معماریکا

نحوه محاسبه بازسازی خانه

نحوه محاسبه بازسازی خانه

نحوه محاسبه بازسازی خانه

نحوه محاسبه نوسازی و دکوراسیون آپارتمان را می توانید در این مقاله یاد بگیرید. ما پیشنهاد قیمت خود را برای بازسازی خانه در نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران  به اشتراک می گذاریم. به این ترتیب می توانید محاسبات، خودکار و مداد خود را انجام دهید. هزینه بازسازی خانه در سال 1401

نحوه محاسبه بازسازی خانه – می توانید با بررسی پیشنهاد ما در زیر، یک محاسبه بازسازی کامل را انجام دهید. در اینجا پاسخ های دقیق و روشنی به سؤال شما در مورد نحوه محاسبه محاسبه بازسازی خانه آورده شده است

پیشنهاد قیمت کلید در دست کلیه کارهای بازسازی و دکوراسیون آپارتمان دوبلکس واقع در ../نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران می باشد. مدت اعتبار پیشنهاد 3 روز کاری است.

کلیه برنامه های کاربردی/ساختی که در زیر ذکر شده است توسط پیمانکاری که پیشنهاد را ارائه کرده است، به عنوان مبنای کلید در دست برای مواد + نیروی کار انجام می شود. کلیه هزینه های مصالح، ایاب و ذهاب، اسکان، باربری، بهره برداری، امرار معاش، ایمنی کار، حمل و نقل، نصب و برچیدن داربست، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و غیره متعلق به پیمانکار بوده و هیچ گونه هزینه اضافی از کارفرما مطالبه نخواهد شد. مسئولیت انواع عیوب، نقص یا اختلالاتی که ممکن است در حین اجرا، تولید، مونتاژ و ساخت و ساز ایجاد شود، بر عهده پیمانکار است.

پیمانکار متعهد می شود در روز کاری اعلام شده در پیشنهاد، درخواست ها / تولیدات را به طور کامل و کامل به کارفرما تحویل دهد. پیمانکار کلیه ساخت و طراحی های مبلمان را با ترسیم مدل های سه بعدی به کارفرما ارائه می دهد. نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا ساخت باربیکیو صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران پس از تایید کارفرما، تمامی مراحل ساخت و درخواست ها آغاز خواهد شد. تمامی رنگ ها، مدل ها و طرح ها مورد استقبال کارفرما قرار خواهند گرفت. انتخاب و تایید خواهد شد. هر ماده ای که توسط کارفرما تایید نشده باشد استفاده نخواهد شد. کلیه شیرآلات، آبنماها و شیرها، سینک آشپزخانه متعلق به کارفرما و مونتاژ کامل آنها متعلق به پیمانکار می باشد.

نحوه محاسبه بازسازی خانه در تهران

کریمه – تخریب – حفاری

شکستن کاشی های ساختاری در کف آشپزخانه و راهرو.

برچیدن کابینت آشپزخانه با لوله کشی آنها به طور کامل.

شکستن کاشی های حمام و حمام، برچیدن تمام مواد داخلی لوله کشی، سینک، رادیاتور.

شکستگی و جداسازی کامل وان. تعمیرات اسکرود و گچ.

برچیدن تخته های پارکت توکار.

پس از انجام کارهای کریمه، تمامی خاکبرداری ها گونی است و در محل دفن زباله شهرداری ریخته می شود. کلیه کارهای خاکبرداری با جرثقیل انجام می شود و به گونه ای انجام می شود که مزاحمتی برای ساکنین ایجاد نشود. پس از اتمام کار بازسازی کامل، نظافت خشن آپارتمان انجام می شود و گودبرداری داخل آن باقی نمی ماند.

آشپزخانه

ساخت کابینت آشپزخانه جدید با روکش بادکنکی بدنه نئوپان در رنگ و طرح و مدل به انتخاب کارفرما. کلیه درب ها و کشوها با نام تجاری سامد با ترمز پیستونی نصب می شود. در صورت درخواست لوازم جانبی خاص (مانند درب آونتوس، جای بطری، قابلمه روغن، کاسه حبوبات، سبد انباری و …) مواد توسط کارفرما خریداری می شود و پیمانکار مونتاژ را تکمیل می کند. ساخت پیشخوان نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران با سینک 120 سانتی متری ضد زنگ در رنگ های دلخواه. نوسازی کاشی های میز. کاشی کاری کف در سایز 60×120. جابجایی و نوسازی رادیاتور لانه زنبوری که بر روی دیوار آشپزخانه زیر پنجره در ابعاد مناسب تعبیه شده است. نصب و راه اندازی رادیاتور پانلی جدید برند روف گاردن با چوب ترمو در دیوار سمت راست درب ورودی به همراه لوله کشی آن.

حمام – WC

شکستگی کاشی دیوار حمام و توالت. کلیه تعمیرات گچ کاری. استفاده از عایق رطوبتی نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران در کف. جابجایی و جابجایی کلیه تاسیسات پایین و بالایی تاسیسات آب طبق طرح جدید. نوسازی کلیه کاشی های کف و دیوار در رنگ و مدل انتخابی کارفرما. نام تجاری کاشی ها با نام تجاری طراحی و اجرا روف گاردن خواهد بود. نصب و اتصال براکت‌های زاویه‌دار کروم کرنر طراحی روف گاردن. تعویض صافی کابین دوش به صورت کروم ضد زنگ 30×10 و صافی های خارجی به عنوان صافی های کروم ضد زنگ 10×10. ساخت شیشه سکورید 6 میلی متری قالب های آلومینیومی (بدون قایق) در رنگ های دلخواه در سایزهای مناسب. قسمت های پوشش بیرونی بدنه مرجع خرید فلاور باکس در تهران بالون، حمام جدید آینه دار و کابینت های WC. ساخت کابینت ماشین لباسشویی در حمام و کابینت جا حوله ای در حمام. نصب تعداد مناسب وسایل روشنایی با ساخت سقف کاذب فلزی گیره دار 30×30 روی سقف سرویس بهداشتی. نصب توری های آلومینیومی جدید روی پنجره ها. نصب و راه اندازی تابه WC برند تراس با چوب ترمو با مخزن توکار داخلی و خارجی در سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی. نصب سنگ مرمر آستانه در.

کاشی / سرامیک

کف راهرو، آشپزخانه، سرداب، بالکن با سرامیک 60×60 یا 60×120 نوسازی می شود. قرنیزها به صورت 10 تخته قرنیز سفید ساخته می شوند.نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران محاسبه آنلاین قیمت کابینت هایگلاس مدرن کلاسیک نئوکلاسیک

پارکت ها

تمام تخته های دامن 10 عددی تخته دامن سفید لاکی خواهند بود. پارکت های ساختاری تراشیده و سیسترسیلا با لاک وارداتی برند نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران ساخته می شود. تمدید تمام پروفایل های انتقال.

وایت واش رنگ

قسمت های شکسته، آسیب دیده یا ترک خورده در تمامی سطوح سقف و دیوار با گچ گچ ترمیم و سمباده می شود. رنگ آمیزی کلیه سقف های داخلی با رنگ سقف مخصوص برند هوشمند سازی ساختمان  حداقل در دو لایه. رنگ آمیزی تمام دیوارها با رنگ پاک شونده سیلیکونی پایه آب نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران در رنگ های دلخواه.

نصب الکتریکی

کلیه تاسیسات برقی بررسی می شود و در صورت عدم کارکرد تعمیرات انجام می شود. تمامی اسپات های توکار با اسپات های جدید 6 وات نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران تعویض می شود. تاسیسات برقی مورد نیاز بنا به درخواست و نیاز کارفرما در مکان های مورد نیاز نصب خواهد شد. تمامی دکمه ها، سوکت ها و کلیدها با دکمه های جدید صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان تعویض خواهند شد. تعداد بیمه ها به 7 مورد افزایش می یابد و همه آنها با بیمه های برند زیمنس تمدید می شوند. پانل فیوز روی درب فولادی قرار خواهد گرفت.

لوله کشی آب

مونتاژ کامل تمام شیرآلات حمام آشپزخانه، آبنما و شیرآلات، شیرآلات و شیرهای شستشو و ماشین ظرفشویی.

درب های داخلی

حذف تمام درب های ساخته شده پانل های آمریکایی در جای خود، ساخت انواع جدید در مدل ها و طرح های رنگی مطابق با میل کارفرما. درب سالن گسترش یافته و به صورت سیستم بال با توله ها ساخته می شود.نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر هوشمند سازی روف گاردن تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران

نحوه محاسبه بازسازی سرویس بهداشتی

در کدام اتاق از چه نوع نورپردازی استفاده کنیم؟ آیا می دانستید که نور بر سلامتی شما تأثیر می گذارد؟ چگونه نورپردازی را انتخاب کنیم؟

چگونه نورپردازی را انتخاب کنیم؟ شرکت هوشمند سازی ساختمان انتخاب نور اتاق نشیمن ، آشپزخانه، راهرو، اتاق خواب و اتاق مطالعه چگونه باید باشد؟

ما در طول روز فعالیت های زیادی را با هم در اتاق نشیمن و اتاق نشیمن انجام می دهیم که بیشترین زمان را در آن سپری می کنیم. متوجه خواهید شد که نور ممکن است بسته به فعالیت متفاوت باشد.

بنابراین ، استفاده از نور یکنواخت در اتاق نشیمن و اتاق نشیمن اشتباه است.نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران

این نورپردازی ها که برای مصارف تزئینی نیز استفاده می شوند به ما این امکان را می دهند که زمان با کیفیتی را سپری کنیم و بهره وری خود را در کارمان افزایش دهیم.

تعیین نوع نور مورد نیاز اتاق نشیمن و سالن، کار ما را آسان می کند.

اگر چه نورپردازی در دکوراسیون مهم تلقی نمی شود، اما کل هاله خانه ما را تغییر می دهد.

هر کاری که انجام می دهیم به محیط نور متفاوتی نیاز دارد. نور کم هنگام لذت بردن از سینما، روشن هنگام غذا خوردن و سطح نور معمولی در محیط های چت مورد نیاز است.

به همین دلیل می توانیم با روش های نورپردازی چند منظوره کیفیت زندگی آن اتاق را افزایش دهیم.

به عنوان یک روش نورپردازی، سقف‌های کاذب کاربردی، سقف‌های کشسان، پاپیه ماشه و نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی طراحی دکوراسیون داخلی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران و چراغ‌های متوالی مورد استفاده در نورپردازی کف، چندین نوع لوستر به‌عنوان نورپردازی مرکزی، پایه‌ها و لامپ‌های دیواری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نحوه محاسبه بازسازی حمام

شما می توانید با استفاده درست از نورپردازی های زیادی از این دست، محیطی راحت در اتاق خود ایجاد کنید.

الگوهای نور ممکن است با توجه به اندازه اتاق، ارتفاع سقف و نحوه دریافت نور متفاوت باشد. نحوه محاسبه شرکت بازسازی  بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران اگر اتاق شما یک اتاق نشیمن بزرگ است، ممکن است یک نورپردازی کافی نباشد. در چنین سالن هایی باید از سیستم نوری استفاده شود که دیوارهای اتاق را بپیچد و تمام سقف را بپوشاند. برای این روش باید از سقف های کاذب استفاده کرد که اجازه می دهد نور به طور همگن در اتاق پخش شود.

با ایجاد نورپردازی کف در راهروها و پله هایی که نور کمتری دریافت می کنند، می توانیم محیط مفیدتری ایجاد کنیم. قیمت هر متر کابینت

چگونه نورپردازی را انتخاب کنیم؟ هنگام انتخاب، می توانید یک گوشه مطالعه با یک چراغ کف بسازید. با قرار دادن یک لوستر طولی روی میز در وسط میز ناهارخوری می توانید ظرافت اتاق غذاخوری را ایجاد کنید.

می توانید در گوشه ای که تلویزیون قرار دارد از یک لوستر کم نور استفاده کنید. به این ترتیب می توانید سالن کاربردی و مفیدتری را به دست آورید که هر نقطه آن به طور جداگانه نورپردازی می شود.

به این ترتیب می توانید ترکیب نورهای مختلفی را با سبک های مختلف نور ایجاد کنید.نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران

می توانید روی عکس شخصی که در اتاق نشیمن یا زیر یک تابلوی نقاشی زیبا برایتان ارزش قائل هستید، یک تصویر تزیینی با دیوارکوب و نحوه محاسبه بازسازی خانه ارائه دهید.

در حین انجام این انتخاب ها باید یکپارچگی اتاق و جزئیات دکوراسیون را رعایت کنیم. یکپارچگی و سبک صفر تا صد بازسازی دکوراسیون برای نورپردازی اتاق نشیمن مهم است.

اتاق در نیازهای تزئینی نیز بسیار مهم است. نورپردازی برای اشیا و لوازم جانبی می تواند جلوه های چشمگیر و قابل توجهی در اتاق ایجاد کند.

نحوه محاسبه بازسازی آشپزخانه

با این شیطنت های کوچک می توانید به اتاق نشیمن خود سبک ببخشید.

اگر اتاق شما کوچک است، به نور کمتری نیاز دارید. نوع نور مورد نیاز باید کم نور و کم نور باشد. در حالی که می توانید با یک چراغ رومیزی کوچک یک تصویر تزئینی دریافت کنید، در صورت لزوم می توانید نور کم را دریافت کنید.

مهم است که روشنایی مورد نیاز خانه خود را از میان هزاران نور پیدا کنید. نورپردازی خانه شما مانند هر چیز دیگری باید سبک شما را منعکس کند. نورپردازی مفرح، شیک و مفید باعث افزایش کیفیت منزل شما می شود.نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس کابینت بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران

نور نادرست می تواند بر سلامت چشم تأثیر منفی بگذارد و باعث خستگی جسمی شود. کابینت ارزان در مورد نحوه انتخاب نور، البته میزان نوری که هنگام مطالعه کتاب استفاده می کنید و میزان نوری که هنگام تماشای تلویزیون استفاده می کنید، البته یکسان نیستند. کمبود نور و روشنایی بیش از حد در اتاق می تواند باعث بروز حوادث ناخوشایند خانگی شود. نورپردازی مناسب را برای دکوراسیون اتاقی که استفاده می کنید و برای سلامتی خود انتخاب کنید.

اگر سبک کلاسیک در خانه خود ایجاد کرده اید، لوستر، دیوارکوب و چراغ های کفی که انتخاب می کنید باید با رزگلد و مهره ها، شیشه و مواد براق خیره کننده باشند. اگر سبک روستیک و اسپرت را انتخاب کرده اید، ترجیحات شما باید بیشتر لوازم پارچه کتان و نورپردازی دقیق چوبی باشد. بازسازی سرویس های بهداشتی با کمترین هزینه و بدون تخریب

هر اتاق در خانه شما باید مقدار متفاوتی نور دریافت کند. نور طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه باید روشن باشد تا توجه را افزایش دهد تا حادثه ای ایجاد نکند. سالن یا اتاق نشیمن ما نورپردازی کاربردی است. اتاق خواب ها باید به رنگ نور روز کم نور باشد که خواب را مختل نکند. روی میز کار در حالی که از نورپردازی از بالا و پشت سر فرد شاغل استفاده می شود باید از چراغ های کف برای میز استفاده شود.

نحوه محاسبه بازسازی منزل

آیا با مدل، رنگ، ترندهای سال گذشته، فرش، پرده، صندلی راحتی گیج شده اید؟ آیا ما پذیرای ایده های جدید هستیم؟ بیایید برخی از ایده های خود را با هم ترکیب کنیم

مدل ها و انتخاب مبلمان اتاق نشیمن برنامه ریزی کنید، اندازه اتاق نشیمن شما برای ابعاد مبلمان حیاتی است. نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت کابینت آشپزخانه ارزان روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران به عنوان مثال: شما می توانید ابعاد اتاق نشیمن خود را روی یک کاغذ خشن بنویسید یا ترسیم کنید ، باور کنید، راحت تر از این است که فکر کنید در مورد مبلمان چه چیزی در اتاق نشیمن قرار دهید.

وقتی ابعاد اتاق نشیمن خود را داشته باشید، انتخاب مدل آسانتر است. اگر مدلی که دوست دارید با ابعاد اتاق نشیمن شما مطابقت نداشته باشد، ممکن است ناامید شوید. بنابراین، اندازه و طرح خرید شما یک عنصر مفید برای شما است.

در حین انجام پلان و نقشه مبلمان اتاق نشیمن باید تمامی مواردی را که در اتاق نشیمن از آنها استفاده خواهیم کرد در این طرح ارزیابی کنیم. نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد کابینت ممبران ارزان طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران میز، صندلی ، میز قهوه ، میز قهوه، اینها مواردی هستند که فضای اتاق نشیمن ما را اشغال می کنند. لوازم جانبی که مکمل دکوراسیون اتاق نشیمن ما هستند نیز باید مورد توجه قرار گیرند.

انتخاب رنگ بسیار آزاد دارید. امروزه بسیاری از فروشگاه های مبلمان و مبل به شما این امکان را می دهند که رنگ ها را با کارتل های رنگی خود انتخاب کنید. این گزینه ها به شما این امکان را می دهد که بافت مبلمان و پارچه را در کنار رنگ انتخاب کنید. نحوه ساخت روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک

انتخاب مبلمان و ست مبل بزرگ‌ترین قدم در مبلمان اتاق نشیمن است، زیرا فرش دایره‌ای پهن روی پرده دارد.نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران

یکی از مهم ترین نکاتی که در انتخاب صندلی باید به آن توجه کرد کیفیت و راحتی آن است. انتخاب محصولاتی که با بودجه شما مناسب ترند در سایر عناصر جانبی ضرری ندارد. نورپردازی میز و صندلی یا لوازم جانبی که در آن از مهمانان خود میزبانی می کنیم باید کمی ارزانتر باشد. ما می‌توانیم با خرید صندلی با کیفیت خوب، میزان کاهش را از سایر عوامل ارزیابی کنیم.

آیا شما سبک خود را دارید؟ آن را هم تعیین کنید

آیا سبک شما واضح است؟ آن را هم تنظیم کنید. تصمیم بگیرید که شانس خود را برای حذف برخی از هزاران گزینه افزایش دهید. هنگام تعیین سبک اتاق نشیمن خود، باید زمانی را که در اتاق نشیمن می گذرانید نیز در نظر بگیرید. اگر اتاق نشیمن خود را برای استفاده روزانه ترجیح می دهید، ارزیابی گزینه های راحت مفید است. اگر دفعات استفاده شما از مبلمان اتاق نشیمن مهمان به مهمان است، می توانید طرح های تزئینی بیشتری را در نظر بگیرید.

انواع مختلفی از گزینه های مبلمان وجود دارد. در بین این گزینه ها، مطمئناً مدلی را خواهید یافت که مناسب استایل و بودجه شما باشد. برخی از این گزینه ها عبارتند از: شهرستانی ، سنتی، نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی کابینت ترک ارزان شیرآلات کف منزل در تهران ، بوهمی، روستایی ، رسمی، اسپرت و بسیاری از مدل ها در قالب های مدرن، رمانتیک، معاصر، برقی، الهام گرفته از مدیترانه.

گزینه های انتخاب مبلمان اتاق نشیمن را ارزیابی کنید

هنگام تصمیم‌گیری در مورد این مدل‌ها، می‌توانید گزینه‌های مختلف را از طریق اینترنت از روی راحتی عصر ما ارزیابی کنید و سبک سالن‌های خود را برنامه‌ریزی کنید. نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی کابینت پلی اورتان ارزان دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران در حالی که محدودیت بازدید از چند فروشگاه در روز را دارید، می توانید با نشستن به ده ها فروشگاه در اینترنت مراجعه کنید. همچنین می توانید بروید و مبلمانی را که تعیین کرده اید در اینترنت بررسی کنید.

همچنین می توانید گزینه های یونیت صندلی میز و ست میز قهوه خوری ست مبل هایی که انتخاب کرده اید را با توجه به ابعاد اتاق نشیمن خود ارزیابی کنید. می توانید با روحیه ای آزاد ترکیب مبلمان اتاق نشیمن را خودتان بسازید. اگر روحیه طراح دارید، چرا که نه.

نمودارهای رنگی برای شما بدون محدودیت در رنگ

اگر هنگام انتخاب رنگ مبلمان رنگی را برعکس کفپوش انتخاب کنید، مبلمان و کفپوش شما نیز جلب توجه می کند. نحوه محاسبه بازسازی خانه آشپزخانه سرویس کابینت انزو ارزان بهداشتی حمام توالت صفدر تا صد طراحی دکوراسیون و نوسازی کابینت روشیویی شیرآلات کف منزل در تهران اگر رنگ کف و سقف دیوار یکپارچه باشد، اتاق نشیمن شما جادارتر و روشن تر به نظر می رسد.

اگر دیوار کانونی شما گوشه تلویزیون شماست، کابینت پولیشی ارزان می توانید ظرافت اتاق نشیمن خود را با یک کنسول دیواری مناسب با سبک اتاق نشیمن یا یک واحد تلویزیونی طرح گچ تخته ای افزایش دهید. می‌توانید اتاق‌های نشیمن مدرن را با میز قهوه‌خوری بزرگ، غنا با گلدوزی‌های ورق طلا، ظرافت اسپرت با تغییر رنگ و اتاق نشیمن روستایی با استفاده از چوب فراوان طراحی کنید.

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب pictorial carpet price

2 دیدگاه دربارهٔ «نحوه محاسبه بازسازی خانه»

  1. بازتاب: محاسبه آنلاین قیمت کابینت هایگلاس مدرن کلاسیک نئوکلاسیک | معماریکا

  2. بازتاب: بازسازی حمام توالت | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *