معماریکا

ترمووود در شمال ایران

ترمووود در شمال ایران ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی

ترمووود در شمال ایران

فروش ویژه چوب ترمو در شمال ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های رشت گرگان گیلان مازندران با کیفیت گرید A لیست قیمت چوب ترمو

ترمو وود شمال

لیست قیمت فروش چوب ترمو ایرانی کارخانه تولید چوب ترمو  پاک و ارسال از تهران یک روزه به شمال

ضخامت 10 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج روسی 430/000

ضخامت 10 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 480/000

ضخامت 16 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج روسی 650/000

ضخامت 16 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 700/000

ضخامت 19 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج روسی 700/000

ضخامت 19 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 750/000

ضخامت 26 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج روسی 850/000

ضخامت 26 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 900/000

ضخامت 20 میلی متر عرض 42 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 800/000

ضخامت 42 میلی متر عرض 42 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 1/400/000

ضخامت 42 میلی متر عرض 68 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 1/400/000

ضخامت 42 میلی متر عرض 92 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 1/400/000

ضخامت 42 میلی متر عرض 142 میل و طول شاخه 3متری و 4 متری قیمت هر متر مربع کاج اروپایی 1/400/000

چوب ترمو شمال

نزدیکتر به طبیعت در میان مواد تکمیل شده، چوب ترمو عملیات حرارتی شده تقاضا و محبوبیت زیادی در بازار به دست آورده است که با ویژگی های عملکردی منحصر به فرد، ظاهر زیبایی و طیف گسترده ای از کاربردها متمایز می شود. ترمووود یک آنالوگ عالی از چوب طبیعی است. ویژگی ها و دامنه چوب یک ماده طبیعی سازگار با محیط زیست با بافت عالی و کاملاً ایمن برای سلامت انسان است. با این حال، بدون درمان اضافی، درخت نمی تواند در برابر عوامل خارجی نامطلوب مانند رطوبت بالا، تأثیر میکروارگانیسم های بیولوژیکی و حشرات مقاومت کند.

ترموود گیلان

فروش ویژه چوب ترمو در شمال ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های رشت گرگان گیلان مازندران با کیفیت گرید A قیمت رنگ ترمووود ، روش مدرن فرآوری مواد خام چوب، امکان دستیابی به یک ماده پوششی جدید با کیفیت بالا را فراهم کرده است که تقاضای زیادی در بازار پیدا کرده است. ترمووود چوبی است که تحت عملیات حرارتی اضافی در دمای بین 180 تا 240 درجه سانتیگراد بدون استفاده از مواد افزودنی و ترکیبات مصنوعی قرار گرفته است.

ترمووود در شمال ایران گیلان
ترمووود در شمال ایران برای محوطه سازی

ترمووود یک ماده پوشش منحصر به فرد است که ترکیبی سازگار با محیط زیست را با خواص فیزیکی و مکانیکی شگفت انگیز ترکیب می کند: ثبات ابعادی هنگام قرار گرفتن در معرض عوامل نامطلوب محیط – دما و رطوبت (برخلاف چوب درمان نشده، این شاخص 10-15 برابر بهبود می یابد، در یک محیط مرطوب خطر تورم را کاهش می دهد، تا 90٪ کاهش می یابد).چوب ترمو در اصفهان

رطوبت سنجی رطوبت چوب به 4-8 ترمووود در شمال ایران درصد کاهش می یابد که در مقایسه با خشک کردن صنعتی چوب اره شده در اتاق های ویژه به طور قابل توجهی کمتر است. توانایی ترمووود در جذب رطوبت 5-6 برابر کاهش می یابد. با اقامت طولانی مدت در یک محیط مرطوب و مستقیماً در آب، حداکثر رطوبت ماده خام از 9-10 درصد تجاوز نمی کند، خشک شدن طبیعی تقریباً بلافاصله اتفاق می افتد. عمر طولانی ، مقاومت در برابر آسیب های بیولوژیکی. پردازش چوب در دماهای بالا منجر به تجزیه پلی ساکاریدها می شود که با توجه به رطوبت کم مواد اولیه، خطر آسیب میکروارگانیسم ها، کپک ها و قارچ ها را به حداقل می رساند. هدایت حرارتی بالا.

ترمووود در شمال ایران برای نما
ترمووود در شمال ایران برای ویلا شما

فروش ویژه چوب ترمو در شمال ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های رشت گرگان گیلان مازندران با کیفیت گرید A با 30 درصد خواص عایق حرارتی بالاتر از چوب طبیعی، یک ماده پوششی ایده آل برای حمام و سونا است. چگالی بالای چوب بدون نیاز به پردازش اضافی، آب گریزی را فراهم می کند، چوب رطوبت هوا را جذب نمی کند. پس از عملیات حرارتی، چوب در برابر استرس مکانیکی مقاوم است. پاکیزگی زیست محیطی، ایمنی مطلق برای بدن انسان و محیط زیست. ایمنی بالا در برابر آتش. سختی و چگالی چوب های عملیات حرارتی باعث سوختن آهسته مواد خام می شود. چوب ترمو در کرمان

ظاهر زیبای فروش ویژه چوب ترمو در شمال ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های رشت گرگان گیلان مازندران با کیفیت گرید A . پس از عملیات حرارتی، خواص تزئینی چوب اره به میزان قابل توجهی بهبود می یابد – یک ساختار چوبی موثر و یک سایه تیره نجیب ظاهر می شود. عملیات حرارتی حتی به گونه های چوبی ارزان قیمت ظاهر گونه های ارزشمندی را می بخشد. چوب ترمووود در دکوراسیون داخلی و خارجی خانه ها، حمام ها و سوناها کاربرد فراوانی دارد.

ترمووود لاهیجان

نمای ساخته شده از چوب عملیات حرارتی شده به دلیل استحکام بالا، پایداری ابعادی و مقاومت در برابر عوامل نامطلوب خارجی، حتی پس از مدت ها ظاهر اولیه خود را از دست نخواهد داد. با این حال، هزینه بالای الوار اره شده، آن را از نظر اقتصادی به عنوان دکوراسیون داخلی (دکوراسیون دیوار و کف) نامناسب می کند. چوب عملیات حرارتی شده بیشترین تقاضا را در موارد زیر دارد: نماها، تراس ها، فضای باز، ایوان ها، آلاچیق ها، نرده ها، موانع، عناصر تزئینی (کفپوش، مبلمان فضای باز). تنها عیب چوب اره شکنندگی بالای آن است.

برش چوب حرارتی باید با ابزار دندانه ریز مخصوص با سرعت بالا با تغذیه کم قطعه انجام شود. عدم رعایت شرایط و الزامات برش باعث ترکیدن قطعه کار می شود. فناوری تولید ترمووود را خودتان انجام دهید فناوری مدرن برای تولید ترمووود مستلزم قرار گرفتن طولانی مدت در معرض دمای بالا در حفره های چوب سخت و نرم است. به طور عمده از گونه هایی مانند کاج، بلوط و خاکستر استفاده می شود، در موارد نادرتر – صنوبر. تحت تأثیر دمای بالا، ساختار و چگالی چوب تغییر می کند و در نتیجه توخالی می شود. چوب ترمو در اهواز

ترمووود در شمال ایران رشت
ترمووود در شمال ایران ساخت آلاچیق

ترمووود در شمال ایران مازندران

ترمووود در شمال ایران مازندران، رزین، سلولز تقریباً به طور کامل از چوب حذف می شوند و الیاف چوب اره شده جایگزین می شوند چوب ترمو (“کاراملیزه”). تولید ترمووود در محیط صنعتی و با دستان خودتان در سه مرحله انجام می شود. در مرحله اول، قسمت های خالی به اجبار خشک می شوند تا سطح رطوبت تا حد امکان کاهش یابد. زمان خشک شدن چوب بستگی به نوع ماده اولیه مصرفی و اندازه قطعه کار دارد. تولید چوب ترمووود رنگ چوب ترمو با استفاده از چندین روش انجام می شود: تک مرحله. پردازش استاندارد چوب تحت تأثیر بخار گرم شده تا 180-200 درجه. چند مرحله ای است. پردازش چوب تحت فشار با بخار فوق گرم در چند مرحله انجام می شود.

این فناوری برای تولید چوب ترمووود عمدتاً برای مواد اولیه از پیش خشک شده استفاده می شود. در مرحله اول، قطعات کار با بخار داغ در یک محفظه تحت فشار تصفیه می شوند و در مرحله دوم بیشتر خشک می شوند. درمان با روغن داغ تخته های چوب در ظرف حاوی روغن قرار می گیرند و سپس به آرامی گرم می شوند. در طول فرآوری، چوب مقدار کمی روغن را جذب می کند که باعث افزایش مقاومت آن در برابر رطوبت می شود. تصفیه در محیط گاز بی اثر.

چوب ترمو ود گیلان

ارسال ترمووود به مازندران

ارسال ترمووود به مازندران قطعات کار در نیتروژن در فشار بالا و کاهش محتوای اکسیژن. این روش باکیفیت ترین چوب ترمووود را تولید می کند. فن آوری تولید چوب عملیات حرارتی شامل قرار دادن چوب در معرض بخار فوق گرم در دمای 150 تا 240 درجه است که امکان تقسیم ترمووود تمام شده را به سه گروه می دهد: اولین کلاس. پردازش مواد خام در دمای حداکثر 150 درجه، چوب تمام شده دارای سایه رنگ روشن و کمترین مشخصات فنی و عملیاتی است. درجه دوم.چوب ترمو شیراز

چوب در دمای تا 210 درجه با بخار درمان می شود، چوب استحکام و سختی بالایی به دست می آورد، مقاومت در برابر پوسیدگی و هوازدگی دارد. سایه چوب اشباع تر است. کلاس سوم. بالاترین درجه چوب عملیات حرارتی شده، پس از پخت تا دمای 240 درجه، چوب بالاترین استحکام، سختی و مقاومت در برابر عوامل نامطلوب خارجی را دریافت می کند. عملیات حرارتی قطعات کار در اتاق های بسته مخصوص به مدت 24 ساعت انجام می شود.

ترمووود در شمال ایران لاهیجان
ترمووود در شمال ایران برای درور استخر

بخار گرم شده به عنوان یک محیط محافظ عمل می کند، قیمت چوب ترمو اجازه نمی دهد چوب بسوزد و در واکنش های شیمیایی نقش فعالی دارد. در مرحله نهایی ساخت چوب ترمووود با دستان خود (فروش ویژه چوب ترمو در شمال ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های رشت گرگان گیلان مازندران با کیفیت گرید A)، الوار با کنترل دائمی درصد رطوبت چوب (در سطح 6-7 درصد) در معرض خنک شدن طولانی مدت قرار می گیرد. چوب نیازی به تکمیل ندارد. ترمووود که به عنوان یک دکوراسیون مدرن حمام و مجموعه ای از اشیاء مشتریان خصوصی و شرکتی ما به خوبی تثبیت شده است، برای روکش داخلی و خارجی منازل، سونا و حمام، نصب کف شامل پارکت مدولار، تراس بیرونی، تراس ایده آل است.

ترمو وود شمال

ارسال چوب ترمو به مازندران

ارسال چوب ترمو به مازندران مسیرهای باغ و استخرهای شنا، ساخت پله ها، مبلمان داخلی و همچنین مبلمان باغ، عناصر طراحی منظر و نرده ها. برای دوام بیشتر ترمووود، توصیه می کنیم همیشه تخته ها را با ترکیباتی بپوشانید که از آنها در برابر نور خورشید محافظت می کند. درخت حرارتی در آفتاب می سوزد و پوشش های محافظ نه تنها آن را در برابر محیط خارجی محافظت می کند، آن را روشن تر می کند و به طور مطلوب بر ساختار تأکید می کند، بلکه از آن در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند. درمان باعث افزایش مقاومت به سایش، کاهش احتمال ترک خوردگی و احیای سطح می شود.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

لطفا توجه داشته باشید که قبل از نصب سازه های خیابانی، اسلب ها باید از همه طرف با ترکیب انتخاب شده مطابق با توصیه های سازنده در دمای کمتر از + 16-18 درجه پوشانده شوند. قبل از شروع کار، توصیه می شود سطح را از گرد و غبار و آلودگی تمیز کنید. روغن چوب فروش ویژه چوب ترمو در شمال ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های رشت گرگان گیلان مازندران با کیفیت گرید A; روغن های مخصوص چوب اسمو. برای چوب حرارتی در حمام و سونا، روغن چوب ترمووود برای محافظت قفسه مناسب است.

ترمیم رنگ ترمووود

ترمووود در شمال ایران گرگان

ترمووود در شمال ایران گرگان طول ساخت و ساز یا اتمام کار، چوب ماده مورد علاقه بود و هنوز هم است. چوب ترمو در تبریز با این حال، برای اینکه مواد چوبی برای مدت طولانی کار کنند، پوسیده، تاول و خشک نشوند، باید از قبل با مواد شیمیایی مختلف درمان شوند. اما همه نمی خواهند با شیمی سر و کار داشته باشند، بنابراین چوب عملیات حرارتی شده در حال حاضر به طور گسترده استفاده می شود. بسیاری از مردم این سوال را می پرسند: این چوب عملیات حرارتی چیست؟ آنها محصولات چوبی هستند که در دمای بالا بدون افزودن مواد شیمیایی عملیات حرارتی شده اند. به لطف این فرآیند، درخت بسیاری از ویژگی های مثبت را به دست می آورد: فناوری پردازش چوب حرارتی این فناوری توسط متخصصان فنلاندی اختراع شده است. این شامل چندین مرحله پردازش است: – ابتدا چوب را با قرار دادن در محفظه خشک کن در دمای 100-300 درجه به مدت طولانی خشک می کنند. در این مرحله از پردازش، تمام رطوبت از چوب حذف می شود.

– عملیات حرارتی – برای چنین عملیاتی، قیمت ترمووود بخار داغ به اتاقی که چوب در آن قرار دارد وارد می شود، دمای اینجا بالای 250 درجه است. مهم! عملیات حرارتی حدود 3 ساعت طول می کشد. در نهایت، چوب عملیات حرارتی خنک می شود، دمای اتاق کاهش می یابد، میزان رطوبت محصول 4-6٪ است. عملیات حرارتی متفاوت است: – تک مرحله؛ – چند مرحله ای – با این فرآیند بخار تحت فشار معینی تامین می شود. مهم! برای تولید با کیفیت ترین چوب ترمووود، نیتروژن تحت فشار وارد می شود (تصحیح) نه بخار هوا. اگر چوب با دمای بخار متفاوتی درمان شود، ممکن است از نظر ظاهر، سایه و خواص متفاوت باشد، بنابراین قیمت آن متفاوت خواهد بود.

چوب ترمو برای نما ویلا
ترمووود برای نما سازی

ارسال ترمووود به گرگان

ارسال ترمووود به گرگان ، به کلاس های زیر تقسیم می شود: – حق بیمه – عملیات بخار تا 190 درجه سانتیگراد، سایه کمی تغییر می کند، ویژگی ها به حداقل می رسد. – درجه دوم – عملیات بخار تا 210 درجه سانتیگراد، سایه تیره تر می شود، استحکام چوب افزایش می یابد و همچنین مقاومت در برابر فرآیند پوسیدگی افزایش می یابد. – طبقه سوم – عملیات بخار تا 240 درجه سانتیگراد، چوب دارای رنگ های تیره غنی است، که در آن تمام خواص (استحکام، پایداری، چگالی) به حداکثر می رسد. مهم! قبل از خرید ترموود، بررسی کنید که چه درجه ای دارد و تصمیم بگیرید که در طول ساخت به چه سایه ای نیاز دارید. چگونه چوب های عملیات حرارتی شده را در خانه بسازیم؟ خرید چوب عملیات حرارتی شده، به عنوان مثال، St. سن پترزبورگ یا خرید در مسکو دشوار نیست، اکنون در همه جا فروخته می شود.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

اما معمولا فقط در فروشگاه های تخصصی. فقط هزینه آن بسیار بالاتر از یک درخت معمولی است. ترمووود در رشت گیلان مازندران لاهیجان فومن انزلی ساری کلاردشت سرخرود گرگان چالوس نوشهر متل قو رامسر بابل بابلسر رویان نور بنابراین، بسیاری از استادان اغلب این سوال را می پرسند – چگونه می توانید چنین چوبی را در خانه با دستان خود بسازید؟ انجام این کار با یک میل شدید امکان پذیر است. فقط فرآیند ساخت چوب ترموود بسیار پر زحمت است، اما نتیجه ارزشش را دارد.

چوب ترمو ارزان

ارسال چوب ترمو به گرگان

ارسال چوب ترمو به گرگان ساخت محفظه حرارتی به عناصر زیر نیاز داریم:قیمت ترموود برای ترمووود ظرفی با آب در محفظه قرار می دهند تا به دلیل دمای زیاد آب تبخیر شود. این کار از آتش گرفتن چوب جلوگیری می کند. دوربین برای حفظ دمای بالا باید به خوبی گرم شود. مهم! اتاق باید کاملاً مهر و موم شود زیرا اگر اکسیژن به آنجا برسد خطر آتش سوزی چوب وجود دارد. اگر نیاز به پردازش محصولات چوبی بزرگ دارید، این گزینه مناسب است. برای پردازش قطعات کوچک چوب، راه دیگری وجود دارد که خودتان این کار را انجام دهید.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

یک تکه چوب بردارید، آن را به مدت 1.5 ساعت بجوشانید، سپس آن را در پارچه یا کاغذ بپیچید و این محصولات چوبی را در نزدیکی اجاق، رادیاتور یا بخاری خشک کنید. استفاده از چوب عملیات حرارتی شده چوب ترمووود به دلیل ویژگی های مثبت آن یک ماده همه کاره است. می توان از آن برای ساخت یک آلاچیق باغ استفاده کرد. به عنوان یک ماده تکمیل کننده بیرونی برای نمای خانه عالی به نظر می رسد، همچنین می تواند به عنوان پوشش کف عمل کند

چوب ترمو برای دکوراسیون
ترمووود برای دکوراسیون داخلی ویلا شما

ترمووود در شمال ایران گیلان

ترمووود چوب ترمو در خوزستان در شمال ایران گیلان به شکل چوب ترمووود – ارائه شده است. چنین محصولاتی ظاهر زیبای خود را برای مدت طولانی حفظ می کنند و نیازی به مراقبت قوی ندارند. همچنین اغلب می‌توانیم استفاده از ورق‌های حرارتی را در اتاق‌های مرطوب پیدا کنیم (،). خیلی گرم نمی شود و از رطوبت نمی ترسد. اگرچه چوب عملیات حرارتی شده دارای مزایای بسیاری است، اما یک نقطه ضعف نیز دارد – تحت تأثیر نور خورشید، سطح به مرور زمان محو می شود و سایه خاکستری می شود. اما فقط لایه بالایی آسیب دیده است، در داخل آن قوی باقی می ماند.

برای جلوگیری از فرسودگی، می توانید درخت حرارتی را با فرآورده های روغنی نیز درمان کنید. پس از آن، چنین چوبی برای مدت طولانی به شما خدمت می کند و با ظاهر زیبای خود چشمان شما را به وجد می آورد. یکی دیگر از معایب، البته، هزینه چنین چوبی است، اما ما به شما در مورد فرصتی برای انجام خودتان گفته ایم که سود بسیار بیشتری خواهد داشت. چوب از دیرباز برای ساخت خانه ها استفاده می شده است، اما متأسفانه استحکام آن مانند بتن یا محصولات فلزی نیست. با گذشت زمان، چوب درمان نشده شروع به پوسیدگی می کند و هیچ کاری نمی توان در مورد آن انجام داد.

چوب ترمو دیوار

ارسال ترمووود به گیلان

ارسال ترمووود به گیلان این حال، اگر در مرحله اولیه، قبل از ساخت خانه، اجرا تراس چوب با دستان خود تحت عملیات حرارتی قرار گیرد، این بیشترین تأثیر مثبت را بر دوام در عملکرد سازه چوبی خواهد داشت. نحوه اجرای آن بر روی تجهیزات ویژه طراحی شده قبلاً توضیح داده شده است. عملیات حرارتی چوب با دستان خود بسیار دشوار است. این را از راه های گوناگون می توان انجام داد: “عمر” چوب را با استفاده از عوامل ضد عفونی کننده مختلف، روش های پرداخت و سوزاندن چوب افزایش دهید. برای پیری مصنوعی چوب چوب بدون درمان خاصی به سرعت پوسیده می شود، این یک واقعیت است. با این حال، می توانید با استفاده از مواد ضد عفونی کننده، عمر چوب را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

برای محاسبات ترمووود تبدیل متر به شاخه و شاخه به متر مربع به صفحه مورد نظر مراجعه فرمایید

امروزه راه های زیادی برای محافظت از چوب در برابر پوسیدگی وجود دارد، این روش رزین سازی و سوزاندن چوب و درمان با داروهای ضد عفونی کننده در برابر قارچ ها است. اگر در مورد سوزاندن و رزین سازی چوب صحبت کنیم، این روش ها به احتمال زیاد مربوط به روش های عامیانه نگهداری محصولات چوبی است. پخت چوب با مشعل دمنده یا مشعل گاز انجام می شود. با این حال، ابتدا چوب را کمی با آب مرطوب می کنند، سپس آن را تا زمانی که سطح آن قهوه ای به نظر برسد، آتش می زنند.

ترمو وود شمال

پس از پخته شدن چوب، رسوبات کربن روی چوب باید با برس فلزی تمیز شود. سوزاندن چوب جلوه چوب معمولی و “پیری” را می دهد. ترمووود در رشت گیلان مازندران لاهیجان فومن انزلی ساری کلاردشت سرخرود گرگان چالوس نوشهر متل قو رامسر بابل بابلسر رویان نور در عین حال، مواد به طور قابل اعتمادی از قارچ ها و ظاهر قالب برای مدت بسیار طولانی محافظت می شود. البته دستیابی به خواصی که چوب حرارتی کارخانه ای دارد از این طریق غیرممکن است، اما می توانید بدون داشتن تجهیزات خاصی تا حد امکان به آنها نزدیک شوید. همچنین می توان از چوب با مواد شیمیایی که مخصوص این اهداف طراحی شده اند محافظت کرد. روش های نگهداری چوب و ضد عفونی مدت طولانی است که خود را از بهترین طرف ثابت کرده اند. در حین محافظت از چوب، قسمت بیرونی آن با مواد چوب ترمو در مشهد محافظ مناسب برای آن درمان می شود.

چوب ترمو ارزان و با کیفیت برای شمال
ترمووود با کیفیت برای شمال

ترمووود در شمال ایران رشت

ترمووود در شمال ایران رشت همچنین مهم است که نگهدارنده چوب را می توان طراحی تراس بر روی یک سازه چوبی تمام شده که ساخته شده و در شرایط کار قرار دارد استفاده کرد. برای این، تیرهای باربر، سیاههها و سقف خانه، و همچنین بلوک های در و پنجره با یک ضد عفونی کننده از بیرون درمان می شوند. فروش ویژه چوب ترمو در شمال ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های رشت گرگان گیلان مازندران با کیفیت گرید A فیلم عملیات حرارتی چوب ترمووود یک ماده چوبی است که در معرض دمای (180 تا 230 درجه سانتیگراد) بدون استفاده از مواد شیمیایی قرار می گیرد. چنین درختی مستعد پوسیدگی، خشک شدن و ترک خوردن نیست.

عملکرد آزمایشگاه 30 درصد مزیت را نسبت به چوب معمولی نشان می دهد. از آنجایی که قیمت محصولات نهایی در بازار بسیار بالا است، بسیاری از کارشناسان و استادان خانه به فکر ساختن ترمووود با دست خود هستند. در فناوری، همه چیز بسیار ساده است، نکته اصلی رعایت تفاوت های ظریف است، در غیر این صورت می توانید همه چیز را خراب کنید. ابزار و مواد لازم برای ساخت ترمووود به موارد زیر نیاز دارید: چوب (مخروط‌ها ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر هستند؛ گرفتن آهک یا توس راحت‌تر است). فر (هرچه بیشتر بهتر)؛ یک ظرف حاوی آب (برای جلوگیری از اشتعال مواد در دمای بالا). همه چیز به هدف از ساخت ترمووود بستگی دارد.

ترمو وود شمال

اگر نیاز به ساخت یراق آلات کوچک دارید، یک اجاق معمولی آشپزخانه این کار را انجام می دهد. اگر می خواهید تخته های بلند را خشک کنید، به یک اجاق حرفه ای یا یک اجاق DIY مانند واگن مخزن راه آهن نیاز دارید. دستورالعمل گام به گام تولید دو گزینه تولید وجود دارد. اولی برای کسانی مناسب است که اجاق گاز مناسبی ندارند و نیازی به سوزاندن مقدار زیادی چوب ندارند. مورد دوم برای کسانی است که اجاق گاز کم و بیش مناسب برای این اهداف دارند.

در آب می جوشد قطعات را در یک گلدان، چوب ترمو در گیلان سطل یا بشکه بزرگ قرار دهید. به مقدار لازم آب بریزید. آتش بزنید (مهم است که حداکثر دما را حفظ کنید). اگر آب تبخیر شد، آب جوش را اضافه کنید. به مدت 2 ساعت بجوشانید. فاصله ها را بردارید آن را در روزنامه (چند لایه) بپیچید. آن را نزدیک منبع گرما قرار دهید. ظرف چند روز مواد فوق العاده ای دریافت خواهید کرد که دقیقاً نیازهای شما را برآورده می کند. احتراق کوره ابتدا باید از خشک بودن چوب مطمئن شوید.

تایل ترموود کف ترمووود در شمال ایران
ترمووود در شمال ایران

ارسال ترمووود به رشت

ارسال ترمووود به رشت که با مواد شیمیایی، رنگ یا لاک درمان نشود. ترمووود در رشت گیلان مازندران لاهیجان فومن انزلی ساری کلاردشت سرخرود گرگان چالوس نوشهر متل قو رامسر بابل بابلسر رویان نور فر را با دمای 200 درجه گرم کنید. جاهای خالی را روی توری سیمی قرار دهید که بهتر است در قسمت پایینی فر قرار گیرد (می توانید ابتدا کاغذ را بگذارید). یک کاسه آب روی آن قرار دهید. چوب را به مدت 2 ساعت در فر خشک کنید. بعد از 2 ساعت آب را به ظرف اضافه کنید. دما را تا 100 درجه کاهش دهید. نیم ساعت دیگر نگه دارید. چنین درختی برای مدت طولانی به شما خدمت می کند.

این کاملاً هر دمایی را تحمل می کند و نیازی به استفاده از معرف ندارد. چوب ترمووود طراحی و اجرا تراس اصلاح شده ای از چوب است که تحت دمای بالا قبل از خشک شدن و عملیات حرارتی قرار گرفته است (برای تغییر خواص آن بین 140 تا 270 درجه سانتیگراد، بسته به چگالی چوب). مدتهاست که مشخص شده است که چوب در معرض دمای بالا پایدارتر می شود. اما این پدیده تنها در سال های اخیر توسط دانشمندان مورد بررسی قرار گرفته و در نتیجه مصالح ساختمانی مانند چوب ترمووود پدید آمده است.

به بیان دقیق تر، این روش توسط فنلاندی ها ابداع شد که به عملیات حرارتی چوب بدون افزودنی های شیمیایی علاقه مند بودند. در حال حاضر این نوع چوب در کشورهای دیگر نیز موجود است. همچنین، چوب حرارتی از گونه‌های درختان محلی می‌تواند جایگزین چوب‌های استوایی بسیار بادوام‌تر مانند فروش ویژه چوب ترمو در شمال ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های رشت گرگان گیلان مازندران با کیفیت گرید A یا ساج شود. با این حال، هنگام استفاده از این مصالح ساختمانی، انجام آن بدون شیمی غیرممکن است. چوب با وجود عملیات حرارتی خاکستری می شود، بنابراین، اگر می خواهید به رنگ نجیب دست یابید، باید با بازدارنده های شیمیایی از اشعه ماوراء بنفش محافظت شود.

ترمووود برای کلبه شمال کشور
چوب ترمووود برای ساخت کلبه چوبی شمال

ارسال چوب ترمو به رشت

ارسال چوب ترمو به رشت در محفظه های خشک کن چوب به مدت چند ساعت تا دمای بالای 200 درجه سانتیگراد گرم می شود. در عین حال، سلولز (گزیلوز) تا حدی می سوزد و کیفیت چوب تغییر می کند. رطوبت متعادل کمتری دارد و به دلیل فرآیند “کاراملی شدن” تیره تر می شود. کیفیت داخلی چوب نیز تغییر می کند. بنابراین در برش ها و سوراخ ها هم رنگ و هم استحکام یکسانی دارد. رزین به طور کامل از مخروطیان دفع می شود. عملیات حرارتی همراه با آب منجر به هیدرولیز اجزای مختلف چوب می شود. روش های شناخته شده در حال حاضر برای تولید ترمووود را می توان به چهار گروه تقسیم کرد: 1. تصفیه بخار تک مرحله ای … در این مورد از واحدهایی مانند محفظه های خشک کن استفاده می شود که بخار پس از بارگیری مواد در آنجا تامین می شود. تمام کاربرد های چوب ترمو

در عین حال، میزان اکسیژن هوای این تأسیسات به 3.5٪ کاهش می یابد که باعث کاهش اکسیداسیون (سوختن) چوب در دمای 150-200 درجه سانتیگراد می شود. کل زمان پردازش هنگام پردازش چوب از پیش خشک شده حدود سه روز است. امکان فرآوری مواد اولیه نیز وجود دارد، اما در این حالت با در نظر گرفتن زمان واقعی خشک شدن، زمان فرآوری بیشتر خواهد بود. 2. پردازش چند مرحله ای … چوب مرطوب با بخار اشباع یا آب (فرایند پخت) در دمای 150-200 درجه سانتیگراد به مدت 4-5 ساعت درمان می شود. فروش ویژه چوب ترمو در شمال ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های رشت گرگان گیلان مازندران با کیفیت گرید A خود این فرآیند در یک ظرف بسته و تحت فشار حداکثر 1.6 مگاپاسکال انجام می شود. سپس چوب به مدت 3-4 روز در محفظه خشک می شود تا رطوبت نهایی آن (تقریباً 10%) باشد. در مرحله سخت شدن، چوب دوباره تا دمای 170-190 درجه سانتیگراد به مدت 14-16 ساعت گرم می شود.

ترمووود دیوار

ترمووود در شمال ایران لاهیجان

ترمووود در شمال ایران لاهیجان فرآوری روغن داغ. چوب خشک در روغن نباتی خیس می شود اجرا روف گاردن و به آرامی تا 180-220 درجه سانتیگراد گرم می شود. مدت زمان این درمان 2-4 ساعت است. در این حالت روغن قابل تنظیم که بستگی به اندازه ماده (سطح) دارد نیز جذب چوب می شود. مدت زمان عمل حدود یک روز است. 4. تصفیه در محیط گاز بی اثر. این فرآیند به عنوان اصلاح یا همانطور که در روسیه آن را اصلاح می‌کنند (نباید با اصلاح اشتباه گرفته شود) شناخته می‌شود.

در این حالت، چوب به جای بخار آب یا روغن در یک جو نیتروژن با محتوای اکسیژن تا 2٪ در فشار بالا پردازش می شود. ترمووود در رشت گیلان مازندران لاهیجان فومن انزلی ساری کلاردشت سرخرود گرگان چالوس نوشهر متل قو رامسر بابل بابلسر رویان نور . اولین و مهم ترین کیفیتی که ترمووود دارد، پایداری ابعادی آن است … این ویژگی به این دلیل است که هیچ عامل خارجی نمی تواند روی این موضوع تأثیر بگذارد که چوب حرارتی شما ظاهر خود را از دست بدهد. همانطور که می دانید چوب طبیعی در اثر رطوبت تغییر شکل می دهد، اما چوب ترمووود اینطور نیست.

این به این دلیل است که ترمووود عملاً رطوبت تعادلی صفر دارد و توانایی جذب بخار آب در فروش ویژه چوب ترمو در شمال ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های رشت گرگان گیلان مازندران با کیفیت گرید A نیز به صفر می‌رسد. 2. یکی دیگر از ویژگی های مهم ترمووود – افزایش استحکام و دوام … به لطف عملیات حرارتی، عمر تخته ها بیش از 20 برابر شده است! چنین دگردیسی شگفت انگیزی به دلیل تجزیه مواد پلی ساکارید در درخت زمانی است که درخت در معرض دمای بالا قرار می گیرد! در نتیجه، چوب بالاترین ویژگی های محافظتی را به دست می آورد که امکان ظهور “قارچ”، قالب یا حشرات را کاملاً از بین می برد. 3. افزایش مقاومت ترمووود در برابر آتش ، برخلاف چوب طبیعی، همه ما می دانیم که چوب طبیعی فورا می درخشد.

چوب ترمو برای پله ویلا
ترمووود برای پله ویلا

ارسال ترمووود به لاهیجان

ارسال ترمووود به لاهیجان طبیعتا این یکی از منفی ترین صفات اوست. از طرف دیگر ترمووود به لطف فرآیند اصلاح، خطر آتش سوزی را بسیار کمتر کاهش داده است. این کیفیت فروش ویژه چوب ترمو در شمال ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های رشت گرگان گیلان مازندران با کیفیت گرید A البته تضمین مهمی برای آرامش شماست. 4. ترمووود پتانسیل زیبایی شناختی بالایی دارد که عامل مهمی برای اصالت و زیبایی طرح است و پس از اصلاح، ترمووود از نظر ساختار شبیه گونه های درختان نجیب استوایی می شود. اما خرید مواد تکمیل شده از درختان استوایی در روسیه تقریبا غیرممکن است، آنها ناکافی هستند و هزینه زیادی دارند، اما چوب حرارتی، با وجود کیفیت برجسته و بالا، در دسترس اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان است. ترمووال

یکی دیگر از جزئیات مهم این است که چوب ترمووود که از نظر خواص زیبایی از دوام گونه های چوب استوایی برخوردار است، از آنها پیشی می گیرد. به طور خلاصه، ترمووود در سطح بالاتری قرار دارد در حالی که پایین تر از گونه های نخبه چوب استوایی است. کاربرد ترمووود امکانات استفاده از ترمووود به خواص خاصی که پس از اصلاح به دست می آورد بستگی دارد. هر تولید کننده به طور مستقل بخش های بازاری را که می تواند با محصول خود پر شود را تعیین می کند.

چوب ترمو سقف ترمووود در شمال ایران
ترمووود در شمال ایران

به طور معمول، چوب ترمووود در مناطق تولید زیر استفاده می شود: ساخت و پوشش منازل، نمای سایدینگ منازل و ساختمان ها، دکوراسیون خارجی نما؛ دکوراسیون داخلی و دکوراسیون ساختمان ها; تکمیل سونا، حمام، استخر، حمام، اسکله، پل و سایر اشیاء در تماس مستقیم با آب؛ تولید مبلمان، قطعات و آلات موسیقی؛ ساخت در، پنجره و سایر عناصر ساختاری که ثبات هندسه محصول مهم است. تولید کفپوش (پارکت، تخته پارکت، فریز، تخته کف) شامل کف چند رنگ و گرم.

ساخت تراس، ایوان، آلاچیق، سازه باغ، نرده، زمین بازی؛ کشتی سازی و کشتی سازی (کف عرشه، دکوراسیون داخلی، مبلمان)؛ هرگونه راه حل طراحی، ترمیم (باند، قرنیز، آستانه پنجره، تخته و کاشی برای حمام و آشپزخانه، سینک جامد جامد، وان حمام، عناصر طراحی منظر). ترمووود در رشت گیلان مازندران لاهیجان فومن انزلی ساری کلاردشت سرخرود گرگان چالوس نوشهر متل قو رامسر بابل بابلسر رویان نور  . تغییر رنگ در اثر اشعه ماوراء بنفش. با قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید، چوب معمولی و چوب ترمووود به تدریج خاکستری می شوند.

چوب ترمو نما ترمووود در شمال ایران
ترمووود در شمال ایران

ترسال ترمووود به شمال ایران از تهران

ترسال ترمووود به شمال ایران از تهران قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور مستقیم خورشید ممکن است باعث ایجاد ترک های کوچک و تغییر رنگ شود. برای جلوگیری از این امر، استفاده از عوامل سطحی رنگدانه برای لاک زدن، رنگ آمیزی و محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش توصیه می شود. 2. بوی چوب ترمووود … طراحی و اجرا روف گاردن در فرآیند هر یک از گزینه های اصلاح حرارتی چوب، اجزای فرار، رزین ها و مانند آن از آن تقطیر می شود. در همان زمان، تعدادی دیگر از ترکیبات شیمیایی به راحتی فرار تشکیل می شود. ناخوشایندترین آنها فورفورال و سرکه چوب هستند. هر چه دمای اصلاح (سطح اصلاح) بیشتر باشد، این اجزا بیشتر در چوب تشکیل شده و یافت می شوند.

این ترکیبات شیمیایی به راحتی از آن دور می شوند. اما این نیاز به پردازش اضافی پس از قرار گرفتن در معرض یا اصلاح در اتاق های تهویه شده دارد. 3. معایب ترمووود عبارتند از: افزایش شکنندگی که استفاده از چوب ترمووود را به عنوان ماده ای برای ساخت سازه های باربر نامطلوب می کند. بنابراین، هنگام برش مواد، برای جلوگیری از بریدگی، به ماشین های پرسرعت با دیسک هایی با دندانه های کاربید تیز شده نیاز است. همین الزامات برای تجهیزات سنگ زنی و سنگ زنی اعمال می شود. رنگ کابینت پلی اورتان

همچنین دفن چوب ترمووود در زمین توصیه نمی شود زیرا تاکنون هیچ فناوری عملیات حرارتی ایجاد نشده است که امکان استفاده موثر از مواد در تماس با زمین را فراهم کند. اختراعات و مجوزهای ترمووود 1. ترمووود تکنولوژی فنلاند … توسعه دهندگان و تولید کنندگان تجهیزات شرکت های فنلاندی فروش ویژه چوب ترمو در شمال ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های رشت گرگان گیلان مازندران با کیفیت گرید A، شرکت ایتالیایی ترمووود در رشت گیلان مازندران لاهیجان فومن انزلی ساری کلاردشت سرخرود گرگان چالوس نوشهر متل قو رامسر بابل بابلسر رویان نور ، شرکت فرانسوی BCI-MBS (تکنولوژی Le Bois Perduur) هستند. ویژگی آنها این است که حرارت چوب در یک فضای محافظ بخار آب در دمای 185-212 درجه سانتیگراد انجام می شود. کارخانه های اصلی تولید ترمووود فقط با چنین تجهیزاتی ارائه می شوند.

ترمووود برای پله ویلا
چوب ترمو برای پله ویلا شمال

ارسال ترمووود به شمال کشور از کارخانه تولیدی

ارسال ترمووود به چوب ترمو ایرانی شمال کشور از کارخانه تولیدی تکنولوژی هلندی فروش ویژه چوب ترمو در شمال ایران ارسال ترمووود بسته بندی شده از کارخانه تولید ترموود به شهر های رشت گرگان گیلان مازندران با کیفیت گرید A می باشد. ویژگی آن ترمومدیکاسیون چوب با هیدروترمولیز چرخه ای (هیدرولیز حرارتی) در دمای 160-190 درجه سانتی گراد است. 3. فن آوری فرانسوی تصحیح ، که گاهی اوقات فن آوری تثبیت بخار نامیده می شود. توسعه دهنده فناوری موسسه معدن در سنت اتین است، سازنده تجهیزات شرکت REI در همان شهر است. اصلاح حرارتی خود در محیطی از بخار آب غیر اشباع در دمای 220-250 درجه سانتیگراد انجام می شود.

گیلان مازندران رشت گرگان به طور فعال اتاق های صاف کننده چوب را با حجم بار 1.5 تا 8 متر مکعب معرفی می کند. 4-تکنولوژی آلمانی مبتنی بر خشک کردن چوب در مواد آلی مایع در این فناوری از روغن های گیاهی مختلف (بزرک، آفتابگردان، کلزا و …) به عنوان محیط حفاظتی استفاده می شود و خود عملیات حرارتی در چهار رژیم دمایی انجام می شود. . 5. در سایر کشورهای اروپایی، کانادا، اوکراین و فدراسیون روسیه، چندین فناوری عملیات حرارتی نزدیک به فناوری های فوق اعمال شده است.

پرگولا گرگان ترمووود در شمال ایران
ترمووود در شمال ایران

فرآیند تهیه چوب ترمووود را می توان به مراحل زیر تقسیم کرد: خشک کردن در دمای بالا، افزایش دمای اتاق به 130-150 درجه سانتیگراد و کاهش رطوبت تقریباً به صفر. سپس دما در محفظه و بر این اساس خود چوب در محیط بخار آب اشباع به 200-240 درجه سانتیگراد افزایش می یابد. در این حالت یک فشار اضافی جزئی در محفظه نسبت به جو ایجاد می شود. در این مرحله به درخت خواص و رنگ خاصی داده می شود، یعنی. یک ماده جدید به دست آمد – یک درخت حرارتی. علاوه بر این، دما کاهش می یابد و رطوبت چوب به 4-6٪ می رسد. عنوان: آشپزخانه

کانال you tube شرکت معماریکا

21 دیدگاه دربارهٔ «ترمووود در شمال ایران ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی»

 1. بازتاب: روف گاردن ساده ⋆ معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: چوب ترمو در خوزستان ⋆ فروش ترمووود ود ایرانی ارزان قیمت به خوزستان ⋆ 09126283243

 3. بازتاب: ترمووود چوب ⋆ معماریکا 09126283243

 4. بازتاب: فروش چوب ترموود در تهران ⋆ معماریکا 09126283243 فروش چوب ترمو با کیفیت

 5. بازتاب: قیمت نصب چوب ترمو در سال 1401 هزینه اجرت نصاب ترمووود برای اجرا - معماریکا

 6. بازتاب: روف گاردن ایرانی | معماریکا

 7. بازتاب: ضد عفونی چوب ترمو | معماریکا

 8. بازتاب: نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمووود | معماریکا

 9. بازتاب: تولید ترمووود | معماریکا

 10. بازتاب: چوب ترمو در گیلان فروش ترمووود ود ایرانی ارزان قیمت به گیلان | معماریکا

 11. بازتاب: چوب ترمو در بندرعباس ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی | معماریکا

 12. بازتاب: چوب ترمو شیراز | قیمت ترموود شهرکرد | فروش ویژه ترمووود | 09126283243

 13. بازتاب: چوب ترمو در کرمان ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی | معماریکا

 14. بازتاب: مزایا و معایب کفپوش چوبی | معماریکا

 15. علیرضا مرادخانی

  فروشگاه فروش چوب ترمو برای خرید ترمووود یا دریافت لیست قیمت ترموود ایرانی ارزان شما در مازندران کجا هست؟

  1. برای خرید چوب ترمو در مازندران شهر های شمالی ایران از کارخانه تهران هم به صورت حضوری هم به صورت آنلاین می توانید لیست قیمت چوب ترمو در مازندران را دریافت کنید

  1. شما برای دریافت لیست قیمت ترمووود همکاری اطلاعات شرکت به شماره تماس 09121723709 ارسال کنید با شما تماس حاصل می شود

 16. جمشید ولدبیگی

  هم کیفیت چوب بالا بود هم رنگ
  چون تو مناطق شمال بارندگی و رطوبت بالاست کیفیت رنگ محافظ خیلی مهمه ازتون متشکرم بعد از ۲ ساله که هنوز به مشکل نخوردم واقعا عالی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *