معماریکا

قیمت ترمووود خوزستان

قیمت چوب ترمو خوزستان

قیمت چوب ترمو خوزستان

شایان ذکر است که این فناوری توسط فنلاندی ها اختراع شده است. لیست قیمت چوب ترمو ایرانی و فنلاندی استونی ترک در خوزستان اهواز ایذه دزفول شوشتر اندیمشک آبادان ماهشهر خرمشهر مسجد سلیمان کارخانه ترمووود متخصصان فنلاندی از کاج و صنوبر برای تکمیل نما و کارهای داخلی و ساخت کفپوش استفاده می کنند. و در سونا از آسپن اروپایی، کاج و صنوبر استفاده می شود. آنها پوشش های کف را از توس ایجاد می کنند.

ترمو وود

تولید چوب ترمووود شامل مراحل زیر است: ترمووود دور استخر

در دمای 130-150 درجه سانتیگراد، خشک شدن رخ می دهد، قیمت ترمو ود اهواز ترموود ترمووود در نتیجه می توان رطوبت را تا تقریباً صفر افزایش دما به 200-240 درجه سانتیگراد در شرایط بخار آب اشباع کاهش داد. یک پیش نیاز وجود فشار اضافی در مقایسه با اتمسفر است. در این لحظه است که به الوار سایه خاصی داده می شود و ماده جدیدی به دست می آید – چوب حرارتی.

دما کاهش می یابد و رطوبت مواد خام به سطح 4-6٪ می رسد.

قیمت چوب ترمو خوزستان

در طول اجرای عملیات حرارتی، رنگ الوار تغییر می کند و نه تنها لایه بالایی، بلکه در کل ضخامت. فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در اهواز و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی شما می توانید سایه های مختلفی از بژ تا شکلاتی دریافت کنید، همه اینها به حالت انتخاب شده بستگی دارد. علاوه بر این، بافت چوب چشمگیر به نظر می رسد. یک تکه چوب ساده مانند یک ماده نجیب به نظر می رسد که در طولانی مدت پیر شده است و این امروزه بسیار مد شده است. با کمک عملیات حرارتی، ارزان ترین مواد اولیه مانند انواع چوبی نخبه به نظر می رسد. نرخ اتحادیه کابینت سازان

بخار دادن به طور کامل محیط مورد علاقه میکروارگانیسم ها – قندهای چوب را تجزیه می کند. قیمت ترمو ود اهواز ترموود ترمووود آزمایشات انجام شده توسط متخصصان در آزمایشگاه ها ثابت می کند که ماده به دست آمده در برابر پوسیدگی و قالب مقاوم است و نیازی به پوشش های محافظ اضافی ندارد. عمر مفید چنین موادی 15 تا 25 برابر بیشتر از چوب معمولی است.

ترموود

ثبات ابعاد در شرایط نوسانات رطوبت و دمای محیط 10-15 برابر افزایش می یابد – در پایان خشک شدن، به دلیل ساختار زنجیره های مولکولی در طول پردازش، مواد اشکال هندسی اصلی خود را تغییر نمی دهد. در شرایط بارندگی های شدید مداوم، تغییر در اندازه لیست قیمت چوب ترمو ایرانی و فنلاندی استونی ترک در خوزستان اهواز ایذه دزفول شوشتر اندیمشک آبادان ماهشهر خرمشهر مسجد سلیمان کارخانه ترمووود 3 تا 4 برابر کمتر از مواد تصفیه نشده است. مدل کمد دیواری شیک و جادار

با عملیات حرارتی، تقریباً هر الواری را می توان از نظر خصوصیات به کاج اروپایی نزدیک کرد، چوبی که قرن ها در معرض رطوبت نبوده است. فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در اهواز و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی به همین دلیل، کاج اروپایی در ونیز بسیار محبوب است. تراوش مایع پس از درمان 3-5 بار کاهش می یابد. این به این دلیل است که سطح ترمووود مانند چوب معمولی متخلخل نیست، اما فشرده است، در نتیجه حتی رطوبت بالا نیز از آن نمی ترسد.

چوب ترمو اهواز

امروزه مردم بیشتر و بیشتر به سلامت خود اهمیت می دهند، بنابراین مصالح ساختمانی و وسایل داخلی به گونه ای انتخاب می شوند که دوستدار محیط زیست باشند. رنگ چوب ترمو قیمت ترمو ود اهواز ترموود ترمووود چوب عملیات حرارتی شده دقیقاً چنین ماده ای است، زیرا حتی زباله های حاصل از این تولید نیز با سوزاندن دفع می شود.

مزایای اصلی این ماده:قیمت چوب ترمو خوزستان

 • سایه عمیق و یکنواخت در سراسر بخش
 • کیفیت سطح عالی؛
 • دوره طولانی عملیات
 • کاهش قابل توجهی در درصد انقباض
 • مقاومت در برابر نوسانات دما
 • رایحه چوب طبیعی
 • 100% سازگار با محیط زیست

چوب ترمو اهواز

قیمت چوب ترمو خوزستان برای سقف کف دیوار

تولید چوب ترمووود تحت تأثیر بخار فوق گرم در دمای 150 تا 240 درجه سانتیگراد انجام می شود – انبساط قابل توجه است، اما به ما امکان می دهد تمام چوب ترمووود را به طبقات تقسیم کنیم:

 • کلاس 1. الوار تا دمای 190 درجه سانتیگراد پردازش می شود. این ماده کمی رنگی است و عملکرد فنی آن کمترین است.
 • کلاس 2. پردازش در دمای تا 210 درجه انجام می شود. ماده به دست آمده در برابر پوسیدگی و استحکام بالا مقاوم است، با این حال، انعطاف پذیری و شکنندگی کمتری دارد. رنگ تیره تری دارد
 • کلاس 3 بالاترین کلاس عملیات حرارتی چوب است. پس از “شلیک” تا 240 درجه به دست می آید. ماده حاصل فوق العاده متراکم، سخت و مقاوم در برابر هر گونه شرایط آب و هوایی است.

به طور کلی دامنه استفاده از قیمت رنگ ترمووود محدود نیست. قیمت چوب ترمو خوزستان ترمووود در هر جایی که از چوب معمولی استفاده شود استفاده می شود. در صنعت ساختمان از چوب حرارتی در کارهای مربوط به دکوراسیون داخلی و خارجی نما استفاده می شود. پالت گسترده ای از سایه ها تخیل طراح را محدود نمی کند و ویژگی های فیزیکی و مکانیکی استفاده از این ماده را حتی برای ایجاد سازه های باربر ممکن می کند. در نتیجه نگرش خنثی نسبت به رطوبت، این ماده در چیدمان حمام، سونا و استخر محبوب است. تنها نکته ظریفی که باید قبل از خرید در نظر گرفته شود قیمت است. این ماده بسیار گران است و اغلب هزینه های خرید نامناسب است. به عنوان مثال، البته می توانید از چنین موادی برای دکوراسیون داخلی اتاق ها استفاده کنید. اما گران است – چوب معمولی نیز برای این کارها مناسب است. ترمووود زمینه کاربرد خاص خود را دارد که هزینه های آن توجیه می شود.

از چوب حرارتی برای تولید کاشی های چوبی حمام و آشپزخانه استفاده می شود که جایگزین مناسبی برای کاشی های سرد هستند. به علاوه از آن وان و سینک های یک تکه ساخته می شود.

قیمت ترمووود

اگر بودجه نامحدودی دارید، می توان از مواد برای موارد زیر استفاده کرد:قیمت چوب ترمو

 • تکمیل نمای ساختمان در فروشگاه های ساختمانی، می توانید روکش یک طرح متفاوت را پیدا کنید – از ریل های استاندارد با شیار تا یک خانه بلوکی
 • ایجاد تراس، مناطق در فضای باز، آلاچیق ها و سازه های دیگر
 • نرده های ساخته شده از این ماده بیش از یک نسل از خانواده شما را خوشحال می کند. چنین حصاری نیازی به نگهداری ندارد، فقط باید به طور دوره ای با شلنگ شسته شود
 • تولید محصولات تزئینی – پوشش کف، پانل های دیوار، مبلمان فضای باز، دکورهای مختلف باغ

ترمووود

چوب ترمو ایرانی و ماندگاری آن

با توجه به این هزینه بالا، بسیاری از صنعتگران خانگی به فکر ساختن درخت حرارتی در خانه هستند. لیست قیمت چوب ترمو ایرانی و فنلاندی استونی ترک در خوزستان اهواز ایذه دزفول شوشتر اندیمشک آبادان ماهشهر خرمشهر مسجد سلیمان کارخانه ترمووود البته اگر میل زیاد و فر برقی با کنترل کننده دما دارید می توانید از پس این کار بر بیایید. فقط فراموش نکنید که نصب ظرف حاوی مایع در اجاق برقی ضروری است، زیرا بدون وجود بخار، چوب در چنین دمای بالایی به راحتی آتش می گیرد. ترمووال

با این حال، این کاملاً کار فشرده است. چوب ترمو خوزستان در انجمن های تخصصی می توانید صنعتگرانی را بیابید که با دستان خود محفظه خشک کن را از مخزن راه آهن با ظرفیت 15 متر مکعب ایجاد کرده اند. م. شرط اصلی سفتی صد در صد محفظه است. در غیر این صورت، وجود اکسیژن باعث می شود که چوب در دمای بالای 135 درجه سانتیگراد مشتعل شود. ساده ترین راه برای انجام این کار این است که یک تخته چوبی کوچک را به مدت 1.5 ساعت در آب بجوشانید. پس از آن، باید آن را در پارچه و روزنامه های قدیمی پیچیده و نزدیک هر منبع حرارتی قرار دهید تا خشک شود. این روش توسط منبت کاران برای خشک کردن آهک استفاده می شود.

ترمووود اهواز

معایب چوب ترمووود در خوزستان

با این حال، مواد ایده آل بدون نقص هنوز اختراع نشده است. چوب ترمو قیمت ترمو ود خوزستان ترموود ترمووود بنابراین، حتی چنین، در نگاه اول، مطالب غیر قابل ملامت دارای ویژگی های منفی است. در نتیجه عملیات حرارتی، الوار نه تنها سخت‌تر، بلکه شکننده‌تر نیز می‌شود، به همین دلیل، کارشناسان توصیه می‌کنند که سوراخ‌هایی را برای پیچ‌ها و میخ‌ها، به‌ویژه در نزدیکی انتهای تخته، حفاری کنید.

چوب حرارتی نسبت به نور ماوراء بنفش حساس‌تر است و می‌تواند رنگ خاکستری نقره‌ای به خود بگیرد، هر چند سال یک بار، مناطقی از چوب که در زیر نور خورشید قرار دارند باید پردازش شوند.

از آنجایی که این فناوری جدید و کمی مطالعه شده است، کارشناسان هنوز دوام این ماده را با ماندگاری طولانی در زمین نمی دانند. لیست قیمت چوب ترمو ایرانی و فنلاندی استونی ترک در خوزستان اهواز ایذه دزفول شوشتر اندیمشک آبادان ماهشهر خرمشهر مسجد سلیمان کارخانه ترمووود به همین دلیل، بهتر است ستون ها، قسمت هایی از قاب تراس، آلاچیق ها و سایر سازه های باغ را از چوب آغشته به یک ماده ضد عفونی کننده ایجاد کنید.

قیمت ترمووود اهواز

امروزه، این مواد را می توان فقط در فروشگاه های تخصصی خریداری کرد؛ در خرده فروشی بسیار نادر است. رنگ چوب کاپرینول هلند قیمت چوب ترمو خوزستان ترمووود با این حال، در چند سال آینده، به دلیل رشد حجم تولید و در نتیجه کاهش هزینه ها، باید انتظار دسترسی بیشتر را داشته باشیم، زیرا صنایع بیشتری شروع به تسلط بر این فناوری می کنند.

در پایان متذکر می شویم که با وجود پیچیدگی فناوری، این ماده را می توان در خانه نیز ساخت. با این حال، چنین موادی همچنان از کیفیت پایین تری نسبت به مواد تولید شده در شرکت برخوردار خواهد بود. و حتی ترمووود ساخته شده در خانه نیز دارای ویژگی های بالاتر از حد معمول خواهد بود.

ترمو ود اهواز

قیمت چوب ترمو خوزستان برای آلاچیق پرگولا تراس روف گاردن

همه شرکت های نجاری و کسانی که در تولید محصولات چوبی فعالیت می کنند دیر یا زود با مشکل محافظت از تخته ها، تیرها، کنده ها و سایر سازه ها در برابر آسیب های ناشی از قارچ ها و حشرات مضر مواجه می شوند.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

مردم برای محافظت از چوب در برابر قارچ ها و حشرات، پوشش های ویژه بسیاری ایجاد کرده اند. اما این پوشش ها اغلب برای انسان سمی و مضر هستند. به همین دلیل است که در سال 2004 اتحادیه اروپا استفاده از چوب های شیمیایی شده را ممنوع کرد زیرا برای انسان مضر است. به عنوان مثال، چوبی که با یک ماده ضد عفونی کننده پوشانده شده است، حاوی فلزات سنگین و غیره است ممنوع شد. و در سال فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در اهواز و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی نیز ممنوعیتی بر روی مواد بسته بندی چوبی اعمال شد، در صورتی که با پوشش های شیمیایی درمان شود و تحت عملیات حرارتی قرار نگرفته باشد.

ایالات متحده تا حدی چوب را برای تولید با پوشش شیمیایی ممنوع کرده است.لیست قیمت چوب ترمو ایرانی و فنلاندی استونی ترک در خوزستان اهواز ایذه دزفول شوشتر اندیمشک آبادان ماهشهر خرمشهر مسجد سلیمان کارخانه ترمووود به ویژه، این مربوط به ساخت مبلمان برای کودکان بود. به احتمال زیاد، به زودی چنین چوبی در کشور به طور کامل ممنوع خواهد شد.

قیمت چوب ترمو خوزستان

تحلیلگران اطمینان می دهند که چوبی که به این روش درمان می شود در آینده در تمام کشورهای جهان ممنوع خواهد شد.

به دلایل فوق، در کشورهای اروپایی و همچنین در ایالات متحده آمریکا، تولید چوب حرارتی افزایش یافته است. در نتیجه پردازش چوب جامد در دمای بالا به دست می آید. پس از چنین تکنیکی، چوب به فرد آسیب نمی رساند و در عین حال خطر قرار گرفتن در معرض حشرات مضر و همچنین قارچ ها کاهش می یابد.

پیوند دوباره طبیعت با مردم شهری شرکت لوناوود فنلاند

3 دیدگاه دربارهٔ «قیمت چوب ترمو خوزستان»

 1. برای خرید چوب ترمو از خوزستان چگونه می توانم محصول را از نزدیک ببینم ؟ سمپل برام ارسال میکیند

 2. بازتاب: نصب چوب ترمو شیراز اصفهان تبریز یزد خوزستان | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *