معماریکا

آلاچیق چوبی آماده

آلاچیق چوبی آماده

آلاچیق چوبی با ترمووود آماده به صورت نصب با یراق و اتصالات متحرک ، ساخته شده با چوب ترمو ، سرهم کردن آسان آلاچیق با ترمووود یا ترموود آلاچیق

ساخت آلاچیق

آنقدرها هم سخت نیست، فقط به کمی تخیل و صبر نیاز دارید. ابتدا باید تصمیم بگیرید که آلاچیق شما از چه موادی تشکیل شده است. برای یک آلاچیق با ترموود آماده بادوام، به طوری که سال ها دوام بیاورد، باید پایه ای نیز ساخته شود. برای او، شما به سنگ و بتن نیاز دارید، آنها نتیجه شگفت انگیزی خواهند داشت. و اگر به عنوان مثال برای فصل تابستان یک آلاچیق ساده می خواهید، می توانید آن را فلزی یا پلاستیکی بسازید. چنین آلاچیق اول از همه متحرک است، می توانید آن را تا کنید و به مکان دیگری منتقل کنید.
یک آلاچیق بخرید یا خودتان بسازید

اجازه دهید در مورد ساخت یک آلاچیق چوبی آماده با ترمووود با پایه صحبت کنیم. این به خوبی در منطقه حومه شهر شما قرار می گیرد و طراحی تزئینی عالی آن خواهد بود. قیمت رنگ چوب ترمو

برای اینکه فونداسیون محکم و راحت باشد، باید آن را یکپارچه تقویت کرد. ابتدا باید در مورد قرار دادن آلاچیق تصمیم بگیرید، قلمرو را علامت بزنید. سپس باید یک فرورفتگی در حدود 15-20 سانتی متر حفر کنید، برای پر کردن فونداسیون به ماسه و شن نیاز دارید، همه اینها باید در یک سوراخ، حدود 5-7 سانتی متر ریخته و تراز شود. یک توری فولادی را در بالا قرار دهید، تقویت کننده نیز مناسب می شود. همه چیز، اکنون می توانید آن را با محلول سیمان و ماسه پر کنید. پس از ریختن، این جرم باید فشرده و تراز شود. ساخت و ساز را حدود یک ماه به تعویق بیندازید تا فونداسیون زمان قوی تر شدن داشته باشد.

آلاچیق چوبی آماده

یک ماه بعد، می توانید ساخت قاب را به عهده بگیرید. میله هایی با مقطع 100 در 100 میلی متر مورد نیاز است. آنها را در هر گوشه از آلاچیق قرار دهید. میله ها نیز برای کف مناسب هستند تا به دلیل وزن افتادگی نداشته باشد. همه چیز را می توان با پیچ های خودکار پیچید، اضافی را قطع کرد. بنابراین قسمت پایینی آلاچیق را خواهید ساخت. رنگ ترمووود آلاچیق با چوب ترمو آماده

حالا بریم سراغ پایه. از میله هایی با مقطع 40 در 100 میلی متر مونتاژ می شود. قبل از آن، همه چیز را با دستگاه فرز پردازش کنید. قفسه ها را به یک اندازه درست کنید و با استفاده از گوشه های فلزی به پایین قاب پیچ کنید. در عین حال، مطمئن شوید که قفسه ها کاملاً عمودی هستند. برای تقویت قاب، تکیه گاه های نگهدارنده را در اطراف محیط با پیچ های خودکار پیچ کنید. اگر نگران این هستید که آلاچیق حیرت آور است، باز هم باید غلاف نهایی را بسازید، این کل ساختار را تقویت می کند. این کار با روکش کردن آلاچیق با صفحات چوبی و غیره انجام می شود.

در پایان پایه سقف را از تخته های عرضی می سازیم و روی آن را با پلاستیک یا کاشی می پوشانیم. در اصل، آلاچیق آماده است، تنها برای رنگ آمیزی یا لاک زدن ساختار چوبی باقی می ماند.

آلاچیق چوبی

درختچه های باغ با طراحی ثابت و قابل حمل (جمع شونده) هستند.

هر کدام از آنها در نوع خود خوب هستند و به هدف خود عمل می کنند.

آلاچیق های باغ ثابت لیست قیمت ترمووود آلاچیق با چوب ترمو آماده

آنها سازه های سرمایه ای هستند که از آجر، بتن، سازه های فولادی، چوب ساخته شده اند. چنین ساختمان هایی قادر به مقاومت در برابر تأثیرات جوی در تمام طول سال هستند، بدون اینکه ظاهر زیبایی شناختی خود را از دست بدهند.

آلاچیق چوبی

درختچه های ثابت باز و بسته هستند، می توانند مستقل یا مجاور هر اتاق باشند.آلاچیق چوبی با ترمووود آماده به صورت نصب با یراق و اتصالات متحرک ، ساخته شده با چوب ترمو ، سرهم کردن آسان آلاچیق با ترمووود یا ترموود طراحی و اجرا روف گاردن

آلاچیق های بسته معمولا دارای پایه و کف هستند. اغلب آنها به عنوان یک خانه باغ مجهز می شوند – سقف و دیوارها عایق بندی شده اند، یک شومینه نصب شده است.

آلاچیق های باز می توانند هم با پایه و یک طبقه و هم بدون آنها باشند. آنها تقریباً در برابر تأثیرات جوی (باد، باران) محافظت نمی کنند، بنابراین فقط برای استفاده در آب و هوای خوب مناسب هستند.

آلاچیق چوبی آماده با ترمووود باغچه‌ای که خودتان انجام دهید، کاری نسبتاً دردسرساز است که به مهارت و زمان نیاز دارد. بسیار ساده تر و قابل اعتمادتر است که این موضوع را به متخصصان درگیر در ساخت باغچه های باغ بسپارید. علاوه بر این، آنها همیشه پروژه های اصلی از درختان باغ را ارائه می دهند که به بهترین شکل با چشم انداز املاک هماهنگ است و تمام خواسته های شما را برآورده می کند.
آلاچیق های قابل حمل باغ طراحی و اجرا تراس آلاچیق با چوب ترمو آماده

مراحل ساخت آلاچیق

قابل حمل (تاشدنی) سازه های متحرک سبک وزن هستند.

بر خلاف ساختمان های سرمایه ای، آنها را می توان به راحتی و به سرعت در محل مورد نیاز مونتاژ یا برچید. بنابراین، آنها برای افراد خلاقی که مستعد تغییر و حرکت هستند ایده آل هستند. به عنوان یک قاعده، اینها سازه های فشرده سبک وزن هستند که حمل و نقل آنها آسان است. چنین سازه هایی به راحتی در اتاق ابزار برای زمستان تمیز می شوند. تی وی وال با چوب ترمو

آلاچیق های قابل حمل می توانند از فلز، چوب، پلاستیک، سایبان و غیره ساخته شوند.

یک آلاچیق جعلی روباز ساخته شده از فلز برازنده و مطبوع به نظر می رسد. تقریباً به عنصر هنری متمرکز باغ تبدیل می شود.

آلاچیق چوبی آماده با ترمووود باغچه ساخته شده از پلاستیک غیر قابل ملامت در استفاده. چنین زیبایی، با ظرافت بیرونی، با قابلیت اطمینان و دوام بی عیب و نقص متمایز می شود. مونتاژ آن آسان است و به دلیل کیفیت بالای متریال به کار رفته نیازی به تعمیر نخواهد داشت. او از هوازدگی یا پوسیدگی نمی ترسد. نیازی به رنگ آمیزی ندارد، به راحتی با شلنگ تمیز می شود. یک سازه پلاستیکی نیازی به فونداسیون ندارد، به راحتی برای زمستان تا می شود و با ظهور اولین سبزه بهاری باز می شود. باربیکیو آلاچیق با چوب ترمو آماده

یک سایبان برای ایجاد آلاچیق با ترموود آماده های قابل حمل بسیار محبوب است. این طرح از لوله ها مونتاژ می شود و پارچه در بالا کشیده می شود. راحت است که چنین ساختار ساده ای را با خود به طبیعت یا ماهیگیری ببرید – یک آلاچیق تاشو از سایبان حتی در یک کوله پشتی جا می شود. دست کم گرفتن مفید بودن یک آلاچیق چادر بزرگ برای جشن عروسی و غیره دشوار است. – به راحتی در زمان کوتاهی در مکان مناسب نصب می شود.

برخی برای محافظت از خود در برابر پشه های ناپسند و انبوهی از میگ ها، یک توری ظریف روی سایبان می کشند. معایب چنین آلاچیق ها یک منطقه کوچک، احساس قفس است.

رمانتیک‌ها و طبیعت‌های باصفا بدون شک از یک باغچه زیبا و شکننده که از درخت انگور ساخته شده است خوششان می‌آید – فقط یک موزه، یک بوم با رنگ برای کیت وجود ندارد و می‌توانید شاهکارهایی خلق کنید. پرگولا پیش ساخته با چوب ترمو به صورت آماده آلاچیق با چوب ترمو آماده

یا شاید کسی از تخیل خود استفاده کند و آلاچیق منحصر به فرد خود را از بطری ها، بادکنک ها و غیره تا شده و با سیمان تقویت کند.آلاچیق چوبی با ترمووود آماده به صورت نصب با یراق و اتصالات متحرک ، ساخته شده با چوب ترمو ، سرهم کردن آسان آلاچیق با ترمووود یا ترموود

درختچه های باغی که قیمت آن ها به عوامل زیادی بستگی خواهد داشت، در طیف وسیعی در بازار عرضه می شوند، بنابراین خرید درخت درخت رویاهای شما کار سختی نخواهد بود.

آلاچیق

وجود یک آلاچیق چوبی آماده با ترمووود مزیت اصلی در طراحی یک طرح شخصی است. چوب ترمو

و در اینجا این سوال از قبل مطرح شده است – یک آلاچیق برای ویلا بخرید یا خودتان آن را بسازید.
مزایای این نوع ساخت و ساز به سادگی غیر قابل انکار است. اولاً ، آلاچیق های باغی قلمرو را بسیار تزئین می کنند. آنها عمدتا از چوب ساخته شده اند که گران قیمت و شیک به نظر می رسد. ثانیا، آلاچیق مکانی است که تمام خانواده می توانند در آن جمع شوند و اوقات فراغت خود را بگذرانند.

به عنوان یک قاعده، تمام آلاچیق با ترموود آماده ها با سقف طراحی شده اند، بنابراین در هر آب و هوایی می توانید پیک نیک ترتیب دهید و اوقات خوبی داشته باشید. توصیه می شود یک باربیکیو در نزدیکی آلاچیق نصب کنید. همیشه در کشور بسیار سودمند به نظر می رسد.

هنگام ساختن یک آلاچیق، باید تعداد افرادی را که در آنجا حضور خواهند داشت، در نظر گرفت. اگر خانواده شما بزرگ است، پس ارزش ساختن یک آلاچیق بزرگ را دارد.

چوب یک ماده بسیار حساس به اثرات هوای مرطوب است، بنابراین توصیه می شود آلاچیق را با ترکیبات ویژه ای که برای جلوگیری از بروز قارچ، پوسیدگی و تغییر شکل ساختار طراحی شده اند، درمان کنید. هنگام ساختن یک آلاچیق، باید در مورد تخته لبه ای که از آن ساخته می شود بسیار مراقب باشید. سقف متحرک آلاچیق آلاچیق با چوب ترمو آماده

ترمووود آلاچیق

بازار ساخت و ساز طرح های آماده آلاچیق را برای انتخاب مشتریان ارائه می دهد. اگر تصمیم به تجهیز سایت خود دارید، نیازی به ساختن سازه ای با دستان خود ندارید، می توانید با نمایندگان شرکت تماس بگیرید و یک آلاچیق مناسب برای سایت خود را سفارش دهید.آلاچیق چوبی با ترمووود آماده به صورت نصب با یراق و اتصالات متحرک ، ساخته شده با چوب ترمو ، سرهم کردن آسان آلاچیق با ترمووود یا ترموود

هنگام انتخاب سقف برای آلاچیق، اولویت دادن به چوب ضروری نیست، باید در نظر داشت که چوب با مواد دیگر بسیار هماهنگ به نظر می رسد. بنابراین، می توانید با خیال راحت کاشی های فلزی، تخته سنگ و سایر مواد را برای پوشش سازه های سقف انتخاب کنید. اینکه عزیزان شما چقدر احساس راحتی خواهند کرد بستگی به انتخاب سقف آلاچیق باغ دارد.

کانال you tube شرکت معماریکا

3 دیدگاه دربارهٔ «آلاچیق چوبی آماده»

  1. بازتاب: قیمت آلاچیق | معماریکا

  2. بازتاب: آلاچیق های معماریکا | معماریکا

  3. بازتاب: آلاچیق های چوبی | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *