معماریکا

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

آشپزخانه یکی از نقاط کانونی در خانه است. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک به طور خاص در خانه های طراحی شده توسط معمار، طراحی از اهمیت اساسی برخوردار است. برای اینکه در طولانی مدت در آشپزخانه خود احساس راحتی کنید و با وجدان راحت در آن آشپزی کنید، غذا بخورید و جشن بگیرید، باید جنبه های دیگری را در نظر گرفت. برنامه ریز آشپزخانه شما توضیح می دهد که اینها چیست.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس

1. طراحی متناسب با خانه – شیک! کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

طراحی آشپزخانه باید با بقیه طراحی های خانه معمار مطابقت داشته باشد.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک با این حال، این لزوماً به این معنی نیست که باید به همان سبک نگه داشته شود – تغییر در سبک نیز امکان پذیر است: به عنوان مثال، یک آشپزخانه مدرن براق نیز به خوبی در اتاق زیر شیروانی با ظاهری صنعتی قرار می گیرد.

طراحی آشپزخانه زمانی خودنمایی می کند که مانند خانه منحصر به فرد باشد و مخصوص آن خانه طراحی شده باشد. منظور در اینجا آشپزخانه ای نیست که با کمک ابزار پیکربندی طراحی شده باشد ، بلکه آشپزخانه ای است که به طور خاص و جداگانه برای خانه طراحی شده است.

این منجر به حداکثر آزادی از نظر طراحی می شود که بسته به چیدمان فضای در نظر گرفته شده برای آشپزخانه نیز لازم است: به عنوان مثال، دیوارهای گرد یا پله های بزرگ یا پلاتوها هنوز در یک پیکربندی آشپزخانه معمولی مانعی هستند، اما سپس نشان دهنده یک ویژگی خاص، که نیاز به کار دارد. این کار را می‌توان، از جمله، با پیشخوان‌های منحنی که از کف آشپزخانه بالا می‌آیند ، با کمدهای گرد یا حتی کروی یا با جزایر پخت و پز که از کانتور دیوار پیروی می‌کنند، انجام داد .

2. مواد مناسب – پایدار و با کیفیت بالا! کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

در آشپزخانه های خانه های طراحی شده توسط معمار، نه تنها مواد با کیفیت بالا، بلکه مواد پایدار نیز نقش مهمی ایفا می کنند. بنابراین استفاده از چوب و سنگ به پلاستیک ترجیح داده می شود: کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک پیشخوان های ساخته شده از گرانیت یا سنگ مرمر یک احتمال هستند، اما راه دیگری وجود دارد که واقعاً مدرن و مبتکرانه است – به عنوان مثال با پیشخوان های آشپزخانه ساخته شده از بتون.

عناصر ریخته گری ساخته شده از برنج یا فلزات دیگر نیز می توانند در آشپزخانه در خانه معمار استفاده شوند. مهم است که مواد را در صورت خاص بودن برجسته کنید. به عنوان مثال، در یک آشپزخانه طراحی صنعتی ، بتن و فولاد نقش اصلی را ایفا می کنند – اگر سلیقه اجازه دهد، یک دیوار شکسته با تقویت قابل مشاهده می تواند عنصر مرکزی در طراحی آشپزخانه باشد. تا جایی که معماری اجازه می دهد، آشپزخانه های بصری سنگین تر نیز گزینه ای هستند، به عنوان مثال با رویه های فلزی ساخته شده از فلز.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس

3. عملکرد – بیش از پخت و پز! کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

یک آشپزخانه در اصل برای تهیه غذا خدمت می کند. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک این نیاز به تنهایی نشان می‌دهد که باید چیزی فراتر از یک اجاق گاز ارائه دهد: از مایکروویو گرفته تا سیگاری، آب‌گیری یا بخارپز، آشپزخانه باکیفیت باید هر چیزی را که قلب یک سرآشپز حرفه‌ای می‌خواهد را در یک استودیو آشپزخانه ارائه دهد. اما حتی این هم کافی نیست. زیرا امروزه آشپزخانه چیزی بیش از یک مکان برای پخت و پز نیست، بلکه یک فضای نشیمن است. نه تنها خانواده در اینجا دور هم جمع می شوند، بلکه از دوستان یا حتی شرکای تجاری نیز دعوت می شود تا غذا بخورند و جشن بگیرند. بنابراین می توان توصیه کرد که فضایی برای معاشرت فراهم کند یا به عنوان بخشی از سیستم خانه هوشمند در شبکه خانگی ادغام شود.

مورد دوم یک مثال ایده آل از تأثیر روندهای اجتماعی فعلی بر زندگی روزمره – و بنابراین طراحی آشپزخانه مدرن و آینده است. فرقی نمی کند که آشپزخانه کوچک در یک آپارتمان جدید یا بازسازی شده باشد یا یک آشپزخانه کاملاً مجهز در خانه یک معمار.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس

از هم اکنون برنامه ریزی آنلاین آشپزخانه را شروع کنید

از ابزار آنلاین کاربردی ما برای برنامه ریزی آشپزخانه جدید خود استفاده کنید و سپس پیشنهادات مناسب را از یک استودیو آشپزخانه یا یک متخصص آشپزخانه در منطقه خود دریافت کنید. اینها به شما کمک می کنند تا آشپزخانه رویایی خود را تحقق بخشید .کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس

میزهای مرمر برای کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

سنگ مرمر شبیه سنگی فوق العاده نجیب است که در ساختمان ها و ویلاهای باشکوه استفاده می شود. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک بسیاری فراموش می کنند که خواص جالب بسیاری برای استفاده در آشپزخانه نیز دارد. این امر بیش از همه در مورد میز کار صدق می کند، بلکه در مورد طاقچه ها و کاشی های پنجره نیز صدق می کند. برنامه ریز آشپزخانه شما توضیح می دهد و همچنین نشان می دهد که این ماده خاص چقدر گران است.

سنگ مرمر – سنگ طبیعی نجیب با تاریخ

استفاده از سنگ مرمر در ساختمان ها عمدتاً از جنوب اروپا شناخته شده است. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک امروزه نیز مانند گذشته، این سنگ طبیعی برای طراحی داخلی ایده آل است. اگرچه این ماده قیمت خود را دارد، اما یک کالای لوکس نیست، بنابراین می تواند تقریباً در هر خانه ای راه پیدا کند.

به اصطلاح دگرگونی ها (سنگ های دگرگونی) به سنگ مرمر گفته می شود که از سنگ آهک، دولومیت و سایر سنگ ها تحت فشار زیاد یا حرارت زیاد تشکیل می شوند. بنابراین عمدتاً در جاهایی یافت می شود که حرکات تکتونیکی منجر به دگرگونی سنگ شده است. فراتر از نام علمی صحیح، سنگ آهک معمولاً به عنوان سنگ مرمر نیز شناخته می شود.

قابل استفاده به صورت جهانی در کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

مرمر به لطف دانه های غیرمعمول و پالت رنگی غنی خود، کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک می تواند به ظاهری باکیفیت و محیط و طراحی شیک آشپزخانه کمک کند. چه برای میز کار، برای نمای جلو و روکش آشپزخانه، به عنوان کاشی برای کف آشپزخانه ، برای سینک ، طاقچه و یا حتی به عنوان یک میز: سنگ طبیعی را می توان به طور جهانی استفاده کرد و دارای جنبه های بسیاری است.

رگه های معمولی “ماربلینگ” نامیده می شوند. بلورهای اسپار آهک ظاهر معمولی سنگ مرمر را تشکیل می دهند، آنها بسته به تابش نور می درخشند و در نتیجه جلوه های ویژه ای را ارائه می دهند.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس

میز کار کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک با جنبه های کاربردی

سنگ مرمر مانند سایر سنگ های طبیعی در آشپزخانه مزایای بی شماری برای مناطق کار دارد  :

 • مواد مقاوم با عمر طولانی
 • مقاوم در برابر گرما
 • نسبتاً مقاوم در برابر خش
 • بهداشتی: ایمن برای مواد غذایی و بدون بو
 • غیر سمی

ماندگاری طولانی با مراقبت مناسب

سنگ هایی مانند سنگ مرمر مواد سختی هستند و اگر به درستی از آنها مراقبت شود می توانند به معنای واقعی کلمه برای همیشه ماندگار شوند. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک به طور قابل توجهی نسبت به میزهای کار چوبی که بازیابی آنها نیز آسان تر است، در برابر لک های کوچک ناشی از گرما، چاقو یا ضربه کمتر مستعد هستند.

درجه سختی سنگ مرمر در مقایسه با سایر سنگ های طبیعی در حد وسط است، از  گرانیت نرم تر است اما به طور قابل توجهی سخت تر از سنگ آهک یا تخته سنگ است. خراش می تواند در اثر چاقو یا کشیدن اجسام فلزی سنگین ایجاد شود. بنابراین اگر برای یک سطح عالی ارزش قائل هستید، باید مراقب باشید و مستقیماً روی میز کار برش ندهید.

غیر حساس به سرما و گرما

سنگ مرمر بسیار مقاوم در برابر حرارت است. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک هر کاری که در آشپزخانه خود انجام می دهیم می تواند نسبتاً کمی به سنگ طبیعی کمک کند. چه قابلمه ها و تابه های داغ روی میز کار مرمر وجود داشته باشد، چه روغن داغ روی آنها چکه کند و چه قوری بریزد، میز کار با گرما مشخص نمی شود. علاوه بر این، این ماده در برابر سرما مقاوم است.

مراقب اسیدها باشید

مرمر سنگی با منافذ باز است و به همین دلیل مستعد تغییر رنگ ناشی از مایعات است و به اسیدها بسیار حساس است. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک شراب، سرکه یا آب لیمو می تواند اثر خود را از خود به جای بگذارد. برای جلوگیری از لک و تغییر رنگ، مایعات و باقیمانده مواد غذایی باید در اسرع وقت پاک شوند.

بنابراین میز کار مرمر باید با یک لاک محافظ درمان شود. در حالت ایده آل، به طور منظم با روغن های مخصوص آغشته می شود. هر چه تمیز کردن و مراقبت بهتر باشد، ظاهر اصلی طولانی تری حفظ می شود.

اما حتی با اشباع منظم، علائم معمولی سایش در طول زمان روی سطح ظاهر می شود. به اصطلاح این بشقاب کهنه می شود و “پتینه مرمر” پیدا می کند.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس کابینت آشپزخانه پلی اورتان

تنوع چشمگیر رنگ

بسته به اینکه چه مواد افزودنی در صفحات مرمر یافت می شود، رنگ های مختلف و مرمریت معمولی ایجاد می شود. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طیف از زرد، سبز، صورتی، خاکستری و سفید تا سیاه راه راه و مایل به قرمز متغیر است.

مایل به قرمز ناشی از بخش هایی از هماتیت است، سنگ های مرمر مایل به زرد و قهوه ای حاوی لیمونیت، سنگ های مرمر کمی مایل به آبی و خاکستری-آبی حاوی گرافیت یا قیر هستند. سنگ مرمر سبز رنگ چشمگیر خود را از کلریت یا کانی های سرپانتین می گیرد.

میزهای کار مرمر سیاه که به دلیل زیبایی تا حدودی عرفانی خود بسیار مورد توجه قرار گرفته اند، به سختی یافت می شوند: نسبت بالایی از سنگ سیاه یا خاکستری تیره نادر است. همین امر در مورد سنگ مرمر سفید خالص از منطقه کارارا نیز صدق می کند . قیمت به نسبت بالاست.

هزینه یک میز سنگ مرمر

میزهای کار مرمر در بخش بالایی قرار دارند. محدوده قیمت بالاست. قیمت آن از حدود 50 یورو برای هر متر مربع شروع می شود، کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک اگرچه بسیاری از خرده فروشان نیز کیفیت بهتری را تا در هر متر مربع ارائه می دهند. اگر می خواهید بسیار انحصاری باشد، می توانید تا در بازار برای آن خرج کنید.

مناطق منشا سنگ مرمر

هزینه ها تا حدی به منطقه معدن بستگی دارد. ساختار و رنگ و همچنین کیفیت (یا سختی) بسته به منطقه متفاوت است.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس ساخت کابینت با تجهیزات توکار

سنگ مرمر با کیفیت بالا را می توان فراتر از مناطق معدنی شناخته شده در ایتالیا و یونان نیز یافت. همچنین ذخایر سنگ مرمر در آلمان، فرانسه، بلژیک، اسپانیا، پرتغال، ترکیه و خارج از اروپا مانند ایران، چین و هند وجود دارد.

میزهای کار جایگزین

سنگ مرمر نه تنها برای چشم خوشایند است، کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک بلکه دارای مزایای عملی متعددی است که زندگی و کار در آشپزخانه را آسان می کند.

اگر هنوز هم می‌خواهید به دنبال جایگزینی برای میز کار سنگ مرمر باشید، به دلیل اشباع منظم و حساسیت به خراش، می‌توانید یک میز کار سرامیکی را در نظر بگیرید .یا کانتر گرانیتی ممکن است راه حلی باشد. گرانیت، به ویژه، به طور قابل توجهی سخت تر از سنگ مرمر است، و آن را در برابر بریدگی و ضربه مقاوم تر می کند.

اگر میز کار آشپزخانه ساخته شده از سنگ مرمر برای شما بسیار گران است، احتمالاً سایر صفحات سنگ طبیعی و سرامیک ها را تکان می دهید. جایگزین بسیار ارزان‌تر برای مواد طبیعی میز کار ساخته شده از چوب یا بتن است.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس کابینت آشپزخانه ممبران

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک – ویژگی ها و انواع

آشپزخانه کانتری در میان طرح های آشپزخانه مورد علاقه است. کابینت آشپزخانه مدرن با دلیل موجه، زیرا هیچ سبک آشپزخانه دیگری به اندازه آشپزخانه ای به سبک روستایی، امنیت، گرما و آرامش را به همراه ندارد. به لطف تنوع زیاد شکل ها و تغییرات احتمالی، هر کس می تواند مطابق میل خود یک آشپزخانه ی کشور پیدا کند. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک  ویژگی های معمولی و سبک های مختلف ملی سبک خانه های روستایی را ارائه می دهد.

عناصر معمولی کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

آشپزخانه محل تجمع، ارتباط و رفاه است. چه به عنوان یک آشپزخانه خانگی در یک آپارتمان مشترک شهری برای بزرگسالان و چه به عنوان یک آشپزخانه خانوادگی در یک خانه بزرگ در کشور: آشپزخانه روستایی به ویژه دنج در نظر گرفته می شود و طرفدارانی در سراسر جهان دارد.

آشپزخانه کانتری به سبک کلاسیک برمی گردد، کابینت نئوکلاسیک اما اکنون تفاسیر معاصری نیز وجود دارد. ما یک نمای کلی از ویژگی های کلاسیک یک آشپزخانه روستایی و نکاتی برای برنامه ریزی آشپزخانه رویایی شما ارائه می دهیم.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس

عشق به دکوراسیون و جزئیات

به طور سنتی، سبک خانه های روستایی بیانگر مهارت با کیفیت بالا است. طراحی کابینت مدرن کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک هیچ چیز در آشپزخانه کلاسیک کشور بدون جزئیات بازیگوش یا نوستالژیک کار نمی کند. اینها در انواع مدرن نیز جای خود را پیدا می کنند.

عناصر تزئینی و سبک بی شماری وجود دارد که طعم آشپزخانه روستایی را فراهم می کند:

 • قالب های تاج و قالب های تزئینی
 • لولا و اتصالات ویژه
 • ستون ها و ستون های تزئین شده
 • کار تراشکاری خاص به عنوان مثال ب برای پای مبلمان
 • سبدهای حصیری یا گلدان گیاهان سفالی
 • پرده های سبک هوا
 • لامپ های بازیگوش
 • تابه های چدنی
 • ماشین آلات آشپزخانه نوستالژیک و سایر کمک های آشپزخانه تاریخی
 • چینی زیبا در قفسه بشقاب باز

نماهای پروفیلی که می توانند اشکال مختلفی داشته باشند نیز نمونه ای از کابینت آشپزخانه کابینت های گلاس به سبک روستایی هستند. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک اینها فریم های ریز یا عریض متفاوتی دارند و به عنوان جلوی کاست یا قاب جلویی نامیده می شوند. در کابینت های بالایی اغلب از درهای شیشه ای با اسکلت چوبی استفاده می شود که با بند یا نوارهای چوبی تزئین شده اند. با وجود تمام “زنگ ها و سوت ها”، آشپزخانه ها هنوز کاملاً کاربردی هستند و با تجهیزات مناسب، هیچ چیز در هنگام پخت و پز باقی نمی گذارند.

رنگ های معمولی برای کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

رنگ های سفید، بژ یا سایر سایه های روشن مانند خاکستری روشن یا آبی روشن بسیار شیک هستند. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک این رنگ ها از نظر بصری دوستانه و دعوت کننده هستند و در نتیجه از فضای دنج پشتیبانی می کنند. با این حال، اگر رنگ سفید خالص را انتخاب می کنید، باید عناصر رنگی مانند گل ها، دسته های تیره و منابع نور گرم را در آشپزخانه خود ادغام کنید تا خیلی سرد به نظر نرسد.

برای مدت طولانی، این روند بود که آشپزخانه های کلاسیک کانتری را به طور کامل از چوب واقعی درست می کردند و فقط آن را بی رنگ می کردند. با این حال، امروزه این فرم طبیعی در ترکیب با جزئیات و تزیینات غنی می تواند کمی قدیمی به نظر برسد.کابینت آشپزخانه قیمت کابینت کلاسیک نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس

مواد موجود در کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

آشپزخانه روستایی سبک سنتی را حفظ می کند که در طول قرن ها با ویژگی های منطقه ای متفاوت توسعه یافته است. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک حتی امروزه، این هنوز هم برای آشپزخانه های مجهز به سبک خانه های روستایی معنی می دهد: تا جایی که امکان دارد از مواد طبیعی استفاده می شود. نمای خانه روستایی به طور سنتی با چوب واقعی، سنگ طبیعی و سرامیک مشخص می شود.

یک عارضه جانبی مثبت این است که آشپزخانه های چوب جامد به ویژه با محیط زیست سازگار هستند، به خصوص اگر با لعاب ها یا روغن های طبیعی و بهداشتی درمان شوند.

علاوه بر کابینت های آشپزخانه به سبک خانه های روستایی ساخته شده از چوب، سینک های سرامیکی و میز کار از سنگ طبیعی یا چوب جامد، به عناصر نوستالژیک ساخته شده از مواد خاص در بقیه مبلمان نیز اهمیت داده می شود. اتصالات اغلب از برنج یا یک تقلید ساخته می شوند. دستگیره‌های آشپزخانه نیز اغلب از برنج، چوب یا فلز ساخته می‌شوند که به‌صورت عتیقه به نظر می‌رسند و به شکل‌های سنتی مانند دستگیره مبلمان، دستگیره‌های صدفی، دسته‌های کمانی یا دستگیره‌های نرده می‌شوند.

این مواد طبیعی قیمتی دارند. اما حتی اگر بودجه محدودی برای آشپزخانه خود دارید، مجبور نیستید بدون سبک خانه های روستایی کار کنید. دکورهایی که ظاهر معمولی را نشان می دهند تقریباً در هر محدوده قیمتی یافت می شوند.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس کابینت کلاسیک

آشپزخانه کانتری = آشپزخانه غذاخوری

در مفهوم سنتی، آشپزخانه روستایی یک آشپزخانه غذاخوری با یک میز ناهارخوری بزرگ است که تمام خانواده می توانند در آن بنشینند. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک بنابراین آشپزخانه های غذاخوری به سبک خانه های روستایی به ویژه برای آشپزخانه های باز یا اتاق های بزرگ مناسب هستند.

یک راه حل برای اتاق های کوچکتر آشپزخانه های روستایی به سبک انگلیسی یا اسکاندیناوی است. قیمت کابینت مدرن در اینجا مهم است که در مورد عناصر تزئینی زیاده روی نکنید، در غیر این صورت اتاق به سرعت بیش از حد به نظر می رسد. حتی در اتاق‌های کوچک نیز می‌توانید مکانی برای نشیمن‌گاهی دنج پیدا کنید که با کوسن‌های زیبا در رنگ‌های همسان، راحت‌تر است.

فرقی نمی کند بزرگ باشد یا کوچک، U شکل یا L شکل: مردم در یک اتاق نشیمن با آشپزخانه زندگی و کار می کنند. این بدان معنی است که نشانه های استفاده بخشی از سبک خانه های روستایی است. دستگیره های فرسوده آشپزخانه، سطوحی که نشان دهنده استفاده زیاد است، فرورفتگی های کوچک در ظروف پخت و پز – هیچ کدام از اینها نباید نقصی در سبک خانه های روستایی باشد. برخی از تولیدکنندگان آشپزخانه آگاهانه از آنها به عنوان عناصر سبک در طول تولید استفاده می کنند.

تخصص های بین المللی کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

مدت ها قبل از شروع صنعتی شدن و سپس مهاجرت روستایی در اروپا، بیشتر مردم در مناطق روستایی زندگی می کردند. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک از آشپزخانه های ساده زندگی روستایی انگلیسی، فرانسوی یا ایتالیایی، بعدها سبک های مختلفی ایجاد شد که هنوز ما را به یاد گذشته می اندازد. دورانی که زندگی کمتر شلوغ بود.

این دقیقاً همان احساسی است که شخصی می خواهد در هنگام انتخاب یک آشپزخانه روستایی به خانه خود وارد کند. باید جایی برای معطل ماندن، محلی برای خانواده و دوستان و البته محلی برای غذا خوردن خوب باشد.

در اینجا ما ویژگی های سبک های مختلف خانه های روستایی در سطح بین المللی را ارائه می دهیم. کابینت ممبران کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس

آشپزخانه های کشور انگلیسی

آشپزخانه‌های کانتری بریتانیا به‌عنوان آشپزخانه‌های کلبه‌ای یا آشپزخانه‌های کلبه‌ای نیز شناخته می‌شوند، بازسازی آشپزخانه کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک پس از خانه‌های سنتی کوچک و خمیده به باد در حومه انگلیسی.

از آنجایی که کلبه های سنتی عمارت نبودند، سبک کانتری انگلیسی برای طراحی آشپزخانه های کوچک روستایی بسیار عالی است. بریتانیایی ها انواع ایده های خلاقانه ای را برای راه حل های فضای ذخیره سازی صرفه جویی در فضا ارائه کرده اند، مانند قفسه مخصوص قابلمه، که گلدان ها و ظروف آشپزخانه را روی آن آویزان می کنند.

ویژگی‌های معمولی نیز رنگ‌های روشن در ترکیب با رنگ‌های قوی و سنتی «بریتانیایی» مانند سبز، قرمز تیره و آبی تیره است که درهای انگلیسی‌ها را تا به امروز زینت می‌دهند. همچنین چوب سبک و سنگ طبیعی وجود دارد، کابینت های آشپزخانه با جلویی با قاب های عریض و ساختار تخته ای عمودی در اطراف مشخص می شوند. دستگیره های چوبی یا دسته های پاپیونی معمولاً به شیوه ای شیک با آن ترکیب می شوند.

اگر می‌خواهید اثاثیه آشپزخانه انگلیسی خود را به‌خصوص اصیل نگه دارید، باید یک اجاق گاز، طرح‌های گلدار و یک سینک بزرگ با یراق آلات برنزی روستایی را انتخاب کنید.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس طراحی کابینت نئوکلاسیک

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک های روستایی به سبک اسکاندیناوی

سبک اسکاندیناوی حداکثر از زمان IKEA محبوبیت پیدا کرده است. این بسیار ساده تر از سبک کلاسیک خانه روستایی با تزئینات و تزئینات غنی است. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک اشکال خالص و شفاف، ظرافت خنکی را ایجاد می کنند. سایه های محجوب آبی یا خاکستری یا سفید ساده، آشپزخانه های روستایی اسکاندیناوی را روشن و جذاب می کند.

تفاوت دیگر: کابینت های آشپزخانه با ظاهری اسکاندیناویایی اغلب دارای جلوی پانل نیستند، بلکه ساختار تخته ای عمودی و دستگیره های مبلمان کوچک و محجوب دارند.

انواع چوب سبک نیز مشخصه سبک اسکاندیناویایی است. کف آشپزخانه نیز به طور سنتی با تخته های چوبی پهن طراحی شده است.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس کابینت آشپزخانه توکار

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک مدیترانه ای

آشپزخانه های مدیترانه ای به سبک روستایی، فضای گرم و سرزنده جنوب اروپا را به خانه می آورند. آنها تضاد با سبک خنک و کاربردی آشپزخانه روستایی اسکاندیناوی را تشکیل می دهند. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک رنگ‌های گرم، باغ گیاهان مدیترانه‌ای، سبدهای بافته شده و چوب طبیعی از ویژگی‌های بارز اینجا هستند. آجرکاری نمایان، کاشی‌هایی با رنگ‌ها و نقش‌های سنتی و موزاییک‌ها نیز نمونه‌ای از سبک مدیترانه‌ای هستند.

آشپزخانه کشور فرانسه به طور سنتی دارای کاشی های سنگی است. کابینت بوفه ای به سبک کانتری را نیز نباید از دست داد. از نظر رنگ، بیشتر با سایه‌های پاستلی، سطوح پتینه‌شده و منسوجات با نقش‌های گل‌دار بزرگ، فضای بازی و رمانتیک را تکمیل می‌کند.

از سوی دیگر، در آشپزخانه روستایی ایتالیا ، همه چیز روستایی تر است.قیمت بازسازی کامل آشپزخانه این سبک ساده به سادگی بسیار متکی است. علاوه بر کاشی‌های سفالی، رنگ‌های خاکی و چوب تیره به‌ویژه سبک را تعیین می‌کنند.

آشپزخانه کشور آمریکا

وقتی صحبت از آشپزخانه های کشور آمریکایی می شود، معمولاً منظور نسخه آمریکایی به سبک یک خانه مزرعه قدیمی در ایالت های جنوبی است. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک این ظاهر سرگرم کننده برای کسانی است که رنگ های تند را دوست دارند. جلوی آشپزخانه ساخته شده از چوب واقعی در رنگ های قوی و عمدتاً متفاوت نگهداری می شود.

از نظر رنگ، همه چیز در اینجا مجاز است که دوست دارید: آبی قوی با جلو در زرد و سرخابی جایگزین می شود، یا واحد آشپزخانه نارنجی با یک جزیره آشپزخانه به رنگ قرمز قوی تکمیل می شود. رنگ‌های پاستلی ممکن است، اما کمیاب هستند.

این تنوع آشپزخانه کانتری آمریکایی به طور سنتی با کاشی های سنگی و میز کار با سنگ طبیعی تکمیل می شود . یک جزیره آشپزخانه یا یک پیشخوان به اندازه یک سینک سرامیکی بزرگ با اتصالات یکپارچهسازی با سیستمعامل مهم هستند.

علاوه بر جزیره آشپزخانه کلاسیک، عنصر سبک دیگری از طراحی و ساخت کابینت توکار آشپزخانه سنتی کانتری آمریکایی وجود دارد که به سبک های دیگر آشپزخانه نیز راه پیدا می کند: بلوک قصابی جامد یا متحرک .

نوع: سبک همپتون

یکی دیگر از انواع سبک خانه های روستایی از ایالات متحده آمریکا، که منعکس کننده خلق و خوی گرم ایالت های جنوبی است، به اصطلاح سبک همپتون است. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک جذاب اما شیک و کاملاً غیررسمی است. این سبک بیشتر یادآور آشپزخانه کلاسیک خانه روستایی اروپایی است: جلوی صندوق‌دار که در رنگ‌های سفید یا روشن مانند آبی روشن یا شنی نگهداری می‌شوند، تخته‌های چوبی به سبک اسکاندیناویایی و اغلب با عناصر تزئینی دریایی مطابقت دارند.

هاپتون تایپ با میزهای کار جامد و میزهای ساخته شده از چوب تیره رنگ زیبایی پیدا می کند. همچنین مواد طبیعی مانند حصیری و منسوجات ساخته شده از پنبه یا کتان نیز وجود دارد. انواع منسوجات، که در رنگ‌های همسان و قوی نگهداری می‌شوند، به راحتی کمک می‌کنند.

لوازم برقی مدرن به سبک خانه روستایی؟

چیزی که به نظر خیلی ها یک وقفه سبک است، امروز دیگر لزوماً یک مشکل نیست. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک مطمئناً می‌توان وسایل برقی مدرن را با سبک سنتی خانه‌های روستایی در آشپزخانه‌ها ادغام کرد. طراحان آشپزخانه در مخفی کردن ماهرانه آخرین تکنولوژی بسیار خلاق شده اند. قیمت ترموود

علاوه بر این، برخی از تولید کنندگان لوازم آشپزخانه سری های خاصی را ارائه می دهند که به طور ویژه برای آشپزخانه های روستایی طراحی شده اند. فناوری پیشرفته در یک پوسته قدیمی پنهان شده است. نکته مهم: این لوازم آشپزخانه یکپارچهسازی با سیستمعامل معمولاً هزینه خرید آنها بسیار بیشتر است.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس قیمت چوب ترمو ایرانی

تفاسیر مدرن

محبوبیت مداوم سبک خانه های روستایی همچنین الهام بخش طراحان داخلی و سازندگان مشهور آشپزخانه است تا بارها و بارها آشپزخانه های خانه های روستایی را تفسیر کنند. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک این امکان پذیر است زیرا عناصر سبک کلاسیک را می توان به روش های مختلف با رنگ ها، اشکال و عناصر آشپزخانه های مدرن و طراحان ترکیب کرد. شکست ماهرانه در سبک به آشپزخانه کانتری چهره ای امروزی می بخشد.قیمت چوب ترمو فنلاندی

به هر حال: اگر فضای کافی در باغ ملک خود دارید و بازدیدکنندگان زیادی دارید، به خصوص در ماه های تابستان، آشپزخانه بیرون از باغ می تواند به آشپزخانه خانه اضافه شود.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک طراحی دکوراسیون بازسازی و نوسازی منزل با سبک معماری کلاسیک مدرن ساخت کابینت انزو ترک پلی اورتان ممبران مات هایگلاس قیمت چوب ترمو

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب pictorial carpet price

3 دیدگاه دربارهٔ «کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک»

 1. بازتاب: کابینت هایگلاس ⋆ معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: ساخت کابینت ممبران ⋆ معماریکا 09126283243

 3. بازتاب: میز کار آشپزخانه گرانیت ⋆ معماریکا 09126283243

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *