معماریکا

بازسازی مطب و سالن زیبایی

بازسازی

بازسازی

بازسازی مطب دندانپزشکی ، بازسازی سالن آرایشگاه زیبایی زنانه باز سازی منزل و خانه ویلایی در تهران طراحی اجرای صفر تا صد با تیم تخصصی و فنی مهندسی با معماریکا
برای بازسازی و طراحی داخلی می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بازسازی

بازسازی مطب دندانپزشکی ، بازسازی سالن آرایشگاه زیبایی زنانه باز سازی منزل خانه ویلایی تهران طراحی اجرای صفر تا صد با تیم تخصصی و فنی مهندسی ترمووود بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی آریشگاه

در مرحله 1: مفهوم، ما معمولاً یک جلسه حضوری با شما داشته ایم تا خلاصه و آرزوهای شما را درک کنیم.

از اینجا، ما یا مستقیماً از مشتریان خود نظرسنجی دریافت می کنیم یا نظرسنجی هایی را ترتیب می دهیم که برای شما انجام شود.

بازسازی مطب

بازدید اولیه از واحد شما را عمیق‌تر می‌کند و در عمل و برند شما عمیق‌تر می‌شود و تفاوت‌های ظریف نحوه کار شما و آنچه را که برای آن دفاع می‌کنید، بازسازی مطب دندانپزشکی پایه‌های آن را تعیین می‌کند که رویه شما به چه چیزی تبدیل می‌شود.

پس از انجام بحث‌ها در محل، می‌توانیم درباره پروژه و ارزش‌های شما تحقیق کنیم و آن‌ها را به دکوری تبدیل کنیم که به بهترین شکل نشان دهنده شما و برند شما باشد. این از طریق ترکیبی از رسانه ها، از طراحی، مدل ها و/یا تجسم ها انجام می شود.

برای پروژه ، ما درخواست می کنیم که تمام بررسی ها توسط مشتریان ما با استفاده از نقشه برداران ساختمان اندازه گیری شده انجام شود. در این مرحله خدمات ما تفاوتی با خدمات داخلی ما ندارد، زیرا برای درک فضا، برند شما و تفاوت‌های ظریف محلی که هر پروژه را تعریف می‌کند، باید حداقل 1 بازدید از واحد داشته باشیم.

با طراحی تعدادی از مطب های دندانپزشکی، فکر کردیم که 4 نکته را برای دندانپزشکانی که به دنبال راه اندازی مطب دندانپزشکی جدید خود هستند یا برای کسانی که به دنبال تجدید نام تجاری فعلی خود هستند به اشتراک بگذاریم.

handmade carpet price پبشنهاد شرکت معماریکا

بازسازی مطب

موارد تحویلی کلیدی در مرحله 1 عبارتند از:

+ جلسه اولیه در محل برای بحث در مورد پروژه، نام تجاری و ساختمان.

+ تحقیق و کاوش در مورد برند برای بحث در مورد اینکه چگونه می‌توانیم فضایی منحصربفرد را بر اساس نماینده شما و برندتان ایجاد کنیم.

+ نقشه های مفهومی برای نشان دادن طراحی فضا

+ 2 x تجسم برای نشان دادن احساس فضای اصلی

+ پیگیری جلسه و 2 تجدید نظر در طرح مفهومی برای اصلاح طرح متناسب با شما.

+ مدل ها در صورت درخواست در دسترس هستند، مشروط به مناسب بودن برای پروژه شما. قیمت کابینت بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی آریشگاه

+ خدمات برنامه ریزی در صورت درخواست، مشروط به مناسب بودن برای پروژه شما در دسترس است. این بخشی از محدوده معمولی کارها نیست، اما در صورت لزوم می توان آن را مورد بحث قرار داد.

برای پروژه ، تمام موارد فوق توسط معماریکا به عنوان تفکر اولیه آسمان آبی ارائه می شود بازسازی مطب دندانپزشکی (راهنمایی هایی از طرف شرکای محلی وجود دارد، اما این معمولاً بخشی از مرحله 2 و 3 را تشکیل می دهد). طرح‌ها بعداً برای مطابقت با کد محلی با شرکای طراحی محلی اصلاح خواهند شد

بازسازی مطب

قابل تحویل های کلیدی در مرحله 2 عبارتند از:

در مرحله 2- ساخت و ساز، بازسازی مطب دندانپزشکی اسناد قرارداد برای  مناقصه به فهرست نهایی پیمانکاران صادر می شود. ما برای امضای شما و پیمانکار مورد نظر قرارداد ساختمانی را تنظیم می کنیم.

ما همیشه تلاش خواهیم کرد تا یک بسته فنی کامل و منسجم تولید کنیم، اما ماهیت ساختمان‌ها و سایت‌های ساخت‌وساز موجود به این معنی است که همیشه موارد پیش‌بینی نشده در محل وجود خواهد داشت. نقش ما در اینجا همکاری با پیمانکار برای انطباق طرح با توجه به ناهنجاری‌های موجود در محل است. یک رابطه کاری نزدیک شکل گرفته است تا ما را قادر سازد تا به راحتی مشکلات را در محل کار کنیم و همچنین کیفیت بالای کار را همانطور که در بسته فنی مستند شده است حفظ کنیم.

در پروژه‌، ما نقش مدیر قرارداد را نیز در نظر می‌گیریم. این بدان معنی است که ارزش گذاری های ماهانه پیمانکار ابتدا برای بررسی قبل از تأیید برای ما ارسال می شود و برای پرداخت برای شما ارسال می شود تا قبل از پرداخت کارها احساس امنیت نسبت به پیشرفت، کیفیت و دقت داشته باشید.

ما معمولا جلسات دو هفته ای را توصیه می کنیم، محدوده جلسات پروژه را می توان با پیمانکار مورد بحث قرار داد. محاسبه آنلاین قیمت کابینت بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی آریشگاه

برای پروژه‌، ما معمولاً یک سرویس پشتیبانی از راه دور را در کنار شرکای محلی ارائه می‌کنیم، که عمدتاً به عنوان روشی برای کنترل کیفیت طراحی برای اطمینان از اجرای چشم‌انداز اولیه از طریق سایت است.

بازسازی مطب

قابل تحویل های کلیدی در مرحله 3 عبارتند از:

+ اسناد طراحی مناقصه به لیست نهایی پیمانکار بازسازی مطب دندانپزشکی

+ راه اندازی قرارداد ساختمان با پیمانکار منتخب

+ اداره قرارداد

+ پشتیبانی پیمانکار

+ بررسی و تایید بسته های تخصصی

+ جلسات سایت

+ ارزیابی پست اشغال (در صورت نیاز)

برای پروژه‌، مشارکت ما معمولاً به تأیید تغییرات طراحی از نقشه‌های قرارداد محدود می‌شود. سایر محصولات تحویلی توسط شریک طراحی داخلی انجام خواهد شد.

برای ارائه یک برند منسجم، هماهنگی بین لوگو و دکور بسیار مهم است. معمولاً ما لوگوهای موجود را برای کار با آنها دریافت می کنیم، اما اینکه از ما خواسته می شود یک لوگوی جدید از ابتدا طراحی کنیم، غیرمعمول نیست. به نوبه خود، ما تیمی از طراحان گرافیک با استعداد داریم که می توانند به شما کمک کنند. فلاور باکس بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی آریشگاه

بازسازی مطب

 

نکته 1: سازش نکنید

طراحی عالی هرگز فوراً به وجود نمی آید، بازسازی مطب دندانپزشکی به طور تکراری می آید – از روند تکامل طراحی لذت ببرید و از آن قدردانی کنید. همانطور که ما به آرزوهای شما گوش می دهیم، طرحی را شکل می دهیم و سپس متناسب با شما و عوامل مختلفی که بر طراحی و ساخت اثر می گذارند – که هزینه ها یکی است – تغییر مکان می دهیم، طراحی تکامل می یابد. در طول مسیر، مراحل طراحی و ساخت توسط مؤسسه سلطنتی معمار را نقشه‌برداری می‌کنیم که به شما یک رویکرد ساختاریافته برای طراحی و زمان و فرصت زیادی برای چرخش و تغییر جهت طرح‌ها برای پاسخ به هزینه‌ها، برنامه‌ریزی و فنی می‌دهد. ورودی

“اگر در ابتدا رویا نبینی،شما در پایان خوشحال نخواهید شد”

با شروع با خلاصه رویا، تکرارهای طراحی به شما کمک می کند تا با توجه به هزینه، برنامه ریزی و محدودیت های فنی، وضوح را به شما ارائه دهیم. اگر چیزی امکان پذیر نباشد، در حین حرکت پروژه را دوباره تنظیم می کنیم. فقط هرگز با مصالحه شروع نکنید!

handmade silk carpet price پبشنهاد شرکت معماریکا

بازسازی مطب

نکته 2: سفر بیمار خود را درک کنید

بازار هدف شما کیست؟ آیا شما یک کلینیک دندانپزشکی خانوادگی هستید؟ یک کلینیک دندانپزشکی پیشرفته؟ رنگ ترمووود بازار هدف شما باید در مفهوم و زیبایی شناسی شما به عنوان یک عمل مرکزی باشد. ما باید محیط شما را اصلاح کنیم تا آن را تا حد امکان برای بیمارانتان راحت کنیم، که با درک آنها شروع می شود.

“آرامش بیمار باید در درجه اول اهمیت قرار گیرد”

این فراتر از زیبایی‌شناسی عمل است، اما به جزئیات نیز می‌پردازد، آیا برای مشاوره‌های آرام‌تر نیاز به داشتن مناطق مشاوره خصوصی دارید؟ آیا نیاز دارید که بیماران را از طریق فناوری یا مناطق بازی سرگرم کنید؟ درک این موضوع در همان ابتدا واقعاً به ما کمک می کند تا مارک تجاری را تعریف کنیم و هویت شما را در عمل جاسازی کنیم.

pictorial carpet price پبشنهاد شرکت معماریکا

بازسازی مطب

نکته 3: نیازهای فضایی خود را درک کنید

ما به عنوان طراح شما، سوالات زیادی از شما خواهیم پرسید تا نیازها و خواسته های شما در کوتاه مدت و بلندمدت را بهتر درک کنید.

“طراحی یک سرمایه گذاری بلند مدت است،آن را به درستی دریافت کنید و از مزایای آن بهره مند شویدبرای دهه های آینده»

اما ما به شما نیاز داریم که مشخصات مورد نیاز خود را درک کنید، به عنوان مثال: بازسازی سالن آرایشگاه

الف) به چند عمل جراحی نیاز دارید؟
ب) کارکنان شما چگونه کار می کنند؟ آیا مدیر دفتر دارید؟ آیا آنها به دفتر نیاز دارند؟
ج) آیا به یک دفتر مدیریت جداگانه نیاز دارید؟
د) چند کارمند در یک زمان در تمرین دارید؟
ه) در یک نقطه چند بیمار در اتاق انتظار دارید؟
و) چه نوع درمان هایی را پیشنهاد می کنید و آیا نیاز به نیازهای فضایی سفارشی دارند؟
سوالات بالا مجموعه کوچکی از سوالاتی است که ما علاقه مند به یافتن آن هستیم، بازسازی مطب دندانپزشکی اما همیشه باید اهداف بلند مدت شما را درک کنیم تا به ایجاد فضای مناسب برای شما کمک کنیم. هرچه شما دقیق تر باشید، برای ما آسان تر است که طرح را برای شما درست کنیم.

backgammon پبشنهاد شرکت معماریکا

بازسازی سالن آرایشگاه

نکته 4: تیم طراحی مناسب را دریافت کنید

ما اعتقاد زیادی داریم که یک تیم طراحی خوب باید در دراز مدت در هزینه شما صرفه جویی کند. بازسازی سالن آرایشگاه طراحی و اجرا تراس واقعیت این است که یک تیم طراحی می تواند حدود 20 درصد از بودجه ساخت و ساز شما را هزینه کند. این باعث می شود 80 درصد از بودجه ساخت و ساز برای صرفه جویی هوشمندانه و برنامه ریزی شده باقی بماند. اگر یک طراحی را برای چند صد نفر انجام دهید (که ما شنیده ایم امکان پذیر است)، واقعیت این است که طراحی شما در عرض چند روز (به جای هفته ها یا ماه ها) انجام می شود و این چندین عواقب جدی دارد که شما را شگفت زده خواهد کرد. در طول مسیر.

بازسازی سالن آرایشگاه

آیا طرح من به صورت تکراری بهینه و بررسی شده است؟

همانطور که قبلا ذکر شد، طراحی خوب پس از گوش دادن، کاوش و تغییر موقعیت ظاهر می شود تا ریسک شما را به حداقل برساند و بهترین طراحی ممکن را برای شما داشته باشد. دلیل این امر محدود کردن ریسک شما (که در یک لحظه به آن خواهیم پرداخت) و همچنین بهینه سازی بهترین طراحی برای شما، برند شما و بیمارانتان است.

طراحی یک اصطلاح گسترده است و می‌تواند حس و ظاهر تمرین شما را مشخص کند و اینکه چقدر طراحی به خوبی مستند شده است. بازسازی سالن آرایشگاه طراحی اسناد مناقصهدر این فرآیند به قدری مهم است که به معنای شفافیت در قیمت گذاری به پیمانکاران ساختمان است. هر چیزی را از دست ندهید، پیمانکاران ساختمان بعداً پس از امضای قراردادها، قیمت های اضافی را به شما خواهند داد، به این معنی که شما در معرض خطر دریافت قیمت های بسیار بالاتر برای اقلام برنامه ریزی نشده هستید، زیرا در این مرحله، پیمانکار ساختمان قبلاً سوار شده است و نه قیمت گذاری رقابتی دیگر

saffron پبشنهاد شرکت معماریکا

بازسازی سالن زیبایی

آیا ریسک من به حداقل رسیده است؟

ساخت و ساز یک تجارت پرخطر است – بازسازی مطب دندانپزشکی برنامه ریزی و ریسک هزینه اصلی ترین مواردی هستند که باید هنگام انتخاب تیم طراحی در نظر بگیرید.

ریسک برنامه ریزی

آیا طرح شما با برنامه ریزی در نظر گرفته شده است؟ در معماریکا ، ما اطمینان می‌دهیم که طرح‌های ما قبل از ارسال با بخش برنامه‌ریزی بررسی می‌شوند تا شانس شما برای تایید برنامه‌ریزی به حداکثر برسد. اگر این کار را نکنید و از برنامه ریزی رد شوید، هیچ سودی برای شما ندارد.

بازسازی سالن زیبایی

ریسک هزینه

ما همچنین طرح‌های خود را از منظر هزینه بررسی می‌کنیم، بازسازی سالن آرایشگاه طراحی و اجرا روف گاردن یا با استفاده از نرم‌افزار قیمت‌گذاری داخلی خودمان یا قصد داریم با نقشه‌برداران کمیت کار کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هزینه‌ها با پیشرفت طراحی شما بررسی می‌شوند. به این ترتیب تا زمانی که به مناقصه می رسیم، می دانیم که شما می توانید آنچه را طراحی کرده ایم، بپردازید. اگر این کار را انجام ندهید، طراحی پروژه ای که بیش از بودجه است و هرگز ساخته نمی شود، فایده ای ندارد.

بازسازی سالن زیبایی

هنگام ایجاد یک سالن زیبایی، طراحی داخلی باید بر هر چیز دیگری اولویت داشته باشد. طراحی سالن در ارائه مشاغل زیبایی مهمان نواز بسیار مهم است. به هر حال، هنگام راه‌اندازی این نوع مؤسسه، شما هم سبک و هم زیبایی را بازاریابی می‌کنید. به همین دلیل، می توانید از برخی ایده های بازسازی سالن زیبایی بهره مند شوید و اینجاست که این مقاله وارد عمل می شود.

ما در درجه اول سالن های زیبایی را به طور کلی پوشش خواهیم داد، بنابراین اگر می خواهید به طور خاص در مورد سالن های ناخن بیاموزید، شیرجه به طراحی داخلی سالن ناخن را بررسی کنید .

بازسازی سالن آرایشگاه

انتخاب تم برای بازسازی سالن زیبایی

صنعت زیبایی، بدون تعجب، بر ظاهر تمرکز دارد. این اساساً به این معنی است که سالن شما اغلب بر اساس ظاهر آن مورد قضاوت قرار می گیرد. بنابراین، باید اطمینان حاصل کنید که دکوراسیون شما بیانیه ای در مورد اینکه شما چه کسی هستید و برند شما در مورد چیست بیان می کند.

شما می توانید با تصمیم گیری در مورد یک موضوع، طراحی سالن خود را ایجاد کنید. بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی آریشگاه تم به عنوان پایه مبلمان و همچنین طراحی کلی سالن شما عمل می کند. شاید این یک سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل جسورانه باشد، چیزی که زندگی روستایی را تقلید می کند یا مینیمال و مدرن است. هنگام انتخاب یکی، مهم است که مشتریان هدف خود را به خاطر بسپارید.

بازسازی مطب دندانپزشکی ، بازسازی سالن آرایشگاه زیبایی زنانه باز سازی منزل خانه ویلایی تهران طراحی اجرای صفر تا صد با تیم تخصصی و فنی مهندسی

موضوع باید با سلیقه و ترجیح اکثر مشتریان شما مطابقت داشته باشد. بازسازی سالن آرایشگاه علاوه بر این، عوامل مختلف – مانند رنگ‌ها، تزئینات و موسیقی – باید همسو باشند. به عنوان مثال، رنگ های روشن با موسیقی زنده مطابقت دارند. مهمتر از همه، هماهنگی به ایجاد فضایی که می خواهید سریعتر کمک می کند.

بازسازی سالن زیبایی

نور و رنگ ها را دوباره کار کنید

پالت رنگ مناسب می تواند سودمند باشد. بسیاری از مشتریان جدید بیشتر به سالن های زیبایی با پالت های رنگی جذاب تمایل دارند. این طبیعت انسان است که به سمت رنگی جذب شود که با آن یکی می شود. بنابراین، هنگام فکر کردن به ایده های بازسازی سالن زیبایی، یک جزء مهم است.

آشنایی نقش بسیار زیادی در جلب توجه بیشتر مشتریان به کسب و کار شما دارد. بدیهی است، مهم است که به یاد داشته باشید که نباید همه رنگ ها را یکجا ترکیب کنید. مجموعه ای از رنگ ها ظاهری ارزان به شما می دهد و به طور بالقوه می تواند باعث حواس پرتی شود. با این اوصاف، فقط باید از دو تا سه رنگ اصلی استفاده کنید.

شما می توانید در اطراف پالت حرکت کنید، اما ضروری است که به آنها پایبند باشید. به یاد داشته باشید که پالت رنگ منحصراً برای دیوارها نیست. بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی آریشگاه در واقع، شما به راحتی می توانید پالت را روی مبلمان، نورپردازی و مجموعه ای از اقلام طراحی اعمال کنید. برای بهبود طراحی، می توانید گل هایی را نیز اضافه کنید که با طرح کلی مطابقت دارند.

هنگام تصمیم گیری در مورد پالت رنگ، به پیشنهادات زیر توجه کنید:

 • رنگ هایی را انتخاب کنید که با تم سالن شما مطابقت دارند.
 • به سراغ رنگ هایی بروید که نشان دهنده برند شما و باورهای آن هستند.
 • رنگ هایی را انتخاب کنید که یکپارچه با رنگ فعلی شما ترکیب شوند.
 • رنگ هایی را انتخاب کنید که با رقبای شما متفاوت باشد.
 • رنگ هایی را انتخاب کنید که مشتریان شما ترجیح می دهند یا بیشتر به آنها مربوط می شوند.

بازسازی سالن زیبایی

ارتقاء منطقه انتظار در بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی و آرایشگاه

ارتقاء قسمت انتظار شما (معروف به قسمت پذیرش) حیاتی است. بازسازی سالن آرایشگاه این منطقه اولین بخش از سالن است که مشتریان شما خواهند دید. ایجاد یک تاثیر اولیه خوب ضروری است، بنابراین مطمئن شوید که هیچ درهم و برهمی وجود ندارد.

می توانید میز پذیرش را با گنجاندن کشوهای مخفی برای ذخیره سازی بسیار بهتر گسترش دهید. علاوه بر این، تسطیح کف در تعریف درست مجموعه ای از مناطق مزایایی دارد. از رنگ های مناسب نیز استفاده کنید که فضا را افزایش می دهد. علاوه بر این، با قرار دادن میز پذیرش و خرده فروشی خود به طور جداگانه، می توانید فروش را افزایش دهید. مشتریان بیشتر به محصولاتی که دارای محفظه های جداگانه هستند نگاه می کنند.

بازسازی سالن زیبایی

مشتریان خود را با ایده های بازسازی سالن زیبایی خود در نظر داشته باشید

سالن های موفق تر اغلب تصویری از مشتری ایده آل خود دارند. علاوه بر این، آنها خدمات و قیمت هایی را ارائه می دهند که به طور موثر توجه آنها را جلب می کند. همین مفهوم در طراحی سالن شما نیز صدق می کند.

خود را به جای مشتریان خود قرار دهید و از خود بپرسید که چه چیزی را می خواهید ببینید. چه عناصری را ترجیح می دهید در سالن ببینید؟ هنگام ورود به سالن زیبایی چه انتظاری دارید؟ این سؤالات را در ذهن داشته باشید در حالی که به این فکر می کنید که چه عناصری را باید ترکیب کنید.

علاوه بر این، به این پیشنهادات توجه کنید:

 • یک میز پذیرش قابل دسترسی
 • یک محیط آرامش بخش
 • منطقه ای که روشن، آرام و دارای نور طبیعی است
 • صندلی هایی که نرم و راحت هستند
 • مجلات جذاب برای مطالعه، و همچنین ایده های آرایشگری
 • لگن های ناز کننده برای آرامش
 • موجودی به روز در قفسه ها

بازسازی مطب دندانپزشکی

طراحی، ساخت و حتی ارتقاء مطب دندانپزشکی شما نیاز به برنامه ریزی و سازماندهی زیادی دارد. از آنجایی که بیشتر وقت خود را برای مراقبت از بیمار در اتاق های درمانی آینده خود صرف خواهید کرد، طراحی فضایی که از راحتی و کارایی پشتیبانی می کند، به نفع شما، کارکنان و بیماران شما خواهد بود.

آماده کردن خود برای موفقیت می‌تواند با سرمایه‌گذاری در برنامه تمرینی بلندمدت، استفاده استراتژیک از فضای اداری و راحتی بیماران، تجربه‌ای لذت‌بخش باشد. با این کار، تیم ما در BUILD IT by Design فهرستی از نکات را برای کمک به به حداکثر رساندن پتانسیل دید شما گردآوری کرده است:

بازسازی مطب دندانپزشکی

نکته 1: برای بلندمدت برنامه ریزی کنید:

هنگام ساخت یا بازسازی مطب دندانپزشکی، تمرکز بر نیازهای فوری شما می تواند بسیار آسان باشد. با این حال، تغییر برنامه ریزی خود به سمت اهداف بلندمدت برای تطبیق با آینده کسب و کار شما بسیار مفید خواهد بود. برای مثال موارد زیر را در نظر بگیرید:

– چند نفر همکار و بهداشتکار دارید/می‌خواهید داشت؟
اطمینان حاصل کنید که فضای مناسب کارکنان و تعداد سرویس های بهداشتی فراهم شده است

– آیا ایمپلنت/جراحی دندان را ارائه خواهید داد؟
این به یک اتاق برای دندانپزشکی دیجیتال (دستگاه فرز Cone Beam CT/CEREC) نیاز دارد.

– آیا دوره های گروهی یا سمینارهایی را تسهیل خواهید کرد؟
این به فضایی برای اتاق جلسه با فناوری مناسب (صفحه نمایش کشویی، پروژکتور، بلندگو و غیره) نیاز دارد.

– آیا از فناوری فعلی استفاده خواهید کرد؟
این یک راه عالی برای رقابتی ماندن در صنعت است. طراحی و بازسازی ساختمان

اگرچه فناوری ارتقا یافته، دندانپزشکی دیجیتال و سمینارها برای مطب شما کاملاً اجباری نیستند – ممکن است مواردی را در نظر بگیرید که به بیماران شما اطلاع می‌دهند که کسب و کار شما ماهر، مدرن و مشارکتی است. با پذیرش پیشرفت‌های فن‌آوری جدید با مشارکت جامعه، می‌توانید با وجود هر گونه تغییر در اقتصاد، به نیازهای بیماران خود متصل بمانید.

مطب دندانپزشکی

نکته 2: فضای خود را به حداکثر برسانید:

ترسیم نقشه دفتر رویایی شما می تواند زمان بسیار خوبی برای لحظه ای صرف و تجسم موفقیت آینده شما باشد. از آنجایی که احساسات مثبت نسبت به آینده شغلی شما به لذت بخشیدن به فرآیند برنامه ریزی کمک می کند، در اینجا لیست جامعی از ملاحظات فضایی وجود دارد که به شما در مسیر کمک می کند:

بازسازی مطب دندانپزشکی ، بازسازی سالن آرایشگاه زیبایی زنانه باز سازی منزل خانه ویلایی تهران طراحی اجرای صفر تا صد با تیم تخصصی و فنی مهندسی

هنگام توسعه پلان فضای اداری خود، حتماً برای موارد زیر برنامه ریزی کنید:

– قسمت پذیرش
– اتاق مشاوره
– حداکثر تعداد اپراتورها
– محوطه کارکنان/آشپزخانه
– اتاق سی تی و اشعه ایکس
– دفتر مدیر دفتر
– کمد فناوری اطلاعات کوچک
برای ذخیره روترها، سوئیچ و تجهیزات سرور
– کمد/فضای ذخیره سازی
تا حد امکان به حداقل برسد
– ذخیره سازی اتاق مکانیکی کوچک
برای پمپ های کمپرسور و خلاء
– دستشویی

چند نکته اضافی برای کمک به به حداکثر رساندن فضای خود عبارتند از:

– سقف‌های بلند
با هدف سقف 9 فوتی، محیطی «باز» و
«هوا» را ارائه می‌دهند
– روشنایی
نداشتن نور کافی ممکن است منجر به خستگی چشم، فشار و سردرد شود
– کفپوش
گزینه‌های ساکت‌تری مانند تخته وینیل چسب‌خورده را در نظر بگیرید.

آرایشگاه

نکته 3: تجربه بیمار در طراحی مطب دندانپزشکی خود را در نظر بگیرید:

ظاهر فیزیکی مطب دندانپزشکی شما اولین تاثیر را برای بیماران جدید و بالقوه خواهد داشت. از آنجایی که آنها هیچ راهی برای ارزیابی کیفیت درمان شما از همان ابتدا نخواهند داشت، دیدگاه اولیه آنها با آنچه که از نظر فیزیکی می توانند ببینند و/یا تجربه کنند انگیزه خواهد داشت.

چند راه عالی برای بهینه سازی راحتی بیمار به شرح زیر است:

– فضای مفهومی باز / سقف های بلند
– به حداقل رساندن بهم ریختگی
– انتخاب صندلی های ارگونومیک
– ارائه صداهای آرام بخش (موسیقی محیط، آبشار و غیره)
– ابزارهای دندانپزشکی را در حین درمان دور از دید مستقیم قرار دهید.

در نتیجه، فراهم کردن فضایی باز، دعوت‌کننده و حرفه‌ای برای جذب و حفظ بیماران وفادار برای سال‌های آینده ضروری خواهد بود.

اگر ساکن انتاریو هستید و علاقه مند به خرید مطب دندانپزشکی هستید، مقاله ما را بررسی کنید هزینه خرید مطب دندانپزشکی در انتاریو برای اطلاع از هزینه ها.

طراحی فروشگاه

ساخت / برنامه های کاربردی باید انجام شود

1 – تخریب و باز سازی و نو سازی در بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی و آرایشگاه

برچیدن کلیه کاشی های حمام، لوازم حمام، کابین دوش، کاسه توالت، رادیاتور حمام، کابینت حمام ساختاری. شکستن و برداشتن کاشی های کف راهروها. بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی آریشگاه حذف کلیه درب های داخلی برچیدن رختکن در راهروها. شکستگی کامل دیوار بالکن آشپزخانه. برداشتن کابینت آشپزخانه طبقه پایین و طبقه بالا، کاشی بین میز، لوازم نصب. طراحی بازسازی و دکوراسیون داخلی به سبک معماری نئو کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت کمد دیواری سرویس بهداشتی صفر تا صد با تیم مهندسی معماریکا برداشتن کاشی های کف آشپزخانه. حمل قلوه سنگ و نخاله های ساختمانی که پس از تخریب، تخریب و برچیده شدن ساختمان تشکیل می شود توسط گونی به خارج از ساختمان و ریختن آنها در زباله دانی که شهرداری تعیین می کند. قلوه سنگ و ضایعات ساختمانی در آپارتمان نگهداری نمی شوند، کارهای تمیز کردن همیشه با دقت انجام می شود.

بازسازی سالن آرایشگاه زیبایی

2 – آشپزخانه در بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی و آرایشگاه

انجام کلیه تعمیرات گچ شکسته دیوار بالکن آشپزخانه. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک ممبران یکسان سازی تفاوت های تفسیری بین دو طبقه. تجدید و تعویض کلیه تاسیسات داخلی آب سرد – گرم آشپزخانه با لوله پی وی سی. طرح جدید، روکش اکریلیک ، قسمت داخلی کابینت آشپزخانه نئوپان روی دیوار کابینت آشپزخانه ساخته شده و در دیوار مقابل . تمامی درها و کشوها با سیستم پیستون ترمز ساخته خواهند شد. با این حال، اگر لوازم جانبی اضافی (بطری، سبد انباری ، سیستم های روکش آونتوس، ریل کشو شکوفه، کرکره غلتکی و غیره)توسط پیمانکار بر روی کابینت آشپزخانه نصب می شود تا شرکت تحویل بگیرد. بازسازی کاشی کانتر (با نام تجاری معماریکا ). ساخت سنگ پیشخوان آشپزخانه (بازسازی)، اتصال سینک و باتری. اجرای گرانیت 60*120 برند چاناکاله در تمامی طبقات آشپزخانه. تعویض رادیاتور آشپزخانه توکار با رادیاتور پانلی آشپزخانه جدید. بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی آریشگاه برچیدن بالکن آشپزخانه بالکن شیشه ای ساخت یافته . به جای طراحی بازسازی و دکوراسیون داخلی به سبک معماری نئو کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت کمد دیواری سرویس بهداشتی صفر تا صد با تیم مهندسی معماریکا با نام تجاری جدید سیستم بستن شیشه PVC (سیستم بالدار – Fly Screen). کف سازی گرانیت روی دیوارهای جلویی بالکن. ساخت درب آشپزخانه به صورت درب پانلی کشویی .

بازسازی مطب دندانپزشکی ، بازسازی سالن آرایشگاه زیبایی زنانه باز سازی منزل خانه ویلایی تهران طراحی اجرای صفر تا صد با تیم تخصصی و فنی مهندسی

بازسازی سالن آرایشگاه زیبایی

3 – حمام در بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی و آرایشگاه

این بند پیشنهاد هر دو حمام را پوشش می دهد. از همان تولیدات، مواد و کاربردها هم در قیمت کابینت آشپزخانه MDF بازسازی و هم در دکوراسیون حمام استفاده می شود. بازسازی مطب دندانپزشکی ، بازسازی سالن آرایشگاه زیبایی زنانه باز سازی منزل خانه ویلایی تهران طراحی اجرای صفر تا صد با تیم تخصصی و فنی مهندسی تمام تولیدات، کاربردها و طرز کار در این مقاله برای هر دو حمام معتبر است. بازسازی و تعویض کلیه تاسیسات داخلی قدیمی حمام با لوله پی وی سی مطابق با طرح جدید سرویس بهداشتی . نوسازی کلیه کاشی های سرویس بهداشتی (مارک چاناکاله). بازسازی ست داخلی برند ویترا و کمد سنگ با مخزن توکار. نوسازی رادیاتور با حوله گرمکن 50*100. ساخت کابینت حمام جدید از قطعات داخلی و خارجی طراحی بازسازی و دکوراسیون داخلی به سبک معماری نئو کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت کمد دیواری سرویس بهداشتی صفر تا صد با تیم مهندسی معماریکا با کابینت های بلند . کابین دوش جدید بدون وان با طاقچه آلومینیومی نمدار 6 میلی متری در ابعاد مناسبساخته شدن. ساخت سقف کاذب حمام گیره دار 30*30 روی سقف سرویس بهداشتی ، نصب لکه های روشنایی. شرکت معتبر بازسازی

برداشتن کاشی های کف راهرو. تخمگذار چاناکاله گرانیت جدید 60*120. ترمیم تخته دامن سفید لاکی 10 سانتی متری گرانیت های ساخته شده. بازسازی کابینت آشپزخانه طبقه فوقانی (داخلی تخته خرده چوب، روکش خارجی اکریلیک، میز کانتر چیمستون ، کاشی بین میز با برند چاناکاله). تعویض رختکن و کنسول طبقه پایین با همان نمای بیرونی طراحی بازسازی و دکوراسیون داخلی به سبک معماری نئو کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت کمد دیواری سرویس بهداشتی صفر تا صد با تیم مهندسی معماریکا ، داخلی نئوپان، سیستم پوشش ریل کشویی با رختکن جدید .

طراحی فروشگاه

5- تراس در بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی و آرایشگاه

شکستن بلوک سیمانی در کف تراس. شکستن و کاهش دیوار شیروانی نمای جلو به میزان دلخواه. برچیدن سیستم پنجره پی وی سی ساخته شده و بزرگنمایی و نوسازی پنجره دوجداره جدید . برداشتن فرش کف تراس، کفپوش لمینت جدید بدون درز 8 میلی متری چمسان . نصب تخته های لاکی 10 سانتی متری. حذف پانل های دیواری ساخته شده و نوسازی با پانل های دیواری تزئینی جدید.

6 – کف واحد پارکت یا سنگ در بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی و آرایشگاه

ساخت کفپوش کلیه پارکت های به هم پیوسته در دو لایه. پر کردن تمام ترک ها، قسمت های آسیب دیده و معیوب با بتونه چوب بدون شکاف. سپس پرداخت / لاک زدن. پولیش وارداتی به عنوان پولیش استفاده خواهد شد. تعویض تمام تخته های پارکت با دامن لاکی 10 سانتی متری. تمدید کلیه پروفیل های ترانزیشن درب پارکت.

7 – رنگ آمیزی واحد در بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی و آرایشگاه

انجام کلیه تعمیرات گچ کاری اعم از سقف و دیوار . بازسازی سالن آرایشگاه اصلاح عیوب در صورت وجود. بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی آریشگاه رنگ آمیزی و سفیدکاری کلیه سقف های تخت داخلی با رنگ سقفی آب پایه برند DYO . بازسازی مطب دندانپزشکی ، بازسازی سالن آرایشگاه زیبایی زنانه باز سازی منزل خانه ویلایی تهران طراحی اجرای صفر تا صد با تیم تخصصی و فنی مهندسی اجرای کامل رنگ و سفیدکاری داخلی برند طراحی بازسازی و دکوراسیون داخلی به سبک معماری نئو کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت کمد دیواری سرویس بهداشتی صفر تا صد با تیم مهندسی معماریکا  با سیلیکون و پایه آب دیوارهای داخلی کلیه آپارتمان ها در رنگ های دلخواه .

طراحی فروشگاه

8 – تاسیسات برقی در بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی و آرایشگاه

نصب پریزهای تاسیسات برقی، دکمه ها و کلیدهای لازم، نصب و راه اندازی آنتن و خطوط اینترنت مطابق با درخواست و استفاده کارفرما. مارک های کابلی که مورد استفاده قرار می گیرند، مارک طراحی بازسازی و دکوراسیون داخلی به سبک معماری نئو کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ساخت کابینت کمد دیواری سرویس بهداشتی صفر تا صد با تیم مهندسی معماریکا خواهند بود. کابل های تاسیسات برق/آنتن/اینترنت و غیره که در فضای باز در آپارتمان انجام می شود، در داخل دیوارها پنهان می شود. کلیه خطوط برقی که نیاز به جابجایی یا نصب جدید دارند مطابق با طرح های جدید آشپزخانه و سرویس بهداشتی به طور کامل ساخته می شوند. بازسازی خانه به سبک مدرن

9- لوله کشی در بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی و آرایشگاه

با توجه به مدل‌های جدید آشپزخانه و طرح‌های حمام ، تمامی اتصالات/ تخلیه‌های آب گرم/سرد، کثیف/تمیز تجدید شده و تغییرات لازم انجام خواهد شد. تمام صافی های حمام با صافی های ضد زنگ کرومی جایگزین خواهند شد. کلیه شیرآلات، شیرآلات و آبنماهای عرضه شده توسط کارفرما نصب می گردد. کلیه لوله های آهنی قدیمی آب آشپزخانه و حمام آپارتمان با لوله های پی وی سی نو تعویض می شود.

10 – درب های داخلی در بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی و آرایشگاه

تمام درهای داخلی ساخته شده برچیده می شود. درب های چوبی لاکی جدید در رنگ ها، مدل ها و طرح هایی به انتخاب کارفرما ساخته می شوند. تمام قفل ها، دستگیره ها و لولاها به طور کامل نصب خواهند شد.

طراحی فروشگاه

بازسازی مطب دندانپزشکی ، بازسازی سالن آرایشگاه زیبایی زنانه باز سازی منزل خانه ویلایی تهران طراحی اجرای صفر تا صد با تیم تخصصی و فنی مهندسی

هزینه بازسازی خانه 100 الی 150 متری

چقدر می توانم خانه 100  متری خود را تعمیر کنم؟ چند روز طول می کشد؟ بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی آریشگاه در اینجا می توانید تمام اطلاعات مربوط به بازسازی کامل یک آپارتمان 100 متری را مشاهده کنید. چه کاری انجام می شود، از چه موادی استفاده می شود و چه طرح هایی دارد؟ این فرصت خوبی برای محققان است. برای اطلاعات بیشتر و تصاویر می توانید با ما تماس بگیرید. بازسازی دکوراسیون کار ماست.

البته هزینه بازسازی منزل 150 متری با توجه به سلیقه، بودجه و نیاز متفاوت است. البته دکوراسیون پایانی ندارد. اما ما این صفحه را با در نظر گرفتن کارهای بازسازی احتمالی آماده کرده ایم. بیایید با هم بررسی کنیم که هزینه بازسازی خانه 150 متر مربع چقدر است.

طراحی سال زیبایی

کلیه برنامه های کاربردی/تولیدات ذکر شده در زیر توسط پیمانکاری که پیشنهاد را به عنوان مواد + نیروی کار ارائه کرده است، انجام می شود. انواع هزینه های باربری، بهره برداری، معیشتی، امنیت شغلی، ایاب و ذهاب و … متعلق به پیمانکار بوده و هیچ گونه هزینه اضافی از کارفرما مطالبه نخواهد شد. مسئولیت انواع عیوب، نقص یا اختلالاتی که ممکن است در حین اجرا، تولید، مونتاژ و ساخت و ساز ایجاد شود، بر عهده پیمانکار است. پیمانکار متعهد می شود در روز کاری اعلام شده در پیشنهاد، درخواست ها / تولیدات را به طور کامل و کامل به کارفرما تحویل دهد. تمامی متریال ها، طرح ها، رنگ ها و مدل ها توسط کارفرما انتخاب و تایید می شود. بازسازی سالن آرایشگاه پیمانکار تمامی طرح های کابینت و طرح های حمام را با کار به صورت سه بعدی به کارفرما ارائه می کند و پس از تایید کارفرما شروع به ساخت می کند. باتری و سینک آشپزخانه توسط کارفرما خریداری می شود

بازسازی سالن آرایشگاه زیبایی

قیمت پروژه های بازسازی معماری و طراحی دکوراسیون داخلی

پروژه ای که باید برای نوع یا پروژه خانه یا قسمت مستقل (جدا) خانه ترسیم شود، پروژه نوسازی نامیده می شود . بازسازی مطب دندانپزشکی و سالن زیبایی آریشگاه این تغییرات باید مطابق با قانون منطقه بندی باشد. توصیه می کنیم برای این تغییر برنامه ریزی شده از متخصصانی مانند ما حمایت کنید.  هزینه بازسازی خانه در سال 1401

قیمت پروژه های نوسازی معماری – پروژه های بازسازی معماری پروژه هایی هستند که معمولاً برای بازسازی ترسیم می شوند که بسیار جزئی هستند و نیاز به تغییرات زیادی دارند. برای اطلاع از قیمت پروژه بازسازی 2023 می توانید با شماره های تماس 24 ساعته ما تماس بگیرید. ما سخت کار می کنیم تا به روزترین و واقعی ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم. ما همچنان به ارائه خدمات حرفه ای در زمینه خود ادامه می دهیم.

طراحی سال زیبایی

عوامل مهم بسیاری مانند وضعیت ساختمان، ابعاد بازسازی، نوع بازسازی، بازسازی سالن آرایشگاه انطباق طرح ها با قوانین در قیمت پروژه های نوسازی موثر است. بازسازی مطب دندانپزشکی ، بازسازی سالن آرایشگاه زیبایی زنانه باز سازی منزل خانه ویلایی تهران طراحی اجرای صفر تا صد با تیم تخصصی و فنی مهندسی به همین دلیل در این مرحله ارائه هزینه دقیق و استاندارد دور از ذهن است. ما به صورت 24 ساعته با شماره های تماس خود در خدمت شما خواهیم بود تا در این زمینه به شما کمک کنیم. قیمت بازسازی کابینت آشپزخانه

بازسازی مطب دندانپزشکی ، بازسازی سالن آرایشگاه زیبایی زنانه باز سازی منزل خانه ویلایی تهران طراحی اجرای صفر تا صد با تیم تخصصی و فنی مهندسی

هزینه شروع یک مطب دندانپزشکی چقدر است؟

به عنوان یک دندانپزشک تازه مجوز ، شما آماده هستید که کتاب ها را کنار بگذارید و دست به کار شوید. اکنون شما آماده هستید که به تنهایی شعبه بگیرید و مطب دندانپزشکی خود را باز کنید. مطمئناً زمان هیجان انگیزی است. با این حال، قبل از اینکه بتوانید شغل رویایی خود را دنبال کنید، این سوال مهم مطرح می شود: هزینه شروع یک مطب دندانپزشکی چقدر است؟ به اندازه هر کسب و کار تازه ای گران است، هزینه کل افتتاح کلینیک دندانپزشکی بسته به عوامل مختلفی می تواند متغیر باشد. محل کلینیک، نرخ های بانکی وجود دارد و پلان های مطب را فراموش نکنیم .

با نکات هزینه راه اندازی زیر، می توانید عوامل مهمی را شناسایی کنید که به شما در تصمیم گیری بهتر برای فعالیت خود کمک می کند. علاوه بر این، به نفع بودجه و بیماران شما خواهد بود.

هزینه راه اندازی سالن آرایشگاه و زیبایی را برسی کنید

مکانی که انتخاب می کنید تأثیر بسیار زیادی بر هزینه کل راه اندازی شما خواهد داشت. هدف اصلی شما در اینجا به دست آوردن مکانی است که به همان اندازه کم هزینه باشد. در عین حال، باید از اهداف رشد شما حمایت کند. از آنجایی که یک منطقه کم هزینه می تواند تا 20٪ در هزینه ها صرفه جویی کند، آینده کلینیک شما نیز به جمعیت کافی برای موفقیت در آینده نیاز دارد. با ایجاد تعادل در مناطق کم هزینه و دسترسی به بازار هدف خود، قادر خواهید بود بهترین گزینه مناسب را برای فعالیت خود بسنجید. پیمانکاری را انتخاب کنید که متخصص در ساخت و ساز باشد. انتخاب اشتباه می تواند بر هزینه های راه اندازی شما تأثیر منفی بگذارد. بنابراین، نظارت‌های صنعتی در طراحی و برنامه‌ریزی می‌تواند شما را با مشکل بزرگ‌تری مواجه کند. علاوه بر تیم قراردادی خود، شما این فرصت را خواهید داشت که کارکنانی را که در این ماجراجویی جدید به شما ملحق می شوند، به دقت انتخاب کنید. در تصمیم گیری های خود انتخابی باشید تا مطمئن شوید که کار شما بهترین کیفیت ممکن را برای کارآمدترین هزینه راه اندازی دریافت می کند.

برای دیدن نمونه پروژه ها به صفحه اینستاگرم ما مراجعه کنید و برای مشاوره با ما تماس بگیرید

بازسازی سالن آرایشگاه زیبایی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای