معماریکا

ترمیم چوب ترمو

ترمیم چوب ترمو

ترمیم چوب ترمو

تعمیر و ترمیم چوب ترمو و رنگ آمیزی ترمووود به همراه سمباده و ساب زنی در نما کف سقف فضای خارجی تعمیر نمای چوبی ساختمان با رنگ ترمو ود قیمت رنگ چوب ترمو

تعمیر و رنگ آمیزی چوب ترمو

ترمووود چوبی است که تحت دماهای بالا و بخار حرارتی اصلاح شده است تا چوب را پایدارتر و بادوام تر کند و رنگ طلایی-قهوه ای زیبایی شبیه به اکثر چوب های سخت استوایی دارد. ما ترمووود Redwood D Pine را عرضه می کنیم که دارای رنگ قهوه ای طلایی با ویژگی است و برای عرشه داخلی و خارجی اطراف بالکن ها، تراس ها، باغ ها و استخرها استفاده می شود. ترمووود به راحتی با روکش چوب کلاسیک Thermowood Aqua درمان می شود تا ظاهری طولانی تری به آن ببخشد. ما یک روکش صاف را در ترمووود عرضه می کنیم. ترمووود هیچ ماده شیمیایی اضافی به چوب اضافه نمی کند و آن را به دلیل غیر سمی بودن برای محیط زیست بسیار مفید می کند.

ترمیم چوب ترمو

اگرچه هیچ ضمانت خاصی برای محصول وجود ندارد، آزمایش‌های انجام شده توسط چندین موسسه تحقیقاتی مستقل نتایج دائمی مثبتی را در مورد دوام نشان داده‌اند.

دوام ترمووود بر اساس تغییرات ترکیبات شیمیایی موجود در چوب است. همی سلولز (ترکیب قندی) چوب تجزیه می شود و هیچ ماده غذایی برای قارچ ها باقی نمی گذارد.

ترمیم چوب ترمو

هیچ افزودنی شیمیایی در فرآیند تولید تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان استفاده نمی شود. فقط انرژی و بخار مورد نیاز است. از این رو، ترمووود را می توان مانند چوب معمولی پس از اتمام طول عمر آن مورد استفاده / دور انداخت.
نتایج نشان داده است که ترمووود حتی در تماس با زمین نیز پوسیده نمی شود. با این حال، هنگامی که به طور مداوم در آب غوطه ور می شود یا در تماس با خاک قرار می گیرد، به دلیل واکنش های شیمیایی خاص خاصیت استحکام خود را از دست می دهد. مکانیسم ها هنوز ناشناخته هستند و تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. به همین دلیل است که توصیه می شود ترمووود در تماس مستقیم مستمر با خاک مرطوب استفاده نشود.
ترمووود را می توان در فضای باز بدون عملیات سطحی استفاده کرد، اما مانند چوب معمولی منجر به خاکستری شدن و لرزش سطح می شود. نوع درمان سطح مورد نظر با کاربرد نهایی متفاوت است. محصولاتی که به ظاهر اصلی ThermoWood نیاز دارند باید با رنگ شفاف حاوی مقداری رنگدانه قهوه ای درمان شوند.
تعمیر و رنگ آمیزی چوب ترمو
آزمایش‌ها نشان داده‌اند که هیچ انتشار مضری از ThermoWood وجود ندارد، اما این بو ممکن است توسط همه قدردانی نشود.بازسازی خانه ویلایی در تهران
اگر روی محصول ساخته شده از تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان عملیات سطحی اعمال شود، بو از بین می رود و بر نمی گردد. اگر ترمووود بدون عملیات سطحی استفاده شود، بو به تدریج از بین می رود تا زمانی که به سطحی برسد که به جز زمانی که از فاصله بسیار نزدیک به مشام برسد، دیگر متوجه آن نمی شود.
تجربه عملی نشان داده است که چسباندن ترمووود با انواع چسب امکان پذیر است. در صورت استفاده از چسب های مبتنی بر آب، مانند چسب PVAc، کاهش ظرفیت جذب آب ThermoWood باید در مورد زمان خشک شدن در نظر گرفته شود. به طور خاص در مورد PVAc، دستورالعمل های خاص سازنده چسب برای محصول و استفاده از آن با تعمیر و ترمیم چوب ترمو و رنگ آمیزی ترمووود به همراه سمباده و ساب زنی در نما کف سقف فضای خارجی تعمیر نمای چوبی ساختمان با رنگ ترمو ود همیشه باید رعایت شود.
ترمیم چوب ترمو
تا کنون، اکثر تست های مقاومت با قطعات کوچک و بدون نقص انجام شده است. آزمایش های بیشتر با قطعات آزمایشی بزرگتر و با تعداد گره های مختلف و انواع گره های مختلف مورد نیاز است. به دلیل اطلاعات ناکافی، توصیه می کنیم فعلاً از تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان به صورت ساختاری برای اهداف باربری استفاده نشود.
توسط دیگران برای کمک به ساده کردن آن توضیح داده شده است به این صورت که الوار را در اجاق قرار می دهند و الوار را می پزند و قندهای رسوب دار یا ساده را از بین می برد و رنگ قهوه ای طلایی به آن می دهد و حضور گرما و بخار باعث تغییر شیمیایی در چوب می شود. حذف یا کاهش قندهای ساده ای که میکروارگانیسم ها در چوب اصلاح نشده به آنها حمله می کنند. تمام کاربرد های چوب ترمو

چوب‌های سخت اما بخش عمده‌ای از چوب‌های ترمووود موجود در بازار از نوع روستایی هستند و دارای گره‌هایی با کیفیت نوردیک یا گوست هستند.

تعمیر و رنگ آمیزی چوب ترمو

تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان

یک انتخاب بادوام و زیبا برای کاربردهای مختلف تعمیر و ترمیم چوب ترمو و رنگ آمیزی ترمووود به همراه سمباده و ساب زنی در نما کف سقف فضای خارجی تعمیر نمای چوبی ساختمان با رنگ ترمو ود چوب اصلاح شده حرارتی است. این فرآیند تأثیر دائمی بر خواص چوب دارد و دوام عالی، پایداری ابعادی و کیفیت عایق را به همراه دارد. ویژگی های بهبود یافته ThermoWood پتانسیل انقباض، پیچ خوردگی یا پیچ خوردگی را کاهش می دهد و تضمین می کند که محصول ظاهری جدید را برای مدت طولانی تری حفظ می کند. زیبا، “ظاهر چوب ظریف” و پایداری ابعادی آن به این معنی است که این محصول هم برای دکوراسیون داخلی و هم برای استفاده در فضای باز مناسب است. در اصلاح حرارتی از هیچ مواد شیمیایی استفاده نمی شود و … ورق کامپوزیت چوب ترمو

هیچ ماده دیگری شخصیت، گرما و فردیت چوب را ندارد. این منحصر به فرد است زیرا به طور طبیعی رشد می کند، محیطی سالم تر را ترویج می کند و مادام العمر باقی می ماند. چوب در قلب زندگی پایدار قرار دارد و در عین حال جذابیت زیبایی دارد. جایگزین زیست‌محیطی برای گونه‌های جنگل‌های استوایی در خطر انقراض Finnforest ThermoWood® را می‌توان به جای گونه‌های چوبی غیرپایدار استفاده کرد زیرا تغییرات حرارتی باعث می‌شود که چوب کیفیت‌هایی را که معمولاً در چوب‌های سخت یافت می‌شود به ارث ببرد. استفاده جبرانی باعث صرفه جویی در جنگل های استوایی می شود ردپای کربن کوچک در مقایسه با مواد و سیستم های رقیب…

مزایای تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان محصولی عالی است که پایدار، بدون مواد شیمیایی، از نظر کیفیت ثابت و زیبا است. دوام بهبود یافته دوام بهبود یافته Finnforest ThermoWood® آن را به یک ماده عالی برای محصولات بیرونی تبدیل می کند. در برابر بیشتر قارچ های پوسیدگی مقاومت بالایی دارد. افزایش پایداری تورم و انقباض Finnforest ThermoWood® تنها 50 درصد از مقادیر مربوط به کاج نوردیک درمان نشده است و در محدوده ای مشابه با ساج قرار دارد. اصلاح حرارتی پتانسیل پیچ خوردگی را کاهش می دهد، عمر مفید طولانی مدت اصلاح حرارتی رزین را حذف می کند .

آلاچیق چوبی

کیفیت و مشخصات ثابت ما محصولات ThermoWood را تولید می کنیم که برای کاربر ایمن و قابل اعتماد هستند. عملیات های مسئولانه و نوآورانه Finnforest ThermoWood® از مواد خام با دقت انتخاب شده از طریق فرآیند تولید کنترل شده تولید می شود تا با بالاترین استانداردهای کیفیت مطابقت داشته باشد. بیش از ده سال تجربه در ساخت و توسعه تعمیر و ترمیم چوب ترمو و رنگ آمیزی ترمووود به همراه سمباده و ساب زنی در نما کف سقف فضای خارجی تعمیر نمای چوبی ساختمان با رنگ ترمو ود، ارائه بهترین محصولات و راه حل های ممکن را برای انجمن ThermoWood (ITWA) ممکن کرده است. ..

زیبایی و عملکرد در تمام طول سال دوام استثنایی و افزایش پایداری تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان آن را برای کاربردهای مختلف مناسب می کند. از آنجایی که هیچ ماده شیمیایی به الوار اضافه نمی شود، همچنین یک ماده ایده آل برای کاربردهایی است که ایمنی محصول در اولویت بالایی قرار دارد. کاربردهای نهایی Finnforest ThermoWood® Finnforest ThermoWood® Pine Thermo-D برای استفاده بیرونی و داخلی • روکش خارجی • عرشه • تزئینات حصار و پنجره Finnforest ThermoWood® Pine or Spruce Thermo-S برای مصارف داخلی • روکش داخلی و سونا اثرات مواد ThermoWood®… فنگ شویی در معماری

تعمیر و ترمیم چوب ترمو و رنگ آمیزی ترمووود به همراه سمباده و ساب زنی در نما کف سقف فضای خارجی تعمیر نمای چوبی ساختمان با رنگ ترمو ود راه حل های رقابتی را ارائه می دهد که بر اساس نیازهای مشتری توسعه یافته است، به ویژه برای کسانی که در صنعت ساختمان های صنعتی و وسایل نقلیه حمل و نقل و همچنین خانه و منطقه سبک زندگی هستند. راه حل های ما بر پایه چوب نوردیک با کیفیت بالا و زیست محیطی به عنوان ماده اولیه است و مشتریان ما با استفاده از این راه حل ها می توانند به محیط زیست و کیفیت زندگی بهتر کمک کنند. مجموع فروش ما بیش از 1 میلیارد یورو است و ما تقریباً 4000 متخصص را در 20 کشور استخدام می کنیم. ما یکی از کسب‌وکارهای اصلی گروه متسالیتو را تشکیل می‌دهیم. برای مخاطبین فروش به معماریکا مراجعه کنید

ترمیم رنگ چوب ترمو

چگونه نمای ساختمان چوبی را ماندگار تر کنیم

بحران زیست‌محیطی معماران، سازندگان و پیمانکاران بیشتری را به دنبال راه‌های سبزتر برای ساخت‌وساز سوق می‌دهد. از طراحی گرفته تا انتخاب متریال تا مصرف مداوم انرژی، فاکتورهای زیادی برای ایجاد یک ساختمان پایدار وجود دارد.

تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان راه حل های پیشرو در صنعت روکش چوب را برای طیف وسیعی از انواع پروژه ها در سراسر بریتانیا عرضه می کند. الوار اقتصادی، بادوام، سازگار با محیط زیست و از نظر زیبایی شناسی خیره کننده، افزودنی عالی به پروژه شما می باشد. ترمووود ارزان قیمت

در این مقاله، ما چند راه عالی برای پایدارتر ساختن ساختمان خود را پیشنهاد می‌کنیم، چه از ابتدا شروع کنید یا یک سازه موجود را بازسازی کنید.

ساختمان چوبی پایدار چیست؟

یک ساختمان پایدار نتیجه یک ضرورت در طراحی و ساخت برای افزایش کارایی استفاده از منابع و کاهش تأثیر محیط ساخته شده بر روی کره زمین و سلامت انسان است. این شامل تفکر در تمام جنبه های مکان یابی، طراحی، ساخت، عملکرد، نگهداری و تخریب به منظور به حداقل رساندن اثرات منفی ساختمان بر محیط آن است. یک ساختمان پایدار ضایعات را به حداقل می‌رساند، از انرژی‌های تجدیدپذیر و مواد غیر سمی استفاده می‌کند، عوامل محیطی را در طراحی آن در نظر می‌گیرد، با محیط‌ها و اقلیم‌های متغیر سازگار می‌شود و یک محیط داخلی سالم برای کاربران فراهم می‌کند.

ترمیم رنگ چوب ترمو

7 راه برای پایدارتر کردن ساختمان با نمای چوب ترمو

طراحی غیرفعال خورشیدی

طراحی غیرفعال خورشیدی رابطه ساختمان با خورشید را مهار می کند تا عملکردهای کلیدی مانند گرمایش و سرمایش را تسهیل کند. با در نظر گرفتن مکان، جهت و اندازه، معماران می توانند پروژه ای را از مراحل اولیه برنامه ریزی کنند تا انرژی مورد نیاز برای گرمایش، سرمایش و روشنایی ساختمان را به حداقل برسانند. قیمت ترموود استخر

بسته به فصل و آب و هوا، می توان از پنجره ها، دیوارها و کف برای جمع آوری، ذخیره، انعکاس یا انتقال انرژی خورشیدی استفاده کرد. در تابستان، آفتابگیرها و کفپوش بریز می توانند سایه مورد نیاز را برای محدود کردن اتکا به تهویه مطبوع، بدون محدود کردن بیش از حد نور طبیعی، فراهم کنند.

طراحی غیرفعال خورشیدی مزایای بی شماری را برای کاربران ساختمان فراهم می کند که آسایش حرارتی بهینه و تغییرات کمتری در دما ایجاد می کند. تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان علاوه بر این، گنجاندن نور طبیعی فراوان، محیط داخلی دلپذیری را ایجاد می‌کند و نیاز به چراغ‌های برقی را در روز کاهش می‌دهد.

ساخت و ساز مدولار

تولید عناصر بزرگ ساختمان ها در تنظیمات کارخانه می تواند کیفیت، اعتبار زیست محیطی و ساخت و ساز ساده را تضمین کند. تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان به همین دلیل است که ساخت و ساز مدولار در پروژه های ساختمانی در طیف وسیعی از بخش ها بیشتر و بیشتر رایج می شود. پیش ساخته می تواند میزان ضایعات تولیدی را کاهش دهد و به سازندگان کنترل بهتری بر فرآیند بدهد. بسیاری از مصالح ساختمانی را می توان برای پیش ساخته استفاده کرد، از جمله روکش چوبی. آلاچیق برای روف گاردن

عایق خارجی را نصب کنید

کیفیت عایق بندی ساختمان تاثیر بسزایی در مصرف انرژی آن دارد. چه در حال طراحی یک ساختمان جدید باشید و چه برای بهبود پایداری ساختمان موجود، نصب عایق بر روی دیوارهای بیرونی می تواند راه حل ایده آلی را ارائه دهد. الوار به طور طبیعی رسانایی حرارتی پایینی دارد، که آن را به گزینه ای عالی برای این کار تبدیل می کند. هنگامی که به عنوان روکش خارجی نصب می شود، حباب های هوا در ساختار سلولی چوب، آسایش حرارتی ساختمان را افزایش می دهد – آن را در تابستان خنک و در زمستان گرم نگه می دارد. و عایق صوتی عالی نیز ارائه می دهد!

ترمو وود

از مواد سازگار با محیط زیست استفاده کنید

چه در حال بازسازی یک سازه موجود هستید یا از ابتدا شروع کنید، مهم است که در صورت امکان مواد سازگار با محیط زیست را انتخاب کنید. تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان این انتخاب می تواند به حفظ پایداری در طول فرآیند ساخت و ساز و در طول عمر ساختمان کمک کند.

برخی از نمونه‌های مصالح ساختمانی پایدار عبارتند از مواد بازیافتی و بازیافتی، بامبو، خاک و چوب. با گزینه های بسیار زیاد در بازار با مزایای فراوان، طراحی با در نظر گرفتن سیاره برای معماران آسان تر از همیشه است. برای مثال، چوب دارای اعتبار زیست محیطی عالی است. کاملاً تجدید پذیر، زیست تخریب پذیر است و حتی CO2 را در طول رشد از جو استخراج می کند.

ضایعات را به حداقل برسانید

به حداقل رساندن زباله در هر مرحله از پروژه ساخت و ساز یا نوسازی شما برای پایداری آن بسیار مهم است. تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان راه های مختلفی برای رسیدن به این هدف وجود دارد. اولاً، برای مواد کمتر و بادوام‌تر طراحی کنید و زیاده روی نکنید. اگر در محل ساخت و ساز زباله وجود دارد، استراتژی هایی برای استفاده مجدد از مصالح به روش های خلاقانه و بدیع ایجاد کنید. یا فقط با موادی مانند الوار کار کنید که به طور طبیعی تجزیه می شوند. لیست قیمت ترمووود لوناوود

همچنین ایده خوبی است که پایان عمر و طراحی ساختمان را برای بازیابی زباله های تخریب در نظر بگیرید. معماران می توانند راه هایی را برای کاهش ضایعات در طول عمر ساختمان نیز برنامه ریزی کنند – برای مثال، هدر رفت آب را می توان با نصب فن آوری های جمع آوری باران و جریان کم محدود کرد.

ادغام منابع انرژی تجدیدپذیر

با بخشی از برق شبکه ملی که از طریق سوزاندن سوخت‌های فسیلی ایجاد می‌شود، استقلال جزئی یا کامل از این شبکه می‌تواند به به حداقل رساندن ردپای کربن ساختمان شما کمک کند. این را می توان با استفاده از پنل های خورشیدی یا توربین های بادی در طراحی ساختمان به دست آورد. این نه تنها هزینه های انرژی و انتشار CO2 را کاهش می دهد، بلکه ممکن است جریان درآمدی بالقوه ای را نیز در صورت تولید انرژی بیشتر از نیاز شما فراهم کند.

طبیعت را بگنجانید

در نهایت، گنجاندن طبیعت در طراحی ساختمان شما یک راه عالی برای تقویت پایداری و حمایت از اکوسیستم های محلی است. در محیط‌های شهری، وجود دیوارها و سقف‌های سبز، منابع غذایی و زیستگاه‌های بسیار مورد نیاز را برای گرده‌افشان فراهم می‌کند. این گیاهان همچنین CO2 را از محیط اطراف جذب می کنند و کیفیت هوا را بهبود می بخشند و محیطی دلپذیر برای گذراندن زمان ایجاد می کنند.

با تبدیل شدن طراحی بیوفیلیک به یک سبک معماری و داخلی محبوب، گنجاندن طبیعت در طراحی ساختمان فقط در مورد پایداری نیست. در واقع، این یک بیانیه زیبایی شناختی است و مجموعه ای از مزایای سلامتی و تندرستی را برای کاربران فراهم می کند. حتی اگر دیوارها و سقف‌های زنده برای پروژه شما واقع‌بینانه نیستند، راه‌های زیادی برای برانگیختن این روند وجود دارد، مانند استفاده از مواد طبیعی مانند چوب و سنگ. تفاوت های انواع آلاچیق

ساب ترمووود

قیمت تعمیر و ترمیم چوب ترمو صفر تا صد

تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان تامین کننده و تولید کننده الوارهای با کیفیت بالا و دارای گواهی FSC و PEFC برای پروژه های ساختمانی در سراسر بریتانیا است. اگر به دنبال راه‌هایی برای افزایش پایداری پروژه ساختمانی خود هستید، چوب افزوده‌ای عالی است. از انعطاف‌پذیری طراحی گرفته تا سهولت نصب، روکش چوبی چیزهای زیادی برای ارائه دارد. قیمت خرید ترموود

الوار قابل بازیافت، زیست تخریب پذیر و قابلیت ذخیره مقادیر زیادی کربن، یکی از پایدارترین مصالح ساختمانی است – اما فقط زمانی که مسئولانه برداشت شود. اگرچه معمولاً به دلیل توانایی درختان برای رشد مجدد در یک دوره زمانی قابل تجدید در نظر گرفته می‌شود، جنگل‌ها باید به خوبی مدیریت شوند تا از صحت آن اطمینان حاصل شود. از سال 2000، انگلستان 13 درصد کاهش در پوشش درختان را تجربه کرده است. جنگل زدایی نه تنها به تغییرات آب و هوایی کمک می کند، بلکه باعث کاهش تنوع زیستی و فرسایش خاک نیز می شود. واضح است که تجدید و نوسازی جنگل‌های ما یک ضرورت جهانی است.

تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان طیف گسترده ای از محصولات روکش چوبی را با اعتبار زیست محیطی عالی ارائه می دهد . ما با معماران، سازندگان خود و پیمانکاران در سراسر بریتانیا همکاری می کنیم و نتایج با کیفیت بالا را برای پروژه های در مقیاس های مختلف ارائه می دهیم .

در این وبلاگ، همه چیزهایی را که باید در مورد چوب به عنوان یک ماده تجدیدپذیر بدانید و اینکه چرا تامین منابع پایدار حیاتی است، توضیح می دهیم.

یک منبع تجدیدپذیر را می توان به عنوان یک ماده طبیعی با ارزش اقتصادی تعریف کرد که به همان سرعتی که استفاده می شود یا در یک دوره زمانی معقول جایگزین می شود. اغلب آن را شبیه به یک منبع جریان در نظر می گیرند، با این تفاوت که در اینجا این ماده بدون دخالت انسان، به عنوان مثال، نور خورشید، باد، دوباره پر می شود. از سوی دیگر، یک منبع تجدیدپذیر ممکن است از طریق مداخله فعال انسانی مانند کاشت مجدد درختان قطع شده جایگزین شود. ترمووود کفپوش

نصب ترمووود

آیا چوب ترمو را می شود ترمیم کرد

چوب از نظر فنی تجدید پذیر است. درختانی که قطع شده اند را می توان با درختان جدید جایگزین کرد. با این حال، برای اینکه یک منبع واقعاً قابل تجدید باشد، باید در همان محدوده زمانی که مصرف می‌شود جایگزین شود – در غیر این صورت ذخایر آن کاهش می‌یابد. به همین دلیل است که الوار قابل تجدید نیستند مگر اینکه از جنگل های پایدار و مسئولانه مدیریت شوند. ترمووال

در مورد چوب سخت، استفاده از منابع باید به‌خوبی مدیریت شود، زیرا گونه‌های خاص اغلب بیش از 100 سال یا حتی بیشتر طول می‌کشد تا به بلوغ کامل برسند و برای چوب‌برداری مناسب شوند. تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان مدیریت چوب نرم به طور کلی آسان تر است، با رشد سریع تر و بازدهی بالاتر. گونه های چوب نرم نیز کربن بیشتری نسبت به انواع چوب های سخت در دوره های زمانی قابل مقایسه جذب می کنند. اگر پایداری جزء لاینفک پروژه شماست، استفاده از چوب نرم یا حتی الوارهای احیا شده ممکن است بهترین گزینه باشد.

ترمووود کفپوش

گواهینامه های چوبی پایدار

طیف وسیعی از گواهینامه ها وجود دارد که هدف آنها کمک به کسب و کارها و مصرف کنندگان در شناسایی چوب پایدار است. در زیر، ما دو مورد از مهم‌ترین مواردی را که باید به آن‌ها توجه کنید، بیان می‌کنیم.

FSC

شورای نظارت بر جنگل (تعمیر و ترمیم چوب ترمو و رنگ آمیزی ترمووود به همراه سمباده و ساب زنی در نما کف سقف فضای خارجی تعمیر نمای چوبی ساختمان با رنگ ترمو ود) یک سازمان غیردولتی است که مدیریت مسئولانه جنگل را مطابق با 10 اصل کلیدی ترویج می کند. تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان این گواهی تایید می کند که چوب مورد نظر از جنگلی که درختان قطع شده را دوباره پر می کند و دوباره کاشت می کند و تنوع زیستی را حفظ می کند، تهیه شده است. سیستم صدور گواهینامه بیش از 200 میلیون هکتار از جنگل را پوشش می دهد و روش های جنگلداری را مطابق با استانداردهای سختگیرانه زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی تجزیه و تحلیل می کند.

PEFC

PEFC مخفف عبارت تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان می باشد. این نام یک اتحاد جهانی غیرانتفاعی از سیستم های صدور گواهینامه جنگل های ملی است. PEFC به عنوان یک نام تجاری چتر عمل می کند که انواع طرح های صدور گواهینامه را در خود جای داده است. مانند FSC، PEFC به مدیران جنگل اجازه می دهد تا مسئولیت خود را به نمایش بگذارند و مصرف کنندگان الوارهای تجدیدپذیر را انتخاب کنند. زنجیره نگهداری PEFC استانداردی است که هدف آن ایجاد پیوندها در هر مرحله از زنجیره تامین، ردیابی سفر چوب از جنگل به محصول نهایی است. این دیده شدن و شفافیت زنجیره تامین برای حفظ پایداری در صنعت جنگل بسیار مهم است. چوب اش چوب زبان گنجشک عش آمریکایی کانادایی ترک

ترمووود ویلا

چوب ترمو چگونه تعمیر می شود

هر کسی که یک پروژه روکش چوبی یا ساخت و ساز را آغاز می کند باید اطمینان حاصل کند که فقط با الوارهای تجدیدپذیر برای محافظت از دنیای طبیعی و حفظ منابع کار می کند. در زیر، ما 4 تأثیر کلیدی جنگلداری تجدیدناپذیر و غیرپایدار را بر محیط زیست بیان می کنیم. مدل کمد دیواری شیک و جادار

جنگل زدایی

جنگل زدایی فرآیند پاکسازی یک منطقه وسیع از جنگل است. این کار در طول تاریخ بشر یا برای به دست آوردن چوب برای سوخت یا ساخت و ساز یا برای باز کردن زمین برای کشاورزی انجام شده است. در واقع، بر اساس برخی برآوردها ، از زمان آغاز تمدن بشری، تعداد درختان در جهان 46 درصد کاهش یافته است . تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان جنگل زدایی توسط طیف وسیعی از عوامل، از جمله توسعه زیرساخت های جهانی که حتی جنگل های دوردست را به طور فزاینده ای قابل دسترس می کند، هدایت می شود. علاوه بر این، رشد کشاورزی بریده بریده وجود دارد. این به زمانی اشاره دارد که جنگل ها برای بارور کردن زمین سوزانده می شوند. با این حال، این باروری فقط برای مدت کوتاهی دوام می‌آورد، پس از آن کشاورزان باید به قسمت بعدی جنگل بروند و تخریب را در پی خود به جای بگذارند.

ترمو وود

دی اکسید کربن

درختان غرق کربن هستند که مقدار زیادی CO 2 را از جو جذب می کنند. این یکی از دلایلی است که چرا این یک مصالح ساختمانی سازگار با محیط زیست است. با این حال، پاکسازی، مزاحم یا سوزاندن درختان، دی اکسید کربن آزاد می کند و به تغییرات آب و هوایی کمک می کند. در واقع، تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان ادعا می کند که از دست دادن و آسیب جنگل ها عامل 10 درصد گرمایش جهانی است. انتخاب خرید فقط الواری که با درختان جدید پر شده است به این معنی است که پوشش جنگلی در سراسر جهان تضمین شده است و همچنان ذخیره کربن خود را حفظ می کند.

فرسایش خاک

درختانی که قطع می‌شوند و جایگزین نمی‌شوند، خاک را نیز تهدید می‌کنند – در واقع، این یکی از دلایل اصلی فرسایش خاک است. شبکه های ریشه خاک را لنگر می اندازند و آن را از عناصر محافظت می کنند. هنگامی که زمین در معرض دید قرار می گیرد، می توان آن را راحت تر شست و یا باد کرد. علاوه بر این، زندگی گیاهی و پوشش گیاهی باقی مانده بیشتر در معرض خطر آتش سوزی است. این به این دلیل است که محیط از یک زیستگاه مرطوب و محافظت شده به یک زیستگاه خشک و باز تغییر اساسی داده است. دکوراسیون با چوب ترمو

تنوع زیستی

جنگل ها شامل 80 درصد از گیاهان خشکی و گونه های جانوری شناخته شده در جهان هستند. حتی یک کیلومتر از جنگل می تواند خانه بیش از 1000 گونه باشد. جنگل های تجاری که به طور مسئولانه مدیریت نمی شوند با کاهش زیستگاه ها و مواد غذایی موجود، تنوع زیستی محلی را تهدید می کنند. تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان در نتیجه، قطع درختان می‌تواند با طرفداری از گونه‌های مختلف که می‌توانند بر آن تسلط پیدا کنند، تعادل اکوسیستم را از بین ببرد، به عنوان مثال، حیوانات چرا و هلیوفیت‌ها یا گیاهان نور دوست.

دیوار ترمووود

چوگونه نمای ساختمان چوبی خود را تعمیر کنیم

گرایش‌های طراحی معماری می‌توانند ۶ پنس افزایش دهند، بنابراین پس از گذشت مدتی از ساخت، به راحتی می‌توانید احساس کنید که از خانه یا ملک پروژه خود بی‌الهام می‌شوید. خوشبختانه، لازم نیست یک ساختمان از ابتدا دوباره راه اندازی شود تا زندگی جدیدی به دست آورد. تنها با چند تغییر جزئی، ساختمان می تواند کاملاً جوان شده باشد.

در این وبلاگ از تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان، ما برخی از نکات مورد علاقه خود را در مورد چگونگی بهبود طراحی و ظاهر ساختمان ارائه می دهیم. با این حال، قبل از شروع هر پروژه بازسازی یا توسعه مجدد، توجه داشته باشید که برخی از تغییرات ساختمان خارجی ممکن است نیاز به مجوز برنامه ریزی داشته باشند، بنابراین همیشه ارزش دارد ابتدا این موضوع را با سازمان برنامه ریزی محلی خود بررسی کنید.

بیوه ها یکی از اولین چیزهایی هستند که هنگام نگاه کردن به یک ساختمان متوجه آن می شویم و تفاوت واقعی در ظاهر بیرونی یک ملک ایجاد می کند. هم از نظر اندازه و هم از نظر زیبایی شناسی، با در نظر گرفتن دقیق پنجره هایی که برای ساختمان خود انتخاب می کنید، می تواند نمای کلی را کاملا متحول کند.

در طول سال‌ها، قوانین برنامه‌ریزی تسهیل شده‌اند تا امکان استفاده از طیف گسترده‌ای از سبک‌ها و رنگ‌های پنجره در طراحی املاک وجود داشته باشد. ویندوز فقط نباید کاربردی باشد. بسیاری از معماران از استفاده از پنجره‌های ویژه در طرح‌های خود لذت می‌برند، مانند درب‌های چندمنظوره محبوب مانند درب‌های تاشو. دو تاشو نمای کاملی را برای هر طراحی زندگی داخلی و خارجی ارائه می دهد، روندی که همچنان در سال 2022 محبوبیت خود را به دست می آورد. شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان

برای متخصصان معماری، یکی از راه های اصلی ارتقاء نمای بیرونی ساختمان، نورپردازی است.

افزودن نور گرم به مناطقی که بلافاصله اطراف ملک را احاطه کرده اند می تواند به ایجاد حس گرم و خوشایند کمک کند. نورپردازی خوب طراحی شده همچنین می‌تواند نقطه پایان کاملی برای طراحی‌های مدرن باشد. برای سال‌های متمادی، نورپردازی خوب طراحی شده یک ویژگی بود که عمدتاً به پروژه‌های معماری با بودجه بالا محدود می‌شد، اما در سال‌های اخیر این ویژگی بسیار رایج‌تر شده است. گزینه های محبوب شامل استفاده از چراغ ها در دو طرف درب ورودی، در امتداد مسیرها یا حتی در داخل بوته های باغ است.

نورپردازی در فضای باز نیز می تواند بسیار کاربردی باشد. تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان از چراغ‌ها می‌توان برای راهنمایی بازدیدکنندگان به ورودی استفاده کرد یا حتی اگر چراغی به حسگر حرکتی تعبیه شده باشد، به سرنشینان از فعالیت در فضای باز هشدار داد.

نما ترمووود

چوب ترمو نما چگونه ترمیم می شود

روکش چوبی در دهه‌های اخیر به یکی از ویژگی‌های طراحی بسیار محبوب تبدیل شده است، که در طراحی ساختمان‌های داخلی/خارجی و محیط‌زیست مورد توجه قرار گرفته است، عمدتاً به دلیل ویژگی‌های پایدار و ظاهر خیره‌کننده آن. روکش چوبی یک مصالح ساختمانی همه کاره است که برای استفاده در هنگام ایجاد یک زیبایی شناسی مدرن و براق و همچنین برای ایجاد طرح های سفارشی تر یا اشکال بیانی ایده آل است. همچنین می توان آن را رنگ آمیزی و رنگ آمیزی کرد تا نیازهای طراحی خاص را برآورده کند.

کاشی های سقفی می توانند تفاوت زیادی در ظاهر ملک ایجاد کنند. در انواع پرداخت، مواد و رنگ‌ها موجود است، در مورد کاشی‌ها نمی‌توانید انتخاب کنید. کاشی‌کاری‌های سقفی که به خوبی انتخاب شده‌اند نه تنها می‌توانند ظاهری تازه و جدید به ملک شما ارائه دهند، بلکه می‌توان از کاشی‌کاری‌ها برای ایجاد یک طراحی بیرونی نیز استفاده کرد.

اگر بودجه شما برای همه کاشی‌های جدید اجازه نمی‌دهد، دادن مقداری تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان به کاشی‌های موجود با حذف خزه‌ها و زباله‌ها می‌تواند تفاوت را ایجاد کند.

عرشه افزودنی خیره کننده به هر فضای بیرونی است، به ملک شما ارزش می افزاید و فضایی سفارشی برای استراحت و گذراندن وقت در آن فراهم می کند. برای دستیابی به نتیجه مناسب، انتخاب یک متریال با کیفیت بالا از اهمیت بالایی برخوردار است. چوب با اعتبار زیست محیطی عالی و زیبایی شناسی منحصر به فرد، انتخاب ایده آلی است.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان مجموعه ای از محصولات چوبی را در کنار گستره روکش فلزی، از جمله کفپوش بریز و کفپوش چوبی تولید و عرضه می کند. مطالعات موردی ما گواهی بر وسعت پروژه‌هایی است که در آن شرکت داشته‌ایم، و ما را در موقعیت مناسبی قرار می‌دهد تا شما را در مورد گزینه مناسب راهنمایی کنیم.

ترمووود نما

چکونه چوب کف روف گاردن را ترمیم کنیم

ظاهر

البته، هنگام ایجاد فضای رویایی دکور در فضای باز، ظاهر اولین چیزی است که به آن فکر می کنید. جذابیت زیبایی شناسی طبیعی چوب، آن را به گزینه ای محبوب برای انواع پروژه ها تبدیل می کند و طیف وسیعی از رنگ ها و جلوه ها را بسته به گونه و سن ارائه می دهد. فراتر از آن، رنگ‌آمیزی و رنگ‌آمیزی چوب می‌تواند به شما کمک کند تا ظاهر و حسی کاملاً منحصربه‌فرد برای عرشه خود ایجاد کنید و ماندگاری بیشتری داشته باشید.

دوام

عرشه یک ویژگی فضای باز است و به همین دلیل موادی که انتخاب می کنید باید بادوام و مقاوم در برابر پوسیدگی، هوازدگی، پوسیدگی و تغییر دما باشد. تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان این ماده به لطف آب و هوای انگلستان احتمالاً با رطوبت زیادی مواجه می شود، بنابراین مهم است که ثبات ابعادی خوبی داشته باشد و هرگونه حرکت اجتناب ناپذیر در هنگام نصب در نظر گرفته شود

محل

محل دکور شما ممکن است بر متریالی که انتخاب می‌کنید تأثیر بگذارد. تعمیر و ترمیم چوب ترمو و رنگ آمیزی ترمووود به همراه سمباده و ساب زنی در نما کف سقف فضای خارجی تعمیر نمای چوبی ساختمان با رنگ ترمو ود اگر قرار است عرشه امتداد خانه یا قسمتی از محوطه ایوان باشد، ممکن است از عوامل محافظت شود. در نتیجه می توان از گزینه ای با دوام کمتر استفاده کرد. علاوه بر این، اگر عرشه احتمالاً در تابستان نور کامل خورشید را ببیند، مواد کامپوزیتی و گزینه‌های آلومینیومی مناسب نیستند. این به این دلیل است که آنها مقاومت حرارتی کمی دارند و ممکن است در تابستان برای راه رفتن با پای برهنه احساس ناراحتی کنند. پایین رفتن از مسیر چوب گزینه بسیار بهتری است، تنها چیزی که باید در نظر داشت این است که چگونه اشعه ماوراء بنفش ممکن است در طول زمان بر رنگ تأثیر بگذارد.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

هزینه

مواد عرشه از نظر قیمت بسیار متفاوت هستند، و این قبل از اینکه هزینه های نگهداری مداوم را نیز در نظر بگیرید. برخی از مواد ممکن است ارزان تر باشند اما به تعمیر و نگهداری منظم تری نیاز دارند. در نتیجه، تعادل بین قیمت و کیفیت مواد مهم است.

محیط

در نهایت، مانند هر پروژه بزرگ یا کوچک، تأثیرات زیست محیطی باید یک عامل کلیدی در تصمیم گیری شما باشد. تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان مواد کامپوزیتی و مصنوعی ممکن است به دلیل کاهش نیازهای نگهداری جذاب باشند، اما هر محصولی که به طور جزئی یا کامل از پلاستیک ساخته شده است، ردپای کربن قابل توجهی را به همراه دارد و بسیاری از آنها در پایان عمر قابل بازیافت نیستند. از طرف دیگر، الوار کاملاً زیست تخریب پذیر است و کربن خنثی در نظر گرفته می شود زیرا درختان در طول رشد خود CO2 را جذب می کنند.

ترمووود دیوار

بهترین چوب برای کف تراس چیست ؟

قبل از هر چیز، دک شما باید خوب به نظر برسد، اما همچنین باید به خوبی با مکان بیرونی خود سازگار باشد و بتواند در برابر عناصر مقاومت کند. عرشه ها مناطق بیرونی با تاثیر زیاد هستند، بنابراین مواد قوی ترجیح داده می شوند. همچنین احتمال دارد با قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش و بارندگی زیاد مواجه شود! به همین دلیل، این ماده باید بتواند با سطوح بالای رطوبت و دماهای با تغییر سریع مقابله کند. به عنوان مثال، برخی از کامپوزیت ها و گزینه های عرشه آلومینیومی ممکن است در ماه های تابستان بیش از حد گرم شوند. از سوی دیگر، الوار دارای رسانایی حرارتی بسیار کمتری است.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

بلوط

بلوط به دلیل استحکام و رنگ زیبایی که دارد یک انتخاب محبوب برای عرشه است. این یک چوب سخت است و از ثبات ابعادی مناسبی برخوردار است اما در صورت قرار گرفتن در معرض رطوبت می تواند کمی حرکت کند. در نتیجه، اگر از بلوط برای پروژه عرشه خود استفاده می کنید، مهم است که فاصله بیشتری بین تخته ها ایجاد کنید.

چوب خشک شده اروپایی

الوار را می توان به روش های مختلفی درمان کرد تا طول عمر و پایداری آن افزایش یابد. این کار را می توان با استفاده از روشی مانند درمان تعمیر و ترمیم چوب ترمو و رنگ آمیزی ترمووود به همراه سمباده و ساب زنی در نما کف سقف فضای خارجی تعمیر نمای چوبی ساختمان با رنگ ترمو ود انجام داد که چوب را با ترکیبی از مواد نگهدارنده و رنگدانه تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان آغشته می کند. این به چوب محافظت بیشتری در برابر پوسیدگی قارچی و حمله حشرات می دهد.

یک انتخاب محبوب برای دکینگ، چوب قرمز اروپایی یک چوب نرم با دوام متوسط ​​است. پایداری ابعادی متوسطی دارد و سطح معقولی از استحکام و سختی را فراهم می کند. بیش از آن، به شما این امکان را می دهد که یک پوشش صاف و جذاب برای پروژه دکینگ خود ایجاد کنید.

از نظر حرارتی اصلاح شده

گزینه دیگر ترمووود است، مانند الوارهای اصلاح شده حرارتی تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان – یکی از محصولات شریک ما. چوب که به این روش عملیات حرارتی انجام می شود، خواص شیمیایی و فیزیکی چوب را تغییر می دهد و بدون استفاده از عوامل شیمیایی، آن را پایدارتر و بادوام تر می کند. چوب ترمو روف گاردن

کاج اروپایی سیبری

اگرچه از نظر فنی یک چوب نرم است، لچ سیبری قوی و متراکم است. این گونه‌ای است که به کندی رشد می‌کند و درست مانند یک چوب سخت عمل می‌کند – اگر بهتر نباشد – آن را به یک جایگزین مقرون‌به‌صرفه تبدیل می‌کند. این یک مقاومت طبیعی در برابر پوسیدگی (فقط چوب قلب)، حرکت به دلیل نفوذ رطوبت و حمله قارچی دارد، اگرچه هنوز نسبت به برخی از گزینه‌های چوب سخت و الوارهای فرآوری شده کمی پایدارتر است.

سرو سرخ غربی کانادا

سدر قرمز غربی کانادایی نیز نوعی چوب نرم است اما نسبت به انواع کشت شده در بریتانیا مقاوم تر و بادوام تر است. ضریب انقباض پایینی دارد و از نظر پایداری ابعادی نسبت به سایر چوب‌های مخروطی که می‌توانند پیچ ​​خورده و پیچ بخورند، عملکرد بهتری دارد. با وجود این، از آنجایی که چوب نرم است، باید با دقت نصب شود، زیرا ممکن است در اثر آسیب ضربه یا ریزش زیاد مستعد شکافتن و کبودی باشد.

تعمیر نمای چوبی ساختمان

قیمت ترمیم چوب کف چقدر است

اگر در حال شروع یک پروژه عرشه چوبی هستید، دستیابی به بهترین پایان با کمترین قیمت در لیست اولویت های شما قرار دارد. تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان هزینه عرشه شما به گونه ای که انتخاب می کنید، اندازه و پیچیدگی طراحی و نیازهای مداوم و طولانی مدت نگهداری بستگی دارد. چوب‌های نرم رشد سریع‌تری دارند و معمولاً ارزان‌تر هستند، اما چوب‌های سخت دوام بیشتری دارند. برای راهنمایی خاص در مورد پروژه خود، با تیم دوستانه ما در تماس باشید و ما خوشحال خواهیم شد که یک قیمت مناسب ارائه دهیم .

طول عمر عرشه شما به عوامل متعددی بستگی دارد که مهم‌تر از همه، نوع چوبی است که برای کار با آن انتخاب می‌کنید. چوب‌های نرم معمولاً نسبت به همتایان چوب سخت خود ماندگاری کمتری دارند، اما با نگهداری مناسب و درمان‌های اختیاری، می‌توانند برای دهه‌های آینده عالی به نظر برسند. اگر طول عمر برای پروژه مورد نظر بسیار مهم باشد، یک چوب تصفیه شده می تواند حدود 50 سال عمر کند. هر چوبی که انتخاب می کنید، درمان منظم، نگهداری و عدم تماس مستقیم با زمین می تواند طول عمر عرشه شما را افزایش دهد. چوب ترمو

هنگام شروع یک پروژه روکش چوبی، رعایت مقررات مربوط به آتش سوزی بسیار مهم است. اگر دیوارهای خارجی شما در نهایت با درجه بندی صحیح آتش سوزی نشوند، ممکن است با عواقب جدی روبرو شوید. خوشبختانه، چوب را می توان با خیال راحت در طیف گسترده ای از ساختمان ها استفاده کرد و ایمنی آن در برابر آتش از طریق درمان افزایش می یابد.

تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان یک تولید کننده و عرضه کننده پیشرو در صنعت روکش چوبی با کیفیت و سازگار با محیط زیست برای مشاغل و مشتریان خصوصی در سراسر بریتانیا است. عملیات حفاظتی در برابر آتش در کارخانه ما ایمنی و انطباق پروژه‌های روکش‌کاری متعدد را تقویت کرده است.

در این وبلاگ، قوانین آتش سوزی در محل برای روکش خارجی و نحوه اعمال آن در چوب را شرح می دهیم.

تعمیر نمای چوبی ساختمان

چوب ترمو کند سوز و ضد آتش چگونه ترمیم می شود

در بریتانیا، مقررات ساختمانی بیان می‌کند که مواد مورد استفاده برای ساخت دیوار خارجی یا روکش دیوار خارجی نباید وسیله‌ای برای گسترش آتش باشد. سند تایید شده B (ADB) مستلزم این است که به انتخاب مواد و همچنین ترتیب آنها برای ساخت دیوارهای خارجی، اتصالات به دیوار یا روکش ها توجه شود تا خطر گسترش آتش کاهش یابد. این برای کمک به کاهش خطر گسترش آتش عمودی و به ساختمان های مجاور در نظر گرفته شده است. شرکت معتبر بازسازی

بسته به ارتفاع ساختمان، کاربری و فاصله از املاک مجاور، درجه بندی حریق خاصی مورد نیاز است. استاندارد پذیرفته شده “تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان ” است که جایگزین استانداردهای بریتانیا (کلاس 0، کلاس 1 و غیره) شده است.

برای ساختمان های زیر 18 متر:

  • درجه حریق روکش خارجی باید کلاس یورو B یا بهتر باشد اگر در 1 متری مرز باشد. اگر بیش از 1 متر از مرز فاصله داشته باشد، نیازی به درجه بندی نیست.

برای ساختمان های مربوطه بیش از 18 متر:

  • درجه حریق روکش خارجی باید کلاس A یورو باشد، هر فاصله ای که از مرز باشد. مواد کلاس A یورو نیز به عنوان غیر قابل احتراق شناخته می شوند که سهم کمی در آتش دارند یا اصلاً کمک نمی کنند .
  • در اینجا، «مرتبط» به معنای ساختمانی با طبقه حداقل 18 متر بالاتر از سطح زمین است که شامل یک یا چند خانه، مؤسسه یا اتاقی برای مقاصد مسکونی است (اما نه خوابگاه، هتل یا پانسیون).

تعمیر نمای چوبی ساختمان

آیا روکش چوبی خطر آتش سوزی دارد؟

از نظر فنی، توده های بزرگ چوب به سختی به سرعت مشتعل می شوند. این به دلیل پدیده ای است که در آن سطح بیرونی ذغال می شود و یک لایه محافظ تشکیل می دهد که از هسته محافظت می کند و سرعت گسترش آتش را کاهش می دهد. در نتیجه، انتخاب الوار برای روکش دیوار خارجی شما نباید خطر آتش سوزی بیش از حد ایجاد کند، مگر اینکه ساختمان مورد نظر در یکی از دسته بندی های ذکر شده در بالا قرار گیرد و درجه آتش سوزی خاصی مورد نیاز باشد. چوب ترمو نما

اکثر چوب ها دارای درجه آتش سوزی یورو کلاس D هستند. تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان این بدان معناست که روکش های تصفیه نشده برای ساختمان های زیر 18 متر و در فاصله 1 متری از مرز و ساختمان های بیش از 18 متر در هر فاصله ای از مرز مناسب نیستند. برای اینکه برای ساخت دیوارهای خارجی یا روکش‌کاری این نوع سازه‌ها مناسب باشد، درجه آتش‌سوزی چوب باید به کلاس یورو B افزایش یابد. اگر دلتان برای روکش چوبی دیوار خارجی‌تان است، اما نگران آن هستید. مقررات ساختمانی را رعایت نمی کند، کلاس B یورو با درمان مناسب امکان پذیر است.

تعمیر و رنگ آمیزی چوب ترمو

آیا می توانید روکش چوبی نسوز داشته باشید؟

روکش چوبی را می توان با مواد شیمیایی مقاوم در برابر شعله درمان کرد تا به طور چشمگیری درجه آتش سوزی آن را بهبود بخشد و امکان استفاده در انواع ساختمان ها را فراهم کند. با استفاده از این روش می‌توان رتبه‌بندی D را به B افزایش داد، و این امکان را برای ساختمان‌هایی که الزامات ایمنی آتش‌سوزی خاصی دارند، می‌سازد تا از مزایای زیست‌محیطی و زیبایی‌شناختی چوب استفاده کنند. طراحی نمای چوبی

با این حال، توجه به این نکته مهم است که چوب نمی تواند درجه آتش سوزی خود را به کلاس A ارتقا دهد زیرا چوب ذاتاً یک ماده قابل احتراق است. در نتیجه، برای ساختمان های بالای 18 متر که مسکونی، سازمانی یا چند نفره هستند، مناسب نخواهد بود. با این حال، جدای از این موارد خاص، چوب می تواند همچنان یک ماده ایمن و همه کاره برای ساخت و ساز باشد.

تیمارهای بازدارنده شعله گسترش سطح شعله، گرما و دود را کاهش می دهند. تعمیر و ترمیم رنگ آمیزی چوب ترمو در نمای چوبی ساختمان این زمان اضافی ارزشمندی را برای تخلیه و اطفاء حریق در مواقع اضطراری فراهم می کند. اگر طبق مقررات ساختمانی یا ارزیابی آتش سوزی مقرر شده باشد که ساختمان شما باید از یک درجه آتش سوزی خاص پیروی کند، بازدارنده های شعله می توانند روکش چوبی را تا کلاس یورو B افزایش دهند – که فقط به گسترش بسیار محدود شعله اجازه می دهد.

دو روش متداول استفاده از بازدارنده شعله یا اشباع در اتوکلاوهای فشار بالا یا اعمال سطح تحت شرایط کنترل شده کارخانه است. پیش تصفیه در تنظیمات کارخانه تضمین می کند که دما و رطوبت قابل نظارت است، مواد شیمیایی به درستی و با پوشش لازم برای تضمین عملکرد اعمال می شوند.

چگونه نمای ساختمان چوبی را ماندگار کنیم ؟

با رنگ آمیزی رنگ با کیفیت مخصوص چوب ترمو میتوان نمای ساختمان و در کل چوبی که در فضای خارجی استفاده شده ضد آفتاب و ضد آب کرد

چگونه چوب ترمو ترمیم می شود ؟

چوب ترمو در مرحله اول با دستگاه ساب برقی سمباده زده می شود تا سطح روی چوب صاف شود و بعد از آن رنگ مخصوص ترمووود به آن زده شود تا 5 سال به همین شکل می ماند

کانال you tube شرکت معماریکا

1 دیدگاه دربارهٔ «ترمیم چوب ترمو»

  1. بازتاب: کف تراس چوبی قیمت نصب طراحی و اجرا و تامین متریال | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *