معماریکا

روف گاردن

نکاتی برای داشتن روف گاردن

نکاتی برای داشتن روف گاردن

دنکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک نکاتی برای داشتن روف گاردن با چوب ترمووود اجرا درخت کاری فلاورباکس گرین وال جکوزی برای بام سبز . و تزئین آن می تواند یکی از سرگرم کننده ترین فعالیت ها باشد. یکی از محبوب ترین گرایش ها برای نصب باغ. اما چگونه؟ و کدام یک برای شما بهترین است؟ به نکات ما برای داشتن روف گاردن توجه کنید!

نصب یک باغ روی پشت بام، یک گزینه جذاب

وقتی فضا خیلی بزرگ نیست، یا اگر نمی توانید راهی برای پر کردن همه فضاها فکر کنید، نکاتی برای داشتن روف گاردن نصب باغ سبزیجات ایده فوق العاده ای است . طراحی و اجرا نما با ترمووود نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک نکاتی برای داشتن روف گاردن با چوب ترمووود اجرا درخت کاری فلاورباکس گرین وال جکوزی برای بام سبز یک مد گذرا نیستند و به شما این امکان را می دهند که در حین پرورش محصولات ارگانیک از یک فعالیت آرامش بخش لذت ببرید.

نکاتی برای داشتن روف گاردن کلاسیک
نکاتی برای داشتن روف گاردن

در صورت زندگی در یک منطقه بسیار خشک و باغ بزرگ، باید نکاتی برای داشتن روف گاردن سیستم آبیاری و زهکشی نصب کنید. و فراموش نکنید که سقف را برای جلوگیری از نشتی تطبیق دهید.

روف گاردن مدرن به سبک مدرنیته

آیا هرگز به ذهن شما خطور نکرده طراحی و اجرا استخر با ترموود است که یک تراس با یک نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک نکاتی برای داشتن روف گاردن با چوب ترمووود اجرا درخت کاری فلاورباکس گرین وال جکوزی برای بام سبز داشته باشید ؟ نکاتی برای داشتن روف گاردن کف تراس خود را با رنگ سبز پر کنید و برخی مناطق کویری را ترک کنید. همه اینها با گلدان ها و جعبه های چوبی با نیلوفرهای خاکی، گوبامبیلیا یا نخل ترکیب شده است.چوب، در عین حال که به عنوان تعیین کننده محیط باغ عمل می کند، به عنوان محافظ عمل می کند و مناظر چشم انداز را زیبا می کند.

روف گاردن چوبی

روف گاردن به سبک کلاسیک

وقتی نوبت به نصب روف گاردن کلاسیک می رسد، دو گزینه وجود دارد: هوشمند سازی روف گاردن

  • همه چیز در اطراف یک درخت بزرگ رشد می کند: اگر هیچ ساختمانی در این نزدیکی ندارید، نکاتی برای داشتن روف گاردن می توانید یک درخت بزرگ بگذارید و بقیه باغ از آن متولد شود، با گلدان هایی که مسیری را برای رسیدن به آن تشکیل می دهند.
  • گیاهان و گل ها: گزینه دیگر برای باغ سنتی نصب باغچه با گیاهان و گل است. زیبا، رنگارنگ و چشمگیر.

هر دو گزینه برای تراس های بزرگ فوق العاده هستند. اگر کوچک باشد. دومی را انتخاب کنید، زیرا درخت فضای زیادی را می دزدد.

نکاتی برای داشتن روف گاردن مدرن
نکاتی برای داشتن روف گاردن

یک باغ به سبک مدرن برای پشت بام شما

آیا نمی خواهید باغ پشت بام شما شبیه به قرن گذشته باشد؟ نکاتی برای داشتن روف گاردن سپس تمام کف را با ورقه های چوبی بپوشانید و گیاهان را به طرفین ، چوب ترمو در خوزستان در گلدان های سنگی زیبا بفرستید.

از محبوب ترین گیاهان می توان به نیلوفرها، شمشیرهای سنت جورج یا نخل های کوچک اشاره کرد. علاوه بر این، برای لذت بردن از آب و هوای خوب در باغ خود یک منطقه صبحانه نصب کنید.

سبک مینیمالیستی برای سقف های کوچک

سقف شما کوچک است؟ نگران نباش! شما می توانید یک باغ فوق العاده در این فضا نصب کنید. سبک مینیمالیستی نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک

گیاهان کوچک اما شیک مانند دم روباهی و گل‌های رنگارنگ را انتخاب کنید. نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک نکاتی برای داشتن روف گاردن با چوب ترمووود اجرا درخت کاری فلاورباکس گرین وال جکوزی برای بام سبز گیاهان را در اطراف دیوارها قرار دهید و مرکز سقف را به عنوان محل ملاقات یا تفریح ​​بگذارید. در صورت تمایل می توانید روی دیوارها نیز گیاهان بچینید.

باغ های پشت بام عمودی گزینه دیگری برای فضاهای کوچک

اگر ایده وجود گیاهان روی زمین پشت بام خود را دوست ندارید، نکاتی برای داشتن روف گاردن چرا یک باغ عمودی نصب نکنید؟ چوب ترمو پانل های چوبی یا بامبو را بچسبانید و طرح های مختلف گلدان را با گیاهان زیبا و رنگارنگ آویزان کنید.

این کار باعث می‌شود بقیه قسمت‌های پشت بام برای قرار دادن اثاثیه برای بیرون رفتن برای صبحانه، حمام آفتاب یا هنگام پذیرایی از دوستان، آزاد باشند.

نکاتی برای داشتن روف گاردن نئوکلاسیک
چوب ترمو برای روف گاردن

چمن مصنوعی یا واقعی؟

اگر برای اولین بار است که قصد نصب روف گاردن را دارید، این سوال را از خود بپرسید. خوب، پاسخ پس از پرسیدن دو سوال ساده از خود پیدا می شود: آب و هوای منطقه ای که در آن زندگی می کنید چگونه است؟ و به دنبال چه نوع باغی هستید؟ چوب ترمو در تبریز

برای کسانی که علاقه مند به کار در باغ، مراقبت از گیاهان و زندگی در مناطق خشک هستند ، نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک نکاتی برای داشتن روف گاردن با چوب ترمووود اجرا درخت کاری فلاورباکس گرین وال جکوزی برای بام سبز بدون شک قرار دادن چمن واقعی گزینه مناسبی است. در عوض، اگر از آن دسته افرادی هستید که نمی‌خواهید نگران نگهداری از آن باشید، به دنبال گزینه‌ای ارزان هستید یا در آب و هوای نکاتی برای داشتن روف گاردن مرطوب مستعد باران زندگی می‌کنید ، چمن مصنوعی نصب کنید.

باغی پر از کاکتوس، روند عالی

در سال های اخیر کاکتوس ها در بین طراحان منظر مد شده اند. نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک جای تعجب نیست که انواع زیادی وجود دارد که وقتی به خوبی ترکیب شوند، جلوه بصری باورنکردنی ایجاد می کنند.

مزیت بزرگ آنها این است که به مراقبت زیادی نیاز ندارند ، زیرا گیاهان قوی هستند که کاملاً با هر نوع آب و هوا و شرایط سازگار هستند. این آنها را برای کسانی که زمان زیادی را صرف باغبانی نمی کنند عالی می کند. بام سبز در تهران طراحی و اجرای روف گاردن با ترمووود در تهران

چوب ترمو برای روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک
ترمووود برای کنار استخر

نکاتی برای داشتن روف گاردن کلاسیک

نکاتی برای داشتن روف گاردن کلاسیک باغ های پشت بام و پشت بام محبوب هستند. نکاتی برای داشتن روف گاردن ساکنان شهرها همیشه از امکانات این مکان ها استفاده کرده اند، اما در سال های اخیر این روند در شرکت ها و ساختمان های عمومی نیز به طور فزاینده ای دیده شده است. به خصوص وقتی صحبت از فضاهای خالی شهری می شود، اغلب تصمیم گرفته می شود که کاربری های مختلف را با هم ترکیب کنند. به عنوان مثال، سقف پارکینگ ها به باغ های پلکانی تبدیل می شوند که کارگران می توانند ناهار بخورند. به این ترتیب از فضا حداکثر استفاده می شود و در عین حال فضای سبز مورد نیاز منطقه فراهم می شود.

گروه معماری فنی مهندسی معماریکا

گروه معماری فنی مهندسی معماریکا قیمت چوب ترمو دلیل بیشتر این است که با کارشناسان این نوع باغ صحبت کنید. نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک از نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک نکاتی برای داشتن روف گاردن با چوب ترمووود اجرا درخت کاری فلاورباکس گرین وال جکوزی برای بام سبز پرسیدیم که یک درخت باید چه معیارهایی را داشته باشد تا بتواند روی سقف کاشته شود. نقطه شروع باری است که سطح می تواند تحمل کند. این مهمترین و تعیین کننده ترین عامل است. اگر این یک ساخت و ساز جدید نیست، بلکه یک سقف یا تراس است که قبلاً آنجا بوده است، نقشه ها باید با باری که می تواند تحمل کند تطبیق داده شود. در ساخت و ساز جدید معمولاً امکانات بیشتری وجود دارد زیرا در هنگام ساخت می توان موقعیتی را که درختان در پشت بام یا تراس خواهند داشت در نظر گرفت. هر چه ظرفیت باربری بیشتر باشد، درختان بیشتری را می توان کاشت. باید از وزنی شروع کرد که درخت با دستیابی به تصویر نهایی مورد نظر به آن می رسد.

چوب ترمو برای ساخت پرگولا
پرگولا چوبی برای روف گاردن مدرن

اتاق برای ریشه ها

گونه های مختلفی برای این سطوح وجود دارد. آنها به دسته های گسترده ( نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک نکاتی برای داشتن روف گاردن با چوب ترمووود اجرا درخت کاری فلاورباکس گرین وال جکوزی برای بام سبز )، نیمه فشرده و فشرده تقسیم می شوند. در این دسته آخر، سنگین ترین آنها نیز درختان هستند، همراه با ادویه جات و بوته ها. گاهی اوقات نیز می توان دسته بندی های گسترده و فشرده را در این باغ ها ترکیب کرد. به این ترتیب گاهی اوقات می توان به جای ستون زیر سقف، درخت قرار داد، در حالی که بقیه سطح را می توان منحصراً برای تشک های سدوم استفاده کرد. والتر ون د ورکن: «در چنین موردی، با اختلاف سطح در باغ مواجه می‌شوید. تشک های سدوم معمولاً با چند سانتی متر بستر کافی هستند، در حالی که درختان باید حداقل 70-80 سانتی متر فضای ریشه داشته باشند. در این موقعیت، چوب ترمو در اهواز

آب یاری گیاهان روف گاردن

کاشت ها رشد درختان را کند می کنند، بنابراین درختان کمی کوچکتر از حد معمول می مانند.نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک بهترین نتیجه در صورتی حاصل می شود که درختان بستر مناسبی با درجه اکسیژن و تامین آب مناسب داشته باشند تا بتوانند در عرض نیز آزادانه رشد کنند. نکته مهم این است که سیستمی را انتخاب کنید که سطح آب سطحی ظاهری را حفظ کند. سیستمی با شناورها این سطح مصنوعی را حفظ می کند تا درختان خشک نشوند. یک چیز بسیار مهم، زیرا به محض اینکه مراقب نباشید، درخت خراب می شود. که مشکلات زیادی ایجاد می کند، زیرا کاشت مجدد در این نوع باغ می تواند بسیار پیچیده باشد. نحوه ساخت روف گاردن

روف گاردن سبز مدرن کلاسیک نئوکلاسیک

نکاتی برای داشتن روف گاردن مدرن

نکاتی برای داشتن روف گاردن مدرن قیمت ترمووود اگر تمام شرایط فنی برآورده شود، معمولاً امکانات زیادی وجود دارد و درختان می توانند به خوبی رونق بگیرند. «در اصل، می توان گفت که یک روف گاردن، تا زمانی که طبق مقررات جاری به خوبی کاشته شده باشد (به عنوان مثال، دستورالعمل های FLL، نام تجاری نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک نکاتی برای داشتن روف گاردن با چوب ترمووود اجرا درخت کاری فلاورباکس گرین وال جکوزی برای بام سبز ، توصیه های BDA، دستورالعمل های SBR و غیره)، نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک دارای همان زندگی اقتصادی نسبت به یک ساختمان. البته درختی که انتخاب می شود برای موفقیت پروژه مهم است. در وهله اول باید اندازه درخت و حساسیت آن به باد مطالعه شود. «درختانی با اندازه دوم یا سوم که حجم برگ زیادی ندارند و سیستم ریشه ای فشرده دارند، مناسب ترین هستند. درختان کوچکتر را می توان با وزنه های تعادل و درختان بزرگتر را با توری جوش داده شده در زیر سطح لنگر انداخت. کاشت درختان با اندازه اول در شرایط خاص نیز امکان پذیر است، اما لازم است اقدامات خاصی انجام شود. در واقع هر باغی از این نوع یک باغ سفارشی است زیرا عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

چوب ترمو 42/140 برای سقف روف گاردن
چوب ترمو 42/140 برای سقف روف گاردن کلاسیک

هرچه باغ بالاتر باشد، تأثیر باد بیشتر خواهد بود. در باغ‌های کوهستانی، و نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک همچنین در باغ‌های بام بلند که ممکن است بادهای پیچ‌خورده و رو به پایین وجود داشته باشد، باید از گونه‌های حساس به شکستن شاخه اجتناب کرد. و همچنین گونه هایی که نسبت به جریان ها حساس تر هستند یا در برابر آفات و بیماری هایی مانند شته ها یا کپک ها مقاومت کمتری دارند. ون دن دیکنبرگ می افزاید: “گونه هایی با تنه بلند و مستقیم به نظر من هم مناسب نیستند.” در واقع هر باغی از این نوع یک باغ سفارشی است زیرا عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. هرچه باغ بالاتر باشد، تأثیر باد بیشتر خواهد بود.

اجرا صفر تا صد روف گاردن در تهران با چوب ترمو

اجرا صفر تا صد روف گاردن در تهران با چوب ترمو در باغ‌های کوهستانی، و همچنین در باغ‌های بام بلند که ممکن است بادهای پیچ‌خورده و رو به پایین وجود داشته باشد، باید از گونه‌های حساس به شکستن شاخه اجتناب کرد. و همچنین گونه هایی که نسبت به جریان ها حساس تر هستند یا در برابر آفات و بیماری هایی مانند شته ها یا کپک ها مقاومت کمتری دارند. ون دن دیکنبرگ می افزاید: نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک نکاتی برای داشتن روف گاردن با چوب ترمووود قیمت ترموود اجرا درخت کاری فلاورباکس گرین وال جکوزی برای بام سبز “گونه هایی با تنه بلند و مستقیم به نظر من هم مناسب نیستند.”

در واقع هر باغی از این نوع یک باغ سفارشی است زیرا عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک هرچه باغ بالاتر باشد، تأثیر باد بیشتر خواهد بود. در باغ‌های کوهستانی، و همچنین در باغ‌های بام بلند که ممکن است بادهای پیچ‌خورده و رو به پایین وجود داشته باشد، باید از گونه‌های حساس به شکستن شاخه اجتناب کرد. و همچنین گونه هایی که نسبت به جریان ها حساس تر هستند یا در برابر آفات و بیماری هایی مانند شته ها یا کپک ها مقاومت کمتری دارند. ون دن دیکنبرگ می افزاید: “گونه هایی با تنه بلند و مستقیم به نظر من هم مناسب نیستند.”

روفگاردن و بام سبز مدرن کلاسیک نئوکلاسیک
ترمووود برای کنار استخر

اما روف گاردن پشت بام همچنین در باغ های با سقف بلند که ممکن است بادهای چرخشی و نزولی وجود داشته باشد، نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک باید از گونه های حساس به شکستن شاخه اجتناب کرد. و همچنین گونه هایی که نسبت به جریان ها حساس تر هستند یا در برابر آفات و بیماری هایی مانند شته ها یا کپک ها مقاومت کمتری دارند. ون دن دیکنبرگ می افزاید: “گونه هایی با تنه بلند و مستقیم به نظر من هم مناسب نیستند.” اما همچنین در باغ های با پشت بام که ممکن است بادهای چرخشی و نزولی وجود داشته باشد، باید از گونه های حساس به شکستن شاخه اجتناب کرد. و همچنین گونه هایی که نسبت به جریان ها حساس تر هستند یا در برابر آفات و بیماری هایی مانند شته ها یا کپک ها مقاومت کمتری دارند. ون دن دیکنبرگ می افزاید: “گونه هایی با تنه بلند و مستقیم به نظر من هم مناسب نیستند.”

درخت کاری در روف گاردن

درخت کاری در روف گاردن طراحی تراس خوشبختانه، ما هنوز درختان زیادی برای انتخاب داریم.نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک به عنوان مثال، درختان چند تنه نه تنها جدیدترین ترند هستند، بلکه برای باغ های روی پشت بام نیز ایده آل هستند. همچنین درختان شکل (در این زمینه نباید با درختان پرده اشتباه گرفته شوند) اغلب می توانند استفاده شوند. با هرس مداوم آنها برای حفظ شکل آنها، این درختان نسبتا کوچک باقی می مانند. البته علاوه بر این، گونه باید قابلیت کاشت در پشت بام یا تراس را داشته باشد. «تجربه به ما آموخته است که درختان خاکستری برای این منظور مناسب هستند. آنها به خوبی در برابر گرما، خشکسالی و باد مقاومت می کنند.» – نکات طراحی روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک نکاتی برای داشتن روف گاردن با چوب ترمووود اجرا درخت کاری فلاورباکس گرین وال جکوزی برای بام سبز می گوید. اما گزینه های بسیار بیشتری وجود دارد. کارشناسان ما لیستی از پیشنهادات را جمع آوری کرده اند. فهرست جامع نیست، اما همانطور که قبلاً اشاره کردیم، اغلب یک کار سفارشی است. ما با خوشحالی به شما توصیه می کنیم!

ترمووود 42/135
چوب ترمو 42/135 برای سقف آلاچیق

4 دیدگاه دربارهٔ «نکاتی برای داشتن روف گاردن»

  1. بازتاب: روف گاردن در زندگی شهری طراحی و اجرای روفگاردن در تهران | معماریکا

  2. بازتاب: رنگ آمیزی ترمووود | معماریکا

  3. بازتاب: نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمووود | معماریکا

  4. بازتاب: روف گاردن پشت بام طراحی و ساخت روفگاردن چوبی با ترمووود | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *