربع و متر مربع به تعداد شاخه ترموود) فرآیندی است برای به حداقل رساندن رفتار رطوبت زدایی و تغییر شکل با بالا بردن دمای داخلی چوب به بالای 200 درجه سانتیگراد. در نتیجه تجزیه آب پیوند (رطوبت نسبی – OH Groups) موجود در چوب ترمو . محصولات به حداکثر مقاومت در برابر محدودیت های آب و هوایی می رسند، در برابر رشد قارچ ها و پوسیدگی مقاوم می شوند. TMT یک فرآیند طبیعی است که هیچ ماده شیمیایی در آن دخالت ندارد. اثر سمی روی محصول باقی نمی گذارد.

چوب ترمو
محاسبه ترموود

معماریکا مراحل فرآیند پیشرفته تعریف شده در استانداردهای کیفیت بالا را در طول فرآیندهای اصلاح حرارتی و در تمام مراحل تولید پیاده سازی می کند. با تشکر از انتشار رطوبت نسبی در چوب. محصولات TMT دارای مقاومت در برابر رطوبت، مقاومت در برابر پوسیدگی و حداکثر پایداری ابعادی در شرایط آب و هوایی در فضای باز هستند. محصولات تانتیمبر طبق استانداردهای فنی اروپا EN 350-2 و EN 355 در کلاس دوام بیولوژیکی 1 و کلاس 2 فهرست شده اند.

محاسبه قیمت ترمووود
طریقه محاسبه آنلاین ترمووود قیمت چوب ترمو تعداد شاخه به متر مربع و متر مربع به تعداد شاخه ترموود

مقاومت بیولوژیکی

با فرآیند اصلاح حرارتی، محصولات معماریکا در مقایسه با محصولات چوبی خشک شده معمولی، WPC و مواد اشباع شده خواص بالایی به دست می آورند. با اعمال دمای بالا در هسته چوب، رطوبت آزاد می شود و رطوبت در 4-7٪ ثابت می شود که باعث می شود محصولات معماریکا توسط موجودات پوسیدگی چوب مانند قارچ ها، حشرات یا سایر موجودات مورد حمله قرار گیرند. طبق استانداردهای اروپایی CEN/TS 15679 و EN 350-2، محصولات ترمووود معماریکا بسته به نوع چوب به کلاس دوام-1 و دوام-2 می رسند. دوام به حداقل می رسد. 25 سال و محصولات معماریکا برای استفاده در شرایط سخت و در هر نوع شرایط آب و هوایی مناسب هستند.

محاسبه ترمووود
محاسبه ترموود

نگهداری

مهم ترین ویژگی و مزیت چوب این است که می توان آن را نگهداری کرد. چوب معمولاً ترجیح داده می شود زیرا یک ماده تجدید پذیر است. چوب یک ارزش مهم برای حفظ اقتصادی و زیستگاه است زیرا در مقایسه با بسیاری از محصولات صنعتی، مواد قابل نگهداری است. توانایی مراقبت از یک ماده دلیلی بر طولانی بودن طول عمر آن محصول است. بدون شک نگهداری آسان روی محصولات چوبی زمانی که یک محصول جدید به جای یک محصول آسیب دیده اقتصادی خریداری می شود، هزینه حذف قدیمی و جایگزینی محصول جدید محاسبه می شود، یک ویژگی عالی است. به لطف فرآیند ترمووود، محصولات ترمووود معماریکا دارای مزایا و پیشنهادات زیادی به بازار هستند که شامل دوام، پایداری، پایداری ابعادی، به حداقل رساندن رفتارهای طبیعی چوب و سهولت نگهداری است. محاسبه قیمت ترمووود یا همان چوب ترمو حرارت دیده محسابه تعداد شاخه به متر و متر به شاخه در شرکت معماریکا به صورت آنلاین

محاسبه قیمت ترمووود
طریقه محاسبه آنلاین ترمووود قیمت چوب ترمو تعداد شاخه به متر مربع و متر مربع به تعداد شاخه ترموود

کاج فنلاندی تیمار شده با حرارت و محاسبه قیمت

روکش ترمووود با دوام و نگهداری کم.

طریقه محاسبه آنلاین ترمووود قیمت چوب ترمو تعداد شاخه به متر مربع و متر مربع به تعداد شاخه ترموود با عملیات حرارتی کاج و صنوبر فنلاندی در دمای بیش از 200 درجه سانتیگراد تولید می شود. در طول عملیات حرارتی، تغییرات شیمیایی و ساختاری در چوب رخ می دهد که برخی از ویژگی های اساسی آن را تغییر داده و بهبود می بخشد. محصول به دست آمده یک چوب کاملاً بادوام و پایدار است، یک ماده روکش ایده آل برای استفاده در مناطق در معرض دید مانند دیوارهای خارجی.

رنگ ترمووود ThermoWood-D (کاج) تحت تأثیر دما و زمان درمان است. هر چه دما بالاتر باشد، ظاهر تیره تر است.

فروش چوب ترمو
محاسبه ترموود

پروفیل های روکش ترمووود
پنج پروفیل روکش کاج ThermoWood-D و سه پروفیل تزئینی برای انتخاب وجود دارد.

روکش خارجی ThermoWood-D (کاج) بدون پوشش می تواند عمر مفید 30 ساله را ارائه دهد. این محاسبه بر اساس تعدادی از شرایط از جمله: کیفیت کار در زمان نصب، و قرار گرفتن روکش فلزی در معرض آب و هوا از جمله مکان، ارتفاع و طراحی است. اگر پوشش داده شود، در طول عمر محصول، ThermoWood-D یک عمر مفید 60 ساله خواهد داشت، مشروط بر اینکه پوشش در طول عمر محصول مطابق با توصیه های سازنده پوشش حفظ شود.

محیط
الوار مورد استفاده برای تولید ترمووود در جنگل های فنلاند رشد می کند که به طور کامل تحت سیستم گواهینامه جنگلداری فنلاند و گواهینامه جنگلداری پان اروپا تایید شده است. به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که ترمووود از جنگل های به خوبی مدیریت شده و پایدار تامین می شود. فرآیند عملیات حرارتی به هیچ افزودنی شیمیایی نیاز ندارد. عملکرد بهبود یافته به سادگی با اعمال کنترل شده گرما و بخار حاصل می شود.محاسبه قیمت ترمووود یا همان چوب ترمو حرارت دیده محسابه تعداد شاخه به متر و متر به شاخه در شرکت معماریکا به صورت آنلاین

محاسبه قیمت ترمووود
 

درختی که روح را گرم می کند. چرا دکوراسیون داخلی چوبی محبوب است؟

فضای داخلی چوبی هرگز از مد خارج نشده است. نه در سال های انقلاب که قدیم فرو ریخت و نو بر ویرانه های آن بنا شد. نه در دوران سازه گرایی و عقل گرایی شوروی با صدای بلند. در همه زمان‌ها، طراحان توانسته‌اند چوب را شیک و مرتبط بسازند، و مردم در همه زمان‌ها خواهان طبیعی بودن، سادگی و انرژی پرنشاط بوده‌اند. و چوب اکنون صدای خاصی پیدا می کند، زمانی که گرما، زیبایی طبیعی و دوستی محیطی فضای داخلی چوبی ارتباط شکننده طبیعت را با دنیای پلاستیک، شیشه و بتن حفظ می کند.

محاسبه قیمت ترمووود
محاسبه ترموود

درخت کاج مخصوص ترمووود و محاسبه قیمت آن

4 روش اصلی برای گنجاندن چوب در فضای داخلی شما وجود دارد:

  1. استفاده در سازه های پشتیبان
  2. با مبلمان بازی کنید
  3. به عنوان دکور بچینید
  4. اضافه کنید تا به پایان برسد.
محاسبه قیمت ترموود
طریقه محاسبه آنلاین ترمووود قیمت چوب ترمو تعداد شاخه به متر مربع و متر مربع به تعداد شاخه ترموود

محاسبه قیمت ترمووود تعداد شاخه مورد  نیاز برای هر خانه

عناصر سازه ای ساخته شده از ترمووود عبارتند از تیرها، سازه های قوسی، طاقچه پنجره، قاب پنجره و درگاه. اینها قطعات کلیدی و شکل دهنده یک فضای داخلی چوبی به سبک اسکاندیناوی، در سبک های پروونس، آرت دکو، کلبه و شیروانی هستند. چوب را می توان به طور مصنوعی کهنه کرد (با قلم مو زد)، رنگ آمیزی کرد یا به صورت طبیعی تمام کرد. در هر صورت، جزئیات لهجه ای با فرمت بزرگ، فضای یک خانه سنتی جامد را ایجاد می کند که در “جنگل سنگی” شهرهای ما بسیار کم است.محاسبه قیمت ترمووود یا همان چوب ترمو حرارت دیده محسابه تعداد شاخه به متر و متر به شاخه در شرکت معماریکا به صورت آنلاین

چوب ترمو ایرانی
محاسبه ترموود

مبلمان ترمووود طبیعی مبلمانی با شخصیت است. این به محیطی مناسب نیاز دارد: بافت غنی خاکستر می‌تواند با سطوح رنگارنگ تضاد داشته باشد و در پس زمینه یک دکور درخشان گم شود، اما مبلمان چوبی جامد نیز می‌تواند تمام توجه را به خود جلب کند و سایر محیط‌ها را در سایه بگذارد. از طرفی میز بلوط یا تخت سدر توپر فقط مبلمان نیست. این یک سرمایه گذاری است، یک سرمایه گذاری برای سال ها و سال ها. از آنجا که مد تغییر خواهد کرد، یک دکور با دیگری جایگزین می شود و یک چوب جامد واقعی هرگز ارتباط خود را از دست نخواهد داد.

محاسبه قیمت چوب ترمو
محاسبه ترموود

محاسبه چوب ترمو ایرانی شاخه به متر متر به  شاخه

طریقه محاسبه آنلاین ترمووود قیمت چوب ترمو تعداد شاخه به متر مربع و متر مربع به تعداد شاخه ترموود به عنوان دکور در تمام سبک های داخلی، از تکنولوژی پیشرفته گرفته تا باروک استفاده می شود. هیچ مرز، قانون و ممنوعیتی وجود ندارد. دکور می تواند یک دیوار چوبی در داخل، پانل های سه بعدی، بافل های ساخته شده از میله های تخته شده، روکش اره ای، ازاره های کنده کاری شده، قالب ها و قرنیزها، موزاییک های چوبی، تصویری فانتزی از تاس باشد. هر چیزی … دکور را می توان به صورت عمودی، افقی یا مورب قرار داد، نسبت های اتاق را تغییر داد، تقسیم یا ترکیب کرد، مناطق برجسته یا گوشه های خصوصی ایجاد کرد.

محاسبه قیمت ترمووود

تکمیل سقف، کف و دیوارها با چوب به شما این امکان را می دهد که چوب را تا حد امکان طبیعی و ارگانیک وارد فضای داخلی کنید و آن را دنج، گرم و با حال و هوای خاص خود کنید. این ماده پر جنب و جوش، تنفس و از نظر لمسی دلپذیر است، بنابراین در هر سبکی مناسب است: یک اتاق زیر شیروانی وحشیانه را متعادل می کند، بر صحت یک سبک روستایی تأکید می کند، لهجه هایی را به یک فضای داخلی قومی اضافه می کند.

یک طبقه ساخته شده از تخته های جامد، مهندسی شده یا پارکت به لمس باز می شود: فقط سطح بافت را لمس کنید و به الگو نگاه کنید تا انرژی زنده را احساس کنید. دیوارهای ساخته شده از تخته چوب ، الوار بدلی ، خانه بلوک ، تخته تخته و تخته چیده شده خودکفا هستند: آنها نیازی به تزئین، تأکید یا برجسته کردن با چیزی ندارند. حتی لازم نیست نقاشی کنید! کافی است بافت را با روغن برجسته کنید تا از حلقه‌های یکساله، برآمدگی‌ها و فرورفتگی‌ها، ترک‌ها و گره‌ها، زینتی بی‌نظیر و بی‌نظیر به دست آورید.

چوب ترمو
طریقه محاسبه آنلاین ترمووود قیمت چوب ترمو تعداد شاخه به متر مربع و متر مربع به تعداد شاخه ترموود

سقف ها در فضای داخلی چوبی با تیرها، میله ها، دوخته شده با تخته چوبی یا تقلیدی از میله تزئین شده اند. گزینه روکش با توجه به پیکربندی اتاق (در امتداد یک دیوار بلند یا کوتاه، مورب و غیره) انتخاب می شود. و می توان نقش برجسته، قفسه، حک شده و ترکیب کرد. هیچ کس به خود زحمت نمی دهد تا سقف را با یک پانل سه بعدی تزئین کند، یک دیوار چوبی را با یک خانه بلوک برجسته کنید، مواد با بافت های مختلف را در دکوراسیون ترکیب کنید. علاوه بر این، شما می توانید با چوب نه تنها بر روی بافت بازی کنید، بلکه پالت رنگی غنی از تونینگ را نیز تغییر دهید. خوشبختانه، طیف وسیعی از روغن ها و آغشته ها به شما امکان می دهد چوب را تقریباً در هر سایه ای، با ته رنگ سرد یا گرم، براق یا مات رنگ کنید.محاسبه قیمت ترمووود یا همان چوب ترمو حرارت دیده محسابه تعداد شاخه به متر و متر به شاخه در شرکت معماریکا به صورت آنلاین

چوب ترمو ایرانی
محاسبه ترموود

محاسبه آنلاین پروژ ترمووود

محاسبه تعداد شاخه‌های لازم برای پوشش یک متر مربع از چوب ترموود به وابستگی به عرض و ضخامت شاخه‌ها و همچنین فضای خالی بین آنها دارد. برای محاسبه تعداد شاخه‌های مورد نیاز، ابتدا باید مساحت مورد نظر را محاسبه کرد. سپس با توجه به عرض و ضخامت شاخه‌ها و فضای خالی بین آنها، می توان تعداد شاخه‌های لازم را محاسبه کرد.

قیمت چوب ترمو دیوار
طریقه محاسبه آنلاین ترمووود قیمت چوب ترمو تعداد شاخه به متر مربع و متر مربع به تعداد شاخه ترموود

به طور کلی، برای پوشش یک متر مربع از چوب ترموود، می توان با توجه به ابعاد شاخه‌های مورد استفاده، تعداد شاخه‌های لازم را محاسبه کرد. به عنوان مثال، اگر از شاخه‌هایی با عرض ۱۰ سانتی‌متر و ضخامت ۲ سانتی‌متر استفاده شود و فضای خالی بین آنها ۱ سانتی‌متر باشد، می توان با تقسیم مساحت مورد نظر بر حاصلضرب (عرض+فضای خالی) در (ضخامت+فضای خالی)، تعداد شاخه‌های مورد نیاز را به دست آورد.

طریقه محاسبه چوب ترمو تعداد شاخه به متر مربع

برای محاسبه تعداد شاخه‌های چوب ترمو در هر متر مربع، ابتدا باید مساحت مورد نظر را محاسبه کرد. سپس با توجه به ابعاد شاخه‌های مورد استفاده، تعداد شاخه‌های لازم را محاسبه می‌کنیم. برای مثال، فرض کنید که می‌خواهید یک متر مربع از چوب ترمو را با شاخه‌هایی با ابعاد ۲۰ × ۱۰ سانتی‌متر پوشش دهید.

ابتدا مساحت متر مربع را به سانتی‌متر محاسبه می‌کنیم:

1 متر مربع = 10000 سانتی‌متر مربع

سپس مساحت یک شاخه با ابعاد ۲۰ × ۱۰ سانتی‌متر را به سانتی‌متر محاسبه می‌کنیم:

مساحت یک شاخه = ۲۰ × ۱۰ = ۲۰۰ سانتی‌متر مربع

سپس تعداد شاخه‌های مورد نیاز برای پوشش یک متر مربع چوب ترمو را با تقسیم مساحت متر مربع بر مساحت یک شاخه به دست می‌آوریم:

تعداد شاخه‌ها = 10000 / 200 = 50

بنابراین برای پوشش یک متر مربع چوب ترمو با شاخه‌هایی با ابعاد ۲۰ × ۱۰ سانتی‌متر، ۵۰ شاخه نیاز است. البته این محاسبات بر اساس فضای خالی بین شاخه‌ها و تراکم مورد استفاده بستگی دارد و باید به طور دقیق‌تر محاسبه شود.

طریقه محاسبه چوب ترمو متر مربع به تعداد شاخه

مثلاً برای پوشش یک متر مربع از چوب ترموود با شاخه‌هایی با عرض ۱۰ سانتی‌متر، ضخامت ۲ سانتی‌متر و فضای خالی بین آنها ۱ سانتی‌متر، تعداد شاخه‌های مورد نیاز به صورت زیر محاسبه می‌شود:

تعداد شاخه‌ها = (مساحت / (عرض + فضای خالی) × (ضخامت + فضای خالی))

تعداد شاخه‌ها = (1 متر مربع / (10 سانتی‌متر + 1 سانتی‌متر) × (2 سانتی‌متر + 1 سانتی‌متر))

پبشنهاد شرکت معماریکا fhciran