معماریکا

نحوه صحیح رنگ آمیزی

نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمووود

تکنولوژی رنگ آمیزی چوب بدون لک، رگه و بدون رنگ

در حین کار تعمیر، اغلب این سوال پیش می آید که چگونه لکه های رنگ را روی درخت پاک کنیم؟ نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ، ترمووود برای نما فضای خارجی تراس آلاچیق روف گاردن پرگولا فلاورباکس کف سقف دیوار ترموود ایرانی و فنلاندی مقابله با بی نظمی های حاصل می تواند بسیار دشوار باشد، بنابراین بهترین راه حل پیروی از فناوری نقاشی است. هنگام پیروی از توصیه های ساده، می توان یک درخت را با رنگ زیبا و دقیق نقاشی کرد. در عین حال، لکه یا بی نظمی روی سطح ظاهر نمی شود. مواد رنگ در یک لایه یکنواخت خوب قرار می گیرد. قیمت رنگ چوب ترمو

نمی دانید چگونه چوب را با رنگ اکریلیک بدون رگه رنگ کنید؟ سپس شرکت “نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ، ترمووود برای نما فضای خارجی تراس آلاچیق روف گاردن پرگولا فلاورباکس کف سقف دیوار ترموود ایرانی و فنلاندی” چند راز ساده موفقیت را به اشتراک خواهد گذاشت.

ترمووود

پیش تصفیه سطح

قبل از استفاده از ماده رنگ ، لازم است مواد را به دقت بررسی کنید، جیب های رزین را برش دهید، قایق های چوبی را به جای آنها بچسبانید، گره ها و براده ها را که توسط کاتر از بین رفته اند بتونه کنید.

پس از پردازش، می توانید به مرحله آماده سازی بعدی – آسیاب کردن بروید . به منظور بهبود چسبندگی رنگ به سطح، باز کردن منافذ، به طوری که آستر به عمق چوب نفوذ کند، لازم است. در هنگام سنگ زنی، لایه سطحی چوب، تا ضخامت 1 میلی متر، حذف می شود. این امر رزین پلیمریزه شده را از بین می برد که از نفوذ خاک جلوگیری می کند. رنگ ترمووود

فلاورباکس تراس

برای سنگ زنی مناسب، باید این توصیه ها را دنبال کنید

 • رطوبت مواد نباید بیش از 14٪ باشد. در سطح بالاتر رطوبت، دستیابی به سطح صاف یکنواخت بسیار دشوار خواهد بود.
 • در صورت وجود عیوب قابل توجه چوب، بهتر است از چرخ های سنگ زنی با دانه بندی بزرگ (80) استفاده شود. آنها در از بین بردن همه بی نظمی های سطحی بسیار بهتر هستند.
 • آثار باقی مانده پس از دایره هایی با دانه درشت باید با دایره هایی با اندازه دانه کوچکتر (120-150) حذف شود. رنگ مخصوص چوب ترمووود

برای تسطیح کامل سطح، ارزش استفاده از چندین چرخ سنگ زنی را دارد، این روشی است که ما در تولید کار می کنیم.

تراس با ترموود

آیا سطح نیاز به پرکاری دارد؟

رنگ آمیزی چوب با رنگ های اکریلیک ویژگی های خاص خود را دارد. مولکول اکریلیک بسیار بزرگ است، نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ترمووود ترموود بنابراین مواد رنگ آمیزی یک پوشش زیبا را روی سطح ایجاد می کند. شرط اصلی پیش درمانی صحیح است. مرحله اجباری آماده سازی سطح، پرایمینگ است. یک آستر با کیفیت بالا چسبندگی (چسبندگی رنگ به چوب) مواد رنگ را بهبود می بخشد و دوره استفاده از آن را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. طراحی و اجرا روف گاردن

انتخاب پرایمر باید به نوع پوشش بستگی داشته باشد. برای رنگ اکریلیک، باید یک پرایمر مبتنی بر آلکید انتخاب کنید. مولکول آن کوچک است، بنابراین به طور موثر منافذ را پر می کند و بین مولکول های خود رنگ نفوذ می کند و آنها را مانند ریشه نگه می دارد.

پرایمرهای مختلف برای انواع مختلف کار مناسب هستند. نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ، ترمووود برای نما فضای خارجی تراس آلاچیق روف گاردن پرگولا فلاورباکس کف سقف دیوار ترموود ایرانی و فنلاندی استفاده از آسترهای آلکیدی قبل از رنگ آمیزی نمای ساختمان یا سایر کارهای بیرونی توصیه می شود . آنها منافذ را به خوبی پر می کنند و خواص محافظتی مواد رنگ را بهبود می بخشند..

ترمووود برای کف

برای کارهای داخلی استفاده از پرایمر با آکریلات توصیه می شود . سطح را کاملا صاف می کند و جلوه بصری را پس از رنگ آمیزی بهبود می بخشد. پرایمرهای آکریلات و آلکیدی به طور قابل توجهی طول عمر رنگ را افزایش می دهند و خواص زیبایی شناسی لایه نهایی رنگ را بهبود می بخشند. طراحی و اجرا تراس

آسیاب میانی

پس از اعمال پرایمر روی چوب، همیشه باید سنباده میانی انجام شود. پس از پرایمینگ، تک تک الیاف چوب موقعیت عمودی پیدا می کنند. این یک فرآیند طبیعی است و حتی با یک پرایمر با کیفیت بالا نمی توان از آن اجتناب کرد. توجه! پرایمرهایی که رنگ را مشخص می کنند، زیر لاک ها و لاجوردهای بی رنگ آسیاب نکنید، زیرا آسیاب می تواند به طور قابل توجهی سایه را تغییر دهد.

قبل از اینکه درخت را با رنگ اکریلیک رنگ کنید، باید زبری حاصل را از بین ببرید. آسیاب میانی به خلاص شدن از شر پرزهای عمودی و دستیابی به یکنواخت ترین سطح کمک می کند. این مرحله به ویژه برای کارهای داخلی، زمانی که ویژگی های زیبایی شناختی پوشش برجسته می شود، مهم است.

انتخاب برس

آیا می توان چوب را با رنگ اکریلیک با قلم مو رنگ کرد ؟ شما می توانید، نکته اصلی این است که مدل مناسب را انتخاب کنید. نوع قلم مو به نوع ماده رنگ، به ویژه به قوام آن بستگی دارد. لیست قیمت ترمووود

سه نوع ابزار نقاشی وجود دارد: 

 • ماکلوویسا. از نظر ظاهری شبیه یک برس ضخیم است. چنین ابزاری برای اعمال پرایمر روی سطح چوبی ایده آل است. رنگ آمیزی با چنین قلم مو کار نمی کند، زیرا آثار عمیق و بسیار گویا را از خود به جای می گذارد.
 • برس رنگ مسطح. جهانی در نظر گرفته می شود، زیرا می توان آن را با تقریباً هر ماده رنگ و لاک استفاده کرد. نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ترمووود ترموود برای تکمیل مناسب است. قلم مو هیچ رد و رگه ای از خود باقی نمی گذارد و اجرای یکنواخت مواد رنگ را تضمین می کند.
 • برس لاک ناخن دارای نوک های کرکی خاصی است که رنگ آمیزی را بسیار ساده می کند.

موهای برس ها می توانند طبیعی یا مصنوعی باشند. باید به خاطر داشت که الیاف طبیعی برای مواد رنگ آمیزی مبتنی بر حلال آلی در نظر گرفته شده است. برس هایی با موهای مصنوعی برای رنگ های مبتنی بر آب استفاده می شود.

برای اجرای زیبا و یکنواخت رنگ، بهتر است از برس هایی با ضلع های گرد در پایین استفاده کنید. رنگ آمیزی چوب با رنگ اکریلیک با استفاده از چنین قلم مو راحت تر است.

قبلاً قلم‌های مستطیلی معمولی توسط خود نقاشان به صورت دایره‌ای بریده می‌شدند. آنها به خوبی می دانند که چگونه چنین اقداماتی به کاهش مصرف پوشش ها و اطمینان از رنگ آمیزی یکنواخت سطح بدون لکه و رگه کمک می کند. طراحی و اجرا استخر با چوب ترمو

چه زمانی باید از تفنگ اسپری استفاده کرد؟

تفنگ اسپری جایگزین خوبی برای برس یا غلتک استاندارد است. برای انواع رنگ و لاک مناسب است. چگونه با استفاده از تفنگ اسپری درخت را با رنگ نقاشی کنیم؟ 

همه چیز به نوع آن بستگی دارد:

 • هوا . مکانیسم عملکرد آن بر اساس افزایش فشار هوا است که تحت تأثیر آن رنگ پاشیده می شود. از مزایای این نوع ابزارهای رنگ آمیزی می توان به سهولت استفاده و قابلیت رنگ آمیزی ساختارهای پیچیده اشاره کرد. تنها اشکال این است که هنگام پاشش، ابری از ریز ذرات رنگ تشکیل می شود، بنابراین ارزش کار با اسپری هوا در داخل خانه را ندارد. رنگ چوب بدون بو برای دستگاه مناسب است.
 • بدون هوا . سمپاشی به دلیل فشار زیاد که به صورت مصنوعی ایجاد می شود رخ می دهد. در این حالت سطح فشار به صورت دستی تنظیم می شود. ارزش آن به نوع رنگ بستگی دارد، بنابراین دانش خاصی برای استفاده از چنین ابزاری مورد نیاز است. مزیت اصلی امکان رنگ آمیزی سریع و با کیفیت یک منطقه بزرگ است. در این حالت ابری از مه از رنگ تشکیل نمی شود. شما می توانید با چنین ایربراش فقط سطوح صاف را رنگ کنید. خواص چوب
 • دستگاه ترکیبی ویژگی های تجهیزات هوا و بدون هوا را ترکیب می کند. این متعلق به تجهیزات یک نوع حرفه ای است، بنابراین چنین دستگاه هایی با موفقیت توسط نقاشان حرفه ای استفاده می شود.

جلوه بصری هنگام استفاده از تفنگ اسپری بسیار جذاب تر است. این ابزار به ایجاد یک پوشش زیبا و کاملاً یکنواخت کمک می کند. یکی دیگر از مزایای سمپاش عدم وجود رگه است.طراحی و اجرا نما با چوب ترمو

ترمووود

رنگ برای پیری مات در دو رنگ یا شفاف در یک؟

اثر پیری می تواند هر محصول چوبی را متحول کند. سطح مصنوعی کهنه شده روشن و غیرمعمول به نظر می رسد. الگوی چوب روشن و بسیار رسا می شود. در عین حال، تصویر کلی ظریف و مرتب باقی می ماند. تی وی وال با چوب ترمو

پیری چوب به روش های مختلفی انجام می شود. ساده ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه این است که درخت را با رنگ کهنه کنید.

نحوه درست آماده سازی سطح

کار در چند مرحله انجام می شود. اولین مورد مسواک زدن است. در این مرحله لایه های نرم چوب از روی سطح برداشته می شود، بنابراین بافت گویاتر و متمایزتر می شود.

مسواک زدن محصولات قالب‌گیری شده بهتر است روی دستگاه مخصوص انجام شود. این به این دلیل است که در حین پردازش خودکار، برس دستگاه با همان نیروی روی تخته را فشار می دهد. دستیابی به چنین نتیجه ای هنگام کار با فرز دستی غیرممکن است. در نتیجه، بی نظمی ها و عیوب کوچکی ایجاد می شود که در هنگام رنگ آمیزی به وضوح روی سطح ظاهر می شوند.

پس از حذف نواحی نرم، آسیاب دستی رخ می دهد. بهتر است از یک ساینده ریز با شن 150-180 استفاده کنید. نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ترمووود ترموود چنین ابزارهایی به شما امکان می دهد بقایای شمع را حذف کنید.

پیری چوب برس خورده با رنگ

استفاده از رنگ پیری چوب فرصت های بیشتری برای آزمایش خلاقانه ایجاد می کند. پس از ابزار کاری چوب، می توانید شروع به رنگ آمیزی کنید. در عین حال، دو فناوری اصلی وجود دارد که به طور قابل توجهی با یکدیگر تفاوت دارند:

 • استفاده از دو سایه تخته جلا داده شده با مواد ساینده رنگ شده است. پس از خشک شدن کامل، یک لایه رنگ با سایه متفاوت اعمال می شود. بلافاصله پس از استفاده، سطح باید با یک کاردک لاستیکی درمان شود. در عین حال، یک الگوی چوب طبیعی بسیار واضح ترسیم شده است. بافت روشن و بسیار زیبا می شود. برای ایجاد اثر پیری می توانید از ترکیب رنگ ها و سایه های مختلف استفاده کنید.
 • مونوفونیک. پس از پردازش با یک ساینده، یک ماده رنگ و لاک روی سطح اعمال می شود. نقاش بدون انتظار برای خشک شدن، یک لایه رنگ را جدا می کند، بنابراین تضاد بین بافت سخت و نرم چوب بلافاصله قابل توجه می شود .مرحله بعدی لاک زدن است. استفاده از لاک شفاف با تأکید بیشتر بر ویژگی های الگوی طبیعی جلوه بصری را بهبود می بخشد.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

رنگ لعاب یا پوشش، چه چیزی را انتخاب کنید

شما باید با دقت رنگ را برای پیری مصنوعی چوب انتخاب کنید. علیرغم این واقعیت که تأکید اصلی بر الگوی طبیعی است، هنگام استفاده از یک ترکیب بی کیفیت یا بی اثر، نقص چوب می تواند به طور نامطلوبی قابل توجه باشد. مهم است که تعیین کنید کدام رنگ را انتخاب کنید – پوشش یا لعاب. نحوه ساخت روف گاردن مدرن کلاسیک نئوکلاسیک

 • پوشش مواد رنگ و لاک پوشش یکنواخت زیبایی ایجاد می کند. به دلیل یکنواختی، عیوب سطحی و گره های مختلف را به خوبی پنهان می کند. چنین رنگی می تواند به چوب طبقه متوسط ​​ظاهری واقعاً لوکس بدهد. به لطف اثر برس زدن در مرحله نهایی رنگ آمیزی، الگوی چوب روشن و بسیار گویا می شود.
 • رنگ های لعاب به تأکید بیشتر بر الگوی چوب طبیعی کمک می کند. چنین عوامل رنگ آمیزی برای چوب های با کیفیت مناسب تر هستند، که نیازی به پوشاندن عیوب کوچک ندارند.

هنگام پیری با دو رنگ رنگ پوششی، می توان تضاد بسیار غیرمعمولی از سایه ها ایجاد کرد. نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ترمووود ترموود چنین راه حل هایی به طور ارگانیک با یک فضای داخلی مدرن جسورانه ترکیب می شود.

نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب

رنگ برای چوب پیر – کدام یک را انتخاب کنید

شرکت نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ، ترمووود برای نما فضای خارجی تراس آلاچیق روف گاردن پرگولا فلاورباکس کف سقف دیوار ترموود ایرانی و فنلاندی تمامی محصولات ارائه شده در کاتالوگ ما را در کارگاه آزمایشی خود تست کرد. هر یک از محصولات ما با کیفیت و دوام بالا متمایز می شوند. روش پیری مصنوعی درخت نیاز به رویکرد خاصی دارد. ما چندین رنگ را شناسایی کرده‌ایم که خود را بهتر از سایرین هنگام کهنه کردن چوب ثابت کرده‌اند. رنگ چوب ترمو فضای خارجی چگونه ترمووود را رنگ آمیزی کنیم

جالب ترین ترکیبی که ما پیدا کرده ایم، شتاب دهنده واراتاهان نام دارد . این محصول برای خود کاربرد مناسب است، بسیار ساده است و نیازی به به دست آوردن اثر “تخته انبار”، نه مسواک زدن و نه خاص ندارد. ابزار

به چوب و قلم مو نیاز خواهید داشت. فقط محصول را روی یک سطح آماده نشده بمالید (اگر آن را آسیاب نکنید تأثیر بسیار جالب تر خواهد بود)، 10 دقیقه صبر کنید و یک تخته انبار تهیه کنید. نتیجه از نظر بصری همان است که اگر تخته بیش از یک سال در شرایط رطوبت طبیعی و قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش دراز کشیده باشد.

پس از اتمام فرآیند، می توانید به آرامی با کاغذ سنباده یا اسکاچ بریت راه بروید و سپس سطح را با لاک پر کنید. نتیجه بسیار جالب است. بنابراین می توانید درخت را با رنگ پیر کنید.

چگونه یک درخت را با رنگ مات پیر کنیم؟

اگر به رنگ پوششی نیاز دارید، به لعاب Renner YO 30C301 / C48 توجه کنید. استفاده از مواد رنگ بر پایه آب بسیار آسان است و به سرعت خشک می شود که به طور قابل توجهی سرعت عمل را افزایش می دهد. رنگ در یک لایه یکنواخت و یکنواخت قرار می گیرد، بنابراین روشنایی الگو در کل تخته یکسان خواهد بود.

روش صحیح نقاشی خانه چوبی با رنگ های رنر

بسیاری بارها و بارها در مورد نیاز به رنگ آمیزی خانه ای از چوب تعجب کرده اند. شرکت “نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ، ترمووود برای نما فضای خارجی تراس آلاچیق روف گاردن پرگولا فلاورباکس کف سقف دیوار ترموود ایرانی و فنلاندی” می داند که ساختمان نیاز به رنگ آمیزی دارد و نه فقط به این صورت، بلکه به روشی سیستماتیک و با رویکرد تکنولوژیک مناسب. فقط در این مورد، نقاشی نه تنها به کارت ویزیت خانه، بلکه محافظت قابل اعتماد آن برای چندین سال تبدیل می شود.

هر صاحب یک خانه چوبی کاملاً تسلط دارد و دشمنان اصلی درخت را شخصاً می شناسد. اینها پرتوهای خورشید، بارش های مختلف به شکل برف، باران، سرمازدگی و همچنین آفاتی مانند حشرات کرم چوب و قارچ و کپک انگلی روی درخت هستند.

در این مقاله قصد داریم شما را با حفاظت مستقیم سازه چوبی با رویکردی یکپارچه در کاربرد و استفاده از ترکیبات شرکت ایتالیایی Renner آشنا کنیم. نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ترمووود ترموود همانطور که می دانید چوب یک ماده طبیعی زنده است که نفس می کشد و زندگی می کند. چوب ترمو متری چنده ؟

نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب

ویدئویی در مورد بازسازی نمای چوبی با استفاده از مواد رنگ آمیزی “رنر”.

اگر از محصول محافظت نشود و همه چیز به شانس سپرده شود، با افزایش رطوبت در جو یا در هوای بارانی، درخت شروع به “شتاب جذب” رطوبت و متورم شدن می کند و در آفتاب داغ و تند فورا تمام خود را رها می کند. رطوبت دارد و خشک می شود.

همه اینها بر تغییر حجم مواد، خشک شدن و پیچش الیاف چوب تأثیر می گذارد و در نتیجه درخت به سرعت پیر می شود، فرسوده می شود، ترک های عمیق ظاهر می شود که بر ظاهر، کیفیت پرداخت و مدت زمان تأثیر می گذارد. عملیات ساختمان

منفی ترین و رایج ترین اثر نامطلوب بر چوب، اشعه UV است. نتایج چنین تابش مستقیم خورشید دیری نپایید – لیگنین تجزیه می شود ، ماده ای که در چوب وجود دارد و به آن رنگ، خاصیت ارتجاعی و چگالی خاصی به بافت ها می بخشد. چوب ترمو در خوزستان

با از دست دادن یک جزء، چوب یک رنگ خاکستری روشن به دست می آورد، به جای سطح صاف، زبری شکل می گیرد، منافذی که رطوبت را جذب می کنند در معرض دید قرار می گیرند و مواد در معرض تخریب قرار می گیرند. و سپس یک تصویر کاملا اسفناک ظاهر می شود، بسته به آسیب قارچ ها و آبی، سطح درخت از خاکستری به یک سطح سیاه تبدیل می شود. رطوبت و نم، زیستگاه های «مورد علاقه» و منشأ انواع حیات و انگل های مضر هستند.

در عمل، در طول تابستان، زمانی که گرم و مرطوب غالب است، فرآیندهای پوسیدگی بیولوژیکی فورا رخ می دهد. اما جنگل زمستانی برداشت شده با آمدن دوره تابستان شروع به حمله می کند.

انگل ها خانه های شما را ویران می کنند

در همان ابتدا کپک یا آبی روی درخت ظاهر می شود که به این معنی است که قارچ هایی از جنس کپک زده یا میکروارگانیسم های چوبی روی آن نشسته اند . نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ترمووود ترموود به تدریج، میکروارگانیسم های قوی تر به هم متصل می شوند، ساختار الیاف را نرم می کنند و باعث آسیب عمیق آنها می شوند – پوسیدگی . همه چیز، محصول را به نمازخانه و نامناسب آورده است. چوب ترمو در اهواز

فقط برای اطلاع، چنین قارچ هایی وجود دارند که می توانند یک سازه چوبی را در عرض چند هفته با فرآیندهای پوسیدگی برگشت ناپذیر به زباله تبدیل کنند. سوسک های انگل، چوب بران، به اصطلاح هالتر، موریانه ها، حشرات را فراموش نکنید که می توانند چوب های قوی را به گرد و غبار خرد کنند و آن را کاملا خسته کنند.

نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب

برای رنگ آمیزی چوب در کارگاه و محل از چه ترکیباتی استفاده می کنیم

به همین دلیل است که شرکت نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ، ترمووود برای نما فضای خارجی تراس آلاچیق روف گاردن پرگولا فلاورباکس کف سقف دیوار ترموود ایرانی و فنلاندی با پشتیبانی از ترکیبات سازنده ایتالیایی Renner، یک سیستم توسعه یافته ویژه برای رنگ آمیزی ساختمان های ساخته شده از چوب طبیعی، برای محافظت پیشرفته و قابل اعتماد و طولانی مدت از خانه در برابر انواع مختلف، مورد توجه و استفاده شما قرار می دهد. از آفات، از جمله رطوبت. چوب ترمو در اصفهان

این پردازش خاص شامل سه حوزه است:

 1. درمان ضد عفونی کننده تمام طرف های تخته؛
 2. ماستیک برای قسمت های انتهایی محصول استفاده می شود.
 3. استفاده از دو یا سه لایه رنگ

نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ، ترمووود برای نما فضای خارجی تراس آلاچیق روف گاردن پرگولا فلاورباکس کف سقف دیوار ترموود ایرانی و فنلاندی می تواند مایع باشد، به شکل محلول، که امکان نفوذ عمیق به بافت ها را در طول پردازش، گرفتن لایه های عمیق تر چوب و تبدیل شدن به یک سپر مطمئن در برابر قارچ، کپک و انواع آفات را ممکن می کند. چوب ترمو شیراز

ماستیک برای قطعات انتهایی قوام ضخیم تری دارد. کناره های انتهایی به گونه ای چیده شده اند که بیشتر از همه هر مایع و به هر مقداری را جذب می کنند که باعث تورم و انقباض سریع، تغییر رنگ و ظاهر شدن آثار ترک می شود. و ماستیک Renner هنگام استفاده می تواند از انتهای آن در برابر نفوذ رطوبت محافظت کند، نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ترمووود ترموود کانال های رسانای آب را محکم ببندد، اما در عین حال به شما اجازه می دهد “نفس بکشید” و عرق ایجاد نکنید.

نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب

ضد عفونی کننده ها یک خاصیت دارند – آنها از باران های گذرا و هر از گاهی شسته می شوند. برای جلوگیری از این امر، رنر یک هدیه شگفت انگیز آماده کرده است – اینها روغن ها یا لاک هایی برای تکمیل نهایی چوب هستند که بر اساس آب ایجاد شده اند. آنها کاملاً خانه شما را در برابر اشعه ماوراء بنفش، رطوبت مانند هیچ وسیله دیگری برای مدت طولانی محافظت می کنند. و هیچ اشکالی برای خانه شما خیلی سخت نخواهد بود.

شرکت ما “نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ، ترمووود برای نما فضای خارجی تراس آلاچیق روف گاردن پرگولا فلاورباکس کف سقف دیوار ترموود ایرانی و فنلاندی ” استفاده از ترکیبات Renner را برای حفاظت با کیفیت و قابل اعتماد از سازه های چوبی پیشنهاد می کند. ترمووود در شمال ایران

ویدئویی در مورد روغن هیدرولیک رنر چیست

با یک بار استفاده از Renner Fund تفاوت و برتری این ترکیبات را احساس خواهید کرد:

 • زیبایی شناسی بسیار بالا؛
 • پاکی و بی ضرری مطلق برای بدن انسان و محیط زیست؛
 • استفاده آسان با برس و پارچه یا تفنگ اسپری؛
 • استفاده اقتصادی از وجوه؛
 • مقاومت در برابر رطوبت؛
 • عمر مفید تا 15 سال؛
 • زمان خشک شدن سریع (2 ساعت).

هر سوالی دارید؟ آیا می خواهید اول بخرید یا امتحان کنید؟ همه چیز برای راحتی شما است: نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمو ترمووود ترموود رنگ های آماده ، ظروف کوچک با رنگ وجود دارد. با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . ما مطمئن هستیم که شما می آیید و دوستان خود را می آورید. چیزهای خوب را نمی توان انکار کرد!

کانال you tube شرکت معماریکا

4 دیدگاه دربارهٔ «نحوه صحیح رنگ آمیزی چوب ترمووود»

 1. بازتاب: نحوه مالیدن روغن روی چوب : بهترین ابزار و روش ها | معماریکا

 2. بازتاب: رنگ آمیزی ترمووود | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *