معماریکا

قیمت هر متر کابینت مدرن

کابینت مدرن

کابینت مدرن

برای قیمت کابینت آشپزخانه مدرن طراحی و اجرای صفر تا صد کابینت های گلاس مدل های جدید 1401 کابینت مدرن ایرانی ایتالیایی اروپا در تهران شرکتی می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. در معماریکا بیش از سه نوع کابینت اعم از کابینت کلاسیک، کابینت نئو کلاسیک و کابینت مدرن با بهترین قیمت و کیفیت موجود می‌باشد.

کابینت مدرن

دکوراسیون خانه و ارزش آشپزخانه اغلب به رنگ پانل درب کابینت بستگی دارد. قیمت هر متر کابینت مدرن کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه ، اما پانل های درب کابینت نه تنها سفید هستند، بلکه دارای رنگ های زیبای بسیاری نیز هستند. امروز چند طرح و ترکیب رنگ پانل درب کابینت را با شما در میان می گذاریم و می توانیم به دکوراسیون آشپزخانه منزل اشاره کنیم.آشپزخانه “نیروی لجستیکی” تامین غذای هر خانواده است و همچنین پرکاربردترین فضای کاربردی در زندگی خانوادگی است. بنابراین در دکوراسیون آشپزخانه نه تنها زیبایی دکوراسیون منزل را در نظر بگیریم، بلکه به کاربردی بودن دکوراسیون آشپزخانه نیز توجه کنیم. کابینت آشپزخانه کمد لباس سفیدسفید یک رنگ کلاسیک جاودانه است و کابینت به رنگ سفید ساخته شده است که احساس راحتی و نرمی را به افراد می دهد. علاوه بر این، رنگ سفید دارای قدرت بازتاب قوی است که باعث می شود آشپزخانه جادار و روشن به نظر برسد و برای آشپزخانه هایی با مساحت های کوچک و نور کم مناسب است.

قیمت کابینت مدرن
قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن
کابینت دانه های چوبی تازه و طبیعی است و مواد گرم آن در خانه بسیار گرم است. رنگ طبیعی و سخاوتمندانه آن که در دکوراسیون ساده مدرن استفاده می شود بسیار مورد علاقه جوانان است.کابینت دانه های چوب ساده و گرم است و دانه های چوب اصلی سرشار از حیات و نشاط است تا نفس طبیعی را در آن احساس کنید.
پبشنهاد شرکت معماریکا fhciran

طراحی کابینت مدرن

طراحی کابینت مدرن های خاکستری ابریشمی در آشپزخانه ظریف هستند و جلوه فضایی کلی حس مدرنیته قوی دارد. پانل های درب خاکستری حال و هوای مد را برجسته می کنند و سبک مد مجلل را استنتاج می کنند.

کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه خاکستری، پانل های درب قاب دار یا پی وی سی چند منظوره هستند و شکل آنها را می توان تا حد زیادی تغییر داد. آنها را می توان با برخی از مدل های درب شیشه ای ترکیب کرد. پانل های درب خاکستری با میزهای چوبی یا سفید که ارزش بسیار بالایی دارند جفت می شوند. با این حال، مبلمان این رنگ برای یک فضای روشن مناسب است، در غیر این صورت کمی خسته کننده به نظر می رسد.

با آشپزخانه های تمام سفید خداحافظی کنید و از آخرین ترند استقبال کنید: کابینت آشپزخانه دو رنگ. این ظاهر پویا فوراً علاقه بصری را به آشپزخانه شما می آورد و به شما امکان می دهد با انواع ترکیب رنگ ها و سبک ها بازی کنید.

آشپزخانه های اپن کانسپت به دلایل بسیار خوب یک روند محبوب در خانه هستند. اول، آنها مانع بین منطقه نشیمن مرکزی و فضای پخت و پز را از بین می برند، و سرگرمی یا معاشرت با بقیه اعضای خانواده را در حین تهیه غذا در دسترس تر می کنند. آشپزخانه های اوپن نیز با یک جزیره بزرگ کارایی را افزایش می دهند. بیشتر آنها معمولاً با کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF ، قیمت کابینت نئوکلاسیک قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه سینک و پیشخوان برای غذا خوردن فریب می‌خورند. در نهایت، آشپزخانه‌های اپن معمولاً با ویژگی‌های مجلل از یخچال‌های دو درب گرفته تا اجاق‌های دوبل مجهز هستند. با این حال، حتی فضاهایی مانند این، اصول اولیه طراحی مینیمالیستی را با راه حل های هوشمندانه ذخیره سازی برای مبارزه با درهم ریختگی میز پیشخوان حفظ می کنند. برای دریافت محتوا، در اینجا آشپزخانه های باز مورد علاقه ما برای الهام گرفتن از شما هستند.

قیمت کابینت مدرن
قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن

ما چیزی برای آشپزخانه های فوق مدرن و اپن داریم که به طور یکپارچه با بقیه قسمت های نشیمن مرکزی ترکیب می شوند. دارای یک سیستم ذخیره سازی داخلی است که هم معمولی و هم کاربردی به نظر می رسد. مهمتر از همه، لوازم مهم و موارد دیگر را پنهان می کند.

یک دیوار واحد از لوازم خانگی و مبلمان از کف تا سقف در آشپزخانه های اوپن به خوبی کار می کند. در اینجا، یک جزیره طولانی فضای ذخیره سازی اضافی و یک سینک را در خود جای داده است که مثلث کار را فشرده نگه می دارد. نشستن در جزیره به دوستان و طراحی کابینت مدرن خانواده این امکان را می دهد که بدون هیچ گونه فاصله ای در کنار هم بمانند. بدون دیوارهایی که این دو فضا را از هم جدا کنند، نور طبیعی فضای نشیمن به آشپزخانه می‌ریزد و آن را بازتر و سبک‌تر می‌کند.

رنگ ها و مواد را برای اتصال بصری فضاها در یک طرح باز تکرار کنید. در این آشپزخانه اوپن و فضای ناهار خوری، نوارهای گسترده ای از لاکی، تداوم و ظاهری تمیز ایجاد می کند.

کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF در این طراحی شیک و مدرن آشپزخانه تقریبا تا سقف گسترش یافته است. فضای اضافی به دست آمده توسط کابینت های بلند و جزیره مرکزی طراحی کابینت مدرن امکان یک پلان طبقه باز را فراهم می کند که به طور طبیعی به منطقه غذاخوری جریان می یابد. آشپزخانه اوپن برای سرگرمی خوب عمل می کند، زیرا مهمانان می توانند به راحتی در اطراف جزیره یا میز جمع شوند بدون اینکه احساس کنند آشپزخانه را ترک کرده اند.

در یک آشپزخانه اوپن کوچک، شبه جزیره ای که از دیوار به بیرون امتداد می یابد، اغلب استفاده کارآمدتر از فضا نسبت به جزیره ای در مرکز است. این شبه جزیره فضای پیشخوان بدون وقفه را ارائه می دهد و یک تقسیم کننده اتاق برای یک منطقه نشیمن معمولی ایجاد می کند.

در فضای خانگی، آشپزخانه نه تنها یک فضای زندگی کاربردی مهم است، بلکه مکانی است که شادی می تواند به بهترین شکل در خانه منعکس شود. نحوه طراحی یک آشپزخانه رضایت بخش کلیدی است. پس در طراحی آشپزخانه به چه جزئیاتی باید توجه کرد؟

قیمت کابینت مدرن ایرانی
قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن

مدل کابینت مدرن

مدل کابینت مدرن برای فضای آشپزخانه بسیار مهم است که نه تنها در نورپردازی نقش دارد، بلکه فضایی گرم در آشپزخانه ایجاد می کند. قیمت کابینت کلاسیک قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه

طراحی نوار لامپ تعبیه شده در کابینت باعث شفافیت بصری آشپزخانه می شود. نور داخلی از در شیشه ای عبور می کند، به طوری که می توان محتویات کابینت را حتی در شب به راحتی برداشت.

چراغ های اطراف بر روی سکوی جزیره نصب می شود و رندر نورها لایه بندی فضای آشپزخانه را برجسته می کند. نور کافی را روی میز بیاورید، در عین حال نقاط کور بینایی را به طور موثر کاهش دهید و سبزیجات را با خیال راحت تر برش دهید.

وقتی آشپزخانه پر از قابلمه و تابه و انواع سس و سرکه می شود، کل فضا به هم ریخته می شود که خستگی آشپزی را به شدت افزایش می دهد.

اگر می‌خواهید زندگی آشپزخانه راحت‌تر و راحت‌تر باشد، فضای ذخیره‌سازی سیستماتیک می‌تواند به شما در رسیدن به آن کمک کند.

سیستم دیوار پشتی با عملکرد ذخیره سازی قدرتمند، با استفاده از سطح دیوار، کانتر را مدل کابینت مدرن پاکسازی می کند و به صورت علمی آن را ذخیره می کند که نه تنها باعث استفاده بهینه از فضا می شود، بلکه آن را تمیز و زیبا نگه می دارد.

سبد چند منظوره که مخصوص آشپزخانه مدرن طراحی شده است نیز ابزار تیز برای نگهداری آشپزخانه است.

سبد کمد می تواند به طور موثری کارایی استفاده از کمدها را بهبود بخشد. مدل کابینت مدرن می تواند فضای قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه را به نحو معقولی تقسیم بندی و سازماندهی کند و لوازم آشپزخانه را مرتب تر کند.

سبد، ظروف آشپزخانه، چاشنی‌ها و ظروف جداگانه در دسته‌های مختلف قرار می‌گیرند که نه تنها از آلوده شدن اقلام به گرد و غبار جلوگیری می‌کند، مدل کابینت مدرن بلکه در یک نگاه آن‌ها را شفاف می‌کند و با یک بار کشیدن می‌توان آن‌ها را بیرون کشید و در نتیجه راندمان پخت را بهبود بخشید. سبک های مختلف سبد را نیز می توان با توجه به کاربردهای مختلف در زندگی سفارشی کرد.

لوازم آشپزخانه توکار آشپزخانه را زیباتر می کند

اگر میز کار آشپزخانه شما پر از وسایل آشپزخانه مانند اجاق گاز، مایکروویو و اجاق باشد، فضای زیادی را اشغال کرده و آشپزخانه را شلوغ و به هم ریخته می کند.

بسیاری از مردم خواهان آشپزخانه ای تمیز، راحت و آسان برای استفاده هستند. قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه در این زمان، طراحی لوازم آشپزخانه توکار برای کمک لازم است.

از طریق طراحی یکپارچه، لوازم آشپزخانه در قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF تعبیه شده است که نه تنها فضای استفاده از کف را ذخیره می کند، بلکه هماهنگی فضا را نیز بهبود می بخشد. بدون انواع پریزها و سیم های در معرض، آشپزخانه مرتب تر و کاربردی تر است.

با پیشرفت علم و فناوری، کیفیت زندگی ما به طور مداوم بهبود یافته است و افراد بیشتر و بیشتری خرد مدرن را به آشپزخانه می آورند که تجربه غذاخوری آرام تر و لذت بخشی را به ارمغان می آورد.

به عنوان مثال، بلندگوی بلوتوث چند منظوره که می تواند مخفی شود، آشپزخانه را در هنگام آشپزی پر از جذابیت احساسی می کند. قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه در عین حال، مجهز به عملکردهای شارژ بی سیم و استفاده از وسایل برقی است که کار را راحت تر می کند.

قیمت کابینت مدرن ایرانی
قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن

درب کمد لباس سنتی تاشو بعد از باز شدن در موقعیت بالاتری قرار می گیرد که بسته شدن را دشوار می کند. طراحی دست برقی که درب را جارو می کند، مرزهای واحد دیوار سنتی را بدون دست زدن به در می شکند و واقعاً هر دو دست را آزاد می کند.

آشپزخانه آشپزخانه در اکثر خانه های کوچک اجتناب ناپذیر است. این نوع آشپزخانه ها برای اکثر شهرنشینان امری بدیهی است و به راحتی با فضاهای کوچک و چیدمان باریک آشپزخانه با پیشخوان های موازی قابل تشخیص هستند. چه به دنبال ایده های آشپزخانه آشپزخانه باشید و چه در حال برنامه ریزی برای تغییر آشپزخانه در خانه خود هستید، چند راه برای بهبود آشپزی آشپزخانه وجود دارد.

قیمت کابینت مدرن

قیمت کابینت مدرن ایجاد یک فضای باز در آشپزخانه آشپزخانه نیازی به نمایش یک دیوار کامل ندارید – از آنچه قبلا دارید کار کنید. قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه به عنوان مثال، می توانید روی گوشه یا انتهای دیوار آشپزخانه خود تمرکز کنید و قفسه های باز اضافه کنید تا حس راهرو را از بین ببرید. قفسه‌هایی را در نظر بگیرید که از سقف آویزان شده‌اند یا قفسه‌های باز آویزان شده در بالای میز برای ذخیره‌سازی کاربردی. یک چیدمان ساده برای ظاهر آشپزخانه با پلان باز در نظر بگیرید. طراحی و اجرا روف گاردن

هدف اولیه برای طراحی یا بازسازی آشپزخانه گالی، کاربردی و جادار کردن آن است. یک ایده آشپزخانه هوشمند یا نکته جدید این است که تعداد کلی قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه بلند آشپزخانه را کاهش دهید و کابینت های آشپزخانه را در یک مکان نصب کنید. همچنین انباری و یخچال را در یک قسمت نگه دارید تا بتوانید فضای آن فضا را حفظ کنید. از لوازم آشپزخانه مانند قفسه های تاشو و سوزان تنبل برای استفاده بهتر از فضای اغلب هدر رفته داخل کابینت خود استفاده کنید.

یکی دیگر از ایده های آشپزخانه گالی یا پیشنهاد تغییر دکوراسیون، اضافه کردن قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه یک جزیره کوچک به چیدمان آشپزخانه است. نکته کلیدی این است که فضای کاری اضافی را از درهم و برهم نگه دارید. مقداری صندلی در طرف مقابل جزیره به دور از منطقه پخت و پز اضافه کنید. این به ایجاد فضایی اجتماعی کمک می کند که در آن شما و خانواده تان بتوانید لحظاتی را لذت ببرید.

قیمت کابینت مدرن آشپزخانه
قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن

ایده های زیادی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه وجود دارد که می توانید از آنها برای تغییر ظاهر و عملکرد آشپزخانه خود استفاده کنید. آنچه بیش از همه مهم است اطمینان از این است که هر کاری که انجام می‌دهید، فضای موجود را با بسته‌بندی فراوانی از فضای ذخیره‌سازی خلاقانه و فضاهای کاری باز به حداکثر می‌رساند. اگر به دنبال قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF آشپزخانه برای پروژه آشپزخانه خود هستید، لطفا برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

هر بار که وارد آشپزخانه تنگ خود می شوید عصبانی می شوید؟ نگران نباش!قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه شما هنوز هم می توانید این شکاف کوچک را گسترش دهید. طراحان داخلی ما راه حل های هوشمندانه و آسانی را برای طراحی آشپزخانه کوچک شما ارائه می دهند:

مثلث طلایی کابینت آشپزخانه

قانون مثلث طلایی یکی از مهم ترین عوامل برای طراحی آشپزخانه کوچک شماست.

به یاد داشته باشید که اجاق، یخچال و سینک خود را در خطوط مثلث بیندازید. قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه این امر سهولت دسترسی و فضای کافی را به خصوص در آشپزخانه موازی برای دو نفر که بدون برخورد با یکدیگر کار می کنند تضمین می کند.

رنگ‌های روشن هاله‌ای آرام ایجاد می‌کنند و حسی گسترده به آشپزخانه می‌دهند. قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه نه تنها این، رنگ های خنثی را می توان بدون زحمت با طیف گسترده ای از رنگ ها ترکیب کرد، بنابراین امکانات بی پایان است!

به کابینت های آشپزخانه خود از دید کاملا کاربردی نگاه نکنید، از این ترفندها برای استایل و گسترش دید خود استفاده کنید.

نحوه استفاده از درهای شیشه ای برای افزودن عمق، کابینت های تا سقف را برای افزودن فضای ذخیره سازی انتخاب کنید.

از سبدهای سیمی گرفته تا گوشه های جادویی، لوازم آشپزخانه مدولار به سازماندهی آشپزخانه های کوچک کمک می کند. قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه روی فضای ذخیره سازی مدولار سرمایه گذاری کنید تا هر اینچ از متر شما حساب شود. یک کمد در گوشه ای مرده نصب کنید تا قهوه سازها، توسترها و سایر لوازم کوچک را پنهان کنید. طراحی و اجرا تراس

کارایی شکل U کابینت آشپزخانه

آشپزخانه U شکل یکی از مقرون به صرفه ترین انواع آشپزخانه است که فضای کمتری در دسترس باشد. این شکل حجم زیادی از فضای ذخیره سازی، کمد و میز را در یک منطقه کوچک جا می دهد. این کمک می کند تا همه چیز مرتب و بدون درهم ریختگی باشد.

وقتی فضا کمتر باشد، فضاهای عمودی به کمک شما می آیند. روی کابینت های دیواری سرمایه گذاری کنید قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه تا از فضای ذخیره سازی کافی بدون اشغال فضای زیاد اطمینان حاصل کنید. همچنین، به جای کابینت های بسته، کابینت های باز را انتخاب کنید. کابینت های باز توهم فضا را ایجاد می کنند و آشپزخانه را بزرگ و مطبوع می کنند.

در دکوراسیون داخلی خیلی ها فکر می کنند که دکوراسیون آشپزخانه چندان سخت نیست، به شرطی که دکوراسیون کامل شده و کارکردهای اولیه ای داشته باشد. همین ایده است که منجر به یک تجربه بسیار بد از زندگی آشپزخانه در آینده می شود و کار دوباره آن به زمان و هزینه نیاز دارد. بنابراین باید به دکوراسیون آشپزخانه توجه کنیم. آشپزخانه محبوب ترین اتاق در خانه و همچنین یکی از فضاهایی است که اغلب بازسازی می شود. متأسفانه آشپزخانه نیز می تواند خطرناک ترین اتاق خانه به خصوص برای کودکان و سالمندان باشد.

آشپزخانه منطقه مستعد رطوبت است، بنابراین مواد تزئینی سطح باید از موادی انتخاب شوند که مقاومت قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه خوبی در برابر آب داشته باشند و مواد کف نیز باید ضد آب و لغزنده باشند. بهتر است موادی را انتخاب کنید که به راحتی تمیز شوند، از رطوبت و گرما جلوگیری کنند. در عین حال، آشپزخانه نیز یک منطقه شعله باز است، بنابراین مقاومت در برابر آتش مواد نیز بسیار مهم است. به خصوص مقاومت مواد در برابر آتش باید در اطراف اجاق گاز مورد توجه قرار گیرد.

قیمت کابینت مدرن ایرانی
قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن

نور عمومی خوب، همراه با نورپردازی مناسب فعالیت که به وضوح بر روی سطوح کار متمرکز شده است، قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه احتمال آسیب دیدگی هنگام تهیه یک وعده غذایی را تا حد زیادی کاهش می دهد. نورپردازی باید بدون تابش خیره کننده و یکنواخت باشد و هیچ سایه ای روی سطح کار ایجاد نکند.

گاهی اوقات، پیشخوان آشپزخانه یا گوشه های قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF به گونه ای طراحی می شوند که ظاهر خوبی داشته باشند. در حالی که عالی به نظر می رسند، در فرآیند واقعی کار به راحتی کبود یا کبود می شوند. بنابراین برای کاهش احتمال کبودی بهتر است گوشه ها را گرد کنید.

یک کپسول آتش نشانی باید در نزدیکی خروجی اتاق، به دور از تجهیزات پخت و پز قرار گیرد. هرگز یک کپسول آتش نشانی قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه را در نزدیکی یا زیر اجاق گاز یا منطقه قرار ندهید که محتمل ترین منبع آتش است. در صورت وقوع آتش سوزی در آن مناطق، کپسول آتش نشانی ذخیره شده در آن منطقه غیر قابل دسترس خواهد بود.

تنظیم هود برد باید با توجه به قد کاربر تنظیم شود. بهترین ارتفاع استفاده کمی بالاتر از هد است تا قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه در حین استفاده از برخورد جلوگیری کند و استفاده از آن راحت باشد.

چیدمان آشپزخانه

به این فکر کنید که چگونه ترافیک در آشپزخانه جریان می یابد و پلان طبقه را طراحی کنید تا این ترافیک از منطقه پخت و پز دور بماند. به عنوان مثال، از قرار دادن محدوده در نزدیکی ورودی یا خروجی خودداری کنید.

گاهی اوقات ایجاد یک آشپزخانه در درجه اول مربوط به به روز رسانی وسایل، میز و قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF است، اما برای اینکه واقعاً به هسته و ماهیت یک آشپزخانه برسید، ممکن است شما و پیمانکارتان نیاز به تجدید نظر در کل طرح و جریان آشپزخانه داشته باشید. هنگامی که طراحان آشپزخانه و پیمانکاران عمومی در مورد گزینه های طرح طبقه برای بازسازی آشپزخانه بحث می کنند، آنها به طور کلی قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه در زمینه پنج طرح طراحی آشپزخانه امتحان شده و واقعی صحبت می کنند.

آشپزخانه هایی که در آن همه وسایل، کابینت ها و پیشخوان ها در امتداد یک دیوار قرار می گیرند، قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه به عنوان چیدمان یک دیوار شناخته می شوند. به طور متناقض، می تواند به همان اندازه برای آشپزخانه های بسیار کوچک و فضاهای بسیار بزرگ کار کند.

· این طرح اجازه می دهد تا برای جریان بدون مانع از ترافیک.

هیچ مانعی در فضای آشپزخانه وجود ندارد که امکان باز شدن حداکثر را فراهم می کند.

این یکی از ساده ترین آشپزخانه ها برای طراحی، برنامه ریزی و اجرا است.

از آنجایی که کلیه خدمات مکانیکی (لوله کشی و برق) روی یک دیوار کنار هم قرار گرفته اند، این طرح را می توان با سرعت و هزینه کمتری نسبت به سایر چیدمان ها ایجاد کرد.

از مثلث آشپزخانه کلاسیک استفاده نمی کند و بنابراین ممکن است نسبت به انواع دیگر چیدمان ها کارایی کمتری داشته باشد.

فضای محدود گنجاندن قسمت نشیمن را دشوار یا غیرممکن می کند.

قیمت کابینت مدرن آشپزخانه
قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن

زمانی که فضا تنگ و محدود است (مانند کاندوها، خانه‌های کوچک و آپارتمان‌ها)، چیدمان راهرو یا گالری اغلب تنها نوع طراحی ممکن است. قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه در این طرح دو دیوار روبروی هم دارای تمامی امکانات آشپزخانه می باشد. یک آشپزخانه گالی را می توان از هر دو طرف باز کرد و به آشپزخانه اجازه داد تا به عنوان گذرگاه بین فضاها نیز عمل کند. یا، یکی از دو دیوار باقیمانده می‌تواند حاوی یک پنجره یا در بیرونی باشد، یا می‌تواند به سادگی آجرکاری شود.

این چیدمان با داشتن پیشخوان در دو طرف بسیار کاربردی است زیرا از مثلث آشپزخانه کلاسیک استفاده می کند.

این چیدمان کمی فضای بیشتری را برای پیشخوان ها و کابینت ها ارائه می دهد.

شلوغی بین دو فضای کار اصلی می تواند مشکل ساز باشد زیرا راهرو باریک است. قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه در نتیجه، وقتی دو سرآشپز دوست دارند همزمان کار کنند، چیدمان خوبی نیست.

· وقتی دو دیوار باقیمانده باز هستند، تردد پیاده از طریق آشپزخانه می تواند ناراحت کننده باشد.

· دیوار نهایی، در صورت وجود، معمولاً فضای مرده و بی فایده است.

فضای محدود گنجاندن قسمت نشیمن را دشوار می کند.

چیدمان آشپزخانه L شکل

طرح طراحی آشپزخانه L شکل محبوب ترین چیدمان است. دارای دو دیوار مجاور است که تمام کانترها، قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF و وسایل آشپزخانه را باز نگه می دارد و دو دیوار مجاور دیگر باز است. این استانداردی است که بسیاری از تولید کنندگان کابینت آشپزخانه و شرکت های طراحی هنگام رزرو آشپزخانه (معمولاً در اندازه 10 x 10) از آن استفاده می کنند. طراحی و اجرا نما با ترمووود

فواید:

این طرح از مثلث آشپزخانه به بهترین شکل ممکن استفاده می کند.

طرح های L شکل فضای بیشتری را نسبت به آشپزخانه و چیدمان های تک دیواری فراهم می کنند.

· این چیدمان برای افزودن جزیره آشپزخانه بهترین است زیرا کابینت هایی ندارید که جای جزیره را محدود کند.

آشپزخانه های L شکل گنجاندن میز یا سایر قسمت های نشیمن در آشپزخانه را آسان می کند.

نقص:

· نقاط انتهایی مثلث آشپزخانه (یعنی از جریان به یخچال) می توانند کاملاً از هم دور باشند.

نقاط کور یک مشکل است. دسترسی به کابینت های پایه گوشه ای و قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF دیواری ممکن است دشوار باشد.

چیدمان آشپزخانه با طرح دوتایی ال

یک چیدمان طراحی آشپزخانه بسیار تکامل یافته، این طراحی امکان دو ایستگاه کاری را می دهد. در این طرح، آشپزخانه L شکل یا تک جداره با یک جزیره آشپزخانه کامل که شامل حداقل یک اجاق گاز، سینک یا هر دو است، تقویت می شود.

فواید:

منطقه جزیره دارای فضای کانتر بسیار زیادی است زیرا جزایر بسیار گسترده تر از کانترهای محیطی (معمولاً 24.5 اینچ عمق) هستند.

· دو آشپز به راحتی می توانند در این نوع آشپزخانه کار کنند، زیرا محل کار از هم جدا شده است. اینها معمولاً آشپزخانه های بزرگی هستند که ممکن است شامل دو سینک یا وسایل اضافی مانند خنک کننده شراب یا ماشین ظرفشویی دوم باشد.

نقص:

چنین آشپزخانه ای فضای زیادی را برای قرار دادن جزیره مصرف می کند.قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF

چیدمان طراحی آشپزخانه U شکل

طرح طراحی آشپزخانه U شکل را می توان به عنوان یک پلان راهروی شکل در نظر گرفت، با این تفاوت که یک دیوار انتهایی دارای کانتر یا امکانات آشپزخانه است. دیوار باقی مانده برای دسترسی به آشپزخانه باز مانده است.

کابینت های گلاس
قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن

فواید:

این چیدمان با استفاده از مثلث آشپزخانه کلاسیک گردش کار خوبی را حفظ می کند.

دیوار بسته فضای زیادی را برای کمدهای اضافی فراهم می کند.

نقص:

اگر یک جزیره آشپزخانه می خواهید، سخت تر است که آن را در این طرح بچسبانید. برنامه ریزی خوب فضای آشپزخانه ایجاب می کند که راهروهایی با عرض حداقل 48 اینچ داشته باشید و دستیابی به آن در این چیدمان سخت است.

با وجود وسایل روی سه دیوار و دیوار چهارم برای دسترسی، گنجاندن یک قسمت نشیمن در آشپزخانه U شکل دشوار است.قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF

شیر آشپزخانه: چگونه آن را انتخاب کنیم؟

اگر مبلمان آشپزخانه و به ویژه قسمت سینک را اصلاح می کنید ، انتخاب نوع مناسب میکسر ترموستاتیک جنبه ای است که نباید نادیده گرفته شود. قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF بنابراین، چگونه شیر آشپزخانه را انتخاب کنیم که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد؟ در این راهنما اطلاعاتی را خواهید یافت که می تواند اطلاعات مفیدی را برای شناسایی شیرهای مناسب در اختیار شما قرار دهد.

عملکرد و اجزای شیر آشپزخانه

برای رسیدن به شیر آب در خانه، آب داخل لوله‌ها تحت فشار گردش می‌کند: فشار صحیح به آن اجازه می‌دهد حتی در بالاترین ساختمان‌ها به هر طبقه برسد. به طور کلی فشار توزیع مستقیماً توسط شرکت ها یا شهرداری هایی که توزیع آب آشامیدنی را مدیریت می کنند تنظیم می شود. هر شیر با بهره برداری از یک اتصال هیدرولیکی به سیستم های آب سرد و گرم که از دو منبع مختلف از طریق لوله های جداگانه وارد می شود، کار می کند . دومی، در داخل شیر، به دستگاه های خاصی می رسد که در آن آب مخلوط می شود تا دما و سرعت جریان مورد نظر کاربر به دست آید.

هنگامی که عملکرد شیرها را درک کردید، تجزیه و تحلیل اجزای مختلف و درک کاربرد آنها می تواند عناصر مفیدی را برای انتخاب مناسب برای سینک آشپزخانه شما فراهم کند.

با این حال، قبل از هر چیز، لازم است بدانیم که این چهار عنصر تا چه حد می توانند شخصی سازی شوند.

کابینت آشپزخانه های گلاس
قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن

دستگیره کابینت مدرن

یک دستگیره کابینت مدرن آب می تواند کانتر باشد که مستقیماً روی سینک یا روی آشپزخانه نصب شود و یا قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه دستگیره کابینت مدرن روی دیوار مستقیماً روی دیوار نصب شود و در ارتفاعی که متناسب با نیاز آشپزخانه شما ثابت شده باشد.

اگر منطقه موجود به خصوص کوچک باشد، می توان از شیرهای درازکش استفاده کرد که به آن فواره تاشو می گویند. قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF خوشبختانه راه حل های بی شماری در بازار برای هر نیازی وجود دارد که برخی از آنها شیرآلات و اتصالات مختلف را با هم ترکیب می کنند: تا چیزی را از دست ندهید!
استفاده از شیرهای آب با سیستم صرفه جویی در مصرف آب نیز اساسی است :  قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانهجت شکن که با مخلوط کردن آب و هوا می تواند مصرف را تا 45 درصد کاهش دهد! راه حلی از این نوع نه تنها به شما امکان می دهد در صورتحساب خود صرفه جویی کنید، بلکه آب را هدر ندهید و به محیط زیست کمک نکنید.

بعد از اینکه مشخص کردید به یک دستگیره کابینت مدرن آب کم یا زیاد علاقه دارید، باید فکر کنید که کدام همزن آشپزخانه را انتخاب کنید . قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF اختلاط آب را می توان با دو دستگاه مختلف انجام داد که بر اساس آن می توان شیر با میکسر دو کنترلی را از شیر با همزن تک اهرمی تشخیص داد. همانطور که از نام آن پیداست، میکسر دوبل دارای دو دستگیره است: یکی برای آب گرم و دیگری برای آب سرد. در عوض، میکسر تک اهرمی دارای یک دستگاه اهرمی است که از طریق آن می توان به طور مستقیم دمای میانی مورد نظر را تعیین کرد.  طراحی و اجرا استخر با ترموود

موادی که می توان برای شیرآلات استفاده کرد بسیارند. رایج ترین آنها فولاد کروم و برنج یا برنز است. قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه با این حال مدل هایی از مواد مختلف با رنگ های گرم و سرد نیز در بازار وجود دارد.

پوشش‌ها و سبک‌های متعددی در دسترس هستند که به شما امکان می‌دهند دستگیره کابینت مدرن آشپزخانه را به روش‌های مختلف، بسته به رنگ سینک و مبلمان آشپزخانه سفارشی کنید.

چگونه سبک مناسب برای شیر آشپزخانه انتخاب کنیم؟ سبک های متعددی برای انتخاب وجود دارد: لازم است همه کاره ترین مدل و مطابق با هویت آشپزخانه خود را شناسایی کنید. به عنوان مثال، در یک آشپزخانه به سبک کهنه ، انتخاب مناسب می تواند یک شیر آب لاکی سفید یا رنگی روشن و ظریف باشد. برعکس، در یک آشپزخانه به سبک مدرن، انتخاب می تواند بر روی یک مدل لاکی مشکی، ترجیحا با حداقل خطوط باشد.

کابینت ترک
قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن
برای یک آشپزخانه مدرن، بسته به سلیقه شخصی خود، می‌توانید مدل‌هایی با خطوط مربع یا در عوض، شیرهایی که خطوط سینوسی و منحنی را ترجیح می‌دهند، انتخاب کنید.
یک دستگیره کابینت مدرن آب به سبک سنتی هم برای آشپزخانه های کلاسیک و هم برای آشپزخانه های قدیمی یا صنعتی می تواند انتخاب مناسبی باشد.

انواع کابینت مدرن

انواع کابینت مدرن به دنبال ایده های مبلمان برای ایجاد یک اتاق ناهار خوری شیک هستید، در جای مناسبی هستید! انواع کابینت مدرن سبک کهنه در آشپزخانه عالی است ، برای سفارشی کردن اتاق ناهارخوری با ترکیبی عالی از سبک رمانتیک، سبک مدرن و سبک روستایی .
با هزینه کم، با استفاده از مبلمان سبک قدیمی و مبلمان هنری ضعیف، می توانید به راحتی اتاق غذاخوری را مبله کنید.

دو روش مختلف برای تفکر در مورد سبک کهنه وجود دارد: انواع کابینت مدرن و کلاسیک . اثاثیه با توجه به این یا آن سبک یک موضوع بودجه و سلیقه است.

سبک مدرن شامل رنگ های روشن و مبلمان خطی تر و کمتر تزئین شده است. در کنار رنگ‌های سفید و کرم می‌توان لوازم مبلمان رنگارنگ را با رنگ‌های روشن درج کرد که به این ترتیب در فضای اتاق غذاخوری مدرن شما برجسته می‌شود. به عنوان مثال، یک آشپزخانه آبی تیره، یک بوفه کهنه به رنگ زرد میموزا، یک قسمت مرکزی عاج. به طور خلاصه، جایگزین های متعددی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید یا آنها را مخلوط کنید.

در عوض، سبک کلاسیک به سبک پروانسالی و سبک فلورانسی اشاره دارد. تزیینات گل در این مورد بیشتر دیده می شود و همچنین می توانید از عناصر تزئینی در چینی یا مواد دیگر مانند آباژورهای چوبی، مبلمان آنتیک و عناصر فرفورژه که احتمالاً به رنگ سفید هستند استفاده کنید.

کابینت انزو
قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن

ویترین کابینت مدرن

میز یکی از مهم ترین لوازم جانبی برای بسیاری از محیط های خانگی است، اما بدون شک در هر منطقه ناهارخوری که به خود احترام می گذارد، به قهرمان اصلی تبدیل می شود. به همین دلیل، شناسایی جدول مناسب برای شما یک گام اساسی است که باید به طور دقیق مطالعه شود و با آگاهی مواجه شود.

قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF طیف گسترده ای از میزهای قابل افزایش را برای هر شکل و اندازه ارائه می دهد. به عنوان مثال، میز قیمت هر متر کابینت مدرن با پایه گرد به قطر 100 سانتی متر در صورت لزوم قابل گسترش است. این ویژگی بدون شک اتاق ناهارخوری را در تمام مواقعی که تعداد غذاخوری ها بیش از حد معمول است، کاربردی تر و قابل استفاده تر می کند.
قیمت کابینت مدرن آشپزخانه ایرانی
ضروری است که مکانیسم جداول قابل افزایش آسان برای استفاده باشد و گیر نکند: به همین دلیل قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF انتخاب دقیقی از محصولات موجود در تجارت الکترونیک خود را انجام می دهد. ویترین کابینت مدرن برخی از راه‌حل‌های میز قابل تمدید بسیار اصلی و پیچیده هستند، مانند میز مارول با فویل فولادی و رنگ خاکستری، ساخت ایتالیا و به‌طور کامل با چهار عنصر گسترش‌دهنده عرضه می‌شود تا در صورت نیاز در داخل سازه قرار داده شود و به آن اجازه می‌دهد طول خود را تغییر دهد. از 45 تا 285

تاج کابینت مدرن

پیشنهادات قیمت هر متر کابینت آشپزخانه تاج کابینت مدرن مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF تاج کابینت مدرن همیشه عملکرد و زیبایی شناسی را با هم ترکیب کرده و محصولات متنوع و مناسب برای هر محیطی را به مصرف کننده ارائه می دهد. بسته به طراحی اتاق ناهارخوری خود، برای مثال می توانید یک محلول میز شیشه ای قابل افزایش با پایه های چوبی جامد مانند شکل زیر را انتخاب کنید.

اگر جلوه مادی بیشتری را ترجیح می دهید، مدل قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF می تواند برای شما مناسب باشد، به لطف پایه های مدرنی که آن را تشکیل می دهند، در سبکی قدیمی تر اما پویاتر.
کابینت ممبران
قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن

عکس کابینت مدرن

در کنار میز اهمیت لوازمی را که می توان در قسمت غذاخوری قرار داد فراموش نکنید. عکس کابینت مدرن اول از همه صندلی ها: انتخاب راه حل هایی که از نظر زیبایی شناختی با طراحی میز سازگار باشد ضروری است. مدل شیک و شیک صندلی اسپل از چرم اکو است که در رنگ های مختلف موجود است.

کابینت مدرن ایرانی

کابینت مدرن ایرانی طول کشید تا لوازم آشپزخانه مورد علاقه خود را شناسایی کنیم و مدتها به این فکر می کردیم که چه رنگی و چه شکلی باید داشته باشد. تلاش های خود را با انتخاب رنگ نادرست برای هماهنگی با دیوار ناکام نگذارید!

دیوار پشت لوازم آشپزخانه به اندازه خود مبلمان مهم است. در واقع، یک رنگ اشتباه می تواند باعث “صاف شدن” یونیت های دیوار و اجاق گاز روی دیوار شود، در حالی که انتخاب رنگ مناسب می تواند تفاوت را ایجاد کند و قفسه ها و حجم هایی را که برای انتخاب آن زمان زیادی کشیده اید برجسته کند! هیچ دستورالعمل یکسانی وجود ندارد، و نه راه حلی که همیشه درست یا غلط باشد: به یاد داشته باشید که در هر صورت آشپزخانه شما باید خودتان را راضی کند! با این حال، به طور کلی، برای تقویت مبلمان، توصیه این است که روی تضاد رنگ و پرداخت بازی کنید.

به عنوان مثال، یک دیوار مات و تیره رنگ، کابینت مدرن ایرانی مبلمان با رنگ های روشن و روکش های براق را به طور قابل توجهی برجسته می کند. در غیر این صورت، یک دیوار با رنگ روشن می‌تواند به مکملی با خطوط کلاسیک‌تر و رنگ‌های نه چندان روشن، مانند رنگ نارنجی در عکس کناری، حس بیشتری بدهد. در نهایت، یک دیوار سفید کلاسیک نور بیشتری می بخشد و کمک می کند تا توجه را از مبلمان با رنگ روشن منحرف نکنید. لیست قیمت چوب ترمو
علاوه بر این، در مجاورت اجاق گاز، ممکن است انتخاب برای متمایز کردن پوشش، ایجاد سطحی غیر قابل نفوذ در برابر چربی و به راحتی قابل شستشو باشد.
کابینت ممبران
قیمت هر متر کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

کابینت مدرن آشپزخانه

کابینت مدرن آشپزخانه دیگری که نباید دست کم گرفت، انتخاب کفپوش مناسب است. تمیز کردن آسان کف، تضمین سلامت محیط و مقاوم در برابر ضربه و رطوبت ضروری است. این امر ضروری است زیرا هنگام آشپزی طبیعی است که قطرات آب یا چربی روی زمین بریزد. بنابراین ضروری است که کفی را انتخاب کنید که مقاوم باشد و تمیز نگه داشتن آن آسان باشد. در مورد آشپزخانه های اوپن و فضاهای نشیمن با پلان باز، انتخاب حتی دشوارتر می شود و باید دقت زیادی به انتخاب مناسب ترین طبقه کرد. در واقع، این می تواند از یک نوع واحد در سراسر اتاق باشد، یا می تواند با برخی اقدامات احتیاطی متمایز شود. مثلا ببینیم

اگر ترجیح می دهید کف ها را متمایز نکنید، مشکلی نیست! نکته مهم این است که به راه حل هایی متوسل شوید که معیارهای بهداشت و سلامت را رعایت کنند تا فضای نشیمن همیشه تمیز و مرتب باشد. به عنوان مثال، ماده ای که توصیه نمی شود پارکت است: در صورت لزوم بهتر است از ظروف سنگ چینی با چوب استفاده کنید!
قیمت کابینت مدرن آشپزخانه ایرانی

کابینت مدرن آشپزخانه آشپزخانه در یک آشپزخانه مینیمالیستی با یک میز کار اضافی برای غذا خوردن در آنجا انتخاب خوبی است – می توان آن را از مواد دیگری ساخته یا نه.

و لوازم داخلی باز هم هستند که می توانند آشپزخانه را شیک و تمیز جلوه دهند.

یک آشپزخانه مینیمالیستی سفید کوچک با قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF شیک، میزهای سفید، و پشتی بزرگ‌تر از آنچه هست به نظر می‌رسد.

کابینت مدرن آشپزخانه عنوان مهمترین فضای ذخیره سازی در اتاق خواب، چیدمان طراحی کمد لباس کلیدی است: قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه نحوه چیدمان، نحوه استفاده حداکثری از فضا، نحوه سفارشی کردن اندازه کمد لباس، و نحوه ایجاد حس طراحی.

در عین حال کمد لباس به عنوان یکی از اصلی ترین مبلمان اتاق خواب با حجم عظیم خود حس وجودی قوی در فضا دارد. سبک او نقش مهمی در تنظیم سبک کلی خانه دارد.

کابینت مدرن اروپا

کابینت مدرن اروپا دقیقه در صبح روز کاری به حساب می آید، بنابراین پیدا کردن لباس های مورد نیازتان به سرعت و راحت یکی از اقدامات مهم کمد است.

با توجه به ارگونومی، کمد لباس را می توان به قسمت های بالا، میانی و پایین تقسیم کرد.

زیر کابینت مدرن اروپا میلی متر اولین ناحیه است که برای افراد در هنگام خم شدن یا چمباتمه زدن راحت است. برای کشوها یا پارتیشن هایی برای نگهداری وسایل کوچک مناسب است.

موقعیت 650 میلی متر تا کابینت مدرن اروپا میلی متر دومین ناحیه است که در آن دست به طور طبیعی از موقعیت قابل لمس تا بالاترین ارتفاع لمس آویزان می شود. این موقعیت ممتاز کل کمد لباس است که برای نگهداری لباس های فصلی مناسب است. آویزان کردن لباس انتخاب خوبی است.

قیمت کابینت مدرن آشپزخانه ایرانی

ناحیه سوم 1850 میلی متر در بالای قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF است. برای نگهداری اقلام کم استفاده شده مناسب است. ملافه های فصلی و وسایل بزرگ انتخاب های خوبی هستند.

کشو باید زیر 1250 میلی متر در کمد قرار گیرد، که برای یافتن وسایل راحت و صرفه جویی در نیروی کار راحت است. برای افراد مسن بسیار مناسب است.

ارتفاع کشو از 150 میلی متر تا کابینت مدرن اروپا میلی متر است که برای نگهداری عمودی لباس مناسب است. قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه به دلیل راحتی در نگهداری و طبقه بندی، عرض نباید زیاد باشد و می توان کشوهای کوتاه بیشتری را تنظیم کرد.

کابینت پلی اورتان
قیمت هر متر کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

کابینت مدرن ام دی اف

کابینت مدرن ام دی اف  انتخاب متریال یا طراحی خود خیلی مد روز نباشید زیرا طول عمر بیشتر گرایش های طراحی معمولاً پنج سال است. انتخاب مواد دائمی یا غیرقابل تعویض، مانند کانترها و قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF آشپزخانه، با مدرن‌ترین روکش‌ها می‌تواند به این معنا باشد که باید آن آشپزخانه را خیلی زودتر از آنچه انتظار می‌رفت دوباره انجام دهید. همچنین می تواند تاریخ آشپزخانه را داشته باشد و به ارزش فروش مجدد خانه آسیب برساند. سقف متحرک چوبی

آشپزخانه های ما امروزه بیش از هر زمان دیگری دارای لوازم خانگی هستند. به تمام سطوح کار و مکان‌ها نگاه کنید تا مطمئن شوید که کابینت‌های زیادی در جایی که به آن‌ها نیاز دارید وجود دارد.

مواد ارزان قیمتی که دوام ندارند در دراز مدت هزینه بیشتری برای شما خواهند داشت.

قیمت کابینت آشپزخانه ایرانی مدرن

کابینت مدرن ام دی اف دکوراسیون جدید آشپزخانه با بقیه قسمت های خانه آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست. دکوراتورهای داخلی توصیه می کنند از یک خانواده رنگ در سراسر خانه در آشپزخانه جدید و کفپوش یکسان استفاده کنید، یا می توانید قطعات بی انتها را انتخاب کنید که با هر دکوری سازگار است. به این ترتیب آشپزخانه جدید شما با بقیه خانه درگیر نمی شود.

سبک، هزینه و کیفیت 3 کابینت مدرن ام دی اف مورد مهم در خرید کابینت آشپزخانه است. در اینجا ما محبوب ترین قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF آشپزخانه ملامینه از جمله مزایا و معایب GG را ارائه می دهیم.

کابینت مدرن ایتالیایی

کابینت مدرن ایتالیایی دارای هسته ای از ذرات چوب فشرده است که با روکش کاغذ و رزین پوشیده شده است که می توان از آن برای تولید قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه رنگ ها و سبک های مختلف استفاده کرد. استفاده از ملامینه در ساخت قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF یا در حمام، آشپزخانه یا سایر بخش‌های خانه رایج است.

این کابینت ها کابینت مدرن ایتالیایی بسیار بادوام هستند و در برابر مشکلات رایجی که در آشپزخانه رخ می دهد از جمله گرما، لکه ها و رطوبت بیش از حد مقاوم هستند. ملامینه به دلیل پوشش سخت بیرونی که تمیز کردن آن نیز بسیار آسان است قادر به مقاومت در برابر عناصر است.

ملامین به عنوان یک ماده مصنوعی، می تواند با طیف گسترده ای از پرداخت ها تولید شود. این می تواند در رنگ ساده یا در چندین سایه از دانه های چوب مصنوعی موجود باشد.

تنوع موجود به شما کمک می کند تا به راحتی به دکوراسیون آشپزخانه خود بپردازید.

ملامین می تواند پوشش های ثابتی را ارائه دهد، حتی با همان ترتیب، زیرا در یک محیط کنترل شده تولید می شود. قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه در حالی که، دانه های چوب جامد می تواند از نظر طرح و رنگ، حتی به ترتیب مشابه، متفاوت باشد.

هنگام مقایسه مبلمان ملامینه با مبلمان چوب جامد، ملامین گزینه ارزان کابینت مدرن ایتالیایی تری را ارائه می دهد. این منجر به صرفه جویی در بازسازی یا نصب شما می شود و باعث می شود بودجه شما بزرگتر به نظر برسد.

کابینت پلی اورتان

در حالی که وزن قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF کابینت مدرن ایتالیایی ممکن است نگرانی اولیه نباشد، ممکن است براکت ها با نصب قوی تری به روز شوند. بدون براکت های مناسب برای آویزان کردن آن، کابینت ها ممکن است سقوط کنند و در نتیجه آسیب های پرهزینه تری به همراه داشته باشند.

در صورتی که آب به هسته ذرات چوب برسد و اشباع شود، کابینت مدرن ایتالیایی یکپارچگی ساختاری کابینت می تواند به خطر بیفتد. آب راحت تر و سریعتر از چوب جامد به ملامینه جذب می شود، بنابراین در صورت نصب در نزدیکی سینک باید این را در نظر داشته باشید.

کابینت مدرن ام دی اف سفید

کابینت مدرن ام دی اف سفید برای جستجوی مجموعه جدیدی از کابینت ها به یک فروشگاه چوب سخت یا فروشگاه مبلمان می روید، باید این مزایا و معایب را در نظر بگیرید. کابینت آشپزخانه ملامینه مانند مواد مختلف دیگر دارای جنبه های مثبت و منفی است. با این حال، به یاد داشته باشید که در بودجه باقی بمانید، به دنبال کیفیت و ترجیحات خود باشید.

اگر به دنبال یک مبلمان منحصر به فرد هستید که واقعاً متناسب با پروژه ساختمانی شما باشد، بهتر است کابینت آشپزخانه سفارشی را انتخاب کنید.

کابینت ترک مدرن

اول اینکه ارزش خانه را افزایش می دهد.کابینت مدرن ام دی اف سفید  خانواده ای با آشپزخانه ای زیبا از ارزش ملکی بالایی برخوردار است. قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه از آنجایی که قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF آشپزخانه، یکی از بزرگترین کابینت های آشپزخانه، با مجموعه ای از کابینت های منحصر به فرد و زیبا، به احتمال زیاد برای خریداران بالقوه جذاب خواهد بود.

می تواند با فضاهای آشپزخانه ایده آل سازگار شود.کابینت مدرن ام دی اف سفید آنها را می توان به گونه ای سفارشی کرد که متناسب با هر فضایی باشند، به این معنی که نصب این کابینت ها مشکلی نخواهد داشت حتی اگر فضای کوچکتر و محدودتری داشته باشید.

گزینه های طراحی بی پایان هستند.کابینت مدرن ام دی اف سفید  گزینه های زیادی از جمله مواد، رنگ، لوازم جانبی، سخت افزار، چیدمان، اندازه و غیره وجود دارد. شما می توانید با توجه به پروژه ساختمان خود سفارشی سازی کنید.

می تواند چند منظوره باشد.کابینت مدرن ام دی اف سفید سفارشی کردن قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF امکان یک راه حل ذخیره سازی انعطاف پذیر را فراهم می کند که می تواند به روش های مختلف استفاده شود. این فقط در مورد زیبایی شناسی نیست، زیرا امروزه بسیاری از تولید کنندگان مبلمان آشپزخانه ایده های زیادی در مورد چگونگی چند منظوره ساختن محصولات خود تا حد امکان دارند. از لوازم جانبی و سخت افزار، کابینت آشپزخانه می تواند به ابزاری کارآمد برای بهینه سازی نیازهای ذخیره سازی روزانه تبدیل شود.

آشپزخانه سنتی اغلب یک فضای کاربردی ساده است، اما با کاوش مردم در ماهیت زندگی، مکان آشپزی به یک بستر ارتباطی مهم برای دوستان و خانواده تبدیل شده است.

کابینت مدرن ممبران

کابینت مدرن بدون دستگیره

ساخت و ساز شیک کابینت مدرن بدون دستگیره و چیدمان مدولار آشپزخانه به خانه شما ظاهری تمیز می دهد.

· مونتاژ و سرهم کردن ماژول های یک آشپزخانه مدولار آسان است و در صورت خانه تکانی می توانید به راحتی آنها را با خود ببرید.

· چوب مهندسی شده ای که در مبلمان مدولار استفاده می شود به دلیل دوام طولانی مدت ترجیح داده می شود در مقابل چوب جامد که نگهداری آن دشوار است.

کیفیت کابینت مدرن بدون دستگیره توسط تمام واحدهای تولید آشپزخانه مدولار تضمین می شود زیرا آنها محصولات کارخانه ای هستند

ذخیره سازی هرگز با آشپزخانه های مدولار مشکلی ندارد، زیرا می توانید فضای ذخیره سازی سفارشی را با فضایی مشخص برای همه چیز دریافت کنید

هیچ استرسی از کار نجار و ایجاد آشفتگی در خانه وجود ندارد، زیرا همه چیز در کارخانه ساخته شده و فقط در محل مونتاژ می شود.

هزینه کابینت مدرن بدون دستگیره برای برآورد باقی می ماند، مشروط بر اینکه تغییرات اساسی وجود نداشته باشد

آشپزخانه همیشه اولویت اصلی در دکوراسیون منزل بوده است، اما نکته اصلی کاربردی بودن و نظافت آسان است و اکنون خانواده های بیشتری نیز به خوب بودن یا نبودن رنگ قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF فکر می کنند. کدام مبلمان رنگی ماندگارترند؟ چه رنگی برای کمد لباس انتخاب کنم؟

قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF های سفید هرگز از نگاه کردن به آنها خسته نمی شوند. مهم نیست که با چه نوع ظروف آشپزخانه مطابقت دارند، می توانند ویژگی های طبیعی طراوت، ظرافت و سرزندگی خود را حفظ کنند.

کمد لباس خاکستری با کیفیت بسیار چشمگیر به نظر می رسد. کابینت مدرن بدون دستگیره می تواند فضایی خنک و آرام منحصر به دانش “خاکستری”، توانا و باوقار ایجاد کند. خاکستری با کیفیت بالا یک صحنه کمی فراوان را ترسیم می کند، که تاثیر خاکستری فضایی را ضعیف می کند و احساس کلی را راحت و آرام می کند.

کابینت مدرن با دستگیره

1. انتخاب رنگ باید حس سلسله مراتب را منعکس کند. بهتر است رنگ‌های مختلف از همان سیستم کابینت مدرن با دستگیره رنگی را به عنوان رنگ اصلی انتخاب کنید یا رنگ‌هایی را با تفاوت در مقادیر رنگی انتخاب کنید تا مطابقت داشته باشند.

رنگ فضای آشپزخانه را باید به سه محدود کرد وگرنه حس بی نظمی را به انسان القا می کند.

2. کابینت های مشکی برای آشپزخانه هایی با فضای کم مناسب نیستند. باعث کاهش مساحت فضا می شود. قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه سیستم رنگ روشن باید به گونه ای انتخاب شود که فرورفتگی فضا را جبران کند و فضا را جادارتر و روشن تر کند.

3. کابینت عمومی بهتر است رنگ خنثی را انتخاب نکند، رنگ را کمرنگتر انتخاب کند، مانند:کابینت مدرن با دستگیره سفید، سفید شیری، سبز میوه ای، آبی، زرد و …. علاوه بر این، رنگ‌های پرشی مانند نارنجی-قرمز، نارنجی-زرد، قهوه‌ای و قهوه‌ای نیز می‌توانند اشتهای شما را تحریک کرده و نقشی دوست‌داشتنی داشته باشند.

کابینت های گلاس آشپزخانه
قیمت کابینت آشپزخانه

4، اگر فضای آشپزخانه کوچک است یا نور آن بد است، قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF تیره نخرید، در غیر این صورت آشپزخانه افسرده و تاریک به نظر می رسد.

کدام مبلمان رنگی ماندگارترند؟ رنگ های سفید، چوبی و خاکستری با کیفیت بالا همگی رنگ های ساده ای هستند که بسیار بادوام هستند. در مورد اینکه کدام رنگ خوب است، بستگی به سبک دکوراسیون و رنگ کلی آشپزخانه دارد. به طور کلی انتخاب یک سیستم رنگی بهترین انتخاب است.

دانه چوب عنصری ضروری در بسیاری از طراحی های آشپزخانه است. کابینت مدرن با دستگیره دارای بافت طبیعی، رنگی زیبا و طعمی ظریف است. به نظر می رسد که دانه های ظریف چوب طبیعت باعث می شود مردم سرزندگی طبیعت را احساس کنند. نقاشی ساختمان

رنگ دانه چوب می تواند فوراً سبک آشپزخانه را بهبود بخشد و آشپزخانه را گرم و طبیعی کند.

قیمت هر متر کابینت مدرن کاربرد کلی: کابینت مدرن با دستگیره دانه های چوب در کل فضای آشپزخانه می گذرد و در آشپزخانه می ماند، گویی طراوت طبیعت را احساس می کند. همچنین هنگامی که در یک آشپزخانه کوچک استفاده می شود ویژگی های خاص خود را دارد. نفیس و شیک است و حس خوشایند زیبایی دارد.

قیمت هر متر کابینت مدرن دکوراسیون محلی: کابینت مدرن با دستگیره در طراحی کلی، استفاده از کنده به عنوان دکوری، میز و صندلی ناهار خوری ساده به رنگ چوب، استفاده محلی از قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF های چوبی یا پیشخوان های چوبی می تواند فضای کلی را ساده و طبیعی کند و نقش آفرینی کند. تزئینی

اصل تطبیق رنگ چوب: کابینت مدرن با دستگیره سعی کنید روشنایی رنگ را هماهنگ و یکپارچه نگه دارید. رنگ چوب روشن بهتر است با رنگ های روشن مانند سفید روشن و خاکستری روشن هماهنگ شود، در حالی که رنگ چوب عمیق با رنگ عمیق هماهنگی بیشتری دارد.

کابینت مدرن
قیمت کابینت آشپزخانه

کابینت مدرن برای آشپزخانه کوچک

ترکیب کابینت مدرن برای آشپزخانه کوچک رنگ دانه چوب و باد صنعتی نه تنها حس سرد هنر آهنی را خنثی می کند، دمای فضا را متعادل می کند، بلکه کل فضا را ساکت و خالی جلوه می دهد.

لوکس سبک در مد است. این سبک از انفجار آتش در سال 1401 کابینت مدرن برای آشپزخانه کوچک قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه می تواند آشپزخانه ای با کلاس بالا را بدون فقدان جذابیت احساسی و ظرافت ایجاد کند.

فضای محدود به معنای محدود کردن سبک شما نیست. یک آشپزخانه کوچک به سادگی فرصتی برای خلاقیت در مهارت های طراحی و تفکر خارج از جعبه است.

کارایی و کاربردی بودن را در اولویت قرار دهید، اما فراموش نکنید که هر اتاقی سزاوار زیبایی است – مهم نیست چقدر کوچک!

1. “پیش از اینکه طراحی آشپزخانه کابینت مدرن برای آشپزخانه کوچک را به پایان برسانید، لوازم خانگی نخرید. قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF این به شما کمک می کند تا از خرید لوازمی که خیلی بزرگ هستند، پارامترها را برآورده نمی کنند یا در کوچکترین فضای شما کار نمی کنند اجتناب کنید.”

2. “سعی نکنید زیاد جا بیفتید! نگاه کردن و رویاپردازی روی طرح ها و مجلات براق از آشپزخانه های بزرگ پخش می شود و سپس سعی کنید آنها را روی کوچک ترین فضای شما کار کنید، فقط درهم ریختگی و سردرد ایجاد می کند.” پنجره های گیوتینی

3. “فراموش نکنید که نورپردازی چقدر مهم است. نور خوب نه تنها امکان استفاده کاربردی از فضا را فراهم می کند، بلکه می تواند بخش کلیدی ایجاد سبک و شخصیت باشد.”

4. “از بودجه خود تجاوز نکنید. می توانید یک آشپزخانه کوچک و شگفت انگیز بسازید، بدون اینکه هزینه ای را به خطر بیندازید. قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه پیشاپیش زمان خود را برای تحقیق در مورد طرح ها، طرح ها و سبک های مختلف سرمایه گذاری کنید تا بفهمید چه چیزی می خواهید و می توانید بپردازید. قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF کابینت مدرن برای آشپزخانه کوچک استفاده از یک طراح ممکن است به نظر برسد. مانند هزینه اضافی، اما یک طراح خوب در دراز مدت در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند.

5. “فکر نمی کنم یک فضای کوچکتر نمی تواند زرق و برق دار باشد. عملکرد را با طراحی متعادل کنید تا سلیقه و سبک شما را نشان دهد. به این فکر کنید که چگونه با بقیه خانه شما و از همان ابتدا در برخی از ویژگی ها یا فضاهای منحصر به فرد قرار می گیرد. برای نشان دادن آنچه دوست داری.”

کابینت مدرن
قیمت کابینت آشپزخانه

کابینت مدرن با دستگیره مخفی

1 “رنگ‌های روشن‌تر را انتخاب کنید. در آشپزخانه‌ای کوچک، کابینت مدرن با دستگیره مخفی رنگ‌های سفید و روشن‌تر را انتخاب کنید تا فضا را باز کنید. این باعث ایجاد تجربه‌ای از هوا و فضا می‌شود و از احساس بسته شدن جلوگیری می‌کند.”

2. “علاقه ایجاد کنید. یک آشپزخانه کوچک نیازی به کمبود شخصیت ندارد. به جای رنگ های تند می توانید کاشی هایی را که دوست دارید انتخاب کنید یا طرح های جالبی برای بیان سبک خود ایجاد کنید.”

3. “با فضا هوشمند نباشید. در آشپزخانه های کوچکتر، ضروری است به این فکر کنید که چگونه می توانید از هر فضا به طور عاقلانه استفاده کنید. به این فکر کنید که چگونه می توانید از هر گوشه و مکانیسم های صرفه جویی در فضا بهترین استفاده را ببرید (یعنی واحدهای قیمت هر متر کابینت مدرن در گوشه ها، جداکننده هایی که باید به جای افقی به صورت عمودی ذخیره شوند) تفاوت را ایجاد می کنند.

4. “هرجا ممکن است وسایل کوچکتر را انتخاب کنید. کابینت مدرن با دستگیره مخفی در نظر بگیرید که آیا واقعا به یک ماشین ظرفشویی کامل یا سینک دوبل بزرگ نیاز دارید. اغلب آشپزخانه شما با نسخه های کوچکتر یا وسایل هوشمندتر به خوبی کار می کند. ماشین ظرفشویی یا اجاق چند منظوره می تواند در هزینه ها صرفه جویی کند. فضا و هنوز نیازهای شما را برآورده می کند.”

5. «نکابینت مدرن با دستگیره مخفی یمکت را به عنوان یک بار صبحانه دوبل کنید، جایی که دوستان و خانواده می توانند یک چهارپایه بلند کنند و در حین آشپزی با هم چت/نمونه/نوشیدنی بنوشند. این بدان معناست که آشپزخانه کوچک شما نه تنها کاربردی خواهد بود، بلکه همچنان به عنوان یک غذای خوب عمل می کند. قلب خانه شما.” سقف متحرک چوبی

قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF آشپزخانه به عنوان یکی از اجزای ضروری آشپزخانه، تأثیر زیادی بر ظاهر و تمیزی آشپزخانه دارد. سفارشی کردن یک کابینت آشپزخانه کاربردی و زیبا می تواند آشپزی را راحت تر کند، حال اجاق گاز را خوب کند و سبک زندگی را بهبود بخشد.

کابینت مدرن با دستگیره مخفی سال های اخیر روند طراحی آشپزخانه در جهت لوکس بودن و سادگی در حال توسعه است که نشان دهنده تغییر نگرش مردم به زندگی نیز می باشد.

کابینت مدرن
قیمت کابینت آشپزخانه

Ⅰ. کابینت بدون دسته

امروزه قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF  بدون دستگیره محبوب، ساده و بدون تزئینات غیر ضروری هستند. علاوه بر زیبایی بصری ساده و مد روز، آنها همچنین می توانند از تجمع لکه های روغن در دستگیره ها جلوگیری کنند و تمیز کردن پیشخوان های صاف راحت تر است. نقاشی خانه

Ⅱ. جاسازی جاسازی شده

وقتی آشپزخانه پر از قابلمه و تابه، وسایل برقی مختلف و اقلام مختلف است و فرصتی برای تمیز کردن یا مراقبت از آنها وجود ندارد، کل فضا به هم می‌ریزد و حتی حس شلوغی را به افراد القا می‌کند.

بنابراین قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF را انتخاب کنید که همه اقلام را در خود جای دهد و همه لوازم آشپزخانه، روغن، نمک، سس و سرکه را به صورت جاسازی شده قرار دهید که علاوه بر صرفه جویی در فضا، آشپزخانه را زیبا و مرتب نگه دارد، روحیه آشپزی شما را بهبود بخشد و آشپزی را به یک فعالیت فوق العاده تبدیل کنید.

Ⅲ. تطابق رنگ مرسوم را بشکنید

روند محبوب طراحی آشپزخانه شکستن روند غالب طولانی مدت رنگ خنثی است و طراحان از قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه برخی رنگ های زنده و روشن برای بیان شخصیت خانه خود استفاده می کنند که فقط نیازهای زیبایی شناختی جوانان مدرن را برآورده می کند.

اگرچه تطبیق رنگ های معمولی همه کاره است، اما اغلب فاقد فردیت است. رنگ های روشن می توانند شخصیت و سرزندگی را بهتر نشان دهند و تاثیر بصری و لذت زیبایی شناختی را برای افراد به ارمغان بیاورند.

با این حال، اگر کنترل کافی روی تطابق رنگ ندارید، باید سه یا کمتر ترکیب رنگی را در فضا انتخاب کنید.

کابینت های گلاس AGT
قیمت کابینت آشپزخانه

رنگ پرش چشم نواز است، اما نمی توان از آن بیش از حد استفاده کرد. به عنوان مثال، اگر سه رنگ متضاد را با هم ترکیب کنید، به راحتی می توانید احساس ناهماهنگی ایجاد کنید.

Ⅵ. جزیره آشپزخانه

علاوه بر اجرای ترفندهای جدید در کاربرد رنگ، حالت طراحی محبوب کابینت به علاوه جزیره برای مدت طولانی همچنان داغ خواهد بود و اضافه شدن جزیره امکانات بیشتری را به فضای آشپزخانه اضافه خواهد کرد. بازسازی خانه به سبک مدرن

در آشپزخانه اوپن، جزیره نه تنها نقش منطقه بندی را ایفا می کند، بلکه می تواند به پخت بهتر کمک کند، فشار ذخیره سازی را کاهش دهد و از فضای محدود حداکثر استفاده را ببرد.

آشپزخانه قلب خانه، رضایت ذائقه ها و ضامن سلامتی است. در این میان، کابینت ها قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه نقش اساسی در زیبایی، کاربردی بودن و حفاظت از محیط زیست آشپزخانه دارند.

طراحی قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF غیر منطقی است، و حتی آشپزخانه 20 ㎡ هنوز هم سردرگم است.

طراحی مبلمان، ابتدا باید شکل آشپزخانه را تعیین کنیم: باز یا بسته.

کابینت مدرن آشپزخانه

مدل کابینت مدرن جدید

1. کمدها در درجه اول باید کمدهای مخفی باشند

آشپزخانه اپن ظاهری مدرن دارد و هیچ مانعی در فضا ندارد، مدل کابینت مدرن جدید اما به راحتی می‌توانید همه چیز را با یک نگاه به ظروف و اجناس آشپزخانه بگیرید که به راحتی منجر به اختلال بینایی می‌شود. بنابراین، طراحی قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF آشپزخانه اپن باید بر روی انبارهای مخفی تمرکز کند، قفسه ها را کاهش دهد، “هیچ چیز” را روی میز متوجه شود، و فضای ذخیره سازی، شستشو، پخت و پز و سایر عملکردها را بطور مختصر و پنهانی طراحی کند.

اگر آشپزخانه اپن شما طرح جزیره ای دارد می توانید از فضای کمد زیر سکوی جزیره استفاده کنید.سبک های دکوراسیون

2. طراحی یکپارچه لوازم آشپزخانه

یخچال، فر، مایکروویو، ماشین ظرفشویی … وسایل برقی در آشپزخانه بیشتر و بیشتر می شود. برای داشتن یک آشپزخانه راحت تر و زیباتر، ذخیره سازی لوازم خانگی بسیار مهم است.

هنگام سفارشی سازی کابینت، تجهیزات الکتریکی مورد نیاز را از قبل در نظر بگیرید، فضای کافی را در داخل قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF کنید، یک طرح یکپارچه را اتخاذ کنید، یا یک کابینت الکتریکی یکپارچه را سفارشی کنید.چوب ترمو ارزان

طراحی یکپارچه لوازم آشپزخانه مرتب تر و زیباتر است و رایج ترین چیدمان این است: کابینت دارای فضای یخچال است، ماشین ظرفشویی در کابینت پایه تعبیه شده است و سپس یک کابینت بلند در فر و مایکروفر تعبیه می شود.محاسبه آنلاین قیمت کابینت بازسازی و نوسازی منزل

3. سبک کابینه باید یکپارچه باشد

آشپزخانه اوپن می‌خواهد زیبایی‌شناسی را تضمین کند، فرض بر این است که وقتی با هم ترکیب می‌شود، با سبک اتاق غذاخوری و اتاق نشیمن ادغام می‌شود.

هماهنگی رنگ و یک طرح ذخیره سازی و ذخیره سازی قدرتمند می تواند فضایی راحت، نمای یکپارچه و نفیس ایجاد کند و فضا را جادارتر کند.

کابینت ممبران
قیمت کابینت آشپزخانه

آشپزخانه مدرن

کمدها را باز کنید

قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF آشپزخانه مدرن کاملاً بسته می تواند همه چیز را در داخل قرار دهد و بیرون تمیز و مرتب به نظر می رسد. با این حال، این طراحی یک ایراد آشکار دارد، یعنی جایی برای اقلام معمولی وجود ندارد که بسیار ناخوشایند است.هزینه بازسازی خانه در سال 1401

طراحی قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF  های باز باعث انعطاف پذیری فضای ذخیره سازی به خصوص در آشپزخانه های بسته می شود. نگران سردرگمی بصری نباشید. در آشپزخانه را ببندید و همه چیز در جلوی چشم ناپدید می شود.

کابینت های گلاس ترک
قیمت کابینت آشپزخانه

رنگ و قیمت هر متر کابینت مدرن

رنگ مانند زبانی است که نشان دهنده ذائقه مالک است و افکار مالک را بیان می کند. تولید کنندگان لوازم آشپزخانه

· خاکستری لوکس

خاکستری لاکچری با آرامش و اشباع کم، زیبایی تازه سبک مدرن را ایجاد می کند و فضای شیک و اصیل را منتقل می کند.

· موراندی رنگی

ترکیب مرندی صورتی و خاکستری مرغوب، شیک و باکیفیت در سبک لوکس، زیبایی لطیف و ملایم دلپذیری را به شما می بخشد. روی متریال از پنل پی وی سی برای ایجاد کیفیت و ظرافت استفاده شده است.

· سفید

شکل‌های سفید کلاسیک به سبک مینیمالیستی مدرن، عاشق پختن غذا در آشپزخانه سفید، لذت بردن از زمان آرام و ایجاد روحیه سبک‌تر و زیباتر است. قیمت هر متر کابینت مدرن قیمت پروژه های معماری

کابینت های گلاس
قیمت کابینت آشپزخانه

نگهداری و قیمت هر متر کابینت مدرن

· میز کار کوارتز

در آشپزخانه مدرن، میزهای کوارتز جریان اصلی را اشغال می کنند و برتری استثنایی را نشان می دهند. قیمت مدل های مختلف کابینت مدرن ایرانی برای آشپزخانه میزهای کوارتز سختی بالایی دارند، از خط و خش نمی ترسند، جذب آب بسیار پایینی دارند، خون ریزی آسانی ندارند، مراقبت از آنها آسان است، در برابر اسیدها، مواد قلیایی، روغن و دمای بالا مقاوم هستند و می توانند نیازهای سبک های مختلف را برآورده کنند. رنگ ها قیمت هر متر کابینت مدرن طراحی دکوراسیون اتاق گیم

· درب لاکی

پانل درب لاکی دارای سطح صاف و ارزش ظاهری باورنکردنی است که تجربه تماشای عالی را به افراد می دهد. مواد رنگ مخصوص تمیز کردن قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF را راحت تر می کند. اگر به طور تصادفی لکه گرفتید، آن را با یک پارچه نخی مرطوب پاک کنید، که مراقبت از آن آسان است.

کابینت های گلاس
قیمت کابینت آشپزخانه

طراحی و قیمت هر متر کابینت مدرن

· دسته مخفی قیمت هر متر کابینت مدرن طراحی رختکن منزل

دستگیره مخفی می تواند مینیمالیسم آشپزخانه را به نمایش بگذارد و بدون تزئین اضافی آشپزخانه را ساده و پیشرفته کند. قیمت هر متر کابینت مدرن بازسازی کامل آپارتمان در تهران

نه تنها ظاهری زیبا، بلکه دستگیره مخفی آن نیز کار تمیز کردن دستگیره آشپزخانه را بسیار کاهش می دهد و باعث صرفه جویی در وقت در انجام کارهای خانه می شود.

قیمت هر متر کابینت مدرن

یک قیمت هر متر کابینت آشپزخانه مدرن هزینه طراحی ساخت و اجرا هر متر طول کابینت ممبران پلی اورتان ام دی اف انزو ترک پولیشی MDF مخصوص شراب که با توجه به ترجیحات شخصی مالک طراحی شده است برای خانواده هایی با عادت های نگهداری شراب بسیار مناسب است که استفاده از آن راحت تر و دریافت آن آسان تر است.

طریقه محاسبه قیمت هر متر کابینت چگونه است ؟

اندازه متر طول کابینت به ضریب محاسبه آن بستگی دارد ، ضریب کابینت زمینی 0.6 ، کابینت هوایی 0.4 ، اپن 0.9 ، کابینت کمدی 1.8 است که باید برای اندازه گیری فضای خالی مثل یخچال و ماشین لباسشویی و یا ماشین ظرف شویی و … را باید از متر طول کم کرد

قیمت کابینت به چه عواملی بستگی دارد ؟

قیمت کابینت به جنس ورق ام دی اف و روکش آن که از ام دی اف ساده ، های گلاس ، ممبران ، پلی اورتان و سبک ساخت آن مدرن کلاسیک و نئوکلاسیک است بستگی دارد

برای دیدن نمونه پروژه ها به صفحه اینستاگرم ما مراجعه کنید و برای مشاوره با ما تماس بگیرید

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای