معماریکا

هزینه نصب چوب ترمو

قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

در معماری منظر، فضایی مانند تراس وجود دارد. رمزگشایی این اصطلاح به طور سنتی در معنای نام آن یافت می شود. در فرانسوی، تراس (قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس) . لیست قیمت ترمووود

تراس یک کفپوش افقی تخته باز است که از نظر معماری در ترکیب بندی غالب است و فضای زندگی و چشم انداز را در یک راه حل به هم متصل می کند. در اینجا دو مورد خاص را در نظر می گیریم. تراس ها، به عنوان بخشی از فضای یک ساختمان کم ارتفاع و تراس های پشت بام، به عنوان یک نوع عملکردی از سقف بهره برداری شده.

قیمت نصب چوب ترمو

طبقه بندی مواد

کفپوش کلاسیک برای تراس توسط دو نوع محصول چوبی پروفیل ساخته شده است. قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا تخته عرشه یا تخته عرشه مخملی استفاده می شود.

تخته عرشه یک محصول پروفیل خشک و صاف با لبه های گرد (لبه ها) با شعاع کوچک است. در یک زبان حرفه ای، یک تخته عرشه قبلا “صاف” نامیده می شد. تشکیل کلمه “قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس ” به دلیل صاف بودن لبه نمای تخته عرشه رخ داد.

تخته تراس “مخملی” محصولی با پروفیل آسیاب شده با قسمت جلویی با طراحی هنرمندانه و لبه های جانبی پخ تخته است. “مخمل” یک نکته روشن کننده، پیشوند نام است که نشان دهنده شباهت سطح موجدار تخته تراس با مواد بافته شده به همین نام است.

طبقه بندی مواد برای پوشش تراس بر اساس گونه و نوع چوب صورت می گیرد. در میان گونه ها، مخروطیان به مقدار زیاد استفاده می شود. کاج شمالی با ویسکوزیته افزایش یافته (Arkhangelsk و Vologda)، کاج ترمووود در شمال ایران ، سرو سیبری و کاج اروپایی سیبری.

اگر بودجه زیادی ندارید، ما به عنوان سازندگان حرفه ای، حتما لچ سیبری را به شما توصیه می کنیم. ما همیشه از کیفیت بلندمدت طراحی معماری دفاع می کنیم. در اینجا ما در مورد تخته های تراس و عرشه ساخته شده از کاج اروپایی سیبری صحبت خواهیم کرد.

کاج اروپایی سیبری یک ماده چوبی بیوپلیمری فوق العاده قوی و بادوام است. قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا ویسکوزیته بسیار بالا و مقاومت باورنکردنی در برابر تخریب زیستی دارد. آخرین عامل بسیار مهم، با توجه به اینکه عرشه تراس بسیار نزدیک به سطح زمین است، دقیقاً در منطقه با بالاترین غلظت پاتوژن های زیستی.

اجرت نصب ترمووود
قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

علاوه بر این، تخته های عرشه بر اساس درجه طبقه بندی می شوند. هنگام مرتب سازی، تحمل عیوب چوب فقط در قسمت جلو در نظر گرفته می شود. این یک قانون کلی برای کل طیف محصولات چوبی است که به طور مساوی توسط GOST داخلی و DIN / EN اروپایی تنظیم می شود. در قسمت پشتی تخته ها، ایرادات به هر مقدار ممکن است وجود داشته باشد.

 1. تنوع اضافی. یک گزینه ایده آل برای طرفداران کیفیت برتر. در جلوی تخته یک گره وجود ندارد. تنها تغییر رنگ چوب در محدوده طبیعی امکان پذیر است. هزینه چنین تخته های عرشه نخبه طبیعتاً بسیار زیاد است. اگر می‌خواهید یک تراس با خط‌بندی کامل داشته باشید، این راه‌حل عالی است. افرادی که ذهنیت ریاضی سردی دارند این راه حل ها را دوست دارند. تناسب مرجع الگوی بافت تخته عرشه با قوانین داخلی زیبایی آنها مطابقت دارد.
 2. واریته پریما. مناسب برای کسانی که کمال سرد درجه فوق العاده را دوست ندارند و می خواهند از نظر بصری کمی احساس کنند که عرشه تراس از چوب طبیعی ساخته شده است و نه از تقلید ماهرانه آن. برای این کار، 1 تا 2 گره در هر متر خطی برای مرتب سازی مجاز است، و یک جیب رزین برای کل تخته، مانند خال روی بدن یک زن محبوب، لمس طبیعی خوبی خواهد بود.
 3. واریته AB. انتخابی نفیس برای افراد محترمی که از طبیعی بودن محدود در دکوراسیون روکش تراس قدردانی می کنند. اغلب این نوع تخته های عرشه توسط خبره های چوب گرفته می شود، زیرا آنها آن را یک مصالحه معقول بین گونه های با ارزش چوب و درجه متوسط ​​می دانند. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس در واقع، احتیاط و میل به زیبایی شناسی در اینجا به خوبی ترکیب شده اند. تعداد گره ها روی تخته عرشه محدود نیست. در یک متر خطی نباید بیش از دو جیب رزین وجود داشته باشد و قطر آنها نباید بیش از 5 میلی متر باشد. تعداد کمی ریزترک با ابعاد 1 میلی متر امکان پذیر است.
 4. نمره VS. یک راه حل فوق العاده برای لذیذهای زیبایی شناس که از تناسب نخبگان چوب های عجیب و غریب گران قیمت خسته شده اند و سبک اکو را در تراس تحسین می کنند. قیمت نصب چوب ترمو در سال 1401 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا صرف نظر از میزان درآمدشان، این افراد با ذوق هنری ظریف، روکش تراس خود را از تخته های درجه BC ایجاد می کنند. طبیعی بودن غیر اجباری چنین محصولاتی فوق العاده زیبا به نظر می رسد. با تلورانس ها، هر تعداد گره و جیب رزین در هر متر خطی تخته عرشه مجاز است. شاید بیش از 1 تا 2 میکروترک در هر متر خطی نباشد. از طریق ترک بر روی هیئت مدیره مجاز نیست. چوب ترمو شیراز

انواع نصب. انواع بست

ساخت تراس معادله ای پیچیده با متغیرهای زیادی است که تغییر هر یک از آنها مستلزم تغییر مداوم در کل الگوریتم است. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس جنس چوب بتنی که تخته های تراس به آن متصل می شوند، متغیر بسیار کلیدی است که بر نوع بست های استفاده شده تأثیر می گذارد. ویرایش مناسب شامل مدل‌سازی تاکتیکی همه متغیرها از قبل و انتخاب «پارادایم فناوری» مناسب برای اجرای آنها است.

قیمت نصب ترمووود
قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا
 • بست های مخفی روی پیچ های خودکار با استفاده از راهنمای SAMO Pro.
 • بست های مخفی در OSFIX Constructor 75 میلی متر، 140 میلی متر و 190 میلی متر.

اکنون تمام کارهای تکمیلی حرفه ای مدت هاست که هدف آن، ترکیبی از قابلیت ساخت و زیبایی شناسی است. حتی چنین اصطلاح علمی وجود دارد، زیبایی شناسی فنی اشکال کوچک معماری. قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا بنابراین، ما حتی روش‌های نئاندرتال و کرومانیون را برای نصب تخته تراس روی پیچ‌ها و میخ‌های خودگیر در صورت به احترام خواننده در نظر نمی‌گیریم. از دیدگاه یک سازنده حرفه ای، بستن باز تخته عرشه با میخ یا پیچ های خودکف به صورت، این در واقع عصر حجر است. اگر نصابان شما این روش را به شما پیشنهاد می دهند، از نظر ریاضی، صلاحیت آنها در ساخت و ساز به صفر می رسد.

نصب صحیح چوب ترمو و قیمت اجرت هزینه رنگ آمیزی نصاب حرفه ای

متخصصان قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس بر این باورند که وقتی تیرچه های تراش مطابق پروژه تراس چوبی هستند، بست های مخفی با استفاده از ابزار SAMO Pro Guide به خوبی مناسب هستند. چوب ترمو در اصفهان

CAMO Pro Guide یک ابزار با تکنولوژی بالا و قابل استفاده مجدد برای نصب پنهان تخته های پروفایل مستقیم در تراس ها و نماها است. در مورد تراس، برای تخته های عرشه و مخملی مناسب است.

بسته به عرض تخته عرشه، از CAMO Pro Guide NB 5 (83 – 125 mm) یا همان CAMO Pro Guide 5 (133 – 148 mm) استفاده کنید. خواننده کنجکاو قبلاً فهمیده است که (83 – 125 میلی متر) و (133 – 148 میلی متر) مقدار عرض تخته عرشه است که می توان این بست را در زیر آن اعمال کرد. برای تراس بهتر است از پیچ های خودکاری استفاده کنید. آنها از فولاد کربنی ساختاری خوب ساخته شده اند، با یک پوشش ضد خوردگی فوق العاده “Pro Tech”، نوک آنها به طور خاص صاف شده است تا احتمال شکافتن چوب های سخت را کاهش دهد.

هزینه نصب چوب ترمو
قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

از طریق تکیه گاه های راهنمای SAMO ، پیچ های خودکار با زاویه 45 درجه به لبه های تخته عرشه رفته و به تیرچه های جعبه می رسند. رزوه دوتایی معکوس آنها در زیر خود کلاه به پیچ های خودکف اجازه می دهد تا تخته را به طور کیفی به چوب سفت کنند. سر مخروطی شکل پیچ به خوبی در لبه کناری تخته فرو می رود و بست های مخفی ایجاد می کند.

در مورد استفاده از چوب های چوبی فلزی برای اسکلت تراس، بهتر است بسته به عرض تخته، از بست های قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا با درپوش 75، 140 یا 190 میلی متر استفاده شود.

یک “طراح” با درپوش یک بست پنهان به شکل یک صفحه امگا شکل ساخته شده از فولاد ضد زنگ یا فولاد با پوشش انتشار حرارتی است. دنده های سفت کننده، هندسه سطح مقطع صفحه، شکل و ترتیب سوراخ ها، با هم جبران تغییرات دما و رطوبت در چوب تخته عرشه یا تراس را فراهم می کنند. اتصال دهنده ها “طراح” درخشان است، مانند خالق آن. این فیزیک رفتار چوب را در کوتاه مدت و بلند مدت فراهم می کند. به زبان ساده، تغییرات اجتناب ناپذیر آینده در هندسه چوب در تراس با طراحی بست ها جبران می شود و تخته عرشه را به طور ایمن در جای خود نگه می دارد و از افتادن آن از روی بست جلوگیری می کند.

در قسمت پشتی تخته عرشه، با توجه به عرض لگ چوبی، علامت گذاری اعمال می شود. سپس، به گفته او، صفحات “قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس ” به پیچ های آنجا متصل می شوند . بهتر است از سخت افزار گالوانیزه یا فولاد ضد زنگ برای چوب استفاده کنید. درپوش روی بست به ایجاد شکاف مرجع 5 میلی متری اتساع (فنی) بین تخته های تراس کمک می کند. با توجه به اینکه چوب های شما فلزی هستند، برای بستن دم های بیرون زده، “دیزاینر” به چوب فلزی خود تراس نیز به پیچ های فلزی نیاز خواهید داشت. چوب ترمو در اهواز

با پیش‌بینی این سوال منطقی، روی کدام یک از بست‌ها، تخته عرشه بهتر می‌نشیند، در CAMO Pro Guide یا “قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا ” پاسخ می‌دهیم. اتصال دهنده ها در عملکرد کلی معادل هستند. راهنمای CAMO Pro نصب را سرعت می بخشد، اما تنها در صورتی می توان از آن استفاده کرد که، در “معادله” ما، تیرچه های جعبه چوبی باشند. “Designer” یک اتصال دهنده پنهان جهانی است، برای هر دو سیاهههای مربوط

قیمت نصب چوب ترمو
قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

مزایای مادی نصب با کیفیت چوب ترمو و ماندگاری آن

چوب کاج اروپایی سیبری یک ماده بیولوژیکی، ساختمانی و تکمیلی با ساختار پیچیده، با خواص قابل پیش بینی و مطالعه شده است. تمام مزایای فنی و زیبایی شناختی آن در خواص آن متمرکز است.

 • خواص مکانیکی عالی کاج اروپایی سیبری. فوق العاده قوی و بسیار بادوام است. با توجه به این ویژگی ها، کاج اروپایی رهبر بلامنازع در بین همه گونه های چوب مخروطی است، “با یک سر” از آنها پیشی می گیرد. به علاوه، پایداری بیولوژیکی آن فوق العاده بالا است. تحت تأثیر میکرو فلور بیوپاتوژنیک قرار نمی گیرد. همه این ویژگی ها تراس شما را بسیار بادوام می کند.
 • دانشمندان خاطرنشان کردند که با گذشت زمان، همراه با از دست دادن رطوبت، ویسکوزیته چوب به طور پیوسته در حال افزایش است. هیچ نقطه پایانی برای این فرآیند وجود ندارد. ویسکوزیته خاصیت چوب برای مقاومت در برابر تأثیرات تغییر شکل خارجی است. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس ویسکوزیته چوب یک ویژگی اساسی است که تا حدی تمام ویژگی های مکانیکی، استحکام، سختی و کشسانی آن را تشکیل می دهد. تخته های تراس و عرشه شما هر سال بادوام تر می شوند.
 • تحقق زیبایی شناختی بافت کاج اروپایی سیبری یک ویژگی شیک و منحصر به فرد دارد. قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا روی حلقه‌های رشد، بین لایه‌های چوب سخت “دیر” و جوان “اوایل”، یک لایه چوب “تابستانی” به وضوح قابل مشاهده است. به بافت کاج اروپایی این بیان معروف و تکرار نشدنی را می دهد. تراس شما که از چنین تخته هایی ساخته شده است، بسیار زیبا خواهد بود. فروش چوب ترمو در شیراز

اجرت نصب ترمووود

قیمت نصب چوب ترمو سقف

تمایل محصولات چوبی به متورم شدن، جمع شدن، تاب خوردگی (پیچ خوردگی و کمانش) در نتیجه تبادل رطوبت با محیط برای همه شناخته شده است. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس سازندگان قرن ها تلاش کرده اند تا چوب را به روشی ثابت کنند تا به محصولات چوبی حداکثر قابلیت اطمینان و قابلیت پیش بینی فرم ها را بدهند. سرانجام، اندیشه علمی پیروز شد و عملیات حرارتی چوب اختراع شد.

عملیات حرارتی چوب یک فرآیند پیچیده علمی و چند مرحله ای برای پردازش چوب در یک محفظه فشار، تحت فشار بالا و دمای بالا است. قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا در نتیجه اصلاح حرارتی چوب، تمام خواص آن، از زیبایی تا مکانیکی، چندین برابر افزایش می یابد. ساختار خود را از جمله در سطح سلولی به شدت تغییر می دهد.

تمام خواص کاج اروپایی حرارتی، خواص کاج اروپایی معمولی است که به صورت تصاعدی (در یک پیشرفت هندسی) به توان N ام افزایش یافته است. به بیان ساده، بدون پوچ علمی، تمام خواص مکانیکی کاج اروپایی حرارتی همان خواص کاج اروپایی است که با عملیات حرارتی بارها افزایش یافته است. اکنون ما موارد اصلی را “در قفسه ها” تجزیه می کنیم.

 • کاج اروپایی دارای رطوبت بسیار کم بین 3 تا 5 درصد است. در عین حال، رطوبت را 3٪ – 5٪ کمتر از حالت گرم نشده جذب می کند. هر دوی این عوامل پایداری ابعادی لالچ گرمایی را به یک معیار تبدیل می کند. تخته متورم نمی شود، خشک نمی شود، هندسه را تغییر نمی دهد. تراس شما کاملا صاف و ثابت خواهد بود.
 • ساختار درونی ترمولرک شبیه کارامل است. استحکام و چگالی آن 50 درصد بیشتر از همتای طبیعی است. پلی ساکاریدها و بیشتر همی سلولز حذف شده از ترکیب آن باعث می شود که ترمولارک برای میکرو فلور و انگل های زیستی بیماری زا بیوپاتوژن “خوشمزه” نباشد. به همین دلیل دوام آن 20 تا 25 برابر بیشتر می شود. اعداد کیهانی هستند، اما این یک واقعیت علمی است. تراس ساخته شده از چنین چوبی به شما، فرزندانتان و احتمالاً نوه ها خدمت می کند.
 • هنگامی که تحت درمان حرارتی قرار می گیرد، زیبایی شناسی معروف کاج اروپایی افزایش می یابد و به ارتفاعات کیهانی می رسد. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس ترمولارچ به طور غیرعادی زیبا به نظر می رسد. سایه متراکم تخته ها از قهوه ای کم رنگ تا عمیق به عنوان یک پس زمینه شیک عمل می کند – تقویت کننده ای برای بافت آن. بنابراین، تراس ترمولارچ مانند یک اثر هنری واقعی به نظر می رسد. چوب ترمو ارزان ایرانی

کاج اروپایی حرارتی یک ماده تکمیل کننده ساختمان است که نزدیک به ایده آل است که توسط نابغه علمی انسان به نفع خود ساخته شده است. قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا هزینه بالای آن به طور کامل با ترکیب تمام کیفیت های آن جبران می شود.

اجرت نصب ترمووود
قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

اجرت نصب چوب ترمو تراس

سقف عملیاتی– این سقف مسطح یک ساختمان با روکش خاصی است که به عنوان امتداد فضای نشیمن خانه استفاده می شود. در یکی از تغییرات، این به عبارت ساده تراس روی پشت بام است. روکش چنین تراس در تمام طول سال فشار اتمسفر مخرب از بیرون را به شکل باران و برف تجربه می کند. هنگامی که آب باران از شکاف های فنی زیر عرشه تراس عبور می کند، روی لایه عایق رطوبتی یا لایه پایانی می افتد و شروع به تبخیر فعال می کند. بنابراین، تراس پشت بام از داخل، یک اثر بسیار قوی اضافی از آب تبخیر شده در زیر تیرچه های جعبه دریافت می کند. در یک روز گرم پس از باران، یک حمام آب در داخل زیر عرشه تراس تشکیل می شود که با بخار آب در حال تبخیر پر می شود. هیچ چوب، هیچ گونه، حتی کاج اروپایی، نمی تواند چنین ضربه ای را بر روی تخته تراس پشت بام تحمل کند.

این مشکل بسیار ساده حل می شود، لازم است از لچ حرارتی با کیفیت بالا برای تراس پشت بام استفاده شود. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس ویژگی های آن به تراس شما اجازه می دهد تا سال ها خود را در شکلی عالی نگه دارد.

قوانین کلی برای قرار دادن تخته عرشه کاج اروپایی حرارتی بر روی یک سقف بهره برداری شده دارای تعدادی تفاوت مهم با تراس معمولی است که روی زمین قرار دارد. آنها در صورت امکان حداقل وزن مواد مورد استفاده را برای تراشکاری و روکش در نظر می گیرند تا سقف مورد استفاده سنگین را سنگین نکنند. در این حالت، مواد باید ظرفیت باربری خوبی داشته باشند. در اصطلاح حرفه ای، تمام عناصر تراس پشت بام باید دارای CCC خوب (عامل کیفیت سازنده) باشند. چوب ترمو متری چنده ؟

جعبه بر روی اسکلت فلزی ساخته شده است و بهتر است که از کنده های آلومینیومی (پروفایل) هیلس استفاده شود. آنها بر روی پایه های قابل تنظیم قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا نصب می شوند . خیلی راحت است. شما قادر خواهید بود سطح افقی ایده آل را تنظیم کنید، حتی اگر انحرافات از افقی در پایه سقف وجود داشته باشد.

کاج اروپایی حرارتی با استفاده از بست های مخفی “Designer” با یک درپوش روی یک جعبه آلومینیومی نصب می شود. الگوریتم اتصال صفحات بست به پانل های تخته حرارتی و آنها به تیرچه های فلزی دقیقاً مشابه الگوریتم کاج اروپایی طبیعی است که برای خواص مکانیکی خاص آلومینیوم و کاج اروپایی اصلاح شده است.

هزینه نصب چوب ترمو

نکات حرفه نصب چوب ترمو

برای اتمام نصب صفحات “قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس ” به سیاهههای مربوط به آلومینیوم، لازم است از پیچ های خودکار برای فلز استفاده شود. سخت افزار باید از جنس استنلس استیل یا دارای روکش ضد خوردگی باشد. پیش از این، بدون شکست، تاخیر با مته ای با قطر کمتر از یک پیچ خودکار حفاری می شود. سپس یک پیچ در سوراخ پیچ می شود.

در پشت ترمولارچ “قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا ” با یک درپوش ، به پیچ های خودکف نیز متصل شده است ، اما سخت افزار چوب در حال حاضر انتخاب شده است. قبل از سفت کردن پیچ، با مته با قطر کمتر دریل می کنیم. چرخاندن بدون حفاری غیرممکن است، احتمال ترک خوردن تخته حرارتی بسیار زیاد است. عمق سوراخ 2/3 طول پیچ است. 1/3 او خودش می گذرد و در نتیجه بهتر است در آنجا جای پای خود را به دست آورد. چسبندگی ترمولارچ به دلیل سختی خارق العاده اش از نظر کنترل پیچ داخل خود خوب است. پس آن را ایمن نگه دارید.

میخکوبی خاصیت یک ماده (چوب) است که اجازه می‌دهد سخت‌افزار فلزی (عصا، منگنه، میخ، پیچ) به ساختار آن وارد شود و در آن نگهداری شود. باربیکیو

چرا و چگونه تخته تراس را رنگ آمیزی کنیم

لکه گیری قدیمی ترین و مطمئن ترین راه برای محافظت از چوب در برابر محیط بیرون است. ترمووود نیز به آن نیاز دارد. انتخاب رنگ باید بر اساس عوامل جوی محل استفاده انجام شود. ترکیبی از عوامل نشان می دهد که روغن هیدرولیک برای این کار مناسب است.

چوب حرارتی، با وجود خوشه شیک از ویژگی های مکانیکی آن، نیاز به محافظت در برابر تأثیرات آب و هوایی دارد. اول از همه، از تابش فرابنفش خورشید ما. اشعه ماوراء بنفش لیگنین موجود در ساختار آن را از بین می برد که ابتدا منجر به خاکستری شدن سطح و بعداً کاهش استحکام تخته می شود. برای رنگ آمیزی، روغن هیدرولیک نخبگان فنلاندی قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا ، روغن Pinja Wood بهترین گزینه است .

اجرت نصب چوب ترمو
قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

فیلترهای UV مانند یک منشور شیمیایی، اشعه ماوراء بنفش را از طیف نور خورشید جدا کرده و آن را قطع می کنند. جاذب های UV اشعه ماوراء بنفش را جذب می کنند و با تغییر ساختار خود در سطح مولکولی، آن را به صورت گرما به بیرون می دهند. با تشکر از این، تراس پشت بام شما به خوبی از تابش خورشید محافظت می شود.

جزء بیوسیدال و قارچ کش روغن تیکوریلا پینجا وود، ویژگی های محافظت کننده زیستی قدرتمند درخت کاج اروپایی را افزایش می دهد و آنها را تا حد ممکن بالا می برد. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس بنابراین، میکرو فلور بیماری زا نمی تواند به تخته های شیک شما آسیب برساند.

شرکت ما معماریکا دارای تجربه گسترده ای در ساخت تراس های کاج اروپایی حرارتی، هم بر روی زمین و هم در پشت بام است. به درخواست شما، ما خوشحال خواهیم شد که در این زمینه به شما کمک کنیم. شما همچنین می توانید از ما یک تخته تراس از انواع مختلف خریداری کنید. آلاچیق

چگونه یک خانه چوبی بسازیم

درخت زمین را به مصالح جدید برای ساختن خانه از دست نمی دهد، و بعید است که مردم هرگز از خانه های چوبی خودداری کنند. قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا جایگزینی برای این ماده زنده تنفسی هرگز یافت نشد. فقط در یک خانه چوبی می توان به راحتی نفس کشید و راحت خوابید. آب و هوای کوچک چنین خانه ای ارزش آن را دارد که در یک سایت ساخت و ساز چوبی انتخاب شود. کارت های ما در مورد مراحل اصلی ساخت و ساز می گوید.

قیمت نصب ترمووود

1 . چه پروژه هایی از خانه های چوبی در حال حاضر محبوب هستند، به دنبال چه چیزی باشید؟

در سال های اخیر، مردم اغلب برای خود خانه های چوبی با مساحت حدود 250 متر مربع می سازند. متر، دو طبقه، با حمام در هر طبقه. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس سه اتاق خواب در طبقه دوم ساخته می شود و در طبقه پایین یک آشپزخانه بزرگ به همراه یک اتاق نشیمن و یک اتاق دیگر وجود دارد. معمولاً مردم یک پروژه استاندارد را انتخاب می کنند – ارزان تر از سفارش یک پروژه فردی است، اما سازمان طراحی باید قابل اعتماد باشد و بتواند مجموعه کاملی از اسناد را ارائه دهد. نکته دیگر: ویژگی ساخت مسکن چوبی این است که قاب پشتیبان خود ارزش زیبایی دارد و این باید در پروژه بیان شود. افراد حرفه ای همیشه سعی می کنند زیبایی چوب را از طریق طراحی خانه منتقل کنند. قیمت رنگ چوب ترمو

2 . چه پایه ای برای یک خانه چوبی ساخته شده است؟

یک خانه چوبی بسیار سبک تر از یک خانه سنگی است، بنابراین یک پایه نواری کم عمق، قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس ، برای آن کافی است و در بیشتر موارد ترجیح داده می شود. برای خانه های چوبی بر روی خاک های انجماد با عمق انجماد زیاد یا در مناطق ناهموار، پایه های ستونی ساخته می شود. معمولاً ساختمان های کوچکی بر روی آنها ساخته می شود. در سال های اخیر، قطب ها با استفاده از فناوری قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا نصب شده اند که به شما امکان می دهد ساختاری بادوام تر ایجاد کنید. گسترش ستون تکیه گاه زیر را فراهم می کند و بار از ساختمان به طور مساوی بین تکیه گاه ها توزیع می شود. در مناطقی با خاک های ناپایدار، سطح آب زیرزمینی بالا یا دائماً در حال تغییر، خانه های چوبی روی پایه های شمع قرار می گیرند. آنها به شما امکان می دهند هزینه کل سایت ساخت و ساز را کاهش دهید و قابلیت نگهداری خانه را افزایش دهید. و در خاک های پیچیده و متحرک، شما باید یک پایه دال بسازید:

هزینه نصب ترمووود
قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

3 . چه موادی برای ساخت خانه چوبی بهتر است؟

در سال های اخیر، محبوبیت سازندگان قاب رو به رشد بوده است، آنها به عنوان خانه های چوبی طبقه بندی می شوند، زیرا عنصر اصلی ساختاری، قاب، از چوب ساخته شده است. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس این بودجه ترین گزینه است. در رتبه دوم از نظر هزینه بالا، خانه های ساخته شده از سیاهههای مربوط، در رتبه سوم – از تیرهای چسبانده شده است. طولانی ترین و پیچیده ترین فرآیندی که بر هزینه چوب تأثیر می گذارد خشک شدن است و یک نوار ارزان قیمت از چوب رطوبت طبیعی شگفتی های ناخوشایندی را برای خودساز ایجاد می کند: در روند انقباض، خانه می تواند “رهبر” شود. الوارهای لمینت چسب دار از لایه های خشک شده صنعتی ساخته می شوند، تقریباً جمع نمی شوند، بنابراین متخصصان آن را یکی از بهترین مواد برای ساخت خانه های چوبی می دانند. فلاور باکس

4 . برای ساخت خانه باید الوار و الوار را با چه ضخامتی انتخاب کرد؟ قیمت نصب چوب ترمو

طبق رویه ایجاد شده، ساختمان های یک طبقه از میله ای به ضخامت 100-150 میلی متر، خانه های دو یا سه طبقه از میله 150-200 میلی متر ساخته می شوند. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس خانه های چوبی برای استفاده در تمام طول سال از بیرون عایق بندی شده اند تا مطابق با استانداردهای مدرن صرفه جویی در انرژی “عبور” کنند. و از آنجایی که باید عایق کاری انجام دهید، می توانید ضخامت تیر کمتری بگیرید، سود بیشتری خواهد داشت. بنابراین، برای یک خانه یک طبقه، دیوارها به ضخامت 100 میلی متر از یک میله 100×150-200 میلی متر ساخته می شوند و با پشم معدنی 100-100 میلی متر ضخامت عایق می شوند. قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا اما در صورت امکان، همیشه باید یک تیر با ضخامت بیشتر انتخاب کنید: هرچه ضخامت آن بیشتر باشد، هندسه آن در هنگام خشک شدن کمتر تغییر می کند، خانه بهتر گرما را حفظ می کند، عایق صدا در آن بهتر است، مقاومت بیشتری دارد. به ارتعاش خواهد بود. در خارج، دیوارهای عایق ساخته شده از چوب با مواد مناسب، از جمله تقلید از چوب یا کنده‌های چوب پوشانده شده‌اند. اگر قصد دارید از OCB خانه بسازید

هزینه نصب ترمووود

5 . چگونه یک قاب قرار دهیم؟ چقدر سخته قیمت نصب چوب ترمو

نصب یک خانه چوبی ساده ترین مرحله در ساخت خانه چوبی در نظر گرفته می شود: قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس یک لایه ضد آب روی سطح پایه آماده شده (معمولاً مواد سقف)، تخته های ضخیم (ضخیم تر از یک سانتی متر) روی آن و یک لایه قرار می گیرد. از جوت در بالا. از آنجایی که حدود 40 گرما از کف خارج می شود، این تکنیک عایق حرارتی آن را افزایش می دهد. سپس یک قاب قرار دادند. در حال حاضر تولید کنندگان عرضه با ترکیبات محافظ درمان و مشخص شده است. این یک کیت دیواری است که طبق نقشه تکنولوژی مونتاژ شده است. آنها گذاشته می شوند، سطح را کنترل می کنند، و با رولپلاک به شکل شطرنجی بسته می شوند. به استثنای مواردی، روی هر تاج یک لایه عایق گذاشته می شود. در گوشه ها، خانه چوبی بسته شده است. هر متر سیاهههای مربوط و یا تیرها با خوشه متصل می شود. یک سقف ناهموار روی خانه چوبی نصب می شود و به مدت یک سال باقی می ماند – در این زمان انقباض اصلی اتفاق می افتد. لیست قیمت ترمووود

6 . چگونه پارتیشن های داخلی را از چوب بسازیم؟ قیمت نصب چوب ترمو

الزامات زیر برای پارتیشن های داخلی ساخته شده از چوب اعمال می شود: تراکم آنها نباید از تراکم دیوارهای باربر تجاوز کند تا نسبت به جرم کل ساختمان خیلی سنگین نباشند. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس ضخامت تیر پارتیشن باید کم باشد، اما ارتفاع باید برابر با ارتفاع تیر دیوارهای بیرونی باشد، این امر زیبایی داخلی را افزایش می دهد و روند ساخت را تسهیل می کند. نصب پارتیشن ها به طور همزمان با دیوارهای باربر یا پس از انقباض کامل خانه راحت تر است. ردیف پایین دیوارهای داخلی از کاج اروپایی یا آسپن ساخته شده است که با یک فیلم نفوذ پذیر بخار عایق شده است.

درب ترموود
قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

7 . چه نوع سقفی برای یک خانه چوبی انتخاب می شود؟ قیمت نصب چوب ترمو

خانه های چوبی برای سقف های سوله یا حتی بیشتر از آن مسطح که برف و آب را از بارش در خود نگه می دارند منع مصرف دارد. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس ساده ترین راه ساختن سقف شیروانی استاندارد با وزنه های سقف بزرگ است که برف را در خود نگه نمی دارد و آب باران را از دیوارها دور می کند. بسیاری از صاحبان خانه های چوبی یک سقف چهار شیب (لگن یا لگن) را انتخاب می کنند که با داشتن تمام مزایای یک شیروانی، بسیار محترمانه نیز به نظر می رسد. اما برای چنین سقفی به یک سازه خرپایی جدی نیاز است که بدون مهارت و دانش خاص قابل نصب نیست. به عنوان ماده سقف، کاشی های فلزی و سقف نرم یا پوشش چوب طبیعی (شنگل) ترجیح داده می شود.

8 . چگونه پنجره ها را در یک خانه چوبی نصب کنیم؟ قیمت نصب چوب ترمو

هنگام نصب پنجره در خانه چوبی دو قانون مهم باید رعایت شود: طراحی و اجرا استخر با چوب ترمو
1. پس از مونتاژ، خانه باید حداقل یک سال بماند تا چوب خشک شود تا رطوبت متعادل شود. اگر زمان کمتری سپری شده باشد، در ارتفاع لازم است شکاف انقباض 6-8٪ از ارتفاع منطقه کاشته شده باقی بماند.
2. پنجره را فقط در قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس نصب کنید . پیگ دم به گونه ای نصب شده است که در محل تماس با دیوار بلغزد و تغییرات فصلی و سایر تغییرات در ابعاد باز شدن پنجره را تراز کند.

نکته مهمی وجود دارد که اغلب هنگام نصب پنجره های فلزی پلاستیکی در خانه های چوبی مورد توجه قرار نمی گیرد و بنابراین به طور غیر طبیعی کوچک به نظر می رسند. عرض قسمت کور در امتداد محیط (از جمله قاب های ارسی) برای چنین پنجره هایی معمولاً به 10 سانتی متر یا بیشتر می رسد، بنابراین دهانه شامل پیگتیل های 5 سانتی متری و شکاف فوم گسترده است و اندازه شیشه از نظر بصری کاهش می یابد.

ساخت پرگولا
قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

9 . دیوارهای خانه چوبی از داخل چگونه تراشیده می شوند؟ قیمت نصب چوب ترمو

اگر دیوارها از مواد با کیفیت ساخته شده باشند، روکش ندارند، فقط سمباده می شوند و با مواد ضد عفونی کننده رنگی یا رنگ های مبتنی بر آب پوشانده می شوند که پنهان نمی شوند، اما بر ساختار چوبی تأکید می کنند و الگوی آن را نشان می دهند. گاهی اوقات درز درز کل تصویر را خراب می کند، سپس دیوارها نیز سمباده و رنگ آمیزی می شوند و درز با یک طناب پیچ خورده مهر و موم می شود. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس یک الوار زشت در زیر آستر از آستر یا پانل های دیواری یا حتی از گچ تخته پنهان شده است. طراحی و اجرا نما با چوب ترمو

تفاوت های ظریف در بهره برداری و نگهداری از خانه های چوبی، مشاوره متخصص.

این مطالب با کمک متخصصان انجمن خانه های چوبی تهیه شده است.

موضوع اسطوره هایی که خانه های چوبی را احاطه کرده اند قبلاً در مقاله ای در مورد خواص چسب و خود فناوری به آن پرداخته شده است ، در آینده به محبوب ترین “داستان ترسناک” بعدی خواهیم پرداخت. ما در مورد مشکلاتی که در انتظار صاحبان خانه های چوبی است صحبت خواهیم کرد:قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

نصب نما ترمووود

 • عملیات و نگهداری دشوار – یک خانه چوبی به طور مداوم نیاز به توجه و تزریق مالی دارد.
 • دائماً خشک و جمع می شود.

قیمت نصب چوب ترمو و اجرت آن برای دور استخر

عمر تضمینی یک خانه چوبی، با توجه به تکنولوژی ساخت و ساز و شرایط عملیاتی صحیح، حداقل نیم قرن و در بسیاری از شرایط حتی بیشتر است. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس با توجه به ویژگی های چوب مانند نفوذ پذیری بخار بالا که به دلیل آن ریزاقلیم خاصی در خانه های چوبی ایجاد می شود و حساسیت به محیط خارجی، خانه های چوبی واقعا نیاز به مراقبت دارند. این مجموعه ای از اقدامات با هدف حفظ سازه در شرایط بهینه برای طولانی ترین زمان ممکن است. آن شامل:

قیمت نصب چوب ترمو نما

بلافاصله پس از مونتاژ جعبه انجام می شود – هدف آن محافظت از چوب در برابر آسیب میکرو فلورا (کپک، لکه آبی، قارچ)، آفات و همچنین از آتش است. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس پس از درمان با ضد عفونی کننده ها، ترکیبات محافظ و تزئینی اعمال می شود – اشباع، مواد رنگ آمیزی یا روغن هایی که از رطوبت، ترک خوردگی و قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش محافظت می کنند. آنها را می توان به رنگ خاصی یا بی رنگ کرد و بر بافت طبیعی چوب تأکید کرد. بدون استفاده از این پوشش ها، چوب به تدریج رنگ خاکستری پیدا می کند که به طور قابل توجهی خواص تزئینی آن را مختل می کند.

نصب نما چوب ترمو
قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

یکی از مهمترین دکوراسیون تراس و بالکن مراحل پردازش اولیه خانه، آب بندی انتهای آن است – از طریق انتهای آن است که الوار می تواند رطوبت اضافی را جمع کند. و از آنجایی که چوب انباشته شده حتی در هوای آفتابی زمان حذف آن را نخواهد داشت، چوب شروع به ترک خوردن می کند. هرچه انتها قبل از پوشش نهایی با دقت بیشتری پردازش شوند (درزگیر انتهایی)، الوار طولانی تر و بر این اساس، رنگ دست نخورده باقی می ماند. مهم است که سیستم های لایه نازک برای پردازش دیوار در صورت وجود خطر ترک خوردگی چوب ترجیح داده شوند، زیرا آنها یک لایه مشخص روی سطح ایجاد نمی کنند و مستعد پوسته شدن نیستند. اگر خانه از چوب چند لایه چسبانده شده ساخته شده باشد، یا یک خانه از قبل “کوچک شده” از چوب خرد شده و گرد ساخته شده باشد، می توانید از سیستم های لایه میانی استفاده کنید. آنها براقیت ظریفی را تشکیل می دهند و نیازی به تجدید بیشتر ندارند.

حتی اگر پوشش نهایی با ترکیبات محافظ و تزئینی به تعویق بیفتد، تمام انتهای آن بلافاصله پس از مونتاژ جعبه پردازش می شود.قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

انتها سنباده می شوند و با یک ترکیب آب بندی مبتنی بر اکریلات درمان می شوند، مرحله بعدی (پس از سقف) سنگ زنی و رنگ آمیزی خارجی است. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس سنباده کاری تکمیلی شن 320 رنگ آمیزی با سیستم تخصصی:

بسته به نوع چوب و کیفیت مونتاژ خانه، ممکن است لازم باشد نه تنها انتهای آن، بلکه درزها نیز مهر و موم شوند، اگرچه معمولاً صاحبان خانه های چوبی چنین نیازی دارند. اما اگر پس از انقباض (یک نوار از رطوبت طبیعی) یا به دلایل دیگر، درزها بیش از حد از هم جدا شوند، این نه تنها با پیش نویس ها، بلکه مشکلات دیگری را نیز تهدید می کند، که یک درزگیر تخصصی به جلوگیری از آنها کمک می کند. آب بندی پس از درمان دیوارها با ضد عفونی کننده ها، قبل از اعمال لایه تکمیلی مواد رنگ آمیزی یا سایر عوامل تزئینی و محافظ انجام می شود.

ساخت فلاور باکس
قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

هزینه نصب چوب ترمو کف

با توجه به فرآیندهای طبیعی رخ داده در چوب و تأثیر منفی محیط خارجی، چند سال پس از تعمیر و نگهداری اولیه، خانه نیاز به بازسازی دارد. بازه زمانی خاص به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 • کیفیت پردازش اولیه
 • پارامترهای وجوه مورد استفاده
 • اقامتگاه ها
 • محل.

محصولات مدرن محافظ و تزئینی چوب برای عمر متوسط ​​5-7 سال طراحی شده اند، مشروط بر اینکه فناوری کاربرد رعایت شده باشد. قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس این شامل آماده سازی سطح، از جمله سنگ زنی و بتونه کاری، و کار در یک رژیم دمایی قابل قبول، و سایر تفاوت های ظریف است. علاوه بر این، دوام پوشش ها به شرایط آب و هوایی و موقعیت خانه بستگی دارد. در آب و هوای معتدل و حتی اگر خانه در سایه باشد، نما بیش از هفت سال در شرایط خوبی دوام می آورد. و اگر شرایط سخت باشد، یا مکان آفتابی باشد، ممکن است زودتر – در عرض سه تا چهار سال – تجدید شود. اما متوسط ​​دوره بازسازی نما که توسط اکثر کارشناسان نامیده می شود، هنوز هفت سال است – هنگام استفاده از پوشش های با کیفیت بالا. کابینت آشپزخانه

بهتر است پوشش تزئینی و محافظ هر 7 سال یک بار تجدید شود. قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا در فروش فرمولاسیون های دوگانه وجود دارد که حاوی مواد ضد شعله و ضد عفونی کننده هستند. زمان بهینه برای چنین کاری پایان زمستان و آغاز پاییز است. به عنوان یک لایه محافظ اضافی، رنگ آمیزی خواهد بود. برخی از شرکت های ساختمانی پیشنهاد می کنند که الوار را هر 7 سال یکبار پرداخت کنند. در عین حال، تمام عناصر فلزی با ترکیبات خاصی پوشانده می شوند که از زنگ زدگی قبل از سنگ زنی جلوگیری می کند و رزین از دیوارهای خانه حذف می شود.

کف سازی ترمووود
قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

به گفته این کارشناس، کابینت مدرن در بیشتر موارد، پوشش های محافظ و تزئینی مدرن به شرح زیر “مرتب” می شوند: قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس خاک تا عمق چندین میلی متر نفوذ می کند، حاوی یک ضد عفونی کننده است و چسبندگی (چسبیدن) مطمئن لایه های بالایی به چوب را تضمین می کند. ترکیبات بهترین مارک ها امکان عملکرد نماها را بدون سنگ زنی و رنگ آمیزی به مدت 5-7 سال فراهم می کند. علاوه بر این، روش هایی برای به روز رسانی لایه بالایی بدون هزینه های فیزیکی زیاد هر 2-3 سال یک بار وجود دارد. در این حالت چرخه سرویس کل لایه محافظ و تزئینی 12 سال یا بیشتر است. انتخاب رنگ های روشن نیز می تواند عمر پوشش را به میزان قابل توجهی افزایش دهد، زیرا نور خورشید منعکس شده و آن را به میزان کمتری از بین می برد.

قابل توجه است که برخی از معماران اصلی “برعکس” عمل می کنند – نما را با روغن مخصوص، رنگ چوب قدیمی می پوشانند و نیاز به تجدید را برای همیشه فراموش می کنند.

اجرت نصب ترمووود

پرتو، حتی چسبیده، بدون ذکر پرتو رطوبت طبیعی، به تغییرات دما بسیار حساس است، بنابراین، هنگام مونتاژ جعبه در فصل سرد، قبل از شروع به کار، گرم شدن تدریجی آن ضروری است. ابتدا خانه را گرم می کنند تا به حرارت 10-15⁰ برسد و پس از آن به تدریج با افزودن حداکثر دو درجه در روز به دمای مطلوب می رسد. اگر بلافاصله سیستم گرمایش را با قدرت کامل روشن کنید، برای سرعت بخشیدن به فرآیند، افت بسیار شدیدی ایجاد می شود که باعث افزایش ولتاژ در سازه های چوبی و ایجاد ترک می شود. همین واکنش در چوب به رطوبت کم در اتاق رخ می دهد، اگر این رقم زیر 40٪ باشد. معمولاً چنین رطوبتی به طور طبیعی در نتیجه زندگی خانوار حفظ می شود. اما در صورت لزوم می توانید از مرطوب کننده های مخصوص استفاده کنید. در مورد سیستم های تهویه، آنها در خانه های چوبی تقاضای کمتری دارند – تهویه دوره ای برای اطمینان از گردش هوا و جلوگیری از رکود کافی است. چوب ترمو

نصب چوب ترمو
قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

قیمت نصب چوب ترمو برای روف گاردن

خانه های ساخته شده از چوب روکش چند لایه کمترین آسیب را به انقباض دارند، زیرا لاملاها در طول فرآیند تولید از قبل خشک می شوند، با این حال، انقباض 1-2٪ قابل قبول است.

تکیه گاه های عمودی نسبت به تکیه گاه های افقی کمتر مستعد انقباض هستند؛ در صورت لزوم از اتصالات انبساط پیچ مخصوصی برای جبران اختلاف استفاده می شود که در صورت لزوم تنظیم می شوند. هنگام سفارش یک چرخه کامل از یک شرکت تخصصی (قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس)، بررسی های دوره ای و تنظیم دقیق درزهای انبساط توسط متخصصان تحت قرارداد انجام می شود.تی وی وال با چوب ترمو

اگر ما در مورد خانه های ساخته شده از چوب معمولی صحبت می کنیم، آنها بسیار قوی تر کوچک می شوند، بنابراین، پس از مونتاژ، جعبه برای مدت زمان مشخصی می ایستد. قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا با این حال، حتی پس از پایان انقباض اصلی، ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید، یکی از اعضای انجمن ما مجبور شد خیلی دیرتر از مونتاژ جعبه یک پشتیبانی اضافی با جبران کننده نصب کند.

برای زمستان دوم، واگرایی غیرقابل درک تیر در قسمت میانی طبقه دوم ظاهر شد – یا قسمت میانی خانه خشک شد، و دیوارهای بیرونی هنوز مرطوب تر بودند، یا تیرهای سقف اجازه نمی دادند قسمت مرکزی باشد. برای نشستن. مشکل شکاف های بین الوار را با نصب یک تیرک نگهدارنده حل کردیم، به تدریج مهره را باز کردیم، بزرگترین شکاف دو سانتی متری از بین رفت، پس از آن آن را با درزگیر آب بندی کردم. دکوراسیون تراس و بالکن کوچک

ساخت آلاچیق
قیمت نصب چوب ترمو در سال 1402 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا

در مورد انقباض مداوم و ترک خوردگی کلی چوب در حین کار، این یک توهم است. اگر از الوار با کیفیت استفاده شود، سازه به درستی مونتاژ و به بهره برداری برسد، شرایط بهینه دما و رطوبت حفظ شود، سپس انقباض بدون عواقب منفی در دوره معمول برای نوع چوب (قیمت اجرت نصب چوب ترمو برای سقف کف نما تراس روف گاردن هزینه ساخت آلاچیق پرگولا دور استخر ترمووود ایرانی فنلاندی ترک استونی ساخت فلاور باکس) انجام می شود. و خانه به چندین نسل از خانواده خدمت خواهد کرد.

بنابراین، خانه های چوبی واقعاً چه در مرحله ساخت و چه در آینده نیاز به مراقبت دارند، اما نیازی به تلاش بیش از حد و هزینه های مالی ندارند. مشکلات هنگام استفاده از مواد بی کیفیت و نقض فن آوری های مونتاژ و تعمیر و نگهداری به وجود می آید. اما این تقریباً برای هر نوع ساختاری معمول است.

چه چیزی مصرف کنندگان را که به CFC نگاه می کنند می ترساند – در مطالب مربوط به افسانه های مرتبط با تیرهای چسبدار ، بیشتر در مورد فرآیندهایی که به چوب آسیب می رسانند – به طور کلی سوالات مربوط به نماهای چوبی . در ویدئو – ”

کانال you tube شرکت معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *