معماریکا

پرگولا پیش ساخته

پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده

پرگولا پیش ساخته

پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده است که بعد از ارسال با سرهم کردن ساده می توانید به راحتی صاحب پرگولا با ترمووود آماده شوید آلاچیق

آیا به دنبال چیزی منحصر به فرد برای حیاط خلوت خود هستید؟ آیا به دنبال ایجاد یک فضای بیرونی قابل استفاده تر هستید؟ یا فقط صاحب زیباترین حیاط باشیم؟ پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده می تواند مکمل عالی برای حیاط روستایی باشد.

تعداد زیادی شکل و اندازه درختچه وجود دارد، بنابراین می توانید آن را برای حیاط با هر اندازه ای انتخاب کنید. پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده نه تنها یک عنصر تزئینی زیبا، بلکه یک عنصر کاربردی است. این یک مکان عالی برای گردهمایی دوستان و خانواده است. مطمئن شوید که پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده با سبک خانه مطابقت دارد.

آلاچیق
پرگولا پیش ساخته ترمووود

پرگولا چیست ؟

پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده یک عنصر ساختاری تزئینی حیاط است که همچنین کاربردی و همه کاره است. شما می توانید بر اساس ترجیحات خود یک ساختمان در حیاط کلبه ایجاد کنید. پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده اغلب به تنهایی ایستاده اند، اما روندها نشان می دهد که آنها به عنوان لهجه تراس محبوب تر شده اند. شکل آن معمولا گرد یا هشت ضلعی است. طراحی و اجرا تراس

اولین پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده در مصر باستان ظاهر شدند. در آن زمان، استفاده از آن صرفاً کاربردی بود. پرگولا به عنوان پایه ای برای بالا رفتن از گیاهان بود، در یک روز گرم در آن خنک بود. امروزه از آنها برای اهداف مختلف استفاده می شود. تعداد زیادی مراسم عروسی و رویدادهای دیگر در کنار پرگولا ها برگزار می شود که به عنوان یک نقطه کانونی عمل می کنند. آنها در کلبه های تابستانی به عنوان مکانی برای تفریح ​​یا جشن های خانوادگی استفاده می شوند و همچنین یک عنصر منحصر به فرد از طراحی منظر هستند.

پرگولا آماده چوبی با پرگولا پیش ساخته ترمووود – این سازه ها سایه ایجاد می کنند، حیاط کشور را تزئین می کنند. در حالی که ممکن است آنها همیشه به عنوان پرگولا پیش ساخته طبقه بندی نشوند، عملکردهای مشابهی را انجام می دهند. پرگولا دارای چهار ضلع باز است، سقف از تیرهایی تشکیل شده است که نور خورشید زیادی از طریق آن وارد می شود. برای افزودن سایه بیشتر، بسیاری آن را با کرفس می پوشانند.

پرگولا آماده چوبی با ترمووود کاملاً حیاط را تکمیل می کند. این یک مکان عالی برای تفریح ​​در فضای باز خواهد بود. اگر به دنبال راهی برای بهبود حیاط خود هستید، یک پرگولا ممکن است راهی باشد. بام سبز در تهران طراحی و اجرای روف گاردن با ترمووود در تهران

پرگولا آماده چوبی

سبک های محبوب پرگولا پیش ساخته

هیچ سبک استاندارد واحدی وجود ندارد. آنها بسته به ترجیحات شما در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند. لیست قیمت ترمووود

پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده به سبک ژاپنی که به عنوان یک افزودنی زیبا و کاربردی به حیاط روستایی عمل می کند، به نظر می رسد که در بالای زمین “معروف به شناور” است. این یک پرگولا آماده چوبی با پرگولا پیش ساخته ترمووود مدرن است، بنابراین نباید اشتباهی در طراحی آن وجود داشته باشد. این پرگولا زیبا فضایی از آرامش و آرامش را در حیاط شما ایجاد می کند.

پرگولا پیش ساخته

اگر می‌خواهید در حیاط خلوت خود پنهان شوید، از پرگولا به سبک بالی دیدن کنید. معمولاً به شکل مستطیل است، با سقف کاهگلی و پرده های بوم برای ایجاد حریم خصوصی. حیاط کلبه شما به جزیره کوچک شخصی شما تبدیل می شود.

شما می توانید صفحه نمایش را برای هر نوع پرگولا بردارید. آنها برای شب های تابستانی که نمی خواهید توسط پشه ها اذیت شوید عالی هستند. صفحه توری می تواند به ثابت دائمی پرگولا آماده چوبی با ترمووود تبدیل شود، همچنین در صورت لزوم می توان آن را جدا کرد.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

اگر به دنبال پرگولا برای روشن کردن حیاط خلوت خود هستید، پرگولا حماقتی بهترین گزینه خواهد بود. این ساختار ساده را می توان با درخت انگور تزئین کرد و به همان شکلی که هست رها کرد. چنین پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده سایه ای ایجاد نمی کند، به یک پناهگاه تبدیل نمی شود، بنابراین اگر می خواهید رویدادهایی را در آن برگزار کنید، نباید آن را انتخاب کنید.

محبوب ترین سبک پرگولا آماده چوبی با پرگولا پیش ساخته ترمووود ، هشت ضلعی یا شش ضلعی معمولی با سقف گنبدی است. می توانید ساختمان هایی به شکل مستطیل پیدا کنید.

انواع مختلفی از این سبک بر اساس ترجیح شخصی وجود دارد. برخی از نرده ها و نرده های غیر معمول لذت می برند، در حالی که برخی دیگر تیرهای مستقیم و لبه های صاف را ترجیح می دهند. پرگولا پیش ساخته را می توان با خیال راحت یک گزینه کلاسیک نامید.

آلاچیق
پرگولا آماده چوبی با ترمووود

پرگولا آماده چوبی

وقتی یک خانه چوبی در خارج از شهر و یک قطعه زمین وجود دارد، من می خواهم به آن فردیت، کامل ببخشم. من می خواهم همه چیز در اطراف چشم را خوشحال کند و روح را گرم کند. و بعید است که بدون یک عنصر بسیار مهم – پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده کار کند! در پرگولا ، می توانید شرکت های دوستان را جمع آوری کنید یا تعطیلات خانوادگی، جشن ها را ترتیب دهید، بازنشسته شوید تا کتاب بخوانید یا فکر کنید.

پرگولا آماده چوبی با پرگولا پیش ساخته ترمووود مکانی شگفت انگیز و معنوی است! خوب است که منظره ای جذاب از پرگولا باز شود . شما می توانید آن را خودتان ایجاد کنید، برای این، میوه یا بوته های گلدار را در اطراف پرگولا بکارید، تخت گل ها را بشکنید – تخیل و رگه خلاق خود را روشن کنید! حتما به این نکته توجه داشته باشید که در قسمت پرگولا صدایی وجود ندارد. برای انجام این کار، آن را تا جایی که ممکن است از جاده ای که در نزدیکی عبور می کند قرار دهید. تی وی وال با چوب ترمو

پروژه پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده همیشه با در نظر گرفتن خواسته ها و ترجیحات مشتری ایجاد می شود، بنابراین در اینجا می توانید تمایلات خلاقانه خود را نشان دهید. وقتی پرگولا آماده چوبی با پرگولا پیش ساخته ترمووود از نظر سبک شبیه خانه باشد خوب است. بهتر از همه، تمام خواسته های شما می تواند توسط یک طراح و طراح حرفه ای محقق شود. او نه تنها تمام نکات و ویژگی های لازم را در نظر می گیرد، بلکه نکات و توصیه های مفیدی را نیز ارائه می دهد. با گیج شدن در مورد موضوع طراحی، نکته مهمی مانند عملکرد را فراموش نکنید.

پرگولا پیش ساخته ترمووود

ساخت پرگولا چوبی در تهران به صورت آماده

اگر اغلب در طول سال شرکت های دوستان جمع می کنید، خوب است که از لعاب پرگولا مراقبت کنید. علاوه بر این، می توانید کف را عایق بندی کنید که به شما امکان می دهد از یخ زدگی نترسید. البته، هزینه چنین پرگولا بالاتر از یک پرگولا آماده چوبی با پرگولا پیش ساخته ترمووود معمولی خواهد بود. اما از ملاقات با دوستان و اقوام غرامت به شکل گرما، احساسات مثبت دریافت خواهید کرد. هنگامی که تمام نکات فوق به طور کامل در نظر گرفته شود، کار ساخت و ساز می تواند آغاز شود. چوب ترمو روف گاردن

ابتدا باید یک پایه محکم و تا حد امکان قوی تهیه کنید. این می تواند روسازی بتنی یا آسفالتی باشد. پرگولا باید روی پایه نصب شود. هنگام انتخاب فونداسیون، به پایه ستونی یا نواری توجه کنید. اگر پرگولاشما چوبی است، مطمئن شوید که تمام قسمت های ساخته شده از چوب با یک عامل مخصوص (محافظ) پوشانده شده است. عامل محافظ به شما امکان می دهد درخت را از اثرات منفی پدیده های جوی (باران، برف، رطوبت و غیره) و همچنین از آفات محافظت کنید.

حتماً به دقت در نظر بگیرید و یک نقاشی از پرگولا پیش ساخته ترمووود با چوب ترمو به صورت آماده تهیه کنید. اگر آب های زیرزمینی در منطقه شما زیاد است، باید مراقب زهکشی باشید. اگر خاک به اندازه کافی پایدار نیست، نوع پایه ستونی را ترجیح دهید. حتی قبل از ساخت پرگولا پیش ساخته ، لازم است از تمیز بودن سایت اطمینان حاصل شود.

پس از اتمام مرحله برنامه ریزی، باید سوراخ هایی حفر شود که برای تکیه گاه ها ضروری است. تکیه گاه می تواند از چوب کاج اروپایی باشد. قسمتی از تیر که در زمین قرار می گیرد باید با قیر پوشانده شود، علاوه بر این می توان تکیه گاه را شلیک کرد. برای سوراخ های حفر شده به سنگ خرد شده نیاز دارید. باید آن را در چاله ها ریخته و کوبید، سپس فیلم را در چاله ها قرار داد. تکیه گاه ها باید به صورت عمودی تنظیم شوند، سپس باید بتن ریزی شوند.

پرگولا آماده چوبی
پرگولا آماده چوبی با ترمووود

پرگولا پیش ساخته ایرانی

داشتن یک پرگولا آماده چوبی با ترمووود در کلبه تابستانی شما یک لوکس نیست، بدون چنین طراحی اصلی، تصور عصرهای تابستانی، شرکت های شاد در یک میز طولانی، آهنگ هایی با گیتار دشوار است. پرگولا می تواند مکانی مخفی برای اولین قرارهای عاشقانه فرزندان شما باشد که به طور نامحسوسی رشد کرده اند. از این گذشته ، این فقط این نیست که پرگولا آماده چوبی با ترمووود در چیدمان دکوراسیون باغ و روستا بسیار محبوب شده اند.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

هر روز از هفته با حال و هوای عاشقانه ای پر می شود اگر آن را زیر آواز ملایم پرندگان، عطر گیاهان و گل ها، روی صندلی حصیری در پرگولا پیش ساخته ترمووود بگذرانید. یک ساختمان ماهرانه قرار داده شده به یک زیور، غرور صاحبان و حسادت همسایگان تبدیل می شود.

تیم های معمار، طراح و حرفه ای نجاری شرکت پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده نه تنها یک ساختمان معمولی، بلکه یک شاهکار واقعی را با در نظر گرفتن تمام خواسته ها و نیازهای شما در حین ساخت ایجاد می کنند.

شما می توانید پرگولا آماده چوبی با ترمووود هر سبک و جهتی را از ما سفارش دهید، گزینه های بسته و باز، اندازه ها مهم نیست، از اتاق های جادار گرفته تا پرگولا های کوچک و دنج با لباس سبز هاپ، لیانا و درختچه های گلدار.

آلاچیق
پرگولا پیش ساخته ترمووود

پرگولا پیش ساخته چوب ترمو

روتوندا… کیست که این ملکه زیبا و سفید برفی از اشکال کوچک معماری را تحسین نکرده است! چه کسی که در سایه گنبد نیمبوس خود آرام گرفته بود، نمی توانست به زمان خانم های نجیب و آقایان نجیب فکر کند که پارک های املاک خانوادگی آنها را تزئین می کرد! بله، یک روتوندا بانوی اشرافی واقعی. شاید زیبایی تصفیه شده او هیچ کس را بی تفاوت نخواهد گذاشت. چه لطف فرم ها! چه نجیب سیلوئت! به نظر می رسد که الهه الهام بخش معماران برای ایجاد چنین زیبایی است. جای تعجب نیست که روتوندا که خرید آن آسان است، زیباترین در میان اشکال کوچک معماری در نظر گرفته می شود. علاوه بر این، روتوندا عملکرد یک پرگولا پیش ساخته باز را کاملاً انجام می دهد. رنگ ترمووود

طراحی خود روتوندا بسیار غیر معمول و زیبا است – ستون های سفید برفی، گویی در یک رقص گرد، در اطراف محیط نوعی پایه – پایه سازه قرار دارند. گنبدی سنگین آنها را با هاله ای در بالا تاج می کند. در امتداد محیط می توان آن را با نرده های برازنده با نرده های مجعد احاطه کرد. در مرکز زیر گنبد، برای الهام بیشتر، اغلب مجسمه و البته نیمکت نصب می شود.

چوب ترمو روف گاردن

روتوندا مکانی ایده آل برای الهام گرفتن، رویاها، تنهایی با کتاب، قرارهای عاشقانه، تعمق در مناظر است. تعجب آور نیست که بسیاری از خبره های زیبایی تمایل به “خرید روتوندا پرگولا پیش ساخته ” دارند. با این حال، در چنین ساختمان های نخبه، البته، نمی توانید برای ناهار یک باربیکیو یا آشپزخانه تابستانی داشته باشید.

یکی دیگر از مواد برای ساخت پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده روتوندا چوب است، به عنوان مثال، بلوط، توس، کاج اروپایی، کاج. البته ایده آل ترین گزینه بلوط است. با این حال، رایج ترین چوب برای ساخت پرگولا آماده چوبی با ترمووود چوب کاج و کاج اروپایی است. به عنوان مثال، کاج اروپایی از نظر سختی چوب عملاً کمتر از بلوط نیست و دوام بی نظیر آن توسط شهر کانال – ونیز، که انبوه های آن از چوب کاج اروپایی ساخته شده است، مشهود است. کاج، به نوبه خود، دوام کمتری دارد، اما مقرون به صرفه تر است. برای اینکه روتوندای چوبی ظاهر کلاسیک سفید برفی خود را داشته باشد، پس از ساخت با رنگ سفید رنگ آمیزی می شود. با این حال، برای اینکه روتوندا با ساختارهای اصلی چوب خرد شده هماهنگ شود، بهتر است زیبایی طبیعی چوبی که برای ساخت آن استفاده شده است، زیر رنگ پنهان نشود. قیمت رنگ چوب ترمو

پرگولا آماده چوبی
پرگولا آماده چوبی با ترمووود

پرگولا پیش ساخته ترمووود

آنها معمولاً روی یک تپه در یک منطقه باز که توسط تخت گل احاطه شده است ، روتوندا دارند. به لطف این چیدمان، به عنصر تزئینی متمرکز باغ تبدیل می شود و در عین حال منظره ای عالی از آن باز می شود که به شما امکان می دهد از زیبایی های اطراف لذت ببرید. روتوندا در ساحل یک مخزن یا حوض بسیار زیبا به نظر می رسد، به زیبایی در آینه آب منعکس شده است. برای ایجاد فضای صمیمی تر، روتوندا را در یک طرف می توان با گل رز بافی در هم تنید یا با یک درختچه زیبا کاشت.

چنین ساختار باشکوهی برای هر باغ مناسب نیست – روتوندا به فضا نیاز دارد. در یک فضای فشرده، به نظر نمی رسد، بنابراین بهتر است صاحبان قطعات کوچک گزینه دیگری را انتخاب کنند. نکته مهم این است که روتوندا که قیمت آن مستقیماً به مواد بستگی دارد، حداقل باید با ساختار اصلی هماهنگ باشد. موافقم، روتوندای مرمری سفید برفی در نزدیکی یک قاب چوبی مضحک به نظر می رسد.

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

برای ساخت چنین پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده از مواد مختلفی استفاده می شود. البته، روتوندا ساخته شده از سنگ مرمر یا سایر سنگ های طبیعی غیرقابل مقایسه به نظر می رسد. اما چنین پرگولا پیش ساخته ارزان هستند، متأسفانه کار نمی کنند. در سال های اخیر برای سهل الوصول شدن لذت تحسین مرمر، جایگزین های مختلفی برای آن مانند سنگ مرمر ریخته گری با موفقیت استفاده شده است. اما، اگر به دنبال گزینه ارزان قیمت پرگولا هستید، به مواد مقرون به صرفه تر توجه کنید. ستون های بتنی تولید شده توسط صنعت مدرن در طراحی روتوندا خوب به نظر می رسند. همچنین استفاده از دیوار خشک به شما امکان می دهد به نتیجه ای بی عیب و نقص برسید.

پرگولا پیش ساخته ترمووود
پرگولا آماده چوبی با ترمووود

پرگولا پیش ساخته ترموود

همچنین، هنگام ساختن یک روتوندا، باید در نظر داشت که این ساختار نسبتاً سنگینی است. بنابراین، فونداسیون باید بسیار قابل اعتماد باشد تا بتواند بارهای سنگین را تحمل کند.

برخی علاقه مند هستند که چگونه خودتان یک پرگولا آماده چوبی با ترمووود روتوندا بسازید. شایان ذکر است که یک پرگولا پیش ساخته ترمووود که خودتان انجام دهید یک رویداد نسبتاً دردسرساز و پیچیده است که به مهارت های خاصی نیاز دارد. راحت تر و قابل اعتمادتر است که به متخصصان درگیر در ساخت و ساز پرگولا پیش ساخته مراجعه کنید. آنها پروژه های درختکاری را با در نظر گرفتن تمام خواسته های شما ارائه می دهند. روتوندا ساخته شده توسط متخصصان تضمین شده است که زیبا، قابل اعتماد و بادوام است.

کانال you tube شرکت معماریکا

4 دیدگاه دربارهٔ «پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده»

  1. بازتاب: رنگ چوب فضای خارج نمایندگی رنگ چوب کندسوز آب گریز ضد اشعه UV | معماریکا

  2. بازتاب: آلاچیق چوبی آماده با ترمووود | معماریکا

  3. بازتاب: پرگولا های چوبی | معماریکا

  4. بازتاب: پرگولا مناسب باغ و محوطه سازی | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *