معماریکا

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه طراحی تولید انواع سبک کابینت برای آشپزخانه

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

این کمدهای کلاسیک را در نظر بگیرید که امروز و سال‌های آینده با فضای آشپزی شما مناسب هستند.

اگرچه سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز است، اما نوسازی آشپزخانه قطعاً پیشنهادی زمان‌بر و پرهزینه خواهد بود—بنابراین نتایجی را می‌خواهید که هم‌اکنون و در ادامه راه دوست داشته باشید. این ممکن است به معنای انتخاب کابینت های کلاسیک باشد.

کابینت آشپزخانه نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک به‌عنوان بیانیه زیبایی‌شناختی آشپزخانه شما، نباید شما را به این فکر کنند که «به چه فکر می‌کردیم!؟» وقتی هر روز صبح لیوان قهوه خود را برمی دارید. در مرحله تحقیق، همانطور که از آسیاب‌کاری‌های پرآذین، بافت‌های منحصر به فرد و رنگ‌های تند استفاده می‌کنید، نفسی بکشید و گزینه‌های اینجا را در نظر بگیرید، همه احتمالاً جذابیت خود را برای مدتی طولانی حفظ می‌کنند.قیمت کابینت مدرن

سبک کابینت آشپزخانه کلاسیک

با یکی از این سبک‌های نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت کابینت آشپزخانه دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک همیشگی و نه مد روز، وقتی وارد آشپزخانه می‌شوید، کمتر تمایلی به خم شدن خواهید داشت – و اگر روزی آن را به بازار عرضه کنید، در مورد ارزش فروش مجدد خانه‌تان مطمئن‌تر خواهید بود.

کابینت آشپزخانه شیکر: سادگی به سبک قدیمی

جوامع شاکر در دهه 1800 برای یک روش ساده زندگی ارزش قائل بودند و آن را در فلسفه طراحی خود بیان کردند. امروزه کابینت شیکر – با خطوط ساده و زیبای خود – همچنان قوی است. کابینت آشپزخانه شیکر معمولاً از تمام چوب تشکیل شده است و دارای یک قاب ریلی پنج تکه و ساختار پانل با درهای پانل فرورفته است.

این جلوی بدون زواید برای مجموعه ای از دکورها و انواع مواد روی میز، از بتن برای فضای صنعتی گرفته تا چوب برای طعم کلبه مناسب است. فنجان های فلزی و میله کشی انتخاب های محبوبی هستند، اما از آنجایی که سخت افزار به راحتی تعویض می شود، احساس راحتی کنید که خود را با چیزهای چشمگیرتری مانند دستگیره های شیشه ای یا روکش طلایی بیان کنید.

جبهه صاف: مینیمالیست اصلی

کابینت های جلویی تخت، که ممکن است از مواد مختلفی از جمله چوب، تخته سه لا، ام دی اف و حتی فلز ساخته شوند ، دارای یک درب دال بدون تزئین هستند. آنها به بهترین وجه برای آشپزخانه های مدرن و امروزی مناسب هستند، با سخت افزار میله کش یا زبانه کش برای حفظ پیچیدگی براق.

جلوی تخت نیز برای درب‌های فشاری بدون دستگیره ایده‌آل است، اما این ظاهر ممکن است کمی سخت‌تر از آن باشد که کلاسیک در نظر گرفته شود. از آنجایی که نیازی به آسیاب کاری نیست، درب های اسلب بسیار مقرون به صرفه هستند، اما البته، هزینه به کیفیت مواد و پرداخت بستگی دارد.

سنتی: امتحان شده و درست

هنوز هم یکی از محبوب‌ترین سبک‌ها، کابینت‌های سنتی شبیه شیکر هستند، با شیار مستطیلی روی درب، با این تفاوت که پانل مرکزی به جای فرورفتگی، برآمده است. رسمی اما نه شلوغ، آنها انتخاب خوبی برای حفظ احساس دوره در خانه های قدیمی تر هستند (به عنوان مثال، استعمار، تودور، ویکتوریا).

کابینت های سنتی به خوبی با میزهای سنگی، به ویژه سنگ صابون و سنگ مرمر، و سخت افزارهای دقیق مانند کشش یا دستگیره هایی با صفحات پشتی تزئینی که حس “مبلمان” را به شما القا می کند، کار می کنند.

خرید کابینت آشپزخانه

برای کسانی که در حال برنامه ریزی یک آشپزخانه نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت کابینت آشپزخانه قیمت کابینت کلاسیک دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک معمولی و ملی هستند، شکست دادن تخته های مهره سخت است. تخته مهره ای که به آن تخته دستی نیز می گویند، به یک تکنیک ساخت زبانه و شیار قدیمی از لت های عمودی که روی یکدیگر قرار می گیرند اشاره دارد تا ظاهری دقیق و بافت داشته باشد اما آراسته نباشد.

تخته مهره همه کاره است، نه تنها در مواد و روکش های موجود، بلکه در عرض نوارها. برای سخت افزار، آهن سیاه و سفید روستایی یا فنجان های کلاسیک با روکش برنزی روغنی را در نظر بگیرید. قیمت‌های کابینت‌های تخته‌ای بسیار متفاوت است (هزینه چوب جامد بیش از ام‌دی‌اف است، که به شکل زبانه‌ای آسیاب می‌شود)، اما صاحبان خانه‌هایی که از بودجه‌شان آگاه هستند، می‌توانند کابینت‌های موجود را با افزودن ورق‌های تخته‌ای ارتقا دهند .

یک نکته: شیارهای بین تخته‌ها می‌توانند در نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت کابینت آشپزخانه دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک شلوغ بسیار کثیف شوند – تخته‌های مهره نیاز به تمیز کردن دقیق دارد!

جلو شیشه ای: به سادگی درخشان

یک جایگزین محافظت‌شده برای قفسه‌های باز، کابینت‌های جلوی شیشه‌ای، فضایی روشن، مطبوع و باز را به آشپزخانه می‌آورند، در حالی که سرامیک، «کابینت آشپزخانه نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه قیمت کابینت نئوکلاسیک ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک» یا سایر اقلام تزئینی را به نمایش می‌گذارند.

شیشه می تواند در شیشه های جامد یا به طور معمول در داخل قاب ها قرار گیرد که به آن مولیون می گویند. طیف وسیعی از سبک های آشپزخانه، از مدرن تا سنتی، با شیشه عالی می شود. علاوه بر شیشه‌های شفاف، می‌توانید بافت‌های مختلفی از جمله شیشه‌های مات و بذری را انتخاب کنید.

در حالی که این نوع نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک یکی از گران‌ترین کابینت‌ها است، اگر همراه با درهای مات استفاده شود، ممکن است یک لمس شیشه ارزش پرپر شدن را داشته باشد.

نحوه نصب اصول اولیه کابینت آشپزخانه

با اصول اولیه آشنا شوید

ایجاد ظاهری جدید برای نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک شما فرصتی عالی برای نشان دادن شخصیت خود در شلوغ ترین اتاق خانه شما است. قبل از شروع، یک طرح دقیق روی کاغذ گراف بکشید و اندازه های خود را دوباره بررسی کنید. واحدهای پایه و دیوار در اندازه های استاندارد هستند و اساس آشپزخانه شما را تشکیل می دهند. اما از آنجایی که محصولات ممکن است متفاوت باشند، مطمئن شوید که دستورالعمل‌های نصب سازنده را به دقت بخوانید.

نحوه نصب کابینت آشپزخانه

راهنمای ویدیویی ما را در زیر برای راهنمای گام به گام نصب آشپزخانه نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک تماشا کنید…هنگامی که واحدهای قدیمی را جدا کردید، برق و منابع آب خود را قطع کردید و اولین لایه رنگ را روی سقف و دیوارها گذاشتید، نوبت به نصب کابینت ها می رسد. خوشبختانه، نصب کابینت های پایه نسبتاً ساده است.

ابزار و مواد برای کار کابینت آشپزخانه:

 • سطح روحیه
 • گیره
 • مته
 • نوار ماسک
 • پیچ
 • براکت ها
 • ردیاب کابل و لوله
 • دریل چکشی
 • اتصالات دیواری مناسب برای دیوار شما
 • پیچ های 15 میلی متری

مرحله 1 نصب کابینت آشپزخانه

از یک تراز برای علامت گذاری یک خط راهنمای افقی روی دیوار خود استفاده کنید، جایی که قسمت بالایی واحدها قرار می گیرد و ارتفاع کابینت آشپزخانه نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک با پایه ها را ممکن می کند. سعی کنید آنها را با وسایل موجود در یک ردیف قرار دهید تا ظاهری صاف ایجاد کنید.

مرحله 2 نصب کابینت آشپزخانه

با شروع از واحدهای گوشه، کابینت آشپزخانه نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مونتاژ شده را در جای خود قرار دهید. پایه های هر واحد را بچرخانید تا با خط راهنما روی دیوار هماهنگ شوند. از سطح روحی خود استفاده کنید تا مطمئن شوید که کابینت ها هم سطح هستند.

مرحله 3 نصب کابینت آشپزخانه

واحدهای مجاور را به هم بچسبانید. سپس یک سوراخ پایلوت بین دو سوراخ لولا، از طریق یک دیوار کابینت و (اما نه کاملاً از طریق) بعدی دریل کنید (از نوار چسب در اطراف مته خود به عنوان راهنما استفاده کنید.) سپس، واحدها را به هم بچسبانید. برای تثبیت ایمن تر، می توانید از پیچ های رابط نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک (فروش جداگانه) استفاده کنید.

مرحله 4 نصب کابینت آشپزخانه

برای پنهان کردن شکاف، هر تیرک گوشه‌ای را که دو کابینت آشپزخانه نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک در گوشه‌ای به هم می‌رسند، قرار دهید. دستورالعمل های کابینت را دنبال کنید که دقیقاً به شما نشان می دهد که چگونه پست ها را تعمیر کنید.

مرحله 5 نصب کابینت آشپزخانه

پس از اتصال تمام کابینت ها، باید آنها را با براکت هایی روی دیوار برای هر واحد محکم کنید. با علامت گذاری موقعیت های مته با مداد روی دیوار شروع کنید. به یاد داشته باشید که قبل از سوراخ کردن دیوار، لوله ها یا کابل ها را بررسی کنید. همیشه از یراق آلات دیواری استفاده کنید که مناسب نوع دیوار شما باشد. سعی کنید پیچ ​​ها را کمی به سمت پایین زاویه دهید تا دسترسی آسان به کابینت آشپزخانه نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک باقی بماند.

ابزار و مواد برای کار:

 • متر نواری
 • سطح روحیه
 • مداد
 • لبه مربع
 • براکت های ثابت

واحدهای دیواری به براکت هایی متصل می شوند که از قبل به طور ایمن روی دیوار ثابت شده اند. شما می توانید کمدهای دیواری را در سه مرحله ساده نصب کنید:

مرحله 1 نصب کابینت آشپزخانه

ابتدا، از بالای واحد پایه اندازه گیری کنید و جایی را که می خواهید پایین واحد دیوار را علامت بزنید (مطمئن شوید که فضایی برای ضخامت میز کار در نظر گرفته شده است.) از یک تراز برای ایجاد یک خط راهنمای افقی استفاده کنید که تا دور آن کشیده شود. همانطور که کابینت آشپزخانه نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک دیواری شما خوب می شوند. سپس یک خط دیگر برای بالای کابینت های دیواری اندازه بگیرید و بکشید. به یاد داشته باشید که اگر هر واحد مسکونی بلندی دارید، معمولاً قسمت بالای کابینت های دیواری باید با قسمت بالایی مسکن بلند هم تراز شود! در نهایت، با مشورت طرح آشپزخانه خود، خطوط عمودی را در جایی که کابینت ها به هم می رسند و به پایان می رسند، بکشید.

گام 2 نصب کابینت آشپزخانه

در مرحله بعد، دستورالعمل های سازنده را برای تعیین محل مناسب برای براکت های دیواری بررسی کنید. هر واحد به طور معمول به دو – یکی در هر گوشه بالا نیاز دارد. می‌توانید براکت را در جای خود نگه دارید و موقعیت سوراخ‌ها را علامت بزنید، اما نحوه تعمیر آن‌ها به نوع دیواری که دارید بستگی دارد. این بسیار مهم است، زیرا نصب نادرست کابینت آشپزخانه نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک می‌تواند ناامن باشد و کابینت‌های دیواری جدید شما را به زمین بفرستد – بنابراین اگر مطمئن نیستید، همیشه با یک متخصص مشورت کنید.

مرحله 3 نصب کابینت آشپزخانه

هنگامی که براکت ها به درستی محکم شدند، کابینت های دیواری را با استفاده از پیچ های تنظیم در گوشه داخلی بالای نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت کابینت آشپزخانه دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک به آنها قلاب کنید تا آنها را به طور دقیق تراز کنید. یک تراز در بالای کابینت قرار دهید و یک پیچ را بچرخانید تا آن را تراز کنید. سپس، سطح روح را روی صورت جلویی قرار دهید، و دیگری را تا زمانی که به صورت عمودی صاف و به خوبی روی دیوار محکم شود، تنظیم کنید. بررسی کنید که کابینت ها با یکدیگر همسطح هستند و در صورت لزوم دوباره تنظیم کنید. ضروری است که آویزهای دیواری به درستی متصل و تنظیم شده باشند، بنابراین دستورالعمل های کابینت را به دقت دنبال کنید!

ابزار و مواد برای کار:

کشوها ساده ترین راه برای افزودن فضای ذخیره سازی انعطاف پذیر به آشپزخانه شما هستند – و نصب آنها نیز آسان است. فقط این چهار مرحله ساده را دنبال کنید:کابینت آشپزخانه نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

مرحله 1 طراحی کابینت آشپزخانه

درایوهای کشو را به داخل نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت کابینت آشپزخانه دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک بچسبانید، مطمئن شوید که هر جفت کاملاً موازی هستند و به‌طوری‌که به سمت جلو از کابینت خارج شوند. این کار را در ارتفاع مناسب برای هر تعداد کشو که می‌توانید تکرار کنید. موقعیت دقیق هر دونده به ترکیب کشویی که ایجاد می کنید بستگی دارد و در دستورالعمل کشو نشان داده خواهد شد.

گام 2 طراحی کابینت آشپزخانه

قبل از اینکه کشوها را در نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت کابینت آشپزخانه دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک قرار دهید، باید جعبه های کشو را کنار هم قرار دهید و جلوی کشوها را در آن قرار دهید. مطمئن شوید که تمام کشوهای خود را طبق دستورالعمل سازنده مونتاژ کرده اید.

مرحله 3 طراحی کابینت آشپزخانه

اکنون کشوهای شما باید به راحتی به داخل نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت کابینت آشپزخانه دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک بروند. اطمینان حاصل کنید که کشوها روی رانرها قرار گرفته اند و در جایی که برای کار کردن دریچه های نرم لازم است کلیک کنید (به دستورالعمل های سازنده مراجعه کنید).

مرحله 4 طراحی کابینت آشپزخانه

در صورت لزوم، برای یک نتیجه عالی، شکاف های بین جلوی کشو را با انجام تنظیمات مطابق دستورالعمل سازنده کشو، به خوبی تنظیم کنید.

چیزی به سادگی تعویض درب نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت کابینت آشپزخانه دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک شما می تواند تفاوت زیادی در آشپزخانه ایجاد کند. بنابراین، اگر جلوی درب آشپزخانه جدید خود را پیدا کرده اید، ما به شما در نصب آنها کمک می کنیم.

ابزار و مواد برای کار

مرحله 1 اجرا کابینت آشپزخانه

درهای کابینت آشپزخانه نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت کابینت آشپزخانه دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک دارای سوراخ‌های دایره‌ای بزرگی هستند که لولاها در آن قرار می‌گیرند، که باعث می‌شود مجبور نباشید آن را برش دهید. لولا را در این سوراخ قرار دهید و مطمئن شوید که بازو دقیقاً 90 درجه نسبت به لبه در باشد با استفاده از یک مربع سعی 90 درجه. لولا را با استفاده از پیچ های ارائه شده به درب ثابت کنید. این کار را برای هر لولای دیگری روی در تکرار کنید.

گام 2 اجرا کابینت آشپزخانه

صفحات لولا را به پانل کناری کابینت ثابت کنید و در سوراخ های از پیش سوراخ شده قرار دهید. دستورالعمل های لولا را بررسی کنید تا مطمئن شوید که صفحه لولا را به سمت درستی قرار داده اید، در غیر این صورت بازوی لولا به درستی متصل نمی شود. اگر در حال تعویض درها هستید و سوراخ های لولای قدیمی کابینت آسیب دیده است، می توانید با استفاده از صفحه تعمیر لولا (فروش جداگانه) این مشکل را تعمیر کنید.

مرحله 3 اجرا کابینت آشپزخانه

در را به سمت کابینت بچینید و از کسی کمک بگیرید تا در حالی که بازوهای لولا را به صفحه لولا وصل می کنید، آن را در جای خود نگه دارد. برخی از لولاها روی صفحه می چسبند و برخی توسط پیچ ثابت می شوند، بنابراین دستورالعمل ها را بررسی کنید تا ببینید کدام نوع را دارید و چگونه آنها را به درستی محکم کنید. اکنون درب شما باید در جای خود ثابت شود. اگر نیاز به تنظیم یا تراز کردن درب دارید، زیر را بخوانید.

اگر درهای کابینت شما به درستی بسته نمی شوند یا هنگام باز شدن آویزان هستند، نگران نباشید. بیشتر مشکلات درب کابینت شما را می توان با استفاده از پیچ های تنظیم در قسمتی از لولا که با خود کابینت تماس دارد برطرف کرد.

ارزش این را دارد که وقت بگذارید و درهای خود را به درستی تنظیم کنید، زیرا تفاوت واقعی در ظاهر آشپزخانه شما ایجاد می کند! این می تواند برای درهای تازه نصب شده و همچنین درهایی که مدتی است مورد استفاده قرار گرفته اند ضروری باشد.

تنظیمات را می توان در 3 جهت مختلف، پهلو به پهلو، بالا و پایین یا داخل و خارج (نزدیک یا دورتر از کابینت) انجام داد. تنها چیزی که نیاز دارید یک پیچ گوشتی پوزیدریو است.شرکت بازسازی در تهران نوسازی کف دیوار دکوراسیون داخلی

تنظیم پهلو به پهلو

تنظیم پهلو به پهلو وقتی درب روی کابینت قرار می گیرد از چپ به راست حرکت می کند. به خاطر داشته باشید که لولاهای بالا و پایین را به یک اندازه تنظیم کنید تا درب عمودی بماند.لیست قیمت ترمووود کاراوا چوب ترمو ایرانی و فنلاندی خرید چوب ترمو معماریکا متخصص در ترموود

تنظیم بالا و پایین

تنظیم بالا و پایین درب را کمی به سمت بالا یا پایین روی کابینت حرکت می دهد. سعی کنید در حین انجام این کار در را نگه دارید تا از ریزش ناگهانی جلوگیری کنید. به طور معمول باید هر دو لولا را تنظیم کنید تا آنها را به درستی تراز کرده و به آرامی باز شوند. اگر درب به درستی بسته نمی‌شود، تنظیم بالا/پایین را روی یکی از لولاها تغییر دهید تا تنش از بین برود.نمایندگی چوب ترمو در تهران فروش ویژه چوب ترمو در شمال شهر تهران

تنظیم داخل و خارج

تنظیم داخل و خارج درب را به جلو (دور از کابینت آشپزخانه نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ) یا عقب (نزدیکتر به کابینت) می برد و به تغییر اندازه شکاف بین در و کابینت کمک می کند. اغلب این بهترین راه برای تعمیر دری است که به طور کامل بسته نمی شود زیرا روی لبه های جلویی کابینت مالیده می شود.

برخی از لولاها را می توان بدون شل شدن سایر اتصالات تنظیم کرد، اما در برخی از آنها باید قبل از انجام تنظیمات، اتصالات را شل کنید. دستورالعمل های سازنده لولا را بررسی کنید تا ببینید کدام نوع را دارید و از کدام پیچ برای انجام تنظیمات استفاده می شود.

در حین انجام تنظیمات، همیشه مطمئن شوید که درب پشتیبانی می شود، به خصوص اگر نیاز به شل کردن هر گونه اتصالات دارید.شرکت تعمیر و بازسازی ساختمان در تهران نوسازی واحد مسکونی

خدمات نصب آشپزخانه ما

نصب یک کابینت آشپزخانه نحوه نصب طراحی و اجرا شرکت مجری خرید و قیمت دکوراسیون کابینت برای آشپزخانه ایرانی کلاسیک مدرن نئوکلاسیک جدید کار بزرگی است، و ما از شما می خواهیم که آشپزخانه رویایی خود را به واقعیت تبدیل کنید – بدون توجه به سطح تخصص شما. به همین دلیل است که ما با نصاب های تایید شده همکاری می کنیم تا به هماهنگی پروژه آشپزخانه شما از ابتدا تا انتها کمک کنیم.

علاوه بر تطبیق طرح شما با مشخصات شما، نصابان ما می توانند کارهای تکمیلی را انجام دهند تا از دردسر شما صرفه جویی کنند – این شامل نورپردازی، کفپوش و کاشی کاری می شود. ما همچنین خدمات نصب خشک یا مرطوب کامل را ارائه می‌دهیم – این بدان معناست که می‌توانیم آشپزخانه قدیمی شما را حذف کنیم و آشپزخانه جدید شما را نصب کنیم، از جمله لوله‌کشی، گاز و برق.

طیف وسیعی از گزینه‌های مالی انعطاف‌پذیر ما به این معنی است که می‌توانید برنامه‌ای متناسب با خود پیدا کنید. ما همچنین 2 سال ضمانت کار را برای آرامش خاطر ارائه می دهیم. درباره خدمات نصب ما بیشتر بیاموزید و برای شروع یک قرار برنامه ریزی رایگان رزرو کنید.

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب pictorial carpet price

11 دیدگاه دربارهٔ «کابینت آشپزخانه طراحی تولید انواع سبک کابینت برای آشپزخانه»

 1. بازتاب: کابینت مدرن اروپایی 10 سبک شگفت انگیز کابینت آشپزخانه ⋆ معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: کابینت فرانسوی ⋆ معماریکا 09126283243

 3. بازتاب: طراحی کابینت مدرن 11 ایده جدید برای بازسازی آشپزخانه ⋆ معماریکا 09126283243

 4. بازتاب: بهترین مدل کابینت ام دی اف ⋆ معماریکا 09126283243

 5. بازتاب: کارخانه ساخت کابینت نئوکلاسیک ⋆ معماریکا 09126283243

 6. بازتاب: کابینت های گلاس کمدی بهترین قیمت کابینت های گلاس ⋆ معماریکا 09126283243

 7. بازتاب: مدل های دکوراسیون آشپزخانه 2022 ⋆ معماریکا 09126283243

 8. بازتاب: کابینت آشپزخانه ام دی اف قیمت جدید ⋆ معماریکا 09126283243

 9. بازتاب: کابینت آشپزخانه چوبی ⋆ معماریکا 09126283243

 10. بازتاب: کابینت آشپزخانه مات ⋆ معماریکا 09126283243

 11. بازتاب: طرح کابینت های گلاس ترک طراحی ساخت و نصب ⋆ معماریکا 09126283243

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *