معماریکا

آلاچیق های معماریکا

آلاچیق های معماریکا

آلاچیق های معماریکا

هنگام انتخاب درختچه های معماریکا، همه سعی می کنند آلاچیق را انتخاب کنند که هم کاربردی و هم زیبا باشد. آلاچیق

شرکت “آلاچیق های معماریکا” انتخاب گسترده ای از آلاچیق های فلزی و چوبی را در گزینه های مختلف طراحی به مشتریان خود ارائه می دهد.

آلاچیق های معماریکا

مزایای درختان چوبی روستایی

آلاچیق های معماریکا در درجه اول عملکرد اسکان راحت افرادی را که توسط گیاهان احاطه شده اند انجام می دهند. بنابراین اولین ماده ای که در انتخاب طرح باید در نظر گرفت چوب است. مزایای درختان ارزان قیمت معماریکا: تولید الوارهای چوبی

  • تولید شده توسط خود طبیعت ، بنابراین سازگار با محیط زیست است
  • عالی برای پردازش از آن می توانید انواع طرح ها را مطابق با سبک طراحی منظر سایت و سلیقه صاحبان آن بسازید.
  • مواد قوی و بادوام برای سالهای زیادی به شما خدمت خواهد کرد
  • نیاز به مراقبت خاصی ندارد ، فقط لازم است به طور دوره ای پوشش را با عوامل محافظ تجدید کنید تا از ظهور حشرات چوبی و اثرات مضر رطوبت جلوگیری شود. طراحی و اجرای انواع آلاچیق با معماریکا پرگولا برای محوطه سازی و روف گاردن آلاچیق های معماریکا متحرگ و به صورت پیش ساخته موجود است

آلاچیق های “معماریکا”

شرکت معماریکا خرید آلاچیق های معماریکابا طرح های مختلف را پیشنهاد می دهد. ظاهر بستگی به اندازه مورد نظر، ترتیب – به خواسته های مشتریان دارد.

به سفارش ما مجموعه کاملی از مبلمان تولید می کنیم: میز، صندلی، نیمکت، نیمکت. برای محافظت در برابر حشرات و اطمینان از عملکرد کل سال آلاچیق در معماریکا، می توانید پرده های نور قابل جابجایی را روی پنجره ها نصب کنید .

آلاچیق های معماریکا می توانند با یا بدون کف باشند. اگر می خواهید آن را روی یک چمن سنگ فرش شده با سنگ طبیعی یا سکوی کاشی قرار دهید، ما گزینه آلاچیق بدون کف را برای شما انتخاب می کنیم . اگر می خواهید ساختار قابل اعتمادتر و بادوام تری داشته باشید که آب در آن جریان نداشته باشد، آلاچیق مجهز به کف تخته ای است و روی پایه ای مجهز نصب شده است.

کلیه آربورهای معماریکا از استاد معماریکابه صورت “سازنده” آماده تحویل داده می شود. بنابراین، اگر در مورد مکان دقیق محل دائمی آلاچیق در سایت تصمیم نگرفته اید، می توانید به راحتی خانه تابستانی را بسته به روحیه یا فصل خود جابه جا کنید.قیمت آلاچیق

متخصصان شرکت ما به شما پیشنهاد می دهند که یک نمونه از کاتالوگ محصولات نهایی را انتخاب کنید یا مطابق با نیازها و انتظارات خود یک پروژه جداگانه ایجاد کنید. خرید آربورهای روستایی با قیمت ارزان یک واقعیت است. در عین حال ما کیفیت ساخت بالا و بهره برداری طولانی مدت با زمان تحویل و نصب سریع را تضمین می کنیم.

آلاچیق چوبی

گزینه هایی برای طراحی خارجی خانه های تابستانی چوبی

صرف نظر از اندازه ساختمان، می توانید آن را بسیار جالب تزئین کنید. هر بخشی می تواند به یک ویژگی طراحی تبدیل شود – نرده ها، نرده ها، سقف. طراحی و اجرای انواع آلاچیق با معماریکا پرگولا برای محوطه سازی و روف گاردن آلاچیق های معماریکا متحرگ و به صورت پیش ساخته موجود است

درختچه های ارزان قیمت معماریکابا میله ها و نرده ها

مشبک ها و نرده ها نیز عنصر بسیار مهمی در طراحی خانه های تابستانی یا خانه های روستایی هستند. در یک نسخه چوبی، توری ها می توانند متفاوت باشند – کوچک و بزرگ، مستقیم و مورب. شبکه‌هایی با شبکه‌های ظریف فضایی تقریباً کاملاً بسته را نشان می‌دهند، اما در عین حال با طراحی جالب به دلیل نقش برجسته متمایز می‌شوند. اگر می‌خواهید آلاچیق را با پیچک، انگور وحشی یا سایر گیاهان کوهنوردی ریسمان کنید، شبکه‌های بزرگ عالی هستند.

نرده های حکاکی شده از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. چوب برای کنده کاری بسیار مناسب است و بنابراین می توان از الگوهای متنوعی استفاده کرد. کنده کاری باعث می شود که نرده ها روباز و ظریف باشند. آلاچیق های معماریکا ، ساخته شده از قطعات چوبی، نه تنها برای گزینه های طراحی، بلکه برای خود مواد نیز جالب هستند. این درخت دارای یک بافت شگفت انگیز و منحصر به فرد، یک الگوی زیبا است که توسط خود طبیعت اهدا شده است. علاوه بر این، عناصر چوبی را می توان رنگ آمیزی کرد یا با اشباع های ویژه ای که رنگ چوب را تغییر می دهد، در حالی که الگوی طبیعی را قابل مشاهده می کند، درمان کرد. با کمک چنین ترکیباتی، یک درخت می تواند خاکستر، گردو، بلوط سفید شده، سیب، گیلاس و گونه های دیگر را تقلید کند.

در یک کلام، گزینه های زیادی برای طراحی خارجی وجود دارد و شما فقط باید یکی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. طراحی و اجرا روف گاردن

می توانید یک آلاچیق بزرگ یا کوچک، یک آلاچیق های معماریکا با دهانه های متعدد، با نرده ها و نرده های مختلف، با سقف فلزی یا نرم، با یا بدون کف انتخاب کنید.

شرکت بسدکین پروژه های آماده ای را به شما پیشنهاد می کند و همچنین در صورت داشتن چنین تمایلی، خانه ای تابستانی را مطابق طرح خود ایجاد می کند .

کیفیت بالای مواد، قیمت مناسب، دقت کار و طیف گسترده ای از محصولات ما، خانه های تابستانی شرکت ما را به یکی از جذاب ترین پیشنهادات در بازار تبدیل کرده است.

آلاچیق چوبی

تحویل آلاچیق های معماریکا

تبلیغات – چوب لمینت چسب شده به قیمت یک الوار معمولی! در ماه جولای، پروژه طراحی رایگان است! تاریخ نصب رایگان در روزهای آینده وجود دارد. یک تماس سفارش دهید – تاریخ را بدون پیش پرداخت ثابت کنید!

مونتاژ توسط متخصصین ما از 5% تا 20% قیمت آلاچیق هزینه دارد. برای نصب آلاچیق تا 5 ساعت زمان کار نیاز داریم. شما همچنین می توانید آلاچیق را خودتان جمع آوری کنید .

تحویل آلاچیق ها در تهران و مناطق مجاور بر اساس 40 روبل در کیلومتر از انبار ما در شهر آلاچیق های معماریکا محاسبه می شود. حداقل هزینه تحویل است.

در سایر مناطق روسیه، ما بوسیله شرکت های حمل و نقل آلاچیق می فرستیم. مشاوران در هنگام تحویل با جزئیات بیشتر به شما پاسخ خواهند داد.

برای ارزیابی خود، نقطه تحویل را روی نقشه مشخص کنید یا آدرس را در نوار جستجو وارد کنید (نقطه B انباری است که مسافت پیموده شده از آن محاسبه می شود): قیمت رنگ ترمووود

ترمووود

آلاچیق بلند در یک پروژه فردی

آلاچیق در یک قطعه شخصی مکانی است که خانواده و مهمانان در آن روی میز جمع می شوند. بنابراین، باید جادار و راحت باشد. مناسب ترین برای این یک آلاچیق چوبی بلند است. این نوع ساختمان بسیار کاربردی است. در آن، هر کس گوشه ای راحت برای خود پیدا می کند، در حالی که ارتباطات محدود نخواهد بود، زیرا همه قابل مشاهده خواهند بود.

در مرکز یک اتاق بزرگ، در پناه باران، یک میز نصب شده است که می تواند یک یا چند باشد. در طرفین آن نیمکت یا صندلی قرار می گیرد. آنها می توانند کل قلمرو یک آلاچیق طولانی یا فقط بخشی از آن را اشغال کنند. طراحی و اجرای انواع آلاچیق با معماریکا پرگولا برای محوطه سازی و روف گاردن آلاچیق های معماریکا متحرگ و به صورت پیش ساخته موجود است

در اینجا می توانید فضایی را برای یک صندلی گهواره ای یا یک میز شطرنج اختصاص دهید، گوشه ای برای کودکان بسازید یا گلدان های گل را با تقلید از یک باغ زمستانی ترتیب دهید. قیمت ترمووود

آلاچیق چوبی

در قسمت انتهایی درختچه‌های بلند با این طرح، مشتریان اغلب می‌خواهند قسمتی برای کباب‌پزی ببینند تا مهمانان بتوانند روند پخت و پز را روی کباب یا دیگ تماشا کنند و بلافاصله بتوانند آن‌ها را امتحان کنند.

شرکت  به ساکنان آلاچیق های معماریکا و منطقه تهران پیشنهاد می دهد تا درختچه های چوبی مستطیل شکل در سبک های مختلف بسازند. متخصصان ما پیشنهاد می کنند یک طرح آماده را از یک کاتالوگ بزرگ با عکس انتخاب کنند یا آن را طبق سفارش فردی بسازند .

برخی از طرح‌های درختکاری بلند کف چوبی را فراهم می‌کنند ، در برخی دیگر درخت‌کاری روی چمن، شن یا کاشی نصب می‌شود. سقف فلزی محکم از پدیده های جوی محافظت می کند.

دکور می تواند حکاکی های نفیس یا مجسمه های چوبی باشد.

یک آلاچیق بلند قابل اعتماد، زیبا و کاربردی برای سالیان متمادی شما و مهمانانتان را به وجد خواهد آورد.

کانال you tube شرکت معماریکا

2 دیدگاه دربارهٔ «آلاچیق های معماریکا»

  1. بازتاب: رنگ چوب ترمو معماریکا | معماریکا

  2. بازتاب: یراق چوب ترمو | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *