معماریکا

رنگ چوب ترمو معماریکا

رنگ چوب ترمو معماریکا

رنگ چوب ترمو معماریکا . چگونه چوب را به درستی لاک بزنیم؟

چگونه روی چوب لاک بزنیم؟ فناوران شرکت معماریکا در مورد آن خواهند گفت. بهتر است با ما تماس بگیرید ، زیرا محصولات مختلف به رویکرد متفاوتی نیاز دارند. رنگ مخصوص چوب ترمو با معماریکا رنگ پایه آب و پایه روغن ترمووود برای فضای داخلی و فضای خارجی طریقه رنگ آمیزی با پارچه تنظیف قیمت رنگ ترمووود

رنگ چوب ترمو

یک سوال رایج: بهترین راه برای زدن لاک روی چوب چیست؟ یک ایربراش برای این منظور ایده آل است (رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا یک دریچه هوا برای لاک های نیترو و یک دریچه بدون هوا برای کارگران آب)، اما در غیاب آن می توانید از برس یا غلتک استفاده کنید. برس های مصنوعی برای محصولات آبی و برس های طبیعی برای محصولات ارگانیک مناسب هستند. قیمت ترموود تراس

ابتدا سطح را آماده می کنیم. موهای زائد و هر گونه نقص کم عمق با آسیاب کردن از بین می رود. حرکت باید در جهت الیاف انجام شود. برای سنگ زنی بهتر است از یک دستگاه غیر عادی استفاده کنید. پردازش اولیه با دانه درشت 80 انجام می شود، سنگ زنی با ساینده P 150-240 تکمیل می شود.

رنگ ترمو معماریکا

سوالات متداول: قیمت ترمووود

 1. چگونه چوب را بدون رگه لاک بزنیم؟ لایه لاک باید تا حد امکان نازک باشد. برای انجام این کار، ترکیب اعمال شده در یک حمام رنگ ریخته می شود، جایی که لاک اضافی با استفاده از یک سطح نورد برداشته می شود. کنترل رنگ آمیزی با استفاده از یک چراغ رومیزی نصب شده روی لبه انجام می شود. نوری که روی چوب می افتد نشان می دهد که کجا لاک زیاد است و کجا اصلاً نیست.
 2. چند لایه لاک باید روی چوب زد؟ معمولاً حداقل دو لایه اعمال می شود. برخی از طرح های رنگی نیاز به سه لایه دارند. بین لایه ها، لازم است مدت زمان توصیه شده توسط سازنده برای خشک شدن تحمل شود.
 3. آیا باید چوب را بعد از آغشته شدن به پرایمر لاک بزنم ؟ اگر زیبایی شناسی می خواهید، پس لاک مورد نیاز است. اگر ساختاری که قابل مشاهده نیست در حال پردازش است، استفاده از ترکیب لاک توصیه نمی شود و یک پرایمر محافظت موثری را ارائه می دهد.

مصرف لاک در هر 1 متر مربع. طرح های پوشش

مصرف لاک در هر متر مربع برای چوب به تراکم چوب، نوع الوار (رانده شده، رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا اره شده)، غلظت پوشش ها و پیش تصفیه بستگی دارد. معمولاً در یک سطح صاف، مصرف بیش از 1 لیتر در 10 متر مربع نیست.

چگونه چوب را قبل از لاک زدن درمان کنیم تا مصرف دومی حداقل باشد؟ برای این کار از پرایمر اکریلیک استفاده کنید که لایه ای روی سطح ایجاد می کند. جذب الوار کاهش می یابد، مصرف لاک کم است. طراحی و اجرا روف گاردن

هنگام نقاشی با قلم مو، توصیه می شود اولین لایه لاک را با آب رقیق کنید تا قوام آن نازک شود. میزان مصرف تقریبی لاک روی چوب در هر متر مربع برای لایه اول 130 میلی لیتر است. هنگام زدن لاک روی زمین یا لایه دوم می توان مصرف را به نصف کاهش داد.

رنگ چوب ترمووود معماریکا

لاک مقاوم در برابر رطوبت چیست؟ آیا باید برای آن هزینه کنم؟

لاک مقاوم در برابر رطوبت برای چوب رطوبت را وارد نمی کند و آن را پس نمی دهد، در نتیجه آب در زیر فیلم جمع نمی شود و لایه رنگ را از بین نمی برد . با این حال، لاک مقاوم در برابر رطوبت گران تر است، بنابراین توصیه می شود از آن در شرایط با رطوبت بالا استفاده کنید – خیابانی که باران و برف تأثیر مضری بر چوب، حمام، آشپزخانه، سونا دارد. اگر اتاق خشک است، پرداخت بیش از حد برای مقاومت در برابر رطوبت منطقی نیست.

چه لاک هایی بو دارند؟ آیا برای سلامتی انسان مضر است

رنگ ها و لاک های مبتنی بر حلال های آلی دارای بوی تند هستند که باعث سردرد، حالت تهوع یا آلرژی در انسان می شود. علائم مشابه نشان دهنده فرآیندهای پاتولوژیک در بدن است. رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا با بوی تند، البته، مضر است. چنین محصولاتی باید برای هدف مورد نظر خود، در اتاق هایی که به ویژه مجهز به تهویه اجباری هستند، استفاده شوند.

لاک بی بو بر پایه آب برای چوب یک محصول کاملاً ایمن برای انسان است. لاک های محلول در آب امروزه بسیار محبوب هستند. آنها سازگار با محیط زیست هستند و دارای ویژگی های فنی عالی هستند. به نظر می رسد که پوشش زیبایی شناسی است، مدت طولانی دوام می آورد، تحت تأثیر نور خورشید ترک نمی خورد. نحوه ساخت درب چوبی: انواع، دستورالعمل ها، دکور

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

نحوه پاک کردن لاک از روی چوب تکنولوژی تمیز کردن سطح چوب

روکش های چوبی قدیمی یا مبلمان لاکی را می توان به زندگی بازگرداند و آن را کمتر از آنچه در ابتدا بود جذاب کرد رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا .

گاهی برای رنگ آمیزی سطح چوبی با رنگ پوششی یا پوشاندن آن با لعاب، باید لاک کهنه را کاملا پاک کرد. در غیر این صورت، تمام کار بیهوده خواهد بود، پول و زمان هدر خواهد رفت. نحوه مونتاژ یک راه پله چوبی: دستورالعمل ها و نمودارهای دقیق

به عنوان مثال، اگر مناطق بسیار بزرگی از کفپوش یا پارکت فرسوده شده باشد، این اتفاق می افتد. یا به دلیل ترکیب نامناسب انتخاب شده، نقض فناوری رنگرزی، فیلم شروع به ترک خوردن، کندن یا کندن کرد

رنگ ترمووود معماریکا

ویدئویی در مورد نحوه سنباده زدن چوب و نحوه پاک کردن لاک قدیمی از روی سطح

در این نشریه، کارشناسان ما در مورد روش ها و ابزارهای حذف لاک از چوب با دست خود یا با مشارکت کارگران حرفه ای صحبت می کنند.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

روش های مختلف برای پاک کردن لاک قدیمی

سه راه اصلی برای پاک کردن لاک قدیمی از روی سطح چوبی وجود دارد:

 • مکانیکی – ساده ترین، ارزان ترین و ایمن ترین.
 • حرارتی – با کمک قرار گرفتن در معرض دمای بالا، برای کسانی که دوست دارند در جرقه افراط کنند.
 • شیمیایی – با استفاده از ترکیبات شیمیایی (گران ترین روش) که عمدتاً هنگام کار با مناطق بزرگ ، سالن ها استفاده می شود.

انتخاب تکنولوژی به مهارت استاد، بودجه و میزان کار بستگی دارد.

حذف مکانیکی لاک از چوب

حذف لاک به صورت مکانیکی شامل حذف لایه تزئینی با ابزار و مواد ساینده است. برای این منظور استفاده کنید:

 1. کاغذ سنباده با دانه های مختلف 80 و 150 ) ;
 2. سنباده غیر عادی؛
 3. یک دستگاه مخصوص برای از بین بردن پوشش های قدیمی مانند رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا EDGE-20HD.

برای محاسبات ترمووود تبدیل متر به شاخه و شاخه به متر مربع به صفحه مورد نظر مراجعه فرمایید

این روش از عدم وجود شیمی سود می برد که بر سلامت انسان تأثیر منفی می گذارد. ساختار چوب در هنگام تمیز کردن مکانیکی مختل نمی شود. پس از چنین سنگ زنی، سطح به نظر جدید می رسد.

تنها یک منفی وجود دارد، اما یک نکته قابل توجه – روند طولانی است، کار با مقدار زیادی گرد و غبار از کوچکترین ذرات لاک و چوب همراه است. برای محافظت از چشم و مجاری تنفسی از عینک و ماسک تنفسی استفاده کنید.

وقتی صحبت از تمیز کردن مبلمان می شود، ساختار باید به اجزای سازنده آن جدا شود. ابتدا درمان اولیه با یک برس با موهای فلزی نرم انجام می شود. سپس از یک ابزار سنگ زنی با دانه درشت 80 و سپس با ساینده ریز 150 استفاده می شود.

قبل از رنگ آمیزی، محصول باید از گرد و غبار تمیز شود. دست زدن به سطوح بزرگ با دست غیر واقعی است، بنابراین باید از دستگاه خراش دهنده برای آنها استفاده شود. چنین ابزاری ارزان نیست و در این مورد بهتر است یک تیم حرفه ای از کارگران استخدام کنید.

رنگ چوب ترمو معماریکا

روش داغ برای پاک کردن لاک از روی سطوح چوبی رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا

روش حرارتی برای از بین بردن لاک قدیمی از اتحاد جماهیر شوروی می آید و شامل گرم کردن لایه تزئینی تا دمای ذوب آن است. لاک نرم شده با یک کاردک فلزی برداشته می شود.

ویژگی های روش: طراحی و اجرا استخر با چوب ترمو

 • شما باید در یک منطقه با تهویه خوب کار کنید، دست ها باید با دستکش و چشم ها با عینک محافظت شوند.
 • اگر لاک ذوب نمی شود، اما ذغال شده است، این روش برای این ترکیب مناسب نیست. در چنین شرایطی باید یک شستشوی شیمیایی بخرید و با روشی که در ادامه توضیح داده خواهد شد، پوشش را پاک کنید.

در خانه از لامپ های بنزینی یا گازی برای گرمایش استفاده می شود. رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا  اگر چنین وسیله ای در مزرعه وجود نداشته باشد، گران نیست، سوخت گیری نیز خراب نمی شود. اما باید تا حد امکان با مشعل کار کنید تا آتش سوزی ایجاد نشود.

ابزار فن آوری تر و ایمن تر، سشوار ساختمانی است. کاربر دمای مورد نظر هوای عرضه شده را تنظیم می کند و به طور متوالی سطح چوبی را گرم می کند و لاک ذوب شده را با کاردک فلزی از بین می برد. سطح آزاد شده از لایه لاک با کاغذ سنباده جلا داده می شود.

این روش برای حجم های کم کار مناسب است. به عنوان مثال، می توانید مبلمان قدیمی را برای رنگ آمیزی تمیز کنید.

ترمووود

شستشوی سطوح لاک شده با مواد شیمیایی رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا

لاک چوب را می توان با پاک کننده های شیمیایی پاک کرد. این روش در صورت لزوم برای تمیز کردن سطح با بافت ناهموار (سطح کهنه) ضروری است. این شستشو به صورت پودر، ژل و حلال مایع به فروش می رسد. عامل مایع تنها در جایی که بیش از 3 لایه لاک وجود نداشته باشد به طور موثر عمل می کند، زیرا معرف فرار نمی تواند عمیقا جذب شود.

برای حذف پوشش چند لایه، از فرمولاسیون هلیوم استفاده می شود. برای درمان مناطق بزرگ، توصیه می شود از پودری استفاده کنید که کمی آب به آن اضافه شود و قوام به حالت خمیری برسد. هنگام کار حتما از دستکش، عینک و پیش بند محافظ استفاده کنید. رنگ ترمووود

شستشو با یک برس اعمال می شود. رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا  اگر سطح کوچک است، باید با پلی اتیلن پوشانده شود که از تبخیر سریع ماده جلوگیری می کند. زمان قرار گرفتن در معرض ترکیب شیمیایی 3-4 ساعت است. لاک نرم شده با یک کاردک فلزی با فشار ملایم برداشته می شود تا به ساختار خود درخت آسیب نرساند.

رنگ آمیزی چوب ترمو وود

به عنوان یک قاعده، دستیابی به نتایج عالی در بار اول امکان پذیر نیست. اگر جزایر لاک پس از درمان اولیه حداقل باشد، می توان آنها را با کاغذ سنباده پاک کرد. مناطق بزرگ باید دوباره درمان شوند. این فناوری هم برای سطوح حجمی و هم برای سطوح کوچک مناسب است. این تنها راه خلاص شدن از شر لاک قدیمی روی آستر کهنه است. با این حال، روش شیمیایی برای تخته نئوپان که تحت تأثیر یک حلال از بین می رود، مناسب نیست.

بقایای محصول با آب با اضافه کردن سرکه به نسبت 5: 1 حذف می شود. قبل از پوشش مجدد با لاک، سطح باید به خوبی خشک شود و با سنگ ساینده 150 درمان شود. آلاچیق

چوب ترمو

نتیجه

تمام روش های پاک کردن لاک ناخن که در مورد آنها صحبت کردیم برای اجرا در خانه موجود است و نیازی به مهارت خاصی از مجری ندارد. تنها شرط این است که کار باید با رعایت قوانین ایمنی و با استفاده از تجهیزات حفاظتی، همانطور که در بالا ذکر شد، انجام شود.اگر زمان، تمایل یا حوصله چنین اتفاقاتی را ندارید، بهتر است یک متخصص را برای این کار درگیر کنید. یک حرفه ای با انتخاب فناوری بهینه، لاک را به سرعت و کارآمد پاک می کند. فلاور باکس

ضد عفونی کننده نفوذ عمیق، محل استفاده و نحوه صحیح استفاده از آن رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا

از نظر اکولوژیکی، چوب بهترین مصالح ساختمانی بوده و هست و این کیفیت را نمی توان از آن گرفت. با این حال، از نظر ویژگی های فنی و عملیاتی ، رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا چوب نسبت به بسیاری از مواد مدرن پایین تر است، زیرا در ابتدا از اثرات عوامل طبیعی منفی محافظت نمی شود. چوب از رطوبت، اشعه ماوراء بنفش، درجه حرارت بالا و پایین، حشرات خسته کننده چوب می ترسد. در شرایط رطوبت بالا، الوار، کنده ها، تخته ها و هر چوب دیگری کپک می زند، آبی می شود، پوسیدگی، قارچ در آن ایجاد می شود که منجر به تخریب زودرس سازه ها یا تکمیل می شود.

رطوبت شرایط ایده آل برای توسعه هاگ قارچ است. در سطح، قارچ زمانی ظاهر می شود که در داخل آن به سادگی “ازدحام” شود، یعنی تخریب در حال حاضر قابل توجه و جبران ناپذیر است. برای جلوگیری از اثرات مضر پدیده های تهاجمی ، ضد عفونی کننده برای چوب نفوذ عمیق کمک خواهد کرد، که می توانید در مجموعه ای در وب سایت شرکت معماریکا خریداری کنید.

جایی که از مواد ضد عفونی کننده برای نفوذ عمیق چوب استفاده می شود رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا

خاکهای با نفوذ عمیق برای پردازش استفاده می شود: طراحی و اجرا تراس

 • عناصر ساختاری بدون رنگ آمیزی بیشتر ( نوار ، چوب، تیرها، سیستم خرپا).
 • محصولات تزئینی مورد استفاده در خیابان ( دکوراسیون نما ، پرده و آلاچیق، گلدان ، نیمکت)؛
 • نرده های چوبی ;
 • پله های داخل و خارج؛
 • حمام و سونا.

برای شرایط عملیاتی مختلف، به خاک خود نیاز دارید.

رنگ آمیزی چوب ترمو

نحوه عملکرد ضد عفونی کننده ها برای چوب با نفوذ عمیق رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا

چرا ضد عفونی کننده های درخت نفوذ عمیق به این نام خوانده می شوند؟ این نام جذاب به دلیل توانایی محلول در جذب عمیق در ساختار چوب است. این امر به دلیل مولکول بسیار کوچک آلکیدها که بیشتر این آغازگرها بر اساس آن ساخته می شوند و وجود یک حلال در ترکیب ممکن است. حلال به آلکید کمک می کند تا وارد روده های چوب شود. ترکیب آلکید + حلال + بیوساید موثرترین پیشگیری از آسیب بیولوژیکی چوب است.

ضد عفونی کننده تا عمق حدود 2 سانتی متری به داخل الیاف نفوذ می کند و در آنجا اثر باکتری کشی دارد. با چسباندن محکم با چوب، پرایمر سخت می شود و تخلخل و جذب چوب را کاهش می دهد. این امر از خیس شدن الوار جلوگیری می کند، مصرف پوشش های تکمیلی را کاهش می دهد و از لکه بینی پس از لکه گیری جلوگیری می کند. برای سازه هایی که با خاک در تماس هستند و برای حفاظت از خانه چوبی در زمستان، باید یک نگهدارنده چوب با نفوذ عمیق رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا  با بوی حلال کم، اما یک محافظ قوی خریداری کنید.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

ترمو

نحوه درمان درخت با یک ضد عفونی کننده رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا

اولین سوال این است که بهترین راه برای استفاده از ضد عفونی کننده روی درخت چیست؟ برای این کار از وسایل مختلفی استفاده می شود: تمام کاربرد های چوب ترمو

 • برس های پهن؛
 • غلطک با شمع پشمی و کوتاه؛
 • تفنگ های اسپری پنوماتیک؛
 • حمام های غوطه وری

سطح مورد درمان باید کاملا تمیز باشد. برای اطمینان از حداکثر چسبندگی با روکش بعدی، قبل از استفاده از پرایمر، تخته باید با ماسه 80 سمباده شود که باعث باز شدن منافذ، بهبود جذب محلول و تضمین چسبندگی خوب به پوشش ها می شود.

نگهدارنده های چوبی محلول در آب و با نفوذ عمیق توده ها را بسیار بالا می برند، بنابراین یک سنباده متوسط ​​با شن 150 برای آنها مورد نیاز است که به رنگ بالایی اجازه می دهد تا صاف شود.

نحوه پرورش یک ضد عفونی کننده برای درخت، دستورالعمل های روی برچسب به شما می گوید، زیرا هیچ نسبت واحدی برای همه فرمول ها وجود ندارد.

 • به عنوان مثال، نگهدارنده غلیظ محلول در آب رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا 430 به نسبت 1:9 رقیق شده است. برای نفوذ عمیق تر، می توان آن را 1:19 با آب رقیق کرد.
 • ضد عفونی کننده رنگ آمیزی چوب ارزان رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا  VISASOL  برای محصولات چوبی ساختمانی و تزئینی در فضای باز 50-100٪ (بسته به عمق اشباع مورد نیاز) رقیق می شود. هم یک محافظ زیستی و هم پرایمر است.
 • ضد عفونی کننده نفوذ عمیق رنگ چوب ترمو ترمووود معماریکا برای چوب به نسبت 1:1 رقیق شده است. برای محافظت داخلی و خارجی چوب استفاده می شود که در زیر رنگ پوشش یا آستر استفاده می شود.

یک ضد عفونی کننده رنگ آمیزی برای چوب با افزودن هر رنگی به عامل رنگ آمیزی به دست می آید. بنابراین، چوب نه تنها یک محافظت زیستی موثر، بلکه یک سایه جذاب نیز به دست می آورد. چنین گروهی از ضد عفونی کننده های رنگی به شما امکان می دهد نما را فقط با این محصول رنگ کنید و درخت را تا نقاشی بعدی با رنگ به مدت 3-4 سال حفظ کنید و در عین حال جنبه زیبایی شناسی را حفظ کنید.

شرکت ” معماریکا ” برای شما آرزوی موفقیت، بهروزی و شکوفایی دارد. هدف ما: به اشتراک گذاشتن دانش، تجربه خود، ارائه توصیه صحیح با شما. با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید ، خوشحال می شویم مشکل شما را حل کنیم.

کانال you tube شرکت معماریکا

1 دیدگاه دربارهٔ «رنگ چوب ترمو معماریکا»

 1. بازتاب: یراق چوب ترمو | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *