معماریکا

لیست قیمت ترمووود کاراوا

چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA

چوب ترمو فنلاندی کاراوا

چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA تنها ترمووود اصل در ایران موجودی در انبار مرکزی برای خرید ترموود فنلاندی اصلی کاراوا با ما تماس حاصل فرمایید

چوب ترمو فنلاندی کاراوا

ترمووود کاراوا جایگزین سازگار با محیط زیست برای چوب های سخت گرمسیری است.

ترمووود برای ارائه خواص دوام و پایداری مشابه با سدر قرمز غربی با هزینه کمتر ساخته شد. ما عرشه ترمووود و روکش ترمووود را آسیاب می کنیم. قیمت خرید ترموود

چوب ترمووود گره دارتر و سخت تر از سرو است. ما با احتیاط آسیاب می کنیم تا اطمینان حاصل شود که سمت قلب چوب در سمت درست قرار گرفته و روی عرشه ثابت و روکش مخفی قرار دارد.

ما ترمووود D ردوود اره شده را وارد می کنیم که به سفارش آسیاب می کنیم. ما چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA را انتخاب کرده ایم زیرا نسبت به چوب سفید که اغلب استفاده می شود برتری دارد.

کاج سرخ‌وود عملیات حرارتی شده

برای مقاوم کردن چوب در برابر پوسیدگی از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی شود.

معرفی ترمووود

قرن هاست که مشخص شده است که سوزاندن سطح چوب در آتش باز باعث دوام بیشتر آن در استفاده بیرونی می شود.

حتی وایکینگ ها از این روش در سازه های بیرونی مانند نرده ها استفاده می کردند.

چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA با استفاده از روش توسعه یافته توسط VTT در فنلاند تولید می شود. قیمت چوب ترمو و چوب تا دمای حداقل 180 درجه سانتیگراد گرم می شود در حالی که با بخار محافظت می شود. بخار علاوه بر حفاظت، بر تغییرات شیمیایی رخ داده در چوب نیز تأثیر می گذارد. در نتیجه درمان، ترمووود سازگار با محیط زیست ایجاد می شود. رنگ آن تیره می شود، در شرایط تغییر رطوبت نسبت به چوب معمولی پایدارتر است و خواص عایق حرارتی آن بهبود می یابد. اگر در دمای به اندازه کافی بالا انجام شود، چوب را در برابر پوسیدگی مقاوم می کند. از طرف دیگر این امر باعث کاهش مقاومت خمشی می شود.

ترمووود فنلاندی کاراوا

تغییرات در ساختار ترمووود فنلاندی کاراوا KARAVA

حرارت دادن چوب به طور دائم چندین ویژگی شیمیایی و فیزیکی آن را تغییر می دهد.

تغییر در خواص عمدتاً ناشی از تجزیه حرارتی همی سلولزها است.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

تغییرات از قبل در حدود 150 درجه سانتیگراد ظاهر می شوند و با افزایش درجه حرارت در مراحل، تغییرات ادامه می یابد.

در نتیجه تورم و انقباض ناشی از رطوبت کاهش می‌یابد، دوام بیولوژیکی بهبود می‌یابد، رنگ تیره می‌شود، چندین ماده استخراجی از چوب جاری می‌شود، سبک‌تر می‌شود، رطوبت تعادلی کاهش می‌یابد، pH کاهش می‌یابد و خواص عایق حرارتی بهبود می‌یابد.

با این حال، استحکام و خواص چوب ترمووود فنلاندی کاراوا KARAVA نیز تغییر کرده است.

چوب ترمو فنلاندی کاراوا

چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA مناسب کف سقف دیوار آلاچیق تراس روف گاردن نما

اگر در استفاده از الوارهای گرمسیری ناراحت هستید، قیمت رنگ ترمووود جایگزین ایده آلی است.

هیچ ماده شیمیایی برای بادوام ساختن کاج قرمز استفاده نمی شود. فقط در صورتی که دوست دارید رنگ غنی ترم وود را حفظ کنید درمان کنید.

کناره های عرشه ترمووود خود را آسیاب می کنیم تا سیستم ثابت کننده پنهان Profix2 را بپذیریم.

الوار چوب
مورد استفاده برای تولید چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA عمدتاً چوب نرم است که در جنگل های اسکاندیناوی رشد می کند که به طور کامل تحت گواهینامه جنگلداری پان اروپا (PEFC) تأیید شده است. به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که محصولات ترمووود از جنگل های به خوبی مدیریت شده و پایدار تهیه می شوند. فرآیند عملیات حرارتی به هیچ افزودنی شیمیایی نیاز ندارد. عملکرد بهبود یافته به سادگی با اعمال کنترل شده گرما و بخار حاصل می شود.

چوب ترمو فنلاندی KARAVA

خشک کردن
ترمووود با عملیات حرارتی تا 212 درجه برای ترمووود ‘D’ برای دوام و پایداری، 190 درجه برای ترمووود ‘S’ برای پایداری تولید می شود.

در طول عملیات حرارتی، تغییرات شیمیایی و ساختاری در چوب رخ می دهد که برخی از ویژگی های اساسی آن را تغییر داده و بهبود می بخشد.

دما برخی از افزودنی های طبیعی را حذف می کند که عملکرد بهتری ایجاد می کند.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

ترمووود

ترمووود پایداری
پایدارتر از چوب نرم تصفیه نشده است. تغییرات در چوب در طی عملیات حرارتی رخ می دهد که باعث می شود رطوبت کمتری جذب شود. این محدودیت رطوبت پتانسیل تورم، انقباض یا اعوجاج تخته های روکش ترمووود را محدود می کند. قیمت ترموود استخر

کیفیت کار
ترمووود را می توان در بسیاری از زمینه ها از جمله روکش داخلی و همچنین روکش خارجی استفاده کرد. نمونه هایی از مصارف نهایی عبارتند از لوورها و چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA، کف ها و سقف های داخلی، قالب ها و بخش ها، نماها، مبلمان باغ، تجهیزات زمین بازی، غربالگری صدا، پانل های سونا، نرده ها و تراس ها. این یک ماده ایده آل برای استفاده در مناطق در معرض دید مانند روکش دیوار خارجی است.

ترموود فنلاندی کاراوا

قابل درمان
لکه ها / رنگ چوب ترمو که در کوره خشک می شوند را می پذیرد و همچنین درمان های FR را می پذیرد.

Movement
چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA یک ماده با جابجایی کوچک در سرویس است.

از تثبیت
فولاد ضد زنگ / فلزات غیر آهنی، میخ یا پیچ، میخکوب های برقی توصیه شده باید اجتناب شود.

چگالی ترمووود
350 – 480 کیلوگرم بر متر مکعب است. هنگامی که میزان رطوبت 6٪ باشد، تغییرات طبیعی بین تخته های جداگانه رخ می دهد.

رنگ ها
رنگ ترمووود تحت تأثیر دمای عملیات و مدت زمان فرآیند است، هر چه دما بالاتر باشد، الوار تیره تر می شود. تنوع رنگ به دلیل چگالی چوب نرم متفاوت خواهد بود. هنگامی که در معرض نور ماوراء بنفش قرار می گیرد به رنگ خاکستری نقره ای تبدیل می شود مگر اینکه توسط یک لکه محافظت شود. قیمت ترموود تراس

چوب ترمو فنلاندی کاراوا

قیمت چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA مناسب برای فضای بیرونی

این کار به چیزی بیش از یک محصول خوش ظاهر نیاز دارد. در چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA ، تخته‌های عرشه ترمووود ما با در نظر گرفتن تجربه عالی در فضای باز طراحی، پردازش و آسیاب می‌شوند. هر تخته به طور طبیعی زیبا، به طرز ماهرانه ای اصلاح شده و بسیار کاربردی است – ترکیبی عالی از هنر و علم. نرخ اتحادیه کابینت سازان

تخته‌های عرشه ما تحت تغییرات حرارتی شدید قرار می‌گیرند، که به آنها دوام و پایداری بی‌نظیری می‌دهد که تا قسمت اصلی آن ادامه دارد.

راه حل های عرشه ما به راحتی نصب می شوند و راحتی طولانی مدت و جذابیت بصری را ارائه می دهند که محصولات چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA برای آن بسیار شناخته شده هستند. ما انواع راه حل های بادوام عرشه فضای باز، از جمله سیستم ها و تخته های مدولار با انتخاب گسترده ای از پروفیل ها و عرض ها را ارائه می دهیم. فضای زندگی خود را گسترش دهید و یک قدم به طبیعت نزدیکتر شوید.

قیمت ترمووود

چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA مخصوص کف

کاراوا SHP Profix 2 5/4 x 6 Brushed Deck Board یک محصول عرشه ترمووود پایدار و درجه یک از جنگل های معتبر شمال اروپا است. آنها پروفیلی را طراحی کرده اند که می تواند از طریق صفحه برد یا با بست های سازگار Profix 2 یا Profix 2 Plus که یک شکاف 6 میلی متری بین بردها ایجاد می کند، محکم شود.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

 • محصول ترمووود پایدار فنلاند
 • بادوام و از نظر ابعادی پایدار
 • مناسب برای تمام اقلیم ها
 • نگهداری کم – در هنگام نصب طبق دستورالعمل نیازی به عملیات سطحی ندارد
 • وقتی ناتمام بماند به طور یکنواخت به پتینه خاکستری نقره ای محو می شود
 • بدون رزین، حتی در دماهای بالا مانند سونا یا اسپا.

قیمت چوب ترمو فنلاندی

بست مخفی Profix 2

Luna Profix 2 روند نصب را سریعتر و آسان تر می کند. از این بست ها برای نصب دک لوناوود بدون هیچ گونه پیچ قابل مشاهده استفاده کنید و از فاصله مناسب اطمینان حاصل کنید و ظاهری تمیز و یکدست ایجاد کنید. راه حل Profix از گیره های مقاوم در برابر ضربه و استفاده آسان استفاده می کند تا به دست نخورده نگه داشتن تخته های عرشه کمک کند. مناسب برای استفاده با تخته های عرشه پروفیکس 2 لوناوود.

برای محاسبات ترمووود تبدیل متر به شاخه و شاخه به متر مربع به صفحه مورد نظر مراجعه فرمایید

نکات برجسته ترمووود فنلاندی اصل

 • سریعتر و راحت تر از پیچ برای بستن عرشه در محل
 • قابل بازیافت و سوزاندن ایمن با چوب
 • فاصله خودکار و ثابت – فاصله 6 میلی متری بین تخته های عرشه
 • ساخته شده از پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE)، کامل با محافظ UV
 • پیچ های کمتر و کوچکتر مورد نیاز است

ترموود کاراوا

نکات برجسته چوب ترمو فنلاند اصلی

 • سریعتر و راحت تر از پیچ برای بستن عرشه در محل
 • فاصله خودکار و ثابت – فاصله 6 میلی متری بین تخته های عرشه تمام کاربرد های چوب ترمو
 • به دلیل فاصله 7 میلی متری بین تخته ها و تیرچه ها (سایر مانع) تخته های عرشه را خشک نگه می دارد.
 • تهویه هوای بهتر را برای عمر طولانی تر عرشه فعال می کند
 • قابل بازیافت و سوزاندن ایمن با چوب

ترمووود فنلاندی اصل

PRO-TIPS

 • هنگامی که نصب از انتهای پروفیل کمتر از 2-3/4 اینچ فاصله دارد، سوراخ‌های پیچ را از قبل دریل کنید. این کار از خطر ترک در حین نصب جلوگیری می‌کند.
 • هنگام نصب لوناوود همیشه از پیچ های فولادی ضد زنگ استفاده کنید
 • فضای کافی در اطراف رنگ چوب کاپرینول هلند بگذارید تا تهویه هوای کافی را تضمین کنید.

ترمو وود

لیست قیمت چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA

ممکن است یک بازار خاص باشد – اما در حال رشد است.

هفته گذشته، چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA در حال بررسی جزئیات یک معامله دیگر بود، این قرارداد با Fender Musical Instruments. این سازنده مستقر در کالیفرنیا که به خاطر گیتارهای الکتریک خوب خود شناخته می شود، در حال حاضر برای گیتارهای خود از سازنده Bathurst یقه خریداری کرده است. در ماه فوریه، 12000 یقه سفارش داد. مدل کمد دیواری شیک و جادار

در حال حاضر، Fender به محصول جدید ThermalWood، با نام تجاری “Gemwood” علاقه مند است. این یک نوار از افرا است که با رزین‌هایی آغشته شده است تا ظاهری مانند آبنوس به آن بدهد، چوبی که به‌طور فزاینده‌ای دشوار و گران‌تر تهیه می‌شود، تقریباً با نصف قیمت.

چوب ترمووود فنلاندی KARAVA

انتظار می رود اولین سفارش Fender برای دو میلیون تخته فرت باشد.

این تنها در میان سازندگان گیتار Who’s Who که به محصولات چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA چشم دوخته اند، نیست. CF Martin & Company سازنده گیتارهای مارتین نیز در حال بررسی این فرت بوردها است و قبلا آنها را تست کرده و دو انگشت شست به آنها داده است.

اگرچه شرکت های دیگری نیز وجود دارند که چوب های عملیات حرارتی شده را با استفاده از فرآیند مشابه شرکت Bathurst تولید می کنند، هیچ یک از آنها در کانادا نیستند. نزدیک ترین مورد استفاده از فناوری مشابه در اروپا است، اگرچه شرکت های دیگری نیز وجود دارند که از فرآیندهای متفاوتی در کبک استفاده می کنند. ترمووال

علاوه بر هزینه های حمل و نقل کمتر برای محصولات کانادایی که به ایالات متحده می روند در مقایسه با محصولات اروپایی که به سمت آمریکای شمالی می روند، ThermalWood در حال حاضر از بازار ارزی نیز سود می برد که محصولات خود را نسبتاً مقرون به صرفه تر کرده است.

لنون نسبت به گسترش بین المللی چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA به بازار آلات موسیقی و همچنین به امکان تولید مبلمان چوبی چمن کاری شده حرارتی، عرشه قایق های تفریحی و حتی انبارهای اسلحه برای بازار آمریکا خوش بین است.

KARAVA

ThermalWood در نمایشگاه خود نمونه اولیه تفنگ افرای چشم پرنده را دارد که با یک قطعه تجهیزات اختراع شده در معماریکا، در محوطه محلی کالج چوب ترمو فنلاندی کاراوا KARAVA ساخته شده است.

پیشنهاد شرکت معماریکا سایت FHCiran

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *