معماریکا

نحوه تمیز کردن تراس چوبی

نحوه تمیز کردن تراس چوبی

نحوه تمیز کردن تراس چوبی

نحوه تمیز کردن تراس چوبی که با چوب ترمو کار شده و ساخت فلاور باکس با ترمووود دکوراسیون تراس با ترموود ترکیب سنگ قلوه ای و چمن مصنوعی با ترمو طراحی و اجرا تراس

نحوه تمیز کردن تراس چوبی

پس از اینکه عرشه چوبی شما در معرض عوامل زمستانی قرار گرفت، باید بدانید که چگونه آن را تمیز کنید تا عالی به نظر برسد و دوام بیشتری داشته باشد. قیمت ترموود تراس

 • تکنیک مناسب
 • نحوه تمیز کردن تراس با فشار شوی
 • با کریستال های سودا یا صابون ملایم سنتی
 • نکات تعمیر و نگهداری
 • از سرگیری

نحوه تمیز کردن تراس چوبی: تکنیک صحیح

بعد از زمستان، تراس شما ممکن است کثیف و تغییر رنگ دهد. یک پوشش سبز ناخوشایند به ویژه در سطح مناطق سایه دار ایجاد می شود که می تواند عرشه را لغزنده و خطرناک کند. در این مواقع، خوشحال خواهید شد که بدانید تمیز کردن این گیاه و مراقبت از تراس کاری است که با محصولات پاک کننده خانگی انجام می شود. نحوه تمیز کردن تراس چوبی که با چوب ترمو کار شده و ساخت فلاور باکس با ترمووود دکوراسیون تراس با ترموود ترکیب سنگ قلوه ای و چمن مصنوعی با ترمو علاوه بر این، با کمک مناسب، مانند واشر فشار، می توانید عرشه چوبی خود را به طور موثر و بدون آسیب رساندن به آن تمیز کنید. ما هر آنچه را که باید بدانید به شما می گوییم. تمام کاربرد های چوب ترمو

کف سازی ویلا
تمیز کردن تراس چوب ترمو

تجهیزات مناسب برای تمیز کردن کف چوبی بیرونی

توصیه می شود که تراس را به طور مرتب جارو کنید تا از تجمع کثیفی چوب ترمو شیراز جلوگیری شود. با یک جارو سفت و برس اسکراب، آمادگی بیشتری برای تمیز کردن کامل آن خواهید داشت. و اگر یک واشر فشار مجهز به برس شستشو نیز دارید، مکمل عالی برای تمیز کردن تراس چوبی خود خواهید داشت.

روش تمیز کردن مناسب را برای مراقبت از تراس خود انتخاب کنید

به عنوان یک قاعده کلی، شما نباید تراس چوبی را با استفاده مستقیم از جت یک واشر فشار تمیز کنید. این ایده خوبی نیست زیرا فشار دستگاه می تواند چسب را از روی چوب جدا کند و همچنین خرد شده و آن را شکننده کند. توصیه می کنیم ابتدا متوجه شوید که تراس از چه نوع چوبی ساخته شده است و با در نظر گرفتن مناسب ترین روش های مراقبت بسته به کلاس دوام مواد، تصمیم بگیرید:

 • چوب های سخت کلاس 1 و 2 شامل چوب های استوایی مانند بانگکیرای و ساج و همچنین اقاقیا و بلوط هستند: نحوه تمیز کردن تراس چوبی که با چوب ترمو کار شده و ساخت فلاور باکس با ترمووود دکوراسیون تراس با ترموود ترکیب سنگ قلوه ای و چمن مصنوعی با ترمو این چوب ها بسیار بادوام، مستحکم و مقاوم هستند. آنها را می توان با یک واشر فشار با برس شستشو تمیز کرد.
 • کلاس های 3 و 4  شامل چوب های نرم تری مانند راش، صنوبر و کاج است. این چوب ها کمی دوام کمتری دارند و در حالت ایده آل باید با دست با جارو سفت و برس تمیز شوند. در زیر به شما توصیه هایی در مورد محصولات تمیز کننده ای می دهیم که باید برای مراقبت از تراس چوبی خود استفاده کنید. قیمت خرید ترموود

تراس چوبی

نحوه تمیز کردن تراس چوبی با واشر فشاری

اگر تراس شما را می توان با یک واشر تحت فشار و یک برس شستشو تمیز کرد، چوب ترمو در اصفهان می توانید مستقیماً به کار مشغول شوید. به سادگی لوازم جانبی را وصل کنید و فشار آب را روی سطح پایین قرار دهید، زیرا استفاده از فشار بیش از حد آب می تواند به سطح چوبی عرشه شما آسیب برساند و آن را فرسوده کند به طوری که می تواند شکننده یا حتی خرد شود.

مطمئن شوید که تمام سطح را به طور یکنواخت تمیز کنید تا کل سطح تمیز شده همان رنگ را حفظ کند.

برای سطوح چوبی جامد و فرآوری نشده، نحوه تمیز کردن تراس چوبی که با چوب ترمو کار شده و ساخت فلاور باکس با ترمووود دکوراسیون تراس با ترموود ترکیب سنگ قلوه ای و چمن مصنوعی با ترمو ما استفاده از پاک کننده سنگ و نما STIHL CS 100 را توصیه می کنیم که به طور قابل اعتمادی سرسخت ترین رسوبات سرخابی را از بین می برد.

تایل کف تراس

نحوه تمیز کردن تراس چوب ترمو

اگر در خانه واشر فشاری ندارید یا چوب تراس شما برای این نوع نظافت مناسب نیست، می توانید از مواد شوینده معمولی خانگی استفاده کنید. یک روش اقتصادی و سازگار با محیط زیست، استفاده از کریستال های سودا (کربنات سدیم) یا صابون ملایم تمام عمر است.

دوتایی برنده برای نگهداری تراس: کریستال های نوشابه و نشاسته

اگر می خواهید از کریستال های نوشابه برای تمیز کردن ایوان خود استفاده کنید، چوب ترمو در خوزستان توصیه می کنیم ابتدا آنها را به یک خمیر پاک کننده قوی تبدیل کنید: برای این کار، 2 تا 3 قاشق غذاخوری نشاسته را در 500 میلی لیتر آب گرم هم بزنید و به هم زدن ادامه دهید تا گلوله ای باقی نماند. نحوه تمیز کردن تراس چوبی که با چوب ترمو کار شده و ساخت فلاور باکس با ترمووود دکوراسیون تراس با ترموود ترکیب سنگ قلوه ای و چمن مصنوعی با ترمو . این مخلوط نشاسته را در یک قابلمه بزرگ با 5 لیتر آب گرم بریزید و 100 گرم کریستال سودا (کربنات سدیم) به آن اضافه کنید و بجوشانید تا مایع شروع به غلیظ شدن کند. اکنون می توانید از این خمیر برای تمیز کردن آسان و ملایم به عنوان بخشی از روال نگهداری چوب عرشه خود استفاده کنید. فقط باید آن را روی تخته های چوبی بمالید و با قلم مو به طور یکنواخت پخش کنید و اجازه دهید خمیر چند ساعت عمل کند. در نهایت خمیر پاک کننده خانگی را با آب بشویید.

تایل ترمو وود

تراس تمیز با صابون ملایم سنتی

صابون ملایم سنتی نیز یک گزینه عالی برای مراقبت از تراس شما است: این محصول بسیار ملایم تر از صابون “سخت” (ساخته شده با نمک های سدیم) است که معمولا استفاده می شود و کاربردهای زیادی برای بیرونی دارد. از طرف دیگر توصیه می شود از ورود فاضلاب زیاد به باغ جلوگیری شود.

صابون را باید با برس رقیق نشده یا طبق دستور استفاده کرد. با کمی حوصله می توانید هر اینچ از تراس خود را تمیز کنید. در آخر، همه آن را آبکشی کنید: از شلنگ باغبانی یا قوطی آبیاری استفاده کنید.

هرگز برای چوب تراس خود از سرکه استفاده نکنید

پاک کننده های اسیدی (از جمله سرکه) تخته های چوب را خراب می کنند. نحوه تمیز کردن تراس چوبی که با چوب ترمو کار شده و ساخت فلاور باکس با ترمووود دکوراسیون تراس با ترموود ترکیب سنگ قلوه ای و چمن مصنوعی با ترمو توصیه می کنیم برای مراقبت از تراس خود از این محصولات خودداری کنید تا بتوانید برای مدت طولانی از آن لذت ببرید.

کف سازی بالکن
تمیز کردن تراس چوب ترمو

نکات دیگر برای نگهداری سکوی چوبی بیرونی

از نظر پاکسازی، ما قبلاً راه درازی را پیموده‌ایم، فروش چوب ترمو در شیراز اما هنوز کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد. برای اینکه واقعاً دقیق باشید، باید وضعیت سطح زیرین سطح چوبی را بررسی کنید.

وقتی در مورد تراس صحبت می کنیم می توان ضرب المثل “خارج از دید، دور از ذهن” را نیز به کار برد. نحوه تمیز کردن تراس چوبی که با چوب ترمو کار شده و ساخت فلاور باکس با ترمووود دکوراسیون تراس با ترموود ترکیب سنگ قلوه ای و چمن مصنوعی با ترمو شما هر چیزی را که بین یا زیر لت ها بیفتد فراموش خواهید کرد تا زمانی که شروع به بوی بد کند. برای جلوگیری از این اتفاق، بهتر است به موقع نگاهی به پایین بیاندازید.

این مراسم را به بخشی از روال معمول تمیز کردن عرشه خود تبدیل کنید، بنابراین هنگام بررسی زیرساخت ها و چوب ها می توانید شاخ و برگ و سایر زباله ها را با جاروبرقی یا دمنده جدا کنید. این به جلوگیری از پوسیدگی عرشه از پایین و همچنین جلوگیری از قارچ و سایر آفات کمک می کند.

تعمیر و نگهداری سکوی چوبی بیرونی: چوب را روغن کاری کنید

به عنوان آخرین مرحله، پس از تمیز و خشک شدن عرشه، توصیه می کنیم آن را روغن کاری کنید تا مطمئن شوید که چوب به درستی محافظت می شود.

اجازه دهید عرشه به مدت 24 ساعت پس از تمیز کردن قبل از روغن کاری خشک شود: نحوه تمیز کردن تراس چوبی که با چوب ترمو کار شده و ساخت فلاور باکس با ترمووود دکوراسیون تراس با ترموود ترکیب سنگ قلوه ای و چمن مصنوعی با ترمو اگر چوب هنوز مرطوب است، استفاده از روغن می تواند رطوبت را در داخل محبوس کند و به مرور زمان باعث پوسیدگی چوب شود. یک پوشش سالانه روغن یا لاک نه تنها وضعیت چوب را در دراز مدت بهبود می بخشد، بلکه تضمین می کند که تراس شما عالی به نظر می رسد و آماده لذت بردن از فصل تابستان است.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

 • تراس را در ابتدای سال تمیز کنید تا بعد از ناملایمات زمستانی وضعیت خوب خود را بازیابی کنید.
 • تمیز کردن و جارو کردن اولین گام برای نگهداری درست عرشه است.
 • اگر تراس شما از چوب سخت تری ساخته شده است، واشر فشاری با برس شستشو کار شما را آسان می کند.
 • در غیر این صورت، می توانید از مواد شوینده خانگی مانند کریستال های سودا یا صابون ملایم سنتی نیز استفاده کنید.
 • هرگز نباید از سرکه استفاده کنید، زیرا می تواند به چوب آسیب برساند.
 • پس از تمیز کردن، توصیه می‌کنیم تخته‌های چوبی را با روغن چرب کنید تا تراس برای مدت طولانی‌تری در حالت خوب بماند.

رنگ آمیزی ترمو وود

نحوه تمیز کردن تراس چوبی ترمووود

به عنوان یک ماده بافته شده، طراحی و اجرا استخر با چوب ترمو عصا یا چوب خیزران مصنوعی (پلی راتان) جلوه ای جذاب به مبلمان می بخشد. با یادگیری نحوه تمیز کردن ایمن آن می توانید ظاهر آن را حفظ کنید.

 • مبلمان چوبی طبیعی
 • تمیز کردن حصیر با واشر فشار
 • خواص ویژه پلی راتان
 • بهترین زمان برای تمیز کردن
 • انبار مبلمان حصیری

چگونه مبلمان حصیری را تمیز کنیم

شما باید مبلمان حصیری فضای باز خود را در ابتدای فصل باغ تمیز کنید، نحوه تمیز کردن تراس چوبی که با چوب ترمو کار شده و ساخت فلاور باکس با ترمووود دکوراسیون تراس با ترموود ترکیب سنگ قلوه ای و چمن مصنوعی با ترمو زیرا مانند بسیاری از چیزهای دیگر، تنها در صورتی که به درستی نگهداری شوند، بهترین ظاهر را خواهند داشت. فراموش نکنید که خیزران درمان نشده باید با احتیاط رفتار شود. این بدان معنی است که شما نه تنها باید مبلمان خود را تمیز کنید، بلکه باید با استفاده از یک پوشش سبک از امولسیون خانگی ساخته شده با آب، روغن بذر کتان و پاشیدن سقز، تعمیر و نگهداری منظم را نیز انجام دهید. این به حفظ انعطاف پذیری و محافظت از شفت و همچنین ایجاد درخشندگی زیبا کمک می کند.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

حصیری نوعی حصیر است که اغلب در مبلمان فضای باز استفاده می شود. اگر مبلمان حصیری رنگ آمیزی کرده اید، حتما رنگ را به طور مرتب بررسی کنید و هر تراشه ای را که پیدا کردید تعمیر کنید. اگر همه چیز سالم است، کافی است بعد از تمیز کردن مبلمان، آن را با یک پارچه نرم جلا دهید. برای نگهداری مبلمان حصیری رنگ شده نیازی به انجام کارهای بیشتری ندارید.

تمیز کردن تراس چوب ترمو
تمیز کردن تراس چوب ترمو

تمیز کردن مبلمان حصیری با واشر فشار نحوه تمیز کردن تراس چوبی

ساختار بافته شده این ماده تمیز کردن مبلمان حصیری را با دست بسیار دشوار می کند، زیرا کثیفی اغلب بین الیاف ته نشین می شود. با یک واشر فشار به تمیز کردن کافی خواهید رسید و به همه گوشه ها خواهید رسید، اما باید با احتیاط از آن استفاده کنید: نباید جت را مستقیماً به سمت مبلمان بافته شده و حصیری هدایت کنید زیرا از مواد طبیعی ظریف ساخته شده است.

متعهد به ایمنی شما: تجهیزات حفاظتی نحوه تمیز کردن تراس چوبی

کار با ماشین‌های قدرتمند سرگرم‌کننده است و کارهای طراحی و اجرا روف گاردن پیچیده‌تری را امکان‌پذیر می‌کند، که تا زمانی که در حین استفاده از آن‌ها لباس محافظ موثر و ایمن بپوشید عالی است. هنگام کار با واشرهای تحت فشار، همیشه از تجهیزات حفاظت فردی مناسب استفاده کنید. این شامل عینک ایمنی، محافظ شنوایی و چند مورد دیگر است. دفترچه راهنما را بررسی کنیداز دستگاه برای اطلاعات بیشتر قبل از استفاده از دستگاه برای اولین بار، باید با آن آشنا شوید و قبل از هر بار استفاده از سالم بودن آن مطمئن شوید. در صورت درخواست، فروشگاه تخصصی نحوه تمیز کردن تراس چوبی که با چوب ترمو کار شده و ساخت فلاور باکس با ترمووود دکوراسیون تراس با ترموود ترکیب سنگ قلوه ای و چمن مصنوعی با ترمو دستگاه شما را به گونه ای آماده می کند که بتوانید از همان اولین بار در شرایط عالی از آن استفاده کنید، علاوه بر این به شما در مورد مدل ها و اندازه های لباس محافظی که می توانید برای انجام کار با آن بپوشید، راهنمایی می کند. دستگاه شما در اوقات فراغت به یاد داشته باشید که تجهیزات حفاظت فردی جایگزین روش کار ایمن نیستند.

چه مبلمان حصیری شما رنگ آمیزی شده باشد یا دارای روکش طبیعی باشد، برای تمیز کردن آن با یک واشر فشار نحوه تمیز کردن تراس چوبی که با چوب ترمو کار شده و ساخت فلاور باکس با ترمووود دکوراسیون تراس با ترموود ترکیب سنگ قلوه ای و چمن مصنوعی با ترمو ابتدا باید از نازل فوم استفاده کنید تا وارد تمام نقاط تنگ شود. سپس از برس شستشو برای تمیز کردن سطح و در آخر از نازل جت صاف برای شستشوی مبلمان حصیری استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که فشار را پایین نگه دارید. پاک کننده یونیورسال CU 100 قدرت تمیز کنندگی واشر فشار شما را افزایش می دهد و به دلیل PH خنثی آن برای مبلمان چوبی ایده آل است. همیشه با دقت کار کنید و پس از تمیز کردن، اجازه دهید مبلمان کاملا خشک شود.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

رنگ آمیزی ترمووود

نحوه تمیز کردن مبلمان باغی از جنس حصیری نحوه تمیز کردن تراس چوبی

حصیری یک محصول کاملاً طبیعی است، در حالی که پلی راتن با یک ماده پایه مصنوعی به ظاهری مشابه دست می یابد. به این ترتیب، مبلمان پلی حصیری به طور قابل توجهی کمتر از چوب خیزران طبیعی شکننده هستند، بنابراین می توانید از واشر فشار خود با تنظیم فشار بالاتر استفاده کنید. پاک کننده جهانی CU 100 نیز برای تمیز کردن این مواد به خوبی عمل می کند.

چه زمانی و چگونه مبلمان حصیری را تمیز کنیم؟ نحوه تمیز کردن تراس چوبی

توصیه می کنیم حداقل سه بار در سال مبلمان چوبی را تمیز کنید. لیست قیمت ترموود نحوه تمیز کردن تراس چوبی که با چوب ترمو کار شده و ساخت فلاور باکس با ترمووود دکوراسیون تراس با ترموود ترکیب سنگ قلوه ای و چمن مصنوعی با ترمو اولین بار قبل از شروع فصل باغ؛ بار دوم، در اواسط تابستان؛ و آخرین بار، قبل از کنار گذاشتن مبلمان. در هر صورت، همیشه هنگام تمیز کردن مبلمان حصیری هنگامی که دمای شب بیش از صفر است و مبلمان پس از تمیز کردن کاملاً خشک می شوند، اطمینان حاصل کنید: تشکیل یخ زدگی روی مبلمان مرطوب به حصیری طبیعی و حتی پلی راتان طولانی مدت آسیب می رساند.

تمیز کردن تراس ترمووود

نگهداری مبلمان حصیری: پس از تمیز کردن نحوه تمیز کردن تراس چوبی

مبلمان حصیری بافته شده را نباید در طول زمستان بدون محافظت در باغ رها کرد، نحوه تمیز کردن تراس چوبی که با چوب ترمو کار شده و ساخت فلاور باکس با ترمووود دکوراسیون تراس با ترموود ترکیب سنگ قلوه ای و چمن مصنوعی با ترمو در غیر این صورت ممکن است تغییر رنگ، ترک خوردگی یا ضعیف شدن مبلمان حصیری پلی اتیلن را تهدید کند. بهتر است مبلمان حصیری را در پایان فصل باغ تمیز کنید، بگذارید کاملا خشک شود و در جای خشک نگهداری کنید.

به طور خلاصه: چگونه مبلمان حصیری را تمیز کنیم نحوه تمیز کردن تراس چوبی

 • نگهداری مبلمان حصیری را می توان با محصولات خانگی و یا با واشر فشاری انجام داد
 • هنگام تمیز کردن مبلمان حصیری باید مراقب باشید، به خصوص اگر از واشر فشار استفاده می کنید
 • شما باید مبلمان راتن را فقط زمانی تمیز کنید که دمای هوا در شب بالاتر از صفر باشد.
 • بهتر است مبلمان را در ابتدا، وسط و پایان فصل باغ تمیز کنید. بین این تمیز کردن ها، فقط باید یک تعمیر سطحی انجام دهید.
 • مبلمان حصیری را باید پس از نظافت نهایی فصل در جای خشک نگهداری کنید.

کانال you tube شرکت معماریکا

1 دیدگاه دربارهٔ «نحوه تمیز کردن تراس چوبی»

 1. بازتاب: کف تراس چوبی قیمت نصب طراحی و اجرا و تامین متریال | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *