معماریکا

فروش ترمووود در جنوب

چوب ترمو در کرمان ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی

چوب ترمو در کرمان

فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی لیست قیمت چوب ترمو

چوب ترمو وود

لیست قیمت فروش چوب ترمو ایرانی کارخانه تولید چوب ترمو  پاک و ارسال از تهران یک روزه به کرمان

ضخامت 10 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج روسی 430/000

ضخامت 10 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 480/000

ضخامت 16 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج روسی 650/000

ضخامت 16 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 700/000

ضخامت 19 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج روسی 700/000

ضخامت 19 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 750/000

ضخامت 26 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج روسی 850/000

ضخامت 26 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 900/000

ضخامت 20 میلی متر عرض 42 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 800/000

ضخامت 42 میلی متر عرض 42 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 1/400/000

ضخامت 42 میلی متر عرض 68 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 1/400/000

ضخامت 42 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 1/400/000

ضخامت 42 میلی متر عرض 142 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 1/400/000

چوب ترمو کرمان

تجهیزات عملیات حرارتی چوب را خودتان انجام دهید. چوب ترمو یک ماده پوششی مدرن و زیبا است. – آیا فناوری شما مشابه چیزی است که Thermowood راه اندازی کرده است؟

در حالی که تخته عملیات حرارتی به عنوان یک ماده تکمیل کننده موقعیت پیشرو را به خود اختصاص داد، مردم بیش از یک قرن را سپری کردند. عملیات حرارتی چوب توسط وایکینگ ها استفاده می شد. در دهه 30 قرن گذشته، در فنلاند، جایی که ساخت خانه ها از چوب بیشتر توسعه یافته بود، ماده ای به دست آمد که از درجه حرارت شدید و رطوبت بالا نمی ترسد. چوب خشک شد، سپس با بخار در دمای بالا گرم شد.

ترمو وود ایرانی

خشک کردن گرم بعدی نتایج شگفت انگیزی به همراه داشت. فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی اجرا روف گاردن درخت به طور غیرعادی قوی شد. رطوبت و یخبندان بر ساختار آن تأثیری نداشت.  قیمت رنگ ترمووود فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A سهولت طرح های حاصل به سرعت نه تنها در میان فنلاندی ها، بلکه در اروپای غربی نیز طرفدارانی پیدا کرد. بحران بین المللی بعدی باعث شد ما چیزهای بزرگ را فراموش کنیم. ترمووود زندگی دوم خود را تنها در پایان قرن بیستم یافت. از آن زمان، چوب موقعیت های جدیدی را در ساخت و ساز مسکن به دست آورده است.

چوب ترمو در کرمان
ترموود در جنوب ایران

این ماده دارای ویژگی های زیر است که به آن اجازه می دهد به تدریج یک درخت معمولی را جابجا کند:فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی طراحی و اجرا روف گاردن

 • عمر طولانی. 10-15 برابر بیشتر از چوب معمولی؛
 • جذب رطوبت ضعیف. 50٪ کمتر از چوب طبیعی؛
 • حفظ فرم ها و ساختارها بدون توجه به تغییرات محیطی.
 • توانایی به دست آوردن هر رنگ. ظاهر یک درخت نجیب از گونه های ساده به دست می آید.

فروش ویژه چوب ترمو  ارزان در کرمان

برای به دست آوردن چوب ترمووود، ترمووود در جنوب ایران هر گونه مخروطی و برگریز مناسب است. چوب به روش معمول در کوره های حرارتی تا دمای 150 درجه خشک می شود. سپس پردازش بخار انجام می شود. سپس خشک شدن با دمای بیش از 200 درجه ادامه می یابد. این سری مواد را از قیر و رطوبت نجات می دهد. ساختار متخلخل متراکم تر می شود. چوب عملیات حرارتی شده نسبتا شکننده می شود. با این حال، روش‌های مدرن و ماشین‌های پرسرعت می‌توانند به راحتی با محصولات با هر شکل و اندازه کنار بیایند. مانند چوب معمولی، چوب حرارتی یک ماده سازگار با محیط زیست است.

فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود رنگ چوب ترمو به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A – در نگاه اول، تخته های معمولی. تفاوت اصلی در شیارهای اطراف لبه ها است. نوارهایی که در یک ردیف ردیف شده اند، فاقد معایب ذاتی آستر و سایر انواع آستر هستند. هنگام قرار دادن بین تخته ها یک شکاف وجود دارد. این به شما امکان می دهد شکاف هوایی لازم برای “تنفس” سطح راه راه را ایجاد کنید. شکاف موجود در چوب اجازه نمی دهد که روکش ها باد کرده و تاب بخورند، که در آستر با اتصالات اتصال متراکم قرار دارد. دیوارهای پوشیده شده با چوب مرتب به نظر می رسند.

چوب ترمو در کرمان
ترموود در جنوب کشور کرمان اهواز خوزستان کیش

آغشته شدن و اشباع بعد از عملیات حرارتی گاهی بوی نامطبوعی دارد. هنگام استفاده از آن در کارهای دکوراسیون داخلی، نیاز به پردازش اضافی دارد. در ساخت روکش نما این عیب در نظر گرفته نمی شود.

ترمووود در کرمان

شما می توانید با استفاده از درخت حرارتی با دستان خود ظاهر خانه خود را تغییر دهید. ترمووود در جنوب ایران سبک بودن پلانکن امکان اتصال سریع و مطمئن بخش های جداگانه پوشش را فراهم می کند.

پلانکن در سه نسخه ساخته می شود: با شیار مایل، مستقیم یا مستقیم. عرض ورق: 70-90 میلی متر، ضخامت حدود 20 میلی متر. زاویه شیب می تواند از 40 تا 70 میلی متر باشد. درخت مهم نیست. با رویکرد کیفی به فناوری ساخت، تخته حرارتی بهترین کیفیت خود را حفظ خواهد کرد.

جعبه از پیش ساخته شده. ابعاد آن به عرض مواد عایق بستگی دارد. پرتو باید فراتر از عایق بیرون بزند. این کار برای تهویه دیوار اصلی ساختمان انجام می شود. عایق محکم گذاشته شده با رولپلاک ها، چوب پنبه ها ثابت می شود.چوب ترمو متری چنده ؟

چوب ترمو متری چنده ؟

ترموود در کرمان

دو نوع روکش نما وجود دارد.

اولی خاموش است.   صفحات حرارتی با نوارهای فلزی 150×15 طراحی تراس میلی متر به یکدیگر بسته می شوند که در محاسبه عرض صفحات کمتر از 100 میلی متر است.فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

تخته ها به صورت ردیفی روی سطح صاف و با رعایت ارتفاع دیواری که قرار است اندود شود قرار می گیرند. فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A قالب فریم به فیلد حاصل منتقل می شود. توجه ویژه ای به مسیر چوبی برای تجسم عرض آن می شود.

چوب ترمو در کرمان
ترموود در جنوب کشور کرمان اهواز خوزستان کیش

نوارهای فلزی به صورت عمود بر روی تخته ها قرار می گیرند به طوری که در دو طرف تک تک تخته ها برآمدگی حدود 10 میلی متر وجود دارد. ترمووود در جنوب ایران هر کدام با دو پیچ به تخته وصل می شوند. قسمت های بیرون زده بست ها دو منظوره هستند. زبانه پایینی بین تیر و میله قبلی قرار می گیرد، گوش بالایی به تیر پیچ می شود. به این ترتیب تمام تخته های قرار گرفته روی زمین به تدریج به نما منتقل می شود.

گزینه دوم ارزانتر و سریعتر است.   تخته چوب حرارتی مستقیماً با پیچ به لگ ها متصل می شود. این روش دوام بیشتری دارد.
تثبیت باید با پیچ های ضد زنگ انجام شود. این امر احتمال زنگ زدگی را در آینده از بین می برد.فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی
گوشه های سازه با متریالی مشابه با قسمت اصلی نما روبرو هستند. در همان زمان، دو تخته در زوایای راست ثابت می شوند.چوب ترمو ضد آب

چوب ترمو ضد آب

فروش ویژه چوب ترمو ود در کرمان

مهارت او و همچنین هر نوع چوب در خانه، یک کوره حرارتی و یک ماشین نجاری خوب، ساخت روکش با استفاده از درخت حرارتی را ممکن می کند. ما همچنین توصیه می کنیم ویدیوی زیر را تماشا کنید، این راه حل جایگزین برای تعمیر تخته را توضیح می دهد.طراحی و اجرا نما با ترمووود

مصرف کننده مواد مدرن زیادی داشت و اکثر تعمیرات پلاستیک “استریل” کیفیت اروپایی صدمه دیده است. برخی از جزئیات داخلی و مبلمان چوبی باید پوشیده شوند تا سبک تصفیه شده روکش های شیک رقیق شود. ما به شما خواهیم گفت که چگونه در خانه اثر قدمت را به یک درخت کهنسال بدهید.

فروش ترمووود در جنوب
ترموود در جنوب کشور کرمان اهواز خوزستان کیش

نجاری عتیقه به شما امکان می دهد جلوه ای از مبلمان قدیمی و یک فضای داخلی مجلل ایجاد کنید.فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

قیمت ترمووود ود در جنوب ایران کرمان

قبل از پردازش یک درخت در دوران باستان، توصیه می شود روش شناسی این فرآیند را مطالعه و درک کنید. ما با وظیفه شبیه سازی پیری طبیعی مواد روبرو هستیم، چوب ترمو در خوزستان بنابراین بیایید بفهمیم که دقیقا چیست.

چوب ناهمگن است و از لایه های زیادی تشکیل شده است که به صورت حلقه های سالانه روی برش ظاهر می شوند. این لایه ها در طول رشد گیاه تشکیل می شوند.

و با توجه به اینکه این رشد در دماها و شرایط آب و هوایی مختلف اتفاق می افتد ترمووود در جنوب ایران (نوسانات قابل مشاهده در شاخص های آب و هوا و دما از سال به سال مشاهده می شود)، تراکم و استحکام لایه ها به طور قابل توجهی متفاوت است.

در طول عملیات مواد، بارش، باد، تابش خورشید و غیره. با توجه به آن در معرض تعدادی از عوامل مخرب مختلف از جمله فرسایش قرار دارد.فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

چوب ترمو گره پروانه
فروش ترمووود فنلاندی

از آنجایی که لایه ها دارای استحکام و چگالی متفاوتی هستند، به طور ناهموار تخریب می شوند:

 • سریعتر؛
 • بادوام تر – کندتر

در نتیجه، سطح این ماده دارای تسکین مشخصی است که چوب قدیمی را از چوب جوان متمایز می کند. فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A علاوه بر این، الیاف تغییر رنگ می دهند: برخی تیره تر می شوند، برخی دیگر زرد می شوند، لایه های جداگانه روشن می مانند. بنابراین یک پتینه وجود دارد.

در طول فرآیند پیری، تسکین و پتینه رخ می دهد.

بنابراین، ما با وظیفه دستیابی به یک اثر مشابه روبرو هستیم، یعنی:

 1. مواد را تحت چنین تأثیری قرار دهید، در نتیجه لایه های چوب از بین می روند، که با در نظر گرفتن ناهمگونی خواص فیزیکی آن، منجر به ظهور تسکین می شود. البته این کار باید در حالت تسریع نسبت به فرسایش طبیعی انجام شود.
 2. در اثر قرار گرفتن طولانی مدت در محیط، رنگی شبیه به تغییر رنگ طبیعی به سطح بدهید. یعنی باید پتینه مصنوعی تولید کنیم. ترمووود در شمال ایران

چوب پس از پردازش مصنوعی.فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

طراحی روف گاردن با ترموود

روش های مختلفی برای شبیه سازی فرسایش طبیعی یک ماده وجود دارد:

 • ترمیم مکانیکی. شما می توانید با استفاده از ابزارهای ساینده مانند برس های فلزی و نایلونی تسکین مانند پیری ایجاد کنید.
 • گرما درمانی به ایجاد تسکین و تغییر رنگ الیاف کمک می کند. از دمنده ها و مشعل های گازی استفاده کنید.طراحی و اجرا استخر با ترموود
 • درمان شیمیایی. محلول های قلیایی قوی باعث فرسایش سلولز می شود که در لایه های مختلف تخریب ناهمواری ایجاد می کند.

پتینه کاری با استفاده از انواع روغن، رنگ، موم و لکه انجام می شود. در ادامه به شما نشان می دهیم که چگونه چوب آنتیک را با ساده ترین ابزار رنگ آمیزی کنید.

پتینه کاری با موم. فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A

مبلمان و الوار آنتیک بسیار گران هستند با کمک راهنمای ما می توانید از چوب معمولی خود را بسازید.

قیمت ترموود کرمان
فروش ترمووود 42*42

فروش ویژه چوب ترمو در کرمان

پردازش موثرترین راه برای افزایش سن است.

پیری مکانیکی به نام برس زدن چوب، ترمووود در جنوب ایران از کلمه انگلیسی “brush” – “brush” نامیده می شود. طراحی و اجرا روف گاردن بر این اساس، برای کار باید از برس ساینده استفاده شود.

خشن کردن با آسیاب.فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

این فرآیند شامل سه مرحله اصلی است که در جدول زیر نشان داده شده است:

با یک برس نایلونی سنباده بزنید.

مهم: اول از همه، باید سعی کنید چوب را برش دهید تا تفاوت های ظریف فرآیند را درک کنید، فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A قدرت فشار را احساس کنید و کالیبر مناسب ساینده را انتخاب کنید.

چوب ترمو

ترمووود در جنوب ایران کرمان

یک تکه چوب بعد از پخت.فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

یکی دیگر از روش های محبوب برای دادن اثر باستانی به چوب، بو دادن آن است. فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A از آنجایی که لایه های این ماده در اثر قرار گرفتن در معرض حرارت و شعله بالا دارای خواص فیزیکی و شیمیایی متفاوتی هستند، با شدت های مختلف می سوزند.

برای کار بهتر است از مشعل گاز استفاده کنید. مشعل های دمنده روی بنزین بسیار دودی هستند که می تواند کار اضافی را به ما اضافه کند.

یک مشعل چینی نسبتاً ارزان با سیلندر. طراحی روف گاردن کلاسیک

پس بیایید شروع کنیم. تخته را می گیریم و با شعله گاز سوز شروع به سوزاندن می کنیم. دقت می کنیم که مواد براق نشوند، به طور یکنواخت در تمام سطح زغال می شوند.

درجه کربونیزاسیون بسته به نوع چوب و اثر مورد نظر به صورت جداگانه انتخاب می شود. معمولاً سطح به رنگ سیاه تقریباً جامد می رسد.

درجه تقریبی کربنیزاسیون در عکس قابل مشاهده است.

ترموود کرمان
هزینه رنگ آمیزی چوب ترمو

پس از سرد شدن ورق، با استفاده از همان برس در معرض آسیاب قرار می گیرد. ترمووود در جنوب ایران دوده باید حذف شود تا برخی از لایه ها روشن شوند، برخی دیگر کمی تیره و همچنان کاملا سیاه باقی بمانند.

مهم! یکی از ویژگی های متمایز روش این است که، در نتیجه، تخته نیازی به رنگ آمیزی اضافی ندارد. با این حال، ممکن است مناسب باشد.فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

در طی عملیات شیمیایی، یک محلول قلیایی غلیظ مانند سود سوزآور یا پتاسیم روی سطح اعمال می شود. فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A چوب ترمو شیراز چوب برای مدت طولانی بسته به مواد شیمیایی و گونه های چوب استفاده شده باقی مانده است.

سپس با قلیایی، آب و محلول ضعیف اسید استیک یا سیتریک شسته شده و در معرض آسیاب شرح داده شده در بالا قرار می گیرد.

رنگ آمیزی چوب ترمو

لکه چوب آنتیک با استفاده از لکه.فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

درخت هر از گاهی سیاه می شود. بنابراین، برای کار بهتر است از رنگدانه های تیره استفاده کنید. فضای داخلی می تواند روغن، رنگ اکریلیک، لکه یا موم باشد.

اعمال روغن روی تخته ماشین کاری شده.

ابتدا رنگ یا روغن را با قلم مو به صورت آزادانه روی تمام سطح اعمال می شود. سپس یک سواب پنبه ای می گیرد و رنگدانه را از قسمت های برجسته برجسته می شویند و به سطح بافتی رسا می بخشد.

لایه بالایی را با یک پارچه پاک کنید.

در نهایت سطح را با یک لاک شفاف برای رنگ آمیزی چوب ترمووود در جنوب ایران می پوشانند که به داخل فرورفتگی ها می ریزد و آنها را صاف می کند. این کار را می توان تمام شده دانست.

محصولات چوبی را می توان به راحتی در خانه با استفاده از ابزارهای ساده کهنه کرد. ویدیوی موجود در این مقاله کل فرآیند را شرح می دهد.چوب ترمو ایرانی

چوب ترمو ایرانی

فروش ویژه چوب ترمو در کرمان

همانطور که می دانید چوب ماده ای زیبا اما خوش خلق است. فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود چوب ترمو در اصفهان بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A نوسانات دما و رطوبت، قارچ و قالب – همه اینها می تواند به طور جدی بر کیفیت چوب تأثیر بگذارد. بنابراین، قبل از استفاده از آن، مرسوم است که یک درخت را پردازش کنید، و تا همین اواخر پردازش فقط به عنوان یک اثر شیمیایی درک می شد، که به بهترین وجه بر دوستی محیطی چوب به دست آمده تأثیر نمی گذارد. از سال 2004، اتحادیه اروپا ممنوعیت استفاده از چوب های تصفیه شده شیمیایی را معرفی کرده است. در همان زمان، فن آوری برای عملیات حرارتی چوب شروع به تسلط یافتن کرد، که جایگزینی برای مواد شیمیایی ایجاد کرد.

قیمت ترمووود کرمان
قیمت ترمووود در جنوب کشور

تا به امروز، چندین روش برای عملیات حرارتی چوب شناخته شده است. فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A همه آنها در برابر استفاده از دمای بسیار بالا مقاومت می کنند، اما در غیر این صورت تفاوت دارند. بنابراین، اولین روش قرار گرفتن در معرض حرارت بر اساس درمان چوب در هوا در دمای 200-240 درجه سانتیگراد است. فناوری دیگر شامل استفاده از بخار آب اشباع شده، افزایش فشار و دما به 185-212 درجه سانتیگراد است. همچنین روش هایی برای قرار گرفتن در معرض حرارتی چوب در محیط های نیتروژن یا روغن وجود دارد.چوب ترمو در مشهد

علت عملیات حرارتی چوب چیست؟ تحت تأثیر دمای بالا، تعدادی از پارامترهای چوب بهبود می یابد:

 • چوب های عملیات حرارتی آب گریزی بالایی دارند که از پوسیدگی چوب جلوگیری می کند. ترمووود در جنوب ایران در دمای فرآوری بالای 2000 درجه سانتیگراد، تجزیه شیمیایی همی سلولز و لیگنین رخ می دهد که در طول خشک شدن معمولی غیرممکن است.
 • در نتیجه کاهش سطح رطوبت چوب، ظرفیت حرارتی آن به شدت کاهش می یابد (10-30٪). در نتیجه، چوب های عملیات حرارتی بسیار آهسته گرم می شوند، که برای مثال برای حمام مهم است.
 • چوب عملیات حرارتی شده پایدارتر است. تفاوت رطوبت هوا را در حین کار بهتر تحمل می کند.
 • عملیات حرارتی به طور قابل توجهی مقاومت چوب را در برابر آسیب های بیولوژیکی (رشد قارچ ها و میکروارگانیسم ها) افزایش می دهد.
 • درجه تغییر شکل هوازدگی در چوب های عملیات حرارتی 20 تا 90 درصد کمتر از چوب های تیمار نشده است.
 • چوب تحت تأثیر دمای بالا سایه های باشکوهی به دست می آورد. رایج ترین گونه های چوبی برای عرض های جغرافیایی ما، مانند کاج یا توس پس از عملیات حرارتی، از نظر ظاهری شبیه گونه های عجیب و غریب هستند.

تراس چوب ترمو

چوب عملیات حرارتی شده به طور گسترده در زمینه هایی مانند دکوراسیون بیرونی فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی چوب ترمو در تبریز و داخلی ساختمان ها و اماکن، ساخت پارکت، مبلمان، نرده های چوبی استفاده می شود. فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A به دلیل مقاومت استثنایی در برابر رطوبت، چوب عملیات حرارتی شده با موفقیت برای کفپوش حمام و دوش و همچنین برای کفپوش پارکت در اطراف عرشه استخرها و قایق‌های تفریحی استفاده می‌شود.چوب معایب خود را دارد. بنابراین، درجه حرارت بالا خاصیت ارتجاعی درخت را کاهش می دهد و در نتیجه شکننده تر از حد معمول می شود. بنابراین، برای دستگاه سازه های نگهدارنده طراحی شده برای تحمل بارهای سنگین، بهتر است از چوب حرارتی استفاده نشود.

ترمووود در کرمان و شهر اطراف

در سال 1997، یک فناوری جدید در کارخانه نجاری در فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A فنلاند معرفی شد.<چوب ترمو >. خشک کردن با این فرآیند در دمای 150-230 درجه انجام می شود. هر چه دما بالاتر باشد، کاهش وزن به دلیل تبخیر ترکیبات فرار بیشتر می شود (به عبارت دیگر، درخت سبک تر است). هر چه کاهش وزن بیشتر باشد، آب کمتری در چوب باقی می ماند. بسته به شرایط عملیات حرارتی و گونه های چوب، رطوبت باقی مانده چوب 40 تا 60 درصد کمتر از زمانی است که به طور معمول خشک می شود.

قیمت ترمو ود کرمان
شرکت فنی مهندسی اجرا چوب ترمو

عملیات حرارتی معمولاً حدود 24 ساعت طول می کشد. پس از عملیات حرارتی، رطوبت چوب 80 تا 90 درصد کاهش می یابد. در نتیجه، ظرفیت گرمایی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد: چوب عملیات حرارتی شده بسیار ضعیف تر از تیمار نشده گرم می شود و در این شاخص به آباچا نزدیک می شود. سطح چوب عملیات حرارتی متخلخل نیست، اما متراکم است، که به طور قابل توجهی توانایی درخت را برای جذب رطوبت از هوا کاهش می دهد (بسته به دما و زمان خشک شدن 30٪ – 90٪).فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

در عمل، این بدان معنی است که درخت می تواند آب را بدون درمان اضافی با اشباع های ویژه دفع کند. ترمووود در جنوب ایران در طی عملیات حرارتی، قندهای چوب ترمو در کردستان تجزیه می‌شوند، که یک ماده مغذی برای میکروارگانیسم‌هایی است که به پوسیدگی درخت کمک می‌کنند. در این شاخص در برابر پوسیدگی، نزدیک شدن به کاج اروپایی و در نتیجه مواد بهداشتی بسیار مقاوم می شود.

به طور خاص، لازم به ذکر است که مخروطی ها تقریباً به طور کامل رزین خود را از دست می دهند و عطر شگفت انگیزی را حفظ می کنند که با افزایش رطوبت و دمای هوا تشدید می شود.

در طی عملیات حرارتی، چوب تغییر رنگ داده و رنگ قهوه ای زیبایی به خود می گیرد. لازم به ذکر است که تغییر رنگ به وضوح در برش قابل مشاهده است. فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان قیمت ترموود اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A خراش روی چنین سطحی تقریباً نامرئی است. با تغییر دمای عملیات حرارتی، می توان به سایه چوب مورد نظر و/یا درجه مقاومت در برابر شرایط محیطی دست یافت.

در کجا از چوب عملیات حرارتی استفاده می شود؟

به دلیل ظاهر زیبا و خواص منحصر به فرد چوب عملیات حرارتی شده، می توان از آن در بسیاری از زمینه ها مانند دکوراسیون داخلی سونا، روکش بیرونی ساختمان ها، نصب کف، پارکت و تخته، مبلمان باغ، قایق، آلات موسیقی و … استفاده کرد. و غیره. پ.

از نقطه نظر اکولوژی سیاره ای، به عنوان ماده ای برای قفسه ها در سونا و حمام، چوب عملیات حرارتی شده (از جمله گونه های مخروطی) جایگزین مناسبی برای آباشو سامبو سنتی است که فقط در جنگل های همیشه سبز استوایی رشد می کند – اصلی ترین اکسیژن غیر قابل بازیافت در منبع جو زمین است. “فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

در طول عملیات حرارتی چه اتفاقی برای چوب می افتد؟

قیمت ترمو ود کرمان
چوب ترمو

ترمووود در کرمان

سلام به خوانندگان عزیز و مشترکین وبلاگ اندرو نواک! آیا می دانید چه چیزی در مصالح چوبی مهم است؟ این یک خشک کن با کیفیت است. هر کسب و کاری از تکنولوژی خشک کردن خاصی استفاده می کند. اما اگر می خواهید خودتان مواد را خشک کنید، من به شما خواهم گفت که چگونه با دستان خود جاروبرقی بسازید. اما ابتدا کمی تئوری.

چوب یک ماده رطوبت سنجی است، زیرا چوب بخار آب را از هوا جذب می کند. هر ماده چوبی بسته به شرایط نگهداری و محیط، درجه رطوبت متفاوتی دارد.

قیمت ترمووود کرمان

خشک کردن فرآیند حذف رطوبت از یک ماده با تبخیر است. فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود چوب ترمو در بندرعباس بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A هنگامی که یک درخت رشد می کند، متابولیسم در آن با گردش رطوبت در طول تنه انجام می شود. هنگام برش، گردش خون متوقف می شود و رطوبت شروع به تبخیر می کند. برای ساختن خانه یا ساخت هر محصول چوبی، باید کنده ها را با کیفیت خشک کنید.

وکیوم خشک کن خریداری شده فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

مواد به خوبی خشک شده از قارچ ها، آسیب ها و ترک ها محافظت می شود و عمر مفید آن به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

اگر خشک کن از کیفیت بالایی برخوردار بود، محصول سالیان سال در خدمت شما خواهد بود.

چوب بسته به درجه رطوبت به چند دسته تقسیم می شود:

 1. در آب مرطوب است و رطوبت آن صد در صد است.
 2. تازه برش خورده با رطوبت 50٪ تا 100٪؛
 3. هوا خشک شود، اگر مواد برای مدت طولانی در هوا باشد. رطوبت این نوع چوب حدود 15 تا 20 درصد است.
 4. اتاق خشک با رطوبت 8-12٪
 5. کاملا خشک با رطوبت برابر 0.

مواد مرطوب به خوبی کار نمی کنند، اما انعطاف پذیر و انعطاف پذیر هستند.

ترمووود در جنوب ایران کرمان

مواد خشک مقاومت بیولوژیکی بالاتری دارند. ترمووود در جنوب ایران پس از خشک شدن، استحکام افزایش می یابد، بار را بهتر تحمل می کند. به راحتی پردازش می شود و محصولات پس از پردازش ترک نمی خورند، بر خلاف چوب خاکستری، که در آن تخریب می تواند حتی در شرایط مساعد شروع شود.

قیمت ترمو ود کرمان
تولید فروش چوب ترمو

ترمووود در کرمان

برای مدت طولانی مردم فقط از چوب برای ساختن خانه استفاده می کردند. می توانید ظروف چوبی را در خانه بخورید. بنابراین، یافتن راه هایی برای خشک کردن باکیفیت الوارها به عنوان مصالح اصلی ساختمان ضروری بود. در آن زمان مردم از چندین روش خشک کردن استفاده می کردند.

تبخیر چوب

چوب، آب و خاک اره لازم برای این روش گرفته شد. فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A آب را تا 70 درجه حرارت دادند، یک پریفرم در آن قرار دادند، سپس روی آن را با خاک اره پوشاندند و برای مدت معینی گذاشتند تا مواد بخار شود.

پس از خشک شدن، قطعه کار ترک نخورد و ساختار متراکم تر و انعطاف پذیرتر شد.فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی چوب ترمو ارزان ایرانی

روش دیگری است که برای مدت بسیار طولانی به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است. در اینجا، تخته های چوبی در پارافین گرم شده تا 40 درجه پایین می آیند و برای چند ساعت باقی می مانند. حفظ دمای یکسان ماده مهم بود.

پس از پردازش، چوب باید چند روز خشک شود. خواص مواد پس از خشک شدن تغییر می کند. قطعه کار ترک نمی خورد، پوسیده نمی شود و سایه اصلی به دست می آورد.

استادان از این روش خشک کردن برای ساخت ظروف چوبی استفاده کردند و پس از آن محصول نهایی به طرز ماهرانه ای رنگ آمیزی شد.

چوب ترمو

ترمووود در جنوب ایران شهر های مرطوب

راه های زیادی برای تعیین رطوبت وجود دارد. برای تعیین دقیق میزان رطوبت چوب از دستگاه های خاصی استفاده می شود. فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A چوب ترمو در اهواز رطوبت سنج های الکتریکی می توانند رطوبت را با دقت 2-3٪ تشخیص دهند. اصل اساسی چنین دستگاه هایی بر این واقعیت استوار است که چوب با رطوبت متفاوت مقاومت الکتریکی متفاوتی دارد.فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

روش های “محبوب” بیشتری برای تعیین رطوبت وجود دارد، اما فقط متخصصان از آنها استفاده می کنند:

 • بر حسب وزن، همان تکه های چوبی از همان گونه را در دست یا روی ترازو وزن کنید.
 • متخصصان با تجربه رطوبت را “با چشم” با وجود ترک ها و شکستگی ها تعیین می کنند.
 • با خاک اره. هنگام پردازش الوار، تراشه های کوچک در یک مشت فشرده می شوند. اگر به راحتی چروک می شود، مواد خیس است. شکنندگی تراشه ها نشان دهنده خشکی چوب است، اما اگر تراشه ها در حال فرو ریختن باشند، احتمالاً چوب بیش از حد خشک شده است.
 • با برش. هنگام پردازش چوب با اسکنه، یک علامت مرطوب ذکر می شود و اگر به طور مرتب بریده شود، ماده به راحتی خشک نمی شود. بهتر است روی چنین سطحی نخ نزنید، زیرا در هنگام خشک شدن ترک و ایراد ظاهر می شود.
قیمت ترمو ود کرمان
ترمووود برای آلاچیق پرگولا

ترمووود در کرمان

خود خشک کردن چوب بسیار مفید است و اگر این کار را با جاروبرقی انجام دهید مدت زمان خشک شدن چندین برابر کاهش می یابد. اما خرید جاروبرقی در کارخانه ها تا حدودی گران است و من به شما خواهم گفت که چگونه می توانید این کار را انجام دهید و در هزینه آن صرفه جویی کنید.

خشک کردن در خانه در اتاق های خاص انجام می شود. برای تجهیز تجهیزات به یک اتاق بزرگ، یک منبع گرما و یک فن برای توزیع گرما در سراسر سازه نیاز دارید.

کف، دیوارها و سقف این نوع خشک کن باید بسیار بادوام باشد، بهترین نوار نقاله بتونی یا آهنی است. فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A طراحی و اجرا تراس قیمت ترمو ود کرمان اگر یک نوار نقاله کارکرده ارزان، مثلاً از راه آهن بخرید، حتی گزینه بسیار ارزانی خواهد بود. یا مثلاً برای کاهش هزینه، می توانید نوار نقاله را خودتان از آهن قدیمی جوش دهید.

برای حفظ گرمای داخل اتاق، دیوارها را با پلی استایرن محکم می کنیم و روی آن ها را با آستر می پوشانیم. به جای پلی استایرن، می توانید از پشم معدنی یا عایق های دیگر استفاده کنید.

برای انعکاس گرما، باید یک ماده مخصوص قرار دهید. می توانید از فویل استفاده کنید، اما پنوفول نیز مناسب است، به خصوص که کیفیت انعکاس حرارت و محافظت آن بسیار بهتر است.

ما به نصب دستگاه گرمایشی ادامه می دهیم. کل سیستم گرمایش باید جدا از سایر مدارهای گرمایشی نصب شود و به طور مداوم کار کند. می توانید از رادیاتور گرمایشی استفاده کنید که در آن آب تا 65-90 درجه گرم می شود. یک فن برای توزیع یکنواخت گرما در محفظه مورد نیاز است، در غیر این صورت خشک شدن نابرابر مواد اولیه و در نتیجه کیفیت پایین وجود خواهد داشت. نکته دیگر این است که دمای اتاق باید به آرامی و به تدریج تغییر کند.

هنگام نصب خشک کن خود، باید تمام قوانین ایمنی آتش نشانی را رعایت کنید. فروش چوب ترمو ود ارزان قیمت در کرمان و شهر های اطراف کیفیت مشابه فنلاندی از کارخانه تهران ارسال به سراسر ایران ترمووود یا ترموود ایرانی

نکته مهم ساخت سیستم بارگیری الوار در محفظه است. فروش ویژه چوب ترمو در جنوب ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های خوزستان اهواز کرمان کیش با کیفیت گرید A تخته های بزرگ و نسبتاً سنگین را زیر آب می برید. اتومبیل هایی که روی ریل یا لیفتراک حرکت می کنند برای این کار مناسب هستند. مواد موجود در آن روی قفسه ها یا به سادگی روی زمین قرار می گیرد. طراحی روف گاردن قیمت ترمو ود کرمان برای کنترل فرآیند خشک کردن، باید سنسورهای خاصی با ترموکوپل و سنسورهای خلاء (فشار) نصب کنید. بعد از اینکه همه کارها را به درستی انجام دادید، می توانید چوب با کیفیت بسیار خوبی را با ارائه خوب دریافت کنید.

نکته اصلی در ساخت خشک کن به دست آوردن پارامترهای لازم در اتاق است و مواد و تجهیزات مورد استفاده اهمیتی ندارد. شما می توانید فرآیند خشک شدن مواد اولیه را به 2 هفته در اتاق خود کاهش دهید.

چوب ترمو

چوب حرارتی: خواص و کاربردها

درخت حرارتی چیست؟

ترمووود (چوب اصلاح شده حرارتی، چوب اصلاح شده حرارتی، چوب حرارتی، TMD، چوب اصلاح شده حرارتی، TMT، چوب اصلاح شده حرارتی، TMW) چوبی است که تحت عملیات حرارتی در دمای بالا (از 180 درجه سانتیگراد) قرار گرفته است. ویژگی اصلی چوب حرارتی به عنوان محصول نهایی ترکیبی از خواص فیزیکی و مکانیکی بالا، مشابه با چوب اصلاح شده شیمیایی، و سازگاری با محیط زیست چوب طبیعی است.

فن آوری عملیات حرارتی چوب بر مبنای علمی در دهه 30 قرن بیستم در آلمان و سپس در دهه 40 در ایالات متحده آمریکا مورد بررسی قرار گرفت. آخرین تحقیقات در دهه 90 در فنلاند، فرانسه، هلند، ایتالیا و آلمان انجام شد. در نتیجه، مشخص شد که وقتی چوب در معرض دمای 180-230 درجه سانتیگراد قرار می گیرد، تغییرات غیرقابل برگشتی در ترکیب بیولوژیکی آن رخ می دهد که بر خواص محصول نهایی تأثیر می گذارد.

اولین تولید آزمایشی ترمووود در فنلاند در اوایل دهه 90 قرن گذشته سازماندهی شد. از آن زمان، فنلاند به عنوان پیشرو در تحقیقات در این زمینه و همچنین بزرگترین تولید کننده مواد نوآورانه در جهان شناخته شده است. پس از مدتی، کارگران نجاری از آلمان، فرانسه، هلند و روسیه فعالیت خود را در بازار نشان دادند. عدم تعامل نزدیک منجر به این واقعیت شده است که در این کشورها فناوری های تولید به طور نسبتاً مستقل توسعه یافته است. امروزه در اروپا، بر اساس برخی برآوردها، حدود 10 فرآیند تصفیه حرارتی اختصاصی وجود دارد. نفوذ مواد به آمریکای شمالی با خرید پتنت از تولیدکنندگان اروپایی انجام شد.

رایج ترین در جهان فناوری ThermoWood فنلاندی است و گاهی اوقات اصطلاح “ترمووود” (ترجمه تحت اللفظی، انگلیسی – “ترمووود”) به اشتباه به عنوان طیف وسیعی از فناوری های پردازش چوب حرارتی درک می شود. علاوه بر این، فرآیند ThermoWood با پشتیبانی روش شناختی ارائه شده توسط انجمن بین المللی ThermoWood، فنلاند، www.thermowood.fi متمایز می شود.

چوب ترمو کرمان

خواص فیزیکی و مکانیکی چوب ترمووود

در طی عملیات حرارتی، تغییر در ساختار سلولی چوب رخ می دهد که منجر به تغییر خواص آن می شود. برای مواد بر پایه چوب، ویژگی های زیر مهم ترین هستند:

 • دوام. آزمایشات در شرایط آزمایشگاهی نشان داده است که عملیات حرارتی به طور قابل توجهی (15-25 برابر) دوام بیولوژیکی ماده (مقاومت در برابر آسیب بیولوژیکی) را افزایش می دهد. به دلیل دمای بالای فرآوری، پلی ساکاریدها در چوب تجزیه می شوند که در برابر رطوبت کم تعادل، شرایط را برای ظهور و تولید مثل قارچ ها و میکروارگانیسم ها از بین می برد.
 • ثبات ابعادی پایداری مماسی و شعاعی در پایان فرآیند پردازش 10-15 برابر بهبود می یابد. چوب ترمووود از نظر ابعادی در برابر تغییرات رطوبت و دمای محیط پایدار است.
 • هیگروسکوپی. عملیات حرارتی منجر به کاهش رطوبت تعادلی مواد به طور متوسط ​​40-50٪ در رابطه با چوب تصفیه نشده می شود و به طور قابل توجهی نفوذ آب را (3-5 برابر) کاهش می دهد. چوب عملیات حرارتی شده رطوبت اضافی را ده برابر سریعتر از چوب معمولی آزاد می کند. با قرار گرفتن در معرض رطوبت بسیار طولانی، تغییر در ابعاد هندسی چوب عملیات حرارتی شده 3-4 برابر کمتر از چوب تیمار نشده است. سطح ترمووود متخلخل نیست، بلکه متراکم است که توانایی آن را در جذب رطوبت از هوا کاهش می دهد.
 • رسانایی گرمایی. برای چوب حرارتی، این رقم 20-25٪ کمتر از چوب تصفیه نشده است.

اصلاح حرارتی بر خواص زیر تأثیر منفی می گذارد:

 • تراکم. آزمایش‌ها نشان می‌دهند که عملیات حرارتی چوب با کاهش رطوبت تعادلی چوب و آزاد کردن آب متصل به مواد شیمیایی، چگالی را به میزان 5 تا 10 درصد کاهش می‌دهد. لازم به ذکر است که عامل اصلی موثر بر استحکام، نوع چوب است. کاهش این شاخص در طول عملیات حرارتی نمی تواند اهمیت تعیین کننده ای داشته باشد.
 • قدرت خمشی. استحکام چوب به طور کلی با چگالی آن ارتباط دارد. در نتیجه اصلاح حرارتی، استحکام خمشی به طور قابل توجهی بدتر می شود، در حالی که تلفات به 20-40٪ می رسد. این واقعیت منجر به محدود شدن زمینه های کاربرد ترمووود می شود.

مطالعات مستقل انجام شده در دانشگاه فناوری سوئد Lulea (www.ltu.se) نشان داده است که تأثیر فرآیند اصلاح (فرآیند ترمووود، T=200 درجه سانتیگراد) بر خصوصیات فیزیکی و مکانیکی به نوع چوب بستگی دارد. به طور خاص، نتایج آزمایش نشان می دهد که از دست دادن استحکام بیشتر در چوب های سخت در مقایسه با چوب های نرم.

چوب ترمو

مزایا و معایب

مزایای

1. مشخصات فیزیکی، مکانیکی و عملیاتی بالا. از نقطه نظر عملی، این به این معنی است:

 • گسترش دامنه چوب.
 • صرفه جویی در مواد محافظی که همراه با چوب تصفیه نشده استفاده می شود.
 • امکان ارائه گارانتی بلند مدت برای مصنوعات چوبی بدون هیچ گونه شرایط اضافی (مثلاً نیاز به مراقبت مناسب و درمان منظم با ترکیبات شیمیایی). امروزه برخی از تولید کنندگان اروپایی و روسی برای محصولات خود 25-30 سال ضمانت ارائه می دهند.

2. ظاهر زیبایی. فرآیند عملیات حرارتی به طور قابل توجهی ارزش زیبایی شناختی چوب را بهبود می بخشد و به مواد ظاهری چوبی می دهد که در طولانی مدت (بیش از 100 سال) پیر شده است. پس از اصلاح، یک بافت چوبی ظاهر می شود. سایه به دست آمده توسط مواد ناشی از رنگ آمیزی نیست، بلکه به دلیل تغییر در ساختار چوب است. رنگ در سراسر بخش یکنواخت است. نتیجه اصلی پردازش از این منظر، دادن گونه های چوبی ارزان قیمت به گونه های ارزشمند است.

تصاویر زیر نمونه هایی از کاج عملیات حرارتی شده را نشان می دهد. دمای پردازش از چپ به راست 70 درجه سانتی گراد، 100 درجه سانتی گراد تا 240 درجه سانتی گراد (با فاصله 20 درجه سانتی گراد) بود. تصویر سمت چپ ظاهر چوب را بلافاصله پس از درمان نشان می دهد و در سمت راست – پس از شش ماه کارکرد مواد در هوای آزاد.

در صورت استفاده از ترکیبات محافظ ویژه می توان بهترین نتیجه را از حفظ چوب عملیات حرارتی شده بدست آورد.

3. سازگاری با محیط زیست مواد. چوب ترمووود یک ماده سازگار با محیط زیست و خنثی در رابطه با بدن انسان است. این واقعیت برای افراد مستعد واکنش های آلرژیک مختلف نقش زیادی دارد. سازگاری با محیط زیست مواد به آنها اجازه می دهد تا در پایان فرآیند عملیات دفع شوند. برخلاف چوب های شیمیایی که معمولاً دفن می شوند، از چوب حرارتی می توان به عنوان سوخت استفاده کرد.

برای محاسبات ترمووود تبدیل متر به شاخه و شاخه به متر مربع به صفحه مورد نظر مراجعه فرمایید

ایرادات

 1. چوب حرارتی شکنندگی را افزایش داده است، بنابراین، هم در حین تولید و هم در حین کار نیاز به توجه دقیق دارد. کاهش مقاومت خمشی استفاده از چوب ترمووود را به عنوان ماده ای برای سازه های باربر در ساخت و ساز محدود می کند.
 2. در حال حاضر، فن آوری برای عملیات حرارتی چوب برای استفاده موثر از مواد در موارد تماس با زمین ایجاد نشده است. چوب حرارتی را در بیشتر موارد نمی توان در زمین دفن کرد.
 3. مانند بسیاری از مواد طبیعی، چوب عملیات حرارتی شده در برابر اشعه ماوراء بنفش حساس است. در نتیجه قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور مستقیم خورشید، رنگ به تدریج از قهوه ای به قهوه ای با ته مایل به خاکستری تغییر می کند. اگر چوب لاک یا رنگ آمیزی نشده باشد، اشعه ماوراء بنفش نیز می تواند باعث ایجاد ترک های سطحی کوچک شود. برای جلوگیری از این امر، توصیه می شود از محافظ معمولی سطح رنگدانه UV استفاده کنید. ارزان ترین قیمت ترمووود ایرانی تولید کارخانه پاک ارسال به سراسر ایران
 4. پردازش مکانیکی چوب اصلاح شده حرارتی منجر به تشکیل غبار چوب می شود که برای تنفس انسان مضر است.
 5. انواع خاصی از ترمووود (از جمله ترمووود) بوی ذاتی چوب سوخته دارند. هوازدگی آن می تواند چندین ماه طول بکشد.
 6. هزینه قابل توجه ترمووود که متعلق به مواد درجه یک است. تولیدکنندگان در تلاش هستند تا تاکید کنند که قیمت بالای چوب حرارتی با صرفه جویی های بعدی در عملیات توجیه می شود (بدون نیاز به پوشش، دیوارهای نما و غیره). با این حال، با توجه به قیمت های فعلی در بازار ترمووود روسیه، به ویژه در مقایسه با قیمت تمام شده کالاهای جایگزین، این استدلال ها را می توان بی اساس دانست.
 7. از نقطه نظر بازاریابی، عیب چوب حرارتی این است که حتی متخصصان اغلب تشخیص چوب حرارتی را از چوب معمولی گونه های گران قیمت یا چوب آغشته به ترکیبات خاص دشوار می دانند. این واقعیت مانعی برای توزیع مواد در بازارهای ساخت و ساز و فروشگاه های ساختمانی در قالب DIY (“این کار را خودتان انجام دهید” است.
 8. عدم وجود استانداردهای کیفی یکپارچه برای چوب ترمووود.

چوب ترمو کرمان

قیمت چوب ترمو کرمان سیرجان

گستردگی دامنه چوب ترمووود به دلیل سه ویژگی اصلی ماده است: دوام، رطوبت کم و پایداری ابعادی. توجه به این نکته ضروری است که در برخی مناطق ترکیب چند یا همه این خواص منحصر به فرد می شود.

حوزه های جداگانه کاربرد چوب ترمووود را در نظر بگیرید:

1. مواد ساختاری برای استفاده در فضای باز.
چوب عملیات حرارتی شده، به دلیل مقاومت در برابر تأثیرات جوی، برای سازه های خیابانی، طراحی منظر، ساخت پل ها، اسکله ها، پوشش کانال های آب مناسب است.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

2. تکمیل خارجی نما.
یکی از محبوب ترین کاربردهای چوب حرارتی در اروپا، روکش نمای ساختمان از جمله به عنوان بخشی از پانل های تمام شده در ساخت خانه های چوبی است.

3. دکوراسیون داخلی.
این متریال به دلیل ظاهر زیبایی که دارد اغلب توسط طراحان برای دکوراسیون داخلی استفاده می شود. از چوب حرارتی برای ساخت کاشی های چوبی حمام و آشپزخانه استفاده می شود که می تواند جایگزین مناسبی برای کاشی های سرد باشد. این ماده همچنین برای ساخت وان و سینک های یک تکه، برای دکوراسیون داخلی پیچیده سونا استفاده می شود.

ترمووود

4. تولید مبلمان.
پایداری ابعاد هندسی و مقاومت در برابر محیط خارجی به استفاده از چوب ترمووود در ساخت مبلمان، قاب پنجره، درب، کف پارکت، عرشه کمک می کند.

دامنه بالقوه ترمووود به اندازه دامنه چوب معمولی است: اجزاء، آلات موسیقی، اقلام خانگی، اشکال کوچک معماری، سازه های باغبانی منظر و غیره را می توان از چوب ترمووود ساخت.

در حال حاضر یکی از اولویت های تحقیقات علمی استفاده از چوب ترمووود به عنوان ماده ای برای سازه های باربر می باشد. به طور خاص، راه حلی به شکل یک تیر چند لایه چسب کامپوزیت (“پرتو حرارتی چسبیده”) یافت شد که لایه های چوب اصلاح شده و معمولی را ترکیب می کند. عملکرد چوب ترموود حفظ ثبات ابعادی و مقاومت در برابر محیط خارجی است، در حالی که لایه های مرکزی ساخته شده از مواد خام استحکام لازم را می دهند. علاوه بر تیرهای چسبدار، مواد ساختاری دیگری نیز در بازار وجود دارد – تیرهای عظیم (پروفایل) عملیات حرارتی شده.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

ترمووود – 5 مزیت نسبت به مواد تکمیل سنتی

در نتیجه عملیات حرارتی در دمای 120-230 درجه سانتیگراد، چوب اصلاح شده حرارتی، در حالی که تمام مزایای یک توده طبیعی را حفظ می کند، خواص اضافی را به دست می آورد که خواص فیزیکی و مکانیکی آن را بهبود می بخشد:

– افزایش تراکم، که استحکام و استحکام بالا را تضمین می کند. مقاومت در برابر استرس مکانیکی؛
– جذب کم رطوبت، ایجاد انقباض کم ساختارها، حفظ اشکال هندسی، محافظت در برابر ترک خوردگی و تورم.
– هدایت حرارتی کم، که منجر به صرفه جویی تقریبا 30٪ در حفظ دمای راحت در داخل محل هم در فصل سرد و هم در فصل گرم می شود.
– پایداری طبیعی بالا: در فرآیند حرارت دادن، قند چوب در چوب تجزیه می شود که مقاومت مواد را در برابر اثرات کپک، میکروارگانیسم ها و حشرات افزایش می دهد.
– ظاهر زیبایی شناختی: حتی اگر چوب اصلاح شده حرارتی از گونه های ارزان قیمت بدست آید، به لطف رنگ آمیزی تمام ضخامت، سایه طبیعی نجیب، مشخصه انواع چوب های گران قیمت، به دست می آید.

چوب حرارتی با عملکرد قابل توجهی بهتر از مصالح ساختمانی معمولی ساخته شده از چوب، تنها یک اشکال دارد – درخشندگی و رنگ خود را تحت تأثیر اشعه ماوراء بنفش از دست می دهد. برای اینکه سازه های چوبی ظاهر جذابی را برای مدت طولانی حفظ کنند، چوب اصلاح شده حرارتی و محصولات ساخته شده از آن با ترکیبات خاصی درمان می شوند.

ترمووود کرمان

قیمت چوب ترمو کرمان سیستان بلوچستان

چوب حرارتی به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود در بسیاری از زمینه های ساختمانی کاربرد پیدا کرده است. این ماده برای ساخت ساختمان ها و سازه ها در مناطق با رطوبت بالا و آب و هوای خشن بسیار مناسب است.

ترمووود هم به تنهایی و هم به عنوان عنصر اصلی در تولید مواد کامپوزیت با ویژگی های بهبود یافته می تواند در ساخت و ساز استفاده شود. به عنوان مثال، استفاده از چوب تصفیه شده با بخار داغ به عنوان ماده اولیه باعث می شود تا رسانایی حرارتی الوار روکش چند لایه به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

در ترکیب با استحکام و پایداری زیستی بالا، رسانایی حرارتی کم چوب چند لایه چسبانده شده، آن را به یک مصالح ساختمانی ایده آل برای حمام، سونا، سنگفرش مسیرهای باغ، مناطق اطراف استخرها، ساخت نرده های باغ، پل ها و سایر سازه ها و عناصر معماری کوچک تبدیل می کند. بیشتر در برابر رطوبت، دما و ضربه مکانیکی حساس است.

حفاظت حرارتی خوب، که با رسانایی حرارتی کم تیرهای چسبدار ارائه می شود، می تواند هزینه های ساخت و ساز را به میزان قابل توجهی کاهش دهد: سازه های ساختمانی نازک تر و سبک تر به استفاده از مواد عایق گران قیمت و ساخت پایه های پیچیده نیاز ندارند.

آیا می خواهید چوب عملیات حرارتی شده، تیرهای چسبانده شده از آن را خریداری کنید یا طراحی و ساخت سازه های چوبی را سفارش دهید؟ ما مشاوران  و مدیران آنلاین در دفتر همیشه آماده ارائه مشاوره و گفتگو در مورد جزئیات سفارش هستند.

اخیراً دانشمندان اروپایی بهترین راه را برای پردازش چوب به منظور بهبود خواص آن بدون استفاده از افزودنی های شیمیایی پیدا کرده اند – روش تثبیت بخار. ترمووود یا ترمووود اینگونه پدیدار شد، یعنی. چوب در دمای بالا با بخار تصفیه می شود. می توان گفت ترمووود بالاترین مرحله در تکامل چوب است.

چوب ترمو جنوب ایران

استروی اسناب تولید کننده محصولات ترمووود و ترمووود می باشد. شرکت ما با استفاده از روش ثبت اختراع عملیات حرارتی چوب که مدرن ترین و کارآمدترین در جهان است، طیف گسترده ای از محصولات ساخته شده از چوب حرارتی طبیعی را با کیفیت های استثنایی به مصرف کنندگان ارائه می دهد.
در شرایط رطوبت بالا، در هوای آزاد، جایی که چوب معمولی به سرعت غیرقابل استفاده می شود – ترمووود از Thermodecking راه حل ایده آل است.
ترمووود ماده ای بسیار ایمن است، زیرا در تولید آن از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نمی شود. در حین کار نیازی به مواد محافظ برای چوب نیست، زیرا پس از عملیات حرارتی در معرض آسیب قارچی و بیولوژیکی قرار نمی گیرد، ماندگاری 25 برابر بیشتر از چوب معمولی دارد و باعث افزایش آتش سوزی، رطوبت گیر و عایق حرارتی می شود. خواص استفاده از خواص منحصر به فرد چوب عملیات حرارتی شده در ساخت محصولات چوبی جامد کاربرد گسترده ای پیدا کرده است: درها، پنجره های یورو، پارکت باغ، وان و سینک های چوبی جامد، مبلمان باغ، کاشی های چوبی و همچنین در مواردی که رطوبت مقاومت از اهمیت کلیدی برخوردار است – در دکوراسیون قایق های تفریحی، سونا، مارینا و پل ها، تراس های باز و ایوان ها، مناطق اطراف استخرها و اسپا. 

با حذف خطرات بهداشتی، این راه حل کمترین هزینه مالکیت را فراهم می کند، زیرا نیازی به صرف زمان و هزینه برای حفاظت شیمیایی منظم از چوب نیست. نمایندگی ترمووود فروش چوب ترمو ارزان قیمت ایرانی با کیفیت بالا

ترمووود (چوب ترمو قیمت ایرانی ارزان)

چوب به همراه سنگ و خشت یکی از اولین مصالح ساختمانی در تاریخ بشر بوده است. و تا به امروز، شخص تلاش می کند تا خود را با محصولات چوبی احاطه کند، زیرا. آنها گرما و راحتی اجاق را حمل می کنند. اما اخیراً چوب طبیعی به طور فزاینده ای با پلاستیک و سرامیک با رنگ مناسب جایگزین شده است. این به این دلیل است که تحت تأثیر نوسانات رطوبت و دما، درخت به سرعت غیرقابل استفاده می شود: سیاه می شود، تغییر شکل می دهد، با قارچ و قالب پوشیده می شود. برخلاف پلاستیک و سرامیک، چوب نیاز به توجه مداوم و مراقبت پر زحمت دارد و چوب های شیمیایی شده بر سلامت انسان تأثیر منفی می گذارد. اما نسبتاً اخیراً دانشمندان اروپایی بهترین راه را برای پردازش چوب به منظور بهبود خواص آن بدون استفاده از افزودنی های شیمیایی پیدا کرده اند – روش تثبیت بخار. ترمووود یا ترمووود اینگونه پدیدار شد، یعنی. چوب در دمای بالا با بخار تصفیه می شود. می توان گفت ترمووود بالاترین مرحله در تکامل چوب است.

چوب ترمو کرمان

ترمووود – چوب بدون ایراد درجه سوپر گره پروانه ارزان قیمت

عملیات حرارتی چوب به طور قابل توجهی خواص چوب ترمو را بهبود می بخشد و چندین برابر نتایج حاصل از عملیات شیمیایی برتری دارد. چوب حرارتی، بر خلاف چوب پس از عملیات شیمیایی، کاملا ایمن و سازگار با محیط زیست است. چوب ترموود دوام قابل توجهی دارد. در فرآیند عملیات حرارتی، موادی که به عنوان محل پرورش قارچ و کپک عمل می کنند در ساختار درخت از بین می روند، بنابراین، چوب حرارتی پوسیده نمی شود، سیاه نمی شود، با قارچ و کپک پوشانده نمی شود. چوب حرارتی به نوسانات دما و رطوبت واکنش نشان نمی دهد، بنابراین چوب حرارتی در معرض تغییر شکل نیست. چوب ترمووود متورم یا جمع نمی شود. علاوه بر این، ترمووود دارای خواص آتش نشانی، ضد آب و عایق حرارتی است. بدون ذکر مزایای زیبایی شناختی چوب حرارتی: یکنواخت، رنگ عمیق، بافت چوب برجسته علاوه بر این، چوب ترمووود رنگ خود را نه در نتیجه رنگ آمیزی شیمیایی، بلکه در فرآیند تغییرات در ساختار درخت، تحت تأثیر بخار و دمای بالا (تا 240 درجه سانتیگراد) به دست می آورد. طیف رنگی چوب حرارتی از رنگ بژ روشن، طلایی تا قهوه ای تیره متغیر است.

ترمووود

کانال you tube شرکت معماریکا

20 دیدگاه دربارهٔ «چوب ترمو در کرمان ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی»

 1. بازتاب: ساخت گرین وال ⋆ معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: ترمووود در شمال ایران ⋆ معماریکا 09126283243

 3. بازتاب: چوب ترمو در اصفهان ⋆ فروش ترمووود ود ایرانی ارزان قیمت به اصفهان ⋆ 09126283243

 4. بازتاب: قیمت ترمووود نوا ⋆ معماریکا 09126283243

 5. بازتاب: چوب ترمو تهران و کرج قیمت ترموود ارزان ایرانی طراحی و اجرا با ترمووود ⋆ 09126283243

 6. بازتاب: چوب ترمو در خوزستان ⋆ فروش ترمووود ود ایرانی ارزان قیمت به خوزستان ⋆ 09126283243

 7. بازتاب: فروش چوب ترمو در شیراز ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی - معماریکا

 8. بازتاب: چوب ترمو در تبریز | فروش ترمووود ود ایرانی ارزان قیمت به تبریز | معماریکا

 9. بازتاب: چوب ترمو پشت تلویزیون برای TV Wall | معماریکا

 10. بازتاب: چوب ترمو شیراز | قیمت ترموود شهرکرد | فروش ویژه ترمووود | 09126283243

 11. نازنین افتخاری

  کسب کارتون پر رونق باشه مجموعه فروش ترمو وود و کارخانه تولید چوب ترمو شما واقعا ترمووود با کیفیتی تولید میکنه

 12. بازتاب: چوب ترمو اربیل | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *