معماریکا

ترمو

ترمو

ترمو چیست؟

در الیاف چوب موادی وجود دارد – آلی و ترموپلاستیک، مانند سلولز، همی سلولز و غیره. با استفاده از دمای بالا، قیمت چوب ترمو تجزیه حرارتی می شوند و مواد گازی تشکیل می شوند.فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در اهواز و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

ترمو وود

حفره ها در داخل چوب از بین می روند، رطوبت در آنها جمع نمی شود. با توجه به اینکه چوب تجزیه می شود، برای حشرات و قارچ های مضر غیر جذاب می شود. نرخ اتحادیه کابینت سازان

چوب در شرایط عادی از 210 درجه سانتیگراد مشتعل می شود. علاوه بر این، دما افزایش می یابد. قیمت ترمو ود اهواز ترموود ترمووود اگر هیچ شعله یا جرقه ای وجود نداشته باشد، می تواند مشتعل شود زیرا حرارت بسیار سریع است – دما بیش از 310 درجه سانتیگراد است. اگر گرمایش طولانی باشد، دما پایین تر می شود – از صد و پنجاه تا صد و هفتاد درجه سانتیگراد. در سیستم بسته، اگر اکسیژن محدود باشد، چوب مشتعل نمی شود.

ترمو ود

نام خود چوب ترمووود از فناوری بریتانیایی ترمووود گرفته شده است که انجمن ترمووود فنلاند یک حق اختراع برای آن به دست آورد.

روش های عملیات حرارتی چوب از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت است، بنابراین هیچ کس قطعا تمام ظرافت های روش خود را آشکار نخواهد کرد. از آنجایی که بسیاری از شرکت های کوچک ترمووود توانایی مالی برای گرفتن حق ثبت اختراع را ندارند، تمام اطلاعاتی را که دریافت می کنند کنار هم قرار می دهند و تصمیم می گیرند که چگونه ادامه دهند. مدل کمد دیواری شیک و جادار

در فدراسیون روسیه، شرکت های تولید کننده چوب حرارتی از فناوری های مختلفی با استفاده از روغن استفاده می کنند. فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در اهواز و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی چوب را در آن غوطه ور می کنند، آن را برای مدت معینی در دمای بالا در آنجا نگه می دارند. با استفاده از بخار، خطر آتش سوزی را از بین می برند و در اتاقک های خلاء که اکسیژن وجود ندارد خشک می شوند.

ترموود اهواز

اصلاح حرارتی چوب چگونه اعمال می شود؟

ایالت های مختلف از روش های رایج اصلاح حرارتی استفاده می کنند، کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست.

روش با استفاده از روش قیمت رنگ ترمووود (فنلاند) – تجهیزات برای این توسط Stellac Oy ساخته شده است. قیمت ترمو ود اهواز ترموود ترمووود چوب در بخار آب با دمای صد و هشتاد و پنج تا دویست و دوازده درجه سانتیگراد اصلاح می شود. در زمان – از چهل و دو تا نود و هشت ساعت. در فدراسیون روسیه، شرکت Prominvest Dears طبق روش فوق کار می کند. تمامی سازمان هایی که از این فناوری استفاده می کنند محصولاتی به مساحت تقریبی صد و پنجاه متر مربع تولید می کنند. در سال. با این حال، این روش محبوب دارای معایبی است: هیچ گواهی پاناروپایی وجود ندارد، ازدواج درصد قابل توجهی است، به خصوص برای چوب های سخت.

روش با استفاده از روش هلندی PLATO – این تجهیزات توسط PLATO Wood ساخته شده است. چوب با استفاده از بخار آب در دمای صد و هفتاد تا دویست و ده درجه سانتیگراد اصلاح حرارتی می شود. مساحت سلول ها پانزده یا چهل متر مربع است. زمان – از دو تا سه ساعت.فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در اهواز و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

روشی با استفاده از فناوری Retification (فرانسه) توسط موسسه معدن سنت اتین در حال توسعه است. تجهیزات نیز در اینجا توسط REI تولید می شوند. اصلاح طبق این روش با استفاده از بخار آب و گاز بی اثر انجام می شود – دما از یکصد و هشتاد تا دویست و بیست درجه سانتیگراد، مساحت اتاق ها از شش تا بیست متر مربع است. در زمان – از چهل تا شصت و دو ساعت. از معایب باید به این نکته اشاره کرد که در صورت استفاده از نیتروژن امکان تشکیل نیترات در داخل چوب وجود دارد. ترمووال

اجرا ترموود

روشی با استفاده از فناوری Menz-Holz (آلمان) – اساس فناوری خشک کردن چوب در محیطی است که روغن های آلی در آن قرار دارند. قیمت ترمو ود اهواز ترموود ترمووود دما در هنگام اصلاح حرارتی از صد و هشتاد تا دویست و سی درجه سانتیگراد است، مساحت اتاق شش متر مربع است. مدت زمان – از سی و دو تا پنجاه و چهار ساعت.

روش با استفاده از فناوری Fromsseier (دانمارک) – بر اساس روش خشک کردن در محیط بخار. درجه حرارت از صد و هشتاد تا دویست و بیست درجه سانتیگراد، سلول چهار متر مربع است. در زمان – از چهل تا هفتاد و دو ساعت.فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در اهواز و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

روش با استفاده از روش Mirako (اتریش) – اساس خشک کردن در یک محیط محافظ بخار است. مورد استفاده در چوب راش. دما – از 170 تا 220 درجه سانتیگراد، اتاق – بیست متر مربع.

روش با استفاده از روش Bikos-TMT – توسعه دهندگان شرکت داخلی Bikos. بر اساس روش خشک کردن در محیط بخار و استفاده از فشار اضافی است. دما – از صد و هشتاد تا دویست و بیست درجه سانتیگراد، اتاق – شش و ده متر مربع. در زمان – از سی و هشت تا پنجاه و دو ساعت.

روشی با استفاده از فناوری Vacuum Plus – توسعه یافته توسط شرکت داخلی Vacuum Plus. هنگامی که رطوبت چوب به شش درصد می رسد، اصلاح حرارتی صورت می گیرد. درجه حرارت از صد و شصت و پنج تا صد و هشتاد و پنج درجه سانتیگراد است. اتاق – از چهار تا چهل متر مربع. از دوازده تا سی و شش ساعت طول می کشد.

ترمووود اهواز

فن آوری های روسی اصلاح حرارتی یا همان ترمو

وکیوم پلاس نقش مهمی در اصلاح حرارتی در فدراسیون روسیه ایفا می کند. فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در اهواز و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی این منطقه در مناطق مختلف فدراسیون روسیه مورد مطالعه قرار گرفت که در آن تاسیساتی برای خشک کردن و عملیات حرارتی چوب برای اهداف صنعتی وجود دارد.

با توجه به نتایج آنها، مشخص شد که چوبی که در نتیجه به دست آمده، عملکردی 2-3 برابر بهتر از چوب معمولی دارد. هزینه های عملیات حرارتی نیز چند برابر کمتر از خشک کردن همرفتی است.

عملیات حرارتی و خشک کردن رنگ چوب ترمو تازه بدون پوست از یک هفته تا ده روز طول می کشد. قیمت ترمو ود اهواز ترموود ترمووود از سیصد و پنجاه تا چهارصد و پنجاه کیلووات در ساعت در هر متر مربع هزینه می شود. چوب

ترمو وود

ویژگی های چوب حرارتی ترمو

از جمله مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اثر پایدار بر قارچ ها و حشرات مضر

جذب رطوبت کم

بدون تاب

رنگ در سراسر تغییر می کند

سازگار با محیط زیست

عایق حرارتی بالا

استفاده از چوب حرارتی در تولید پنجره ها، درها و پله ها، محصولات مبلمان، سونا و حمام توصیه می شود.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

با توجه به نتایج مطالعه، مشخص شد که ممرز پس از عملیات حرارتی بهترین است. فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در اهواز و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی خواص آن از چهل تا هفتاد درصد بهتر می شود. در آفتاب، چنین چوبی می سوزد، بنابراین، برای محافظت از آن، روی آن با روغن و سایر مواد مشابه پوشانده می شود.

چوب ترمو اهواز

چندین مزیت دیگر نیز وجود دارد که عبارتند از:

با استفاده از این تکنیک، حتی چوب های کم عیار نیز کیفیت خوبی دارند

یک خانه ساخته شده از چنین چوبی سبک تر از یک خانه معمولی است – سی درصد

چنین کیت های خانه برای مدت طولانی در هر منطقه ای نگهداری می شود و در صورت لزوم می توان آن را به هر نقطه دیگری تحویل داد.

خانه های چوبی سریعتر شروع به استفاده می کنند – در حدود 1-2 ماه

با کمک آنها، مشکل تعمیر خانه های فرسوده به راحتی حل می شود، آنها ساخت شهرک های چوبی را تسهیل می کنند، زیرا نیازی به تحویل آرماتور، آجر، شن و ماسه و غیره نیست.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

خانه ساخته شده از چوب عملیات حرارتی شده به راحتی جدا می شود و می توان آن را به مکان دیگری منتقل کرد

چنین کیت های خانه در برابر تأثیرات بیولوژیکی مقاوم هستند، آنها را می توان به راحتی از طریق دریا بدون بسته بندی حمل کرد.

چوب ترمووود

بازار داخلی ترمووود

هیچ آماری از تقاضای بازار روسیه برای چوب ترمو وجود ندارد، بنابراین هنوز خیلی مشخص نیست که روسیه چقدر برای استفاده از چنین چوبی آماده است. قیمت ترمو ود اهواز ترموود ترمووود در حال حاضر می توان آن را در فروش پیدا کرد، اما قیمت آن بسیار بالا است. چوب اصلاح شده حرارتی حدود شصت تا صد و شصت یورو به ازای هر 1 متر مربع هزینه دارد. قیمت به روش عملیات حرارتی بستگی دارد. مثلاً با ترمووود صد و شصت یورو، با پلاتو – صد یورو، با روغن داغ – از شصت تا نود یورو و با گاز بی اثر – از صد و پنجاه تا صد و شصت یورو هزینه دارد.

سازندگان ادعا می کنند که دوره بازپرداخت چنین چوبی از 7 تا 8 ماه است. فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در اهواز و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی با این حال، بررسی فوری این اطلاعات دشوار است. دوره بازپرداخت به حجم فروش و هزینه کل فرآیند اصلاح حرارتی بستگی دارد. حجم آن به هزینه تولید بستگی دارد و این مقدار از قیمت چوب معمولی حدود 3 برابر بیشتر است.

چوب ترمو اهواز

سوال این است که مشتری چقدر تمایل بیشتری به خرید چوب های گران قیمت اصلاح شده حرارتی دارد و به اطمینان فروشنده معتقد است که در هر شرایط آب و هوایی و بدون نیاز به پوشش محافظ رنگ چوب کاپرینول هلند برای مدت طولانی دوام خواهند آورد. اصولاً در کشور ما چوب حرارتی برای ساخت حمام خریداری می شود. در حجم زیاد نشان داده شده است.

با توجه به مطالب گفته شده می توان ادعا کرد که بازار داخلی فروش چوب ترمال در کشور ما هنوز زیاد نیست. دلیل این است که محصولات به طور فعال تبلیغ نمی شوند، مردم اطلاعات کمی در مورد چنین چوبی دارند. بخش عمده ای از مشتریان این گونه چوب ها با دیدن آنها در خانه یا کشور از طریق آشنایان با آنها آشنا می شوند. شکی نیست که در آینده بازار ترمووود توسعه خواهد یافت و مخاطبان گسترده خود را پیدا خواهد کرد، اما در حال حاضر تقاضای کمی برای آن وجود دارد. این نیز متاثر از این است که اخیراً وضعیت کشور سخت است و قدرت خرید مردم به شدت کاهش یافته است.

در زمینه چوب ترمووود در کشور ما تحقیقات کمی انجام شده است. شما می توانید تنها یک مورد از این تحقیقات بازاریابی را در وب بیابید که توسط فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در اهواز و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی انجام شده است. در نتایج، می توانید داده هایی را در مورد بازار جهانی چنین چوبی، از سال 2001، پیدا کنید. تا سال 2011 نتایج برای بازار داخلی نیز در اینجا شرح داده شده است – از سال 2006 شروع می شود. تا سال 2012 در سال های اخیر هیچ تحقیقی انجام نشده است، بنابراین نمی توان اطلاعات جدیدی پیدا کرد. تمام کاربرد های چوب ترمو

ترمو

با این حال، به گفته مدیر فنی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در اهواز و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی ، در فدراسیون روسیه تقاضای خاصی برای محصولات ساخته شده از چوب ترمووود – حمام، آلاچیق، خانه های چوبی و غیره وجود دارد. قیمت ترمو ود اهواز ترموود ترمووود

پیوند دوباره طبیعت با مردم شهری شرکت لوناوود فنلاند

1 دیدگاه دربارهٔ «ترمو»

  1. بازتاب: جکوزی فضای باز | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *