معماریکا

لیست قیمت ترمووود لوناوود

لیست قیمت ترمووود لوناوود

لیست قیمت ترمووود لوناوود و ترمود،ترموود. Lunawood  قیمت چوب ترمو جنگل محل زیبایی و رمز و راز باستانی است – بی انتها است و در عین حال دائماً تغییر می کند ، ساکت اما پر از است زندگی برای آنهایی که جنگل را به زندگی خود سپرده اند ، منابع واقعی و پایدار را تقویت می کند.خرید چوب ترمو ارزان خرید چوب ترمو لوناوود

ترمووود

جنگل کیفیت را به زندگی مدرن می افزاید و زندگی را دم می کند به ساختمانها و خانه های مردم چوب بالا است انتخاب برای هر ماده ساخته شده توسط بشر.

این فقط مال ما نیست قدیمی ترین مصالح ساختمانی – ما معتقدیم که می تواند مصالح ساختمانی نیز باشد عملی ترین و مدرن ترین این عشق و درک ما برای جنگلی است که دارد ما را متخصص چوب کرد.

ما با انتخاب بهترین بهترین ماده اولیه از جنگل های شمال. از طریق فرایندی که به اندازه چوب طبیعی است خود ، ما آن را حتی بهتر می کنیم: با دوام تر ، بیشتر زیبا و با دوام.

پس از همه وجود ندارد آزمون استقامت از باران ، باد ، یخبندان و برف شمال – این برچسب کیفیت طبیعت است. به نظر می رسد معماران و سازندگان معاصر با این نظر موافق هستند با ما.

آنها و ما ، پایداری را بسیار مهم می دانند و معتقدند که مردم در هنگام هماهنگی با مواد طبیعی زندگی بهتر و سالم تری دارند. ما زیبایی چوب را می بینیم ، لمس آن دلپذیر است و به راحتی پیر می شود.

ضخامت ترمووود عرض ترمووود لیست قیمت ترمووود (متر مربع)
11 میلیمتر 92 میلیمتر 825/000 (تومان) گره پروانه
16 میلیمتر 92 میلیمتر 1/155/000 (تومان) گره پروانه
16 میلیمتر  118 میلیمتر 1/177/000 (تومان) گره پروانه
19 میلیمتر 92 میلیمتر 1/265/000 (تومان) گره پروانه
19 میلیمتر 118 میلیمتر 1/265/000 (تومان) گره پروانه
26 میلیمتر 92 میلیمتر 1/595/000 (تومان) گره پروانه
26 میلیمتر 118 میلیمتر 1/595/000 (تومان) گره پروانه
42 میلیمتر 42 میلیمتر 2/200/000 (تومان) گره پروانه
42 میلیمتر 92 میلیمتر 2/200/000 (تومان) گره پروانه
42 میلیمتر  140 میلیمتر 2/200/000 (تومان) گره پروانه

در همه چیز ما ساختن و انجام دادن ، هدف ما چیزی جز بازسازی ساختمان نیست ارتباط بین مردم و جنگل.

جنگل برای افرادی است که زندگی و آزادی را گرامی می دارند.

اینهایی که ادامه می دهند سخاوتمندانه پاداش می دهد مرزهای خود را تحت فشار قرار می دهند.

جنگل صندوق گنج است برای کسانی که تمایل به طراحی خلاقانه دارند. برای ما ، آن است گذشته ، حال و آینده است.

برای سفارش محصول و اطلاع از قیمت های به روز با ما تماس بگیرید

Oy Lunawood Ltd ، لیست قیمت چوب ترمو تاسیس شده در سال 2000 ، نوآورانه است در اصلاح حرارتی چوب پیشگام است. رشد کرده است به عنوان رهبر بازار جهانی تغییرات حرارتی شناخته شود چوب وضعیت شرکت بر اساس کیفیت آن است محصولات و ظرفیت تولید Oy Lunawood Ltd به سرعت رشد کرده و امروزه استخدام می کند 80 نفر در سه کارخانه تولید در Iisalmi ، Kaskinen و Joensuu با دفتر مدیریت و فروش در لاهتی در فنلاند. ظرفیت تولید سالانه افزایش یافته است به 105000 مترمکعب و این شرکت را به شماره یک تولید کننده ترمووود در جهان تبدیل کرده است.

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب ترمو لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب ترمو لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

لیست قیمت ترمووود لوناوود
قیمت ترموود لوناوود

وراردات مستقیم چوب ترمو فنلاندی لیست قیمت ترمووود لوناوود

لوناوود 94٪ محصولات خود را صادر می کند. این شرکت به محصولات با کیفیت بالا که فقط با خدمات شخصی و تخصصی آن مطابقت دارد افتخار می کند. شهرت آن به عنوان تولید کننده اصلی چوب اصلاح شده با حرارت است مبتنی بر نوآوری ، قابلیت اطمینان و همکاری اوه Lunawood Ltd با بهره گیری از یک روش عملیاتی کاملاً شامل مشتریان و شرکا ، امکان اشتراک دانش ، انتشار اخبار محصولات و یک شبکه ارتباطی قوی. با کیفیت بالا Lunawood Thermowood لیست قیمت چوب ترمو ایرانی و کامپوزیت پلاستیکی ترمووود (TWPC) از ماده خام. گونه های اصلی چوب اصلاح شده PEFC هستند صنوبر کاج اسکاتلندی و صنوبر نروژ که مطابق با شرایط خاص و دقیق ما درجه بندی می شوند. برای کاج اسکاتلندی ، فقط چوب قلب گره دار صدا است منشا از بالا ورود به سیستم برای محصولات ما مناسب است.

خواص و الزامات کیفیت صنوبر که ما هستیم استفاده در تولید نزدیک به کاج است. فنلاند – سرزمین هزاران دریاچه و جنگل. برای سالهای بی شماری ، آب و هوای شمال ایجاد شده است چوب طبیعی منحصر به فرد ، به آرامی رشد یافته. در لوناوود ما این ماده اولیه با کیفیت بالا را از نظر حرارتی اصلاح می کنیم به ترمووود ما چوب طبیعی را افزایش می دهیم خواص و ، در همان زمان ، احترام و حفظ محیط زیست.

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب ترمو لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب ترمو لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

همه چیز از جنگل های پایدار فنلاند شروع می شود. چوب شمال در شرایط سخت و سخت آب و هوایی رشد می کند که باعث رشد آرام درختان می شود. Lunawood دارای یک دانش عمیق چوب و احترام زیاد به مواد. فقط بهترین ماده اولیه – چوبی که با دقت انتخاب شده است – استفاده می شود. ترمووود با کیفیت برتر ما از چوب قلب گواهینامه PECF تولید می شود کاج و صنوبر اسکاندیناوی

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

مهارت برای کیفیت برتر Lunawood در اصلاح حرارت مدرن پیشگام است فرآیندها و محصولات. کارشناسان ما به طور مداوم کار می کنند برای توسعه بهترین روش ها و بهترین محصول کیفیت به نفع مشتریان ما است. ترمووود فرآیند تولید بسیار پیشرفته و تبحر دارد و به خصوصیات طبیعی چوب احترام می گذارد. فرایند تولید ثبت اختراع بر اساس تدریجی است اصلاح حرارتی چوب ، که در آن ماده شیمیایی است و خواص فیزیکی تغییر دائمی می کنند. جزئیات مربوط به هر صفحه با کیفیت کنترل می شود اصلاح حرارتی این فرآیند تنها از آن استفاده می کند بخار آب و گرما؛ هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی شود

قیمت لوناوود
قیمت ترموود لوناوود

حق بیمه طبیعی با ترکیب دانش طبیعت ، مواد چوبی و پایداری ، لوناوود متخصص در اصلاح مدرن چوب. الوار اصلاح شده حرارتی توسط Lunawood محصولی عالی برای ساخت پروژه در هر اندازه ، برای پوشش سطوح مختلف در هر دو است داخلی و خارجی ، برای تناسب با سبک های مختلف و برای تکمیل ساختمان با مواد دیگر ، مانند شیشه ، سیمان ، فولاد یا سنگ.لیست قیمت ترمووود لوناوود

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب ترمو لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب ترمو لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی قیمت چوب ترمو فنلاندی )

LUNAWOOD ترموود صدا خالصانه کاج اسکاندیناوی بسیاری دارد گره های پروانه ای ، که برداشت شدیدی از مواد طبیعی لوناوود استفاده می کند فقط صدای چوب گره خورده به اطمینان از کیفیت بالا از ما محصولات نهایی ما آن را طبیعی می نامیم لوکس. زنگ گرم مواد چوبی ترمووود به طور مداوم است همرنگ کنترل کیفیت باعث می شود که رنگ باقی بماند در داخل مقادیر خاص رنگ وقتی قهوه ای زیبا سایه مورد نظر برای حفظ است ، محصولات ترمووود نیاز دارند برای درمان سطح با روغن چوب یا مشابه آن.لیست قیمت ترمووود لوناوود

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/ترمو لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

بدون درمان ترمووود به دلیل خاکستری شدن اشعه ماورا بنفش سطح صاف ترمووود یک ماده عالی برای صنایع است برنامه ریزی سطح چوب برنامه ریزی شده به ویژه است صاف. سطح چوبی دارای یک پایان ظریف و لمس کردنش لذت بخش است چوب قلب محصولات برنامه ریزی شده Lunawood از چوب قلب ساخته شده است از کاج اسکاندیناوی دارای گواهینامه زیست محیطی. تنها بهترین ماده اولیه ، هسته سخت ورود به سیستم با دقت انتخاب شده است استفاده می شود. کلاس 2 با دوام LunaThermo-D متعلق به کلاس دوام دارای عمر مفید بیش از 30 سال است که مقاومت در برابر پوسیدگی است در نظر گرفته شده (BRE). به دلیل تجزیه همی سلولز (زنجیر قند) ، چوب دیگر حاوی مقدار کافی نیست مواد مغذی برای حمایت از قارچ ها. Lunawood برای موارد فوق مناسب است محلولهای زمینی و نه برای خاک یا آب مداوم مخاطب. محبوبیت ساختمان با چوب افزایش یافته است و به رشد خود ادامه می دهد.

لیست قیمت ترمووود لوناوود ارزان

Lunawood نیازهای مردم را تأمین می کند معماران و سازندگان در سراسر جهان. محصولات ما را می توان به عنوان چوب اره و محصولات ممتاز طرح دار و پروفیل دار خریداری کرد. مجموعه Lunawood گزینه های مختلفی را برای ایجاد سطوح مدرن چوبی ارائه می دهد. همه محصولات را می توان در داخل یا خارج از منزل ، داخل استفاده کرد هر اقلیمی اصلاح حرارتی Lunawood به خصوصیات طبیعی چوب احترام می گذارد. ماده اولیه پردازش می شود فقط با استفاده از گرما و بخار درون حرارت را گرم کنید محفظه اصلاح به آرامی تا دمای 212 درجه سانتیگراد افزایش می یابد.لیست قیمت ترمووود لوناوود طراحی تراس

چوب ترمو فنلاندی
قیمت ترموود فنلاندی

قیمت چوب ترمو فنلاندی لوناوود لیست قیمت ترمووود لوناوود

کل روند می تواند تا زمانی ادامه یابد 110 ساعت هنگامی که روند کامل است ، رطوبت درصد مواد در حدود 4-7٪ است. پایین آمده رطوبت تعادل به طور قابل توجهی افزایش می دهد ثبات ابعادی چوب ترمووود هوا است و مقاوم در برابر پوسیدگی ، بلکه غیر سمی و بدون رزین است. این به همین دلیل است که اصلاح حرارتی باعث شمالی شدن می شود چوب از بسیاری جهات یک ماده ساختمانی بهینه است.لیست قیمت ترمووود لوناوود

ترمووود یک انتخاب برجسته برای روکش های خارجی و نما است. دامنه محصول ما همچنین گسترده است تخته های روکش تولید شده با استفاده از لمینیت چسب فن آوری. به لطف اصلاح حرارتی و چسباندن ، ما قادر به ارائه صدای گره دار به عرض 210 میلی متر هستیم تخته های روکش با دوام با ابعاد برجسته ثبات. ترمووود به چوب نرم اسکاندیناوی اجازه می دهد برای استفاده موفقیت آمیز در شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب.

علاوه بر این ، تمام محصولات روکش ما دارای علامت CE مطابقت اروپا. 30 سال عمر مفید روکش خارجی LunaThermo-D بدون روکش می تواند فراهم کند 30 سال عمر مفید. این واقعیت بر اساس a است تعداد شرایط از جمله کیفیت کار در زمان نصب و قرار گرفتن در معرض روکش به آب و هوا از جمله مکان ، ارتفاع ، و طراحی. اگر پوشش داده شود ، عمر محصول ، LunaThermo-D 60 سال عمر مفید دارد – به شرطی که پوشش متناسب با توصیه های تولید کننده پوشش در مورد خدمات عمر محصول. کیفیت بصری با توجه به درجه حرارت بالا از درمان ترمووود فرآیند ، رزین از چوب برداشته می شود. این تضمین می کند یک کیفیت بصری بالا برای هر دو پوشش بدون پوشش و پوشش داده شده روکش های LunaThermo-D.لیست قیمت ترمووود لوناوود

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب ترمو لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/ترمو لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

رنگ چوب است تحت تأثیر دما و زمان درمان – درجه حرارت بالاتر است مانند همه چوب های نرم ، واریانس نیز رخ می دهد و علت آن است تراکم های مختلف هنگامی که LunaThermo-D در معرض قرار می گیرد با اشعه ماورا UV بنفش ، آن را به خاکستری نقره ای زیبا تبدیل می کند مگر اینکه محافظت شود توسط یک محافظ سطح رنگدانه.لیست قیمت ترمووود لوناوود

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب ترمو لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب ترمو لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی) طراحی و اجرا تراس

Lunawood به دلیل داشتن ماده ای برجسته در عرشه پایداری و دوام خصوصیات عایق بهبود یافته از آن زمان Lunawood را به یک گزینه عالی برای کف سازی تبدیل کنید این تغییرات گرما و سرما را متعادل می کند و ایجاد می کند لذت بردن از راه رفتن حتی وقتی پای برهنه است. لوناوود کف سازی بدون رزین و بدون سم ، سبک و آسان است نصب کنید رفع اشکال منحصر به فرد PROFIX Lunawood کلیپ نصب سریع و آسان عرشه را امکان پذیر می کند و ظاهری تمیز و ظریف بدون ایجاد می کند پیچ های قابل مشاهده این ماده زیست محیطی و فاقد مواد شیمیایی است راه حلی برای ایجاد تماس نهایی در هر فضای باز اطراف.

زیبا و بادوام محصولات دکینگ ما به صورت کارخانه ای نیز موجود است روغن کاری شده دو لایه روغن چوب رنگی در a استفاده می شود محیط کارخانه کنترل شده ایجاد یک پوشش یکنواخت و تن رنگ ثابت. محصول آماده است نصب شود و نیازی به پوشش فوری ندارد حفظ رنگ را ایمن کنید. علاوه بر این ، طیف محصولات ما عرشه گسترده ای را فراهم می کند تخته های تولید شده با استفاده از فناوری لمینیت چسب. ما قادر به ارائه صدای گره خورده به عرض 210 میلی متر هستیم تخته های عرشه با نصب پنهان PROFIX به دلیل گرمایی اصلاح و چسباندن. ثبات ابعادی و قدرت خمش فوق العاده خوب است.لیست قیمت ترمووود لوناوود

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب ترمو لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

ترمووود فنلاند
چوب ترمو فنلاندی

چوب ترمو فنلاندی لوناوود

lunawood Thermowood ماده اولیه عالی برای پردازش بیشتر در مصارف صنعتی. بسیار عالی است مواد برای درب های داخلی و خارجی ، پنجره ها و مبلمان. با توجه به دوام و توانایی آن در حفظ شکل و اندازه های اصلی ، Lunawood ترمووود می تواند شرایط بسیار طاقت فرسایی را تحمل کند. سایر خصوصیات بهبود یافته مانند عایق بندی بهتر ظرفیت یا واقعیتی که لوناوود ندارد هر نوع ماده شیمیایی مطمئناً از نظر صنعتی سودمند و مهم است. شما می توانید انتخاب کنید ترمووود خشن یا تراش خورده در کاج و صنوبر ، در چندین بعد مختلف.لیست قیمت ترمووود لوناوود

در پروژه های ساختمانی باید اعتماد به نفس داشته باشید در مواد استفاده شده پلاستیک ترموود Lunawood کامپوزیت (TWPC) پایدارترین کامپوزیت چوب است عرشه موجود در بازار. خودش را نگه می دارد در برابر تغییرات دما بهتر از هر چیز دیگری مواد کامپوزیت. تغییر طول طبیعی است فقط 1 میلی متر بر متر در شرایطی که دما باشد در دمای 50 درجه سانتیگراد در نوسان است. این همان چیزی است که ما آن را پایدار می نامیم! TWPC یک انتخاب برجسته برای عرشه ها و باغات است هم فضای خصوصی و هم فضای عمومی.لیست قیمت ترمووود لوناوود طراحی و اجرا روف گاردن

خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب ترمو لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

بسیار مقاوم است به تمام شرایط آب و هوایی به دلیل خرابی همی سلولز (زنجیره های قندی) ، الیاف ترمووود دیگر حاوی مواد مغذی کافی برای پشتیبانی نیست قارچ های پوسیدگی آور. الیاف ترمووود مورد استفاده در فرآیند تولید کامپوزیت یک محصول جانبی است از تولید ترمووود خودمان و بیش از 60٪ از مواد ترمووود است. کامپوزیت Lunawood فاقد پی وی سی است ، غیر سمی است و محل برش می تواند بسوزد یا بازیافت به عنوان ضایعات چوب (قوانین محلی خود را در اینجا بررسی کنید بازیافت).لیست قیمت ترمووود لوناوود

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب ترمو لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب ترمو لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

Lunawood
قیمت ترمووود فنلاندی

فروش ویژه چوب ترمو لوناوود لیست قیمت ترمووود لوناوود

کامپوزیت پلاستیکی Lunawood Thermowood در دو ابعاد عرشه: 26 140 140 میلی متر و اضافی قوی 42 200 200 میلی متر در Luna TWPC 42 200 200 ما استفاده می کنیم پلاستیک بازیافتی (حدود 20٪ سهم) ، که واقعاً یک است مشخصه اقدامات ما هنگام تلاش برای انجام همه کارها به پایدارترین راه شیک مسواک زده یا صاف سطوح به رنگ خاکستری نقره ای ، خاکستری گرافیت و قهوه ای موکا به تزئینات یک پایان مدرن می دهد

دو کلاس درمان حرارتی Lunawood دو کلاس اصلاح حرارتی استاندارد ، LunaThermo-S و LunaThermo-D تولید می کند. تفاوت بین مراکز کلاسها در متفاوت است دمای عملیات حرارتی. LunaThermo-S LunaThermo-S ، جایی که S مخفف ثبات است ، دارای یک سایه جذاب قهوه ای روشن و ثبات است بسیار بهبود یافته با حرارت خفیف تر (190 درجه سانتیگراد) تحت عملیات حرارتی قرار می گیرد.لیست قیمت ترمووود لوناوود

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب ترمو لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب ترمو لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

محصولات LunaThermo-S مناسب هستند به طور عمده برای برنامه های داخلی ، اما همچنین می تواند در استفاده شود مناطق محافظت شده در فضای باز نیز هست. LunaThermo-D LunaThermo-D ، جایی که D مخفف دوام است ، دارای آن است تن قهوه ای تیره تر دوام و پایداری آن بسیار زیاد است به طور قابل توجهی بهبود یافته است. LunaThermo-D از نظر حرارتی است اصلاح شده با استفاده از دمای بالاتر (212 درجه سانتیگراد) و مجراهای تولیدی برای استفاده در محیط داخلی و داخلی مناسب هستند.لیست قیمت ترمووود لوناوود

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب ترمو لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب ترمو لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

ماندگاری LunaThermo-D متعلق به کلاس دوام دارای 2 است پیش بینی عمر مفید 30+ سال هنگام مقاومت در برابر پوسیدگی در نظر گرفته می شود (BRE). این مربوط به برنامه های پوشش دینگ و پوشش خارجی است. با این حال عرشه مواد در معرض سایش و بارگذاری قرار دارند عمر مفید مورد انتظار را کاهش می دهد تا 15-20 سال. ترمووود برای استفاده توصیه نمی شود در تماس مستقیم با زمین است. محتوای رطوبت تعادل پس از فرآیند حرارتی رطوبت تعادل محتوای Lunawood 4-7 است. در استفاده در فضای باز (20+) Celsius، RH 85٪) میزان تعادل رطوبت از کاج LunaThermo-D در 10٪ تثبیت می شود (EN 13183).لیست قیمت ترمووود لوناوود

قیمت ترمووود فنلاندی
قیمت ترموود فنلاند

لیست قیمت چوب ترمو فنلاندی لوناوود

با دست پردازش حرارتی باعث می شود چوب نسبت به شکاف پذیری کمی حساس تر باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم قبل از تعمیر با استفاده از پیچ های خودکاری با یک نخ درشت یا سوراخ های قبل از سوراخ کردن. پیچ ها باید از فولاد کمتری استفاده کنند و برای بستن چوب مناسب باشند. هنگام استفاده از ناخن ها ، نباید از انتها 7 سانتی متر فاصله داشته باشند از تخته استفاده کنید یا از سوراخهای ناخن از قبل سوراخ شده استفاده کنید. هنگام استفاده از چکش معمولی توصیه می شود از میخ استفاده کنید برای 2-3 میلی متر آخر پانچ کنید.لیست قیمت ترمووود لوناوود

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب ترمو لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب ترمو لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

تخته های زبانه ای و شیاری باید با استفاده از بست سوراخ های از قبل سوراخ شده از بالای زبان بنابراین که پیچ یا میخ نازک با زاویه از داخل رانده شود کمتر از 40 درجه در نصب سمت قلب همیشه باید چهره در معرض هوا باشد.لیست قیمت ترمووود لوناوود

توسط دستگاه نیلینگ پنوماتیک با استفاده از یک پنوماتیک کوچک می توان به نتایج خوبی رسید دستگاه میخ کشی. با این حال فشار باید تنظیم شود به طوری که میخ ها خیلی عمیق به داخل چوب رانده نشوند. چسباندن چسباندن ترمووود Lunawood امکان پذیر است. با این حال زمان چسباندن و فشرده سازی ممکن است 4-6 برابر باشد طولانی تر در مقایسه با چوب درمان نشده همیشه دنبال کنید دستورالعمل های تولید کنندگان چسب.لیست قیمت ترمووود لوناوود

نصب و راه اندازی دکینگ کردن هنگام ساخت یک عرشه همیشه توصیه می شود که آن را نگه دارید عرشه از زمین برای بهبود گردش هوا در زیر فاصله بین تابلوها حداقل باید باشد 6 میلی متر برای اطمینان از تهویه هوا و ارتقا زهکشی از آب باران هر شکاف کنار دیوار مجاور باید باشد حداقل 6 میلی متر باشد و فاصله بین دو تخته به پایان می رسد باید 1-2 میلی متر باشد تا هر حرکتی امکان پذیر باشد.

روکش کاری در روکش ها ، تهویه باید در پشت فراهم شود تخته ها (حداقل 25 میلی متر). لطفا توجه داشته باشید که وجود دارد باید حداقل 30 سانتی متر بین زمین و لبه پایین روکش پیچ یا میخ می تواند باشد برای نصب استفاده می شود.لیست قیمت ترمووود لوناوود

آنها باید از جنس استنلس استیل باشند. فرزکاری اگر قرار است لوناوود آسیاب شود ، تیغه ها باید این کار را انجام دهند در شرایط خوب و تیز باشید تا از پایان خوب اطمینان حاصل کنید نتایج. گرد و غبار اره سبک و ریز به راحتی آماده می شود بدون چسبندگی به تیغه های برش استخراج می شود. بعلاوه ، با توجه به خاک اره ریز ریز ، توصیه می شود از ماسک محافظت تنفسی استفاده کنید.لیست قیمت ترمووود لوناوود

لیست قیمت ترمووود فنلاند
لیست قیمت ترموود فنلاند

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب ترمو لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

خرید چوب ترمو لوناوود

برنامه ریزی Lunawood را می توان با برنامه ریز معمولی یا ماشین برنامه ریزی برنامه ریزی Lunawood سطح آن را می دهد یک کیفیت برتر دستگاه برنامه ریزی باید باشد برای گونه های چوب سخت و سرعت برنامه ریزی تنظیم شده است کمتر از چوب مشابه تصفیه نشده است. ریال مات خام پس از پردازش حرارتی ممکن است محدب باشد و در نتیجه غلتک های خوراک باید متناسب با آن تنظیم شوند از شکاف تخته ها جلوگیری کنید.لیست قیمت ترمووود لوناوود

(لیست قیمت ترمووود لوناوود /اجرای چوب ترمو /ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب ترمو لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

سنباده زدن با لوناوود ممکن است اصلا نیازی به سنباده کاری نباشد زیرا کیفیت سطح پس از آن بسیار خوب است برنامه ریزی و آسیاب شدن با این حال ، اگر لوناوود باشد مواد فاقد رزین ، کاغذ سنباده را درون خود نگه می دارد شکل خوب برای مدت زمان طولانی تر اره کاری اره کشی Lunawood به همان راحتی اره زدن معمولی است چوب با این حال ، تیغه باید یک اره دندانه دار و ریز باشد و چوب باید به آرامی تغذیه شود لیست قیمت ترمووود لوناوود

درمان سطحی خارج از منزل ترمووود Lunawood لیست قیمت چوب ترمو فنلاندی باید قبل از آن تحت درمان سطح قرار گیرد نصب یا بلافاصله پس از نصب در صورت حفظ رنگ قهوه ای زیبا.

درمان تابلوها با روغن چوب رنگی یا رنگی ، موم ، محافظ چوب لکه ، لاک یا رنگ – که حاوی فیلتر UV است – می تواند رنگ سطح را حفظ کنید.

درمان سطح می تواند باشد قبل یا بلافاصله پس از نصب اعمال می شود فقط با استفاده از یک کت نازک بیش از حد باید از بین برود.

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب ترمو لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

با این حال ، همیشه باید از تولید کننده پیروی کرد رهنمودهای توصیه شده تصفیه سطح باید به عنوان ضروری تجدید شود.

نیاز به درمان مجدد بسته به نوع مختلف متفاوت است آب و هوا ، میزان استفاده و میزان قرار گرفتن در معرض به نور ماورا بنفش با رنگ مات چوب درمان نشده فاصله معمول بین نگهداری تقریباً است 5 سال.لیست قیمت ترمووود لوناوود 

لیست قیمت چوب ترمو فنلاندی
لیست قیمت چوب ترمو فنلاندی

لیست قیمت چوب ترمو فنلاندی

(لیست قیمت چوب ترمو مازند /خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

با Lunawood Thermowood نگهداری می شود احتمالاً فاصله زمانی در نقاشی را می توان بسیار گسترش داد سه برابر بیشتر از حد معمول. با استفاده از پایدار تر در هزینه های قابل توجهی می توان در روکش فلزی صرفه جویی کرد و با توجه به کل طول عمر محصول.لیست قیمت ترمووود لوناوود

در داخل خانه رنگ های معمولی ، روغن های چوب ، واکس ها و لاک ها می توانند باشند در داخل خانه استفاده می شود برای سونا ، می توان از روغن پارافین در استفاده کرد علاوه بر یک عامل درمان سطح برای تأکید بر رنگ ترمووود و محافظت از آن در برابر ناخالصی ها.لیست قیمت ترمووود لوناوود

استفاده از LUNAWOOD بدون درمان سطح Lunawood توصیه می کند درمان سطح ترمووود همیشه وقتی کاربرد نهایی است در معرض هوا با تمام مواد چوبی آن معمول است که پس از مدتی ترکهای شکاف و پارگی بر روی آن ظاهر می شود سطح گرچه پتانسیل کمتری برای ترمووود وجود دارد این نقص ها هنوز هم وجود دارند و پوشش از آن محافظت می کند چوب از آنها در صورت استفاده از ترمووود ناتمام یا روکش آن با روغن چوب غیر رنگدانه ،

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خریدچوب ترمو لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی) قیمت چوب ترمو ایرانی

چوب ترمو

رنگ قهوه ای سطح به دلیل تأثیر اشعه بنفش کمرنگ می شود و به خاکستری تبدیل می شود.
ظاهر خاکستری و هوای گرم ترمووود ظریف است و خواص مفید آن در دوام در برابر پوسیدگی سالم باقی مانده است.
با این حال ، سطوح افقی مانند تراس ها که در معرض سایش سطح و باران و آفتاب قرار دارند ، برای اطمینان از ماندگاری طولانی با توجه به خصوصیات مکانیکی ، به پوشش محافظ نیاز دارند.لیست قیمت ترمووود لوناوود

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب ترمو لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)
به عبارت دیگر ، درمان سطح با ، به عنوان مثال ، روغن چوب بهترین راه برای محافظت از عرشه های چوبی است. پوشش بیشتر باعث محافظت از لوناوود در برابر ناخالصی های موجود در هوا می شود تا امکان تمیز کردن راحت تر فراهم شود.لیست قیمت ترمووود لوناوود

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب ترمو لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود /چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)
اگر رنگ ترمووود کمرنگ شود ، می توان رنگ اصلی قهوه ای را با استفاده از یک محلول شستشوی مecثر که برای چوب و یا با سنباده طراحی شده بازیابی کرد. پس از بازگرداندن رنگ ، می  ماوراتوان یک درمان سطح را به عنوان مثال اعمال کرد.

روغن چوب رنگدانه قهوه ای. استحکام با کلاس عملیات حرارتی LunaThermo-D تا حدودی خواص مقاومت در برابر خم شدن کاهش می یابد. بنابراین استفاده از Lunawood در سازه های تحمل کننده بار بدون پشتیبانی اضافی توصیه نمی شود. یا بدون محاسبه قدرت به صورت موردی انجام شود

کانال you tube شرکت معماریکا

(لیست قیمت ترمووود لوناوود/خرید چوب ترمو لوناوود/خرید چوب ترمو/اجرای چوب ترمو/ترموود/ترمووود/ترمود/چوب ترمو ایرانی/چوب ترمو فنلاندی/ترمووود/چوب ترمو لوناوود/چوب ترمو لووناوود/ترمووود لووناوود/چوب ترمو برای روف گاردن/چوب ترمو برای استخر و سونا و محوطه سازی)

19 دیدگاه دربارهٔ «لیست قیمت ترمووود لوناوود»

 1. بازتاب: خرید ترمووود - فنی مهندسی معماریکا فروش چوب ترمو ایرانی و فنلاندی

 2. بازتاب: بازسازی خانه با کمترین هزینه ⋆ فنی مهندسی معماریکا طراحی و اجرا

 3. بازتاب: خرید کاغذ دیواری ارزان ⋆ فنی مهندسی معماریکا ⋆ برای دکوراسیون داخلی

 4. بازتاب: بتن اکسپوز برای سقف ⋆ فنی مهندسی معماریکا طراحی و اجرا با بتن

 5. بازتاب: دکوراسیون داخلی کافی شاپ ⋆ فنی مهندسی معماریکا طراحی و اجرا کافه

 6. بازتاب: نمایندگی چوب ترمو در تهران ⋆ فنی مهندسی معماریکا فروش ترمووود

 7. بازتاب: فروش چوب ترمو ارزان ⋆ فنی مهندسی معماریکا ⋆ ترمووود

 8. بازتاب: تولید کننده چوب ترمو در ایران ⋆ فنی مهندسی معماریکا ⋆ فروش مستقیم

 9. بازتاب: چوب اش ⋆ فنی مهندسی معماریکا

 10. بازتاب: نمایندگی فروش چوب ترمو ⋆ چوب ترمو ایرانی و فنلاندی

 11. بازتاب: پارکت لمینت ⋆ معماریکا متریال ساختمانی،طراحی،اجرا

 12. بازتاب: طراحی و اجرا دیوار سبز ⋆ معماریکا متریال ساختمانی،طراحی،اجرا

 13. بازتاب: شرکت مجری تراس سبز ⋆ معماریکا متریال ساختمانی،طراحی،اجرا

 14. بازتاب: چوب ترمو پشت تلویزیون برای TV Wall ⋆ معماریکا 09126283243

 15. بازتاب: بازسازی خانه ویلایی در تهران ⋆ معماریکا 09126283243

 16. بازتاب: تولید چوب ترمو کاج ساسنا یولکا ⋆ معماریکا 09126283243

 17. بازتاب: تولید چوب ترمو ایرانی با چوب کاج فنلاند گره پروانه ⋆ معماریکا 09126283243

 18. بازتاب: چوب ترمو در خوزستان ⋆ معماریکا 09126283243

 19. بازتاب: ترمیم چوب ترمو نمای ساختمان کف تراس و روفگاردن رنگ آمیزی و ساب | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *