معماریکا

طراحی نمای چوبی

طراحی نمای چوبی

طراحی نمای چوبی

طراحی نمای چوبی چوب ترمو در نما های اداری تجاری مسکونی قیمت ترمووود ایرانی فروش ترموود فنلانی طراحی و اجرا نما با ترمود لیست قیمت خرید چوب ترمو قیمت خرید ترموود

طراحی نمای چوبی

اینجا در معماریکا ما علاقه زیادی به روکش چوبی داریم. از خانه های کوچک خانگی گرفته تا املاک تجاری بزرگ، روکش چوبی راه حلی عالی برای هر کسی است که به دنبال ایجاد یک ساختمان خیره کننده است. این یک ماده همه کاره و پایدار با مزایای قوی زیست محیطی و اقتصادی است، بنابراین به راحتی می توان فهمید که چرا ماده ای است که در سال های اخیر بسیار محبوب شده است.

اگر به استفاده از روکش چوبی در پروژه بعدی خود فکر می کنید، حتماً این راهنمای مفید را بخوانید که در آن نکات و ترفندهای برتر را برای کمک به شما برای اطمینان از دریافت بهترین نتایج توضیح می دهیم.

برای آشنایی با سقف متحرک برای روف گاردن به صفحه لینک شده مراجعه کنید

چوب ترمو برای نما
طراحی و اجرا نما ترمووود

چوب ترمو مناسب برای نما ساختمان

طراحی نمای چوبی  طیف گسترده‌ای از گونه‌های روکش چوبی برای خرید در دسترس هستند و از آنجایی که گونه‌های مختلف کمی متفاوت رفتار می‌کنند، کاملاً ضروری است که یکی را انتخاب کنید که با ماهیت پروژه شما مناسب باشد. اگرچه ظاهر و رنگ چوب ممکن است مهمترین عامل در تعیین نوع انتخاب به نظر برسد، اما باید دوام، بافت، هزینه و نگهداری آن را نیز در نظر بگیرید.

برخی از گونه های چوبی مورد علاقه ما شامل ردوود اروپایی ، کاج اروپایی و سدر قرمز غربی کانادایی است .

برای یافتن جزئیات کلیدی در مورد برخی از گونه های مختلف موجود، به راهنمای گونه های چوبی ما نگاهی بیندازید، جایی که در مورد ویژگی های گونه های مختلف بحث می کنیم. یا اگر توصیه‌های شخصی بیشتری می‌خواهید، لطفاً امروز در تماس با تیم ما تردید نکنید – ما بسیار خوشحال خواهیم شد که بهترین گونه‌ها را برای پروژه خاص شما راهنمایی کنیم.

نصب سقف جمع شونده نصب و سقف متحرک اوتوماتیک برای ویلا روف گاردن آلاچیق پرگولا تراس حیاط استخر رستوران و کافه اهمیت ویژه ای پیدا کرده است

طراحی نمای چوبی چوب ترمو در نما های اداری تجاری مسکونی قیمت ترمووود ایرانی فروش ترموود فنلانی طراحی و اجرا نما با ترمود لیست قیمت خرید چوب ترمو

در مورد نمایه تصمیم بگیرید

طراحی نمای چوبی هنگامی که چوبی را انتخاب کردید، پروفیل چوب باید انتخاب شود و سپس به اندازه مناسب بریده شود. این یکی دیگر از بخش‌های مهم فرآیند است، زیرا نمایه‌ای که انتخاب می‌کنید فقط بر ظاهر و رفتار روکش تأثیر نمی‌گذارد. در نصب نیز تاثیر خواهد داشت.

نصب برخی از پروفیل‌های روکش آسان‌تر از سایرین است و درست مانند گونه‌ای که انتخاب می‌کنید، برخی از پروفیل‌ها بیشتر از سایرین برای پروژه شما مناسب هستند.

ما استفاده از روکش زبانه و شیار را دوست داریم زیرا نصب آن آسان است، ظاهری حرفه ای دارد و ساختارهای بسیار قوی ایجاد می کند. اتصالات به هم پیوسته آن سپر موثری در برابر شرایط آب و هوایی سخت ایجاد می کند و همچنین عایق خوبی است.

آلاچیق با سقف متحرک جمع شونده پارچه ای نما سازه آلومینیومی خاص در ایران

طراحی نما
طراحی و اجرا نما ترمووود

نحوه تعمیر روکش چوبی طراحی نمای چوبی

طراحی نمای چوبی برای بهترین نتیجه، توصیه می کنیم از اتصالات فولادی ضد زنگ درجه 304 روی چوب خود استفاده کنید. ناخن های حلقوی ساقه حلقه ای با سر صاف به ناخن های از دست رفته/کوچک ترجیح داده می شوند. فیکس کننده باید همسطح سطح تخته قرار گیرد – برای اطمینان از عدم وجود میخ بیش از حد در همه نصب ها، میخ زدن با دست توصیه می شود (در جایی که میخ ها بیش از حد رانده می شوند، سوراخ باید با یک بتونه چوبی درجه بیرونی پر شود).

به طور کلی، توصیه می‌کنیم میخ‌ها را در ضخیم‌ترین قسمت روکش با هر تخته به طور مستقل ثابت کنید، اطمینان حاصل شود که فاصله 3 میلی‌متری بین تخته‌های Tongue و Groove باقی می‌ماند تا به تخته‌ها اجازه حرکت داده شود و رطوبت خود را از دست بدهند. هنگام تثبیت انتها به انتها، یک شکاف 2-3 میلی متری بگذارید تا امکان انبساط فراهم شود.

نما چوبی

دوام سقف جمع شونده چقدر است که در این مقاله به آن پرداخته ایم و هر آنچه لازم به داستن است گفته شده است

چوب خود را سازگار کنید

به یاد داشته باشید که الوار یک ماده طبیعی است و به همین دلیل به محیط پاسخ می دهد. صرف نظر از نوع و مشخصات، تمام روکش های چوبی متورم و منقبض می شوند زیرا رطوبت جذب می شود و از بین می رود. این یک فرآیند طبیعی است زیرا چوب سازگار می شود و به دنبال رسیدن به رطوبت متعادل با محیط اطراف است.

طراحی نمای چوبی بنابراین بسیار مهم است که چوب شما قبل از نصب کاملاً سازگار باشد تا از تغییر اندازه و ایجاد مشکلات پس از نصب جلوگیری شود. برای سازگار کردن چوب، الوار خود را در مکانی خشک و خنک با تهویه خوب از طریق بسته نگهداری کنید (لافیه ها را بردارید).

طراحی نما با ترمووود
طراحی و اجرا نما ترمووود

سقف های جمع شونده آلومینیومی متحرک با پارچه آلمانی و موتور فرانسوی

طراحی نمای چوبی چوب ترمو در نما های اداری تجاری مسکونی قیمت ترمووود ایرانی فروش ترموود فنلانی طراحی و اجرا نما با ترمود لیست قیمت خرید چوب ترمو

درمان چوب شما

برای اطمینان از اینکه بیشترین بهره را از روکش فلزی خود می برید، یکی از مواردی که اکیداً توصیه می کنیم این است که چوب خود را درمان کرده و حفظ کنید. روکش خارجی در معرض انواع شرایط آب و هوایی قرار دارد و باید روزانه با پوسیدگی، پوسیدگی قارچی و حشرات مبارزه کند، بنابراین برای حفظ سلامت، ظاهر و طول عمر خود، بسیار مهم است که به اندازه کافی با یک محلول با کیفیت بالا محافظت شود.

طراحی نمای چوبی نحوه برخورد با چوب تا حد زیادی به گونه های چوبی که تصمیم گرفته اید در پروژه خود استفاده کنید بستگی دارد. برخی از چوب های سخت به طور طبیعی بسیار بادوام هستند و در برابر پوسیدگی خیلی حساس نیستند، در حالی که برخی دیگر بسیار آسیب پذیرتر هستند.

سقف متحرک پارچه ای برای ویلا سازی و روف گاردن بسیار کاربرد دارد و امروزه جزو متریال لوکس در ویلا سازی و روف گاردن به حساب می آید

درمان معماریکا یک درمان پوشش خارجی حرفه ای و قابل اعتماد است که می تواند در کاربردهای مختلف استفاده شود. این یک تیمار نگهدارنده با فشار بالا و مبتنی بر آب است که برای افزایش دوام و ظاهر روکش چوبی طراحی شده است، بنابراین برای محافظت از چوب شما عالی است. محافظت طولانی مدت برای کمک به چوب در مقاومت در برابر عناصر و همچنین حاوی یک بازدارنده UV است که رنگ چوب را برای مدت زمان طولانی تری حفظ می کند و سرعت هوازدگی را کاهش می دهد.

طراحی نمای چوبی

انواع سقف متحرک مخصوص استخر برای حیاط بالکن رستوران روف گاردن تراس جمع شونده اتوماتیک

طراحی ساختمان اداری – نکات و ایده هایی برای معماران طراحی نمای چوبی

طراحی مجدد دفتر، چه ساختاری و چه از لحاظ آرایشی، احتمالاً برای مشاغل گران تمام می شود. این به این معنی است که کسب و کارها باید طراحی را درست انجام دهند و چیزی را ایجاد کنند که واقعاً کار کند. بسیار به طراحی ساختمان بستگی دارد، بنابراین باید در مورد سبک معماری و انتخاب ها دقت شود.

طراحی نمای چوبی که شما به عنوان معمار این حق را به دست آورید، تأثیر بر موفقیت کسب و کار مشتری شما بسیار زیاد خواهد بود: استخدام بهترین استعدادها، حفظ بهترین کارکنان، کارکنان متعهد و وفادار که می خواهند هر روز سر کار بیایند، افزایش بهره وری، بهترین سفر مشتری و کسب‌وکاری که با اخلاق، ارزش‌ها و برند خود زندگی می‌کند، می‌خورد و نفس می‌کشد.

طراحی نمای چوبی بنابراین، بیایید اکنون نگاهی به نکات و ایده‌هایی بیندازیم که چه چیزی یک دفتر کار خوب را می‌سازد و معماران چگونه می‌توانند این امر را از طریق طراحی، مواد و نوآوری انجام دهند.

نگاهی به قیمت ترموود به همراه کالیته رنگ ترموود و لیست قیمت رنگ ترموود و محصول چوب ترمو

طراحی نمای چوبی چوب ترمو در نما های اداری تجاری مسکونی قیمت ترمووود ایرانی فروش ترموود فنلانی طراحی و اجرا نما با ترمود لیست قیمت خرید چوب ترمو

طراحی نمای چوبی
طراحی و اجرا نما ترمووود

نکات معماری برای طراحی ساختمان اداری طراحی نمای چوبی

 1. سلامت و تندرستی کارکنان

سلامت و تندرستی کارکنان این روزها در هر کسب و کاری تأثیر بسزایی دارد، زیرا کارفرمایان به طور فزاینده ای آگاه می شوند که برای رونق کسب و کارشان باید مراقب کارکنان خود باشند. در یک محیط کاری تحت فشار، هر ساله بسیاری از ساعات کاری به دلیل «فرسودگی شغلی» کارکنان و تأثیر آن بر سلامت روان فرد از دست می‌رود. در نظر گرفتن مواردی مانند نور طبیعی و دمای محیط در طراحی شما می تواند به طور قابل توجهی زندگی کاری روزانه کارمندان شما را بهبود بخشد، رفاه، افزایش بهره وری و کاهش غیبت را افزایش دهد.

پنجره‌های بزرگ می‌توانند از نظر بصری بسیار جذاب باشند، اما بدون معایب هم نیستند: سطوح وسیع شیشه می‌تواند منجر به نوسانات شدید دمای دفتر بسته به شرایط آب و هوایی در خارج شود و می‌تواند هر سیستم تهویه مطبوع را دیوانه کند. حتی وفادارترین و متعهدترین کارمند با محیط کاری که در آن دما روزانه بین دمیدن خیلی گرم یا خیلی سرد در نوسان است، دست و پنجه نرم می کند. برای حفظ تأثیر بصری پنجره ها اما اجتناب از موارد فوق، لوورهای چوبی را در نمونه اولیه طراحی خود در نظر بگیرید. لوورهای چوبی نه تنها تابش نور خورشید را کاهش می دهند، بلکه می توانند هزینه های خنک کننده ساختمان را نیز تا حد زیادی کاهش دهند.

طراحی نمای چوبی

لیست قیمت ترمووود کاراوا فروش ویژه چوب ترمو فنلاندی و ایرانی طراحی و اجرا ترموود

طراحی نمای چوبی با وجود نور طبیعی که هنوز وارد ساختمان می شود، آنها نیاز به سیستم های نور مصنوعی را که به ایجاد سردرد و ناراحتی عمومی کارکنان مشهور هستند، رد می کنند. در ماه های زمستان، لوورهای چوبی اجازه می دهند که گرما و نور طبیعی خورشید همچنان به داخل ساختمان نفوذ کند و در نتیجه هزینه های گرمایش را کاهش می دهد. کارمندان نه تنها از نور طبیعی بهره مند می شوند، بلکه از اینکه می توانند از فضای اداری خود به دنیای بیرون خیره شوند نیز قدردانی خواهند کرد.

در کنار مزایای ذکر شده در بالا، زیبایی طبیعی و ویژگی چوب است که ظاهری متمایز به هر ساختمان جدیدی می بخشد. مشتری شما به طور قابل درک از مزایا شگفت زده خواهد شد! در کنار مزایای ذکر شده در بالا، زیبایی طبیعی و ویژگی چوب است که ظاهری متمایز به هر ساختمان جدیدی می بخشد. مشتری شما به طور قابل درک از مزایا شگفت زده خواهد شد! در کنار مزایای ذکر شده در بالا، زیبایی طبیعی و ویژگی چوب است که ظاهری متمایز به هر ساختمان جدیدی می بخشد. مشتری شما به طور قابل درک از مزایا شگفت زده خواهد شد!

چوب ترمو ارزان خرید و فروش چوب ترمو ارزان ایرانی در این وبلاگ مشاهده کنید

طراحی نمای چوبی چوب ترمو در نما های اداری تجاری مسکونی قیمت ترمووود ایرانی فروش ترموود فنلانی طراحی و اجرا نما با ترمود لیست قیمت خرید چوب ترمو

نما چوبی
طراحی و اجرا نما ترمووود
 1. طراحی بیرونی

طراحی نمای چوبی برای رونق کسب و کار مشتری شما در برنامه ریزی طولانی مدت خود برای فضای اداری جدید، طراحی بیرونی و زیبایی شناسی ساختمان بسیار مهم است. برداشت های اولیه تاثیرات ماندگاری باقی می ماند، بنابراین هنگام ترسیم برنامه های خود حتما خلاق باشید. شیشه و فولاد در سال‌های اخیر مصالح ساختمانی ترجیحی بوده‌اند، اما با توجه به نگرانی‌های زیاد برای سیاره زمین، مواد پایدار و سازگار با محیط زیست کلیدی هستند. ساختمان‌های اداری با چهره‌ای تازه با توازن دقیق بین شیشه، فولاد و الوار می‌توانند جلوه‌ای خارق‌العاده را در جایی که رنگ روستایی چوب با طراحی معاصر تطبیق می‌دهد، ایجاد کنند. روکش چوبی نه تنها به زیبایی ساختمان می‌افزاید، بلکه از طریق خواص حرارتی ذاتی خود چوب نیز به طور چشمگیری به اعتبار محیطی آن می‌افزاید.

نما ترمو وود

نمایندگی چوب ترمو در تهران معماریکا تولید کننده چوب ترمو ایرانی و وارد کننده چوب رتمو ترک روس استونی و کاراوا از فنلاند می باشد

 1. فضای خارجی

اطراحی نمای چوبی گر مشتری شما به اندازه کافی خوش شانس است که فضای خارجی در اطراف ساختمان دارد، آن را در طراحی خود بگنجانید. با استفاده از ساختارهای سایه خلاقانه عمل کنید، فرصت های زیادی برای نشستن اضافه کنید و گیاهان، درختچه ها و فضای سبز طبیعی انتخاب شده را پیشنهاد دهید. کارمندان واقعاً قدردانی می کنند و از فرصتی که برای استراحت راحت در خارج از خانه دارند بهره مند می شوند. چیدمان صندلی که به دقت فکر شده باشد، فرصتی را برای فضاهای ملاقات بیرونی ایجاد می کند که تأثیر زیادی بر کارمندان و مشتریان تجاری احتمالی دارد.

چوب اش چوب زبان گنجشک عش آمریکایی چوب سخت

 1. سایر کاربران

طراحی نمای چوبی در طراحی یک ساختمان اداری، مهم است که با مشتری در مورد اینکه چه کسی از فضای اداری استفاده خواهد کرد، مشورت کنید: بازدیدکنندگان، مشتریان بالقوه، اعضای جامعه، استخدام کنندگان علاقه مند و غیره. تأثیر ساختمان و فضای آن در آن برخورد اولیه کلیدی است. اینکه آیا احساس راحتی می کنند، با ارزش هستند و مهمتر از همه، می خواهند برگردند یا خیر. بنابراین، آنها را از همان ابتدا، از داخل و خارج با زیبایی شناسی ساختمان، طراحی دقیق آن و انعطاف پذیری فضای اداری، اعتبار زیست محیطی و از جمله امکانات حمام آن شگفت زده کنید! از تمیزی بالینی اکثر سرویس های بهداشتی در بلوک های اداری اجتناب کنید. آنها را سبک، مطبوع و دلپذیر برای استفاده کنید. این نه تنها برای کارمندان شما بلکه برای بازدیدکنندگان و مشتریان احتمالی نیز مهم است.

طراحی نمای چوبی

طراحی نمای چوبی چوب ترمو در نما های اداری تجاری مسکونی قیمت ترمووود ایرانی فروش ترموود فنلانی طراحی و اجرا نما با ترمود لیست قیمت خرید چوب ترمو

نمایندگی فروش چوب ترمو ایرانی فنلاندی کاراوا لوناوود کینگ وود در ایران

طراحی و اجرای نما با چوب ترمو

طراحی نمای چوبی دادن شخصیت و شخصیت به یک ساختمان چیزی است که همه معماران می خواهند در طرح های خود به آن دست یابند. معماران در مبارزه با ساختمان‌های شلوغ در شهرها و شهرهای ما، به ایجاد هیجان، هدف و نوآوری به ساختمان‌ها و طراحی ساختمان کمک می‌کنند.

نما ترمووود

برای ساختمان‌های مسکونی و تجاری، سبک‌ها و انواع طرح‌های معماری زیادی برای استفاده و بهره‌برداری وجود دارد – به ساختمان‌هایی کمک می‌کند که نه تنها زیباتر به نظر می‌رسند، بلکه عملکرد بسیار بهتری دارند و کیفیت زندگی را برای کسانی که از فضا استفاده می‌کنند بهبود می‌بخشند.

هر سبکی که یک معمار بخواهد دنبال کند، یکی از اولین قدم ها فکر کردن به مصالح ساختمانی و چگونگی تبدیل یک نقاشی به یک ساختمان واقعی و هدفمند است.

قیمت ترموود تراس

طراحی نمای چوبی روکش‌های چوبی در میان معماران و عموم مردم به یک محبوبیت تبدیل شده است. زیبایی طبیعی چوب، همراه با اعتبار محیطی مطلوب (و قیمت)، به این معنی است که یک انتخاب قابل اعتماد برای ارائه نتایج مورد نیاز است. همچنین دریافت مجوز برنامه ریزی مرتبط با چیزی مانند روکش چوبی نسبت به مواد مبهم تر بسیار آسان تر است.

چوب ترمو در نما طراحی و اجرا نمای ترموود

طراحی نمای چوبی
طراحی و اجرا نما ترمووود

روکش چوبی نیز بسیار کارآمد است و به معماران کمک می کند تا طرح ها، اشکال و ایده های بدیع را در ساختمان های خود بگنجانند که قبلاً با مصالحی مانند آجر و سنگ امکان پذیر نبود.

بنابراین، اگر روکش چوبی برای طراحی معماری بسیار مفید است، معماران در مورد استفاده از روکش چوبی در دنیای واقعی چه چیزی باید بدانند؟

تمام کاربرد های چوب ترمو

طراحی نمای چوبی ما در مورد استفاده از روکش چوبی در طراحی ساختمان، چند نکته عملی کلیدی را بیان کرده‌ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت قیمت در مورد روکش چوبی، به سادگی یک فرم را پر کنید و ما به شما در شروع کار کمک می کنیم.

ترمووود در ساختمان اداری بسیاری از ساختمان های اداری امروزه با چوب ترمو طراحی و اجرا می شوند

طراحی نمای چوبی چوب ترمو در نما های اداری تجاری مسکونی قیمت ترمووود ایرانی فروش ترموود فنلانی طراحی و اجرا نما با ترمود لیست قیمت خرید چوب ترمو

طراحی نمای چوبی

طراحی و اجرای نمای چوبی

مسلماً اولین قدم برای استفاده حداکثری از روکش چوبی، الهام گرفتن و ایده گرفتن از ساختمان های فعلی است. نمونه کار ما در اینجا در معماریکا دارای طیف گسترده ای از نمونه ها و مطالعات موردی از ساخت و سازهای قبلی و معمارانی است که از روکش چوبی در طرح های خود استفاده کرده اند.

طراحی نمای چوبی این ساختمان ها به نشان دادن و جشن گرفتن هر چیزی که با روکش چوبی ممکن است کمک می کند.

چوب ترمو در معماری ایران باعث شده حس طبیعی جنگل را به خانه خود بیاورید

از روکش کاج اروپایی رنگ‌شده که دور یک ساختمان می‌پیچد تا استفاده از نمای روکش بلوط برای ایجاد تضاد در برابر آجر یا سنگ، امکانات زیادی وجود دارد، بنابراین دیدن آنچه قبلاً در آنجا وجود دارد می‌تواند به جریان یافتن آب‌های خلاقانه کمک کند.

نمونه‌های ما را به صورت آنلاین مرور کنید یا با تیم دوستانه ما تماس بگیرید تا در مورد نمونه‌های دیگر و نحوه کمک به شما برای یادگیری بیشتر صحبت کنند.

نمای ویلا با ترمووود چوب ترمو امروزه در نمای ویلا های مدرن لوک و لاکچری بسیار کاربرد دارد

طراحی نمای چوبی چوب ترمو در نما های اداری تجاری مسکونی قیمت ترمووود ایرانی فروش ترموود فنلانی طراحی و اجرا نما با ترمود لیست قیمت خرید چوب ترمو

طراحی نما با ترمود

طراحی نمای چوبی با چوب ترمو فنلاندی

روکش چوبی در مجموعه ای از پروفیل های روکش فلزی ارائه می شود. اصطلاح “پروفایل” به نحوه چیدمان روکش فلزی در کنار هم اشاره دارد و بر ظاهر کلی روکش نهایی تأثیر می گذارد.

قیمت ترمو وود آراد دکور

این امر معماران را قادر می سازد تا از روکش های چوبی برای خلق شخصیت منحصر به فرد استفاده کنند که به بهترین نحو نمایانگر دیدگاه و جاه طلبی کلی ساختمان است. از زوناهای روکش شده روستایی گرفته تا روکش‌های شیک ضد باران، تخته‌های چوبی را می‌توان به گونه‌ای کنار هم قرار داد که مطابق با طراحی ساختمان شما باشد.

طراحی نمای چوبی معماران بلندپرواز ممکن است بخواهند ایجاد کنتراست را به سادگی با تغییر نمایه در سراسر ساختمان کشف کنند. یک تغییر ظریف می تواند تأثیر بزرگی ایجاد کند. برای مثال می توان از آن برای ایجاد نمای ساختمانی چشمگیر استفاده کرد.

روکش فلزی را می توان هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی استفاده کرد، بنابراین این موضوعی است که باید در مورد اینکه چگونه می خواهید تخته های چوبی با هم ثابت شوند و ظاهر شوند، فکر کنید.

طراحی نمای چوبی چوب ترمو در نما های اداری تجاری مسکونی قیمت ترمووود ایرانی فروش ترموود فنلانی طراحی و اجرا نما با ترمود لیست قیمت خرید چوب ترمو

طراحی نما با ترمود

مزایای استفاده از ترمووود برای نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی و سازه پرگولا و آلاچیق

طراحی نمای چوبی با چوب ترمو ایرانی

وقتی نوبت به تصمیم گیری از گونه های چوبی برای استفاده می رسد، معماران از انتخاب رنج می برند. گونه های مختلف خواص و ظاهر متفاوتی خواهند داشت. آنها همچنین آب و هوا و پیری متفاوتی خواهند داشت، بنابراین هنگام فکر کردن به زیبایی شناسی بلندمدت یک ساختمان، همیشه این نکته را در نظر داشته باشید.

کاج اروپایی و سدر گونه‌های روکش‌پوش محبوبی هستند، اما ما همچنین با چوب‌های سخت مانند بلوط و شاه بلوط شیرین کار می‌کنیم که می‌تواند نتایج شگفت‌انگیزی ارائه دهد.

طراحی نمای چوبی گونه های انتخاب شده بر میزان آسانی کار با آن و نحوه استفاده از الوار برای ایجاد اشکال و خطوط تأثیر می گذارد.

طراحی نمای چوبی از انتخاب گونه، می توانید رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی روکش فلزی را انتخاب کنید.

چوب ترمو چیست و چگونه تولید می شود

طراحی نمای چوبی
نما با چوب ترمو

گواهینامه

همه روکش های چوبی یکسان ایجاد نمی شوند. برخی از روکش ها اعتبار پایداری بهتری دارند و به ردیابی و پاسخگویی در صنعت کمک می کنند. اینجا در معماریکا ، تمام چوب ما با تمام گواهینامه های مربوطه ارائه می شود تا مطمئن شوید که دقیقاً می دانید الوار شما از کجا آمده است.

ترمووود چقدر دوام دارد در این مقاله به دوام چوب ترمو پرداخته شده است

چوب ترمو نما

تجهیزات و نصب طراحی نمای چوبی

مخصوصاً برای معمارانی که به دنبال ایجاد ظاهری مکمل و مدرن هستند، داشتن روکش چوبی که با بالاترین استاندارد ثابت و نصب شده باشد، فاکتور شگفت انگیز مورد نظر را ایجاد می کند.

پیشنهاد شرکت معماریکا سایت FHCiran

طراحی نمای چوبی اگر معماران بخواهند بیشترین بهره را از چوب ببرند و تخته های چوبی داشته باشند که در طول زمان ماندگار شوند، طراحی نمای چوبی ساده ای مانند استفاده از اتصالات فولادی ضد زنگ بسیار مهم است.

راهنمای ما در مورد نصب روکش چوبی را برای راهنمایی ها و توصیه های مربوط به نصب تخته های روکشی بررسی کنید.

همچنین ارزش دارد به نحوه قرارگیری روکش در کنار پنجره ها، درها و سایر ویژگی ها فکر کنید. این جایی است که ممکن است نیاز به تثبیت های گوشه ای و سفارشی برای حفظ سطح بالایی در سرتاسر ساختمان باشد.

طراحی نما با ترمود

طراحی نمای چوبی چوب ترمو در نما های اداری تجاری مسکونی قیمت ترمووود ایرانی فروش ترموود فنلانی طراحی و اجرا نما با ترمود لیست قیمت خرید چوب ترمو

هدف

با مزایای فراوان، روکش چوبی می تواند هر ساختمان مسکونی یا تجاری را – چه از نظر خارجی و چه در داخل – بهبود بخشد.

معماران واقعاً می توانند با تمرکز بر هدف و نیازهای ساختمان از روکش چوبی استفاده کنند. این ممکن است به تصمیم گیری در مورد استفاده از گونه های چوب کمک کند و اینکه آیا روکش برای استفاده داخلی بهتر است تا بیرونی.

کانال you tube شرکت معماریکا

11 دیدگاه دربارهٔ «طراحی نمای چوبی»

 1. بازتاب: چوب ترمو چیست ⋆ معماریکا متریال ساختمانی،طراحی،اجرا

 2. بازتاب: چوب اش ⋆ چوب عش آمریکایی و کانادایی ⋆ ASH WOOD

 3. بازتاب: شرکت مجری تراس سبز ⋆ معماریکا متریال ساختمانی،طراحی،اجرا

 4. بازتاب: چوب ترمو برای روف گاردن ⋆ فروش چوب ترمو و سقف جمع شونده

 5. بازتاب: فنگ شویی در معماری ⋆ فروش چوب ترمو و سقف جمع شونده

 6. بازتاب: چوب ترمو ارزان ایرانی و فنلاندی فروش ویژه

 7. بازتاب: فروش ویژه چوب ترمو ایرانی و فنلاندی فروش ویژه ترموود طراحی و اجرا

 8. بازتاب: نمایندگی فروش چوب ترمو ⋆ چوب ترمو ایرانی و فنلاندی

 9. بازتاب: شرکت بازسازی در تهران ⋆ فروش چوب ترمو و سقف متحرک

 10. بازتاب: نحوه ساخت نمای خاص ⋆ معماریکا 09126283243

 11. بازتاب: ترمووود چقدر دوام دارد ⋆ معماریکا 09126283243

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *