معماریکا

ترمووود کف

مزایا و معایب ترمووود کف

مزایا و معایب ترمووود کف

تصفیه چوب معمولاً یکی از مؤثرترین روش ها برای بهبود ارزش و عمر چوب در نظر گرفته می شود. با این حال، برخی از عوارض جانبی استفاده از چوب ترمووود نیز وجود دارد . عملیات ترمووود روشی است که برای حفظ یا افزایش عمر چوب و ویژگی‌های خاصی مانند دوام، استحکام و مقاومت در برابر موریانه‌ها، رطوبت، آتش و سایش عمومی به کار می‌رود. آنچه باید در مورد مزایا و معایب ترمووود کف تراس دور استخر قیمت اجرا طراحی متریال چوب ترمو برای دکوراسیون داخلی نما روف گاردن این فرآیند شامل فشار دادن مواد نگهدارنده و مواد شیمیایی در داخل الیاف چوب تحت شرایط فشار و خلاء خاص است.

مزایا و معایب ترمووود

هدف و استفاده از چوب ترمووود چیست؟

از میان تمام گونه های چوب ترمو موجود در طبیعت، تنها تعداد کمی از آنها به طور طبیعی از نظر مقاومت در برابر موریانه، پوسیدگی، آتش و غیره بادوام هستند. چوب طبیعی بادوام می تواند کمیاب و گران باشد، به همین دلیل است که از عملیات فشاری برای ساخت چوب های دیگر استفاده می شود. با استفاده از وسایل مصنوعی بادوام تر و مقاوم تر است.

چوب ترمووود کمتر در معرض آسیب حشرات، پوسیدگی، پوسیدگی و سایش و پارگی است و برای طیف وسیعی از کاربردها، به ویژه مواردی که شامل مصارف سنگین، احتمال سایش و پارگی، قرار گرفتن در معرض رطوبت و غیره است، مناسب است. الوارهای ترمووود شامل کفپوش، مبلمان فضای باز، تراس ، سوله، آلاچیق، ساخت و ساز عمومی و غیره است.

کدام گونه های چوبی برای درمان ترمووود مناسب هستند؟

درمان فشار به ویژه برای چوب هایی اعمال می شود که به طور طبیعی بادوام یا مقاوم در برابر رطوبت نیستند. اکثر چوب های نرم مانند کاج، صنوبر و صنوبر غیر بادوام یا نسبتاً بادوام هستند و برای افزایش استحکام و دوام آنها از عملیات فشار استفاده می شود. آنچه باید در مورد مزایا و معایب ترمووود کف تراس دور استخر قیمت اجرا طراحی متریال چوب ترمو برای دکوراسیون داخلی نما روف گاردن تایل 30/30 ترمووود

پوشش چوبی ترمووود مزایا و معایب ترمووود کف

چوب به طور کلی یک انتخاب عالی برای ساخت تراس است. ظاهری طبیعی به مکان شما می دهد و نگهداری آن آسان است. با این حال، برخی از گونه های چوبی از دوام کمتری نسبت به سایرین برخوردار هستند، به همین دلیل است که از چوب ترمووود برای تراس استفاده می شود.

چه قصد دارید تراس موجود خود را جایگزین کنید یا یک تراس چوبی جدید نصب کنید، چوب ترمووود یکی از رایج ترین گزینه هایی است که هنگام جستجوی بهترین متریال برای استخر ترموود با آن مواجه خواهید شد.

مزایا و معایب ترمووود کف

چوب ترمووود یک انتخاب بسیار متداول و محبوب برای کف تراس چوبی است، زیرا یک ماده بادوام است که می تواند در برابر رطوبت و شرایط آب و هوایی مقاومت کند. یک تراس چوبی می تواند ظاهر طبیعی تری به پاسیو یا ایوان شما ببخشد. علاوه بر این، درو استخر چوبی تصفیه‌شده معمولاً نسبت به چوب‌های سخت بادوام طبیعی ارزان‌تر هستند.

اگر قصد خرید یا استفاده از چوب قیمت ترموود تراس را برای کف تراس خود دارید، در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد مزایا و معایب کف استخر های چوبی ترمووود بدانید آورده شده است.

مزایای تراس چوبی ترمووود

الوارهای ترمووود از بسیاری جهات از جمله هزینه، تطبیق پذیری، دوام، نیاز به نگهداری، سهولت تعمیر، ظاهر و موارد دیگر بهتر از سایر مواد تراس چوبی از جمله چوب های سخت در نظر گرفته می شوند.

مزایا و معایب ترموود کف

هزینه

کاج ترمووود تشخیص ترمووود واقعی معمولاً نسبت به سایر گزینه‌های چوبی رایج از جمله سرو، چوب ساج، آیپ، چوب قرمز و ماهون ارزان‌تر است. بسیاری از این چوب ها بسیار کمیاب و گران هستند. همچنین نگهداری و مراقبت از استخر های چوبی تصفیه شده نسبت به سایر مواد کف مقرون به صرفه تر است. الوار فرآوری شده حتی ارزان تر از درو استخر کامپوزیت است.

استحکام و دوام

چوب ترمووود از نظر مقاومت در برابر رطوبت، پوسیدگی، فرورفتگی، خراش، حشرات، موریانه ها و سایش می تواند مانند بسیاری از چوب های سخت بادوام باشد. در واقع، عملیات فشاری می تواند با افزایش استحکام و دوام چوب، عمر آن را حداقل تا چند سال افزایش دهد.

ظاهر طبیعی

یکی از بهترین مزایای کفپوش ترمووود این است که شما از چوب واقعی در تراس چوبی خود استفاده می کنید و در عین حال از دوام بالا و مقاومت در برابر حشرات بدون نیاز به پرداخت هزینه برای گزینه های گران قیمت مانند چوب ماهون یا چوب قرمز بهره می برید. هیچ تطابقی با ظاهر طبیعی چوب برای استخر ترموود وجود ندارد.

تطبیق پذیری

هنگامی که به دنبال سفارشی کردن کف چوبی خود با توجه به نیازهای خود هستید، مانند هماهنگی با چیدمان موجود بیرونی، چوب ترمووود یک گزینه فوق العاده است. می توان آن را به طور یکپارچه رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی کرد تا به ظاهری که می خواهید برسید.

سهولت در تعمیر و نگهداری

نگهداری و تعمیر تراس چوبی ترمووود ترمووود فنلاندی بهتره یا ترمووود ایرانی نسبتاً ساده تر و مقرون به صرفه است. اگر قسمتی از تایل مف تراس آسیب دیده یا فرورفته باشد، می توان آن را بدون نیاز به تغییر کل تراس تعمیر یا تعویض کرد.

مقاوم در برابر حشرات

تراس های چوبی ترمووود به غیر از مقاوم بودن در برابر رطوبت و پوسیدگی، از حمله حشرات نیز محافظت می شوند. فرآیند درمان شامل استفاده از مواد شیمیایی خاصی است که حشرات و حشرات را که می توانند به چوب آسیب برسانند دفع می کنند. دور استخر ترمووود شما این اشکالات را از خانه شما دور نگه می دارد و ظاهر و کیفیت تراس را برای مدت طولانی حفظ می کند.

نصب چوب ترمو

تحت پوشش گارانتی

به لطف محبوبیت و افزایش تقاضا برای تراس  های ترمووود چوب ترمو خوزستان، بسیاری از تولید کنندگان اکنون ضمانت بلندمدتی برای این محصولات ارائه می دهند که شامل ضمانت در برابر آسیب ناشی از پوسیدگی و موریانه ها یا حشرات می شود.

معایب روکش چوبی ترمووود

چوب ترمووود مانند چوب معمولی رفتار می کند و مستعد مواردی است که چوب واقعی را تحت تاثیر قرار می دهد، از جمله آسیب ناشی از سن، رنگ پریدگی در اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید و غیره. علاوه بر این، وجود مواد شیمیایی در چوب تیمار شده می تواند عوارض جانبی داشته باشد. اگر با دقت برخورد نشود

محو شدن رنگ

مانند چوب طبیعی، الوارهای فرآوری شده نیز مستعد محو شدن رنگ هستند. هنگامی که ترموود تراس شما به طور مداوم برای مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار می گیرد، ممکن است رنگ آن شروع به محو شدن به رنگ روشن تر یا خاکستری کند. استفاده از رنگ یا لکه ممکن است برای به تاخیر انداختن روند محو شدن مورد نیاز باشد.

ترکش

مانند چوب واقعی، چوب فرآوری شده نیز به مرور زمان خرد می شود. این به فرآیندی اشاره دارد که چوب شروع به شکستن به قطعات بسیار نازک و تیز می کند که می تواند برای افراد مضر باشد.

آهن کشی چوب ترمو

چک کردن

چک کردن یکی دیگر از پدیده های رایج چوب است. این شامل شروع به جدا شدن چوب به دلیل خشک شدن زیاد می شود. این به دلیل قرار گرفتن مداوم در فضای باز اتفاق می افتد، که می تواند باعث خشک شدن و مرطوب شدن مکرر چوب شود. درزگیر آب برای کاهش اثرات چک کردن در تراس های چوبی چوب ترمو مشهد استفاده می شود.

هزینه نگهداری بالا

از آنجایی که چوب طبیعی به دلیل تغییرات آب و هوایی مستعد محو شدن، شکافتن و بررسی است، نیاز به مراقبت دائمی دارد که شامل رنگ‌آمیزی یا رنگ‌آمیزی سالانه و استفاده از یک درزگیر نافذ حداقل یک بار در سال برای کاهش بررسی است. همه اینها می تواند به طور قابل توجهی هزینه دکور چوبی شما را افزایش دهد.

خطرات سلامتی ناشی از مواد شیمیایی

چوب تصفیه شده شامل استفاده از مواد شیمیایی و نگهدارنده های خاصی است که در صورت عدم استفاده صحیح می تواند برای انسان، حیوانات خانگی و محیط زیست مضر باشد. به عنوان مثال، سوزاندن چوب های تصفیه شده می تواند بخارات سمی را در هوا آزاد کند و محیط را آلوده کند. همچنین، تماس مستقیم غذا با سطوح چوبی تصفیه شده ممکن است بی خطر نباشد. آنچه باید در مورد مزایا و معایب ترمووود کف تراس دور استخر قیمت اجرا طراحی متریال چوب ترمو برای دکوراسیون داخلی نما روف گاردن

اگر قصد دارید از تراس های چوبی تصفیه شده در خانه خود استفاده کنید، حتماً یک متخصص را برای نصب آنها استخدام کنید. از انجام این کار خودداری کنید. هنگام استفاده از الوارهای ترمووود چوب ترمو شیراز ، مراقب باشید و اقدامات احتیاطی را رعایت کنید.

چوب ترمو

از کجا ترمووود بخریم؟ مزایا و معایب ترمووود کف

شما می توانید تراس چوبی ترمووود را از کارخانه چوب یا تامین کننده الوار محلی خود خریداری کنید. بسیاری از تامین کنندگان آنلاین چوب نیز چوب های فرآوری شده را می فروشند که می توانید با استفاده از Google بر اساس موقعیت مکانی خود آنها را پیدا کنید.

اگر به دنبال خرید چوب جامد یا الوار برای تراس یا هر هدف دیگری هستید، می‌توانید از معماریکا برای طیف گسترده‌ای از چوب‌های سخت و نرم با کیفیت بالا و پایدار دیدن کنید. تمام چوب های ما با قیمت عمده فروشی در دسترس هستند و می توانند در هر نقطه از تهران، خوزستان، شیراز ، اصفهان، مشهد، تبریزو سایر  شهر های ایران به محل شما تحویل داده شوند. برای دانستن بیشتر با ما تماس بگیرید.

کانال you tube شرکت معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *