معماریکا

ترمو وال کلاسیک

تی وی وال

TV Wall تیوی وال چوبی ترمووود ترمو وال

تیوی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال چوبی ، قیمت ترمو وود یا همان ترمو وال فقط با ترمووود برای TV Wall ، دکوراسیون پشت تلوزیون با معماریکا.
برای تهیه چوب ترمو پشت تیوی با ما تماس بگیرید.

تی وی وال

تی وی وال با چوب ترمو ترمو وال ارزان قیمت چوبی

طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون لیست قیمت چوب ترمو

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، مدل‌های کاربردی‌تر، بزرگ‌تر و نازک‌تر مانند تمام وسایل الکترونیکی در تلویزیون‌ها تولید می‌شوند. با توجه به تغییر شکل تلویزیون ها و تفاوت سلیقه های مربوط به مبلمان، استندهای تلویزیون جای خود را به واحدهای تلویزیونی دادند.

تی وی وال کلاسیک

نکاتی که باید در مورد تعمیر و نگهداری ترمو وال با چوب ترمو بدانید

نکاتی وجود دارد که باید در مورد نگهداری از تلویزیون های چوبی که با هر دکوراسیونی سازگار هستند بدانید. تی وی وال با چوب ترمو با توجه به این نکات می توانید بدون مشکل از محصولات استفاده کنید. مدل های پایه تلویزیون چوبی راحتی را از نظر نظافت برای شما فراهم می کنند. توصیه می شود در حین نگهداری از این محصولات از پاک کننده های مخصوص چوب تولید شده استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید تنها با استفاده از یک پارچه مرطوب از واحد چوبی خود مراقبت کنید. به این ترتیب می توانید گرد و غبار و کثیفی را بدون برهم زدن درخشش بی عیب و نقص محصولات پاک کنید.

قیمت ترمو وال
طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمووود

چگونه یک ترمو وال با چوب ترمو انتخاب کنیم؟

اولین چیزی که هنگام انتخاب یک تلویزیون طبیعی مانند تلویزیون بلوط یا گردو باید در نظر بگیرید، استفاده مورد نظر شما است. طراحی و اجرای تی وی وال با ترمو وال جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون اگر قرار است از محصولات فقط برای ایجاد فضایی که تلویزیون را در آن قرار می دهید استفاده کنید، می توانید طرح های ساده را انتخاب کنید. اگر به دنبال محصولی هستید که با قرار دادن وسایل خود علاوه بر تلویزیون در فضا صرفه جویی کند، می توانید به طرح هایی با قفسه، کابینت و کشو روی بیاورید. یکی دیگر از مواردی که در انتخاب باید به آن توجه کنید، انتخاب مدل هایی است که برای دکوراسیون منزل شما مناسب است. شما می توانید با انتخاب یک تلوزیون چوبی که با مدل مبل ها , میزهای قهوه خوری و سایر وسایل تزیینی اتاق نشیمن یا اتاق نشیمن خود سازگار باشد انتخاب درستی داشته باشید .

قیمت ترمو وال
قیمت ترمو وال

مدل های واحد ترمو وال با چوب ترمو که به دنبال آن هستید در تهران با قیمت های مقرون به صرفه هستند!

چه درخت بلوط یاقوت کبود بخواهید یا یک تلویزیون چوبی سفید، تمامی مدل های مورد نظر شما با قیمت های مقرون به صرفه در طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون منتظر شما هستند. این محصولات که با مدل ها و طرح های مختلف برای هر سلیقه و نیازی جذاب هستند، استفاده ای راحت را به ارمغان می آورند. شما در آدرس مناسبی برای واحدهای تلویزیون چوبی و همچنین پایه های تلویزیون شیشه ای و سایر محصولاتی هستید که دکوراسیون منزل شما را غنی می کند. برای اطلاع از قیمت واحد تلویزیون چوبی و مدل های متناسب با بودجه خود می توانید همین الان به چوب ترمو پشت تلویزیون نگاهی بیندازید.

<yoastmark class=

ملاحظات در هنگام ترجیح واحدهای تی وی وال با چوب ترمو سفارشی

یونیت دیواری برای سلیقه و نیاز از جمله مدل های یونیت تلویزیون تی وی وال با چوب ترمو با طراحی خاص می باشد. توجه به نکاتی قبل از سفارش استند تلویزیون و یونیت تلویزیون که نه تنها در منازل، بلکه در ادارات و محل کار، هتل ها و رستوران ها و یا قبل از انتخاب بین محصولات طراحی شده مورد نیاز است، ضروری است. اول از همه، می توانید با اندازه گیری منطقه ای که دستگاه را در آن قرار می دهید و ابعاد تلویزیونی که قرار است در داخل یونیت تلویزیون قرار گیرد، شروع کنید. پس از روشن شدن این نکات، بهتر است در مورد طرح های واحد تلویزیون برای نیاز خود تحقیق کنید. اگر به یک واحد تلویزیونی با فضای ذخیره سازی بزرگ نیاز دارید، توصیه می شود تلویزیونی با کابینت و قفسه سفارش دهید. برای داشتن ظاهری مرتب تر، می توانید کابینت های درب دار را به سفارش خود اضافه کنید. بنابراین، با اطمینان از دیده نشدن اقلام موجود در فضاهای ذخیره سازی خود، می توانید ظاهر سازمان یافته تری در فضاهای خود ایجاد کنید.طراحی و اجرا استخر با چوب ترمو

قیمت ترمو وال
تی وی وال چوبی

7 ایده برای دکوراسیون یونیت تلویزیون

یونیت تلویزیون که یکی از بارزترین قسمت های یک دکوراسیون منزل شیک است، تی وی وال با چوب ترمو جلوه ای دارد که می تواند حال و هوای محیط را تغییر دهد. بنابراین، باید با دقت زیاد تزئین شود. در این مرحله می توانید با  ایده های دکوراسیون یونیت تلویزیون سبک مورد نظر خود را ایجاد کنید .

یونیت تلویزیون که به ویژه در اتاق نشیمن و اتاق نشیمن خودنمایی می کند، از جمله مبلمان ضروری برای ظاهری لوکس است. با این حال، وقتی صحبت از دکوراسیون یونیت تلویزیون می شود، باید برخی از جزئیات را در نظر گرفت.

تی وی وال کلاسیک
تی وی وال چوبی

ایده های شیک دکوراسیون تی وی وال با چوب ترمو

یونیت های تلویزیونی که وقتی صحبت از دکوراسیون خانه های لوکس به ذهن می رسد باید به شیوه ای بسیار شیک تزئین شوند. طراحی و اجرای تی وی وال با ترمو وال جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون بنابراین، می توانید لذت تماشای خود را افزایش دهید و فضای دلپذیری را به محیط خود اضافه کنید. و شما مجبور نیستید در مورد راحتی خود مصالحه کنید.

با ایده های دکوراسیون یونیت های تلویزیون، تی وی وال با چوب ترمو می توانید سبکی متناسب با سبک خود ایجاد کنید. می توانید گوشه تلویزیون رویایی خود را با واحدهای تلویزیون مدرن یا کلاسیک ایجاد کنید که می توانید آن را به دلخواه تزئین کنید. در این مرحله ایده های شیک دکوراسیون یونیت تلویزیون به شما کمک می کند.

1. از لوازم جانبی کمک بگیرید

وقتی لوازم جانبی به درستی استفاده شوند، بخشی از یک ظاهر زیبا می شوند. تی وی وال با چوب ترمو از طرف دیگر یونیت های تلویزیون یکی از چشمگیرترین بخش هایی هستند که می توانید لوازم جانبی خود را در آن به نمایش بگذارید. به عنوان مثال، یونیت های تلویزیونی که می توانید آنها را با یک گلدان مدرن، قاب عکس یا چند خرده ریز تزئین کنید، فضای دلپذیری به محیط می بخشد.

تی وی وال کلاسیک
تی وی وال چوبی

از سوی دیگر، هنگام قرار دادن لوازم جانبی خود باید نکاتی را در نظر بگیرید. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون مخصوصاً باید مراقب باشید که قطعات سازگار را کنار هم نگه دارید و از لوازم جانبی زیاد استفاده نکنید. لوازم جانبی زیاد لذت تماشای تلویزیون را تا حد زیادی کاهش می دهد.

2. محیطی دلپذیر با گیاهان ایجاد کنید

هنگام تزیین یونیت تلویزیون می توانید از گیاهان کمک بگیرید. تی وی وال با چوب ترمو گیاهان هم فضایی شیک و هم پویا به محیط می بخشند. با این حال، هنگام نمایش گیاهان خود بر روی دستگاه تلویزیون، باید گیاهانی مانند کاکتوس را ترجیح دهید که نور زیاد خورشید را نمی خواهند. از طرفی می توانید با گیاهان مصنوعی دکوراسیون بسیار زیبایی ایجاد کنید.

ایده تیوی وال
تی وی وال چوبی

3. کتابخانه را اضافه کنید

واحد تلویزیون به راحتی می تواند به نقطه کانونی در یک محیط تبدیل شود. شما می توانید با قفسه های موجود در واحدهای تلویزیون جلوه مورد نظر خود را ایجاد کنید. شما می توانید کتابخانه کوچک خود را ایجاد کنید، به خصوص با واحدهای تلویزیونی که قفسه های زیادی دارند.

با بهترین کتاب هایی که به قفسه های یونیت تلویزیون اضافه می کنید می توانید به راحتی توجه مهمانان خود را به خود جلب کنید و شخصیت پیچیده خود را به نمایش بگذارید . از طرفی می توانید برای خود گوشه ای برای استراحت درست کنید و کتابتان را با آرامش بخوانید. طراحی و اجرا تراس

طراحی پشت تلوزیون
تی وی وال چوبی

4. با میزها ظاهری شیک داشته باشید

نقاشی ها اشیایی فوق العاده قابل توجه هستند. یک میز با قرارگیری صحیح با افزودن بصری به محیط، تصویری لوکس می دهد. طراحی و اجرای تی وی وال با ترمو وال جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس ترمو وال اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون یونیت های تلویزیون یکی از قسمت هایی هستند که می توانید میزها را به خوبی قرار دهید.

5. ایجاد دکوراسیون دیوار

شاید یکی از مهم ترین نکات برای دکوراسیون یونیت تلویزیون، دکوراسیون دیوار باشد. تی وی وال با چوب ترمو شما می توانید فضایی مجلل را به محیط خود اضافه کنید، به خصوص با یک پانل دیواری شیک که به پشت تلویزیون های دیواری اضافه می شود.

چوب پشت تلویزیون
تی وی وال چوبی

6. به استفاده از شومینه توجه کنید

یک شومینه می تواند ظاهری پیچیده به یک محیط اضافه کند. با یک شومینه زیبا که در پایین تلویزیون ها تی وی وال با چوب ترمو قرار می گیرد می توان به سبک بسیار لوکسی دست یافت. علاوه بر این، به لطف قفسه های واحد تلویزیونی که در سمت راست و چپ دیواری که شومینه قرار دارد، می توانید واحد تلویزیون مورد نظر خود را تزئین کنید.طراحی و اجرا روف گاردن

7. از نورها استفاده کنید

شما می توانید از سیستم روشنایی LED در هنگام تزئین یونیت تلویزیون بهره مند شوید. پشت تی وی با چوب جدیدترین مدل تیوی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون این نورپردازی که در پشت تلویزیون قرار می‌دهید، می‌تواند لذت فیلم را به یک تجربه عالی تبدیل کند. همچنین با فراهم آوردن محیطی آرام و آرام، فضای مناسبی را برای شما ایجاد می کند.

<yoastmark class=

دکوراسیون یونیت تلویزیون مدرن

اول از همه، اگر سبک دکوراسیون معاصر را دوست دارید، تی وی وال با چوب ترمو باید واحدهای تلویزیونی با جزئیات مدرن را ترجیح دهید. می‌توانید با مدل‌های تلویزیون مدرن که جزییات فلزی، مرمری و رنگ‌های ساده بر آن‌ها تسلط دارند، سبک دلخواه خود را ایجاد کنید. به عنوان مثال  واحد تلویزیون میلا در این زمینه از انتظارات شما فراتر خواهد رفت.

وقتی صحبت از دکوراسیون یونیت تلویزیون مدرن می شود، می توانید به این نکته اهمیت دهید که ریزه کاری هایی که به قفسه ها اضافه می کنید دارای جزئیات فلزی بیشتری هستند. در عین حال نباید از مفهوم ساده دور شوید و مراقب باشید که از لوازم جانبی زیاد استفاده نکنید.

هنگام ایجاد دکوراسیون دیوار می توانید از سبک آینده نگر نیز بهره مند شوید. به خصوص پانل های دیواری با جزئیات نامتقارن یک تصویر بسیار مدرن ایجاد می کند. علاوه بر پانل های دیواری، می توانید کارهای انتزاعی را برای نقاشی ترجیح دهید.

ترموود 42/20
تی وی وال چوبی

دکوراسیون واحد تلویزیون کلاسیک

اگر درک کلاسیکی از دکوراسیون دارید، مدل های یونیت تلویزیون تیوی وال با چوب ترمو کلاسیک ممکن است انتخاب ایده آلی برای شما باشد. بنابراین، می‌توانید با تلویزیون‌های کلاسیک سبکی زیبا و اصیل ایجاد کنید که جزئیات چوبی خود را به بهترین شکل نشان می‌دهند.

یونیت های تلویزیون کلاسیک که می توانید با مدل های کلاسیک گروه نشیمن ظاهری مکمل داشته باشید نیز باید به صورت هماهنگ تزئین شوند. برای این کار می‌توانید کتاب‌های تاریخی را در قفسه‌های واحد تلویزیون به نمایش بگذارید یا عکس‌های خانوادگی خود را در قاب قرار دهید.

به خصوص از آنجایی که چوب یک ماده ضروری برای دکوراسیون کلاسیک است، می توانید ریزه کاری های چوبی را در قفسه های خود قرار دهید. بنابراین می توانید ظاهر کلاسیک مورد نظر خود را بدست آورید. همچنین می توانید ریزه کاری هایی با جزئیات طلایی به قفسه های خود اضافه کنید. به حدی که طلا جزو الزامات یک سبک کلاسیک مانند چوب است.

علاوه بر همه اینها، می توانید از رنگ هایی با لهجه های دراماتیک نیز بهره مند شوید. به عنوان مثال، می‌توانید با گروه صندلی پشت تی وی با چوب ترمو جدیدترین مدل تیوی وال با ام دی اف باکس ترمو وال اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون که با رنگ شرابی خود جلوه‌ای جذاب دارد، و واحد Favor TV با جزئیات چوبی به ظاهری هماهنگ دست پیدا کنید .

تی وی وال
تی وی وال چوبی

یونیت دیواری مدل های یونیت تلویزیون طرح چوب ترمو

تی وی وال ساده و شیک

مدل های یونیت تلویزیون طرح ویژه یونیت دیواری . اگر خانه شما به ارزش اتاق نشیمن و. همچنین با ساختارهای عملکردی خود کوزوئم های متناسب با نیازها را ارائه می دهد. واحدهای تلویزیونی وسیع که خطوط کلاسیک و مدرن را در بر می گیرند، گزینه های مناسب برای هر خانه را با رنگ ها و طرح های مختلف ارائه می دهند. با کاردستی خاص با مدل های مختلف در طیف وسیعی تهیه می شود.

مدل های مدرن یونیت تلویزیون مبلمان ضروری دکوراسیون منزل شما، مدل های یونیت تلویزیون، طراحی و اجرای پشت تی وی با چوب جدیدترین مدل تیوی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون مخصوص مدل های تلویزیون ال سی دی ال سی دی و تلویزیون های پلاسما هستند. یونیت‌های تلویزیون مدل‌هایی هستند که برای نگهداری تلویزیون و دستگاه‌های پخش دی‌وی‌دی الکترونیکی داخلی، مودم گیرنده ماهواره‌ای و غیره در کنار هم به صورت تزئینی طراحی شده‌اند. مدلی که در یک فروشگاه دوست دارید ممکن است با همان شکوه در اتاق شما بماند.

به طرح های یونیت تلویزیون یونیت دیواری و یونیت نشیمن نیز گفته می شود.طراحی و اجرای تیوی وال با ترمو وال جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس ترمو وال اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون به لطف مدل های یونیت تلویزیون با طراحی خاص، می توانید سبک شخصی خود را در دکوراسیون منزل نیز به نمایش بگذارید. ایده های بیشتر در مورد طراحی مبلمان منزل را مشاهده کنید. ما مدل های یونیت تلویزیون مورد پسند شما را در کارگاه مبلمان و دکوراسیون خود در تاریخ تی وی وال با چوب ترمو با مواد و روش های ساخت مناسب به عنوان یک واحد تلویزیونی با طراحی ویژه با بودجه شما و شما تولید می کنیم.

ترمووود تی وی
تی وی وال چوبی

گزینه های پشت تلویزیون ترمو وال 

بهتر است تلویزیون را در فاصله بهینه از مبل قرار دهید. ارتفاعات نیز بر اساس راحتی تماشاگران تعیین می شود. گیرنده تلویزیون نباید خیلی بالا آویزان شود. شما نباید آن را بگذارید و خیلی پایین بایستید. انتخاب صلیب بستگی به اندازه اتاق دارد.

اتاق کوچک، بهتر است به مدل متوسط، ثابت به دیوار یا سقف نگاه کنید. تی وی وال با چوب ترمو در سالن بزرگ می توانید تجهیزات بزرگی قرار دهید. طراحی و اجرای تیوی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل پشت تی وی با چوب با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون معمولاً سمت مقابل پنجره را برای منطقه تلویزیون انتخاب کنید یا به آن نگاه کنید.

دکوراسیون پشت تلویزیون
تی وی وال چوبی

جدیدترین مدل ترمو وال

اگر تصمیم گرفته شده است که تلویزیون را به دیوار آویزان کنید، می توانید آن را برجسته کنید. پشت تی وی با چوب اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون پوشش دیدنی توجه را به خود جلب می کند و این تکنیک مانند یک نقطه تاریک تنها به نظر نمی رسد. برعکس، مرکز یک ترکیب طراح جالب خواهد بود.

پانل های دیواری دیوار خشک

پانل های گچی با جلوه سه بعدی – گزینه عالی. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تیوی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون آنها به شما این امکان را می دهند که بدون استفاده از رنگ های جیغ و نقاشی های رنگارنگ یک دیوار غیر معمول بسازید. حتی پنل های سفید در این عملکرد لوکس به نظر می رسند.

دکوراسیون پشت تلویزیون
تی وی وال چوبی

جدیدترین مدل تی وی وال

اول از همه، ارزش انتخاب رنگ تلویزیون تلویزیون را دارد. مطلوب است که به طور ناسازگاری با موقعیت سازگار باشد. اکثر مدل ها در یک قاب جهانی مشکی فروخته می شوند، اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد. در مرحله بعد، ارزش این را دارد که در چه رنگی دیواری بسازیم که این تکنیک در آن قرار دارد. این باید سبک داخلی، کل طیف رنگ اتاق، مبلمان را در نظر بگیرد.

رنگ های روشن نیازی به انتخاب ندارند، آنها را ناامید می کند و از صفحه نمایش دور می شود. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون اگر یک طرح خنثی یک استاندارد برای شما خسته کننده به نظر می رسد، می توانید از بافت استفاده کنید – یک پوشش دیواری با مواد دیگری بسازید. فضا همه کاره است – به علاوه یک پذیرایی از طراح خوب. قرار گرفتن دستگاه در طاقچه نظر او را جلب خواهد کرد. نقشه های دقت نیز مجاز است.

تی وی وال چوبی

در ساخت اتاق نشیمن، مهم است که به سبک های داخلی انتخاب شده پایبند باشید. این نیز صدق می کند: هم طرح و هم طیف رنگی و هم مواد تکمیلی.

تی وی وال
تی وی وال چوبی

تی وی وال کلاسیک و تیوی وال نئوکلاسیک

سرگرمی تجهیزات مدرن در یک فضای داخلی کلاسیک زیبا با برخی ترفندها قابل استفاده است. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون اگر نمی خواهید تلویزیون را در کمد یا پشت صفحه پنهان کنید، می توانید آن را با قالب گیری، گچ ست کنید.می‌توانید آن را در طاقچه‌های اطراف قفسه‌ها با کتاب‌ها یا ستون‌هایی در دو طرف قرار دهید.

فقط ارزش ورود به یک قاب در یک قاب را ندارد، بلکه تلاش برای ایجاد تقلیدی از یک نقاشی است. مضحک و ارزان به نظر می رسد. آنها همچنین نامطلوب هستند که تلویزیون را به پایه ها آویزان کنند – آنها باید فریبنده باشند. فقط به این ترتیب که ترکیب تمیز و هماهنگ باشد. در غیر این صورت، تلویزیون بیش از حد به نظر می رسد.

 

سبک های مدرن تی وی وال

پیشنهاد مینیمالیسم و ​​دقت با تکنولوژی بالا، اشکال هندسی واضح، رنگ های سرد تمیز. تیوی وال با چوب ترمو در اینجا خود بدون لوازم جانبی تلویزیون را می توان با یک کابینت روشن احاطه کرد یا به سادگی روی یک دیوار خالی قرار گرفت. نقاشی، کاغذ دیواری یکنواخت، پانل های سه بعدی. به نظر می رسد خوب برف سفید آجر به نظر می رسد تقلیدی از بافندگی.

در این فضای داخلی است که ترکیب سیاه و سفید عالی به نظر می رسد.می توانید رنگ خاکستری و مشکی را برای دیوار انتخاب کنید. کاور تنوع و تن. اگر اتاق دارای جزئیات خاکستری و کرومی زیادی است، می توانید یک تلویزیون در قاب نقره ای تهیه کنید.

چوب ترمو پشت تی وی
تیوی وال

چوب ترمو مناسب تی وی وال

این سبک شامل سهولت، یک قرنیز سفید است. تیوی وال با چوب ترمو فضای داخلی باید ساده، اما در عین حال راحت باشد.در چنین مواردی، تلویزیون به ندرت به دیوار آویزان می شود.معمولاً در انتهای عریض قرار دارد. این می تواند کتاب یا گلدان با گل های نزدیک باشد. آنها باید دکوراسیون خاص و طرح های پیچیده داشته باشند.

دیوارها همیشه مونوفونیک (سفید یا خاکستری شفاف) هستند.لهجه فقط می تواند از بافت، مانند آجر سفید ساخته شود.با این حال، طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون توجه نشده است که از این روش پذیرش اصلا استفاده نمی شود.

تی وی وال
تیوی وال

انتخاب نورپردازی تی وی وال

به طور معمول، منطقه تلویزیون به هیچ وجه پوشش داده نمی شود، تی وی وال با چوب ترمو این نورپردازی سقفی نسبتاً استاندارد است، طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل تی وی وال با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون برای تماشای راحت فیلم ها و تجهیزات. با این حال، اگر بخواهید، می‌توانید یک نور پس‌زمینه سفارشی در پشت صفحه‌نمایش نصب کنید. این به شما امکان می دهد بدون نور اصلی اما در تاریکی مطلق تلویزیون تماشا کنید.درخشش نرم حاصل از این تکنیک یک جلوه بصری جالب ایجاد می کند.در این مورد، سایه روشنایی تزئینی می تواند هر باشد.

تی وی وال
تیوی وال

گزینه های دکور تی وی وال با چوب ترمو

اگر تلویزیون روی دیوار باشد، تیوی وال با چوب ترمو من واقعاً می خواهم آن را با عناصر تزئینی تزئین کنم. طراحی و اجرای تی وی وال با چوب ترمو جدیدترین مدل پشت تی وی با چوب با ام دی اف باکس چوبی اسلب قیمت انواع TV Wall ارزان قیمت پشت تلوزیون دکوراسیون می توانید از یکی از ایده های پیشنهادی زیر استفاده کنید.

  • تصاویر، پانک.می توانید تصاویر مختصر را در اطراف تلویزیون، تصاویر یا پانل هایی با عکس های سیاه و سفید در آن پخش کنید. نکته مهم پرهیز از افراط و تغییرات است.
  • قفسه هااین گزینه می تواند عملکرد تزئینی و کاربردی خود را نیز انجام دهد. در قفسه ها می توانید وسایل دکوری، سوغاتی های مختلف، گل ها را در گلدان های گل قرار دهید. و می توانید از آن به عنوان مکانی برای کتاب ها، مجلات، دیسک ها و سایر اقلام کوچک استفاده کنید. قرار دادن قفسه ها می تواند ساده و اصلی باشد (شطرنج، آبشار). آخرین گزینه برای طراحی داخلی مدرن مناسب است.
  • آکواریوم.قبلا به شومینه اشاره کردم. با همان اصل، آب می تواند منطقه تلویزیون را با دکور متحد کند.
  • به تماشای.ساعت های دیواری نیز می توانند فضای خالی را پر کنند
تی وی وال
تیوی وال

پبشنهاد شرکت معماریکا fhciran

برای تی وی وال از چه عرض ضخامت های چوب ترمو می توان استفاده کرد و با چه فاصله ای از هم اجرا شود

برای ترمو وال از چوب های با عرض 42 میل و ضخامت 20 میل و 42 میل استفاده می شود ، چوب 42/42 مکعبی بوده و از دیوار به قطر 42 میل با سمت جلو می آید یعنی ضخامت 42 و عرض هم 42 ، بر حسب سلیقه گاهی از چوب با ضخامت کمتر نیز استفاده می شود که تنها چوب با ضخامت کمتر 20 میل است در عرض 42 میل که بهتر فاصله 2 سانت از هم کار شود ولی بنا به سلیقه و صرفه جویی در استفاده از تعداد شاخه های کمتر با فاصله 4 سانت از هم نیز کار می شود که این امر مقرون به صرفه تر است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۹ رای