معماریکا

طراحی و اجرا نما چوب ترمو

نما ترمووود

قیمت چوب ترمو نما

طراحی و اجرا نما ساختمان اداری تجاری مسکونی با ترمووود تیم تخصصی و فنی مهندسی تولید چوب ترمو اجرا ویلا با ترموود طراحی نما مدرن کلاسیک قیمت چوب ترمو مخصوص نمای چوبی.
برای طراحی و اجرا نما چوب ترمو می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت چوب ترمو برای نما

لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب قیمت ترموود تراس

چوب ترمو نما

قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود ; این فرآیند اصلاح حرارتی چوب با حرارت بالا (185 چوب ترمو درجه سانتیگراد و 212 درجه سانتیگراد) و بخار آب (بدون استفاده از مواد شیمیایی) است. این فرآیند؛ این بسته به برخی از متغیرها مانند نوع، ضخامت و رطوبت اولیه چوب، در تاسیسات مخصوص کنترل کامپیوتری ما استفاده می شود.

چوب های مورد استفاده در فرآیند ترمووود آرین بر اساس ویژگی هایی مانند ساختار گره، ساختار الیاف و رطوبت طبقه بندی می شوند و مواد با خواص مشابه به طور همزمان پردازش می شوند. قیمت ترموود استخر
اگرچه در اصل، هر گونه نما قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود درختی را می توان اصلاح کرد، طراحی و اجرا نما ساختمان اداری تجاری مسکونی با ترمووود تیم تخصصی و فنی مهندسی تولید چوب ترمو اجرا ویلا با ترموود طراحی نما مدرن کلاسیک گونه های درختی که ما اصلاح حرارتی را به طور کلی اعمال می کنیم. آنها کاج، خاکستر، آیوس، صنوبر و ایروکو هستند.

قیمت ترموود نما

 • افزایش مقاومت در برابر پوسیدگی
 • مقاومت در برابر انواع شرایط آب و هوایی را افزایش داده است.
 • رزین حذف شده است
 • افزایش مقاومت در برابر ترک خوردگی و پیچ خوردگی
 • 100% طبیعی
 • هدایت حرارتی کاهش می یابد
 • پایداری آن افزایش یافته است
 • توزیع رنگ همگن است
 • رطوبت به حداقل می رسد قیمت رنگ ترمووود

قیمت طراحی نما با چوب ترمو

اغلب ساختمان ها و مردم با این سوال روبرو می شوند چوب ترمو در مشهد نما قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود که انتخاب مواد تکمیل شده – چه ماده ای را انتخاب کنیم؟ تا به امروز، بازار چوب یک محصول جدید و منحصر به فرد را ارائه می دهد – ترمو.لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب

 ترمووود – این یک چوب معمولی است که تحت دمای بالا – بالاتر از دمای سوختن چوب – 160 درجه سانتیگراد تا 250 درجه پردازش می شود و با تبخیر همی سلولز چوب حرارتی و لیگنین از آن، ساختار مولکولی محصول چوبی را تغییر می دهد. چوب تیمار شده دیگر قادر به جذب رطوبت اضافی نیست و بنابراین در معرض قارچ، پوسیدگی یا ترک خوردن نیست.

پس از عملیات حرارتی، درخت چگالی بالایی به دست می آورد و در نتیجه تقریباً تحت تأثیرات مکانیکی قرار نمی گیرد. نیازی به درمان بیشتر مواد با عوامل محافظ نیست.

با عملیات حرارتی چوب، نه تنها عملکرد چوب را به سطح جدیدی ارتقا می‌دهید، بلکه رنگی عمیق و غنی را در سراسر ضخامت مواد ایجاد می‌کنید. حتی کاج معمولی را می توان به یک درخت بصری برجسته تبدیل کرد – یک بلوط نجیب یا یک سرو قوی.

تخته ترمو را می توان هم برای تکمیل داخلی و هم برای کارهای نما قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود ساختمانی استفاده کرد. از آنجایی که ترمووود مطلقاً از رطوبت، نور مستقیم خورشید، دمای بالا، حشرات و چیزهای دیگر نمی ترسد، برای مدت طولانی و با اطمینان تمام کاربردهای خود را انجام خواهد داد.

قیمت ترمووود نما

قیمت طراحی و اجرا نما ویلا با چوب ترمو

طراحی و اجرا نما ویلا با چوب ترمو ساخت نمای بیرونی ساختمان و فضای داخلی آن – قیمت چوب ترمو ترمووود نه تنها در صورتی که ظاهر زیبایی شناسی جذابی داشته باشد، بلکه فضایی گرم در طراحی داخلی ایجاد کرده و اتاقی شیک به آن می بخشد، انتخاب بسیار خوبی خواهد بود، ترمووود از فنی بالایی برخوردار است. طراحی و اجرا نما ساختمان اداری تجاری مسکونی با قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود تیم تخصصی و فنی مهندسی تولید چوب ترمو اجرا ویلا با ترموود طراحی نما مدرن کلاسیک پارکت دیوارهای خارجی ترمووال

 درها و پنجره های چوبی طراحی و اجرا نما ساختمان اداری تجاری مسکونی با ترمووود تیم تخصصی و فنی مهندسی تولید چوب ترمو اجرا ویلا با ترموود طراحی نما مدرن کلاسیک – نیازی به رنگ آمیزی اضافی ندارند و به حفظ گرما در داخل اتاق ها برای مدت طولانی کمک می کنند.

 کف، کف پارکت، “کف گرم” – طراحی و اجرا نما ویلا با چوب ترمو هر گونه استفاده امکان پذیر است. ترمووود به دلیل استحکام بالای خود تغییر شکل نمی دهد ، از تغییرات دما و حتی سیل در آپارتمان / خانه نمی ترسد – ظاهر اصلی خود را حفظ می کند – برآمدگی نمی کند. تمیز کردن مرطوب به جای پارکت سنتی امکان پذیر است.

 ساخت حمام یا سونا – چوب ترمو در خوزستان بسیار پایدار و مقاوم در برابر دمای بالا طراحی و اجرا نما ساختمان اداری تجاری مسکونی با ترمووود تیم تخصصی و فنی مهندسی تولید چوب ترمو اجرا ویلا با ترموود طراحی نما مدرن کلاسیک .

· مبلمان درختکاری و باغ – کاملاً منظره را تکمیل می کنند و در عین حال شکل اصلی خود را حفظ می کنند ، اگرچه در فضای باز خواهند بود. تخته پارکت ترمووود.لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب

 · مسیرهای باغ، تراس ها، استخر – همه اینها را می توان با کمک ترمووود ترتیب داد، زیرا حتی تحت تأثیر عوامل مختلف قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود برای مدت طولانی باقی می ماند.

  حتی پس از درمان، ترمووود در ابتدا کیفیت طبیعی خود را از دست می دهد و تنها به محض اینکه محصول جدیدی به دست آورد.

قیمت ترموود نما

طراحی نما ترمو وود

طراحی نما ترموود

سازگار با محیط زیست -طراحی نما ترموود ترمووود مواد کاملاً تمیز و ایمن باقی می ماند، پوشش کف از قیمت ترموود روف گاردن قیمت ترمووود ترمووود ساخته شده است، بنابراین با وجود اینکه چوب رنگ دیگری به خود می گیرد و استحکام بسیار بالایی دارد، هیچ گونه مواد شیمیایی روی آن اعمال نمی شود.

هدایت حرارتی کم – پس از عملیات حرارتی، ساختار چوب متراکم تر می شود و میانگین سطح نگهداری گرما را 30٪ در مقایسه با چوب معمولی افزایش می دهد و از این رو در هزینه گرمایش اتاق صرفه جویی می کند. اما در عین حال، ترمووود توانایی خود را برای “نفس کشیدن” حفظ می کند.

 · ظاهر جذاب – قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود اشباع رنگ زیبا و سطح صاف و هموار دارد. این ظرافت خاصی را می بخشد که برای تکمیل هر محصول منظره، داخلی یا حرارتی مفید است.

 · مقاومت در برابر پوسیدگی – به دلیل طراحی و اجرا نما ساختمان اداری تجاری مسکونی با ترمووود تیم تخصصی و فنی مهندسی تولید چوب ترمو اجرا ویلا با ترموود طراحی نما مدرن کلاسیک، در معرض تخریب قرار نمی گیرد و ترک در چنین چوبی حتی زمانی که در معرض عوامل آب و هوایی و تغییرات دما قرار می گیرد ظاهر نمی شود.

 · برای حشرات، جوندگان و کپک ها مناسب نیست – پس از عملیات حرارتی در درخت تمام مواد مغذی برای آنها از بین می رود، بنابراین ترسی وجود ندارد که ترمووود توسط هیچ آفتی از بین برود و برای این کار نیازی به پردازش بیشتر نیست.لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب

نمایندگی ترمووود شیراز

  با در نظر گرفتن تمام خواص قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود ، می توان به جرات گفت که این ماده نوآورانه دارای تکنولوژی بالا است. تمام ویژگی های آن ترمووود را به یکی از بهترین مواد در صنعت ساختمان تبدیل می کند.

  شرکت ما تولید کننده مستقیم است. ما تمام تجهیزات لازم و همچنین دانش و تجربه کافی در تولید ترمو را داریم.

  ما محصولات زیر را در قالب ترمووود به شما پیشنهاد می کنیم: لیست قیمت مبلمان باغی

اجرا نما ترمووود

اجرا نما قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود در سال‌های اخیر، طراحان و معماران به خرید پانل‌های نما از قیمت ترموود ترمووود ادامه می‌دهند. طراحی و اجرا نما ساختمان اداری تجاری مسکونی با ترمووود تیم تخصصی و فنی مهندسی تولید چوب ترمو اجرا ویلا با ترموود طراحی نما مدرن کلاسیک در تمام کشورهای توسعه یافته، چوب اصلاح شده حرارتی به طور گسترده برای روکش نما استفاده می شود. و امروزه استفاده از این ماده منحصر به فرد در ساخت و ساز در اوکراین نیز موجود است.

قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود به نمای خانه شما دوام می بخشد، به آن جذابیت خاصی می بخشد و مهمتر از آن – آن را دوستدار محیط زیست و ایمن نگه می دارد. ترمو می تواند هر ساختمانی را تزئین کند و ظرافت و ظرافت را تراوش می کند و فضای خاصی را ایجاد می کند که در آن راحت و آرام خواهد بود.

به لطف پردازش حرارتی، چوب بهترین کیفیت فنی را به دست می آورد که به آن اجازه می دهد با موفقیت برای تکمیل نماها استفاده شود. طراحی و اجرا نما ساختمان اداری تجاری مسکونی با ترمووود تیم تخصصی و فنی مهندسی تولید چوب ترمو اجرا ویلا با ترموود طراحی نما مدرن کلاسیک پانل نمای ترمووود جایگزینی عالی برای سایر مصالح ساختمانی و تکمیلی مانند بتن یا آجر است. به دلیل استحکام چوب پس از فرآوری با دمای بالا، ماده ای بادوام و قابل اعتماد برای پوشش انواع ساختمان ها می باشد.لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب

قیمت ترمووود نما

   نمای چنین درخت حرارتی در برابر عوامل خارجی، آسیب و تغییر شکل مقاوم خواهد بود. چوب ترمو در اصفهان

نما ساختمان تجاری ترمو ود

   تخته نما ساخته شده از چوب حرارتی دارای مزایای زیر است: فلاورباکس چوبی

 – استحکام و دوام – پس از عملیات حرارتی، چوب بادوام‌تر و سخت‌تر می‌شود، که حفظ شکل اصلی آن را برای سال‌ها تضمین می‌کند.

– هدایت حرارتی کم – 20-30٪ حفظ حرارت بیشتر نما ساختمان تجاری در اتاق را در مقایسه با چوب معمولی فراهم می کند.

 – مقاومت بالا در برابر آتش – بدون نیاز به گرم کردن ورق نما همراه با مواد شیمیایی – مواد غیر قابل احتراق.

 – پایداری – تخته نمای ساخته شده از چوب حرارتی نیز برای تغییر شکل، ترک خوردن، پوسیدگی و حشرات جذاب نیست.

 – از آب نمی ترسد – طراحی تراس چوب قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود رطوبت را جذب نمی کند، نما عمر طولانی دارد.

طراحی و اجرا صفر تا صد نمای چوبی

 – سازگار با محیط زیست – یک تخته نما ساخته شده از چوب اصلاح شده حرارتی تمام خواص چوب معمولی را حفظ می کند، زیرا در طول پردازش از مواد شیمیایی استفاده نمی شود.

 – ظاهری جذاب از لحاظ زیبایی شناختی – قمقمه را می توان رنگ های مختلف و همچنین الگوهای اصیل و منحصر به فردی داد که ظرافت خاص نمای هر اتاق را تکمیل می کند.

   تمام این ویژگی ها تضمین می کند که نماهای شما طولانی و پایدار کار می کنند. قیمت چوب روسی

اجرا نما ترموود

  در طراحی نما اغلب از یک ترموست یا بهداشتی حرارتی استفاده می شود. طراحی و اجرا نما ساختمان اداری تجاری مسکونی با قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود تیم تخصصی و فنی مهندسی تولید چوب ترمو اجرا ویلا با ترموود طراحی نما مدرن کلاسیک این دو نوع چوب هستند که نه تنها خود را به عنوان ماده ای که از آن خانه های چوبی ساخته می شود، بلکه در دکوراسیون نما نیز ثابت کرده اند – چوب حرارتی در سیستم های بیرونی و نماهای تهویه شده.

  کاج به طور گسترده در ساخت و ساز، تولید مبلمان و بسیاری از زمینه های دیگر استفاده می شود. اجرا نما ترموود با این حال، به لطف فرآیند عملیات حرارتی، برای استفاده خارجی در تمام شرایط آب و هوایی کاملاً مناسب است. پانل های نما ترموست بدون رزین بوده و رطوبت را جذب نمی کنند و تمامی مزایای فوق را دارا می باشند. ترموزوم ظاهر پیچیده ای دارد، می توان از آن به عنوان روکش نما نه تنها خانه ها، بلکه برای ساختمان های تجاری مختلف، آلاچیق ها، بالکن ها و موارد دیگر استفاده کرد.لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب

قیمت چوب ترمو نما

  در مورد سیستم های نما از رنگ های ترمو، می توان گفت که این ماده تکمیل کننده بهتری است، زیرا استحکام بیشتری دارد، اما علاوه بر آن سبک است. نماهای قمقمه بسیار بادوام هستند، از تغییرات دما و رطوبت نمی ترسند، شکل اصلی خود را حفظ می کنند. با کمک عملیات حرارتی، می توان آن را در سایه های مختلف – از بلوند خاکستری طلایی تا شکلات ظریف ارائه داد. الگوی چوب طبیعی جذابیت و ظرافت خاصی را به هر نمای بیرونی می بخشد. محوطه سازی با ترموود

محصولاتابعادقیمت
گونه های چوبیطول (متر)عرض (میلی متر)ضخامت (میلی متر)در هر متر مربع
کاجاز 1.5 تا 3 متر80/100/135/15015-20 میلی متراز 490 UAH
خاکستراز 1.5 تا 3 متر80/100/135/15015-20 میلی متراز 740 UAH
بلوطاز 1.5 تا 3 متر80/100/135/15015-20 میلی متراز 1100 UAH

   از آنجایی که چوب حرارتی تراکم بالایی دارد، پرکاربردترین تکنولوژی نمای تهویه‌دار است. ایجاد شکاف چند سانتی متری – 3 – 4 سانتی متری بین مواد مقابل و دیوارها است. این برای گردش بهتر هوا و انتشار رطوبتی که می تواند در دیوارها رخ دهد ضروری است.

قیمت نما ساختمان اداری با چوب ترمو

  اول از همه، هنگام نصب یک نمای تهویه شده، غلاف نصب می شود. بهتر است از یک میله گرماسخت به عنوان ماده ای برای فرز استفاده کنید. سپس یک بخاری برای محافظت در برابر باد و رطوبت نصب می شود. پس از نصب مستقیم بر روی صفحه صفحه درخت ترمو. از آنجایی که اتصال دهنده ها از یک گیره ساخته شده از فولاد ضد زنگ استفاده می کنند – ظاهر تخته نما را خراب نمی کند. برای حفظ رنگ چوب حرارتی بیشتر، بهتر است آن را با روغن پوشش دهید.

   با استفاده از سیستم های بیرونی درخت حرارتی برای تزئین یک ساختمان، طراحی و اجرا نما ساختمان اداری تجاری مسکونی با طراحی و اجرا تراس قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود تیم تخصصی و فنی مهندسی تولید چوب ترمو اجرا ویلا با ترموود طراحی نما مدرن کلاسیک می توانید مطمئن باشید که نمای شما حداقل 20 سال دوام می آورد. با نجاری مناسب و نصب مناسب، خانه شما سالیان سال با ظاهر خود پذیرای شما خواهد بود و تعمیر و نگهداری غیر ضروری برای مرمت ایجاد نخواهد کرد.

   متخصصان شرکت ما مجموعه ای جامع از خدمات را برای نصب سیستم نمای یک درخت حرارتی به شما ارائه می دهند که با توسعه یک طرح فردی مطابق با نمای خارجی ادعا شده شروع می شود که با نصب سیستم نما تکمیل می شود. از آنجایی که ما تولید کننده مستقیم چوب حرارتی، کار و خدمات با کیفیت هستیم، مواد با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار خواهیم داد.لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب

قیمت چوب ترمو نما

قیمت طراحی و اجرا نما با چوب ترمو

   برای اتاق هایی که نیازهای زیبایی شناختی خاصی برای کفپوش وجود ندارد، تخته کف از چوب حرارتی گزینه بسیار خوبی است. در مقایسه با سایر پوشش های کف، تخته کف – یک ترموست، در مقایسه با کف پارکت، برای مثال، هزینه بسیار کمتری خواهد داشت، طراحی و اجرا نما قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود اما استحکام و کیفیت آن بیشتر از سایر پوشش های کف خواهد بود.

تخته کف ساخته شده از چوب حرارتی یک ماده نوآورانه با خواص تکنولوژیکی بالا است.طراحی و اجرا نما ساختمان اداری تجاری مسکونی با قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود تیم تخصصی و فنی مهندسی تولید چوب ترمو اجرا ویلا با ترموود طراحی نما مدرن کلاسیک استحکام فوق العاده بالا، مقاومت در برابر آسیب های مکانیکی و توانایی جذب رطوبت توسط عملیات حرارتی چوب معمولی داده نمی شود.

 مانند تخته کف معمولی، تخته چوب حرارتی از چوب جامد تشکیل شده و شامل یک اتصال سنبله است. تجهیزات مدرن ما امکان تولید دال را با دقیق ترین مونتاژ اتصال و به حداقل رساندن اتصالات فراهم می کند که پس از نصب سطح کف کاملاً صاف را تضمین می کند. نمایندگی رنگ ترمووود

محصولاتابعادقیمت
گونه های چوبیطول (متر)عرض (میلی متر)ضخامت (میلی متر)در هر متر مربع
کاجاز 1 تا 3 متر100/125/13520-35 میلی متراز 540 UAH
خاکستراز 1 تا 3 متر100/125/13520-35 میلی متراز 860 UAH
بلوطاز 1 تا 3 متر100/125/13520-35 میلی متراز 1500 UAH

هزینه چوب ترمو در طراحی و اجرا نما

چوب ترمو در طراحی و اجرا نما یک تخته کف با دوام و ماندگاری طولانی مدت بدون نیاز به درمان اضافی خاص، صرف نظر از اینکه ترموست، طراحی و اجرا نما ساختمان اداری تجاری مسکونی با ترمووود تیم تخصصی و فنی مهندسی تولید چوب ترمو اجرا ویلا با قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود طراحی نما مدرن کلاسیک ترمو بهداشتی یا ترمودین باشد، برای سالها دوام خواهد داشت. رنگ چوب ترمووود کاپرینول هلند

 – خلوص اکولوژیکی تخته کف ترمووود تضمین می شود زیرا در تولید آن از مواد شیمیایی و چسب استفاده نمی شود. برای سلامت خانواده کاملا بی خطر خواهد بود. بالاخره مردم برای این منظور خانه های چوبی می سازند.لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب

 – مقاومت در برابر تغییر شکل تخته کف پس از عملیات حرارتی – طراحی و اجرا نما قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود به دلیل تغییر ساختار چوب رطوبت را جذب نمی کند، به این معنی که متورم، ترک و پوسیده نمی شود. این باعث می شود که به طور گسترده ای تخته کف را از درخت گرمایی که توسط سونا، حمام و حمام ارائه می شود – جایی که رطوبت افزایش می یابد – اعمال کنید.

– سطح عایق حرارت و صدا بالا. پس از عملیات حرارتی، ساختار درخت متراکم تر می شود، بنابراین ترموکوپل گرمای کمتری را هدایت می کند و در نتیجه منابع انرژی آن را کاهش می دهد. و گرما را در خانه شما فراهم می کند.

قیمت چوب ترمو نما

 – ظاهر زیبا و مرتب تخته کف. فرآیند عملیات حرارتی به شما امکان می دهد سایه های نجیب چوب را متنوع کنید. و سطح ترمو برد همیشه صاف و صاف خواهد بود. تمام این ویژگی ها ظاهری زیبا برای کفپوش ایجاد می کند و الگوی چوب طبیعی به بهترین شکل تصویر را کامل می کند.

– تخته کف از قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود هم برای نصب کفپوش های معمولی و هم برای ایجاد کف با استفاده از فناوری “کف گرم” استفاده می شود. وسایل چوبی باغ

نما ساختمان مسکونی

نما ساختمان مسکونی اگر کفپوش را از چوب حرارتی انتخاب کرده اید، می توانید مطمئن باشید که به بهترین وجه تکمیل کننده فضای داخلی شما خواهد بود. ترمودوک ها با طرح های بسیاری از طراحی کلاسیک تا مدرن ترین طراحی ترکیب خواهند شد. مهمتر از همه، درخت همیشه به دلیل ویژگی های خارق العاده اش ارزشمند است. به کمک چوب عملیات حرارتی می توان تمامی کاستی هایی را که ممکن است در حین تولید یا بهره برداری از مصنوعات چوبی با آن مواجه شود برطرف کرد.

ترموپول یک طبقه خاص است که همیشه محبوب و مورد تقاضا است. هر فضای داخلی در چنین طبقه ای عالی به نظر می رسد. اتاق های شما گرما و راحتی، تجمل و ظرافت را در کنار هم خواهند داشت.

 شرکت ما یک تخته کف از نما ساختمان مسکونی چوب قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود از گونه های مختلف چوب تولید می کند. ترموست بسیار محبوب است زیرا در دسترس تر، پردازش آسان و قیمت پایین تر است. بلوط یا خاکستر قوی تر خواهند بود، آنها در تولید کفپوش حرارتی برای کف بسیار موفق عمل کرده اند.لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب

  ما همیشه یک بررسی جامع و انتخاب مواد اولیه برای ساخت تخته کف از ترمو نوشابه، طراحی و اجرا نما ساختمان اداری تجاری مسکونی با ترمووود تیم تخصصی و فنی مهندسی تولید چوب ترمو اجرا ویلا با ترموود طراحی نما مدرن کلاسیک ترموکوپل و ترموستین انجام می دهیم. ما تمام تجهیزات مدرن لازم برای تولید مصالح ساختمانی با کیفیت بالا را برای کف شما داریم.

قیمت چوب ترمو نما

 تیمی از متخصصان واجد شرایط می توانند نه تنها ساخت تخته کف از درخت حرارتی، طراحی و اجرا نما ساختمان اداری تجاری مسکونی با ترمووود تیم تخصصی و فنی مهندسی تولید چوب ترمو اجرا ویلا با ترموود طراحی نما مدرن کلاسیک بلکه نصب کفپوش حرارتی و کلیه خدمات مرتبط را نیز ارائه دهند. ما در تلاش هستیم تا به طور مستمر تولید خود را گسترش داده و بهبود دهیم تا محصولات با بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهیم.طراحی و اجرا نما ساختمان اداری تجاری مسکونی با قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود تیم تخصصی و فنی مهندسی تولید چوب ترمو اجرا ویلا با ترموود طراحی نما مدرن کلاسیک آلاچیق چوب ترمو

تولید چوب ترمو برای نما

فناوری فرآیند جدید توسعه یافته در فنلاند، چوب های عملیات حرارتی شده را به سطح جدیدی رسانده است. تکنولوژی مدرن کلید تولید چوب با کیفیت بالا و مناسب است. روش تولید کارآمد و کاملاً از نظر زیست محیطی ایمن است. مدیریت زنجیره تامین و لجستیک، از مرحله تولید چوب تا پردازش محصول نهایی، کیفیت بالا را تضمین می کند. تولیدکنندگان با کمک تامین کنندگان مواد اولیه خود به دنبال انتخاب مناسب ترین انواع قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود برای محصولات نهایی مختلف هستند. اساساً از چهار نوع چوب استفاده می شود: کاج شمالی و صنوبر، کاج رادیاتا و خاکستر کانادایی. بیشتر این تولیدات به سایر نقاط جهان صادر می شود. مشتریان اصلی آن شامل خرده فروشان تجارت چوب، تولیدکنندگان خانه های پیش ساخته، دکوراتورهای داخلی، دفاتر معماری

عملیات حرارتی چوب مخصوص نما چوبی

کل فرآیند تصفیه چوب از خشک شدن تا خیس شدن نهایی چوب برای تشکیل یک توالی فرآیند پیوسته انعطاف پذیر یکپارچه شد. کار موثر کیفیت محصول نهایی را تضمین می کند. مراحل مختلف فرآیند برای ویژگی های خاص چوب و الزاماتی که محصول نهایی باید برآورده کند بهینه شده است. پارامترهای هر دسته ای که قرار است پردازش شود، توضیح داده شده و در ارتباط با دانش تجربی دیگر تکنیک های پردازش بیشتر استفاده می شود. این امکان کنترل و دستیابی مداوم به کیفیت مناسب چوب عملیات حرارتی شده را در شرایط مختلف و تغییرات بیشتر فراهم می کند.لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب

فرآیند تولید محصولات قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود از 6 تونل دسترسی تشکیل شده است. در سه تونل اول، چوب بریده شده خشک شده و برای مرحله عملیات حرارتی آماده می شود که در تونل چهارم انجام می شود. دو تونل آخر برای خنک کردن، آبیاری، تهویه و نهایی کردن چوب تصفیه شده استفاده می شود. پس از عملیات حرارتی، عملیات چوب در واحدهای داخلی تحت فشار مناسب به مدت 24 تا 48 ساعت ادامه یافته و مراحل زیر آغاز می شود. افزودن رشته های تکمیلی به کیفیت این کار را با اجتناب از عجله و کنترل فرآیند و در عین حال در نظر گرفتن خواص طبیعی چوب انجام می دهد.

این فرآیند عمل مستمر نشان داده است که پتانسیل قابل توجهی برای صرفه جویی در انرژی در سراسر فرآیند نجاری وجود دارد. بخارات آزاد شده در طول خشک کردن و عملیات حرارتی برای گرم کردن اولیه، خشک کردن و خیس کردن نهایی چوب مورد استفاده قرار می گیرد. و بخار استخراج شده در طول فرآیند با جداسازی رزین ها و سایر اجزای خارج شده از چوب تمیز می شود. این تضمین می کند که از انتشار گازهای گلخانه ای به سیستم های هوا و آب جلوگیری می شود. این فرآیند در هر مرحله از تولید سازگار با محیط زیست است، اما واقعاً کیفیت محصول را به خطر نمی اندازد.

فرآیند تولید ترمووود ایرانی

اصلاح ترمووود یک فرآیند تمیز و سازگار با محیط زیست است که خواص چوب را بهبود می بخشد. قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود در این فرآیند فقط از دمای بالا و بخار استفاده می شود که تضمین می کند محصول نهایی کاملا طبیعی و عاری از مواد شیمیایی خواهد بود. عملیات حرارتی خواص مختلف چوب مانند پایداری فضایی، عایق حرارتی، مقاومت در برابر پوسیدگی، شکل بدون تغییر و بهداشت را افزایش می دهد.

در طی اصلاح حرارتی، چوب در معرض دمای بالا (185+ تا 220+ درجه سانتیگراد) قرار می گیرد. بخار آب به عنوان گاز محافظ و رسانای حرارتی استفاده می شود که اجازه می دهد چوب تا دمایی بالاتر از دمای اشتعال چوب گرم شود. این فرآیند به شما اجازه می‌دهد تا ویژگی‌های چوبی را که نیاز به اصلاح دارند تا نیازهای کاربردهای مختلف را برآورده کند، اصلاح کنید. تغییرات فرآیند به فرآیند اجازه می دهد تا دقیقاً خواص مورد نیاز برای محصول نهایی را تولید کند. محاسبه قیمت ترمووود

نصاب چوب ترمو نما

اصلاح حرارتی چوب را می توان به طور کلی به سه فاز تقسیم کرد. در مرحله اول دمای چوب افزایش یافته و چوب خشک می شود. قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود فاز دوم شامل یک اصلاح حرارتی واقعی چوب است که طی آن رطوبت چوب عملاً به صفر می رسد و دما در بالاترین حد خود قرار می گیرد. حداکثر دما و زمان پردازش با توجه به خواص مورد نظر انتخاب می شود. در نهایت چوب تیمار شده خنک شده و تا سطح مورد نظر مرطوب می شود.لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب thermowood dubai

کلاس های عملیات حرارتی تولید چوب ترمو

چوب در دو کلاس عملیات حرارتی استاندارد تولید می شود: Thermo-S و Thermo-D. قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود تفاوت بین این کلاس ها در درجه حرارت و زمان عملیات حرارتی است.

چوب Thermo-S (پایداری) سایه قهوه ای روشن و جذابی دارد و پایداری فضایی بسیار بالایی دارد. چوب در دمای ملایم تر (+ 185 درجه سانتیگراد 3 ±) عملیات حرارتی می شود. محصولات Thermo-S عمدتا برای دکوراسیون داخلی در نظر گرفته شده اند، اما می توانند در مناطق بیرونی محافظت شده نیز استفاده شوند.

چوب Thermo-D (دوام) رنگ قهوه ای تیره تری دارد. دوام پوسیدگی و پایداری مکانی بالایی دارد. قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود Thermo-D در دماهای بالاتر (+ 215 درجه سانتیگراد 3±) از نظر حرارتی اصلاح می شود و برای استفاده در داخل و خارج از منزل مناسب است

تولیدکنندگان به منظور بر عهده گرفتن مسئولیت کامل در قبال محیط زیست، به ارتقای بالاترین استانداردهای کیفیت برای چوب های عملیات حرارتی شده ادامه خواهند داد. برای اطمینان از این امر، محصولاتی که ما ارائه می کنیم از زنجیره کیفیت از تامین کنندگان مواد خام تا مصرف کنندگان نهایی عبور می کنند. در تولید چوب ترمووود از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نمی شود که زمینه بسیار خوبی برای سازگاری با محیط زیست این محصولات فراهم می کند. گرما و بخار مناسب استفاده شده ابزار کافی برای تبدیل چوب قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود به یک مصالح ساختمانی بادوام و چشمگیر هستند. در پایان عمر خود، چوب عملیات حرارتی شده، به عنوان یک محصول خالص و طبیعی، می تواند سوزانده شود و به انرژی زیستی یا بازیافت تبدیل شود.

نصاب ترمووود نما

ویژگی های چوب ترمووود ضد آب نما

خواص عایق حرارتی چوب ترمووود تقریباً یک چهارم بیشتر از چوب تصفیه نشده است. این در مصرف کم انرژی منعکس می شود: انرژی حرارتی بسیار کمتری در هوای سرد مصرف می شود، در حالی که هوای گرم به تهویه مطبوع کمتری در اتاق هایی که ترمووود استفاده شده است نیاز دارد. قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود الوارهای عملیات حرارتی دارای روحی گرم هستند، محصولی غیر سمی، سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت هستند که می توانند در پایان عمر خود برای سوزاندن دور ریخته شوند یا همراه با زباله های دیگر دفن شوند. الخشب الحراري

کلاس دوام ترمووود ضد آفتاب نما

ترمووود (Thermo-D) متعلق به کلاس دوام 2 است که در هنگام ارزیابی مقاومت قالب (گواهی BRE) عمر مفید پیش بینی شده 30+ سال دارد. این امر در مورد روکش نما و تخته های عرشه اعمال می شود. تخته‌های عرشه معمولاً دارای سطحی هستند که به طور مکرر مورد استفاده قرار می‌گیرند، که عمر مورد انتظار معمولی این محصولات را به 15 تا 20 سال کاهش می‌دهد. قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود پس از فرآیند عملیات حرارتی، رطوبت ترمووود 5% (+/- 1%) است. هنگامی که چوب ترمووود در فضای باز استفاده می شود (+ 20 درجه سانتیگراد، RH 65%)، میزان رطوبت چوب کاج Thermo-D عملیات حرارتی شده در 6.5٪ تثبیت می شود (EN 13183).لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب

نصاب ترموود نما

 • کلاس مقاومت در برابر آتش

کلاس مقاومت در برابر آتش ترمووود مانند چوب معمولی D-s1-d0 است. در مواردی که درجه بالاتری از مقاومت در برابر آتش مورد نیاز است، چوب عملیات حرارتی شده را می توان با همان محصولات محافظت در برابر آتش مانند چوب معمولی درمان کرد. همیشه دستورالعمل های ارائه شده توسط سازنده ضد حریق را دنبال کنید. تمام کاربرد های چوب ترمو

 • نصب ترمووود 

هنگام ساخت یک عرشه، همیشه توصیه می شود که عرشه را حداقل 30-50 میلی متر از سطح زمین بالا ببرید تا امکان گردش هوا فراهم شود. فاصله بین تخته ها باید حداقل 5-6 میلی متر باشد تا تهویه هوا و تخلیه آب باران تضمین شود. هر شکاف نزدیک دیوار اتصال باید حداقل 5 میلی متر و فاصله بین دو انتهای تخته ها حداقل 2-3 میلی متر باشد. قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود هنگام تعمیر سایدینگ در فضای باز، باید یک شکاف تهویه بین تخته ها و دیوار (22-25 میلی متر) ایجاد شود. لطفاً توجه داشته باشید که بین زمین و پایین ترین لبه سایدینگ باید حداقل 30 سانتی متر فاصله وجود داشته باشد.

 • بست ترمووود

عملیات حرارتی چوب را کمی بیشتر مستعد شکافتن می کند. به همین دلیل توصیه می شود از پیچ های کوبشی یا سوراخ های از پیش سوراخ شده استفاده کنید. پیچ ها باید از جنس استیل ضد زنگ بوده و برای تثبیت چوب مناسب باشند. هنگام استفاده از میخ، آنها باید حداقل 2 سانتی متر از لبه تخته یا در سوراخ های از پیش سوراخ شده قرار گیرند. هنگام استفاده از چکش معمولی، توصیه می شود برای 2-3 میلی متر باقی مانده از میخکوب استفاده کنید. تخته های روکش و سایدینگ باید با استفاده از سوراخ های از پیش سوراخ شده از بالای شیارها ثابت شوند تا پیچ پیچ شود یا میخ کمتر از 40 درجه شیب داشته باشد. ابزارهای میخکوب پنوماتیک کوچک می توانند به نتایج خوبی دست یابند. قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود البته باید فشار را طوری تنظیم کرد که میخ ها خیلی عمیق داخل چوب فرو نشوند.

 • ترموود ترموود

محصولات ترمووود را می توان با ابزارهای معمولی و یا ماشین های تراش اتوماتیک تراشید. طرح ریزی محصولات قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود به محصولات سطح با کیفیت خاصی می بخشد. ابزار تراش (تیغه) باید با توجه به نوع چوب سخت انتخاب شود. مواد اولیه می توانند پس از عملیات حرارتی محدب باشند، بنابراین سیلندر تغذیه برای دستگاه های اتومات نقشه کشی باید برای جلوگیری از ترک خوردن تخته ها تنظیم شود.

 • سنباده ترمووود

ممکن است نیازی به سنباده زدن محصولات قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود نداشته باشید زیرا کیفیت سطح پس از آسیاب و آسیاب کارخانه واقعا عالی است. با این حال، اگر ترمووود علاوه بر سمباده زدن باشد، کاغذ سنباده حتی طولانی تر و به شکل کامل باقی می ماند، زیرا ترمووود رزین ندارد.لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب فروش چوب ترمو در شیراز

 • آسیاب ترمووود

اگر چوب ترمووود باید آسیاب شود، تیغه باید به خوبی آماده و تیز باشد تا از نتایج نهایی خوب اطمینان حاصل شود. گرد و غبار ریز آسیاب فورا حذف می شود و به تیغه برش نمی چسبد.

 • باندینگ ترمووود

چوب های عملیات حرارتی شده را می توان چسباند. با این حال، چسباندن چوب عملیات حرارتی شده می تواند 4-6 برابر بیشتر از چوب تیمار نشده طول بکشد. همیشه دستورالعمل سازنده چسب را دنبال کنید.

 • اره ترمووود

برش چوب ترمووود به آسانی چوب معمولی است. با این حال، تیغه اره باید تیز باشد، تیغه اره مدور باید خوب باشد و چوب باید به آرامی تغذیه شود.

 • پوشش ترمووود

محصولات ترمووود می توانند دو سطح متفاوت داشته باشند: صاف و خشن. سطح ناهموار باید رنگ آمیزی شود، زیرا چوب ناهموار اجازه می دهد تا رنگ به سطح بچسبد.

 • مقاومت خمشی ترمووود

خواص خمشی چوب ترمووود (Thermo-D) اندکی کاهش می یابد. بنابراین توصیه می شود از محصولات قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود در سازه سازه ها و پارتیشن های فشار قوی و باربر بدون تکیه گاه اضافی استفاده نشود. یا محاسبات مقاومت باید به صورت موردی انجام شود.

چوب ترمو نمایندگی مشهد

اتصال دهنده های ساخته شده از فولاد ضد زنگ یا فولاد ضد اسید باید در فضای باز و در مناطق مرطوب استفاده شوند تا از زنگ زدگی و اکسید شدن چوب قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود جلوگیری شود. اتصال دهنده های گالوانیزه برای اتاق های خشک مناسب هستند. پیچ های گالوانیزه (میخ) برای تقویت مبلمان بیرونی مناسب هستند اگر تخته ها حتی قبل از پیچ شدن رنگ آمیزی شده باشند. هنگام استفاده از پیچ، توصیه می شود از یک نخ پهن استفاده کنید. هنگامی که میخ یا پیچ نزدیک به لبه ثابت می شود، توصیه می شود از قبل سوراخ هایی را سوراخ کنید زیرا این کار به جلوگیری از ترک خوردن کمک می کند. تخته‌های پایه باید با سوراخ‌هایی از بالا به‌طوری که پیچ یا میخ نازک با زاویه کمتر از 40 درجه کوبیده شوند، محکم شوند. توصیه می‌کنیم از میخ‌کن‌های بادی کوچک استفاده کنید، دقت کنید که سوراخ فقط به اندازه طول میخ ساخته شود. با استفاده از یک چکش معمولی، از یک میخکوب 2-3 میلی متری با هم استفاده کنید.قیمت ترموود استخر

ترد طبیعی با تکنولوژی بالا یک ماده عالی برای استفاده در فضای باز و داخلی است و می تواند در عرشه، تراس، پاسیو، بالکن، آلاچیق و سایر مکان های مشابه استفاده شود. مواد اولیه اصلی مورد استفاده برای عملیات حرارتی عبارتند از: کاج یا صنوبر و خاکستر کانادایی بدون گره یا کاج رادیانتا. عملیات حرارتی این نوع چوب ها به طور قابل توجهی مقاومت چوب در برابر پوسیدگی، پایداری مکانی و مقاومت چوب را در برابر آب افزایش می دهد.

کلاس دوام 1 یا کلاس 2 برای چوب زمانی که محصولات ساخته شده از این چوب نیازی به تعمیر و نگهداری اضافی ندارند، برای پوشش های بیرونی مناسب هستند. این ویژگی ها مناسب بودن محصول را برای سخت ترین شرایط آب و هوایی تضمین می کند. سایه های مختلف چوب قهوه ای به طرز چشمگیری ساخته شده اند. سطح چوب نرم، گرم است و لمس آن با پای برهنه دلپذیر است.

چوب ترمو وود

نمایندگی چوب ترمو در شیراز

ترمووود در سراسر برش دارای رنگ یکسانی است که باعث می شود با چندین بار سمباده زدن رنگ خود را از دست ندهد. نصب تخته های چوب ترمووود آسان و ایمن است. نصب مشابه چوب معمولی است و سطح تخته ها را می توان بلافاصله در محل درمان کرد. قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود برای افرادی که خواهان کفپوشی دلپذیر، گرم و شیک در خانه خود هستند، انتخابی عالی است. تخته ها را می توان با شیارهای جانبی یا اتصالات انتهایی انتخاب کرد. تخته های عرشه را می توان از کاج شمالی، صنوبر یا خاکستر کانادایی، بنا به نیاز مشتری انتخاب کرد. تخته های عرشه ساخته شده از چوب ترمووود ایده آل برای شرایط آب و هوایی شمال، آنها ترک نمی خورند، منحرف نمی شوند و “راه نمی روند”.لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب طراحی و اجرا تراس

روکش نما ساخته شده از چوب قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود در برابر حرارت مقاوم است و آب را جذب نمی کند. این مزیت بزرگ چوب است که برای نمای بیرونی، دیوارهای خانه و روکش نما استفاده می شود. سایدینگ حرارتی سازگار با محیط زیست است و حاوی مواد مغذی مورد نیاز برای رشد قارچ و باکتری نیست. همانطور که رزین در طول اصلاح حرارتی از چوب جدا می شود، کاج یا صنوبر را می توان با خیال راحت به عنوان یک ماده تکمیل کننده استفاده کرد. کار با سایدینگ نما آسان است و می توان آن را قبل یا بعد از نصب با روغن و محصولات مشابه تصفیه کرد. سایدینگ نما را می توان از کاج شمالی، صنوبر یا خاکستر کانادایی بدون گره یا کاج تابشی انتخاب کرد. و همچنین با توجه به نیاز مشتری به صورت صنعتی روغن کاری یا رنگ آمیزی شده است.

به عنوان افزودنی به چوب اره‌شده با حرارت اره‌شده تخته‌های عرشه و روکش نما، انتخابی از لاملا، تیرچه‌ها، چوب‌ها، تیرها و غیره در اشکال و اندازه‌های مختلف وجود دارد که برای ساخت و ساز پاسیو و نرده‌ها، قاب‌بندی نما و موارد دیگر مناسب هستند. استفاده می کند. بنابراین، قدمی به سوی آینده بردارید و درباره سبزترین خانواده محصولات ساختمانی در بازار بیشتر بدانید!

آلاچیق ترموود

قیمت چوب ترمو نما در تبریز

اگرچه چوب عملیات حرارتی شده مقاوم است، توصیه می شود از نوعی عملیات سطحی برای محافظت از چوب عملیات حرارتی شده در برابر آلودگی هوا استفاده شود. از چوب هایی که کاملاً درمان نشده باشند نیز می توان استفاده کرد، اما رنگ قهوه ای چوب به مرور زمان به دلیل قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش محو و خاکستری می شود. چوب هوازده ظاهری زیبا دارد و خواص مفید خود را حفظ می کند. سطح چوب به سادگی یک لایه محافظ به خودی خود ایجاد می کند. رنگ قهوه ای اصلی را می توان با مواد شوینده موثر بازیابی کرد که می توان آن را با عملیات سطحی به دنبال داشت.طراحی و اجرا روف گاردن

در صورت لزوم، عملیات سطحی باید از سر گرفته شود. نیاز به ارتقاء به آب و هوا، میزان استفاده و شدت نور UV که به محصولات می رسد بستگی دارد. دوره معمول نگهداری از چوب رنگ شده تقریباً 5 سال است. با استفاده از چوب عملیات حرارتی شده، این فاصله نگهداری، هنگام رنگ آمیزی مجدد چوب، می تواند تا حد زیادی طولانی شود. و این دوره می تواند سه برابر بیشتر از حد معمول باشد. استفاده از روکش نما و تخته های عرشه ساخته شده از چوب عملیات حرارتی شده با پوشش باکیفیت و پایدار، پتانسیل قابل توجهی برای صرفه جویی ارائه می دهد، زیرا این محصولات عمر طولانی خواهند داشت.

قیمت چوب ترمو نما در تهران

برای جلوگیری از خراشیدگی و تغییر رنگ، توصیه می شود محصولات قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود در فضای باز با پوشش هایی پوشانده شوند که چوب را در برابر شرایط نامساعد جوی و اشعه UV محافظت می کند. اگر قرار است رنگ طبیعی چوب عملیات حرارتی شده حفظ شود، چوب باید با وسایل مناسب درمان شود. اشعه ماوراء بنفش و باران چوب را خاکستری و رنگ پریده می کند، بنابراین باید با مواد محافظ یا روغن پوشانده شود. ترمووود عملیات حرارتی نیز ممکن است رنگ آمیزی شود. قبل از رنگ آمیزی سطح چوب به حفظ رنگ کمک می کند. ترمووود عملیات حرارتی شده نیز می تواند بدون پوشش باقی بماند و به طور طبیعی خاکستری شود. به این ترتیب پرتوهای فرابنفش خورشید سایه ای زیبا از خاکستری را ارائه خواهند داد.

برای اینکه ترمووود به نسبت رطوبت ایده آل برسد، باید چند روز در فضای باز یا داخل خانه که در آن مورد استفاده قرار می گیرد، رها شود. رنگ سطح را می توان با پردازش تخته ها با روغن چوب رنگدانه، موم، لکه چوب، رنگ یا لاک با محافظ UV حفظ کرد. پوشش هایی با محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش سطح ترمووود را از روشن شدن محافظت می کند و همچنین الگوی ساختار طبیعی ترمووود را تقویت می کند. عملیات سطح را می توان بلافاصله قبل از نصب یا بلافاصله پس از نصب با اعمال یک لایه محافظ نازک روی چوب انجام داد.

توصیه می شود چوب قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود استفاده نشده (بدون پوشش سطحی)، دور از آفتاب و باران نگهداری شود. همیشه با یک تامین کننده حرفه ای مشورت کنید تا بیشتر در مورد روش های درمان و نگهداری سطح مناسب بیابید.لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب

برای دکوراسیون داخلی می توان از رنگ های معمولی، روغن چوب، واکس و لاک استفاده کرد. روغن پارافین را می توان برای سونا در ترکیب با رنگدانه های سطحی استفاده کرد تا رنگ چوب عملیات حرارتی شده را افزایش دهد و از آن در برابر کثیفی محافظت کند. چوب عملیات حرارتی شده هنوز یک ماده بهداشتی است و بنابراین برای استفاده در اتاق های نیمه مرطوب و مرطوب مناسب است. توصیه می شود چوب قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود مورد استفاده برای دیوارهای سونا، حمام یا دوش و نیمکت ها را با پوشش روغنی یا لاک سونا محافظت کنید. این چوب محافظ در برابر آب و خاک و همچنین در برابر شکستگی احتمالی لبه ها می باشد. هر مقدار اضافی استفاده شده باید تمیز شود. علاوه بر این، دستورالعمل های سازنده پوشش باید همیشه رعایت شود.

تفاوت در کلاس های کیفیت ترمووود

در قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود هیچ گره شل یا پوسیده ای وجود ندارد، اما ممکن است ترک هایی روی برخی از تخته ها قابل مشاهده باشد. در لبه‌های تخته‌ها نیز ممکن است ترک‌ها ظاهر شوند. پس از مونتاژ، قسمت های قابل مشاهده شیار باید عاری از آسیب باشد (در قسمت نامرئی شیار، تراشه یا خرد شدن قابل تحمل است). قسمت بالای تخته باید یکنواخت و ظاهری زیبا داشته باشد. اگر ظاهر کلی آن به طور قابل توجهی از توضیحات محصول منحرف شود، تخته ناکافی در نظر گرفته می شود. چندین نقص نیز تا زمانی که تخته به عنوان یک کل قابل قبول باقی بماند قابل تحمل است. معمولاً 10 سانتی‌متر انتهای تخته مرتب یا آماده نمی‌شود (این مورد برای تخته‌هایی با انتهای شیار صدق نمی‌کند).

قیمت ترمووود نما

توضیحات – کلاس کیفیت A

چوب: کاج، صنوبر
کاربرد: تراس، نما
رطوبت: 6% ± 2% در انبار ما
انحرافات احتمالی در ابعاد:
عرض ± 0.5 میلی متر
ضخامت ± 0.5 میلی متر
طول – 10 میلی متر، + 30 میلی متر

تابلوهای با کیفیت کلاس A می توانند دارای عیوب زیر باشند:

✓ شاخه شل کوچک
✓ جیب های رزینی
✓ گره ها، تکه تکه یا شکسته شده
✓ شاخه کوچک شل در لبه
✓ پوسته پوسته شدن
کوچک سطحی ✓ ترک های سطحی کوچک

توضیحات – کلاس کیفیت AB

چوب: کاج، صنوبر
کاربرد: تراس، نما
رطوبت: 6% ± 2% در انبار ما
انحرافات احتمالی در ابعاد:
عرض ± 0.5 میلی متر
ضخامت ± 0.5 میلی متر
طول – 10 میلی متر، + 30 میلی متر

به طور کلی، تخته های با کیفیت AB در کل خوب به نظر می رسند، اما در جزئیات الزامات کلاس کیفیت A را برآورده نمی کنند. قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود یک یا چند نقص عمده روی تخته وجود دارد. در کلاس کیفی AB، تخته های شکسته یا خرد شده مجاز نیستند. با رفع عیوب موجود می توان چوب های این رده کیفی را به کلاس کیفی A تبدیل کرد.

تخته های درجه کیفی AB از چوب های مخلوط با کلاس های با کیفیت A و B تشکیل شده است. 30 تا 50 درصد از تابلوهای با کیفیت کلاس B در این کلاس کیفی قرار می گیرند.لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب

ترمووود درجه AB

مایلیم به این نکته اشاره کنیم که کل تولید بدون استثنا از موادی با همان کیفیت کلاس AB حاصل می شود. قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود تفاوت اصلی بین گریدها تعداد و اندازه هر گونه نقص است. هیچ تفاوت دیگری بین گریدها وجود ندارد، به ویژه آنهایی که بر خصوصیات فیزیکی یا فنی چوب تأثیر بگذارند. عیوب کاملاً نوری و زیبایی شناختی هستند. به عنوان مثال، اگر کسی چوب درجه A و چوب درجه AB دیگری خریداری کند، تنها تفاوت در قیمت و ظاهر است. مهمتر از همه، چوب هر دو گرید از نظر ترکیب داخلی مشابه است. پایدار، بادوام و قوی است.

رایج ترین گریدها A و AB هستند، آنها عمدتاً در جایی استفاده می شوند که چوب در خارج قابل مشاهده است. برای مناطق بزرگ‌تر که زباله‌های زیادی وجود دارد، چوب درجه B را می‌توان به خوبی استفاده کرد، زیرا بریدگی عیوب موجود می‌تواند منجر به درجه AB یا چوب تقریباً A شود. البته، این کار تخته ها را کوتاه تر می کند، اما آنها می توانند عملکرد خود را مانند یک تخته 5 متری با کیفیت کلاس A انجام دهند.

ترمووود نما ویلا

قیمت چوب ترمو نما در کرج

در طول قرن ها، آب و هوای شمال اروپا چوب بسیار بادوام و طبیعی تولید کرده است. متأسفانه، چندین دهه و اغلب قرن ها طول می کشد تا چوب خوب رشد کند و بالغ شود. فناوری عملیات حرارتی این فرآیند بلوغ طبیعی چوب را با اعمال بالاترین استانداردهای اصلاح و تولید چوب عملیات حرارتی تسریع می‌کند.

کیفیت بالا و ثابت تولید چوب ترمووود بر اساس یک زنجیره لجستیکی است که از جنگل تا محصول نهایی با دقت مدیریت می شود. قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود فقط چوبی انتخاب می شود که به بهترین وجه با نیازهای خاص مقاوم سازی مطابقت داشته باشد که به بهترین وجه با نوع و کیفیت محصول سازگار است و برای تولید استفاده می شود. عمدتاً از چوب دارای گواهی PEFC فنلاند استفاده می شود، فقط از بهترین مواد اولیه استفاده می شود که بر اساس الزامات خاص و سختگیرانه مرتب می شوند.

محصولاتی که ما ارائه می دهیم از یکی از پیشگامان فناوری های نوآورانه در تولید چوب های حرارتی اصلاح شده و با کیفیت بالا هستند. رشد سریع تولید کنندگان به یکی از رهبران بازار بر اساس بالاترین سطح استراتژی مدیریت چوب اصلاح شده حرارتی، منحصر به فرد بودن تولید آن و گسترده ترین انتخاب محصولات در بازار است. اصلاح حرارتی چوب و آماده سازی آن بخشی جدایی ناپذیر از ارزیابی تولید است که برای عرضه با کیفیت ترین محصولات مختلف چوب عملیات حرارتی شده در بازار استفاده می شود.

ثبات کیفیت محصول از طریق روش های دقیق تولید و تضمین کیفیت حاصل می شود. توجه زیادی به الزاماتی است که محصول باید در پایان هر مرحله درمان برآورده کند. پس از برش، فرآیند تصفیه با خشک شدن چوب آغاز می شود، سپس عملیات حرارتی چوب ادامه می یابد و با خیس شدن و خنک شدن نهایی چوب، کل فرآیند تکمیل می شود. این فرآیند بدون درز به این معنی است که چوب عملیات حرارتی شده از کیفیت یکنواختی برخوردار خواهد بود.

عملیات حرارتی چوب را می توان با موفقیت تقریباً برای همه انواع چوب اعمال کرد. گونه های درخت بومی تیمار شده حتی از نظر ظاهری معادل چوب سخت وارداتی می شود. قیمت چوب ترمو نما برای نمای چوبی ترمووود این فرصت های جدیدی را برای گونه های چوبی بومی باز می کند. چوب‌های گرمسیری گران‌قیمت و در خطر انقراض را می‌توان با ترموچوب‌های محلی و عملیات حرارتی که با استفاده از روش‌های سازگار با محیط زیست تولید می‌شود، جایگزین کرد.لیست قیمت چوب ترمو برای نما چوبی طراحی نما با ترمووود فروش ترموود ایرانی ارزان مناسب نما با تاییده شهرداری و ضمانت نامه کندس سوز ضد آب

لیست محصولات ترمووود به هفت گروه اصلی تقسیم می شود:

 • تخته های عرشه و تکمیل
 • نمای بیرونی و روکش نما
 • کفپوش و تخته کف چوب جامد
 • نمای داخلی و سونا
 • نیمکت و صندلی سونا
 • الوارهای سازه ای و طرح ریزی شده
 • مواد ترمووود خشن

پیوند دوباره طبیعت با مردم شهری شرکت لوناوود فنلاند