معماریکا

آلاچیق با چوب ترمو

آلاچیق

آلاچیق ترمووود

طراحی و اجرا آلاچیق پرگولا برای روف گاردن و محوطه سازی باغ و ویلا با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا ساخت انواع آلاچیق و مدل های مختلف پرگولا در محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو. برای طراحی و اجرا آلاچیق با چوب ترمو می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آلاچیق برای محوطه سازی با چوب ترمو

طراحی و اجرا آلاچیق پرگولا برای روف گاردن و محوطه آلاچیق پشت بام سازی باغ و ویلا با تیم تخصصی و فنی مهندسی معماریکا ساخت انواع آلاچیق و مدل های مختلف پرگولا در محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو قیمت ترموود تراس

آلاچیق با ترمووود

ساخت آلاچیق با ترمووود

ساخت آلاچیق با ترمووود ایرانی

گام نخست: کمک بخار آب و گرما با سرعت به دمای آلاچیق پشت بام 100 درجه سانتی گراد رسانده می شود. در این مرحله از دما به تدریج تا 130 درجه سانتیگراد بالا برده شده و از بخار برای محافظت و عدم ترک برداشتن چوب و عدم نفوذ فعلی و انفعالات شیمیایی به داخل بافت کمک می کند تا انجام شود. پس از گذراندن این مرحله دمای چوب را حدوداً به صفر می رسانند تا چوب خشک شود.

ساخت آلاچیق با ترمووود فنلاندی قیمت ترموود استخر

گام دوم: در این مرحله از کار با توجه به ردیابی ، ترموچوب را ما بین 180 تا 215 درجه سانتیگراد حرارت می دهد و پس از آن اگر چوب به دمای مورد نظر رسیدگی شود در آن دما نگه می دارد تا صمغ و رطوبت چوب به صورت کاملاً خارج می شود و چوب به رنگ قهوه ای روشن در بیاید ، در این مرحله هم بخار آب برای عدم آتش گرفتن چوب بهره می برند.

قیمت ساخت با ترمووود چوب ترمو شیراز

سومین مرحله: این مرحله شامل رطوبت دهی چوب است که با روش باران استوایی و پاشیدن آب به روی چوب ها ، دمای چوب کاهش می یابد و باعث می شود که مطابقت نداشته باشد با توجه به موارد مورد نظر اگر این میزان حدود 4 تا 6 مورد باشد. در این مرحله فرآیند تولید چوب به پایان می رسد و بخش عمده ای از رزین چوب در خارج از کشور و قسمت باقیمانده نیز به شکل بلوری و بدون ضرورت در می آید و در طول این فرآیند به دلیل وجود چوب با بسیار زیاد حرارت داده می شود زنجیره های قندی شکسته و اسیدهای چوب تجربی شده و یک محصول آری از هر نوع مواد شیمیایی و مواد مغزی برای حشرات چوب خوار تولید می شود.

ساخت آلاچیق با چوب ترمو

ساخت انواع آلاچیق و مدل های مختلف پرگولا در محوطه سازی باغ و ویلا

مدل مختلف پرگولا با چوب ترمو

ساخت جکوزی تلفیقی از علم ، تجربه و هنر است آلاچیق پشت بام که با تخصص های زیاد و رشته های علمی متفاوت درگیر است اگر در حال حاضر برنامه ریزی برای ساخت جکوزی در داخل حیات و چه در فضای داخلی وجود دارد ، باید به انواع مختلفی در نظر باشد استفاده کنید.اگرچه برنامه ریزی برای ساخت جکوزی از استخدام راحت تر و آسانتر است ، اما باید مواردی را در نظر بگیرید.

ساخت با چوب ترمو با کیفیت چوب ترمو در اصفهان قیمت رنگ ترمووود

یکی از مهمترین ملاحظاتی که در هنگام برنامه ریزی برای ساخت یک پروژه جکوزی با آب داغ باید مورد توجه قرار گیرد ، این است که قرار است جکوزی کجاست شود ، یکی دیگر از جنبه های مهمی است که باید در نظر بگیرید ، اندازه و آبگرم شما است. بزرگتر و کوچکتر بودن جکوزی بستگی در هزینه و بودجه شما دارد ، مورد دیگر ، تعداد زیادی است که به طور منظم از آب آبگرم استفاده می کنید و همچنین می توانید برای تنظیم تعداد نصب شده و نوع گرمایش در صورت تصویب استفاده کنید.

قیمت ساخت  با چوب ترمو

آلاچیق با ترموود

یکی از مهمترین نکاتی ها که برای طراحی و وان جکوزی آلاچیق پشت بام باید مورد توجه قرار گیرد. سایز و اندازه گیری مورد نظر با توجه به ابعاد فضای مورد نظر است. باید به این نکته توجه داشته باشید که فضای مورد نظر باید بر روی وان ، تاسیسات مکانیکی و سایر وسایل مورد نیاز را در خود جای دهید. در طراحی و استفاده از وان جکوزی مدرن شما می توانید از وان های آماده خانگی استفاده کنید و تنها آن ها را در مکان مورد نظر خود نصب کنید. در صورت داشتن حیات بزرگ و آلاچیق می تواند به راحتی آن را در فضای باز قرار داده و در روزهای با استفاده مناسب از آن لذت ببرید. چوب ترمو در کرمان ترمووال

آلاچیق با چوب ترمو

ساخت آلاچیق برای بام سبز

ساخت آلاچیق برای بام سبز و طراحی اجرا جکوزی

ساخت جکوزی تلفیقی از علم ، تجربه و هنر است که با تخصص های زیاد و رشته های علمی متفاوت درگیر است اگر در حال حاضر برنامه ریزی برای ساخت جکوزی در داخل حیات و چه در فضای داخلی وجود دارد ، باید به انواع مختلفی در نظر باشد استفاده کنید.اگرچه برنامه ریزی برای ساخت جکوزی از استخدام راحت تر و آسانتر است ، اما باید مواردی را در نظر بگیرید. قیمت ترموود روف گاردن

ساخت برای روف گاردن و جکوزی چوب ترمو در بندرعباس

کلبه چوبی

یکی از مهمترین ملاحظاتی که در هنگام برنامه ریزی برای آلاچیق پشت بام ساخت یک پروژه جکوزی با آب داغ باید مورد توجه قرار گیرد ، این است که قرار است جکوزی کجاست شود ، یکی دیگر از جنبه های مهمی است که باید در نظر بگیرید ، اندازه و آبگرم شما است. بزرگتر و کوچکتر بودن جکوزی بستگی در هزینه و بودجه شما دارد ، مورد دیگر ، تعداد زیادی است که به طور منظم از آب آبگرم استفاده می کنید و همچنین می توانید برای تنظیم تعداد نصب شده و نوع گرمایش در صورت تصویب استفاده کنید.آلاچیق با چوب ترمو قیمت چوب ترمو نما

روفگاردن یا بامباق چیست

پرگولا پشت بام

روفگاردن ، بامباغ یا بام سبز ، فضای سبز طراحی شده است که با احداث آن در فضاهای بلااستفاده ساخته شده است مانند پشتیبان یا تراس ، همسو با تکنولوژی مدرن و همخوان با ارزش زیبا ، اجتماعی و فرهنگی در شرایط موجود شهری را زنده و باعث پایداری محیط ، سلامت روانی و جسمی ساکنین و افزایش کیفیت زندگی می شود. لیست قیمت مبلمان باغی
وجود پوشش گیاهی در پشتبام به صرفه جویی در مصرف انرژی از طریق جلوگیری از هدر رفتن گرما ، تأثیرگذار است. در فصل سرد سرد ، نور آفتاب جذب باغچه ها می شود در پشتبام ادامه می دهد و محیط زیست و ویژگی های خاص برای استراحت ، پذیرش و پرورش گیاه ایجاد می کند.

ساخت خانه چوبی

مدل های مختلف آلاچیق با چوب ترمو

ساخت انواع آلاچیق و مدل های مختلف پرگولا در محوطه سازی باغ و ویلا چوب ترمو در گیلان طراحی روف گاردن

آلاچیق در انواع مدل ها و طرح ها قابلیت اجرا شدن را دارد. اکثرا برای پوشش آلاچیق، برای اینکه جلوه ی سنتی داشته باشد از سفال طبیعی طبرستان یا شیرکوه و… استفاده می شود. اخیرا از تایل های داخلی که از ورق های گالوانیزه که رنگ پلی استر یا پلی اورتان دارند به دلیل پرسی بودن و مقاومت بالا و نمای زیبایی که دارند نیز جهت پوشش آلاچیق استفاده می شود.

فلاورباکس چوبی

بهترین و با کیفیت ترین متریال وارداتی جهت پوشش آلاچیق پشت بام آلاچیق ورق های سنگریزه ای با جنس آلومینیوم و آلوزینک می باشد که کیفیت و ماندگاری بالایی دارند. این ورق ها از کشورهای مختلفی مثل نیوزلند، بلژیک، کانادا و کره با نام های تجاری دکرا، متروتایل، کینگستون، تاپ تایل و آلمت وارد ایران می شوند. این متریال مورد پیشنهادی شرکت بام ساز می باشد.

آلاچیق و آب و آتش 

مدل مختلف پرگولا با چوب ترمو

آب و آتش
دو عنصر متضاد طبیعت هستن که هر دو محبوب بشریت هستن.
جمع این دو متضاد در کنار هم ، بیش از دستیابی به زیبایی و جذابیت هر دو عنصر جذابیت رمز آلوده از بابت کنار هم بودن آب و آتش ایجاد می کند. آتش در آبنماها ، به شکل ها گوناگون استفاده می شود. در برخی از آبنماهای موزیکال ، شعرهای عظیم آتش با موسیقی ریتم به هوا پرتاب می شود که نور و فرم بی نظریه در صحنه آبنما می بخشد. علاوه بر شعله های عظیم آب ، نازل های حرفه ای از آخرین فن آوری هایی که در این حوزه وجود دارد.آلاچیق با چوب ترمو
در این نازل ها ، شعله آتش بر فراز فواره آب ، زبانه می کشد.چوب ترمو در خوزستان
اما در آبنماهای لوکس برای فضاهای داخلی مثل لابی مجتمع تجاری و فضاهای مسکونی ، و یا در فضاهای خارجی از جمله محوطه های تفریحی ، تجارت و تجارت و استخدام روباز ، آبنمای آب و آتش به شکل مینیمال طراحی و اجرا می شود. 

ساخت پرگولا برای روف گاردن با چوب ترمو

ساخت آلاچیق چوبی

آلاچیق چوبی نیز مورد نیاز بسیاری از افراد است. آلاچیق پشت بام بخش بعدی دیواره آلاچیق است، گاهی هیچ دیواره ای در کار نیست و صرفا بخش هایی از سازه در دیواره قرار دارند و گاهی نیز از دیواره سبز که توسط گیاه پوشیده شده استفاده میشود ، همچنین استفاده از چوب و شیشه نیز در دیواره آلاچیق چوبی کاربرد دارد. قیمت چوب روسی

ساخت آلاچیق چوبی و طراحی آن 

پرگولا پشت بام

در طراحی آلاچیق چوبی باید به نکات ریز بسیاری توجه کرد از جمله همخوانی سبک دیزاین با محیط اطراف و ایجد هارمونی با ساختمان های موجود و محوطه سازی انجام شده و برای انجام این کار باید دیه های مطلوب و غیر مطلوب و همین طور کاربری آلاچیق را مدنظر قرار گرفت و براساس نیاز فرد به باربیکیوف آشپزخانه و … فضای آلاچیق را به بهترین شکل ممکن طراحی نمود.

طراحی و اجرا آلاچیق چوبی طراحی و اجرا روف گاردن محوطه سازی با ترموود

وقتی در طبیعت قدم بر روی ما وجود دارد ، آلاچیق پشت بام به غیر از دیدن و زیبایی هایی که مسحورمان می کند و هوای تازه ای دارد که ریه هایمان را برای شما کند ، دیگر این تجربه را ندارد که با راه رفتن روی سطح سنگ ، خاک ، سبزه و هر چیز دیگری که در طبیعت هست ، ایجاد می شود. این حس را می توان یکی از بی نظیرترین حس های دنیا دانست. حسی که کمک می کند زمین را را لمس کنیم. چرا ، خوب است وقتی که من بخواهم از بخش طبیعت را در فضای باغ و منزل خود داشته باشم ، این حس را از قلم نیندازیم. در طراحی محوطه و فضای سبز باغ و ویلا ، خوب است سنگفرشی را انتخاب کنید که با سلیقه ، شرایط و اقلیم محل زندگی ما هماهنگ شود.

کلبه چوبی آلاچیق پرگولا

ساخت آلاچیق چوبی با چوب ترمو

ساخت انواع آلاچیق و مدل های مختلف پرگولا در محوطه سازی باغ و ویلا

ساخت آلاچیق چوبی توسط تیم سایه آلاچیق پشت بام سازان با بهترین چوب های موجود در بازار انجام می شود. قبل از ساخت آلاچیق چوبی ابتدا مناسب با فضای شما و ابعاد مورد آلاچیق طراحی و مهندسی می گردد. طراحی آلاچیق های از جنس چوب بسیار مورد طرفدار افراد است.

ساخت آلاچیق با چوب ترمو نمایندگی رنگ ترمووود

آلاچیق در ذهن اکثر ما به صورت یک اتاقک چوبی با سقف مخروطی است که چند پایه دارد ، دیوار ندارد و در سایه آن نشسته است و از دیدن من لذت می برد اما امان از زمانی که در آلاچیق بنشینی و هوا خیلی گرم است. یا خیلی سرد باشد ؛ باد بوزد و هوای داغ را به صورت بزند یا باران ، برف و گرد و خاک را بیاورد وسط سفر کند که پهن کرده است. به همین خاطر در دنیای دکوراسیون و طراحی ساختمان و فضای سبز ، انواع آلاچیق دور شیشه باید متولد شود که فضایی امن را در فضای سبز ایجاد می کند.

ساخت آلاچیق شیشه ای 

مدل مختلف پرگولا با چوب ترمو

آلاچیق شیشه ای یک محفظه شیشه است که می تواند آن را در فضاهای مختلف از قبیل حیات ، باغ ، پشت بام ، پارک های شهری ، رستوران ها و ویلا و … مورد استفاده قرار دهد. در ساخت آلاچیق به طور معمول سعی می شود به طور کامل از شیشه استفاده شود و آن را با ترکیبی از شیشه و آهن می سازد. به جزایر برخی ترجیح می دهد که در ساخت آن از مواد مختلفی از قبیل چوب ، سایر فلزات ، کامپوزیت استفاده شود

ساخت آلاچیق برای باغ با چوب ترمو

ساخت انواع آلاچیق و مدل های مختلف پرگولا در محوطه سازی باغ و ویلا روف گاردن

الاچیق پیش از هر چیز نیاز به یک سازه دارد که عموما آلاچیق پشت بام این سازه از فلز و یا چوب است و از آنجایی که الاچیق در فضای باز استفاده میشود باید به یاد داشت که در صورت استفاده از فلز از رنگهای اپوکسی و یا رنگهای پوشش دریایی برای کاور کردن استفاده شود و در صورتی که از چوب استفاده میکنیم حتما چوب ترمو باشد.

آلاچیق پیش ساخته شده رنگ چوب ترمووود کاپرینول هلند

مهم ترین بخش آلاچیق، سقف آن می باشد که براساس نوع طراحی از متریالهای مختلف استفاده می شود. برای مثال در سقف های شیب دار، به آهن کشی نیاز می باشد تا پوشش سقف شیبدار بر روی آن اجرا شود و در صورتی که سقف شیبدار نباشد – عموما در آلاچیق هایی با طراحی مدرن – در بخش های سرپوشیده میبایست از فلاشینگ و در بخشهای نیمه باز میتوان از ترمووود استفاده کرد.

آلاچیق و نگهداری آن

مدل مختلف پرگولا با چوب ترمو

منقل ها ظروفی هستند که برای روشن کردن و آلاچیق پشت بام نگهداری آتش از آنها استفاده می شود. کاربرد آتشدانها در فضای باز است و فرق آن را با شومینه نداشتن دودکش یا بعبارتی آتشدانی است که دارای دودکش باشد اگر شومینه بگوید.
تنهازه آتشدان فلزی محبوبیت زیادی را در بین ویلاداران و علاقه مندان به مبلمان فضای باز و طراحان محوطه پیدا کرده است. ثبت بطوریکه نشان می دهد بالاترین جستجو در بین مبلمان فضای باز مربوط به آتشدان بوده است.چوب ترمو در تبریز

ساخت پرگولا برای ویلا با چوب ترمو

ساخت انواع آلاچیق و مدل های مختلف پرگولا در محوطه سازی باغ و ویلا وسایل چوبی باغ

در محوطه یک ویلا یا حتی یک برج باغ وجود آلاچیق پشت بام دارد یک آلاچیق فضا را زیبا تر و همچنین کاربردی تر می سازد.
ابعاد یک آلاچیق به دو امر بستگی دارد:آلاچیق با چوب ترمو
۱- فضای کلی محوطه
۲- تعداد افرادی که به طور معمول از آن استفاده می شود

کلبه چوبی آلاچیق پرگولا

ساخت آلاچیق برای ویلا کردان الخشب الحراري

ساختن آلاچیقی بزرگ در یک محوطه کوچک برای زیبایی و تناسب اندام در صورت نامطلوبی را مجاز می کند ، همچنین ساخت آلاچیقی را به همین اندازه نیز دارد. را بخاطر استفاده کامل از افراد از فضا را محدود می سازد.
استفاده از متریال هماهنگ با محیط و همچنین باکیفیت تداوم استفاده از آلاچیق را تضمین می کند.

پرگولا ویلا

ساخت آلاچیق برای ویلا شهریار

دیوار سبز (گرین وال) دیواری است که آلاچیق پشت بام بخشی از آن یا تمام آن را پوشش گیاهی است. دیوارهای سبز مبتلا به شرایط ممکن است در محیط داخلی یا خارج از ساختمان نصب شود. هم چنین تکنیکها و روش-مختلفی وجود دارد های که میتوان دیوارهای سبز را م، ابعادهای متفاوت به منظور فضاسازی محوطه داخلی یا نمای بیرونی ساختمان مجید ایجاد کرد

قیمت ترموود تراس

ساخت پرگولا ارزان با چوب ترمو

ساخت انواع آلاچیق و مدل های مختلف پرگولا در محوطه سازی باغ و ویلا

کلبه چوبی آلاچیق پرگولا

تأثیر طراحی آبنما در کاهش درجه حرارت محیط و فضای خانه:آلاچیق با چوب ترمو تراس

آبنماها از قدیم یکی از زیباترین و آلاچیق پشت بام مهمترین المانهای معماری ایرانی بوده است که در حیات خانه ها ، باغ ها و پارک ها ساخته شده است. اما استفاده از طراحی و طراحی آبنما در مدل های مختلف و اندازه گیری های مختلف انجام می شود و با توجه به نوع آن می تواند از آن در محیط های خارجی و محیط داخلی داخلی خانه ها ، هتل های لابی و آپارتمان ها ، مراکز تفریحی و تجارت و … استفاده کرد. وجود آن در حیاط یا محیط داخلی هر خانه ای می تواند حس آرامش ، تازگی و زیبایی را برای هر کس به همراه آورد. زندگی پر مشغله و پر استرس ما نیازمند داشتن چنین فضای آرام و آرام است تا یک روز سخت بگیرد تا وجود خارج از کشور.

ساخت انواع آلاچیق و مدل های مختلف پرگولا در محوطه سازی باغ و ویلا محاسبه قیمت ترمووود

مزیت دیگر این سبک از دکوراسیون، کاهش آلاچیق پشت بام دمای محیط اطراف است. این کار کمکی به کاهش دما در محیط خانه و حیات شما در ماه های گرم سال خواهد کرد. تأثیر آبنما در فضاهای خانه مانند که در آب و هوای گرم و خشک ظاهر می شود باعث می شود و می تواند به طرز معجزه آسایی فضای خانه شما را دلپذیرتر کنید. علت این اتفاق به ویژگی های منحصر به فرد به آب تبدیل می شود. آب با جذب گرمای محیط باعث کاهش دمای کلی فضای مربوطه می شود. از طرف دیگر اگر در آن فضا از گیاهان طبیعی استفاده می شود ، وجود رطوبت و هوای مطبوع ، طراوت رو رشد گیاهان را نیز افزایش می دهد دادگاه.
طبقه بندی انواع آبنما: طراحی آبنما در انواع متن برای سلیقه های مختلف ساخته می شود تا هر کس با توجه به بودجه ، سلیقه و نیازی که نیاز به کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کنید. هر مدل از طراحی آبنما مخصوص فضای خاص است و محیطی مخصوص به خود را می طلبد.

قیمت ترمو وود آراد دکور

پرگولا برای تراس روف گاردن
روف گاردن

ساخت پرگولا ارزان برای روف گاردن با چوب ترمو

ساخت آبنما در شکل ها و کاربردهای انجام می شود که به صورت خلاصه به شرح زیر است:
1- مدل دیواری فلاورباکس
2-آبشار به سبک صخره ای
3- طراحی آبنما به سبک صخره ای
4- همراه با موزیک
5- با سبک شیشه
6 – سبک مدرن
7- طراحی آبنما مخصوص فضای باغی
8-سبک_کلاسیک
9- مخصوص فضای خانه
10- مدل هایی با عملکرد مه پاشی
11- سبک هایی به شکل تونلی

کلبه چوبی آلاچیق پرگولا

طراحی و اجرا روف گاردن در تهران

اجرا آلاچیق برای باغ

ترمود نوعی چوب از درختان چندین بار است که در یک سری فرآیند حرارت دهی و تیمار در مقابل اشعه آفتاب ، آلاچیق پشت بام شرایط جوی ، باران های اسیدی ، رطوبت و فرشایش و همچنین جذب حشرات موزی ، مقاوم می شود شما می توانید در نمای ساختمان های خارجی و همچنین دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار بگیرید. خواص ذاتی چوب فروپاشی و ناپایدار بودن آن برای همین هم هست که پوسیدگی می شود ، برای برطرف نمودن این مساله از پروسه ای که به شما کمک می کند تا زمانی که چوب حرارت داده می شود ، اصطلاحی است که شکل آن را می گیرد.

اجرا آلاچیق برای ویلا thermowood dubai

تمام کاربرد های چوب ترمو

بام سبز یا روف گاردن فضای پشت بام ساختمان شما ، آلاچیق پشت بام را به منظره ای متفاوت ، خاص و ویژه تبدیل می کند که می توانید محیط زیست تفریحی و دکوراتیو را قادر کنید. روف گاردن با داشتن یک سیستم مناسب و مهندسی باعث محافظت بام در برابر اشعه خورشید می شود. با ایجاد آن می توانید از زیبایی محیط را در یک قسمت بدون استفاده از ساختمان استفاده کنید که باعث می شود سطح بالاترین سطح زندگی شما افزایش یابد همچنین می توانید آن را اضافه کنید.

چوب ترمو

ساخت انواع آلاچیق و مدل های مختلف پرگولا در محوطه سازی باغ و ویلا صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان 

اجرای بام سبز یا روف گاردن با توجه به نحوه بارگیری بام ، بسیار حساس است ، زیرا سهل انگاری در هر یک از مراحل اجرای سنگین را در بر خواهد داشت. بنابراین مراحل اجرای دقیق روف گاردن بسیار مهم است

طراحی و اجرا پرگولا در تهران

طراحی و اجرا آلاچیق برای باغ آلاچیق با چوب ترمو

آلاچیق به منزله مکان و سرپناهی در فضای آلاچیق پشت بام باز و سرسبز استفاده می شود و از این طریق می توان با طبیعت ارتباط برقرار کرد و به استراحت و آرامش پرداخت . مواد و مصالح به کار رفته در ساخت آلاچیق معمولا چوب و سنگ میباشد

طراحی و اجرا آلاچیق برای ویلا شرکت هوشمند سازی ساختمان

پیوند دوباره طبیعت با مردم شهری شرکت لوناوود فنلاند

آلاچیق فضایی است نیمه بازکه عموما عملکردی استراحتی ، تفریحی در فضای باز دارد و از آنجایی که در فضاهای لنداسکیپ و محوطه نیازمند فضایی برای استراحت ، گفتگو و سکون داریم عموما از یک سقف استفاده میکنیم تا در عین حفظ دید به محوطه ، سایه ای ایجاد شود و فضایی برای سکون باشد. عموما آلاچیق ها یا برای فضای مذکور به طور اختصاصی طراحی می شوند و یا از آلاچیق های پیش ساخته استفاده می شود. مشخص است که در صورت امکان طراحی ، فضایی مطلوب تر خواهید داشت.

آلاچیق

طراحی و اجرا آلاچیق برای روف گاردن ساخت انواع آلاچیق و مدل های مختلف پرگولا در محوطه سازی باغ و ویلا

بهتر است که پیش از آلاچیق پشت بام شروع پروژه در مورد برخی از مسائل با متخصصین صحبت کنید ، به عنوان مثال از چه مصالحی در بخشهای مختلف طراحی محوطه استفاده می شود و اجرای هر یک از این بخشها با استفاده از مصالح مختلف چقدر می شود؟ چگونه پرداخت هزینه آیتم های مختلف در محوطه سازی به چه صورت است؟ چقدر طول می کشد تا کار تمام شود؟ و یا شرکت چه تضمینی برای اجرای به موقع کار با کیفیت مطلوب می دهد؟ به طور کلی پیشنهاد می شود که در مورد محوطه سازی و آیتم های مختلف آن تحقیق شود.
.بعد از موافقت در مورد هزینه های مالی ، پیمانکار در موقعیت مکانی مورد نظر مستقر شود. فرایند محوطه سازی آغاز می شود چوب ترمو در اهواز