معماریکا

طراحی دکوراسیون با تیم معماری

طراحی دکوراسیون با تیم معماری

طراحی دکوراسیون با تیم معماری

طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی معماری داخلی  عبارت است از طراحی و اجرای فضاهای داخلی ساختمان ها در راستای پروژه و کاربردی و تراز کردن آنها. به عنوان کارکرد برقراری روابط مبلمان و فضا بین افراد و حوزه  معماران داخلی تعریف می شود که می توانند به این آثار دست یابند . هزینه بازسازی خانه در سال 1401

معماری داخلی چیست – معماری داخلی  حرفه ای است که رابطه کاربر-فضا-عملکرد را با طراحی ترکیب می کند. این بر اساس کاربرد همراه با طراحی است.  می توان آن را رشته ای تعریف کرد که فضاهای داخلی را با در نظر گرفتن نیازهای جسمی و روحی افراد در فضاها از نظر ارزش زیبایی شناختی و کارکرد طراحی  می کند.

معماری داخلی با تلفیق زیبایی شناسی و عملکرد به روشی صحیح شکل می گیرد.

طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری

معمار داخلی؛

 • شناسایی، تحقیق و حل خلاقانه مسائل مربوط به عملکرد و کیفیت فضاهای داخلی،
 • داشتن تخصص در برنامه نویسی، تجزیه و تحلیل طراحی، برنامه ریزی فضا، زیبایی شناسی و کنترل سایت، سیستم ها و اجزای داخلی، مقررات ساختمان، مجموعه ها، مصالح و کفپوش ها و ارائه خدمات مطابق با این اطلاعات،
 • این شخصی است که نمودارها، نقشه ها و اسناد را برای طراحی داخلی برای بهبود کیفیت زندگی و حفظ سلامت، ایمنی، رفاه و محیط زیست مردم آماده می کند.

معمار داخلی باید طراحی یک فضا را با اتخاذ رویکردهای نوآورانه یا اقتصادی توسعه دهد. طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون هوشمند سازی ساختمان  داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی فضاهای کاربردی را با در نظر گرفتن سلایق شخصی افراد، وضعیت اقتصادی-اجتماعی یا ویژگی های فیزیکی و روانی افراد طراحی می کند. با توسعه فناوری، نوآوری هایی از نظر تجهیزات دیده می شود. طراحی و اجرا روف گاردن معمار داخلی باید تحولات و نوآوری ها را  در طراحی داخلی منعکس کند

معمار داخلی طرح هایی را با هدف ارائه راهکارهای جدید و اقتصادی به سازمان فضایی انجام می دهد. او به عنوان یکی از الزامات حرفه خود، با پرداختن به داده های اساسی، دوباره با دغدغه حال و آینده، به تحقیق درباره مسائل انسانی-تجهیزات-فضایی فراتر از اشکال و ابعاد معمولی می پردازد. از پیشرفت های مواد و فناوری در طراحی فضا و تجهیزات استفاده می کند. مناطقی که معماران داخلی به آنها خدمت می کنند را می توان به شرح زیر فهرست کرد:

 1. او در تیمی که فرآیند (تصمیم گیری-پیاده سازی) را از اولین مراحل طراحی فضا، مطالعات تا پایان برنامه ها انجام می دهد، شرکت می کند. طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی صفر تا صد هوشمند سازی ساختمان آشپزخانه و سرویس بهداشتی اندازه و داده‌های استفاده از مبلمان (سخت‌افزار) مخصوص فضا را مطابق با داده‌های به‌دست‌آمده تعیین می‌کند و اشکال اصلی را درک می‌کند.
 2. این یک واقعیت است که سازماندهی مجدد فضای داخلی بیشتر از ساخت ساختمان های جدید مورد نیاز است. کارکرد جدید پیش بینی شده در فضای داخلی ساختمان هایی را که کارکرد جدیدی جدا از کارکرد قدیمی تکمیل شده یا به آنها داده خواهد شد، با توجه به شیوه زندگی و رفتار افراد، تحلیل و سازماندهی می کند.
 3. تعیین و مرمت فضاهای داخلی بناهای قدیمی که به عنوان میراث فرهنگی یا آثار تاریخی تعیین می شوند و اقلام (مبلمان، عناصر ساختمانی و …) موجود در این فضاها. این در حیطه کار معمار داخلی است که واسطه ای در پذیرش و ترویج هنر و فرهنگ سنتی ما باشد.

یک  معمار داخلی  از لحظه ای که با کاربر و فضا مواجه می شود شروع به خلق طرح خود در ذهن خود می کند.  طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتیتخیل و تجسم توانایی های بسیار فعالی هستند. همچنین توانایی پیش بینی احتمالات احتمالی، خطرات و اختلالات احتمالی را دارد. این که استفاده کنندگان فضاهای داخلی طراحی شده توسط معمار فلاور باکس برای تراس داخلی  انسان هستند، یعنی حرفه ای انسان محور دارند، نشان می دهد که آنها نیز به دانش و مهارت مشاهده نیاز دارند. این ویژگی ها که مطابق با الزامات موجود است  به موفقیت معمار داخلی در زمینه حرفه ای کمک می کند. باید ویژگی‌های فرهنگی و حالات روحی افراد را تحلیل کرد و با شناختی که دارند آن‌ها را تحلیل کرد و بر اساس آن طرح‌هایشان را انجام داد.

دکوراسیون داخلی با تیم معماری

به عنوان خانواده دیوانه دکور، هدف ما ترکیب زیبایی و راحتی در فضای داخلی است. طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتیبازسازی سرویس های بهداشتی با کمترین هزینه و بدون تخریب ما فضاهای زندگی را ارائه می دهیم که با توجه به تقاضای مشتری و عملکرد فضا ساخته شده است. ما به همراه دوستان معمار داخلی خود بهترین انتخاب ها را برای طرح ها، مبلمان شیک و متریال هایی انجام می دهیم که کیفیت زندگی شما را افزایش می دهد. ما مکان های رویایی شما را با تصاویر سه بعدی به شما پیشنهاد می کنیم.

مراحل کسب و کار ما؛ طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک شرکت هوشمند سازی ساختمان نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی پس از نقشه های کروکی، پروژه با توجه به نیاز تنظیم می شود. سپس نوبت به برنامه ریزی می رسد. اثاثیه قرار داده شده است. نقشه های سه بعدی تکمیل شده است.

دوستان معمار داخلی ما با استفاده صحیح از مصالح مربوطه زیبایی لازم را ایجاد می کنند. به نوعی به اشیا شکل می دهد. طراح باید دانش گسترده ای از مبلمان و لوازم جانبی و رنگ ها داشته باشد. موادی که بیشتر توسط طراحان داخلی استفاده می شود:هوشمند سازی روف گاردن

 • مبلمان،
 • نورپردازی،
 • فرش و کفپوش،
 • رنگ و دیوارپوش،
 • کاج،
 • فلز،
 • آثار هنری

طرح های دکوراسیون داخلی با تیم معماری

بدون خانه های قدیمی از کمپین کامل بازسازی خانه به صورت اقساطی ما استفاده کنید. قیمت های مقرون به صرفه، کار حرفه ای، مواد با کیفیت و طرح های باشکوه. در اینجا، پیشنهادی از کمپین بازسازی خانه به صورت اقساطی را با شما به اشتراک گذاشته ایم. آن را بررسی کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی با ما تماس بگیرید.

خانه های قدیمی وجود ندارد – دلایل زیادی وجود دارد که می توانید از فرصت های بازسازی خانه قدیمی ما به صورت اقساطی استفاده کنید. طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی تولیداتی که ما در کمپین بازسازی و دکوراسیون کلید در دست خود انجام داده ایم، همگی با اقساط 3-6-9-12 در کارت های اعتباری به شرح زیر است. با به اشتراک گذاشتن این پیشنهاد با شما، هدف ما این بود که به تمام سوالات شما

طرح های دکوراسیون با تیم معماری

کلیه برنامه های کاربردی/تولیدات ذکر شده در زیر توسط پیمانکاری که پیشنهاد را به عنوان مواد + نیروی کار (کلید در دست) ارائه کرده است، انجام می شود. انواع هزینه های ایاب و ذهاب، اسکان، باربر، بهره برداری، معیشت، امنیت کار، ایاب و ذهاب، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی و غیره متعلق به پیمانکار بوده و هیچ گونه هزینه اضافی از کارفرما مطالبه نخواهد شد. مسئولیت انواع عیوب، نقص یا اختلالاتی که ممکن است در حین اجرا، تولید، مونتاژ و ساخت و ساز ایجاد شود، بر عهده پیمانکار است. پیمانکار متعهد می شود در روز کاری اعلام شده در پیشنهاد، درخواست ها / تولیدات را به طور کامل و کامل به کارفرما تحویل دهد. تمامی متریال ها، طرح ها، رنگ ها و مدل ها توسط کارفرما انتخاب و تایید می شود. طرح های شرکت بازسازی  معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی پیمانکار تمامی طرح های کابینت و طرح های حمام را با کار به صورت سه بعدی به کارفرما ارائه می کند و پس از تایید کارفرما شروع به ساخت می کند. هیچ برنامه ساخت رنگ و طرحی ساخته نخواهد شد که مورد تایید کارفرما نباشد. شیرآلات و سینک آشپزخانه توسط کارفرما تهیه می شود و مونتاژ آنها به طور کامل توسط پیمانکار انجام می شود.

طراحی داخلی و خارجی، رنگ و مدل کلیه درب های داخلی، کمد، کابینت صفر تا صد بازسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی توسط کارفرما تعیین می شود. نقشه های سه بعدی توسط پیمانکار انجام می شود و توسط کارفرما تایید می شود.

کارهایی که باید انجام داد:

کابینت آشپزخانه تمام ساخته، درب خروجی بالکن آشپزخانه، تمام درهای چوبی داخلی، رختکن، تمام سرویس بهداشتی کاشی دیواری کف، وان، کابینت حمام و کاسه توالت، کمد، پنجره های چوبی اتاق ها، کابینت در اتاق ها، پارچه های چوبی، توالت حمام معلق سقف، مواد نصب بالا و شیرآلات، کاشی و پارکت دامن، قرنیز. پس از اتمام کلیه عملیات تخریب و آواربرداری، گونی ها و آوارها به صورت گونی است که با جرثقیل حمل و نقل به گونه ای که مزاحمتی ایجاد نشود به داخل ساختمان پایین آورده و به زباله دانی که شهرداری تعیین کرده است، انداخته می شود. تمیز کردن خشن آپارتمان در حین تحویل کار و دفع مجدد گودبرداری انباشته شده. طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی با تیم کابینت ارزان معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی انتقال ساعت آبی در راهرو همراه با نصب به قسمت ساعت روبروی درب بیرونی ورودی آپارتمان همراه با نصب آن.

نصب الکتریکی

نوسازی جعبه فیوز تعبیه شده روی درب استیل و انتقال آن به درب استیل. بررسی تمام دکمه ها، سوکت ها و کلیدها و رفع ایرادات. تعویض تمامی دکمه ها، سوکت ها و کلیدها با دکمه های جدید طراحی دکوراسیون با تیم معماری . افزودن و جابجایی آنتن تلویزیون، سیم، اینترنت و پریز برق در جاهایی که کارفرما نیاز دارد و مایل است. گچ کاری تمام کابل های تاسیسات برقی که خارج می شوند. بهره برداری از کلیه کاربردهای سقف کاذب با اتصال  طراحی دکوراسیون با تیم معماریو نقطه. برندهای LED و Spot مورد استفاده طرح های معماریکا و طراحی طراحی و اجرا کابینت دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی خواهند بود.

حمام 

(ابعاد حمام: کف؛ 5.75 متر – دیوار؛ 28.7 متر – سقف؛ 5.75 متر)

انجام جابجایی های لازم کلیه لوله های آب تمیز/کثیف و آب گرم/سرد با توجه به طراحی جدید حمام و توالت. نصب یک صافی فلزی کروم 10×30 در زیر کنسول دوش در حمام و یک صافی آبکش فلزی کروم 10×10 در زیر کمد حمام. تعویض رادیاتور توکار در حمام با حوله گرمکن 50×100 و مخفی کردن تمام لوله های لوله کشی. تعمیرات گچ. کاشی های جدید طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک کابینت آشپزخانه ارزان نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی یا زیرمجموعه آن (با قیمت واحد تا سقف 50 لیر در متر مربع برای پیمانکار در صورت انتخاب رویه، مابه التفاوت آنها متعلق به کارفرما می باشد) شامل کلیه کف و دیوارها. ایراد سخنرانی. نصب براکت کاشی فلزی کرومی در تمامی گوشه ها. ساخت کابین دوش جلوپنجره آلومینیومی شیشه ای ایمن 90×90 6 میلی متری. ساختن صندلی (قابل جداسازی) در داخل کابین دوش. برداشتن ارسی پنجره ساخته شده و نصب دریچه حمام. نصب تابه WC برند طراحی دکوراسیون با تیم معماری با مخزن مخفی در محل تعیین شده. ساخت کابینت حمام جدید (1.85*2.50 متر) با روکش بادکنکی بدنه Mdflam (با کابینت بلند ماشین لباسشویی). ساخت کانتر مرمری 1.00 متری با اتصال سینک ظرفشویی. ساخت سقف کاذب سرویس بهداشتی 30×30 و نصب و راه اندازی 2 دستگاه روشنایی. نصب سنگ مرمر آستانه درب حمام. عملیاتی. نصب سنگ مرمر آستانه درب حمام. عملیاتی. نصب سنگ مرمر آستانه درب حمام.

دستشویی دکوراسیون با تیم معماری

(ابعاد Wc: کف: 1.20 متر – دیوارها: 11.00 متر – سقف: 1.20 متر)

ترک خوردگی کلیه کاشی های دیوار و کف. لوله کشی کامل. تعمیرات گچ. نصب یک صافی فلزی 10×10 زیر کاسه توالت. نصب کاشی های جدید در طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی یا شرکت های تابعه آن. نصب WC جدید طراحی دکوراسیون با تیم معماری با مخزن مخفی. برداشتن ارسی پنجره ساخته شده و نصب توری WC. ساخت کابینت WC مینی با سینی دستشویی 30 سانتی متری. ساخت سقف کاذب حمام گیره دار 30×30 و نصب و راه اندازی 1 چراغ برق. نصب سنگ مرمر آستانه درب WC.

آشپزخانه

ساخت سقف کاذب با نور led و نقطه ای در سقف آشپزخانه. انجام جابجایی های لازم تاسیسات آب و برق بر اساس طرح جدید کابینت آشپزخانه. برداشتن و تجدید کاشی های بین کانترها. کاشی های جدید طراحی دکوراسیون با تیم معماری یا معادل آن در کف آشپزخانه. نصب تخته های دامن. ساخت و مونتاژ کابینت آشپزخانه قطعات کابینت ممبران ارزان داخلی درب لاکی و نئوپان (شروع از دیوار سمت راست ورودی درب آشپزخانه تا کل دیوار درب بالکن: 4.55 متر + 1.20 متر + 1.35 متر پایین و بالا). ساخت نیمکت طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی (4.55 متر + 1.35 متر). نصب تخلیه ماشین ظرفشویی، سینک، باتری و سوکت دکمه برق. کشیدن پریزهای برق روی دیوارهای دیگر در صورت نیاز. گچ کاری و رنگ آمیزی سقف و دیوارهای بالکن آشپزخانه، پذیرایی و اتاق. آشپزخانه،

راهرو – ورودی دکوراسیون با تیم معماری

ساخت سقف کاذب گچ تخته با نورافکن led در سقف راهرو ورودی. ساخت گچ تخته روی سقف راهروهای دیگر. ساخت گچ سقفی. ساخت قطعات داخلی نئوپان درب طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس کابینت ترک ارزان بهداشتی رختکن سیستم ریلی کشویی (1.45 متر در 2.55 متر). ساختن همان روکش کاشی کف آشپزخانه در تمامی طبقات راهرو و ورودی و چسباندن تخته های دام. تعمیر و نوسازی قفل و دستگیره و دوربین دوچشمی و لولای درب استیل.

حال

ابعاد سالن: 46 متر مربع

نصب آنتن تلویزیون، اینترنت و پریز برق روی 3 دیوار در اتاق نشیمن. برداشتن رادیاتور واقع در سمت بالکن به محل تعیین شده در سالن همراه با نصب آن. ساخت سقف کاذب گچی با نور ال ای دی و نقطه ای در سقف نشیمن. گچ کاری روی سقف اتاق نشیمن. ساخت یونیت تلویزیون گچ بر روی دیوار تلویزیون تعیین شده و نصب کلیه نقاط روشنایی. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی در دیوار سمت راست ورودی اتاق نشیمن. قیمت بازسازی کابینت آشپزخانه

اتاق ها دکوراسیون با تیم معماری

ابعاد اتاق: 55 متر مربع

گچ کاری روی سقف تمام اتاق ها. ساخت گچ تخته و پرده در سقف تمام اتاق ها. نصب هسته های لوستر. نصب کلید و پریز برق در صورت لزوم.

کابینت و درب

2 کمد (سیستم درب ریلی کشویی بدنه تخته خرده چوب طرح های معماریکا و طراحی کابینت پلی اورتان ارزان دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی ) در اتاق مستر به ابعاد 2.70×2.50 و 2.15×2.50 ساخته می شود. یک کابینت 2.60×2.50 در اتاق مطالعه ساخته خواهد شد. یک کمد 1×2.50 در اتاق 3 در هر اتاق وجود دارد. یک کابینت 1.60×2.50 در اتاق 4 ساخته خواهد شد.

ساخت مجموعا 8 درب مبلمان لاکی از جمله درب اتاق نشیمن با بال های دوبل. نصب قفل، دستگیره و لولا.

کف پوش لمینیت دکوراسیون با تیم معماری

اتاق ها + اتاق نشیمن: 101 متر مربع

ساخت پارکت لمینت برند طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کابینت پولیشی ارزان کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی با اتصالات 10 میلی متری برای تمامی اتاق ها و کف سالن ها. گذاشتن تشک 2 زیر. نصب 10 عدد قرنیز سفید تعمیر پروفیل های انتقال پارکت.

پنجره های پی وی سی – جلوپنجره

حذف کلیه پنجره های چوبی پی وی سی قدیمی اتاق ها، درب های خروجی بالکن آشپزخانه. ساخت و مونتاژ پنجره های پی وی سی دو جداره سفید طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی برند جدید. کابینت انزو ارزان ساخت و مونتاژ داخلی 2 عدد طاقچه مرمر ریش سفید. وصل کردن پرده های فلای به تمام فلپ های باز. تعویض فتیله های بالکن های شیشه ای با فتیله های آلومینیومی و نوسازی آنها. برداشتن pvc بالکن آشپزخانه و بستن بالکن دوجداره سفید سری طراحی دکوراسیون با تیم معماری هزینه بازسازی سرویس بهداشتی

رنگ سفید دکوراسیون با تیم معماری

ترمیم گچ صاف کلیه نواحی ترک خورده، شکسته و آسیب دیده سقف و دیوار. استفاده از پرایمر رنگ. طراحی روف گاردن رنگ آمیزی کلیه سقف ها و دیوارهای داخلی با رنگ پایه آب سیلیکونی برند طرح های معماریکا و طراحی دکوراسیون داخلی با تیم معماری به انواع سبک های کلاسیک نئوکلاسیک مدرن در بازسازی و نوسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی حداقل در دو لایه.

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب handmade carpet price

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *