معماریکا

ترمووود اسکاندیناوی

ترمووود اسکاندیناوی

ترمووود اسکاندیناوی چوب ترمو کاج اروپایی

چوب ترمو کاج اروپایی ترمووود اسکاندیناوی گره پروانه لیست قیمت ترموود فنلاندی روسی استونی ترک ایرانی در معماریکا آنلاین و به روز می باشد قیمت ترمووود

دکوراسیون نما با چوب یکی از پرطرفدارترین روش های نمای خانه است. با وجود تنوع بسیار زیاد مصالح ساختمانی در بازار، چوب همچنان یکی از محبوب ترین گزینه ها است.

پوشش چوبی بسیار زیبا به نظر می رسد، دارای خواص عایق حرارتی خوبی است، نیازی به مراقبت خاصی ندارد.

ترمووود اسکاندیناوی

مزایای چوب ترمووود اسکاندیناوی

در بیشتر موارد، پانل های چوبی تزئینی بر روی جعبه نصب می شوند. چنین طرحی با یک لایه عایق و یک غشای ضد آب، نمای تهویه شده نامیده می شود.

مزایای اصلی پانل های چوب ترمو اسکاندیناوی : قیمت رنگ ترمووود

 • ایمنی زیست محیطی . برای روکش کاری از مواد اولیه طبیعی استفاده می شود که برای انسان و محیط زیست کاملا بی خطر است.
 • ظاهر . پانل های چوبی بسیار زیبا و هماهنگ با مناظر اطراف به نظر می رسند.
 • تطبیق پذیری . چوب را می توان به راحتی با سایر مواد طبیعی ترکیب کرد.
 • حفاظت قابل اعتماد از دیوارها در برابر عملکرد تهاجمی محیط، آسیب مکانیکی.
 • سهولت نصب . تکمیل نمای خانه با چوب در هر زمانی از سال و در هر دمای هوا قابل انجام است.
 • ماندگاری . با پردازش منظم چوب با رنگ و لاک، روکش فلزی می تواند چندین دهه بدون تعمیر دوام بیاورد.

چوب ترمو

مانند هر مصالح ساختمانی، چوب دارای معایبی است: قابلیت احتراق، حساسیت به آسیب های بیولوژیکی، تغییر در رطوبت هوا. اکثر آنها را می توان با پردازش مناسب تراز کرد.

برای محافظت در برابر آتش، ارزش استفاده از بازدارنده های شعله ویژه را دارد که صفحات چوبی را به دسته مواد کم اشتعال منتقل می کند

پرایمرهای باکیفیت با خواص ضد عفونی کننده چوب را در برابر عفونت قارچی و کپک محافظت می کند. درمان منظم با رنگ و لاک باعث کاهش اثر رطوبت بر روی هندسه تخته می شود و از خشک شدن و تغییر شکل آن جلوگیری می کند.طراحی و اجرا تراس

چگونه یک گونه درختی را انتخاب کنیم؟

ظاهر، دوام نما نه تنها به رعایت فناوری نصب، بلکه به نوع چوب انتخابی نیز بستگی دارد. بهتر است از چوبی که در عرض های جغرافیایی ما رشد می کند برای روکش استفاده کنیم. محبوب ترین گزینه ها کاج، کاج اروپایی یا سدر هستند.

برای کار در فضای باز، بهتر است درختان مخروطی را انتخاب کنید. چوب حاوی مقدار زیادی رزین است که خاصیت ضد عفونی کنندگی دارد و درخت را از عفونت های قارچی و کپک، عمل حشرات مضر محافظت می کند. یکی دیگر از مزایای سوزن ها قیمت پایین آن است.

پانل های چوبی برای روکش فلزی نه تنها در نژادی که از آن ساخته شده اند بلکه در طراحی نیز متفاوت است.

تخته ای ترمووود اسکاندیناوی

از نظر ظاهری، پانل ها شبیه تخته های معمولی با سطح صاف هستند. برجسته ترین ویژگی گوشه های گرد است. دیواره های جانبی پلانکن می تواند مستقیم یا اریب باشد.

بسته به نیاز معماری می توان پلانکن را به صورت افقی یا عمودی نصب کرد.

تقلید از چوب و بلوک خانه

دیواری که با این ماده اندود شده است، به نظر می رسد که با الوار پروفیل اندود شده است. چوب ترمو متری چنده ؟ این بافت پانل های چوبی به دلیل پیکربندی مثلثی پخ جانبی است. تخته ها مجهز به سیستم قفل زبانه و شیار هستند، بنابراین قرار دادن آنها بسیار راحت است.

پانل هایی با قسمت جلویی نیم دایره شکل یک کنده را تقلید می کنند. پس از روکش، خانه به یک خانه چوبی تبدیل می شود. این نسخه از نما بسیار زیبا و طبیعی به نظر می رسد. برای حفظ طبیعی بودن پایان تا حد امکان، ارزش استفاده از لاک ها یا روغن های شفاف برای رنگ آمیزی را دارد.

کاج اسکاندیناوی

آستر ترمووود اسکاندیناوی

تخته های روکش طبق سیستم شیار تنون به هم متصل می شوند. هنگام نصب یورولاینینگ، شیارهایی بین تک تک تخته ها ایجاد می شود، بنابراین سطح پوشش داده شده با آستر بافت و ناهمگن می شود. می توان از آستر برای نما استفاده کرد اما ضخامت آن باید حداقل 20 میلی متر باشد.

برخلاف یورولاینینگ، هیچ شیاری بین تک تک تخته ها هنگام گذاشتن آستر وجود نخواهد داشت. چوب ترمو ارزان ایرانی با توجه به این ویژگی، پرداخت خشک می شود و ترک هایی در نما ایجاد می شود. شرکت ما اتمام نما را با یک آستر آرام توصیه نمی کند. بهتر است آن را با سایدینگ چوبی، تخته چوبی، چوب مصنوعی یا خانه بلوک جایگزین کنید.

ترمووود اسکاندیناوی

 

ویژگی های نصب چوب ترمووود اسکاندیناوی

پانل ها بر روی یک جعبه چوبی از پیش نصب شده نصب می شوند. شکاف های بین لت های عمودی و افقی جعبه با عایق پر شده است که روی آن یک غشای ضد آب گذاشته شده است.

پانل های چوبی را می توان به دو روش به چوب ها وصل کرد:

 • باز کن پیچ ها یا میخ هایی که برای چسباندن استفاده می شوند، چوب ترمو ود از توده پانل عبور می کنند. در این حالت کلاه در قسمت جلویی تخته به وضوح قابل مشاهده است.
 • بسته شد. با کمک بست های مخفی، پانل ها به گونه ای روی جعبه ثابت می شوند که بست ها کاملا نامرئی می مانند. در این حالت آرایه پنل آسیبی نمی بیند. مزایای یک نوع نصب بسته شامل نه تنها زیبایی شناسی، بلکه سهولت در برچیدن روکش است.

زیر سازی ترموود

صرف نظر از اینکه چه نوع ماده تکمیلی را انتخاب می کنید، باید با یک رنگ با کیفیت بالا از اثرات تهاجمی محیط محافظت شود. اغلب از رنگ، روغن یا لاجورد برای پوشش نمای چوبی استفاده می شود. فرمولاسیون های روغنی، آلکیدی و آبی در رنگ های مختلف ارائه می شود.

آیا می خواهید نمای چوبی با کیفیت بالا باشد؟ سپس با شرکت چوب ترمو در خوزستان چوب ترمو کاج اروپایی ترمووود اسکاندیناوی گره پروانه لیست قیمت ترموود تماس بگیرید. ما تمام کارهای تکمیلی را مطابق با قوانین فعلی ساختمان انجام می دهیم. ما ویژگی های عملکرد مواد انتخاب شده را در نظر می گیریم، بنابراین شما یک نمای زیبا و بادوام خواهید داشت.

کاج اسکاندیناوی

چرا فنلاندی ها سایدینگ فنلاندی با اره نازک را انتخاب می کنند ترمووود اسکاندیناوی

بسیاری از صاحبان روسی ساختمان‌های کم‌مرتبه در حال مطالعه تجربه ساخت و ساز همسایگان ساکت ما از اسکاندیناوی با علاقه‌ای پنهان هستند. رنگارنگی، قابلیت اطمینان و از همه مهمتر دوام نماهای خانه های فنلاندی قبلاً به یک تمثیل تبدیل شده است.

با وجود آب و هوای سخت و دشوار، نماهای زیبای آنها برای دهه ها چشم نواز بوده است. چوب ترمو در مشهد طبیعت خود بهترین تست کننده دوام چوب و رنگ است. باران های پاییزی آب سرد یخی را روی خانه می ریزند، باد با دانه های شن مانند ساینده می وزد. برف در زمستان یخ می زند، پانل های چوبی، خورشید بهاری گرم می شود.

در مقاله چه چیزی یاد خواهید گرفت؟
 1. مزایای سایدینگ فنلاندی اره نازک نسبت به تخته صاف معمولی
 2. نحوه عملکرد “دسته” پرایمر آلکیدی و رنگ اکریلیک
 3. تخته اسکاندیناوی در نما چند سال دوام می آورد؟
 4. چه زمانی سایدینگ را دوباره رنگ آمیزی کنیم و چگونه این کار را انجام دهیم
 5. آیا می توان تخته پرایم شده را سوار کرد و سپس آن را رنگ کرد
 6. انواع تخته های اره نازک اسکاندیناوی چیست؟

پاییز و بهار تغییرات دمایی روزانه خود را تجربه می کنند. صبح، یک فیلم سرد از یخ، ترمووود در شمال ایران بعد از ظهر گرم تر می شود و قطرات میعانات مانند اشک های آهسته یک پیرمرد از نما سرازیر می شود. عصر دوباره یخ می زنند. و به همین ترتیب، با نظم تقویم سرد، ماه به ماه، سال به سال اتفاق می افتد. و در عین حال، آبدار، ظریف، روشن، مانند خوشه های خاکستر کوهستانی، نماهای خانه های فنلاندی پالت رنگی زیبای خود را حفظ می کنند. به قول یکی از قهرمانان ادبی می توان گفت: «اینجاست که پایداری پناه گرفته است».

چوب

فنلاندی های ساکت با خلط ذاتی خود این راز را برای سالیان متمادی حفظ کردند. سازندگان ما آن را فهمیدند، و سایدینگ فنلاندی ریز اره، که به سختی در بازار روسیه ظاهر شد، فورا بسیار محبوب شد. راهپیمایی پیروزمندانه او به سبک امپراتوران روم باستان دلیل روشنی دارد.

سایدینگ فنلاندی ریز شمع ساده، قابل اعتماد و بسیار بادوام است، مانند سه خط کش چوب ترمو کاج اروپایی ترمووود اسکاندیناوی گره پروانه لیست قیمت ترموود . اجازه دهید متوجه شویم که همه اینها تنها با یک رویکرد حرفه ای مناسب برای انتخاب، نصب و رنگ آمیزی مناسب درست است. سایدینگ فنلاندی ریز شمع از کاج اروپایی در درجه AB ساخته شده است. چوب متراکم و خوب است. با اطمینان نوسانات شدید آب و هوایی را در مناطق خشن شمالی تحمل می کند.

وجود گره هایی که توسط تلورانس ها حذف شده اند به دو دلیل خبره های این ماده را آزار نمی دهد:

اولین. همه به خوبی می دانند که گره ها فقط عناصر زیبایی طبیعی چوب طبیعی هستند. چوب ترمو شیراز در واقع بخشی از دکور آن بر اساس نقشه خالق ایجاد شده است.

دومین. با رنگ آمیزی دو لایه مات مناسب، آنها ساده هستند، از نظر ظاهری زیر رنگ قابل مشاهده نیستند.

تخته اسکاندیناوی، ما در مورد سایدینگ فنلاندی با اره نازک صحبت می کنیم، دارای چندین مزیت جدی نسبت به تخته صاف است. بیایید آنها را با جزئیات بیشتر، در واقع، نقطه به نقطه در نظر بگیریم.

ترمووود اسکاندیناوی

مزایای سایدینگ فنلاندی اره نازک نسبت به تخته صاف معمولی

 1. قیمت مناسب برای تمامی رده های خریداران درجه کاج اروپایی چوب ترمو کاج اروپایی ترمووود اسکاندیناوی گره پروانه لیست قیمت ترموود یک ماده گران قیمت نیست، مثلاً همنام آن از سیبری، کاج آنگارسک.
 2. مشخصات آن نصب “در یک چهارم”، به عبارت ساده شده، “چوب ترمو در اصفهان” را فراهم می کند. هنگام تغییر هندسه تخته از تورم، خشک شدن و سایر تأثیرات آب و هوای اطراف، نما از نظر بصری یکنواخت باقی می ماند. به لطف “قفسه” نمایه، هنگامی که هندسه پانل کمی تغییر می کند، شکافی را نمی بینیم، زیرا هیچ شکافی وجود ندارد. فقط این است که “قفسه” کمی گسترده تر یا کمی باریک تر می شود. به عنوان مثال، هر پانل که طبق اصل “خار – شیار” بسته می شود، در ابتدا از نظر قابلیت اطمینان به سایدینگ فنلاندی از دست می دهد. اتصال “خار” بسیار آسیب پذیر است، در صورت واگرایی، رطوبت را به خوبی تحمل نمی کند. ابتدا یک “خار” را می بینیم، سپس شکافی که از طریق آن یک شیشه جلو یا عایق قابل مشاهده است. سایدینگ فنلاندی مانند یورولینینگ در تهاجمی ترین محیط ظاهر خود را حفظ می کند و بسیار قابل اعتماد است.
 3. ما مهمترین و کلیدی ترین فایده را برای دسر برای شما ذخیره کردیم. با رنگ آمیزی مناسب مطابق با تکنولوژی، قوی ترین چسبندگی (چسبندگی رنگ به سطح) ایجاد می شود و نما تا 25 سال رنگ غنی و ظاهر زیبای خود را حفظ می کند. به عنوان مثال، عمر مفید رنگ چوب ترمو کاج اروپایی ترمووود اسکاندیناوی گره پروانه لیست قیمت ترموود ، بر روی یک تخته صاف معمولی، بیش از 10 – 15 سال نیست. همان رنگ و همان آستر، روی سایدینگ فنلاندی 20 تا 25 سال. اختلاف زمانی بسیار زیاد است.

ترمو

نحوه عملکرد “دسته” پرایمر آلکیدی و رنگ اکریلیک

برای شروع، اجازه دهید توجه داشته باشیم که ما فقط در مورد رنگ های اصلی فنلاندی رنگ مونوکوت ⚡ معرفی روغن گیاهی مونوکوت بلژیک Monocoatاز خط صنعتی صحبت می کنیم.

 1. تخته سایدینگ فنلاندی از سه طرف در دستگاه کشیده می شود، چهارمی اره نازک باقی می ماند. به روش خاصی توسط کاتر رد می شود و زبری سطح مشخصی را ایجاد می کند.
 2. در عرض 24 ساعت، پس از آسیاب، یک پرایمر اعمال می شود. بسیار مهم است که دقیقاً در این دوره زمانی به دست آورید، زیرا از آن زمان چوبی که با فرز کار شده است، مانند منافذ روی پوست فرد پس از اتاق بخار “باز می شود”. در این مرحله، چوب در بهترین حالت خود برای جذب پرایمر آماده است.
 3. به عنوان پرایمر، حتما از مواد مبتنی بر آلکید استفاده کنید. به عنوان چوب ترمو کاج اروپایی ترمووود اسکاندیناوی گره پروانه لیست قیمت ترموود استاندارد. مولکول های آلکیدی بسیار کوچکتر از منافذ چوب هستند، بنابراین به راحتی تا عمق مناسب به ساختار چوب نفوذ می کنند. با گذشت زمان، آلکید به سختی سنگ در داخل منافذ چوب سخت می شود و محکم به آن می چسبد. از بالا به صورت پوششی، یک لایه دو لایه از رنگ اکریلیک ترمووود کف سقف دیوار بالکن چوب ترمو کاج اروپایی ترمووود اسکاندیناوی گره پروانه لیست قیمت ترموود قرار می گیرد. مولکول های اکریلیک بزرگتر از مولکول های آغازگر آلکیدی هستند. در نتیجه انتشار رنگ و پرایمر اتفاق می افتد. مولکول های آلکیدی بین مولکول های اکریلیک نفوذ می کنند و محکم به آنها می چسبند. در اصطلاح حرفه ای، چسبندگی قوی (چسبندگی رنگ به سطح) وجود دارد. یک لایه دو لایه از اکریلیک اصلی فنلاندی چوب ترمو کاج اروپایی ترمووود اسکاندیناوی گره پروانه لیست قیمت ترموود قوی ترین فیلم 120 میکرونی روی تخته را تشکیل می دهد.
 4. سطح رنگ شده به طرز خارق العاده ای قوی و بادوام می شود. رنگ پوست کنده نمی شود، ترک نمی خورد، پوست نمی کند. نمای شما تا 25 سال رنگ روشن و غنی را حفظ خواهد کرد تا همسایگان حسادت کنند.

ترموود

تخته اسکاندیناوی در نما چند سال دوام می آورد؟

خیلی ها همین سوال را می پرسند. چوب ترمو کاج اروپایی ترمووود اسکاندیناوی گره پروانه لیست قیمت ترموود اگر نصب و رنگ آمیزی کاملاً مطابق با تکنولوژی انجام شود، بیش از 25 سال است. ضمانت رنگ فنلاندی در ارتباط با همان آستر از 20 تا 25 سال است.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

چه زمانی سایدینگ را دوباره رنگ آمیزی کنیم و چگونه این کار را انجام دهیم

مطابق با ضمانت پس از 20 – 25 سال. فرآیند رنگ آمیزی مجدد چندان پیچیده نیست، سنباده کاری لازم نیست، کافی است یک لایه از همان رنگ اکریلیک فنلاندی چوب ترمو کاج اروپایی ترمووود اسکاندیناوی گره پروانه لیست قیمت ترموود را روی رنگ قدیمی به همان روش مات بمالید. حتی اگر با گذشت زمان پوشش در جایی فرو ریخته باشد، زبری سطح خاص و یک لایه رنگ به طور قابل اعتمادی مناطق تخریب شده را می پوشاند.

آیا می توان تخته پرایم شده را سوار کرد و سپس آن را رنگ کرد

البته که می توانی. شما می توانید کل نما را مونتاژ کنید و سپس آن را در یک زمان مناسب برای خود رنگ کنید. به هر حال، ارزان ترین قیمت ترمووود ایرانی تولید کارخانه پاک ارسال به سراسر ایران تصمیم گیری از قبل در مورد رنگ نما، انتخاب پرایمر (رنگ آغازگر) از همان رنگ بسیار راحت است. می گویند، خانه برنامه ریزی شده بود که آبی رنگ شود و پرایمر در همان سایه و رنگ انتخاب شد. اگر در آینده، به دلیل از دست دادن اندک هندسه، نما کمی “راه می رود”. سپس رنگ “قفسه” پانل های آماده شده، کاملاً با رنگ نما مطابقت دارد، تصویری هماهنگ و زیبا از یک نمای خوش رنگ ایجاد می کند. هیچ رنگ آمیزی به شکل قفسه هایی که اندازه آنها تغییر کرده است قابل مشاهده نخواهد بود. به عنوان مثال، ما در بهار یک نمای آستر را مونتاژ کردیم و تصمیم گرفتیم آن را در تابستان رنگ آمیزی کنیم. یک گزینه کاملاً کارآمد، بسیاری از مردم آن را انجام می دهند.

درست است، با توجه به تکنولوژی، یک نمای اولیه می تواند منتظر تصمیم شما در مورد نقاشی حتی در طول سال باشد. یک “فیلم” قوی از پرایمر روی سطح آن تا یک سال از چوب در برابر اثرات شرایط طبیعی محافظت می کند.

بهتر است سایدینگ را با کمک چکش پنوماتیک (میخکوب) سوار کنید. سبک های دکوراسیون انواع سبک های مدرن کلاسیک نئوکلاسیک ما فقط از میخ های گالوانیزه گرم استفاده می کنیم. دیگران واقعاً اینجا مناسب نیستند. با گذشت زمان، زنگ از میان آنها عبور می کند و نمای زیبای شما را خراب می کند. باید بررسی شود که میخ خیلی عمیق نمی شود، کلاه پشت سر رذل باقی می ماند. ناخن ها را نیز خوب می توان با همان رنگ رنگ کرد.

چوب ترمو

انواع تخته های اره نازک اسکاندیناوی چیست؟

سایدینگ تخته ای برای نصب عمودی، سایدینگ برای نصب افقی، تخته لبه دار، روکش های گوشه ای. اینها ابتدایی ترین پروفایل های تخته اسکاندیناوی هستند. به طور کلی، آنها در دامنه استفاده متفاوت هستند.

کانال you tube شرکت معماریکا

1 دیدگاه دربارهٔ «ترمووود اسکاندیناوی»

 1. بازتاب: چوب ترمو کاج اروپایی | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *