معماریکا

هزینه بازسازی منزل 2022

هزینه بازسازی منزل

هزینه بازسازی منزل

هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2023 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا

پیشنهاد قیمت نوسازی خانه دوبلکس تهران هزینه بازسازی منزل – در زیر پیشنهاد قیمت بازسازی ما برای این پروژه است. شما می توانید با بررسی پیشنهاد ما هزینه بازسازی دکوراسیون خود را محاسبه کنید. برای جزئیات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2023 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا

تعهد پیمانکار

کلیه برنامه های کاربردی/ساختی که در زیر ذکر شده است توسط پیمانکاری انجام می شود که پیشنهاد را به صورت کلید در دست برای مواد + نیروی کار ارائه می دهد. هزینه های انواع مصالح، حمل و نقل، اسکان، باربری، بهره برداری، معیشت، ایمنی کار، حمل و نقل، نصب و برچیدن داربست، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و غیره به عهده پیمانکار بوده و هیچگونه خسارتی از کارفرما مطالبه نخواهد شد. مسئولیت انواع عیوب، نقص یا اختلالاتی که ممکن است در حین اجرا، تولید، مونتاژ و ساخت و ساز ایجاد شود، بر عهده پیمانکار است. هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2023 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا پیمانکار متعهد می شود در روز کاری اعلام شده در پیشنهاد، درخواست ها / تولیدات را به طور کامل و کامل به کارفرما تحویل دهد. پیمانکار کلیه تولیدات و طرح ها را با ترسیم مدل های سه بعدی به کارفرما ارائه خواهد داد. کارفرماپس از تایید شرکت، تمامی ساخت و کاربردها را آغاز خواهد کرد. تمامی رنگ ها، مدل ها و طرح ها مورد تقدیر، انتخاب و تایید کارفرما قرار خواهند گرفت. هر ماده ای که توسط کارفرما تایید نشده باشد استفاده نخواهد شد.

هزینه بازسازی کامل منزل 1402

 • حذف تمام کاغذ دیواری هایی که روی دیوارها ساخته شده است .
 • برداشتن کلیه کاشی های دیوار و کف حمام و سرویس بهداشتی. برچیدن کاسه توالت، کابینت حمام، سینک، وان دوش و کابینت. برچیدن کلیه شیرآلات، آبنما و مواد اولیه نصب. از بین بردن رادیاتورهای حمام
 • برداشتن تمام دامن پارکت و تایل.
 • از بین بردن تمام کابینت های آشپزخانه. برداشتن کاشی های میز آشپزخانه.
 • دمونتاژ کلیه درب های داخلی و درب استیل.
 • برداشتن قوس در راهروی طبقه پایین.
 • بزرگ شدن دیوارهای جانبی درب ورودی اتاق طبقه پایین با شکستن آنها.
 • برداشتن درب پی وی سی خروجی بالکن آشپزخانه.
 • برچیدن کابینت آشپزخانه در سالن طبقه بالا.
 • برچیدن سقف گچی کاذب در قسمت میانی سقف اتاق نشیمن.
 • برچیدن رختکن و دیوارپوش.
 • از بین بردن نرده کروم ضد زنگ پله ها.
 • حذف تمامی دکمه ها، سوکت ها و کلیدها.
 • برچیدن کابینت های ثابت.

پس از انجام کارهای کریمه، تمامی خاکبرداری ها گونی است و در محل دفن زباله شهرداری ریخته می شود. کلیه کارهای گودبرداری با جرثقیل انجام می شود و به گونه ای تکمیل می شود که مزاحمتی برای ساکنین ساختمان ایجاد نکند. با اتمام کار بازسازی کامل، نظافت خشن آپارتمان انجام می شود و گودبرداری داخل آن باقی نمی ماند.هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2023 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا

هزینه بازسازی آشپزخانه

تولید کابینت آشپزخانه جدید اکریلیک / لاکی بدنه هزینه بازسازی منزلدر مدل و سایز کاملا مناسب برای مدلسازی سه بعدی. کلیه درب ها و کشوها با نام تجاری سامد با سیستم ترمز پیستونی نصب می گردد. در صورت درخواست لوازم جانبی خاص (مانند درب دو بازشو آونتوس، جای بطری، قابلمه روغن، کاسه حبوبات، سبد انباری و …) مونتاژ کامل آنها توسط پیمانکاری که متریال آن توسط کارفرما خریداری می شود، انجام می شود. سنگ نما به عنوان سنگ پیشخوان آشپزخانه ساخته می شود و سینک استیل نصب می شود. کاشی های بین کانترها تجدید خواهند شد. یکسان سازی تفاوت کد بین بالکن آشپزخانه و کف آشپزخانه با تعبیر اسکرید. ساخت گرانیت/کاشی در ابعاد 60×120 و ساخت تخته های گرانیتی به صورت یک پارچه برای کف بالکن و آشپزخانه.

رنگ کابینت آشپزخانه و جنس جنس آن دقیقاً با کابینت ترکیبی ساخته و مونتاژ خواهد شد. کارفرما در مورد طرح های داخلی و خارجی، مدل و رنگ تمام کابینت های آشپزخانه تصمیم می گیرد و ساخت را تایید می کند. ساخت سیستم درب پی وی سی رنگی جدید کشویی دوجداره با بزرگنمایی سمت راست و چپ درب خروجی بالکن آشپزخانه در اندازه های مناسب. برداشتن کاشی های دیوار آشپزخانه و انجام تعمیرات گچ.

جابجایی یا بازسازی کلیه کارهای برقی و لوله کشی مطابق با طراحی جدید آشپزخانه.هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2023 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا

انتقال رادیاتور آشپزخانه به محل مناسب همراه با نصب آن. قرار دادن گچ تخته روی کابینت آشپزخانه، سقف کاذب گچبری و 20 سانتی متر جلوی کابینت و روشنایی پیشخوان با نصب نورافکن های سفید رنگ در فواصل 120 سانتی متری. وسط لامپ آشپزخانه

هزینه بازسازی حمام ها

کارهای بازسازی حمام زیر هر دو حمام (مستر و ان سوئیت) را پوشش می دهد. ساخت و تمامی مونتاژها مطابق نقشه های سه بعدی و پروژه های جدید انجام خواهد شد.

برچیدن کاشی های ساخته شده، وان دوش و کابینت، کابینت، دستشویی، شیرآلات، کاسه توالت در تمامی طبقات و دیوارها. انجام جابجایی و جابجایی کلیه تاسیسات نصب شده بر اساس طرح های جدید سرویس بهداشتی با لوله pvc برند هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2023 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا . انجام تمامی تست ها بدون مشکل. کابین دوشصافی کروم ضد زنگ 10×30 در داخل و صافی کروم ضد زنگ 10×10 در خارج از کابین دوش. جابجایی حوله ها پشت درها. نصب توری های آلومینیومی موتوردار با کشیدن خطوط تاسیسات برقی به پنجره های حمام. اطمینان از کار موازی با روشنایی حمام. در پی انجام کارهای تاسیساتی آب و برق، تکمیل کلیه گچ کاری ها و کف کشی ها با گیج و ترازو با بدون مشکل دادن شیب ها و مناسب سازی کاشی ها برای چیدمان.

استفاده از مواد عایق رطوبتی سرویس بهداشتی هزینه بازسازی منزل در کف. کاشی و سرامیک کاری به انتخاب و قدردانی کارفرما در تمامی دیوارها و کف ها. چسباندن براکت‌های کاشی فلزی کروم ضد زنگ به گوشه‌ها. دادن درزها به رنگهای مناسب و تمیزکاری خشن روی کاشی. هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2023 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا ساخت نوارهای حمام به اتصالات کاشی سقف. تولید کابین دوش سکوری 6 میلی متری آلومینیومی (رنگی یا کرومی رنگ) بدون سینی. ساخت کابینت حمام جدید با آینه led، کابینت رویه، بدنه هزینه بازسازی منزل ، قطعات روکش لاکی . نیمکت از چیمستون ساخته شده و سینک ظرفشویی تعبیه خواهد شد. کابینت حمامسوکت برقی زمین شده و سرپوشیده در محل مناسبی ساخته خواهد شد. نصب سرویس بهداشتی با روکش آسانسور (سیستم بسته شدن آهسته) و مخزن توکار در محل تعیین شده. ساخت کابینت ماشین لباسشویی و جا حوله ای در سرویس بهداشتی اصلی. نصب سنگ مرمر رکاب در. نصب و کارکرد بدون مشکل کلیه میکسرها، شیرآلات، شیرآلات، میکسرهای دوش و کنسول دوش.

هزینه بازسازی دستشویی

برچیدن سنگ توالت ساخته شده، کاشی و کلیه مصالح نصب زیر و رویی. انجام تغییرات و کنترل های لازم سایت. تعمیرات گچ و کف کشی. آزمایشات نصب و کاربرد عایق عایق هزینه بازسازی منزل تکمیل شده است. اجرای کاشی/سرامیک به انتخاب کارفرما. نصب براکت های کاشی ضد زنگ کروم. نصب توری موتور. ساخت استروپ به درزهای کاشی و سقف. ساخت کابینت و سینک توالت فرنگی در اندازه های مناسب. نصب کاسه توالت جدید با سیسترن توکار به جای کاسه توالت. نصب و راه اندازی بدون مشکل کلیه شیرآلات، شیرآلات. پیشنهاد قیمت نوسازی خانه دوبلکس تهران هزینه بازسازی منزل

هزینه بازسازی راهروی طبقه پایین

ساخت گرانیت 60×120 روی زمین به عنوان ادامه آشپزخانه در همین رنگ و مدل. تمدید کفش، رختکن (بدنه هزینه بازسازی منزل 2023 ). ساخت درسوار برای مقطع تعیین شده. طراحی، ساخت و مونتاژ قسمت زیر پله مطابق با درخواست کارفرما. برداشتن قوس و پانل ساخته شده. ساخت پانل حاشیه گچی با نقاشی در دیوار سمت راست راهرو ورودی راهرو و نصب نصب نورپردازی دیوارکوب.

هزینه بازسازی پله ها

حذف نرده ضد زنگ کرومی داخلی. از جمله اسکله روی پله های پوشیده از مرمر. روکش ساخته شده از چوب راش جامد (4 در رنگ دلخواه). ساخت دامن از جنس و رنگ یکسان. ساخت و مونتاژ چوب همرنگ روی نرده و نرده. بازسازی نرده چوبی راهرو بالایی با همان متریال و رنگ نرده نرده. نصب دیوارکوب روشنایی روی دیوار جلوی راه پله . تراس با چوب ترمو هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2023 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا ما پیشنهاد قیمت نوسازی خانه دوبلکس تهران هزینه بازسازی منزل را ادامه می دهیم. با تهیه متن پیشنهادی بسیار مفصل به اطلاع شما و مشتریان گرامی می رسانیم.

هزینه بازسازی راهرو طبقه فوقانی

ساخت و مونتاژ آشپزخانه در راه پله خروجی طبقه بالا در همان مدل آشپزخانه طبقه پایین نوع و رنگ و طرح. ساخت سنگ نیمکت به صورت هزینه بازسازی منزل 1402 و نصب سینک استیل. نصب شیرآلات آشپزخانه. تبدیل کل تیر روی کابینت آشپزخانه به یک سقف صاف با سقف کاذب گچ تخته. ساخت کابینت چند منظوره روی دیوار سمت راست مقابل حمام . کف سازی با سنگ گرانیت 60×120 به رنگ و مدل راهرو طبقه پایین و نصب تخته های دام.

هزینه بازسازی سالن و اتاق

جداسازی کامل سقف کاذب گچ بری هسته پایین در سقف اتاق نشیمن . هوشمند سازی ساختمان  حذف تمام کاغذ دیواری پیدا شد. اجرای گچ ساتن روی دیوارها بعد از کاغذ دیواری . گچ کاری تمام سقف اتاق نشیمن. ترمیم گچ ترک ها، ترک ها، سوراخ ها و قسمت های آسیب دیده در کلیه سقف ها و دیوارهای آپارتمان . سنباده کاری و اجرای آستر روی تمام سقف ها و دیوارها. سفید کاری کلیه سقف ها و دیوارهای داخلی را با رنگ آب پاک کن سیلیکونی در رنگ های دلخواه حداقل در دو لایه رنگ کنید.

به جز راهروهای طبقه پایین و طبقه بالا، کف سرویس بهداشتی حمام ، طبقه آشپزخانه و بالکن، تمام سالن ها و طبقات اتاق های باقی مانده. تشک 2 میلی متری، کفپوش لمینت بدون درز 10 میلی متر . نصب 10 تخته دامن چوبی سفید لاکی. نصب پروفیل های انتقال به کلیه ترانزیشن های درب. صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2023 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا تمام پنجره های چوبی در آپارتمان. ایجاد حفاری شیار، تکمیل عدم وجود درزگیر سیلیکونی در اطراف شیشه، انجام بازرسی خمیر و سنباده. رنگ آمیزی فضای داخلی به رنگ سفید با رنگ پانل مبتنی بر آب. لاک پینوتکس بی رنگ در قسمت بیرونی. تمدید کلیه دکمه ها، پریزها و کلیدهای برق آپارتمان در رنگبندی مناسب.

مبلمان در دکوراسیون داخلی

مطابق با ابعاد تعیین شده و مدل های سه بعدی؛ کلیه تولیدات مبلمان به صورت روکش اکریلیک درجه یک و بدنه هوشمند سازی روف گاردن هزینه بازسازی منزل 1402 محاسبه می شود.

 • کابینت آشپزخانه.
 • کمد اتاق پایین.
 • کمد اتاق بالا.
 • اتاق بالایی با 2 قفسه کتاب.
 • ست رخت کن.
 • کمد
 • کمد اتاق خواب.
 • کابینت حمام.
 • پوشش راه پله.
 • کمد زیر پله.

هزینه بازسازی درب های داخلی

حذف تمامی درب های ساخته شده ساخت درب های چوبی لاکی در رنگ و مدل دلخواه. درب سالن دو بال خواهد بود. در پیشنهاد قیمت نوسازی خانه دوبلکس تهران بالگات، ما تمام درهای داخلی را با کیفیت و بصری بالا می سازیم. شرکت هوشمند سازی ساختمان هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2022 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا

هزینه بازسازی تراس

تراس تکمیل قالب بندی پوشش سقف پی وی سی کف تراس با متریال مناسب. ساخت باربیکیو رنگ آمیزی تمام دیوارها تعمیر و نگهداری درزگیر و بازوهای پنجره.باربیکیو ذغالی

 • باربیکیو باغی بررسی کلیه سیستم های برق و لوله کشی رفع ایرادات در صورت وجود و انجام آزمایشات کلی و تحویل کامل و سالم به کارفرما.
 • تمام کابل هایی که به بیرون می روند در دیوار دفن شده اند و هیچ کابلی در بیرون وجود ندارد.
 • باربیکو آماده نصب لوازم حمام توسط کارفرما خریداری می شود. هزینه بازسازی خانه در سال 1402
 • گذاشتن پریز برق در مناطقی که کارفرما تعیین می کند.
 • بازسازی قرنیزها.
 • پیشنهاد قیمت نوسازی خانه دوبلکس تهران طراحی دکوراسیون داخلی هزینه بازسازی منزل 2023

هزینه بازسازی خانه

آیا به دنبال یک شرکت حرفه ای و پیشنهادی دکوراسیون منزل در تهران هستید؟ نظرات مشتریان ما را بخوانید. وقتی این پروژه و موارد دیگر را بررسی کنید، خواهید دید که در آدرس درستی هستید. شرکت بازسازی  دکوراسیون نوسازی خانه تهران ما مفتخریم که در صدر موارد توصیه شده قرار داریم. بازسازی هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2023 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا

هزینه کامل بازسازی خانه 1402

اول از همه، شما باید با شرکتی شروع کنید که به اندازه کافی توصیه های حرفه ای ارائه می دهد و به عنوان یک فرد شایسته با تمام جزئیات سروکار دارد. بیایید بررسی کنیم که یک پیشنهاد بازسازی و دکوراسیون حرفه ای چگونه باید باشد. بیایید ابتدا چند تصویر واقعی و فعلی در مورد آپارتمانی که ارائه می دهیم را بررسی کنیم. اجازه دهید بعدا ادامه دهیم.

هزینه بازسازی خانه 2023

این یک پیشنهاد قیمت کلید در دست برای کلیه کارهای بازسازی و دکوراسیون آپارتمان دوبلکس واقع در …/تهران می باشد. مدت اعتبار پیشنهاد 3 روز کاری است.

کلیه برنامه های کاربردی/ساختی که در زیر ذکر شده است توسط پیمانکاری که پیشنهاد را ارائه کرده است، به عنوان مبنای کلید در دست برای مواد + نیروی کار انجام می شود. کلیه هزینه های مصالح، ایاب و ذهاب، اسکان، باربری، بهره برداری، امرار معاش، ایمنی کار، حمل و نقل، نصب و برچیدن داربست، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و غیره متعلق به پیمانکار بوده و هیچ گونه هزینه اضافی از کارفرما مطالبه نخواهد شد. هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2023 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا مسئولیت انواع عیوب، نقص یا اختلالاتی که ممکن است در حین اجرا، تولید، مونتاژ و ساخت و ساز ایجاد شود، بر عهده پیمانکار است. پیمانکار متعهد می شود در روز کاری اعلام شده در پیشنهاد، درخواست ها / تولیدات را به طور کامل و کامل به کارفرما تحویل دهد. پیمانکار کلیه تولیدات و طرح های مبلمان را با ترسیم مدل های سه بعدی به کارفرما ارائه می دهد. پس از تایید کارفرما، تمامی مراحل ساخت و درخواست ها آغاز خواهد شد. تمامی رنگ ها، مدل ها و طرح ها مورد استقبال کارفرما قرار خواهند گرفت. انتخاب و تایید خواهد شد. هر ماده ای که توسط کارفرما تایید نشده باشد استفاده نخواهد شد. کلیه شیرآلات، آبنماها و شیرآلات متعلق به کارفرما بوده و مونتاژ کامل آنها متعلق به پیمانکار می باشد.

هزینه بازسازی خانه در تهران

هزینه بازسازی خانه 2023

 • حذف تمام کاغذ دیواری هایی که روی دیوارها ساخته شده است.
 • برداشتن کلیه کاشی های دیوار حمام و سرویس بهداشتی. برچیدن کاسه توالت، صفر تا صد بازسازی کابینت حمام، سینک، وان دوش و کابینت. برچیدن کلیه شیرآلات، آبنما و مواد اولیه نصب. از بین بردن رادیاتورهای حمام
 • برداشتن کلیه پارکت ها، کفپوش های پارکت و تایل کشی.
 • تخریب کامل دیوار از کف تا سقف بین اتاق زیر شیروانی طبقه بالا و اتاق. برچیدن تمام کابینت ها و پوشش های داخل.
 • حذف تمام پشه بندهای تعبیه شده در پنجره ها.
 • از بین بردن تمام کابینت های آشپزخانه. برداشتن کاشی های میز آشپزخانه. بازسازی حمام و توالت

پس از انجام کارهای کریمه، تمامی خاکبرداری ها گونی است و در محل دفن زباله شهرداری ریخته می شود. کلیه کارهای گودبرداری با جرثقیل انجام می شود و به گونه ای تکمیل می شود که مزاحمتی برای ساکنین ساختمان ایجاد نکند. با اتمام کار بازسازی کامل، نظافت خشن آپارتمان انجام می شود و گودبرداری داخل آن باقی نمی ماند.

آشپزخانه

درب های براق، بدنه نئوپان و ساخت تا سقف کابینت های جدید آشپزخانه دقیقاً به اندازه کابینت های آشپزخانه جزیره ای برچیده شده. کلیه درب ها و کشوها با نام تجاری سامد با ترمز پیستونی نصب می شود. در صورت درخواست لوازم جانبی خاص (مانند درب آونتوس، جای بطری، قابلمه روغن، کاسه حبوبات، سبد انباری و …) مواد توسط کارفرما خریداری می شود و پیمانکار مونتاژ را تکمیل می کند. نصب میزهای گرانیتی نصب سینک ضد زنگ. نوسازی کاشی های میز. امتداد کابینت آشپزخانه تا انتهای هود. مونتاژ مجدد توکار و هود. کابینت هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2023 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا ساخت سقف میز ناهارخوری پشت جزیره آشپزخانه سقف کاذب با نور led و نقطه ای. کاشی کاری کف در سایز 60×120. ساخت کفپوش لمینت تا محل اتصال راهروی طبقات سطح کابینت آشپزخانه. نصب پروفیل ترانزیشن پارکت کاشی کارفرما در مورد طرح های داخلی و خارجی، مدل و رنگ تمام کابینت های آشپزخانه تصمیم گیری می کند و ساخت را تایید می کند. ساخت کابینه

حمام – WC

بازسازی کامل حمام و سرویس بهداشتی، کاشی دیوار و کف. برند هزینه بازسازی منزل 1402 برای تمامی کاشی های کف داخلی و تراس استفاده خواهد شد. کاشی متر مربع قیمت واحد تا 75 لیر متعلق به پیمانکار بالا متعلق به کارفرما می باشد. نصب براکت های کروم ضد زنگ گوشه کاشی ها و اتصال آنها. تغییر قسمت داخلی دوش ها به کروم غیر براق 30×10 و زهکش های خارجی به زهکش های کروم ضد زنگ 10×10 ساخت کابین دوش با شیشه سکوری 6 میلی متر، رکاب آلومینیومی (بدون فرورفتگی) در رنگ های دلخواه، مناسب برای حمام اصلی و حمام اختصاصی. ساختن صندلی در دوش حمام اصلی و انتقال میکسر دوش به محل مناسب. کنسل کردن رادیاتور حمام و جابجایی آن پشت در به عنوان حوله گرم کن. کابینت ارزان هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2023 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا نئوپان بدنه، قطعات پوشش بیرونی هایگلاس، ساخت کابینت حمام آینه ای جدید. نصب تعداد مناسب وسایل روشنایی با ساخت سقف کاذب فلزی گیره دار 30×30 روی سقف حمام و سرویس بهداشتی. نصب توری های آلومینیومی روی پنجره ها. نصب تابه های WC داخلی و خارجی طراحی و اجرا کابینت هزینه بازسازی منزل 2023 با مخزن مخفی. ساخت کابینت ماشین لباسشویی در حمام اصلی. استفاده مجدد از پیشخوان کابینت حمام اصلی. بازسازی کاشی کف سونا.

راهروها

چیدمان طبقات راهروی طبقه پایین با همان گرانیت های 60×120 مانند مدل آشپزخانه. بازسازی رختکن ساخته شده (قسمت داخلی نئوپان، قسمت روکش بیرونی قسمت هزینه بازسازی منزل 2023 ). ساخت سقف کشسان در سقف راه پله طبقه فوقانی. کفپوش لمینت راهرو طبقه فوقانی.

مشاوره دکوراسیون منزل در تهران– البته، کابینت آشپزخانه ارزان هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2023 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا پیدا کردن شرکت ها یا افراد مناسب در این زمان بسیار دشوار است، زمانی که همه کسانی که قبل از آنها به عنوان دکوراتور در بازار هستند. شما به تحقیق خود ادامه دهید و به همین دلیل است که اینجا هستید.

حال

ساخت سقف کاذب با نور led و نقطه ای در اتاق نشیمن. مرکزیت نصب لوستر و عملکرد با دکمه های مجزا

بالکن ها

پوشاندن کف هر دو بالکن، دیوارهای پیشانی جلو و بالای نرده ها روی روکش با کاشی های مدل و رنگ انتخابی. تجدید فیلترها رنگ آمیزی نرده ها با رنگ مصنوعی برند DYO در رنگ های مناسب با رنگ ساختمان. تعمیر دیوار و سقف بالکن و رنگ آمیزی آنها با رنگ نمای بیرونی آب پایه برند هزینه بازسازی منزل 2023 در رنگهای مناسب با رنگ ساختمان. بازسازی و نوسازی منزل

کف تراس

کف تراس و دیوارهای نما؛ ساخت کاشی کامل در رنگ و مدل به انتخاب کارفرما. تازه کردن فیلتر نوسازی کاشی کف آشپزخانه تراس. اصلاح عیوب و عیوب کابینت در صورت وجود و تنظیم روکش

کف پوش لمینیت

به جز کف های مرطوب؛ پوشش کلیه اتاق ها، اتاق نشیمن، قسمت کابینت آشپزخانه، لندینگ طبقه فوقانی با پارکت لمینت برند کابینت ممبران ارزان هزینه بازسازی منزل 1401 با اتصال 10 میلی متری در مدل به انتخاب و قدردانی کارفرما می باشد. قرار دادن تشک های 2 به 1 در زیر پارکت. تمام تخته های دامن 10 تکه دامن سفید لاکی خواهند بود. ساخت تمام دامن های گرانیت راهرو از همان تخته دامن 10 اینچی لاکی سفید.

گچ

پس از برداشتن کاغذ دیواری از تمام سطوح دیوار؛ ایجاد کلیه سطوح لازم برای رنگ آمیزی و سفیدکاری در صورت لزوم با استفاده از گچ. کابینت ترک ارزان ساخت گچ بر روی تمامی سقف های کاذب گچی. گچ کاری صاف همه سطوح، سنباده زدن و استفاده از پرایمرهای رنگ برند هزینه بازسازی منزل .

وایت واش رنگ

رنگ آمیزی کلیه سقف های داخلی با رنگ سقف مخصوص برند هزینه بازسازی منزل حداقل در دو لایه. رنگ آمیزی تمام دیوارها با رنگ پاک شونده سیلیکونی پایه آب هزینه بازسازی منزل 1402 در رنگ های دلخواه. رنگ آمیزی تمام درب های داخلی آپارتمان ها به رنگ سفید با رنگ مخصوص درب پانل. کابینت پلی اورتان ارزان بررسی دستگیره ها، قفل ها و لولاها، ترمیم آسیب های آنهایی که کار نمی کنند، در صورت وجود. رنگ آمیزی شده در رنگی سازگار با رنگ های درب کابینت که تغییر نمی کند. ترمیم و سمباده زنی قسمت های شکسته و ترک خورده و آسیب دیده کلیه پنجره ها لاک زدن داخلی و خارجی در رنگ مناسب. تعمیر و لاک زدن چوب های سقف تراس به همین ترتیب. لاک زدن نرده و پله به رنگ مناسب.

پشه بند

ساخت توری مگس آکاردئونی سیم فولادی مناسب برای رنگ های آستانه پنجره از بیرون همه بال های بازشو پنجره ها و درهای بالکن.هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2022 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا کابینت انزو ارزان قیمت بازسازی کابینت آشپزخانه

نصب الکتریکی

نصب و راه اندازی تاسیسات برقی کلیه سقف های کاذب چراغ دار، سقف کشسان. مارک نوارهای LED و موتورهای آنها و نقاطی که قرار است چیده شوند هزینه بازسازی منزل 2023 خواهند بود. گرفتن کلید در سالن کنار در. سوکت ها را بین میزهای کابینت پولیشی ارزان آشپزخانه زیر کابینت جابه جا کنید. اضافه کردن سوکت های اضافی به مکان های درخواستی کارفرما برای سهولت استفاده. بررسی کلیه تاسیسات برقی در آپارتمان، رفع ایرادات و عیوب کسانی که کار نمی کنند.

لوله کشی آب

مونتاژ کامل کلیه شیرهای حمام، آبنما و شیرآلات، شیرآلات و شیرهای شستشو و ماشین ظرفشویی.هزینه بازسازی منزل در سال 1402 باز سازی و نوسازی خانه در سال 2023 طراحی و اجرا صفر تا صد دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با معماریکا طراحی روف گاردن

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب hand made khatam backgammon

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *