معماریکا

ترمووود

پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی

پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی

تصور یک خانه روستایی مدرن بدون یک منطقه تفریحی دشوار است که مرکز آن در بیشتر موارد یک پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی دنج است که به شما امکان می دهد هم با یک شرکت پر سر و صدا و هم با یک حلقه خانوادگی آرام استراحت کنید. امروزه، پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی های کشور با ده ها، اگر نه صدها نسخه، پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی با ترمووود برای روف گاردن ویلا در تهران شمال ساخت پرگولا آماده یراق پرگولا چوب ترمو وود پرگولا نه تنها در مواد ساخت، بلکه در ابعاد و پیکربندی کلی نیز متفاوت هستند. در عین حال، انتخاب یک آلاچیق باید بسیار با دقت مورد بررسی قرار گیرد، زیرا راحتی عملکرد آن تا حد زیادی به این بستگی دارد. پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده
هنگام انتخاب آلاچیق به چه نکاتی توجه می شود؟

پرگولا چوبی

⦁ موقعیت مکانی که بر اساس آن می توان بسته (با محافظ باد) یا نوع باز باشد
⦁ ظرفیت یعنی تعداد افرادی که می توانند آن را در خود جای دهند که صرفاً به تمایل یک مالک خاص بستگی دارد
⦁ مواد تولیدی: آجر فلزی یا چوبی
⦁ تنظیمات سقف و چیدمان داخلی، که به ویژگی های ساختاری و شکل بستگی دارد

درک این نکته مهم است که هر پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی در هوای آزاد قرار دارد و بنابراین در معرض اثرات تهاجمی نور مستقیم خورشید (گرمایش)، بارش (باران، برف، تگرگ) و همچنین دمای پایین هوا در زمستان قرار دارد. بر این اساس، اطمینان از مقاومت آن در برابر عوامل محیطی تهاجمی، از جمله تندبادهای شدید باد، بسیار مهم است که برای آن باید از مواد بادوام و مقاوم در برابر سایش ساخته شود.طراحی – مراحل ساخت.

این اشتباه است که باور کنیم ساخت آلاچیق آسان است، زیرا مانند هر سازه دیگری نیاز به محاسبه بار روی پی و تکیه گاه های باربر، مشخصات مصالح و حجم آنها و آگاهی از توالی دارد. در انجام کلیه کارها نیز ضروری است. فقط در این مورد، صاحبان می توانند مطمئن باشند که آلاچیق آنها در برابر بارهای باد و بارندگی مقاومت می کند و قدرت، عملکرد و جذابیت زیبایی شناختی خود را برای مدت طولانی حفظ می کند. ایده طراحی باغ تراس اجرای تراس سبز

پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی

پرگولا مناسب محوطه سازی ویلا با ترمووود

اولین چیزی که باید تصمیم بگیرید مواد ساخت است، زیرا نه تنها زیبایی، بلکه ویژگی های ساخت پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی نیز تا حد زیادی به این بستگی دارد. برای انتخاب آگاهانه، آشنایی با ویژگی های آلاچیق های ساخته شده از مصالح ساختمانی مختلف مفید خواهد بود:

1. فلز. آنها از گوشه های فلزی، پروفیل یا لوله گرد و تخته راه راه / پلی کربنات که به عنوان سقف استفاده می شود ساخته شده اند. این طرح عظیم به نظر نمی رسد، اما سبک است، بنابراین به خوبی در طراحی منظره، ترکیب شده با اجزای سنگ، آجر و شیشه قرار می گیرد. اغلب، پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی با ترمووود برای روف گاردن ویلا در تهران شمال ساخت پرگولا آماده یراق پرگولا چوب ترمو وود پرگولا آلاچیق های فلزی علاوه بر این با عناصر جعلی تزئین می شوند، که به آلاچیق انحصاری و منحصر به فرد می بخشد.

2. چوبی. آنها معمولاً از چوب ساخته می شوند که باید به خوبی خشک شده و دارای درجه مناسب (1 یا 2) با حداقل تعداد گره باشد. چنین آلاچیق هایی سبک وزن هستند، بنابراین یک پایه شمع سبک به عنوان پایه مناسب است، که به طور کلی هزینه کار ساخت و ساز را کاهش می دهد. آنها را می توان در هر زمان از سال نصب کرد، زیرا آنها نیازی به استفاده از ملات ماسه سیمان ندارند.

3. سنگ. آنها از آجر یا بلوک ساخته شده اند، بنابراین مانند یک ساختار سرمایه به نظر می رسند. قیمت آلاچیق یک پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی بسته برای دادن نه تنها در تابستان، بلکه در بهار و پاییز نیز قابل استفاده است، زیرا با لعاب PVC به طور قابل اعتمادی از سرما محافظت می شود. از نظر ساختاری، آن را شبیه یک خانه کوچک است، بنابراین تخته راه راه یا کاشی های فلزی در اینجا به عنوان سقف استفاده می شود.

بیشتر اوقات می توانید یک آلاچیق چوبی پیدا کنید ، زیرا این ماده برای ساخت ساختمان های سبک طراحی شده برای استراحت با دوستان و اقوام مناسب است. علاوه بر این، خرطومی های ساخته شده از چوب طبیعی می توانند اشکال مختلفی داشته باشند، نه محدود به گزینه های سنتی مربع و مستطیل، به طوری که مشتری می تواند مدلی را سفارش دهد که کاملاً خواسته او را برآورده کند.

هنگام طراحی، آنها ویژگی های یک جهت معماری خاص و سبک مورد نظر را در نظر می گیرند، که به شما امکان می دهد ساختمان را به طور هماهنگ در فضای یک خانه روستایی قرار دهید. محبوب ترین سبک های کلاسیک انگلیسی، پروونس، کانتری (روستیک)، اسکاندیناوی و ژاپنی است. در مورد ابعاد کلی، طراحان پارامترهای زیر را در مورد وابستگی منطقه به تعداد احتمالی افراد در داخل در نظر می گیرند: آلاچیق چوبی آماده

پرگولا چوبی

⦁ 2×2 متر (2 نفر، داخل میز وجود ندارد)
⦁ 2×3 متر (3-4 نفر)
⦁ 3×3 / 3×5 متر (4-5 نفر و امکان قرار دادن داخل باربیکیو)
⦁ 3×6 متر (6 نفر)
⦁ 4×4 متر و بالاتر (10 نفر یا بیشتر)

بیشتر اوقات ، یک پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی برای اقامتگاه تابستانی ساخته شده از چوب در اندازه های 3×6 متر ساخته می شود که برای یک سرگرمی دلپذیر با دوستان خود و همچنین پختن کباب و کباب کافی است. بسیاری از آلاچیق‌های مدرن بر اساس طرح‌های استاندارد طراحی می‌شوند که در آن تمام پارامترهای لازم از ارتفاع سقف گرفته تا نیمکت‌ها و میزها قبلاً محاسبه شده است. در عین حال، بنا به درخواست مشتری، می توان اضافات و تغییراتی را در هر پروژه استاندارد ایجاد کرد که امکان در نظر گرفتن ترجیحات شخصی مالکان را فراهم می کند.ویژگی های ساخت یک آلاچیق چوبی در کلبه تابستانی آنها آلاچیق

پس از تدوین و تصویب پروژه، تیم سازندگان اقدام به ساخت مستقیم آلاچیق در تاسیسات می کنند که تمامی مصالح ساختمانی لازم برای آن پیش خرید و به آن تحویل داده می شود. در زیر ما روند مرحله ای ساخت آلاچیق از چوب کلاس اقتصادی را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد که به شما امکان می دهد کل روند را بهتر درک کنید.
آماده سازی سایت و پی ریزی

پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی

پرگولا مناسب باغ با چوب ترمو

هرگونه ساخت و ساز پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی  برای اقامتگاه تابستانی با انتخاب یک مکان مناسب آغاز می شود که باید به طور قابل اعتماد از چشمان کنجکاو محافظت شود تا صاحبان بتوانند آزادانه و به طور طبیعی استراحت کنند. اگر آلاچیق بزرگ و با باربیکیو باشد، یک تخته یکپارچه یا یک پایه نوار ساخته می شود، که برای آن یک ترانشه در سراسر محیط حفر می شود، با عمق کمتر از سطح انجماد خاک در زمستان. قیمت ترمووود

در موارد دیگر، می توانید با یک پایه ستونی شمع یا سبک که در مدت زمان کوتاهی ساخته می شود، از پس آن برآیید. با چنین پایه ای، برای اتصال تمام عناصر به یکدیگر، تسمه پایینی با استفاده از میله های مربع با مقطع حداقل 100 میلی متر انجام می شود. یک ماده عایق رطوبتی به شکل نمد سقفی بین ستون های بتنی و اجزای تسمه گذاشته می شود.
قفسه های نصب و تریم بالا.

پرگولا چوبی

در مرحله بعد، نصب قفسه های عمودی به ارتفاع 2400 میلی متر که به عنوان تکیه گاه های باربر و کل قاب آلاچیق آینده عمل می کنند، انجام می شود. چسباندن به اجزای تریم پایین با استفاده از گوشه های فولادی انجام می شود و در حین اجرای کار، پست ها دقیقاً مطابق با سطح تنظیم می شوند. پس از آن، تریم بالایی نصب می شود، که به طور مشابه با پایین انجام می شود، و در نتیجه یک قاب یکپارچه و مقاوم در برابر بار ایجاد می شود.
نصب کف قیمت رنگ ترمووود

به منظور جلوگیری از رطوبت زیاد، یک لایه خاک به ضخامت 10 سانتی متر از زیر قاب پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی برداشته می شود و پس از آن این محل با شن ریز پوشانده می شود که به شما امکان می دهد زهکشی خوبی ایجاد کنید. به عنوان روکش از یک تخته معمولی با ضخامت حداقل 40 میلی متر استفاده می شود و قبل از قرار دادن آن در قسمت زیرین باید با ترکیبات ضد قارچی درمان شده و رنگ آمیزی شود. پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی با ترمووود برای روف گاردن ویلا در تهران شمال ساخت پرگولا آماده یراق پرگولا چوب ترمو وود پرگولا چسباندن تخته ها به قفسه های عرضی با استفاده از پیچ های خودکف سخت شده با اندازه مورد نیاز انجام می شود.
نصب سقف

پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی

پرگولا مناسب باغ با ترمووود

مرحله نهایی در ساخت پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی نصب یک سیستم خرپایی و سقف است که در آن کاشی های فلزی، تخته راه راه، اوندولین یا کاشی های تخت قیر نرم می توانند به عنوان یک ماده محافظ عمل کنند. انتخاب این یا آن ماده با تصمیم طراحی و قیمتی که مشتری حاضر است برای آن بپردازد تعیین می شود.

نباید فراموش کنیم که هر پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی باز برای کلبه های تابستانی باید نیمکت و یک میز در داخل داشته باشد تا مردم بتوانند آزادانه برای استراحت و ارتباط در اینجا بنشینند. علاوه بر این، برای زیباتر جلوه دادن آلاچیق، بسیاری از صاحبان عناصر اضافی را به شکل جعبه، زیور آلات حک شده، نرده، نرده و غیره سفارش می دهند.
طراحی و ساخت آلاچیق های چوبی طراحی و اجرا تراس

اگر شما نیاز به خرید یک آلاچیق برای اقامتگاه تابستانی ارزان دارید، لطفا با شرکت ما که سال هاست خدمات ساخت و ساز در منطقه مسکو ارائه می دهد، تماس بگیرید. ما فقط بهترین راه حل ها را ارائه می دهیم، زیرا کارکنان ما فقط طراحان واجد شرایطی را استخدام می کنند که آماده توسعه پروژه های زیبای درختان با پیکربندی ها و اندازه های مختلف هستند.

با مراجعه به ما، شما یک فرصت عالی برای سفارش سازه های چوبی از سازنده به دست می آورید که مزایای خاص خود را دارد. استادان با تجربه عملی گسترده، آلاچیق های باز و لعاب دار، با و بدون باربیکیو، طراحی شده برای تابستان و زمستان می سازند. فقط در اینجا می توانید به طور سودآور یک آلاچیق را برای یک خانه تابستانی به صورت کلید در دست سفارش دهید ، که بسیار راحت است ، زیرا مشتری را از نیاز به خرید و تحویل مصالح ساختمانی به سایت نجات می دهد.

سقف پاسیو چوبی

همه خدمات به صورت رسمی ارائه می شود، بنابراین هر یک از مشتریان ما از حمایت قانونی کامل برخوردار می شوند. پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی با ترمووود برای روف گاردن ویلا در تهران شمال ساخت پرگولا آماده یراق پرگولا چوب ترمو وود پرگولا با مراجعه به ما، می توانید مطمئن باشید که آلاچیق مطابق با کلیه الزامات استانداردها و مقررات ساختمانی ساخته خواهد شد. طراحی و اجرا روف گاردن

مزایای معماریکا

1. بهترین طرح ها و بزرگترین انتخاب پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی ارزان قیمت. شرکت ما راه حل های استاندارد بسیاری را توسعه داده است، کاتالوگ شامل گزینه هایی از ساختمان های کوچک ساده تا ساختمان های بزرگ و راحت است. در صورت تمایل، هر یک از آنها را می توان به سلیقه و نیاز شما تغییر داد.
2. ساخت یک آلاچیق چوبی برای یک اقامتگاه تابستانی بیش از یک روز طول نمی کشد. اینها سازه های سبک و ساده ای هستند که می توان آنها را در هر جایی از حیاط خلوت بر روی پایه ای از پیش آماده شده برپا کرد.
3. قیمت مناسب. ما آلاچیق‌ها را ارزان می‌سازیم، هر کسی می‌تواند هزینه سفارش یک پروژه را داشته باشد.
4. تضمین کیفیت. ما مسئول کارمان هستیم. همکاری بر اساس قرارداد و بدون دریافت پیش پرداخت صورت می گیرد. مشتریان پول خود را به خطر نمی اندازند.
آیا نیاز به خرید یک آلاچیق چوبی ارزان دارید؟ با ما تماس بگیرید، ما بهترین پروژه را انتخاب می کنیم!

شما می توانید با تماس با شماره 8 495 5007161 یک آلاچیق برای اقامتگاه تابستانی سفارش دهید، مدیر به شما مشاوره می دهد و به تمام سوالات شما پاسخ می دهد.

کانال you tube شرکت معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *