معماریکا

چوب ترمو شیراز

چوب ترمو شیراز

چوب ترمو در شهر شیراز

فروش قیمت چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند قیمت چوب ترمو

چوب ترمو شیراز

لیست قیمت فروش چوب ترمو ایرانی کارخانه تولید چوب ترمو  پاک و ارسال از تهران یک روزه به شیراز

ضخامت 10 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج روسی 430/000

ضخامت 10 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 480/000

ضخامت 16 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج روسی 650/000

ضخامت 16 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 700/000

ضخامت 19 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج روسی 700/000

ضخامت 19 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 750/000

ضخامت 26 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج روسی 850/000

ضخامت 26 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 900/000

ضخامت 20 میلی متر عرض 42 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 800/000

ضخامت 42 میلی متر عرض 42 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 1/400/000

ضخامت 42 میلی متر عرض 68 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 1/400/000

ضخامت 42 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 1/400/000

ضخامت 42 میلی متر عرض 142 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 1/400/000

بازسازی با چوب ترمو نما سازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی محوطه سازی آلاچیق پرگولا استخر و سونا ترمووود فنلاندی ترموود ایرانی فروش ترمود برای خرید با ما تماس بگیرید

فرقی نمی‌کند سال‌ها در خانه فعلی‌تان زندگی کرده باشید و بخواهید آن را تازه کنید، یا اولین ملک خود را خریداری کرده‌اید و شدیداً نیاز به انجام کاری برای آن دارید، بازسازی خانه‌تان می‌تواند یک تجربه هیجان‌انگیز باشد.

قیمت چوب ترمو شیراز

قیمت چوب ترمو ایرانی ارسال از تهران به شیراز

با این حال، برای اینکه بهترین نتایج را به دست آورید و سطح استرس را به حداقل برسانید، کاملاً ضروری است که برای پروژه کاملاً آماده باشید. آماده سازی کلیدی است و به کاهش احتمال مواجهه با هر گونه چالش یا مشکل مهم در طول فرآیند کمک می کند. این راه طولانی برای اطمینان از دستیابی به نتیجه دلخواه است.

بنابراین، قیمت رنگ ترمووود برای اینکه مطمئن شوید پروژه شما بدون مشکل اجرا می‌شود و از وارد کردن ضربه‌های قابل‌توجه به موجودی بانکی خود جلوگیری می‌کند، در اینجا برخی از نکات مهم خود را برای بازسازی خانه ارائه کرده‌ایم.

قیمت چوب ترمو شیراز

چوب ترمو برای اطراف استخر در شیراز و شهرکرد

مقرون به صرفه ترین راه برای مدیریت بازسازی این است که خودتان آن را مدیریت کنید، اما تنها در صورتی که ارتباطات مناسب و مهارت های مدیریت پروژه را داشته باشید. به جای استخدام یک شرکت واحد برای ورود و مراقبت از کل پروژه، مسئولیت خود را به عهده بگیرید و تاجران جداگانه را در صورت لزوم و در صورت لزوم استخدام کنید، هزینه ها را کاهش می دهد.

به این ترتیب، شما مسئول تصمیم گیری های کلیدی خواهید بود و کنترل هزینه های خود را حفظ خواهید کرد. به عنوان مثال، اگر پروژه را خودتان مدیریت می‌کنید، این شما هستید که تمام مواد و منابع را خریداری می‌کنید و از هرگونه نشانه‌گذاری که یک شرکت خارجی احتمالاً به قیمت اضافه می‌کند اجتناب می‌کنید.طراحی و اجرا استخر با ترموود

قبل از شروع پروژه، ارزش آن را دارد که با شورای محلی خود تماس بگیرید فروش قیمت چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند تا بررسی کنید که آیا برای تغییراتی که قصد انجام آن را دارید به تأیید یا مجوز برنامه ریزی نیاز دارید یا خیر. از آنجایی که اکثر شوراها سیاست‌های برنامه‌ریزی دارند که به شما امکان می‌دهد بدون تأیید شورا، تغییرات داخلی و خارجی ایجاد کنید که ساختار ملک شما را تغییر نمی‌دهد، بعید است که نیازی به مجوز داشته باشید، اما همیشه بهتر است از قبل بررسی کنید.

چوب ترمو برای دیوار

بازسازی با چوب ترمو نما سازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی محوطه سازی آلاچیق پرگولا استخر و سونا ترمووود فنلاندی ترموود ایرانی فروش ترمود برای خرید با ما تماس بگیرید

ترموود ایرانی ارزان در شهر کرد

هنگام انجام یک بازسازی، توسعه یا هر نوع پروژه بزرگ دیگری، مهم است که بودجه تعیین کنید و به آن پایبند باشید. رنگ چوب ترمو فروش چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند هزینه‌ها می‌توانند خیلی سریع افزایش پیدا کنند، بنابراین سود زیادی خواهد داشت که بنشینید و قیمت تغییرات برنامه‌ریزی شده خود را محاسبه کنید و ارزیابی کنید که چه چیزی می‌توانید و چه چیزی نمی‌توانید بپردازید.

یک ایده خوب برای اطمینان از باقی ماندن در کمک هزینه مالی خود این است که لیستی از تغییراتی که باید تکمیل کرده باشید و لیستی از تغییراتی که می خواهید انجام دهید اما ضروری نیستند ایجاد کنید. اگر واحد آشپزخانه شما در حال از هم پاشیدن است و نیاز مبرمی به تعویض دارد، برای مثال، این امر منطقی است که در لیست موارد ضروری خود قرار بگیرید. اما اگر هنوز در شرایط خوبی است، برای هدف مناسب است و فقط چند خراش روی آن وجود دارد، آن را به لیست محصولات خوب خود اضافه کنید و شاید در پایان اگر بودجه اضافی دارید، آن را جایگزین کنید. این مراحل به شما امکان می دهد کارهایی را که باید انجام شود اولویت بندی کنید و از همان ابتدا به شکل گیری فرآیند تصمیم گیری خود کمک کنید.

چوب ترمو شهرکرد
چوب ترمو شیراز و شهر های اطراف

نکته مفید دیگری که توصیه می کنیم این است که فقط حدود 80 درصد از بودجه کلی خود را خرج کنید. با چنین پروژه بزرگی، احتمالاً در طول فرآیند با چند هزینه غیرمنتظره روبرو خواهید شد، بنابراین داشتن این بودجه تضمین می کند که در حد انتظارات اصلی خود باقی بمانید. طراحی و اجرا نما با ترمووود

ترموود برای محوطه سازی ویلا در شهر کرد

اگر برنامه‌ای نداشته باشید برای فاجعه مقدر خواهید بود. از آنجایی که تاجران دائماً وارد خانه شما می شوند و از خانه شما خارج می شوند و خانه شما به یک سایت ساخت و ساز تبدیل می شود، فروش قیمت چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند اگر شما برنامه ای ایجاد نکرده باشید که کارهایی را که باید انجام دهید و به چه ترتیبی مشخص نمی کند، کل فرآیند می تواند به شدت آشفته شود.

قیمت چوب ترمو

تقسیم پروژه به مراحل کوچکتر، مانند «تغییر اتاق نشیمن» و «باز رنگ آمیزی حمام» می تواند مفید باشد، به طوری که دقیقاً متوجه شوید که هر پروژه کوچک چه زمانی کامل می شود.

اگرچه ممکن است فکر کنید که با انجام کل بازسازی، چند دلار برای خود صرفه جویی می کنید، مهم است که محدودیت های خود را بشناسید. تلاش های ناموفق برای انجام کارهای DIY ممکن است برای شما هزینه های زیادی داشته باشد، بنابراین بهتر است برای تمام کارهای برقی، لوله کشی و سایر کارهای فنی از متخصصان آموزش دیده استفاده کنید.

با این حال، فقط به دنبال ارزان ترین یا اولین شرکتی که پیدا کردید، نروید. فروش چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند حداقل سه نقل قول دریافت کنید و از دوستان توصیه کنید. باید مطمئن باشید که پولی که خرج می کنید ارزشش را دارد، بنابراین از درخواست منابع و تصاویر پروژه های قبلی که روی آنها کار کرده اند از شرکت نترسید.

محوطه سازی با ترمو ود

چوب ترمو برای تراس ساختمان های شیراز

موادی که برای بازسازی خود انتخاب می کنید بر ظاهر و رفتار خانه شما تأثیر می گذارد. حتما از چندین فروشگاه دیدن کنید و طیف وسیعی از مواد را با هم مقایسه کنید – باید مطمئن شوید که یکی از آنها را مناسب خود و خانه خود پیدا کرده اید، بنابراین وحشت نکنید و اولین محصولی را که می بینید خریداری کنید.طراحی و اجرا تراس

اگر می خواهید نمای بیرونی خانه خود را بازسازی کنید، فروش قیمت چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند روکش چوبی از نظر بسیاری به عنوان ماده ایده آل در نظر گرفته می شود. ظاهر خیره کننده و توانایی دستکاری به شکل های مختلف، آن را به محصول نهایی برای تغییر زیبایی شناسی خانه های با اندازه های مختلف تبدیل می کند.

فرقی نمی کند که فقط یک اتاق را بازسازی می کنید یا کل خانه را، در طول این فرآیند تا حد امکان به برنامه خود پایبند باشید. برای جلوگیری از هرگونه سردرگمی و به حداقل رساندن زمان تلف شده، باید دقیقاً بدانید که می خواهید محصول نهایی چگونه باشد.

آلاچیق با چوب ترمو

کسانی که مرتباً نظر خود را تغییر می دهند یا نمی توانند تصمیم بگیرند، معمولاً کسانی هستند که در نهایت تاریخ تکمیل را به تعویق می اندازند و برای کارهای غیر ضروری پول خرج می کنند.

ترمووود برای روف گاردن های شیراز

اگر به دنبال بازسازی نمای بیرونی خانه خود هستید، به جای درستی آمده اید. در اینجا راهنمای مفیدی را گردآوری کرده‌ایم که همه چیزهایی را که باید در مورد روکش چوبی خانه بدانید ، از جمله مزایای آن، برخی از بهترین گونه‌ها برای استفاده و نحوه دریافت بهترین قیمت را توضیح می‌دهد.طراحی روف گاردن

برای کمک به انتخاب بهترین روکش چوبی برای خانه خود، با تیم متخصص ما در اینجا در فروش چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند ،تماس بگیرید. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا در انواع روکش‌های چوبی به شما کمک کنیم و مطمئن شویم که مورد مناسب را برای پروژه خاص خود پیدا می‌کنید.

قیمت ترمووود

ترمووود برای آلاچیق و پرگولا

روکش فلزی به فرآیند اعمال یک لایه اضافی در قسمت بیرونی ساختمان، ترمووود در شمال ایران فروش قیمت چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند کمک به محافظت از دیوار زیر و همچنین ایجاد ظاهری زیباتر اشاره دارد. طیف وسیعی از مواد را می توان برای روکش فلزی استفاده کرد، از جمله چوب، لغزش آجر، پی وی سی، سنگ، دیواره های بارانی/پرده ای، فلز، شیشه و موارد دیگر.

روکش فلزی خانه مزایای زیادی را به همراه دارد و می توان از آن برای پروژه های مختلف استفاده کرد. روکش فلزی را می توان به دو صورت داخلی و خارجی استفاده کرد.

بازسازی با چوب ترمو نما سازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی محوطه سازی آلاچیق پرگولا استخر و سونا ترمووود فنلاندی ترموود ایرانی فروش ترمود برای خرید با ما تماس بگیرید قیمت چوب ترمو در شهر شیراز

پرگولا با ترمو ود

چوب ترمو برای نما ساختمان در شیراز

روکش چوبی در سال های اخیر بین معماران، طراحان و شرکت های ساختمانی بسیار محبوب شده است. توانایی آن در ایجاد ساختمان های اقتصادی و جذاب، آن را به ماده ای مناسب برای کسانی تبدیل کرده است که می خواهند ظاهر بیرونی خانه خود را تغییر دهند.

این ماده طیف وسیعی از مزایای منحصر به فرد را ارائه می دهد: فروش چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند

چوب ترمو کف

 • الوار یک منبع تجدید پذیر است.
 • مواد طبیعی خیره کننده که هم از نظر رنگ و هم از نظر رنگ جذاب است و زیبایی خانه شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.
 • سازگار با محیط زیست – ردپای کربن کم و می تواند در پایان عمر خود بازیافت شود.
 • سبک اما قوی.
 • بسیار بادوام (آنهایی که دوام کمتری دارند به راحتی با مواد نگهدارنده یا از طریق تکنیک های اصلاح چوب بهبود می یابند ). قیمت چوب ترمو در شهر شیراز
 • خواص عایق حرارتی و صوتی برجسته.

بازسازی با چوب ترمو نما سازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی محوطه سازی آلاچیق پرگولا استخر و سونا ترمووود فنلاندی ترموود ایرانی فروش ترمود برای خرید با ما تماس بگیرید

فروش چوب ترمو شیراز
دکوراسیون داخلی

چوب ترمو با کیفیت در شهر شیراز

استفاده از روکش چوبی بیرونی می تواند به ساختمان های قدیمی جان تازه ای بخشد یا برای ایجاد ساختمان های جدید خیره کننده استفاده شود. طراحان ممکن است کل ساختمان را با چوب بپوشانند یا از آن برای ایجاد یک نما یا دیوار برجسته استفاده کنند. الوار مورد استفاده برای پوشش بیرونی خانه یا ساختمان می تواند عمودی، افقی یا حتی مورب باشد. ویژگی های چوب به این معنی است که کار با آن آسان است و انواع ویژگی های طراحی امکان پذیر است.

همه الوارها یکسان نیستند. طیف گسترده‌ای از گونه‌ها وجود دارد که همگی پوشش‌ها و سبک‌های متفاوتی را ارائه می‌کنند، بنابراین مهم است که متریالی را انتخاب کنید که برای پروژه و دیدگاه خود مناسب‌تر باشد. قیمت‌ها بسیار متفاوت است، بنابراین به یاد داشته باشید که بودجه شما بر موادی که می‌توانید استفاده کنید نیز تأثیر می‌گذارد.

چوب ترمو پله

برای کمک به انتخاب روکش چوب ترمو در بندرعباس خارجی مناسب برای خانه یا ساختمان خود، با تیم متخصص ما در اینجا در فروش چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند ،برای توصیه ها و مشاوره های سفارشی تماس بگیرید. قیمت چوب ترمو در شهر شیراز

در زیر برخی از گونه های چوبی مورد علاقه خود را برای روکش خانه فهرست کرده و توضیح داده ایم:

بازسازی با چوب ترمو نما سازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی محوطه سازی آلاچیق پرگولا استخر و سونا ترمووود فنلاندی ترموود ایرانی فروش ترمود برای خرید با ما تماس بگیرید

طراحی تراس با ترمو ود

بهترین نمایندگی فروش و اجرای ترمووود شیراز

سرو سرخ غربی کانادا که از جنگل های دارای گواهی فروش چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند در کانادا سرچشمه می گیرد ، معمولاً گونه ارجح برای کسانی است که خواهان ویژگی های حرارتی برتر هستند. در بسیاری از خواص آن بی رقیب است و به دلیل دوام، تنوع رنگ که می تواند از صورتی ماهی سالمون تا قهوه ای تیره متغیر باشد، و همچنین مقاومت در برابر پوسیدگی بسیار مورد توجه است.

یک خانه با روکش سرو بدون شک یک فاکتور شگفت انگیز برای هر ساختمانی ایجاد می کند. چوب ترمو در اصفهان قیمت چوب ترمو در شهر شیراز

در اینجا در فروش چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند،، ما در روکش کردن خانه ها در سراسر بریتانیا با بهترین کیفیت الوار تخصص داریم. ما روی طیف گسترده ای از پروژه ها کار کرده ایم و دوست داریم به تخیل مشتریانمان کمک کنیم. در اینجا فقط مجموعه‌ای از نوع پروژه‌هایی است که ما تکمیل کرده‌ایم، اما مطمئن شوید که طیف کامل مطالعات موردی ما را مشاهده می‌کنید تا ایده وسیع‌تری از نوع کاری که می‌توانیم انجام دهیم به دست آورید.

بازسازی با چوب ترمو نما سازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی محوطه سازی آلاچیق پرگولا استخر و سونا ترمووود فنلاندی ترموود ایرانی فروش ترمود برای خرید با ما تماس بگیرید

قیمت چوب ترمو شیراز

کارخانه تولید چوب ترمو و ارسال به سراسر ایران

روکش چوب زغالی و روکش چوب کاج سوخته در چند سال اخیر به طور فزاینده ای محبوب شده اند. آنها از نکات برجسته معماری به ملاحظات واقعی طراحی ساختمان تبدیل شده اند.

اما روکش تایمر زغالی یا کاج اروپایی سوخته دقیقاً چیست و معماران باید در مورد آن چه بدانند؟ این فقط یک روند است، یا اینجاست که بماند؟

اگر به دنبال رفتن به این مسیر هستید، ما این راهنمای کوچک مفید را گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک کند برخی از بینش‌های مفید را نشان دهد.

بازسازی با چوب ترمو نما سازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی محوطه سازی آلاچیق پرگولا استخر و سونا ترمووود فنلاندی ترموود ایرانی فروش ترمود برای خرید با ما تماس بگیرید

طراحی دکوراسیون با ترمو ود

خرید چوب ترمو ایرانی در شهرکرد

روکش چوب زغالی تکنیکی است که گفته می شود چوب را در برابر آب و هوا مقاوم می کند و از حمله حشرات محافظت می کند و همچنین پوششی چشمگیر ایجاد می کند. چوب ترمو در کرمان قیمت ترمووود در شهر شیراز

تخته های روکش چوبی با استفاده از مشعل/شعله باز زغال می شوند. این یک هنر ماهرانه است و به صبر و دقت زیادی نیاز دارد. هر چند که تنها تبدیل شدن به محبوب در انگلستان در حال حاضر، یک تکنیک است که تصور می سرچشمه از ژاپن در 18 است هفتم قرن. این تکنیک زغال‌کردن چوب که در زبان ژاپنی به نام فروش چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند شناخته می‌شود به این معنی است که کربنیزه شدن چوب باعث حفظ و ماندگاری چوب می‌شود.

در 18 هفتم قرن ژاپن، مدرن روز حفاظت روکش فلزی موثر و لکه در دسترس نیست، بنابراین این تکنیک فوق العاده در کمک به ساختمان محافظت در یک راه طبیعی بود. سطح سوخته به روکش چوب محافظت طبیعی در برابر کپک، حشرات، اشعه ماوراء بنفش و عوامل جوی می دهد. از قضا در برابر آتش نیز مقاوم تر می شود!

فروش چوب ترمو در شهرکرد

روکش چوب کاج سوخته یک درخواست متداول است و به طور خاص از روکش کاج اروپایی استفاده می کند، در حالی که روکش چوب زغالی را می توان برای هر گونه چوبی اعمال کرد (اگرچه برخی از گونه ها بهتر از سایرین برای اهداف روکش فلزی ذغال می شوند).

قیمت ترمووود ایرانی در شهرکرد

اگر چوب ذغالی شده با استاندارد بسیار بالا انجام شود، می تواند محافظت فوق العاده ای برای روکش فلزی و همچنین ایجاد یک پوشش واقعا خیره کننده ارائه دهد. با این حال، یک کلمه احتیاط این است که این یک مهارت بسیار فنی است و اگر با استاندارد خاصی انجام نشود، روکش ممکن است تمام ویژگی های عملکردی و زیبایی شناختی مورد انتظار شما را ارائه نکند. با توجه به کار انجام شده، اکثر الوارهای زغالی با کیفیت یا کاج اروپایی سوخته بسیار گران هستند.

بازسازی با چوب ترمو نما سازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی محوطه سازی آلاچیق پرگولا استخر و سونا ترمووود فنلاندی ترموود ایرانی فروش ترمود برای خرید با ما تماس بگیرید

نما ساختمان با ترمووود
طراحی و اجرا نما ترمووود

چوب ذغالی امکانات زیادی را در اختیار معماران و طراحان قرار می دهد. از نمای بیرونی ساختمان های چشمگیر گرفته تا طراحی های داخلی بی حد و حصر ، روکش های سوخته ترکیبی زیبا از هنر و عملکرد را ارائه می دهند. قیمت ترموود قیمت چوب ترمو در شهر شیراز

رنگ مشکی پررنگ به این معنی است که طراحان می توانند از ایجاد تضادهای شدید بین یا درون فضاها لذت ببرند. این بدان معنی است که فکر کردن به نور، موقعیت ساختمان و مبلمان اهمیت بیشتری پیدا می کند تا پتانسیل کامل هر چوب ذغالی داخلی را به نمایش بگذارد.

قیمت ترمووود

قیمت چوب ترمو ایرانی و فنلاندی

چوب ذغالی می تواند به ایجاد ظاهر سنتی و همچنین احساس مدرن معاصر کمک کند و ظاهر منحصر به فرد آن را نشان دهد.

علاوه بر روکش چوبی، کفپوش نیز روشی محبوب برای استفاده از الوار زغالی در خانه یا ساختمان است. هنرمندان همچنین از چوب زغالی برای سایر مبلمان و وسایل خانه استفاده می کنند و عشق هنری به این سبک چوب را به نمایش می گذارند.

برای ایده‌های چوب ذغالی ، فروش قیمت چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند نمونه‌های زیادی از طرح‌ها و الهام‌بخش‌های برنده جایزه دارد.

فروش چوب ترمو در شهرکرد

برای الهام گرفتن کلی از روکش چوبی، مطمئن شوید که مطالعات موردی ما را بررسی کرده اید تا ببینید برخی از مشتریان قبلی ما با روکش چوبی چه کاری انجام داده اند.

بازسازی با چوب ترمو نما سازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی محوطه سازی آلاچیق پرگولا استخر و سونا ترمووود فنلاندی ترموود ایرانی فروش ترمود برای خرید با ما تماس بگیرید چوب ترمو در گیلان قیمت چوب ترمو در شهر شیراز

فروش ویژه چوب ترمو ایرانی در شهر شیراز

الوار زغالی تا حدودی شبیه به استفاده از الوارهای احیا شده در طراحی ساختمان است – آن را درست انجام دهید و می توانید ساختمان های واقعاً خیره کننده ای ایجاد کنید، اما اشتباه بگیرید و مشکلات زیادی ایجاد می کند.

سقف ترمووود شیراز

با وجود تمام مزایا و جذابیت های موجود در چوب زغالی، محدودیت های بالقوه ای دارد.فروش قیمت چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند

اولا، دانستن کیفیت و طول عمر برای این نوع روکش برای خریداران دشوار است. بسته به سطح تخصص و دانش، امید به زندگی برای این نوع روکش ها می تواند به طور چشمگیری متفاوت باشد.

اگر زغال‌کشی ضعیف انجام می‌شد، نه تنها ممکن است عمر کوتاهی داشته باشد، بلکه پوسته پوسته شده و به سرعت فرسایش می‌یابد. این می تواند برای کل ساختمان یا فقط تخته های جداگانه اعمال شود. عمق ذغال نیز بسیار مهم است، همانطور که فرآیند ذغال‌سازی برای جلوگیری از خم شدن الوار در طول گرمایش بسیار مهم است.

روف گاردن

فروش ترموود ایرانی در شهر های اطراف شیراز

نتیجه یک فرصت ساختن است که بدون مسائل منحصر به فرد خود نیست که نیاز به توجه دارد. تنوع به این معنی است که نتایج نهایی می تواند کاملاً متفاوت باشد. اگر کورکورانه وارد خانه شوند، صاحبان ملک ممکن است با مجموعه ای از مشکلات و احساس ناامیدی مواجه شوند (مخصوصاً برای چنین نوع روکش گران قیمتی).فروش قیمت چوب ترمو در شهر شیراز شهرهای اطراف شهرکرد ارسال به تمامی نتقاط ایران ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند قیمت ترمو وود آراد دکور

در نتیجه، ما در حال حاضر روکش چوب کاج سوخته یا زغال شده را به عنوان محصول ارائه نمی دهیم، زیرا می خواهیم روی کاری که بهترین کار را انجام می دهیم تمرکز کنیم و روکش چوبی با کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهیم.

بازسازی با چوب ترمو نما سازی طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی محوطه سازی آلاچیق پرگولا استخر و سونا ترمووود فنلاندی ترموود ایرانی فروش ترمود برای خرید با ما تماس بگیرید

ترمووود

فروش چوب ترمو شیراز کارخانه

چوب یک ماده طبیعی سازگار با محیط زیست است که بافتی عالی دارد و برای سلامت انسان کاملاً بی خطر است. فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی با این حال، بدون پردازش اضافی، درخت قادر به مقاومت در برابر عوامل خارجی نامطلوب مانند رطوبت بالا، عملکرد میکروارگانیسم های بیولوژیکی و حشرات نیست. چوب ترمو در اصفهان

روش مدرن پردازش مواد خام چوب، اصلاح حرارتی، امکان به دست آوردن یک ماده تکمیلی جدید با کیفیت بالا را فراهم کرده است که تقاضای زیادی در بازار پیدا کرده است. چوب ترمو شیراز ترمووود الواری است که تحت عملیات حرارتی اضافی در دمای 180 تا 240 درجه بدون استفاده از مواد افزودنی و ترکیبات مصنوعی قرار گرفته است.

ترمووود یک ماده تکمیل کننده منحصر به فرد است که ترکیبی سازگار با محیط زیست و خواص فیزیکی و مکانیکی شگفت انگیز را با هم ترکیب می کند:

چوب ترمو شیراز

 • ثبات ابعادی تحت تأثیر عوامل محیطی نامطلوب – فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی دما و رطوبت (برخلاف چوب درمان نشده، این شاخص 10-15 برابر بهبود می یابد، کاهش خطر تورم در یک محیط مرطوب به 90٪ کاهش می یابد).
 • هیگروسکوپی. رطوبت چوب به 4-8 درصد کاهش می یابد که در مقایسه با خشک کردن صنعتی الوار در اتاقک های مخصوص به طور قابل توجهی کمتر است. توانایی جذب رطوبت در چوب حرارتی 5-6 برابر کاهش می یابد. با اقامت طولانی مدت در یک محیط مرطوب و مستقیماً در آب، حداکثر رطوبت ماده خام از 9-10 درصد تجاوز نمی کند، خشک شدن طبیعی تقریباً بلافاصله اتفاق می افتد.
 • عمر طولانی ، مقاومت در برابر آسیب های بیولوژیکی. پردازش چوب در دماهای بالا منجر به تجزیه پلی ساکاریدها می شود که با توجه به رطوبت کم مواد خام، خطر آسیب میکروارگانیسم ها، کپک ها و قارچ ها را به حداقل می رساند. چوب ترمو در بندرعباس
 • هدایت حرارتی بالا. ترمووود یک ماده ایده آل برای تکمیل حمام و سونا است،چوب ترمو شیراز زیرا ویژگی های عایق حرارتی آن 30 درصد بیشتر از چوب طبیعی است.
 • چگالی بالای چوب آب گریزی را بدون پردازش اضافی فراهم می کند، الوار رطوبت هوا را جذب نمی کند. چوب پس از عملیات حرارتی در برابر استرس مکانیکی مقاوم است.
 • پاکیزگی زیست محیطی، ایمنی مطلق برای بدن انسان و محیط زیست.
 • ایمنی بالا در برابر آتش. سختی و چگالی چوب عملیات حرارتی شده باعث آتش آهسته مواد خام می شود.
 • ظاهر زیبایی شناسی چوب حرارتی. پس از عملیات حرارتی، خواص تزئینی الوار به میزان قابل توجهی بهبود می یابد – یک ساختار چوبی موثر و یک سایه تیره نجیب ظاهر می شود. عملیات حرارتی حتی به گونه های چوبی ارزان قیمت ظاهر گونه های ارزشمندی را می بخشد.

چوب حرارتی به طور گسترده ای برای دکوراسیون داخلی و خارجی خانه ها، حمام ها و سونا استفاده می شود. فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی نمای ساخته شده از چوب عملیات حرارتی شده به دلیل استحکام بالا، پایداری ابعادی و مقاومت در برابر عوامل نامطلوب خارجی، حتی پس از مدت ها ظاهر اولیه خود را از دست نخواهد داد.

چوب ترمو شیراز

با این حال، هزینه بالای الوار باعث می شود از نظر اقتصادی برای استفاده به عنوان دکوراسیون داخلی (دکوراسیون دیوار و کف) چوب ترمو شیراز نامناسب باشد. چوب حرارتی در مناطق زیر بیشترین تقاضا را دارد: نماها، تراس ها، مناطق خیابان باز، ایوان ها، آلاچیق ها، نرده ها، نرده ها، محصولات تزئینی (کفپوش، مبلمان فضای باز).

تنها عیب چوب، شکنندگی بالای آن است. اره کردن چوب حرارتی باید با یک ابزار مخصوص با دندانه های ظریف در سرعت های بالا با تغذیه کوچک قطعه کار انجام شود. عدم رعایت شرایط و الزامات اره کردن منجر به ترکیدن قطعه کار می شود. چوب ترمو نما

چوب ترمو سقف

فناوری تولید ترمووود را خودتان انجام دهید

فن آوری مدرن برای تولید چوب ترموود شامل قرار گرفتن طولانی مدت در معرض دمای بالا بر روی چوب های سخت و چوب نرم است. فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی بیشتر از گونه هایی مانند کاج، بلوط و خاکستر استفاده می شود، در موارد نادرتر – صنوبر.

تحت تأثیر دمای بالا، ساختار و چگالی چوب تغییر می کند و در نتیجه توخالی می شود. پلی ساکاریدها، رزین، سلولز تقریباً به طور کامل از چوب سوزانده می شوند و الیاف الوار اصلاح شده (“کاراملیزه”).

ساخت چوب ترمووود در شرایط صنعتی و با دستان خود در سه مرحله انجام می شود. در ابتدا، خشک کردن اجباری صفحات انجام می شود تا سطح رطوبت تا حد امکان کاهش یابد. مدت زمان خشک شدن چوب بستگی به نوع ماده اولیه مورد استفاده و اندازه قطعه کار دارد.

فروش چوب ترمو در شهرکرد

تولید چوب ترمووود با استفاده از چندین روش انجام می شود:

 • تک مرحله.  پردازش استاندارد چوب تحت تأثیر بخار گرم تا 180-200 درجه.
 • چند مرحله ای پردازش چوب با بخار فوق گرم تحت فشار در چند مرحله انجام می شود. این فناوری تولید ترمووود عمدتاً برای مواد خام از پیش خشک شده استفاده می شود. در مرحله اول، قطعات کار با بخار داغ در یک محفظه فشار پردازش می شوند، در مرحله دوم علاوه بر آن خشک می شوند.
 • درمان روغن داغ  تخته های چوب در یک ظرف حاوی روغن قرار می گیرند و پس از آن به آرامی گرم می شوند. در طول فرآوری، چوب مقدار کمی روغن جذب می کند که مقاومت آن را در برابر رطوبت افزایش می دهد.
 • پردازش گازهای بی اثر در محیط  پردازش قطعات کار در نیتروژن با فشار بالا و کاهش محتوای اکسیژن. فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی این روش به شما اجازه می دهد تا ترمووود را با بالاترین کیفیت تهیه کنید. چوب ترمو ود

چوب ترمو روفگاردن

فن آوری برای تولید چوب حرارتی شامل تأثیر بخار فوق گرم بر روی قطعه کار در دمای 150 تا 240 درجه است که به ما امکان می دهد چوب حرارتی تمام شده را به سه گروه طبقه بندی کنیم:

 • کلاس اول. پردازش مواد خام در دمای بیش از 150 درجه، چوب تمام شده دارای سایه کمی رنگی و کمترین مشخصات فنی و عملیاتی است.
 • درجه دوم. چوب با بخار تا دمای 210 درجه درمان می شود ، الوار استحکام و سختی بالایی به دست می آورد ، در برابر پوسیدگی و تجزیه مقاومت می کند. سایه چوب اشباع تر است.
 • کلاس سوم. بالاترین کلاس چوب عملیات حرارتی شده، پس از پخت در دمای 240 درجه، الوار بالاترین استحکام، سختی و مقاومت را در برابر عوامل خارجی نامطلوب دریافت می کند.

عملیات حرارتی بلنک ها در محفظه های بسته مخصوص به مدت 24 ساعت انجام می شود. چوب ترمو شیراز بخار گرم شده به عنوان یک محیط محافظ عمل می کند، اجازه سوزاندن الوار را نمی دهد و فعالانه در واکنش های شیمیایی شرکت می کند.

قیمت چوب ترمو شیراز

قیمت چوب ترمو شیراز قیمت ایرانی

در آخرین مرحله ساخت چوب ترمووود با دستان خود (سخت شدن)، الوار با نظارت مداوم بر درصد رطوبت چوب (در سطح 6-7 درصد) در معرض خنک شدن طولانی مدت قرار می گیرد. چوب نیازی به پردازش نهایی ندارد.

ترمووود که به خوبی خود را به عنوان یک روکش مدرن برای سونا و تعدادی از اشیاء مشتریان خصوصی و شرکتی ما ثابت کرده است، برای پوشش داخلی و خارجی منازل، سونا و حمام، نصب کف از جمله پارکت مدولار، تراس های باز، پاسیو ایده آل است.فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی ، مسیرهای باغ و محوطه استخر، تولید پله ها، وسایل داخلی و همچنین مبلمان باغ، عناصر طراحی منظر و نرده ها. چوب ترمو ارزان ایرانی

برای دوام بیشتر چوب ترمووود، توصیه می کنیم همیشه تخته ها را با ترکیباتی بپوشانید که از قرار گرفتن در معرض نور خورشید محافظت می کند.

چوب حرارتی در نور خورشید می سوزد و پوشش های پوششی محافظ نه تنها می توانند علاوه بر محافظت از آن در برابر تأثیرات محیطی، آن را روشن تر کنند، ساختار را به طور مطلوب تأکید کنند، بلکه از آن در برابر اشعه ماوراء بنفش نیز محافظت می کنند.

درمان باعث افزایش مقاومت به سایش، کاهش احتمال ترک خوردگی و احیای سطح می شود.

لطفا توجه داشته باشید که قبل از نصب سازه های خیابانی، تخته ها باید با ترکیب انتخابی از همه طرف، با پیروی از توصیه های سازنده در دمای کمتر از + 16-18 درجه پوشانده شوند. قبل از شروع کار، توصیه می شود سطح را از گرد و غبار و آلودگی تمیز کنید.

این مقاله بخشی  از دوره آموزشی چوب ترمو شیراز Academy است
قیمت چوب ترمو شیراز
چوب یکی از پر تقاضاترین مصالح ساختمانی و تکمیلی است که از دوران باستان تا به امروز ما را همراهی کرده است.

اما اخیراً، تنوع ویژه آن، چوب حرارتی، به طور فزاینده ای محبوب شده است، فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی که ویژگی های بهبود یافته و دامنه گسترده ای دارد. در این قسمت از دوره آموزشی، این ماده منحصر به فرد به طور مفصل مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 • ترمووود چیست؟
 • تاریخچه ترمووود.
 • خواص ترمووود
 • منطقه برنامه
 • روکش چوب حرارتی. چوب ترمو ایرانی

ترمووود چیست؟

چوب حرارتی در نتیجه عملیات حرارتی ویژه گونه های مختلف مخروطی و چوب سخت (کاج، خاکستر، بلوط و غیره) به دست می آید. نام دیگر این ماده، چوب اصلاح شده حرارتی (TMD) چوب ترمو شیراز یا ترمووود است. بسته به کشور سازنده، تولید TMD ممکن است متفاوت باشد، اما فناوری فنلاند حداکثر توزیع را دریافت کرده است. ماهیت آن در ترموهیدرولیز چوب در شرایط دسترسی محدود به هوا در فضای بخار آب در دمای بالا (150-240⁰С) نهفته است.

عملیات حرارتی می تواند تک مرحله ای و چند مرحله ای باشد، فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی در حالت دوم بخار آب تحت فشار (1.6 بار) تامین می شود. اصلاح نیز مورد استفاده قرار می گیرد – بخار هوا تحت فشار تامین نمی شود، بلکه یک گاز بی اثر (نیتروژن) است، این روش TMD را با بالاترین کیفیت تولید می کند.

قیمت چوب ترمو شیراز

بسته به دمای بخار مورد استفاده برای پردازش چوب، به کلاس هایی تقسیم می شود که از نظر ظاهر و خواص متفاوت هستند. مدل کمد دیواری شیک و جادار

 • بخار تا 190⁰C – درجه یک، تغییر جزئی سایه، حداقل بهبود در خواص.
 • بخار تا 210⁰С – درجه دوم، سایه تیره تر، افزایش قدرت و مقاومت در برابر پوسیدگی.
 • بخار تا 240⁰С – سوم، کلاس (بالاترین)، سایه های تیره، اشباع، حداکثر چگالی، سختی، استحکام.

برای ساده‌تر شدن تا حد امکان، چوب به اجبار در دمای بالا خشک می‌شود، اما در نتیجه قرار گرفتن در معرض بخار یا گاز، نه تنها رطوبت از آن حذف می‌شود، بلکه پلی‌ساکاریدهایی که فرآیند پوسیدگی را تحریک می‌کنند نیز از بین می‌رود. در ابتدا، آنها سعی کردند چوب را با استفاده از معرف های شیمیایی اصلاح کنند، اما پس از چنین پردازشی، این ماده، اگرچه خواص بهبود یافته ای به دست آورد، برای مصرف کنندگان و محیط زیست مضر شد. اصلاح حرارتی کاملاً ایمن است و به شما امکان می دهد بدون از دست دادن دوستی محیطی به عملکرد بهتری برسید.

ترموود دیوار

تاریخچه ترمووود

از زمان های قدیم، آنها سعی کرده اند درخت را قوی تر و بادوام تر کنند – چوب ترمو شیراز فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی آن را در روغن یا نمک می جوشانند، خیس می کردند و می سوزاندند. اولین تحقیقات علمی در زمینه عملیات حرارتی چوب به دهه سی قرن گذشته بازمی گردد – پیشگامان آلمانی ها، استام و هانسن بودند. در آمریکا کمی بعد، در دهه چهل شروع به صحبت در مورد مطالب کردند و اولین نتایج کارهای علمی در مورد این موضوع تنها در دهه شصت قرن گذشته منتشر شد (کولمن، اشنایدر). ترمووال

سایر کشورها مانند فرانسه و هلند (هلند) نیز به این فرآیند علاقه مند بودند، اما فنلاندی ها به طور جدی به این مشکل نزدیک شدند، در دهه نود آنها فناوری اصلاح حرارتی را با بخار آب در دماهای بالا توسعه دادند. امروزه تولید TMD هم در اروپا و هم در آمریکا و هم در قلمرو کشور ما گسترده است.

چوب ترمو درب

خواص چوب حرارتی

در نتیجه اصلاح حرارتی چوب، تقریباً تمام پارامترها بهبود می یابد. او می شود:فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی

مقاوم در برابر محیط خارجی – به دلیل به دست آوردن ساختار متراکم تر، چوب ترمو شیراز رطوبت سنجی تا حد امکان کاهش می یابد، درخت جذب رطوبت را متوقف می کند. نه تنها بخارات دیگر روی آن اثر نمی‌گذارند، حتی تماس مستقیم با آب نیز به هیچ وجه روی مواد تأثیر نمی‌گذارد و زمانی که به طور کامل در یک محیط آبی غوطه‌ور شود، بیش از 8٪ از کل جرم برای مدت طولانی رطوبت را جمع نمی‌کند. باران، برف، مه و دیگر هجوم‌های طبیعت، چوب حرارتی، برخلاف چوب معمولی، کاملاً آرام تحمل می‌کند. قیمت ترموود تراس

پایدار – همیشه هندسه و ابعاد را حفظ می کند، هیچ خطری برای گرفتن “هلیکوپتر” به جای تخته تخت وجود ندارد. علاوه بر این، ترک خوردن مستثنی است.

بادوام – حتی انواع نسبتاً نرم در نسخه اصلی پس از پردازش سخت و در برابر آسیب مکانیکی مقاوم می شوند. هیچ فرورفتگی مشخصی در اثر ضربه و خراش روی چوب وجود ندارد، خراب کردن سطح بسیار دشوار و عمدی است، نه به طور تصادفی.

ایمن – و این نه تنها حفظ طبیعی بودن و دوستی با محیط زیست است، فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی بلکه افزایش کلاس مقاومت در برابر آتش است، ترمووود ضعیف مشتعل می شود و ضعیف شعله ور می شود.

تزئینی – بافت به وضوح کشیده می شود، سایه روشن تر، غنی تر و یکنواخت تر می شود.

فروش ترمو

بادوام – عمر سرویس چندین برابر افزایش می یابد، چه برای استفاده داخلی و چه خارجی. این به دلیل مقاومت در برابر میکرو فلور بیماری زا (کپک، قارچ)، پوسیدگی و آفات است.

در پس زمینه لیست مزایا، مهمترین نقطه ضعف TMD هزینه بالای آن است، اما اگر عمر سرویس تقریبا بی نهایت و ویژگی های فوق را در نظر بگیریم، این منفی اهمیت خود را از دست می دهد. تمام کاربرد های چوب ترمو

چوب ترمو شیراز قیمت فروش کارخانه

به لطف اصلاح چوب ترمووود، دامنه کاربرد به طور قابل توجهی گسترش یافته است.

یوجین چهارشنبهمتخصص چوب ترمو شیراز

چوب حرارتی یکی از بادوام ترین راه حل ها برای دکوراسیون بیرونی نما و تراس خانه های چوبی، کلبه، آلاچیق باغ یا کفپوش است.

این یک ماده جهانی و مورد تقاضای جهانی است.

تخته حرارتی در نما – اغلب تخته، آستر، خانه بلوک. چهره ظاهر خود را برای سالها حفظ می کند، می توانید خشک شدن، ترک و پوسیدگی را فراموش کنید. چنین نما در حین کار به حداقل نگهداری نیاز دارد.

ترموبورد در تراس ها، ایوان ها و آلاچیق ها – فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی مناطق باز و گرم نشده نیاز به استفاده از پوشش های مقاوم در برابر سایش دارند، ترموبرد از بارش، نوسانات دما نمی ترسد. هیچ شکافی روی زمین وجود نخواهد داشت، عناصر خشک یا پیچ و تاب نمی‌شوند، لازم نیست هر فصل کف را بپوشانید و دوباره رنگ کنید.

فروش ترمو

تخته حرارتی در اتاق های مرطوب – سونا، حمام، حمام و مناطق نزدیک استخرها نیز برای تکمیل نیاز دارند، اما در حال حاضر به دلیل رطوبت زیاد مداوم یا تماس مستقیم با آب. علاوه بر این، TMD یک رسانای ضعیف گرما است و گرم نمی شود.

تخته حرارتی برای مسیرها – مسیرها نه تنها سایت را تزئین می کنند و دسترسی را در هر شرایط آب و هوایی تسهیل می کنند، بلکه در معرض افزایش بارها، قرار گرفتن در معرض بارش و رطوبت نیز هستند. مسیرهای ساخته شده از TMD طبیعی و تزئینی هستند و در عین حال تا حد امکان قابل اعتماد و بادوام هستند.

رنگ آمیزی چوب حرارتی

در برابر پس زمینه حداکثر مقاومت در برابر رطوبت، محیط تهاجمی و آفات، TMD حساسیت به تابش خورشیدی را حفظ می کند – هنگامی که در معرض اشعه های مستقیم قرار می گیرد، سطح می سوزد و رنگ خاکستری کثیفی به دست می آورد. فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی اما بر خلاف چوب معمولی، این بیشتر یک جلوه بصری است، زیرا تخریب ساختار در بالاترین لایه، بدون نفوذ به عمق و بدون تهدید استحکام و یکپارچگی مواد رخ می دهد. در غیاب پوشش محافظ، چوب حرارتی در طول سال 0.05-0.1 میلی متر می سوزد، بنابراین به پردازش حداقل، اما اضافی نیز نیاز دارد. هوشمند سازی روف گاردن

برای حفظ جذابیت TMD،چوب ترمو شیراز کارشناسان استفاده از محصولات روغنی را توصیه می کنند.

یوجین چهارشنبه

روغن های طبیعی محصولی سازگار با محیط زیست هستند که بر بافت طبیعی چوب تاکید می کند و لایه ای روی سطح ایجاد نمی کند که با گذشت زمان پوست کنده و ترک بخورد. آنها خاصیت ارتجاعی بالایی دارند، استفاده از آنها آسان است و نیازی به سنگ زنی مجدد ندارند، بلکه فقط لایه تکمیلی را به روز می کنند.

تکنولوژی رنگ آمیزی TMD چوب ترمو شیراز با روغن به منطقه کاربرد بستگی دارد.

یوجین چهارشنبه
فروش ترمو

بهتر است ترکیبات را با یک برس با موهای طبیعی یا مخلوط اعمال کنید و با یک لایه نازک در امتداد الیاف مالش دهید. همیشه لازم است که با روغن های رنگی پوشانده شود، زیرا چوب حرارتی بسیار مستعد محو شدن است و به سرعت خاکستری می شود و روغن های رنگی برای طولانی ترین زمان ممکن از اشعه ماوراء بنفش محافظت می کنند.

قیمت چوب ترمو شیراز

پوشش در دو لایه اعمال می شود:

 • اولین مورد روغن ساج رنگی است .
 • دوم – بسته به هدف محصول.

روغن محافظ فضای باز (رنگی) روی سطوح عمودی اعمال می شود . سطوح افقی با روغن تراس (رنگی) پوشیده شده است.

در مورد فراوانی به روز رسانی لایه محافظ و تزئینی، آن نیز به منطقه و ویژگی های برنامه گره خورده است.

یوجین چهارشنبه

اگر در مورد نماها (سطح عمودی) صحبت می کنیم، دوره نوسازی حدود 5 سال است. فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی سطوح افقی توصیه می شود هر 2 سال یک بار به روز شوند. اما فراموش نکنید که این همه بسیار به ویژگی های ساختاری سازه بستگی دارد.

پیشنهاد شرکت معماریکا سایت FHCiran

چوب اصلاح شده حرارتی زیبایی طبیعی و طبیعی بودن را با ویژگی های فنی چشمگیر و طیف وسیعی از کاربردها ترکیب می کند.

چگونه می توان یک ساختمان چوبی ناتمام را نجات داد – در مقاله ای در مورد حفاظت از زمستان ، نحوه ساخت مبلمان و ظروف منحصر به فرد از بقایای یک سایت ساخت و ساز – در مواد “به سبک شرک …” . در ویدئویی در مورد ساخت زونا چوبی – این پوشش در زمان ما محبوب است.

چوب ترمو شهرکرد

تخته عملیات حرارتی چوب ترمو شیراز

عملیات حرارتی به طور قابل توجهی خواص چوب طبیعی را بهبود می بخشد و
دامنه استفاده از آن را گسترش می دهد. در نتیجه اصلاح، فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی ترمووود ساخته شده از
گونه های چوب فنلاندی به یک مصالح ساختمانی و تکمیلی بسیار بادوام و قابل اعتماد تبدیل می شود.
محصولات نهایی و الوارهای ساخته شده از چوب حرارتی دارای مقاومت در برابر رطوبت بالا و ابعاد پایدار هستند.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

اندازه و شکل را حفظ می کند

کاهش رطوبت باعث می شود ترمووود شکل خود را خیلی بهتر از چوب تصفیه نشده حفظ کند.

برای هر آب و هوایی مناسب است

چوب ترمووود نسبت به چوب تصفیه نشده کمتر به تغییرات دما یا رطوبت واکنش نشان می دهد. این ماده اثربخشی خود را در شرایط مختلف آب و هوایی ثابت کرده است.

مقاوم در برابر آب و هوا

به لطف عملیات حرارتی، ترمووود یک مصالح ساختمانی بادوام است که در برابر تأثیرات جوی مقاوم است.

غیر سمی

ترمووود با استفاده از حرارت و بخار تولید می شود. محصولات لوناوود کاملا طبیعی هستند و هیچ گونه افزودنی شیمیایی ندارند.

چوب ترمو شهرکرد

بدون رزین

رزین در طی فرآیند اصلاح حرارتی از چوب جدا می شود. در نتیجه، چوب حتی در دمای بالا نیز رزین ساطع نمی کند.

عایق حرارتی بالا

آزمایشات نشان داده است که هدایت حرارتی چوب ترمووود در مقایسه با چوب نرم تصفیه نشده حدود 20 تا 25 درصد کاهش می یابد.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

فرآیند تولید چوب حرارتی

قبلاً وایکینگ های باستانی در ساخت استحکامات دفاعی از تیرهای چوبی سوخته استفاده
می کردند که بسیار بادوام تر از نرده های چوبی درمان نشده بودند. بررسی
خواص چوب ترمووود و مزایای استفاده از آن از دهه 1930 در آمریکا و اروپا آغاز شد، اما در
آن زمان فرآیند تولید این ماده به مقیاس صنعتی نرسید. چند دهه بعد بود
که موسسه تحقیقات فنی VTT فنلاند دوباره به این ایده علاقه مند شد.
این منجر به توسعه فناوری جدید عملیات حرارتی چوب، اخذ حق ثبت اختراع و راه اندازی
نام تجاری فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی ® در اواخر دهه 1990 در فنلاند شد.
فرآیند عملیات حرارتی چوب ترمو شیراز ® فقط از بخار استفاده می کند و مواد را در دماها گرم می کند
از 190 تا 212 درجه سانتیگراد. ترمووود به دست آمده از این روش کاملا طبیعی بوده و فاقد هرگونه
افزودنی شیمیایی می باشد. فناوری پردازش مواد خام چوب ترمو شیراز ® ویژگی ها و خواص طبیعی
چوب را نقض نمی کند. روش ثبت اختراع بر اساس تغییر تدریجی دمای چوب است که در آن
خواص فیزیکی و شیمیایی آن به طور مداوم در حال تغییر است. چوب ترمو شیراز ® یک علامت تجاری ثبت شده
است و فقط می تواند توسط شرکت هایی استفاده شود که عضو انجمن بین المللی عملیات حرارتی هستند.
چوب ترمو شیرازیکی از بنیانگذاران این انجمن است و کیفیت محصولات ما توسط
یک حزب مستقل خارجی کنترل می شود.

چوب ترمو شهرکرد

ترمووود

شرکت چوب ترمو شیراز بیش از 18 سال است که در بازار حضور دارد. فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی برای به دست آوردن بهترین ویژگی های فنی و عملکردی محصولات خود، ما فقط چوب با کیفیت بالا را بدون هیچ گونه آسیب یا گره انتخاب می کنیم.

ویژگی ها و مزایا

در فرآیند خاتمه با استفاده از یک فناوری منحصر به فرد، فرآیندهای پیچیده ای در چوب رخ می دهد که در نتیجه سلولز و همی سلولز که محل پرورش میکروارگانیسم ها – قارچ ها، کپک ها و باکتری ها هستند، از بین می روند. در نتیجه چنین پردازشی، تخته حرارتی چوب در خروجی تنها حدود 5٪ رطوبت دارد که متعاقباً از 10٪ تجاوز نمی کند

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

   چه چیزی اساساً چوب حرارتی را از چوب معمولی متمایز می کند؟

 • مقاوم در برابر هر گونه شرایط آب و هوایی
 • مصونیت در برابر میکروارگانیسم های پوسیده – سیاه نمی شود، پوسیده نمی شود
 • افزایش قدرت.
 • عمر طولانی – 20 برابر بیشتر
 • ثبات ابعادی

شما می توانید چوب های عملیات حرارتی شده را بخرید و از آن برای اهداف مختلفی استفاده کنید – چیدمان حمام، حمام، استخر، اتاق بخار، آشپزخانه، نمای خانه، ساختمان های حیاط مجاور و موارد دیگر. دوستی کامل با محیط زیست و ایمنی برای سلامت انسان به دلیل عدم وجود ترکیبات شیمیایی در چوب حرارتی است، بنابراین هنگام خرید تخته حرارتی، استفاده از آن برای افراد مستعد واکنش های آلرژیک توصیه می شود.

چوب ترمو شهرکرد

چوب حرارتی با همان تکنیک ها و ابزارهایی مانند چوب معمولی پردازش می شود.

هر گونه نقص روی آن به راحتی با آسیاب از بین می رود، زیرا در تمام ضخامت آن یک رنگ است.

در نتیجه عملیات حرارتی، چوب تیره می‌شود و رنگ و لحن نجیب گونه‌های چوبی گران‌تر و کمیاب‌تر را به دست می‌آورد.

فروش چوب ترمو در شهر شیراز و قیمت ترمو ود در شهر های اطراف شهرکرد ترمووود ارزان ایرانی ترموود سوپر و درجه یک ترک و فنلاند استونی چوب ترمو متری چنده ؟

کانال you tube شرکت معماریکا

38 دیدگاه دربارهٔ «چوب ترمو شیراز»

 1. بازتاب: تولید چوب ترمو کاج ساسنا یولکا ⋆ معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: طراحی کابینت نئوکلاسیک ⋆ معماریکا 09126283243

 3. بازتاب: بازسازی آشپزخانه ⋆ معماریکا 09126283243

 4. بازتاب: ترندهای آشپزخانه 2022 – جدیدترین طراحی های آشپزخانه امسال ⋆ معماریکا 09126283243

 5. بازتاب: کابینت ام دی اف تولید طراحی و اجرا صفر تا صد ⋆ معماریکا 09126283243

 6. بازتاب: کارخانه تولید چوب ترمو ⋆ معماریکا 09126283243

 7. بازتاب: طراحی کابینت مدرن 11 ایده جدید برای بازسازی آشپزخانه ⋆ معماریکا 09126283243

 8. بازتاب: طرح کابینت های گلاس ترک طراحی ساخت و نصب ⋆ معماریکا 09126283243

 9. بازتاب: کابینت به سبک ایتالیایی طراحی و ساخت کابینت اروپایی ⋆ معماریکا 09126283243

 10. بازتاب: کابینت های گلاس سفید،نسکافه ای،کاپوچینو،کرم اکلیلی،سفید نقره ای ⋆ معماریکا 09126283243

 11. بازتاب: چوب ترمو در بندرعباس ⋆ فروش ترمووود ود ایرانی ارزان قیمت به بندرعباس ⋆ 09126283243

 12. بازتاب: چوب ترمو در اصفهان ⋆ فروش ترمووود ود ایرانی ارزان قیمت به اصفهان ⋆ 09126283243

 13. بازتاب: قیمت ترمووود نوا ⋆ معماریکا 09126283243

 14. بازتاب: ساخت گرین وال ⋆ معماریکا 09126283243

 15. بازتاب: روف گاردن پشت بام ⋆ معماریکا 09126283243

 16. بازتاب: ترمووود چوب ⋆ معماریکا 09126283243

 17. بازتاب: فروش چوب ترمو وود ⋆ معماریکا 09126283243

 18. بازتاب: چوب ترمو پشت تلویزیون برای TV Wall ⋆ معماریکا 09126283243

 19. بازتاب: چوب ترمو روف گاردن ⋆ معماریکا 09126283243

 20. بازتاب: چوب ترمو در تبریز ⋆ فروش ترمووود ود ایرانی ارزان قیمت به تبریز ⋆ 09126283243

 21. بازتاب: نکاتی برای داشتن روف گاردن ⋆ معماریکا 09126283243

 22. بازتاب: نحوه تمیز کردن تراس چوبی ترمووود برای تراس بالکن چوب ترمو برای کف سقف دیوار فلاورباکس

 23. بازتاب: قیمت نصب چوب ترمو در سال 1401 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا - معماریکا

 24. بازتاب: روف گاردن ساده طراحی و اجرای روفگاردن چوبی با ترمووود | معماریکا

 25. بازتاب: ترمووود در شمال ایران ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی | معماریکا

 26. بازتاب: تولید ترمووود | معماریکا

 27. بازتاب: مزایا و معایب کفپوش چوبی | معماریکا

 28. بازتاب: ضد عفونی چوب ترمو | معماریکا

 29. بازتاب: ترمووود اسکاندیناوی | معماریکا

 30. بازتاب: قیمت ترمووود تراس | طراحی و اجرا تراس سبز با چوب ترمو ود | معماریکا

 31. بازتاب: نحوه تمیز کردن تراس چوبی ترمووود برای تراس بالکن چوب ترمو برای کف سقف

 32. بازتاب: چوب ترمو در خوزستان ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی | معماریکا

 33. بازتاب: چوب ترمو برای دیوار | معماریکا

 34. بازتاب: چوب ترمو در کرمان ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی | معماریکا

 35. چگونه چوب ترمو وود از تهران به شیراز ارسال میکنید؟ و این که لیست قیمت ترموود های شما همیشه به روز می باشد ؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *