معماریکا

کابینت آشپزخانه MDF

قیمت کابینت آشپزخانه MDF

قیمت کابینت آشپزخانه MDF

خرید آشپزخانه موضوع پیچیده ای است: برندها و تولیدکنندگان بی شماری در تلاش برای جذب مشتری هستند. انتخاب مواد بسیار زیاد است. و الهام بخش و پیشنهادات طراحی در کاتالوگ یا استودیو آشپزخانه همگی عالی به نظر می رسند. پس از کجا شروع کنیم؟ قیمت ساخت کابینت آشپزخانه MDF پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس ام دی اف بازسازی نوسازی طراحی دکوراسیون داخلی با تیم فنی مهندسی معماریکا نکاتی را برای آشپزخانه جدید شما ارائه می دهد!

آشپزخانه بخرم؟ واقع بین باشید!

قانون اصلی هنگام خرید آشپزخانه این است: واقع بین باشید. قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف خودتان را در مورد میزان بودجه در دسترس، وضعیت فضایی خانه شما و الزاماتی که برای آشپزخانه قائل هستید، مشخص کنید. آشپزخانه‌های رویایی خارق‌العاده‌ای وجود دارند، اما اگر با شرایط چارچوب مطابقت ندارند، لازم نیست بیشتر از این به آنها فکر کنید.

اول از همه، همیشه باید برای خود روشن کنید: آشپزخانه شماست، شما در آن زندگی خواهید کرد و آشپزی خواهید کرد و بنابراین بهتر می دانید که واقعا به چه چیزی نیاز دارید و به چه چیزی نیاز ندارید. در حالی که گاهی اوقات آشپزخانه های کامل ممکن است قیمت وسوسه انگیزی داشته باشند، ممکن است در نهایت برای چیزی که نیاز ندارید هزینه کنید.

برنامه ریز آشپزخانه: کمک از متخصصان

هر کسی که قبل از خرید آشپزخانه ایده روشنی ندارد، می تواند به کمک یک برنامه ریز آشپزخانه اعتماد کند. کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف آنها تجربه زیادی دارند و نکات ارزشمندی در مورد آنچه می توانید و باید به آن توجه کنید ارائه می دهند. بر اساس شرایط مکانی، بودجه و نیازهای شما، او می تواند شما را در برنامه ریزی آشپزخانه فردی شما پشتیبانی کند.

این مقاله قصد دارد به شما کمک کند تصویر واضح تری از آشپزخانه رویایی خود داشته باشید تا تصمیم گیری در هنگام خرید آشپزخانه برای شما آسان تر باشد. 

کدام طرح آشپزخانه را انتخاب کنم؟

طراحی آشپزخانه امروزه بیشتر از همیشه متنوع شده است. بسته به سلیقه، قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف شرایط مکانی و الزامات، یک آشپزخانه جدید معمولاً می تواند به طور انعطاف پذیر با نیازهای فردی سازگار شود. یک طراحی متعادل با جزئیات مناسب گرد می شود: روشنایی آشپزخانه برای هر موقعیتی، دستگیره های آشپزخانه ، انتخاب لوازم الکتریکی و عناصر تزئینی باید با مفهوم طراحی کلی طراحی آشپزخانه شما هماهنگ باشد.

اما کدام طراحی اولیه برای آشپزخانه رویایی شخصی شما مناسب است  ؟ در اصل، می توان بین آشپزخانه های کلاسیک، آشپزخانه های طراح و آشپزخانه های روستایی  تفاوت قائل شد . خانه های آشپزخانه و برنامه ریزها به طور کلی محدوده خود را به این سه دسته تقسیم می کنند. بنابراین اگر قبل از خرید آشپزخانه سبک آشپزخانه مورد نظر خود را می‌دانید، می‌توانید از همان ابتدا انتخاب را محدود کنید.

طراحی آشپزخانه کلاسیک

با طراحی های کلاسیک آشپزخانه، کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف معمولاً ارزش زیادی به ترکیب یک طراحی جاودانه با کارایی بالا داده می شود. آشپزخانه کلاسیک اغلب با رنگ های محدود و هماهنگ مشخص می شود که با توجه به سلیقه با لهجه های رنگی تازه می شوند. بنابراین آشپزخانه‌های کلاسیک برای کسانی مناسب است که در هنگام خرید آشپزخانه به سرمایه‌گذاری بلندمدت فکر می‌کنند و مطمئن نیستند که سبک مبلمان آنها در 5 سال آینده چگونه خواهد بود. تطبیق طراحی آشپزخانه کلاسیک با تغییرات در طراحی داخلی آسان تر از آشپزخانه های طراح شخصیت یا آشپزخانه های روستایی است.

در مورد آشپزخانه‌های کلاسیک، آشپزخانه براق برای مدت‌هاست که بر طیف چیدمان‌های آشپزخانه غالب بوده است، اما امروزه طرح‌های آشپزخانه با ظاهری مات نیز بیشتر و بیشتر می‌شود.

آشپزخانه کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف

آشپزخانه کانتری یک  آشپزخانه همیشه سبز مطلق و یکی از محبوب ترین طراحی های آشپزخانه است. قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف خریداران اغلب برای یک فضای دنج ارزش قائل هستند. برخلاف خطوط تمیز آشپزخانه‌های کلاسیک و دیزاینر، آشپزخانه‌های سبک روستایی بیشتر بازیگوش هستند، برای مثال با داشتن عناصر تزئینی ظریف. با تجهیزات باکیفیت خود، آنها اغلب آشپزخانه هایی از چوب جامد هستند – اگر مواد طبیعی برای شما مهم هستند، انتخاب خوبی هستند.

سبک های مختلفی وجود دارد که هر کدام دارای عناصر طراحی کلاسیک برای خود هستند:

 • از آشپزخانه های کانتری انگلیسی اغلب به عنوان “سبک کلبه” یاد می شود. معمولاً در رنگ های روشن نگهداری می شود و فضای ذخیره سازی زیادی را در اتاق های کوچک ارائه می دهد. یک “قفسه قابلمه” کلاسیک نیز گنجانده شده است.
 • آشپزخانه های روستایی اسکاندیناوی به شکل های شفاف تری متکی هستند و اغلب در سایه های آبی و سفید تزئین می شوند. برای هر کسی که می خواهد کمی نوستالژی را با طراحی آشپزخانه مدرن ترکیب کند ایده آل است.
 • آشپزخانه های روستایی به سبک فرانسوی یا مدیترانه ای در تضاد با آشپزخانه های کانتری سرد و اسکاندیناوی هستند. آنها به رنگ های گرم و کاشی های سفالی متکی هستند.
 • آشپزخانه های کشور آمریکایی اغلب با عناصر آشپزخانه چند رنگ مشخص می شوند و جزیره آشپزخانه یک ویژگی کلاسیک است.

آشپزخانه های طراح کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف 

طراحی آشپزخانه تا حد زیادی فضای اتاق را تعیین می کند و باید با بقیه سبک مبلمان خانه شما و همچنین شخصیت و سبک زندگی شما مطابقت داشته باشد. کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف اگر چیز بسیار خاصی می خواهید، باید به فکر خرید یک آشپزخانه با طراحی باشید. این در پس زمینه محو نمی شود، بلکه نقش اصلی را در اتاق بازی می کند.

آشپزخانه های طراح با رویکرد مدرن و سبک مینیمالیستی و گاهی آینده نگرشان مشخص می شوند. اینها اغلب آشپزخانه های بدون دسته هستند  و به همین دلیل ظاهری غیرعادی دارند. اما خاص نیز قیمت خود را دارد: برای خرید یک آشپزخانه با طراحی، معمولاً باید کاملاً در جیب خود فرو کنید.

خراب برای انتخاب: کدام طرح رنگ برای آشپزخانه؟

پس از تصمیم گیری در مورد طراحی، مرحله بعدی هنگام خرید آشپزخانه، انتخاب رنگ برای آشپزخانه است.

طرح رنگ یک اتاق تأثیر تعیین کننده ای بر فضای آن دارد. رنگ‌ها بر روحیه و احساسات ما تأثیر می‌گذارند، قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف بنابراین صرف‌نظر از رنگ مورد علاقه‌تان، هنگام طراحی آشپزخانه باید به تأثیر رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید توجه کنید. این به ویژه اگر قرار باشد به عنوان یک آشپزخانه غذاخوری یا آشپزخانه خانوادگی عمل کند، صادق است .

آشپزخانه سفید کلاسیک  است و ترکیب آن با رنگ های دیگر بسیار آسان است. طرح رنگ با یک واحد آشپزخانه سفید بسیار انعطاف پذیر است، رنگ دیوار، دکوراسیون و مبلمان آشپزخانه به راحتی قابل تغییر است. آشپزخانه مشکی  نیز می تواند چنین عملکردی خنثی داشته باشد .

در تمام یونیت های آشپزخانه رنگی، انتخاب رنگ باید با دقت انتخاب شود. در حالی که آشپزخانه های آبی و سبز آرامش بخش هستند، آشپزخانه های زرد محرک هستند و می توانند تأثیر مثبتی بر خلاقیت های آشپزی داشته باشند. رنگ های بسیار غالب مانند قرمز یا ماگنولیا بیشتر برای هایلایت مناسب هستند.

البته هنگام خرید آشپزخانه نباید فراموش کنید که فقط آشپزخانه نیست که به آشپزخانه شما رنگ می دهد. رنگ دیوارها،  میز کار آشپزخانه و دیوار عقب طاقچه باید از نظر بصری با یکدیگر هماهنگ باشند و انتخاب رنگ باید از ابتدا مورد توجه قرار گیرد.

روندهای آشپزخانه – یک مرور کلی فعلی

هر ساله روندهای جدید آشپزخانه وجود دارد که در طراحی ها منعکس می شود. با این حال، برای مثال، کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف طراحی آشپزخانه‌ها نسبت به مد تغییرات بسیار کمتری دارد. اگر یک روند فعلی برای شما جذاب است، باید به دقت فکر کنید که آیا در دراز مدت آن را دوست خواهید داشت یا خیر.

به عنوان مثال، روند فعلی “آشپزخانه سیاه” ممکن است در نمایشگاه عالی به نظر برسد، اما اگر در چهار اتاق کوچکتر خود شما قرار گیرد، می تواند تأثیر کاملاً متفاوتی داشته باشد. لازم نیست کل اتاق با رنگ های خاکستری تیره و مشکی طراحی شود. تک دیوارهای مشکی یا یک سینک مشکی که به طور یکپارچه با یک کانتر مشکی ترکیب می شود، ایده های خوبی برای طراحی آشپزخانه پرحاشیه هستند.

مانند سیاه، سایه های خاکستری در تمام سایه هایشان در حال حاضر رنگ های مرسوم برای آشپزخانه هستند. خاکستری آرامش را گسترش می دهد، شخصیت را نشان می دهد و به راحتی با رنگ های دیگر ترکیب می شود. به خصوص در زمینه گرایش آشپزخانه طراحی صنعتی  ، زمانی که سینک ظرفشویی، عناصر آشپزخانه، میز کار یا پیشخوان آشپزخانه از بتن ساخته شده اند، خاکستری به یک بازیگر شخصیت تبدیل می شود. این روند آشپزخانه بتن را با مواد کاملاً متفاوتی مانند فلز و چوب ترکیب می کند و بر خطوط واضح و کاهش دکوراسیون تمرکز دارد. این به آشپزخانه شخصیتی مینیمال، محفوظ و سخت می دهد که توسط عناصر طبیعی مانند سطوح چوبی بزرگ و گیاهان آشپزخانه خانه سازی شده است.

یک روند مشابه آشپزخانه به سمت دست کم گرفتن را می توان در پیشروی جلوی آشپزخانه مات مشاهده کرد.قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف برای مدت طولانی، آشپزخانه های براق بر استودیوهای آشپزخانه تسلط داشتند، اما امروزه بسیاری از تولیدکنندگان به دلایل عملی و زیبایی شناختی، جلوی آشپزخانه مات را ترجیح می دهند.

مطابق با روند طراحی آشپزخانه مینیمالیسم، جنگ برای هود اکسترکتاتور  به شکل کلاسیک آن نیز اعلام شده است. هودهای درشتی که در وسط اتاق آویزان شده اند ناپدید می شوند و فضا را برای انواعی که در اجاق گاز پنهان شده اند یا به عنوان یک شی سبک مبدل شده اند که به یک شی طراحی تبدیل می شوند، باز می کند.

یکی دیگر از روند آشپزخانه با ماهیت بسیار کاربردی: فناوری های ارتباطی جدید در قالب آشپزخانه هوشمند  نیز راه خود را به آشپزخانه پیدا می کنند و می خواهند زندگی ما را آسان تر کنند.

علاوه بر مزایای آشکاری که یک آشپزخانه شبکه ای و هوشمند در زندگی روزمره با خود به ارمغان می آورد، آشپزخانه هوشمند به هدر ندادن ضایعات مواد غذایی و منابع ارزشمندی مانند آب و برق نیز می پردازد. به خصوص اگر قصد سرمایه گذاری طولانی مدت برای کل خانواده را دارید، ارزش آن را دارد که هنگام خرید آشپزخانه به فکر خرید دستگاه های هوشمند و کم مصرف باشید.

در حال حاضر انواع برنامه های کاربردی وجود دارد، مانند یخچال هوشمند ، کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف که دستور العمل ها را از طریق برنامه پیشنهاد می کند و در عین حال سازماندهی خانواده و سرگرمی های چند رسانه ای را تضمین می کند. یا دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک که صبح هنگام بیدار شدن به طور خودکار قهوه را تازه دم می کند، شیر هوشمند جایگزین کتری یا فری که به طور مستقل دما را طبق دستور تنظیم می کند.

شکل مناسب آشپزخانه کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف 

هنگام خرید یک آشپزخانه جدید، در بیشتر موارد یک آشپزخانه مجهز انتخاب می شود که توسط برنامه ریز آشپزخانه به طور بهینه با اتاق تطبیق داده می شود. بنابراین شکل آشپزخانه چیزی دائمی است که نه تنها باید متناسب با فضا، بلکه با نیازهای شما نیز باشد. اساساً ما بین انواع آشپزخانه های زیر تمایز قائل می شویم :

 • آشپزخانه تک خط
 • آشپزخانه L شکل (دو ردیف)
 • آشپزخانه U شکل (سه طبقه)
 • آشپزخانه G شکل (چهار ردیف)
 • آشپزخانه با جزیره آشپزخانه

هنگام برنامه ریزی شکل آشپزخانه، علاوه بر اندازه اتاق و فضای مورد نیاز، پلان آشپزخانه نیز نقش مهمی ایفا می کند. کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف کجا باید یک شکاف به دلیل پنجره ها و درها برنامه ریزی شود؟ اتصالات آب و برق کجاست؟ آیا پیش بینی ها یا سایر بی نظمی ها در اتاق وجود دارد که باید برای آنها برنامه ریزی شود؟

در آشپزخانه های اپن، این سوال نیز مطرح می شود که آیا یک واحد آشپزخانه باید به داخل اتاق بیرون بزند یا اینکه قسمت نشیمن باید از نظر بصری و عملکردی با کمک جزیره پخت و پز جدا شود.

پس از روشن شدن این جزئیات، قبل از خرید آشپزخانه باید به این سوال اساسی پاسخ داده شود: چه مقدار فضایی در واحد آشپزخانه برای ذخیره سازی و برای میز کار نیاز دارم و چه اتاق هایی باید آزاد باشند، به عنوان مثال برای قرار دادن میز ناهار خوری یا لوازم آشپزخانه مستقل وجود دارد؟طراحی روف گاردن

نکته ما: در مورد فضای ذخیره سازی بیش از حد سخاوتمندانه برنامه ریزی کنید، زیرا فضای مورد نیاز برای ظروف، ظروف آشپزخانه و لوازم آشپزخانه اغلب دست کم گرفته می شود. انتخاب شکل مناسب آشپزخانه می تواند در هنگام خرید آشپزخانه کاملاً چالش برانگیز باشد.

برندهای آشپزخانه: تولیدکنندگان خوب آشپزخانه در تمام بخش های قیمتی

تعداد کمی تولید کننده آشپزخانه وجود دارد، از آشپزخانه های با کیفیت بالا در بخش ابتدایی گرفته تا آشپزخانه های پیشرفته ، برند آشپزخانه مناسب برای هر بودجه و هر نیازی وجود دارد. ما به شما یک نمای کلی از برندهای شناخته شده آشپزخانه ارائه می دهیم .

آشپزخانه های مناسب در بخش ابتدایی کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف 

محبوب ترین برندهای آشپزخانه در بخش ابتدایی نوبیلیا، برگر، قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف ، ایمپالس و رسپکتا هستند . با استفاده از این برندهای آشپزخانه می توانید مطمئن باشید که کیفیت عالی و طیف گسترده ای از طرح های آشپزخانه را متناسب با همه سلیقه ها با قیمت بسیار عالی دریافت می کنید.

اکثر برندهای آشپزخانه ذکر شده نیز محصولات خود را در آلمان تولید می کنند و بنابراین با برچسب “ساخت آلمان ” مزین شده اند. نشانه خوبی از کیفیت آزمایش شده برندهای آشپزخانه هنگام خرید آشپزخانه، علامت کیفیت کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف  است. این مهر توسط کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف اعطا می شود و ثبات، ایمنی، دوام و کیفیت بالای مبلمان آشپزخانه و همچنین بی ضرر بودن برند آشپزخانه برای سلامتی را تضمین می کند، مبلمان فاقد موادی است که باعث بیماری می شود.

بخش قیمت متوسط: مارک های آشپزخانه برای تقاضاهای بالاتر

کسانی که تقاضاهای بیشتری برای طراحی فردی، مواد مورد استفاده و عملکرد آشپزخانه دارند، به برندهای آشپزخانه از بخش قیمت متوسط ​​بازمی‌گردند. در اینجا باید بیش از هر چیز به آشپزخانه های هاکر، مارکوارت، نولته و شولر اشاره کرد که طی سالیان متمادی اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کرده و جزو محبوب ترین برندها برای خرید آشپزخانه هستند.

طیف وسیعی از محصولات در محدوده متوسط ​​وجود دارد، از تولیدکنندگان آشپزخانه که طرح‌ها و اشکال مختلف آشپزخانه را ارائه می‌دهند، مانند کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف تا متخصصان برخی محصولات، مانند کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف برای استفاده از گرانیت در بخش قیمت آشپزخانه

برندهای آشپزخانه در بخش رده بالا کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف 

هر کسی که به دنبال یک  آشپزخانه لوکس است، در مکان مناسب با مارک های آشپزخانه مانند قیمت کابینت آشپزخانه MDF قیمت کابینت نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف قرار دارد. این تولید کنندگان در تولید آشپزخانه های منحصر به فرد تخصص یافته اند و با طراحی های پیچیده آشپزخانه تحت تأثیر قرار می گیرند.

حتی اگر انتخاب طرح‌های آشپزخانه کلاسیک یا آشپزخانه‌هایی به سبک کانتری در بخش رده بالا امکان‌پذیر باشد، اکثر برندهای آشپزخانه در بخش بالایی در آشپزخانه‌های طراحی‌ای تخصص دارند که به هر اتاق زیبایی خاصی می‌بخشد. هرکسی که تصمیم به خرید یکی از این برندها در هنگام خرید آشپزخانه دارد باید از قبل مطمئن باشد که بودجه مناسبی برای تامین مالی آن دارد.

خرید آشپزخانه شامل لوازم آشپزخانه؟

وقتی صحبت از لوازم آشپزخانه می شود، نظرات اغلب به طور گسترده ای متفاوت است. هنگام خرید آشپزخانه به کدام وسایل آشپزخانه نیاز دارم و بدون چه کارهایی می توانم انجام دهم؟

در حالی که برخی از افراد کاملاً از اصول اولیه اجاق گاز و یخچال راضی هستند، کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف برای برخی دیگر، وسایل برقی کافی در آشپزخانه  برای مقابله با زندگی روزمره وجود ندارد. اینکه کدام وسایل آشپزخانه ضروری هستند در درجه اول به ترجیحات شخصی و آنچه در آشپزخانه تهیه می شود بستگی دارد.

تجهیزات استاندارد امروزه معمولاً شامل اجاق گاز یا اجاق گاز و اجاق گاز در دستگاه های جداگانه، یخچال  و معمولاً ماشین ظرفشویی است.

وسایل برقی کوچکتری که در اکثر آشپزخانه ها نیز یافت می شوند عبارتند از: کتری، قهوه ساز ساده، توستر، همزن دستی، مخلوط کن دستی یا غذاساز. مایکروویو نیز بخشی از تجهیزات استاندارد در بسیاری از آشپزخانه ها است.

خانوارهای بزرگتر یا مجهزتر نیز اغلب دارای یک فریزر و هود استخراج مجزا هستند. اجاق گاز بخار  نیز در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است و جایگزین بسیاری از مراحل کار در فر یا مایکروفر شده است. لوکسی که بسیاری از مردم دیگر نمی خواهند در خانه بدون آن انجام دهند، دستگاه قهوه ساز کپسولی یا دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک است.

علاوه بر این وسایل کم و بیش رایج آشپزخانه، البته ارتش کاملی از کمک های آشپزخانه برای کارهای خاص وجود دارد: نان ساز و بستنی ساز، پلوپز و مولتی میکسر، ساندویچ ساز و خیلی چیزهای دیگر.

هنگام خرید آشپزخانه، باید تصور مبهمی داشته باشید که چه تعداد لوازم آشپزخانه کوچکتر را باید در کابینت آشپزخانه نگهداری کنید و کدام لوازم آشپزخانه بزرگ را می خواهید بخرید. زیرا با برنامه ریزی صحیح آشپزخانه، مکان و انتخاب بین واحدهای مستقل و توکار برای لوازم آشپزخانه مانند اجاق گاز و فر، فریزر، یخچال و ماشین ظرفشویی از قبل مشخص شده است.

بسیاری از برندهای آشپزخانه و استودیوهای آشپزخانه نیز خرید یک آشپزخانه کامل با لوازم آشپزخانه را ارائه می دهند. با این حال، قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف با چنین پیشنهاداتی، باید توجه زیادی داشته باشید که آیا قیمت کابینت کلاسیک لوازم آشپزخانه ارائه شده مطابق با نیازهای شما هستند و قیمت آنها بیش از حد نیست. زیرا یک آشپزخانه کوچک با وسایل برقی که نیازهای شما را برآورده نمی کند سرمایه گذاری بدی در خرید آشپزخانه است.

هنگام خرید آشپزخانه روی میز کار آشپزخانه مناسب سرمایه گذاری کنید

میز کار آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت های کار در آشپزخانه است. این باید در برابر استفاده روزمره مقاومت کند، اما در عین حال یک عنصر بصری مهم است که طراحی آشپزخانه شما را مشخص می کند. هنگام خرید آشپزخانه، انتخاب مواد مناسب برای میز کار آشپزخانه همیشه تصمیم آسانی نیست.

مواد زیر برای میزهای آشپزخانه در دسترس هستند:

 • چوب جامد
 • سنگ طبیعی  (به عنوان مثال سنگ مرمر ، گرانیت )
 • ظاهر بتن یا بتنی
 • سفالگری
 • شیشه
 • پلاستیک یا لمینت
 • فولاد ضد زنگ

علاوه بر ترکیب کاملی از عملکرد و زیبایی شناسی، قرار دادن میز کار آشپزخانه در مثلث عملیاتی را نباید هنگام برنامه ریزی آشپزخانه فراموش کرد. در بسیاری از آشپزخانه‌هایی که فضای سخاوتمندانه‌تری دارند، توصیه می‌شود چندین محل کار را نیز برنامه‌ریزی کنید، به عنوان مثال در کنار سینک و اجاق گاز و در یک جزیره پخت و پز. در اینجا، میزهای کار مختلف نیز می توانند مواد مختلفی داشته باشند، اگر این با طراحی آشپزخانه جدید شما مطابقت داشته باشد.

کابینت آشپزخانه مناسب بخرید کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف 

کابینت های آشپزخانه بدنه آشپزخانه را تشکیل می دهند. قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف هنگامی که شکل آشپزخانه هنگام خرید آشپزخانه انتخاب شد و مشخص شد که لوازم آشپزخانه در کجا قرار می گیرند، قدم بعدی انتخاب کابینت آشپزخانه و جلوی آشپزخانه است. گزینه ای از کابینت های بلند، کابینت های پایه و کمدهای دیواری وجود دارد که می توانند به صورت جداگانه با ویترین، بوفه یا حتی قفسه های باز تکمیل شوند. وقتی صحبت از خرید آشپزخانه می شود، هیچ چیزی مانند رنگ و متریال جلوی آشپزخانه، طراحی آشپزخانه را از نظر بصری تعریف نمی کند.

بدنه کابینت آشپزخانه معمولا از یکی از چهار ماده زیر ساخته می شود: چوب جامد، نئوپان، تخته ام دی اف یا تخته HPL.

با توجه به قیمت آن، چوب جامد به ندرت برای بدنه استفاده می شود، مگر اینکه تا حد امکان به مواد طبیعی اهمیت دهید. کابینت آشپزخانه پلی اورتان MDF (تخته فیبر چگالی متوسط) اولین انتخاب برای بسیاری از مشتریان و تولیدکنندگان است. تخته های ام دی اف نسبتاً ارزان، پردازش آسان و بسیار مقاوم هستند. نئوپان در میان تولید کنندگان آشپزخانه در بخش قیمت پایین تر رایج است . پانل های HPL بیشتر برای اهداف خاص و توسط تولید کنندگان انحصاری آشپزخانه استفاده می شود.

در حالی که بدنه کابینت‌های آشپزخانه فقط در چند مکان وارد اتاق می‌شود و سپس معمولاً با یک قسمت جلویی پوشانده می‌شود یا با روکش تهیه می‌شود، کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف جلوی آشپزخانه «چهره» آشپزخانه شما است. آنها در طرح ها و رنگ های بی شماری ارائه می شوند که متریال ها یا پوشش های غالب به شرح زیر است:

 • نماهای چوبی جامد یا نماهای چوبی واقعی  فضایی خاص و خانگی را گسترش می دهند. چوب به عنوان یک ماده طبیعی بار دیگر به آشپزخانه های مدرن راه پیدا کرده است.
 • تا کنون از نمای شیشه ای عمدتاً در یونیت های دیواری و ویترین استفاده می شده است. با این حال اخیرا آشپزخانه هایی نیز وجود دارد که برای تمام نماها از شیشه استفاده می کنند. مزیت شیشه تطبیق پذیری و تمیز کردن بسیار آسان آن است.
 • نماهای فولادی ضد زنگ نیز راه خود را به آشپزخانه های خصوصی پیدا می کنند. آنها بسیار بهداشتی هستند و می توانند از نظر بصری جذاب باشند، به خصوص به عنوان برجسته. متأسفانه آنها مستعد خراش هستند.
 • انواع مختلفی از نماهای پلاستیکی وجود دارد : روکش های فویل ارزان ترین نوع هستند، اما بسیار سفت و سخت نیستند، قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف در حالی که نماهای با روکش رزین ملامینه به راحتی مراقبت می شوند، در برابر رنگ سریع و مقاوم در برابر سایش هستند. ورقه های لمینت با پوشش رزین فنلی از استحکام بیشتری برخوردار هستند.
 • نماهای لاکی برای مدت طولانی ترند غالب آشپزخانه در آشپزخانه های براق بوده است. آنها بسیار مقاوم هستند و در رنگ های مختلفی تولید می شوند. لایه های رنگ مستقیماً روی مواد حامل اعمال می شود.
 • جلوهای اکریلیک به راحتی تمیز می شوند و در برابر خش مقاوم هستند. آنها را می توان در هر رنگ قابل تصوری ساخت و ظاهری براق دارند.
 • نمای آشپزخانه ساخته شده از سنگ طبیعی از نظر زیبایی انتخابی بسیار دلپذیر است، اما قیمتی نیز دارد. سنگ های طبیعی مختلف نیز در آشپزخانه  از نظر سهولت مراقبت و مقاومت متفاوت هستند.
 • نماهای سرامیکی بسیار بادوام هستند و مراقبت از آنها آسان است. با این حال، مانند سنگ طبیعی، سرامیک ها در بخش قیمت بالایی قرار دارند.
 • همین امر در مورد جلوهای بتنی آشپزخانه نیز صدق می کند . با این حال، به عنوان بخشی از روند بتنی، قیمت کابینت آشپزخانه MDF قیمت کابینت مدرن ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف جلوی آشپزخانه با ظاهری بتونی نیز وجود دارد که ارزان‌تر هستند اما ویژگی‌های مواد مشابهی ندارند.

انواع اشکال و مواد برای سینک آشپزخانه

سینک قلب هر آشپزخانه ای است. میوه ها و سبزیجات در اینجا شسته می شوند و حتی کسانی که ماشین ظرفشویی دارند نیز نمی توانند از شستن گاه و بیگاه ظروف حجیم و حساس آشپزخانه در سینک خودداری کنند. هر کسی که هنگام خرید آشپزخانه در سینک صرفه جویی می کند، معمولاً در مکان نامناسبی کم می کند.

به خصوص در آشپزخانه های کوچک، با درج ها و ضمیمه های مناسب، سینک می تواند همه کاره مناسبی برای تهیه کل غذا باشد. بنابراین، مدل، مواد و نحوه قرارگیری سینک آشپزخانه باید به خوبی فکر شود.

مواد زیر، از جمله، برای سینک آشپزخانه موجود است:

 • سینک های آشپزخانه ساخته شده از فولاد ضد زنگ کلاسیک هستند. مراقبت از آنها به ویژه آسان است و در تمام بخش های قیمتی، اندازه ها و اشکال موجود هستند.
 • سینک های ساخته شده از سنگ طبیعی، مانند سینک سرامیکی یا سینک مرمری، بسیار زیبا به نظر می رسند، اما خرید آن ها ارزان نیست و مراقبت از آن ها کمی سخت تر است.
 • سینک های سرامیکی نیز به طور فزاینده ای در آشپزخانه های آلمانی محبوب می شوند. مراقبت از سرامیک ها بسیار آسان، بهداشتی و زیبایی هستند.
 • سینک های آشپزخانه ساخته شده از مواد کامپوزیتی مانند یا ساخت کابینت با تجهیزات توکار قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف معمولاً بسیار مستحکم، مقاوم در برابر خش هستند و در رنگ ها و طرح های بسیار متنوعی موجود هستند.
 • سینک های بتنی یا حوضچه های پلاستیکی با پوشش بتونی مد روز هستند و خواص بسیار خوبی دارند.

هنگام خرید آشپزخانه، متریال سینک آشپزخانه باید از جنبه های کاربردی و زیبایی شناسی انتخاب شود. کابینت آشپزخانه ممبران قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف  کدام ماده را از نظر نوری دوست دارم و با طراحی آشپزخانه انتخاب شده مطابقت دارد؟ مراقبت از مواد چقدر آسان است؟ این ماده چقدر در برابر خراش، ضربه یا حتی لکه های آب حساس است؟

همچنین با توجه به انتخاب مدل، باید با در نظر گرفتن فضای موجود، سازش بهینه بین زیبایی و عملکرد را بیابید. اساساً انواع زیر از سینک های آشپزخانه در انواع مختلف وجود دارد:

 • سینک یک نفره یا دو سینک (بعضی اوقات همچنین با یک سینک اضافی کوچک برای تخلیه سبزیجات، به عنوان مثال)
 • سینک های آشپزخانه مربع یا گرد
 • سینک آشپزخانه با یا بدون آبچکان
 • سینک آشپزخانه نصب شده، سینک ظرفشویی یا سینک ظرفشویی

لامپ آشپزخانه: کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف روشنایی مناسب در آشپزخانه

نکته اصلی در مورد نورپردازی آشپزخانه، استفاده هدفمند از لامپ های آشپزخانه است. کابینت آشپزخانه مدرن  قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف در حالی که تمام قسمت‌های کار باید روشن باشند، گوشه‌های خانگی‌تر آشپزخانه شما به نور کمتری نیاز دارند.

مخصوصاً در محل کار، باید دقت کرد که لامپ های آشپزخانه به گونه ای قرار گرفته باشند که بدن شما روی سطح کار سایه ایجاد نکند. بسته به نحوه برنامه ریزی آشپزخانه، چراغ های زیر کابینت / چراغ های زیر کابینت، دیوارهای پشت طاقچه روشن یا سیستم های ریلی با نورافکن آشپزخانه زیر سوال می روند. قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس در مورد چراغ های زیر کابینتی معمولاً از لکه هایی در قسمت زیرین کابینت آشپزخانه استفاده می شود و یا نوارهای ال ای دی دور تا دور آن نصب می شود. در برخی موارد از لوله های هالوژن کلاسیک نیز استفاده می شود که در قسمت زیرین کابینت های بلند نیز نصب می شوند.

برنامه ریزی این قسمت از روشنایی آشپزخانه هنگام خرید آشپزخانه مهم است. در حالی که می‌توان بعداً چراغ‌های بیشتری اضافه کرد، چراغ‌های آشپزخانه برای مناطق کار از همان ابتدا با آشپزخانه جدید شما تجهیز می‌شوند.

بنابراین میز کار، سینک آشپزخانه و اجاق گازها به لامپ آشپزخانه با نور روشن نیاز دارند. وضعیت با نورپردازی در فضای غذاخوری متفاوت است. در اینجا، لامپ های کمتر روشن آشپزخانه باید میز را بدون خیره کردن افراد نشسته روشن کند. کلاسیک برای میز ناهارخوری چراغ های آویز است که امروزه در طرح های بی شماری موجود است. شما می توانید چراغ میز ناهارخوری مناسب را برای هر سبک و سلیقه آشپزخانه پیدا کنید.

چراغ های سقفی و نور غیر مستقیم آشپزخانه برای دادن روشنایی عمومی به آشپزخانه مناسب هستند . کابینت نئوکلاسیک قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف  با این حال، اینها نباید خیلی روشن یا در بهترین حالت قابل تنظیم باشند تا بتوان آنها را با شرایط مختلف تطبیق داد.

همچنین برای اینکه به آشپزخانه خود شخصیت بدهید و آن را دنج کنید، باید نورپردازی تاکیدی را در مکان های خاصی اضافه کنید. چراغ‌های ایستاده و روشن‌کننده‌ها، چراغ‌های کابینت آویز یا لامپ‌های قفسه‌ای در اینجا مناسب هستند، مانند چراغ‌های رومیزی کوچک در گوشه‌های تاریک، چراغ‌های آویز یا نورافکن‌های کوچک روی هنر و دکوراسیون. علاوه بر روشنایی کمد دیواری، این لامپ های آشپزخانه را می توان خیلی دیرتر بعد از خرید آشپزخانه نیز اضافه کرد.

کدام دسته برای کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف آشپزخانه من مناسب است؟

طراحی دستگیره های آشپزخانه اغلب در هنگام خرید آشپزخانه نادیده گرفته می شود و یکی از آنها بعداً از اینکه زمان بیشتری برای انتخاب دستگیره کابینت آشپزخانه در هنگام خرید آشپزخانه صرف نشده است، اذیت می شوند. از آنجایی که دستگیره های آشپزخانه نه تنها ظاهر و سبک آشپزخانه شما را مشخص می کند، بلکه می توانند از نظر کاربردی مزایا یا معایبی نیز داشته باشند، به عنوان مثال اگر خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشند.

هنگام خرید آشپزخانه، این جزئیات کوچک مانند سایر عناصر در برنامه ریزی آشپزخانه منوط به در نظر گرفتن فرم و عملکرد است. طراحی کابینت مدرن قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف بنابراین اگر تصمیمی در مورد آشپزخانه بدون دستگیره ندارید، در اینجا یک مرور مختصر از انواع مختلف دستگیره آشپزخانه آورده شده است:

 • دسته میتر
 • دسته کمان
 • دسته ریلی
 • دستگیره مبلمان
 • دسته صدف
 • میله دستگیره

در آشپزخانه‌های مدرن، رایج‌ترین مواد برای دستگیره‌های آشپزخانه، کابینت کلاسیک  قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف فولاد ضد زنگ است که اغلب برس‌کاری شده، گاهی اوقات نیز فلزی یا پلاستیکی رنگ‌شده است. در آشپزخانه های روستایی اغلب از دسته های پاپیونی یا دستگیره های صدفی ساخته شده از برنج یا دستگیره های مبلمان ساخته شده از چینی یا چوب استفاده می شود.

یک دسته میله یکی از راه های ایجاد آشپزخانه بدون دسته است. در سال های اخیر این امر نیز به خصوص در آشپزخانه های طراحان از بین رفته و جای خود را به سیستم های کابینت آشپزخانه داده است که با پرس باز می شوند.

قیمت آشپزخانه: کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف هزینه یک آشپزخانه جدید چقدر است؟

وقتی نوبت به قیمت آشپزخانه جدید شما می‌رسد، البته فقط شما می‌دانید که سقف خرید کابینت ممبران  قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف آشپزخانه کجاست و چه ارزشی برای شما دارد. قیمت آشپزخانه  می تواند کمتر از در بخش قیمت پایین تر باشد، هیچ محدودیتی برای آشپزخانه های لوکس وجود ندارد. بنابراین مهم است: از همان ابتدا یک محدودیت بودجه برای خود تعیین کنید که با توان مالی شما مطابقت دارد.

هزینه آشپزخانه شما به عوامل مختلفی بستگی دارد. البته اول از همه، تعداد کابینت آشپزخانه نقش دارد. اگر فضای کمی دارید و به یک آشپزخانه ساده با چند کمد نیاز دارید، این البته ارزان تر از تجهیز یک اتاق بزرگ با فضای ذخیره سازی وسیع و یک جزیره آشپزخانه است.

در اصل، پس از آن می توان در هر جنبه ای از برنامه ریزی آشپزخانه که در بالا ذکر شد، صرفه جویی کرد. هر تصمیم برای خرید تجهیزات ارزانتر یا با کیفیت بالاتر می تواند بر قیمت آشپزخانه شما تأثیر بگذارد. بنابراین هنگام خرید آشپزخانه باید به این فکر کنید که اولویت های شما کجاست.

آیا لوازم آشپزخانه باکیفیت برای شما مهم است، اما جلوی آشپزخانه اهمیت کمتری دارد؟ بازسازی آشپزخانه  قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف آیا برای مواد طبیعی مانند چوب و سنگ طبیعی که اغلب گرانتر هستند ارزش قائل هستید؟ آیا برای سازندگان معروف آشپزخانه و لوازم آشپزخانه ارزش قائل هستید؟ آیا ترجیح می دهید در مورد تجهیزاتی مانند هود و دیوار عقب طاقچه سازش کنید یا یک سینک آشپزخانه ارزان برای شما کافی است؟

هنگامی که تصمیم می گیرید هنگام خرید آشپزخانه کدام جنبه ها برای شما مهم است، باید سبک زندگی خود را نیز در نظر بگیرید. چقدر از آشپزخانه خود به شدت استفاده می کنید؟ آیا بیشتر به تنهایی یا اغلب با دوستان آشپزی می کنید؟ واقعا از کدام وسایل آشپزخانه استفاده می کنید؟

برای اینکه یک مرور کلی داشته باشید و بین گزینه های مختلف بازی کنید، طراحی کابینت نئوکلاسیک  کقیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف اگر لیستی تهیه کنید که در آن گزینه های مختلف و قیمت آنها را یادداشت کنید مفید است. یک برنامه ریز آشپزخانه نیز خوشحال خواهد شد که گزینه های مختلفی را در مورد پایبندی به یک بودجه خاص به شما ارائه دهد.

به طور کلی، توزیع مشابهی از هزینه ها در عناصر مختلف هنگام خرید آشپزخانه را می توان فرض کرد:

 • 35% قیمت آشپزخانه برای لوازم برقی
 • 35% برای کابینت و جلوی آشپزخانه
 • 15 درصد از بودجه میز آشپزخانه
 • 15٪ برای تجهیزات اضافی مانند روشنایی آشپزخانه و غیره.

البته، اینها فقط دستورالعمل هایی برای یک آشپزخانه متوسط ​​هستند. کابینت آشپزخانه توکار قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف  هزینه های کابینت و جلوی آشپزخانه افزایش می یابد، به عنوان مثال، با آشپزخانه های بزرگ و انتخاب یک سازنده آشپزخانه در بخش رده بالا.

آیا آشپزخانه هم ارزان است؟ کابینت آشپزخانه MDF ام دی اف هنگام خرید آشپزخانه صرفه جویی کنید

اگر بودجه محدودی دارید و در درجه اول به دنبال آشپزخانه ای کاربردی هستید که ممکن است مطابق با آخرین روند آشپزخانه نباشد، شانس خوبی برای یافتن آشپزخانه ای با کیفیت بالا و ارزان دارید.

لازم نیست بلافاصله ریسک خرید آشپزخانه دست دوم را بپذیرید، طراحی و ساخت کابینت توکار قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف همچنین می توانید آشپزخانه های جدیدی را از تولید کنندگان معروف با قیمت های ویژه پیدا کنید. چند احتمال عبارتند از:

 • پیشنهادات
  تولید کنندگان آشپزخانه سازندگان آشپزخانه اغلب پیشنهادات ویژه ای را برای طرح های آشپزخانه ارائه می دهند که در حال حاضر تقاضای کمتری دارند. به عنوان مثال، مارکوارت، هر ماه یک آشپزخانه جدید در هر محدوده قیمتی ارائه می دهد.
 • آشپزخانه های نمایشگاهی
  یک راه محبوب برای صرفه جویی در هزینه، فروش آشپزخانه های نمایشگاهی است. قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس در اینجا آشپزخانه های ارزان به طور مستقیم توسط تولید کنندگان، فروشگاه های مبلمان یا گاهی اوقات استودیوهای آشپزخانه ارائه می شود که نمایشگاه خود را تجدید می کنند. با این حال، باید مراقب بود که آشپزخانه نمایشگاهی عیوب زیادی را از طریق استفاده نشان ندهد یا احتمالاً می توان آنها را برطرف کرد.
 • پریزهای آشپزخانه
  اوت لت ها آشپزخانه های کامل و ارزان قیمتی را از تولیدکنندگان مختلف ارائه می دهند. قیمت بازسازی کامل آشپزخانه  قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف در اینجا نیز اغلب مدل‌های قدیمی‌تر و گاهی آشپزخانه‌های نمایشگاهی هستند که از طریق فروشگاه به فروش می‌رسند. قیمت ترموود

با این حال، با همه این گزینه ها، فضای کمی برای سفارشی کردن آشپزخانه وجود دارد. هرکسی که می‌خواهد هنگام خرید آشپزخانه پس‌انداز کند، اما همچنان برای خدمات یک برنامه‌ریز آشپزخانه و راه‌حل‌های شخصی ارزش قائل است، باید از آنها بخواهد که پیشنهادات تولیدکنندگان را در نظر بگیرند، خواه سینک آشپزخانه ارزان‌تر، میز کار آشپزخانه پیشنهادی یا یک سیستم روشنایی ساده تر قیمت چوب ترمو ایرانی

به این ترتیب می توان هزینه های کلی آشپزخانه جدید را بدون صرف نظر از مهمترین جنبه ها کاهش داد. قیمت کابینت آشپزخانه MDF ممبران پلی اورتان براق هایگلاس ام دی اف همچنین مهم است: وقت خود را صرف کنید! قیمت چوب ترمو فنلاندی

اگر این احساس را دارید که یک طراح آشپزخانه سعی دارد شما را به خرید آشپزخانه سوق دهد، بهتر است شخص دیگری را پیدا کنید. در هر صورت، دریافت یک یا دو پیشنهاد مقایسه ای و مقایسه قیمت های آشپزخانه های ارائه شده منطقی است. قیمت چوب ترمو

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب saffron price

1 دیدگاه دربارهٔ «قیمت کابینت آشپزخانه MDF»

 1. بازتاب: ساخت کابینت آشپزخانه ⋆ معماریکا 09126283243

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *