معماریکا

مبلمان چوبی

مبلمان چوبی

چگونه با دستان خود مبلمان چوبی درست کنید

همه می توانند مبلمان چوبی خوب را بخرند، زیرا نیازی به خرج کردن پول زیادی در فروشگاه ندارید! ابزار، چوب و تلاش کافی برای تحقق بخشیدن به رویاهای داخلی دنج. ساخت وسایل چوبی با ترمووود ، نیمکت ، فلاورباکس ، مبلمان چوب ترمو وسایل باغی اجرای تراس محوطه سازی ویلا طراحی و اجرای ترموود قیمت ترمووود

چوب یک ماده کلاسیک برای ساخت مبلمان است. فقط امروزه مبلمان ساخته شده از چوب جامد و مرغوب در فروشگاه های مبلمان لذت ارزانی ندارد. خوب است که همه می توانند با یک درخت کار کنند و این کار آسانی است. برای مونتاژ مبلمان، فقط باید از تکنولوژی نجاری پیروی کنید و به جزئیات توجه کنید. اما اول از همه.

فلاورباکس

مزایای مبلمان چوبی

ساخت مبلمان با دستان خود یک راه حل اصلی و ارزان است. بسیاری از طراحان مشهور اغلب از محصولات چوب طبیعی بداهه (تخته، میله، چوب دریفت) برای ایجاد مبلمان منحصر به فرد استفاده می کنند.

طرفداران:

دوام؛ قیمت رنگ ترمووود

دوستی با محیط زیست؛

ارگونومی؛

در دسترس بودن تعمیرات؛

زیبایی شناسی؛

پرداخت های مختلف

مبلمان چوبی

چه ماده ای را انتخاب کنیم؟

انتخاب مواد برای ساخت مبلمان باید مسئولانه باشد، در غیر این صورت خطر اتلاف وقت و هزینه وجود دارد. بنابراین، قبل از کار، همیشه خواص چوب را در نظر بگیرید، از قبل محدوده و طراحی داخلی را تعیین کنید.

موادی را در نظر بگیرید که اغلب در ساخت مستقل مبلمان استفاده می شود.ساخت وسایل چوبی با ترمووود ، نیمکت ، فلاورباکس ، مبلمان چوب ترمو وسایل باغی اجرای تراس محوطه سازی ویلا طراحی و اجرای ترموود طراحی و اجرا تراس

مبلمان چوبی

نئوپان

این یک تخته خرده چوب است که با رزین زیر یک پرس داغ چسبانده شده است. ما در این مقاله در مورد تفاوت های نئوپان و OSB صحبت کردیم . مبلمان چوب ترمووود در واقع، این تخته نئوپان است که فقط با یک فیلم از رنگ ها و بافت های مختلف پوشیده شده است.

برای ساخت میز، کابینت، قفسه، تخت، قفسه استفاده می شود.

معایب:

ورق های اندازه های بزرگ را نمی توان به تنهایی برش داد، به کمک متخصصان نیاز خواهید داشت.

لبه ها بدون پردازش با ابزار خاصی بریده می شوند. طراحی و اجرا روف گاردن

نقاشی برای ساخت صندوقچه با دستان خود

ام دی اف

این یک تخته فیبر است که بدون استفاده از رزین های فرمالدئید چسبانده شده است. این یک ماده سازگار با محیط زیست است که از رطوبت نمی ترسد و در برابر قارچ و کپک مقاوم است.

برای ساخت مبلمان آشپزخانه عالی است.

معایب:

آسیاب کردن در خانه دشوار است.

قابل اشتعال

مبلمان چوبی

نقاشی برای ساخت تخت کودک از MDF خودتان انجام دهید فلاور باکس

تخته مبلمان

این یک ماده ورقه ای است که با چسباندن الوارهای چیده شده تولید می شود. سازگار با محیط زیست و ضد حساسیت است.

برای ساخت ست آشپزخانه، میز، میز کنار تخت، تخت، نیمکت و غیره استفاده می شود.

معایب:

در ساخت مبلمان با اندازه های بزرگ (تخت، کمد)، تغییر شکل مواد امکان پذیر است.

قیمت بالا

نیمکت سینه از تخته مبلمان

چوب جامد

برای ساخت مبلمان بیشتر از چوب جامد از گونه های زیر استفاده می شود: کاج، بلوط، خاکستر، افرا، راش، گردو.

از چوب جامد می توانید مبلمان اتاق خواب یا اتاق کودک و مبلمان مختلف برای اتاق نشیمن بسازید.

معایب:

برای اتاق هایی با رطوبت بالا مناسب نیست. قیمت ترموود استخر

نصیحت! مواد بدون لایه و گره با حلقه های سالانه محکم انتخاب کنید. پردازش چنین چوبی آسان تر است و ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

نقاشی برای ساخت صندلی گهواره ای ساخته شده از چوب با دستان خود

فلاور باکس

الوارهای مختلف

با ترکیب مناسب الوارهای مختلف، قبلاً در این مقاله بیشتر در این مورد نوشتیم ، می توانید مبلمان خانه، باغ و حمام بسازید. تمام کاربرد های چوب ترمو

از تخته لبه می توانید یک قفسه اصلی، ظروف آشپزخانه، صنایع دستی برای باغ درست کنید. اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از تخته های لبه دار را اینجا بخوانید.ساخت وسایل چوبی با ترمووود ، نیمکت ، فلاورباکس ، مبلمان چوب ترمو وسایل باغی اجرای تراس محوطه سازی ویلا طراحی و اجرای ترموود

اگر از مبلمان استاندارد و یکنواخت در باغ یا روستا خسته شده اید، میز، نیمکت، صندلی یا تاب را از یک بار جمع کنید. چنین مبلمانی از نظر سبک و کیفیت منحصر به فرد متفاوت خواهند بود.

نمونه ای از مبلمان باغ که توسط خودتان از چوب معمولی ساخته شده است

مراحل ساخت وسایل باغی ترمووود

ساخت مبلمان با دستان خود یک فرآیند پر زحمت است که نیاز به دقت و صبر دارد. و همچنین برای کار به ابزار و اتاق آزاد (کارگاه) نیاز خواهید داشت. فرآیند تولید شامل مراحل زیر است:

یک پروژه ایجاد کنید و روی کاغذ علامت گذاری کنید.

مواد را محاسبه کنید، چوب و اتصالات بخرید.

عناصر فردی را علامت گذاری کنید و دیدید.

سوراخ هایی را برای اتصال نماها برش دهید.

چوب را با ترکیبات ضد عفونی کننده درمان کنید.

با رنگ و لاک بپوشانید.

بسته به پروژه قطعات را با چسب، رولپلاک، چوب و غیره مونتاژ کنید. قیمت ترموود تراس

نحوه ساخت وسایل ترمووود از قاب های چوبی

به طوری که قاب چوبی بتواند بار را تحمل کند و از میخ های ناکافی محکم و زوایای نصب جدا نشود. یک راه ساده و قابل اعتماد برای افزایش قابل توجه استحکام سازه، بستن یک قاب چوبی است.

آهن کشی ترمووود

قاب بندی چیست؟ مبلمان چوبی

ما قبلاً در مقاله ای در مورد ساخت یک خانه قاب به لزوم بستن پایه اشاره کرده ایم. این روش شامل قرار دادن لایه ای از چوب یا تخته است که اتصالات را مسدود می کند و به پایه ای سفت و سخت برای سایر عناصر قاب تبدیل می شود. این به توزیع یکنواخت وزن خانه، متعادل کردن بار روی دیوارها و فونداسیون کمک می کند و خطر هدر رفتن بست ها را کاهش می دهد.

2 نوع اتصال وجود دارد: مبلمان چوب ترمووود

پایین تر

اولین لایه چوبی خانه آینده روی پایه گذاشته شد. مرحله لازم برای ساخت و ساز بر روی پایه ستونی یا شمعی پایه و اساس خواهد شد و به توزیع یکنواخت وزن کل سازه کمک می کند.

بالا

لایه ای شبیه به نرده پایینی که برای استحکام بیشتر روی دیوارها گذاشته می شود. برای ساخت ساختمان های چند طبقه اجباری است، زیرا نه تنها به تعادل بار کمک می کند، بلکه به پشتیبان کف موقت طبقه دوم نیز تبدیل می شود.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

برای بستن قاب چه چیزی لازم است؟ مبلمان چوبی

تسمه یک قاب چوبی با همان تخته ها ساخته می شود (مطمئن ترین گزینه ها تخته های منسجم دوتایی یا سه گانه هستند) یا یک تیر که از آن پایه فرو می ریزد. به عنوان مثال، تیرهای تسمه ممکن است به شکل زیر باشند:ساخت وسایل چوبی با ترمووود ، نیمکت ، فلاورباکس ، مبلمان چوب ترمو وسایل باغی اجرای تراس محوطه سازی ویلا طراحی و اجرای ترموود

عرض با توجه به ابعاد دیوارهای خانه آینده انتخاب می شود. مطلوب است که چوب خشک شده و با مواد ضد عفونی کننده و ضد پرین درمان شود.

برای تریم پایین، به عایق رطوبتی به هر شکلی که برای شما مناسب است، به عنوان مثال، مواد سقف یا لایه قیر نیاز دارید. این چوب را از رطوبت محافظت می کند، که از زمین برداشته می شود و درخت را در تماس با پایه از بین می برد.

انتخاب اتصال دهنده ها به فناوری انتخابی شما برای مونتاژ بستگی دارد. این می تواند پیچ، میخ یا پیچ باشد. همچنین به گوشه های ساختمان گالوانیزه یا فولادی نیاز خواهید داشت.

و مجموعه استاندارد ابزارها و دستگاه های اندازه گیری را فراموش نکنید. شما باید چکش بزنید، پیچ کنید، زاویه و طول را اندازه بگیرید، اره کنید و شیب سطح را بررسی کنید.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

چگونه گره ها را به هم وصل کنیم؟ مبلمان چوبی

مهار در گره ها، در تقاطع تخته ها یا چوب متصل می شود. اتصال باید تا حد امکان صلب و قابل اعتماد باشد. ساده ترین راه ها عبارتند از “نیم درخت” و یک اتصال گوشه: مبلمان چوب ترمووود

برش هایی یکنواخت در امتداد عرض و نصف ضخامت تسمه در بالا و پایین ایجاد کنید.

المان ها را داک کنید، در حالت ایده آل نباید هیچ شکافی بین آنها وجود داشته باشد.

عناصر را به جای گره به هم بچسبانید.

در اتصال گوشه، علاوه بر این اتصال را با گوشه های فلزی تقویت کنید.

آهنگری روف گاردن

نصب دسته پایین

مهار پایین پس از نصب فونداسیون مونتاژ می شود: مبلمان چوب ترمووود

عایق رطوبتی را در مکان هایی که چوب به فونداسیون متصل می شود قرار دهید.

تسمه آینده را علامت بزنید، برای این کار می توانید تخته ها یا تیرها را در امتداد پایه قرار دهید.

برش هایی را در نقاط اتصال ایجاد کنید و قاب را وصل کنید

عناصر را به گره های بالای پایه بین آنها ببندید.

اطمینان حاصل کنید که شیب قاب حاصل حداقل یا وجود ندارد. در این مرحله همچنان می توان تسمه را بدون آسیب رساندن به سازه تراز کرد.

قاب حاصل را با فونداسیون با پیچ های مخصوص یا براکت های ساختمانی نصب کنید.

سطح نهایی را بررسی کنید.

نصب مهار بالا مبلمان چوبی

تریم بالایی پس از نصب دیوارها مونتاژ می شود: مبلمان چوب ترمووود فروش چوب ترمو در شیراز ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی

تخته یا چوب را در بالای دیوارهای بیرونی خانه آینده قرار دهید.

شیارهایی برای اتصال محکم عناصر روی گره ها و داک اره کرد.

گره ها را بین خود و قفسه های قاب نصب کنید.

اطمینان حاصل کنید که شیب قاب حاصل حداقل یا وجود ندارد. در این مرحله همچنان می توان تسمه را بدون آسیب رساندن به سازه تراز کرد.

بر اساس قیاس، تسمه را روی دیوارهای داخلی جمع کنید و آن را در یک قاب محکم کنید.

ترمووود

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

چیزهای دیگری که باید در مورد بستن بند یک قاب چوبی بدانید مبلمان چوبی

کیفیت چوب به طور مستقیم بر تمام ویژگی های خانه آینده تأثیر می گذارد، بنابراین نباید الوار ارزان یا با تخفیف انتخاب کنید. مبلمان چوب ترمووود توصیه می کنیم در این مقاله بیشتر در مورد ویژگی های چوب مطالعه کنید .

اگر یک تسمه دوتایی (بالا و پایین سازه) ساخته اید، پس از اتمام کار، آنها باید در امتداد خط دیوارهای بیرونی با یکدیگر منطبق شوند. در این مورد، شما همه چیز را درست انجام دادید.

فاصله بین اتصالات تسمه باید از 1.5 متر باشد.

ترک و شکاف نباید وجود داشته باشد و در صورت ظاهر شدن باید فوراً با جوت یا فوم مهر و موم شود.ساخت وسایل چوبی با ترمووود ، نیمکت ، فلاورباکس ، مبلمان چوب ترمو وسایل باغی اجرای تراس محوطه سازی ویلا طراحی و اجرای ترموود

کانال you tube شرکت معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *