معماریکا

هزینه بازسازی خانه در سال 1401

هزینه بازسازی خانه در سال 1401

هزینه بازسازی خانه در سال 1401

از مشتری گرامی که ما را برای تکمیل بازسازی آپارتمان خود انتخاب کردند کمال تشکر را داریم. هزینه بازسازی خانه در سال 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 ما با ارائه بهترین خدمات نشان خواهیم داد که چقدر در این انتخاب تصمیم درستی گرفتند. ما با تمام تیم و تجهیزات، زیرساخت ها و کارکنان متخصص خود کاملاً مطمئن هستیم که یک فضای زندگی باشکوه را ارائه می دهیم. بازسازی سرویس های بهداشتی با کمترین هزینه و بدون تخریب

قیمت بازسازی یک آپارتمان 1401 سال 2022 متر مربعی چقدر است – پیشنهاد قیمت خود را در زیر با شما به اشتراک گذاشته ایم. آن را به دقت بررسی کنید. سعی کردیم هر ماده، کاربرد، تولید و نحوه انجام آن را با جزئیات توضیح دهیم. در صورت تمایل می توانید این متن پیشنهاد را به قرارداد تبدیل کرده و با شرکت یا شخصی که با آن کار خواهید کرد به یک توافق نامه اصلاحی رسمی تبدیل کنید.

هزینه بازسازی کامل آپارتمان 1401 سال 2022 متری چقدر است

بازسازی و قیمت گذاری در سال 1401

کلیه برنامه های کاربردی/تولیدات ذکر شده در زیر توسط پیمانکار به صورت متریال + نیروی کار (کلید در دست) بازسازی حمام و توالت ساخته خواهد شد. کلیه هزینه های ایاب و ذهاب، اسکان، باربر، بهره برداری، معیشت، امنیت کار، ایاب و ذهاب، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و غیره متعلق به پیمانکار می باشد و هیچ گونه هزینه اضافی از کارفرما مطالبه نخواهد شد. مسئولیت انواع عیوب، نقص یا اختلالاتی که ممکن است در حین اجرا، تولید، مونتاژ و ساخت و ساز ایجاد شود، بر عهده پیمانکار است. کارفرمای پیمانکار متعهد می شود در روز کاری اعلام شده در پیشنهاد، درخواست ها / تولیدات را به طور کامل و کامل به کارفرما تحویل دهد . تمامی متریال ها، طرح ها، رنگ ها و مدل ها توسط کارفرما انتخاب و تایید می شود. ارائه سه بعدی تمامی طرح های کابینت و طرح ها و مدل های سرویس بهداشتیکار می کند و به کارفرما ارائه می کند و پس از دریافت تاییدیه کارفرما تولید را آغاز می کند. هیچ برنامه ساخت رنگ و طرحی ساخته نخواهد شد که مورد تایید کارفرما نباشد. کارفرما تمام باتری هایی را که درخواست تعویض دارند تحویل می گیرد و پیمانکار مونتاژ و کار را به طور کامل انجام می دهد.

1- عملیات تخریب و گودبرداری

برداشتن کابینت آشپزخانه ، کانتر، سینک ظرفشویی، روکش کاشی بین میز. طراحی و اجرا روف گاردن تخریب دیوار کوچک خروجی بالکن آشپزخانه و حذف درب پی وی سی. برچیدن آشپزخانه، بالکن آشپزخانه، کاشی کف راهرو. برچیدن سقف کاذب و گچ بری سقف اتاق نشیمن. برداشتن تمامی کفپوش های کف لمینت. برچیدن و تمیز کردن کلیه کاغذ دیواری های دیوارهای داخلی آپارتمان. پس از انجام عملیات برچیدن و تخریب، گودبرداری به گونه ای جمع آوری می شود که مزاحمتی برای ساختمان ایجاد نکند و به محوطه زباله ای که شهرداری تعیین می کند پرتاب می شود. انجام نظافت خشن آپارتمان در حین تحویل کار.

2- کارهای تاسیسات برقی

انجام کلیه تغییرات لازم در تاسیسات برقی با توجه به بازسازی ها و طراحی های جدید. نصب تعداد پریز برق در اتاق ها مطابق میل کارفرما. نصب تلویزیون جدید، آنتن ماهواره و تاسیسات برقی پریز برق بر روی دیوار تلویزیون در اتاق نشیمن. حذف دو خط دیوارکوب تابلویی روشنایی در راهرو تجدید کلیه جعبه های اتصال برق. تعویض کامل کلیه دکمه ها و پریزها و کلیدهای برق در رنگ های مناسب. هزینه بازسازی منزل

3- کارهای نصب آب

ساخت جایگزین های لازم برای آب تمیز کثیف برای طراحی جدید کابینت آشپزخانه. حمل دیگ همراه با نصب آن با پشت به دیوار داخلی بالکن. از بین بردن کابین دوش در حمام اصلی با وان آن. ساخت یک صافی ضد زنگ کروم 10×30 درست در زیر میکسر دوش. ساخت کابین دوش جدید با طاقچه آلومینیومی تیوبلس شیشه ای 6 میلی متری (رنگ دلخواه) به صورت مربع با همین ابعاد. برچیدن کاسه توالت در حمام و سنگ های توالت در توالت. نصب و راه اندازی کاسه توالت فرنگی جدید هزینه بازسازی خانه در سال 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 با سیسترن های توکار در توالت حمام . مونتاژ مجدد شیرآلات، آبنماها و شیرآلات برچیده شده.

4- کاشی کاری

بازسازی کاشی کف سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی. ساخت کاشی آشپزخانه، بالکن آشپزخانه و کف راهرو با کاشی نو در اندازه دلخواه. تمام دامن های کف لمینت و تایل های کف از تخته های چوبی سفید 10 اینچی ساخته شده اند. تمدید کلیه پروفیل های ترانزیشن پارکت. بازسازی حمام و توالت سنگ مرمر طاقچه. تزریق مجدد روی درزهای کاشی حمام اصلی .

5- ساخت کابینت آشپزخانه

ساخت و مونتاژ کابینت آشپزخانه جدید در رنگ و طرح مطابق با خواسته کارفرما با درب هایگلاس قطعات داخلی نئوپان به جای کابینت آشپزخانه از قبل ساخته شده. تمامی درب ها و کشوها با پیستون های آهسته بست (مارک سامد) خواهد بود.طراحی روف گاردن ساخت سنگ آشپزخانه هزینه بازسازی خانه در سال 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 به رنگ دلخواه . ساخت شیشه بین میز. ساخت سینک ضد زنگ. ساخت کابینت حمام جدید در اندازه یک کابینت توکار برای سرویس بهداشتی اصلی . ساخت توالت و کابینت WC. ساخت کابینه. هزینه بازسازی کامل آپارتمان 1401 سال 2022 متری چقدر است ؟ ما به جزئیات پیشنهاد خود ادامه می دهیم.

6- درب بالکن پی وی سی – بالکن شیشه ای بسته

ساخت و نصب درب دو شیشه ای پی وی سی کشویی رنگ سفید استاندارد به دیوار تخریب شده بالکن آشپزخانه. تجدید کلیه فتیله های سیستم های بالکن شیشه ای ساخته شده با فتیله های آلومینیومی جدید. هزینه بازسازی سرویس بهداشتی

7- سقف کاذب – سقف کششی کار می کند

ساخت و نصب سقف کشسان با باکس سقف کاذب گچ بر روی سقف راهرو ورودی . ساخت سقف های کاذب با نورافکن های led به عرض 40 سانتی متر در اتاق نشیمن و آشپزخانه. ساخت گچ و نصب کلیه پروفیل های نبشی. نصب و راه اندازی لیدها و نقاط سقف کاذب. رنگ تمام led ها و نقاط مورد استفاده سفید و مارک آنها هزینه بازسازی خانه در سال 1401 خواهد بود. یک نقطه 6 وات در هر 1.5 متر در سقف های کاذب در اتاق نشیمن و آشپزخانه استفاده خواهد شد.

8- گچ کاری – رنگ و کارهای سفید

تعمیر گچ کاری سقف و دیوارهای معیوب در کلیه سقف ها و دیوارها . گچ کاری و گچ کاری کامل سقف و دیوارهای بالکن آشپزخانه. سفید کاری تمامی سقف ها و دیوارها با رنگ آب پاک کن سیلیکونی برند هزینه بازسازی خانه در سال 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت قیمت کابینت مدرن سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 در رنگ های دلخواه . رنگ آمیزی تمام درهای داخلی به رنگ سفید با رنگ درب پانل . کارفرما کاغذ دیواری دیوار تلویزیون اتاق نشیمن را انتخاب و خریداری می کند و پیمانکار کار نصب را انجام می دهد.

9- مسئولیت پیمانکار و حوادث

پیمانکار    موظف است مفاد “آیین نامه ایمنی و بهداشت حرفه ای در کارهای ساخت و نصب” را رعایت کند. انتصاب با تجربه کافی و پرسنل مجرب در موضوع قرارداد، انجام انواع اقدامات ایمنی، اقدامات بهداشتی و ایمنی کارگران در محل کار از نظر کار و کارگر، تامین ابزار و تجهیزات مورد نیاز در این توجه، آموزش کارگران ،  این ابزار، تجهیزات پیمانکار کلیه هزینه ها و نیازهای غذایی مربوط به آنها را پوشش خواهد داد.

پیمانکار شخصاً مسئول خسارات جانی، بدنی و مادی است که ممکن است در نتیجه حوادث کاری رخ دهد که ممکن است در حین کار پرسنلی که برای این کار استخدام می شوند رخ دهد. طراحی دکوراسیون با تیم معماری

پیمانکار باید اقدامات لازم را انجام دهد تا در حین نصب به زیربنا و روبنای موجود و اموال منقول و غیرمنقول آسیبی وارد نشود. هزینه بازسازی خانه در سال 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 مسئولیت کلیه خساراتی که علیرغم احتیاطات انجام شده ممکن است رخ دهد و خساراتی که ممکن است به اشخاص ثالث وارد شود به عهده پیمانکار است. ضمناً مسئولیت‌های کیفری و حقوقی که ممکن است در اثر خسارات وارده از جانب اشخاص ثالث ایجاد شود، بر عهده پیمانکار است. کارفرما هیچ گونه مسئولیتی در قبال اقدامات فوق و خسارات ناشی از آن ندارد.

قیمت بازسازی خانه در سال 1401

در اینجا می توانید تمام هزینه های دقیق یک ساخت و ساز 1401 سال 2022 متر مربعی را همراه با جزئیات و تصاویر بررسی کنید. بنابراین، می توانید پس از اتمام ناهمواری ساخت و ساز خود، هزینه های کارهای خوب را محاسبه کنید. چه کارهایی انجام خواهد شد؟ مواد تشکیل دهنده و مارک ها چیست؟ روز کاری و رتبه بندی چگونه است؟ طرح ها، رنگ ها و مدل ها چگونه تعیین می شوند؟ همه پاسخ ها اینجاست!

1401 سال 2022 متر مربع هزینه ساخت و ساز کارهای خوب – قیمت کابینت مدرن مایلیم از مشتری گرامی خود که از ما برای انجام کارهای خوب به دلیل کار خوب ساخت و ساز که در شرف اتمام در ادرنه است، درخواست پیشنهاد داد، تشکر می کنیم. ما به سرعت به درخواست های آنها پاسخ دادیم. پیشنهاد قیمت خود را برای تکمیل ساختمان 1401 سال 2022 متر مربعی ناتمام ارائه می دهیم. هدف ما دستیابی به حداکثر کیفیت با حداقل بودجه است. برای رسیدن به این هدف ما به عنوان خانواده دکردلیسی به خود اعتماد کامل داریم.

ساخت – تمام برنامه هایی که باید روی آنها کار شود در پروژه های خود دیده، اندازه گیری و بررسی شدند. متن پیشنهاد شامل کلیه تولیدات، ابعاد و جزئیات (مواد + کارگر به صورت کلید در دست) مطابق با درخواست کارفرما می باشد.

هزینه بازسازی منزل در سال 1401

1- گچ – گچ سیاه

سطح، گیج و آند تمام سقف ها و دیوارهای داخلی، سقف تراس پاسیو، سقف بیرونی درب اصلی ورودی، تیرهای بیرونی. ساخت گچ های درشت زمینی بر پایه ماسه + سیمان + آهک (2 تا 3 سانتی متر) . ساخت گچ نازک طبقه دوم با ملات گچ (5/0 تا 1 سانتی متر) که به عنوان گچ روکش خارجی استفاده می شود. نصب زوایای توری با ترازو و گیج در تمام مراکز گوشه داخلی. ساخت یک لایه گچ سیاه قبل از روکش روی تمام سطوح خارجی ساختمان. گچ کاری دودکش ها. ساخت دو لایه گچ سیاه درشت و ریز از پیش امدگی سقف.

2- صافکاری کف کشی کار می کند

اجرای کف کشی 7 تا 9 سانتی متری ماسه سیمانی کلیه طبقات داخلی ساختمان و کف پاسیو با گیج و مقیاس. مناسب سازی کفپوش ها دادن شیب های لازم کف سرویس بهداشتی به داخل کابین دوش و سایر فیلترها بدون خطا. استفاده از عایق کامل هزینه بازسازی خانه در سال 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا هوشمند سازی ساختمان  صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 در کف حمام ها با بیرون زدگی دامن های دیواری به اندازه 10 سانتی متر بعد از کف کشی.

3- حمام

اجرای مصالح کاشی با برند یا شریک هزینه بازسازی خانه در سال 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 (در اندازه ها و ابعاد دلخواه) شامل کلیه دیوارها و کف، کاشی سرویس بهداشتی (صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان قیمت واحد متر مربع تا سقف 1401 سال 2022 توسط پیمانکار و رویه آن متعلق به کارفرما می باشد). ایراد سخنرانی. نصب براکت های کاشی رنگ کرومی روشن در تمامی گوشه های داخلی و خارجی. نصب آینه های کروم فلزی پس زمینه در صورت وجود. نصب کاسه توالت فرنگی توکار برند هزینه بازسازی خانه در سال 1401 با مخزن داخلی و سنگ در حمام. ساخت سقف های کاذب حمام گیره دار 30×30 برای حمام و سقف توالت. نصب 2 دستگاه روشنایی در حمام. ساخت و مونتاژ کابینت سرویس بهداشتی قطعات درب داخلی و خارجی MDFLAM 18 میلی متری . سینک ظرفشویی و سنگ چین ساخت پیشخوان حمام. ساخت کابین دوش شیشه ای سکوری 6 میلی متری، رکاب آلومینیومی با سیستم درب ریلی کشویی در اندازه تعیین شده از دیوار تا دیوار برای حمام. ساخت پنجره های حمام یو پی وی سی. نصب سنگ مرمر آستانه درب حمام.

4- کاشی نمای داخلی – بیرونی – کفپوش

کلیه سرامیک های بیرونی پاسیو، تراس، پله ها، انباری، راهرو، ورودی، کف آشپزخانه با کاشی و سرامیک داخلی برند هزینه بازسازی خانه در سال 1401 هوشمند سازی روف گاردن طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 در ابعاد دلخواه اجرا می شود. تخته های 8 سانتی متری با دادن بند به طور کامل ساخته می شود. کاشی های بین میز آشپزخانه در ابعادی که در پروژه تعیین شده ساخته می شود. رنگ، مدل و اندازه کاشی ها توسط کارفرما انتخاب می شود و میانگین قیمت واحد هر متر مربع تا سقف 60 لیر و بالاتر متعلق به کارفرما خواهد بود.

5- وایت واش رنگ

استفاده از پرایمر رنگ بدون شکاف در کلیه سطوح داخلی سقف و دیوار. سفید کاری سقف ها با حداقل دو لایه رنگ مخصوص سقف برند هزینه بازسازی خانه در سال 1401. تمامی سطوح دیوار در رنگ های دلخواه با رنگ پایه آب سیلیکونی برند شرکت هوشمند سازی ساختمان هزینه بازسازی خانه در سال 1401رنگ آمیزی می شود. تمام اتاق های نشیمن ، راهروها و آشپزخانه ها کامل است و در بقیه اتاق ها تخته های گچی استاندارد با ضخامت 10 سانتی متر برای پارچه فروشی ساخته شده است . نصب هسته های لوستر. رنگ آمیزی بارق و توپی با رنگ سقف .

6- غلاف – جامب

تمام پوشش های عایق خارجی با مواد روکش پشم سنگ هزینه بازسازی خانه در سال 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 ساخته می شود. چسبندگی و رولپلاک تخته های پشم سنگ پس از پاشیدن گچ سیاه. کشیدن نوارهای مش. چسباندن براکت های مشبک پی وی سی به تمام مراکز گوشه (مراکز گوشه ای که در آن گیره ساخته نمی شود). گچ کاری تمام سطوح با ملات گچ حداقل در دو لایه. سپس گچ کاری معدنی کامل. رنگ آمیزی کل نما، پیشرو، ستون ها و تیرها، سقف بالکن و تراس ، دودکش ها در رنگ های دلخواه با رنگ سیلیکونی مخصوص بیرونی فاوری حداقل در دو لایه. مواد روکش پشم سنگ مورد استفاده در زیر مشخص شده است.

 • تخته روکش پشم سنگ – ضخامت 5 سانتی متر – 60×120 سانتی متر – تراکم 150 کیلوگرم بر متر مکعب.قیمت کابینت کلاسیک
 • ملات چسبنده.
 • ملات گچ.
 • میخ فولادی لنگر عایق.
 • توری گچی (160 گرم در متر مربع).
 • پروفیل گوشه مش PVC.
 • گچ معدنی.
 • رنگ بیرونی فاوری.

پوشاندن تمامی مراکز گوشه بیرونی ساختمان، کانون های گوشه پنجره و کل پایین دامن از بالای 60 سانتی متری ساختمان با گیره در مدل دلخواه به عرض 10 سانتی متر و ضخامت 3 سانتی متر به صورت شکاف درز . ساخت پایه گیره زیر لبه 4 عدد در هر نما. رنگ آمیزی تمام چوب های ساخته شده با رنگ مخصوص بیرونی در رنگ های دلخواه حداقل در دو لایه.

7- کابینت آشپزخانه – درب داخلی – درب استیل

ساخت و مونتاژ کابینت آشپزخانه توکار شامل قطعات بیرونی هایگلاس یا بادکنک کاور بدنه نئوپان در ابعاد مشخص شده در پروژه. تمامی کشوها و درب ها برند سامد با سیستم ترمز پیستونی خواهد بود. (لوازم متعلق به کارفرما می باشد. شرکت بازسازی  هزینه بازسازی خانه در سال 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 – سیستم های درب بازشو دوبل، جای بطری، قابلمه روغن، سبد انبار، قفسه حبوبات و …). فقط کابینت های پایین آشپزخانه ساخته می شود و کابینت های بالایی ساخته نمی شوند. نصب سینک استیل ضد زنگ. سنگ پیشخوان آشپزخانه هزینه بازسازی خانه در سال 1401خواهد بود.

تمام درب های پانل داخلی به صورت درب های پانل چوبی رنگ شده لاکی تولید می شوند. تمام دستگیره ها، قفل ها و لولاها به طور کامل نصب می شوند.

ساخت یک عدد درب استیل برند هزینه بازسازی خانه در سال 1401.قیمت کابینت نئوکلاسیک بدنه استیل گالوانیزه برند هزینه بازسازی خانه در سال 1401با محافظ قفل استیل، قلاب های مونوبلوک و 14 قفل. ساخت سنگ مرمر آستانه.

8- کفپوش لمینت

ساخت کفپوش لمینت بدون درز 8 میلی متری شرکت هزینه بازسازی خانه در سال 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 در تمامی طبقات به جز کف مرطوب (آشپزخانه، راهرو، انباری، کف سرویس بهداشتی) . نصب تخته دامن 8 و تشک 2. اتصال پروفیل های انتقال فلز کروم به ترانزیشن درها و اتصالات کاشی.

9- درب و پنجره پی وی سی – تیله پنجره – کرکره

ساخت و مونتاژ پنجره های پی وی سی رنگ سفید سری هزینه بازسازی خانه در سال 1401 طراحی صفر تا صد بازسازی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 برای تمامی پنجره ها در ابعاد پروژه. تمام بال های باز شونده دو باز (ترانسوم) خواهند بود. نصب کلیه پنجره ها به صورت دوجداره. (در صورت درخواست رنگ،  1401 سال 2022 به قیمت کل پیشنهاد اضافه خواهد شد). نصب 2 عدد سنگ مرمر سفید رنگ بر روی تمامی پنجره های داخلی و خارجی.

هزینه بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی در سال 1401

بدون خانه های قدیمی از کمپین کامل بازسازی خانه به صورت اقساطی ما استفاده کنید. قیمت های مقرون به صرفه، کار حرفه ای، مواد با کیفیت و طرح های باشکوه. در اینجا، پیشنهادی از کمپین بازسازی خانه به صورت اقساطی را با شما به اشتراک گذاشته ایم. آن را بررسی کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید 24/7 با ما تماس بگیرید.

کابینت ارزان خانه قدیمی باقی نمانده است – دلایل زیادی وجود دارد که می توانید از فرصت های بازسازی خانه قدیمی ما به صورت اقساطی استفاده کنید. تولیداتی که ما در کمپین بازسازی و دکوراسیون کلید در دست خود انجام داده ایم، همه در اقساط 3-6-9-12 برای کارت های اعتباری به شرح زیر است. با به اشتراک گذاشتن این پیشنهاد با شما، هدف ما این بود که به تمام سوالات شما پاسخ دهیم.

هزینه بازسازی خانه در سال 2022

کلیه برنامه های کاربردی/تولیدات ذکر شده در زیر توسط پیمانکاری که پیشنهاد را به عنوان مواد + نیروی کار (کلید در دست) ارائه کرده است، انجام می شود. کلیه هزینه های ایاب و ذهاب، اسکان، باربر، بهره برداری، معیشت، امنیت کار، ایاب و ذهاب، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و غیره متعلق به پیمانکار می باشد و هیچ گونه هزینه اضافی از کارفرما مطالبه نخواهد شد. هزینه بازسازی خانه در سال 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی طراحی و اجرا کابینت حمام دستشویی با ترند 2022 مسئولیت انواع عیوب، نقص یا اختلالاتی که ممکن است در حین اجرا، تولید، مونتاژ و ساخت و ساز ایجاد شود، بر عهده پیمانکار است.

پیمانکار متعهد می شود در روز کاری اعلام شده در پیشنهاد، درخواست ها / تولیدات را به طور کامل و کامل به کارفرما تحویل دهد. تمامی متریال ها، طرح ها، رنگ ها و مدل ها توسط کارفرما انتخاب و تایید می شود. پیمانکار تمامی طرح های کابینت و طرح های حمام را با کار به صورت سه بعدی به کارفرما ارائه می کند و پس از تایید کارفرما شروع به ساخت می کند. هیچ برنامه ساخت رنگ و طرحی ساخته نخواهد شد که مورد تایید کارفرما نباشد. شیرآلات و سینک آشپزخانه توسط کارفرما تهیه می شود و مونتاژ آنها به طور کامل توسط پیمانکار انجام می شود.

طراحی داخلی و خارجی، رنگ و مدل کلیه درب های داخلی، کمد، کابینت آشپزخانه و سرویس بهداشتی توسط کارفرما تعیین می شود. نقشه های سه بعدی توسط پیمانکار انجام می شود و توسط کارفرما تایید می شود.

کارهایی که باید انجام دهید:

کابینت آشپزخانه تمام ساخته، درب خروجی بالکن آشپزخانه، تمام درهای چوبی داخلی، رختکن، تمام سرویس بهداشتی کاشی دیواری کف، وان، کابینت حمام و کاسه توالت، کمد، پنجره های چوبی اتاق ها، کابینت آشپزخانه ارزان کابینت در اتاق ها، پارچه های چوبی، توالت حمام معلق سقف، مواد نصب بالا و شیرآلات، کاشی و پارکت دامن، قرنیز. پس از اتمام کلیه عملیات تخریب و آواربرداری، گونی ها و آوارها به صورت گونی است که با جرثقیل حمل و نقل به گونه ای که مزاحمتی ایجاد نشود به داخل ساختمان پایین آورده و به زباله دانی که شهرداری تعیین کرده است، انداخته می شود. تمیز کردن خشن آپارتمان در حین تحویل کار و دفع مجدد گودبرداری انباشته شده. انتقال ساعت آبی در راهرو همراه با نصب به قسمت ساعت روبروی درب بیرونی ورودی آپارتمان همراه با نصب آن.

نصب الکتریکی

نوسازی جعبه فیوز تعبیه شده روی درب استیل و انتقال آن به درب استیل. بررسی تمام دکمه ها، سوکت ها و کلیدها و رفع ایرادات. تعویض تمامی دکمه ها، سوکت ها و کلیدها با دکمه های جدید هزینه بازسازی خانه در سال 1401. افزودن و جابجایی آنتن تلویزیون، سیم، اینترنت و پریز برق در جایی که کارفرما نیاز دارد و مایل است. گچ کاری تمام کابل های تاسیسات برقی که خارج می شوند. بهره برداری از کلیه کاربردهای سقف کاذب با اتصال led و نقطه. برندهای LED و Spot مورد استفاده هزینه بازسازی خانه در سال کابینت ممبران ارزان 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 خواهند بود.

هزینه بازسازی حمام در سال 1401

انجام جابجایی های لازم کلیه لوله های آب تمیز/کثیف و آب گرم/سرد با توجه به طراحی جدید حمام و توالت. نصب یک صافی فلزی کروم 10×30 در زیر کنسول دوش در حمام و یک صافی آبکش فلزی کروم 10×10 در زیر کمد حمام. تعویض رادیاتور توکار در حمام با حوله گرمکن 50×100 و مخفی کردن تمام لوله های لوله کشی. تعمیرات گچ. کاشی های جدید هزینه بازسازی خانه در سال 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت ترک ارزان کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 یا زیرمجموعه آن (با قیمت واحد تا سقف 50 لیر در متر مربع برای پیمانکار در صورت انتخاب رویه، مابه التفاوت آنها متعلق به کارفرما می باشد) شامل کلیه کف و دیوارها. ایراد سخنرانی. نصب براکت کاشی فلزی کرومی در تمامی گوشه ها. ساخت کابین دوش جلوپنجره آلومینیومی شیشه ای ایمن 90×90 6 میلی متری. ساختن صندلی (قابل جداسازی) در داخل کابین دوش. برداشتن ارسی پنجره ساخته شده و نصب دریچه حمام. نصب تابه WC برند هزینه بازسازی خانه در سال 1401با مخزن مخفی در محل تعیین شده. ساخت کابینت حمام جدید (1.85*2.50 متر) با روکش بادکنکی بدنه Mdflam (کابینت پلی اورتان ارزان با کابینت بلند ماشین لباسشویی). ساخت کانتر مرمری 1.00 متری با اتصال سینک ظرفشویی. ساخت سقف کاذب حمام گیره دار 30×30 و نصب و راه اندازی 2 دستگاه روشنایی. نصب سنگ مرمر آستانه درب حمام. عملیاتی. نصب سنگ مرمر آستانه درب حمام. عملیاتی. نصب سنگ مرمر آستانه درب حمام.

هزینه بازسازی دستشویی در سال 1401

(ابعاد Wc: طبقه: 1.20 متر – دیوارها: 11.00 متر – سقف: 1.20 متر)

ترک خوردگی کلیه کاشی های دیوار و کف. لوله کشی کامل. تعمیرات گچ. نصب یک صافی فلزی 10×10 زیر کاسه توالت. نصب کاشی های جدید در هزینه بازسازی خانه در سال 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت پولیشی ارزان کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 یا شرکت های تابعه آن. نصب WC جدید هزینه بازسازی خانه در سال 1401با مخزن مخفی. برداشتن ارسی پنجره ساخته شده و نصب توری WC. ساخت کابینت WC مینی با سینی دستشویی 30 سانتی متری. ساخت سقف کاذب حمام گیره دار 30×30 و نصب و راه اندازی 1 دستگاه روشنایی. نصب سنگ مرمر آستانه درب WC.

هزینه بازسازی آشپزخانه در سال 1401

ساخت سقف کاذب با نور led و نقطه ای در سقف آشپزخانه. انجام جابجایی های لازم تاسیسات آب و برق بر اساس طرح جدید کابینت آشپزخانه. برداشتن و تجدید کاشی های بین کانترها. کاشی های جدید فلاور باکس برای تراس یا معادل آن در کف آشپزخانه. نصب تخته های دامن. ساخت و مونتاژ کابینت آشپزخانه قطعات داخلی درب لاکی و نئوپان (شروع از دیوار سمت راست ورودی درب آشپزخانه تا کل دیوار درب بالکن: 4.55 متر + 1.20 متر + 1.35 متر پایین و بالا). ساخت نیمکت باربیکیو هزینه کابینت انزو ارزان بازسازی خانه در سال 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 (4.55 متر + 1.35 متر). نصب تخلیه ماشین ظرفشویی، سینک، باتری و سوکت دکمه برق. کشیدن پریزهای برق روی دیوارهای دیگر در صورت نیاز. گچ کاری و رنگ آمیزی سقف و دیوارهای بالکن آشپزخانه، پذیرایی و اتاق. آشپزخانه،

هزینه طراحی و بازسازی راهرو – ورودی در سال 1401

ساخت سقف کاذب گچ تخته با نورافکن led آلاچیق در سقف راهرو ورودی. گچ بر روی سایر سقف های راهرو. ساخت گچ سقفی. ساخت قطعات داخلی نئوپان درب قیمت فلاور باکس بزرگ رختکن سیستم ریلی کشویی (1.45 متر در 2.55 متر). ساختن همان روکش کاشی کف آشپزخانه در تمامی طبقات راهرو و ورودی و چسباندن تخته های دام. تعمیر و نوسازی قفل و دستگیره و دوربین دوچشمی و لولای درب استیل.

هزینه بازسازی حال در سال 1401

ابعاد سالن: 46 متر مربع

نصب آنتن تلویزیون، اینترنت و پریز برق روی 3 دیوار در اتاق نشیمن. انتقال رادیاتور واقع در سمت بالکن به محل تعیین شده در سالن همراه با نصب آن. ساخت سقف کاذب گچی با نور ال ای دی و نقطه ای در سقف نشیمن. گچ کاری روی سقف اتاق نشیمن. ساخت یونیت تلویزیون گچ بر روی دیوار تلویزیون تعیین شده و نصب کلیه نقاط روشنایی. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی در دیوار سمت راست ورودی اتاق نشیمن.

هزینه بازسازی اتاق ها در سال 1401

ابعاد اتاق: 55 متر مربع

گچ کاری روی سقف تمام اتاق ها. ساخت گچ تخته و پرده در سقف تمام اتاق ها. نصب هسته های لوستر. نصب کلید و پریز برق در صورت لزوم.

هزینه کابینت و درب در سال 1401

2 کمد (سیستم درب ریلی کشویی بدنه تخته خرده چوب فلاور باکس دیواری ) در اتاق مستر به ابعاد 2.70×2.50 و 2.15×2.50 ساخته می شود. یک کابینت 2.60×2.50 در اتاق مطالعه ساخته خواهد شد. یک کمد 1×2.50 در اتاق 3 در هر اتاق وجود دارد. یک کابینت 1.60×2.50 در اتاق 4 ساخته خواهد شد.

ساخت در مجموع 8 درب مبلمان لاکی از جمله درب اتاق نشیمن با بال دوبل. نصب قفل، دستگیره و لولا.هزینه بازسازی خانه در سال 1401 مرجع خرید فلاور باکس در تهران طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022

هزینه کف پوش لمینیت در سال 1401

اتاق ها + اتاق نشیمن: 101 متر مربع

ساخت پارکت لمینت برند هزینه بازسازی خانه در سال روف گاردن 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 با اتصالات 10 میلی متری برای تمامی اتاق ها و کف سالن ها. گذاشتن تشک 2 زیر. نصب 10 عدد قرنیز سفید تعمیر پروفیل های انتقال پارکت.

هزینه پنجره های پی وی سی در سال 1401

برچیدن کلیه پنجره های چوبی پی وی سی قدیمی اتاق ها، درب های خروجی بالکن آشپزخانه. ساخت و مونتاژ پنجره های پی وی سی دو جداره سفید هزینه بازسازی خانه در سال 1401 طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا صفر تا صد نوسازی آشپزخانه کابینت سرویس طراحی روف گاردن بهداشتی حمام دستشویی با ترند 2022 برند جدید. ساخت و مونتاژ داخلی 2 عدد طاقچه مرمر ریش سفید. وصل کردن پرده های فلای به تمام فلپ های باز. تعویض فتیله های بالکن های شیشه ای ساخته شده با فتیله های آلومینیومی و نوسازی آنها. برداشتن pvc بالکن آشپزخانه و بستن بالکن دوجداره سفید سری هزینه بازسازی خانه در سال 1401

هزینه رنگ سفید در سال 1401

ترمیم گچ صاف کلیه نواحی ترک خورده، شکسته و آسیب دیده سقف و دیوار. استفاده از پرایمر رنگ. طراحی و اجرا روف گاردن رنگ آمیزی کلیه سقف ها و دیوارهای داخلی با رنگ پایه آب سیلیکونی برند هزینه بازسازی خانه در سال 1401 حداقل در دو لایه.

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب pictorial carpet price

5 دیدگاه دربارهٔ «هزینه بازسازی خانه در سال 1401»

 1. بازتاب: نحوه محاسبه بازسازی خانه | معماریکا

 2. بازتاب: بازسازی حمام توالت | معماریکا

 3. بازتاب: طراحی دکوراسیون با تیم معماری | معماریکا

 4. بازتاب: هزینه بازسازی منزل | معماریکا

 5. بازتاب: نحوه ساخت درب چوبی: انواع، دستورالعمل ها، دکور | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *