معماریکا

طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک ممبران

طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک ممبران

برنامه ریزی آشپزخانه خود به گونه ای که تبدیل به آشپزخانه رویاهای شما شود کار آسانی نیست. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک بسته به خواسته های طراحی، نیازها، نیازها و بودجه، برنامه ریزی آشپزخانه خود می تواند به یک ماجراجویی با مشکلات متعدد تبدیل شود. برنامه ریز آشپزخانه شما با یک راهنما و یک ابزار آنلاین کاربردی از شما پشتیبانی می کند. ما را در 5 مرحله به آشپزخانه رویایی شخصی خود دنبال کنید!طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک دکوراسیون داخلی بازسازی نوسازی ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس ترک ام دی اف با تیم مهندسی معماریکا

1. پلان طبقه: از الهام گرفته تا برنامه ریزی دقیق

پلان آشپزخانه رویایی شما نه تنها نقطه شروع الهام است، طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک بلکه در اینجا علاوه بر طراحی داخلی اولیه و چیدمان هر اشیا، جزئیات را نیز برنامه ریزی می کنید.

تطبیق شکل، کابینت و محل قرارگیری عناصر فردی با شرایط بسیار مهم است.
1. چقدر فضای در دسترس دارید؟
2. پنجره ها کجا هستند؟
3. اتصالات برق و آب کجاست؟
4. آیا ستون ها و پیش بینی ها باید برنامه ریزی شوند؟
5. آیا لوازم آشپزخانه بصورت آزاد یا توکار خواهند بود؟

پلان زمین برنامه ریزی بیشتر را بسیار آسان تر می کند. اگر به کمک یک برنامه ریز آشپزخانه حرفه ای تکیه کنید، آنها نیز درخواست خواهند کرد.طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک دکوراسیون داخلی بازسازی نوسازی ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس ترک ام دی اف با تیم مهندسی معماریکا طراحی روف گاردن

2. شکل آشپزخانه خود را هوشمندانه انتخاب کنید

اینکه کدام نوع آشپزخانه مناسب است از یک طرف به شرایط مکانی، طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک عادات آشپزی شما و تعداد افرادی که به طور منظم با هم آشپزی می کنند و غذا می خورند بستگی دارد. در یک  آشپزخانه خانوادگی ، همه چیز با یک آشپزخانه ساده برای مجردها متفاوت است.

قالب های آشپزخانه برای آشپزخانه های کوچک

در اتاق های کوچک مهم است که با کمک شکل آشپزخانه تا حد امکان فضای کار و ذخیره سازی ایجاد شود. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک آشپزخانه های دو ردیفه یا آشپزخانه های U شکل مخصوصاً برای این کار مناسب هستند. در مورد اتاق های بسیار کوچک یا باریک، تنها آشپزخانه های تک خط، آشپزخانه های L شکل یا آشپزخانه های انباری مناسب هستند، زیرا باید حداقل 1.20 متر فضا بین دو واحد آشپزخانه موازی وجود داشته باشد تا آزادی حرکت کافی تضمین شود.

L شکل، U شکل یا با جزیره آشپزخانه  در اتاق های بزرگ

اگر فضای زیادی دارید، می توانید ترجیحات خود را آزاد بگذارید و شکل آشپزخانه را با عادات و ترجیحات زیبایی شناختی خود تطبیق دهید.قیمت کابینت نئوکلاسیک

آشپزخانه های G شکل مخصوصاً زمانی که قرار است فضا و سطوح کاری زیادی ایجاد شود، محبوب هستند. L شکل کلاسیک نیز یک طرح کلاسیک در آشپزخانه های بزرگ است. در ترکیب با جزیره آشپزخانه، فضای آشپزخانه را از اتاق نشیمن جدا می کنید و در عین حال یک جزیره کار و ارتباط ایجاد می کنید. یک آشپزخانه با شبه جزیره زمانی ایجاد می شود که یک آشپزخانه کوچک به داخل اتاق بیرون بزند.

3. آشپزخانه رویایی شما باید چه سبکی داشته باشد؟

هنگامی که در مورد شکل آشپزخانه تصمیم گرفتید، سوال بعدی سبک است. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک وقتی صحبت از سبک آشپزخانه به میان می‌آید، تغییرات بی‌شماری در سبک‌های اصلی وجود دارد: کلاسیک، مدرن، مینیمالیست یا آشپزخانه به سبک روستایی .طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک دکوراسیون داخلی بازسازی نوسازی ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس ترک ام دی اف با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه پلی اورتان

سبکی را انتخاب کنید که مناسب زندگی شما باشد! طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

با پرسیدن چند سوال می توانید متوجه شوید که کدام سبک برای آشپزخانه رویایی شما مناسب است.

 • دوست دارید چه فضایی در آشپزخانه رویایی خود ایجاد کنید؟
 • در کدام آشپزخانه دوستان و اقوام احساس راحتی می کنید؟ آیا سبک آشپزخانه در آنجا نقش دارد یا عوامل دیگری وجود دارد که رفاه را تضمین می کند؟
 • کدام سبک با شخصیت و سبک زندگی شما سازگار است؟
 • چگونه سبک آشپزخانه شما با بقیه خانه شما ادغام می شود؟
 • آیا آشپزخانه ای با طراحی مدرن درجه یک برای شما مهم است یا مفید است؟ طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک اگر اتاق به نقطه کانونی زندگی شما تبدیل می شود، سبک باید به سمت ایجاد یک اقامت با کیفیت بالا برای آشپزخانه غذاخوری باشد.طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک دکوراسیون داخلی بازسازی نوسازی ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس ترک ام دی اف با تیم مهندسی معماریکا ساخت کابینت با تجهیزات توکار

به جزئیات توجه کنید طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

جزئیات می توانند تأثیر تعیین کننده ای بر سبک آشپزخانه داشته باشند. آیا جلوی آشپزخانه براق یا مات به استایل شما می آید؟ آیا می خواهید کابینت های آشپزخانه به طور عملی بسته شوند یا قفسه های باز را به عنوان یک عنصر طراحی ترجیح می دهید؟ آیا آشپزخانه باید یک کل هماهنگ و بدون مزاحمت ایجاد کند یا از عناصر تزئینی و سازمانی خاصی به عنوان چشم نواز استفاده می کنید؟ مواد و رنگ ها در این امر نقش اساسی دارند.

4. آشپزخانه بدون سینک وجود ندارد! طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

سینک یک عنصر اصلی در هر آشپزخانه است. استفاده از آن بدون سینک تقریبا غیرممکن است. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیکبنابراین به آینده خود لطف بزرگی کنید و به دقت در مورد یافتن مواد مناسب و بهترین موقعیت برای سینک در آشپزخانه رویایی خود فکر کنید.قیمت کابینت کلاسیک

سینک کلاسیک ساخته شده از فلز یا سینک نجیب ساخته شده از سنگ طبیعی؟

در اطراف  سینک آشپزخانه ، ما بیشتر زمان کار خود را در آشپزخانه می گذرانیم. از همه مهمتر این است که مدل، محل قرارگیری و جهت گیری شیر آب به خوبی در نظر گرفته شود.

شما باید سینک را در مثلث به اصطلاح “مناطق عمل” برنامه ریزی کنید:طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک دکوراسیون داخلی بازسازی نوسازی ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس ترک ام دی اف با تیم مهندسی معماریکا
1. آماده کنید (کاهو و سبزیجات را بشویید، از جمله موارد دیگر)
2. بپزید
 (مثلاً آب بیاورید، آب را بریزید) 3.  بشویید (بشویید و خشک) هیچ کدام از اینها بدون استفاده از سینک رخ نمی دهد.

در انتخاب سینک نه تنها باید به زیبایی و قیمت آن توجه کرد، بلکه به مواردی مانند سهولت مراقبت و کارایی نیز توجه کرد. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک سینک های فولادی، پلاستیکی، سرامیکی، سنگی یا کورین همگی مزایا و معایب خود را دارند.

وقتی صحبت از عملکرد به میان می آید، قانون اساسی این است: تقریباً تمام کارها در یک سینک بزرگ آسان تر است. در صورت استفاده صحیح می تواند فضای زیادی را حتی در آشپزخانه های کوچک ایجاد کند.

5. مواد میز کار آشپزخانه طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

میز کار همراه با سینک،  قلب هر آشپزخانه را تشکیل می دهد. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک این جایی است که هر روز صبح قهوه خود را درست می کنید، ناهار سریع خود را آماده می کنید یا خرید خود را به یک شام شمع 3 وعده ای تبدیل می کنید.

تا آنجا که به فضای روی میز کار مربوط می شود، بیشتر به طور خودکار بهتر نیست، این چیدمان است که اهمیت دارد. اگر مجبور باشید تا نیمه آشپزخانه را طی کنید تا سبزیجات بریده شده را داخل تابه بیندازید، یک میز کار به طول سه متر کاربرد چندانی ندارد.طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک دکوراسیون داخلی بازسازی نوسازی ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس ترک ام دی اف با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه ممبران

میز کار مرکزی نیز باید در مثلث عملیاتی باشد. کانترهای اضافی فضایی را در اختیار شما قرار می دهند تا وسایل روزمره آشپزخانه را راه اندازی کنید و با چند نفر آشپزی کنید.

همانند سینک ظرفشویی، عملکرد اجزاء، طراحی و قیمت در انتخاب متریال نقش دارند. آیا میز کار باید از مواد طبیعی مانند چوب جامد، سنگ طبیعی ، سرامیک ، مرمر یا گرانیت ساخته شده باشد  ؟ یا سطحی با مراقبت آسان مانند پلاستیک یا فولاد ضد زنگ را ترجیح می دهید؟ هر ماده مزایا و معایب خود را دارد.

آشپزخانه های رویایی برای هر بودجه

ترکیب مناسب عملکرد و ظاهر نه تنها از نظر زیبایی شناختی شما را خوشحال می کند، بلکه زندگی روزمره شما را بسیار آسان تر می کند! البته طراحی آشپزخانه رویایی شما به  بودجه شما نیز بستگی دارد  . اما صرفه جویی در آشپزخانه اغلب به معنای صرفه جویی در نتیجه اشتباه است. به هر حال، این یک محل کار، فضای زندگی و محل ملاقات در یک زمان است.قیمت کابینت مدرن

هرچه بودجه بیشتری در دسترس داشته باشید، زودتر می توانید آشپزخانه رویایی خود را محقق کنید. اما حتی اگر فقط تا طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک بتوانید خرج کنید، می توانید راه حل های متنوع، خلاقانه و با کیفیتی را با آن بیابید.

میز کار آشپزخانه – چه موادی باید باشد؟ طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

میز کار آشپزخانه قسمت مرکزی کار در آشپزخانه است. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک بنابراین انتخاب مواد باید با دقت مورد توجه قرار گیرد. از این گذشته، هر روز برای برش، آماده سازی، پخت و پز و سرو استفاده می شود و بنابراین در معرض استرس خاصی قرار دارد. برنامه ریز آشپزخانه شما یک نمای کلی از مواد معمول و غیر معمول برای میز کار و مزایا و معایب خاص آنها ارائه می دهد.

میز کار آشپزخانه  باید چه ویژگی هایی داشته باشد

میزهای کار در آشپزخانه در استفاده روزانه در معرض سطوح بالایی از استرس هستند و بنابراین در حالت ایده آل باید دارای ویژگی های زیر باشند تا مدت طولانی دوام بیاورند:طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک دکوراسیون داخلی بازسازی نوسازی ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس ترک ام دی اف با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه مدرن

 • سخت و تا حد امکان بدون متخلخل (به طوری که آب و مایعات دیگر نتوانند به آن نفوذ کنند)
 • ضد خش
 • مقاوم در برابر مواد شیمیایی
 • مقاوم در برابر گرما
 • مراقبت آسان

کدام میز کار آشپزخانه این الزامات را برآورده می کند

انتخاب زیادی از کانترها وجود دارد؟ هر ماده ممکن برای میز کار آشپزخانه دارای خواص متفاوتی است. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک از آنجایی که برای بسیاری از افراد زیبایی‌شناسی علاوه بر ویژگی‌ها هنگام انتخاب نقش مهمی را ایفا می‌کند، وقتی صحبت از ارزش کاربردی میز کار به میان می‌آید، معمولاً معایب به نفع ظاهری جذاب‌تر پذیرفته می‌شود.

علاوه بر این، انتخاب به هزینه بستگی دارد، زیرا قیمت ها می تواند بسته به مواد بسیار متفاوت باشد. میزهای کار برای آشپزخانه را می توان در همه محدوده های قیمت یافت – از نسبتاً ارزان تا بسیار گران قیمت، همه چیز گنجانده شده است.

جنس و رنگ میز کار آشپزخانه طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

انتخاب رنگ و مواد برای میز کار اغلب بر اساس روندهای فعلی طراحی است. به عنوان مثال، تخته های فیبر چوبی با چگالی متوسط ​​(تخته های MDF)، در دهه 1980 بسیار محبوب بودند. به عنوان مراقبت از آن بسیار آسان بود و به دلیل تنوع رنگ ها و ظاهر آن برای هر کسی که به دنبال طراحی فردی در آشپزخانه است ایده آل است.طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک دکوراسیون داخلی بازسازی نوسازی ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس ترک ام دی اف با تیم مهندسی معماریکا کابینت نئوکلاسیک

امروزه تخته‌های ام‌دی‌اف و لمینت بیشتر از گزینه‌های استاندارد ارزان برای میز کار آشپزخانه هستند. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک اگر به دنبال چیزی غیرعادی هستید، می توانید از سنگ طبیعی ، بتن یا سرامیک استفاده کنید. چنین مواد انحصاری حس بسیار خاصی به آشپزخانه می بخشد، اما قیمت خود را نیز دارند.

میز کار بتنی یا سرامیکی در آشپزخانه های طراحان محبوبیت خاصی دارد. گزینه های دیگر عبارتند از مواد کوارتز (سنگ مصنوعی)، مواد معدنی، شیشه و فولاد ضد زنگ.

رنگ و اثر مواد طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

به هر کسی که تمایل به راه حل های خنک و مینیمال در آشپزخانه خود دارد بهتر است از میز کار فولادی یا بتنی استفاده کند. از طرف دیگر، میزهای کار آشپزخانه ساخته شده از چوب، تقریباً در هر گونه‌ای احساس خوشایندی از رفاه و مقیاس رنگی گرم‌تر را به ارمغان می‌آورند. اگر رنگارنگ، طرح دار یا تزئین شده دوست دارید، باید به سراغ لمینت، مواد معدنی، شیشه یا سرامیک بروید.

سنگ های طبیعی مانند مرمر یا گرانیت ظاهری منحصر به فرد دارند و در هر فضای داخلی چشم نواز هستند، اما نسبت به سایر مصالح نیز حساسیت بیشتری دارند.

میز کار آشپزخانه مورد طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

هر یک از مواد ذکر شده اساسا برای استفاده به عنوان میز کار آشپزخانه مناسب است. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک نمای کلی زیر اطلاعاتی در مورد خواص ویژه با مزایا و معایب خاص آنها ارائه می دهد.طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک دکوراسیون داخلی بازسازی نوسازی ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس ترک ام دی اف با تیم مهندسی معماریکا طراحی کابینت مدرن

لمینت یا ام دی اف: بی نظیر از نظر قیمت

تخته های ام دی اف و میزهای لمینت صرفاً به دلیل قیمت پایین آنها رواج زیادی دارند. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک نقطه ضعف آنها مقاومت نسبتا کم در برابر ضربه، خراش و حرارت است. این یک نقطه ضعف است زیرا بر خلاف مواد طبیعی، سطح فرسوده این مواد مصنوعی قابل بازسازی نیست. بنابراین ماندگاری چیزهای زیادی را به جای می گذارد.

چوب جامد: طبیعی، کاربردی، چند وجهی طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

میز کار آشپزخانه با چوب واقعی اولین انتخاب برای بسیاری است. بسته به نوع چوب، کابینت های گلاس در بخش قیمت متوسط ​​تا بالاتر قرار دارند. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک از آنجایی که طبیعت انبوهی از گونه های چوبی را به ما داده است، انتخاب بزرگ است. این امر باعث می شود که رنگ و دانه میز کار چوبی با سبک آشپزخانه هماهنگ شود.

به طور کلی، هرچه چوب سخت تر باشد، میز کار دوام بیشتری دارد و حساسیت کمتری دارد. به عنوان مثال، کاج و صنوبر به عنوان میز کار آشپزخانه مناسب نیستند. بهتر است مدل های ساخته شده از بلوط، راش یا گردو، اما از اقاقیا یا زبان گنجشک نیز استفاده شود.

قبل از استفاده از میزهای چوبی در آشپزخانه، باید آنها را به درستی درمان کرد: کابینت کلاسیک آغشته، لاک زده و مهمتر از همه، در برابر حملات قارچی محافظت شود. اگر از میز کار چوب جامد خود به خوبی مراقبت می کنید و مرتباً آن را تازه می کنید، می توانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.

فولاد ضد زنگ: به راحتی با هاله ای خنک مراقبت می شود

فولاد و فولاد ضد زنگ طیف وسیعی از خواص مثبت برای استفاده در آشپزخانه دارند. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک میزهای کار ساخته شده از فولاد ضد زنگ دارای سطح براق، مقاوم در برابر حرارت، مراقبت بسیار آسان و تمیز نگه داشتن بهداشتی بسیار آسان هستند. به همین دلیل است که میز کار و کابینت آشپزخانه ساخته شده از فولاد ضد زنگ نیز اغلب در آشپزخانه های تجاری استفاده می شود.

با این حال، این میز کار آشپزخانه به خصوص در برابر خش مقاوم نیستند و همچنین مستعد نشان دادن لکه های آب هستند. کابینت ممبران علاوه بر این، فولاد ضد زنگ ظاهر و احساس خنکی دارد. بنابراین در آشپزخانه غذاخوری، مواد می توانند به سرعت به یک عامل مخرب برای یک فضای دنج تبدیل شوند. اما برای کسانی که عملی بودن را به زیبایی شناسی اهمیت می دهند، میز کار از جنس استنلس استیل یک انتخاب عالی است.

بتن: روند ساز جدید 

میزهای کار ساخته شده از بتن یا با ظاهر بتونی در حال افزایش هستند. گرایش به مینیمالیسم و ​​طراحی صنعتی در آشپزخانه نیز رو به افزایش است.طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک دکوراسیون داخلی بازسازی نوسازی ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس ترک ام دی اف با تیم مهندسی معماریکا بازسازی آشپزخانه

بتن برای کانترها عالی است زیرا ضد خش، مقاوم در برابر حرارت و بسیار بادوام است. طراحی کابینت نئوکلاسیک طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک با این حال، منافذ باز دارد و بنابراین نیاز به آب بندی اضافی دارد تا سطح ظاهر خود را حفظ کند و مراقبت از آن آسان باشد.

مواد معدنی: تنوع رنگی فوق العاده طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

میزهای کار ساخته شده از مواد معدنی (مانند کورین) رنگ بندی عالی دارند و حتی می توانند شفاف باشند. بنابراین اگر رئیس خانه یا خانم خانه ایده های طراحی خاصی داشته باشد، ایده آل هستند. همچنین مراقبت از آنها در استفاده روزمره نسبتاً آسان است. آنها نیازی به اشباع منظم مانند سنگ طبیعی یا چوب ندارند.

با این حال، میزهای کار آشپزخانه ساخته شده از مواد معدنی مستعد خراش هستند و فقط برای مدت کوتاهی در برابر حرارت مقاوم هستند. بنابراین بهتر است گلدان های داغ را در جای دیگری قرار دهید.طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک دکوراسیون داخلی بازسازی نوسازی ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس ترک ام دی اف با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه توکار

کانترهای ساخته شده از سنگ طبیعی یا کامپوزیت کوارتز طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

یک کانتر از سنگ طبیعی در آشپزخانه زیبایی منحصر به فردی دارد. با توجه به تنوع سنگ های طبیعی، طیف گسترده ای از تنوع رنگ و ظاهر نیز در دسترس است. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک خواص نیز بسته به نوع سنگ از نظر کاربرد عملی تغییر می کند. میز کار گرانیت , کوارتز و سنگ مرمر اغلب در آشپزخانه استفاده می شود .

گرانیت و کوارتز به طور خاص بسیار مقاوم هستند و می توانند دمای بالا را تحمل کنند. طراحی و ساخت کابینت توکار میز کار  ساخته شده از مرمر نمی تواند کاملاً خود را حفظ کند زیرا به اسیدها حساس تر است و در برابر خراش های جزئی حساس تر است.

کامپوزیت کوارتز یک سنگ مصنوعی است که از اجزای مختلفی تشکیل شده است و به همین دلیل می‌توان آن را در رنگ‌های مختلف، با بافت یا حتی با جلوه‌های زرق و برق عرضه کرد. میز کار کامپوزیت کوارتز دارای مزایایی است که سنگ های طبیعی مانند سنگ مرمر یا گرانیت فاقد آن هستند: این ماده غیر متخلخل است (یعنی منافذ باز برای نفوذ مایع ندارد) و مقاومت بسیار خوبی در برابر خش دارد. فقط از نظر مقاومت در برابر حرارت نمی تواند با سنگ های طبیعی رقابت کند.

در مورد سنگ طبیعی، لازم به ذکر است که اینها بسیار سنگین هستند و کابینت های پایه به ترتیب برای نگه داشتن وزن پایدار هستند. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک دکوراسیون داخلی بازسازی نوسازی ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس ترک ام دی اف با تیم مهندسی معماریکا قیمت بازسازی کامل آشپزخانه

سرامیک: مواد منحصر به فرد برای تقاضاهای بالا طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

میزهای سرامیکی آشپزخانه  گران هستند، اما مزایای بسیاری نیز دارند: طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک ضد خش، مقاوم در برابر حرارت، نگهداری آسان و سطح بسته ای هستند که مایعات را جذب نمی کنند و بنابراین بهداشتی هستند. همچنین تقریباً در هر رنگی قابل ساخت است.قیمت چوب ترمو ایرانی

شیشه: فردی همه جانبه طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک

میزهای کار شیشه ای به طور قابل توجهی ارزان تر از سرامیک هستند، اما تقریباً مزایای مشابهی دارند. از شیشه ایمنی تک جداره استفاده شده است که در برابر حرارت، مراقبت آسان و مقاوم در برابر ضربه می باشد. علاوه بر این، سطح غیر متخلخل و بسیار صاف است. طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک این همچنین مراقبت از آن را آسان و بهداشتی می کند.قیمت چوب ترمو فنلاندی

وقتی صحبت از خواسته های طراحی به میان می آید، هیچ محدودیتی برای شیشه وجود ندارد، زیرا میز کار را می توان از زیر در هر رنگی و حتی با طرح ها یا تصاویر چاپ کرد. قیمت ترموود

هر کدام از مواد برای میز کار آشپزخانه انتخاب شود، همه مزایا و معایب خود را دارند. علاوه بر این، در اغلب موارد، اگر ترجیح می‌دهید در نقطه‌ای دیگر چیزی داشته باشید، می‌توانید بشقاب را تعویض کنید. مجله آنلاین آشپزخانه ما اطلاعات، نکات و ترفندهای بیشتری را برای هر کاری که با برنامه ریزی آشپزخانه انجام می شود ارائه می دهد .طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک دکوراسیون داخلی بازسازی نوسازی ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس ترک ام دی اف با تیم مهندسی معماریکا قیمت چوب ترمو

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب hand made khatam backgammon

3 دیدگاه دربارهٔ «طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک ممبران»

 1. بازتاب: کابینت هایگلاس ⋆ معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: کابینت آشپزخانه هایگلاس ⋆ طراحی مدرن کلاسیک نئوکلاسیک معماریکا 09126283243

 3. بازتاب: مزایا و معایب کفپوش چوبی | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *