معماریکا

رنگ ترمووود ضد آب

رنگ مونوکوت ⚡ معرفی روغن گیاهی مونوکوت بلژیک Monocoat

معرفی و بررسی روغن گیاهی چوب مونوکوت بلژیک Monocoat

معرفی و بررسی روغن گیاهی چوب مونوکوت بلژیک Monocoat چیست ، برای کسب اطلاع از قیمت و نحوه خرید رنگ چوب مونوکوت ، نمایندگی ایران معماریکا قیمت رنگ چوب ترمو

در رابطه با تعلیق فعالیت برخی شرکت ها در کشورمان، این سوال مطرح می شود که چه آنالوگ هایی می تواند جایگزین محصولاتی شود که ما به آن عادت کرده ایم، می شناسیم و به آن اعتماد داریم. به عنوان مثال، سؤالات مشتریان ما – “چه چیزی می تواند جایگزین رنگ مونوکوت شود، آیا آنالوگ وجود دارد؟”.

چوب ترمو

از 1 آوریل 2022، خرید رنگ مونوکوت در روسیه مشکل ساز شده است. هیچ تحویلی وجود ندارد و در آینده نزدیک نخواهد بود. این بدان معنی است که در آینده نزدیک رنگ باقیمانده فروخته خواهد شد و مونوکوت از قفسه ها ناپدید خواهد شد.

ما این سازنده فنلاندی را به خوبی می شناسیم و مدت زیادی است که با خط تولید او کار می کنیم. اما در همان زمان، کارشناسان ما به آزمایش رنگ‌های جدید و آشنایی با تولیدکنندگانی که در 10 سال گذشته در بازار ظاهر شده‌اند، ادامه دادند. به همین دلیل است که خروج این برند روی طرح‌های نقاشی صنعتی ما که به مشتریان ارائه می‌دهیم، و همچنین محصول خرده‌فروشی که تقاضا برای نقاشی‌های خود را در داخل یا خارج از خانه پوشش می‌دهد، تأثیری نداشته است.

بیایید نگاهی بیندازیم، البته نه به کل خط، بلکه محصولات اصلی قیمت رنگ مونوکوت و به شما بگوییم که امروز چه آنالوگ هایی در کاتالوگ ما وجود دارد. قیمت رنگ چوب مونوکوت چیست Monocoat خرید رنگ مونوکوت روغن گیاهی رنگ ترمووود

رنگ مونوکوت

چگونه رنگ پوشش نما Monocoat را جایگزین کنیم؟

بیایید با رنگ پوشش معروف رنگ مونوکوت از خط صنعتی و همچنین پوشش Nordica مات و Akrylin از خط ساخت عمومی شروع کنیم. ترکیبات بسیار با کیفیت هستند، در صورت استفاده صحیح، با پرایمرهای روغن گیاهی چوب مونوکوت بلژیک Monocoat حداقل 10 سال دوام خواهند داشت. طراحی روف گاردن کلاسیک

امروز ما در مجموعه خود سه گزینه پوشش داریم که کاملاً جایگزین روغن گیاهی چوب مونوکوت بلژیک Monocoat می شوند:

 1. سیستم پوشش قیمت رنگ چوب مونوکوت چیست Monocoat خرید رنگ مونوکوت روغن گیاهی  امروز به جایی نرسیده است و کاملاً مقرون به صرفه است. عمر مفید این پوشش به هیچ وجه کمتر از آنالوگ های فوق نیست ، کاربرد دقیقاً یکسان است (برس یا اسپری).
 2. سیستم پوشش Renner YO 30C301/C48 + پرایمر YM M044/C02. یک دسته عالی که 10 سال خدمات در نما تست شده است. همچنین امروزه رنگ مقرون به صرفه باقی مانده است.
 3. همچنین یک محصول فوق العاده توسط شرکت ایرانی معماریکا ساخته شده است که مدت هاست سیستم پرایمر رنگ Forester + Doktor Wood را به بازار عرضه کرده است که اتفاقاً می توان آن را به طور کامل با یک پرایمر مانع از ظاهر لکه های زرد روی آن جایگزین کرد . سایه روشن، توسط قیمت رنگ چوب مونوکوت چیست Monocoat خرید رنگ مونوکوت روغن گیاهی ، که تولید آن در سن پترزبورگ واقع شده است.

در اینجا اضافه می کنیم که همه سیستم ها هم در آزمایشگاه آزمایش شده اند و هم دارای گواهینامه های عمر مفید هستند و هم در تأسیساتی که متخصصان ما در آن کار می کنند. لیست قیمت ترمووود

رنگ ترمووود مونوکوت

چه چیزی می تواند جایگزین رنگ پوشش داخلی Monocoat شود؟

در اینجا ما نه تنها در مورد جایگزینی رنگ صنعتی روغن گیاهی چوب مونوکوت بلژیک Monocoat بلکه در مورد جایگزینی کل خط پوشش های داخلی خرید رنگ مونوکوت صحبت می کنیم. رنگ چوب ترمو فضای خارجی چگونه ترمووود را رنگ آمیزی کنیم

و چند گزینه عالی در اینجا وجود دارد که ما با موفقیت در تعدادی از پروژه های خود استفاده کرده ایم. به هر حال، جایگزینی رنگ های داخلی بسیار ساده تر از یافتن آنالوگ برای رنگ های بیرونی است.

 1. رنگ رنر YO 30C301/C48 را در دو لایه بدون آستر رنگ کنید. قدرت پوشش دهی بالا، سهولت اجرا، هیچ تفاوتی با تکنوس احساس نخواهید کرد. کاربرد دقیقاً یکسان است، برس و تفنگ اسپری.
 2. شرکت معماریکا دوباره ما را با محصولات خود برای نقاشی داخل خانه خوشحال می کند. اینها رنگهای قیمت رنگ چوب مونوکوت چیست Monocoat خرید روغن گیاهی  هستند. یک امتیاز خوب، این رنگ ها جهانی هستند، آنها می توانند نه تنها چوب، بلکه کاغذ دیواری را برای نقاشی یا دیوارهای گچ شده رنگ کنند.

همانطور که گفتیم، یافتن آنالوگ برای تزئینات چوبی داخلی بسیار ساده است. تولید کنندگان ما آنها را دارند و کاملاً مقرون به صرفه هستند. طراحی و اجرا روف گاردن

خرید رنگ مونوکوت

خرید رنگ مونوکوت

آنالوگ های این محصولات در سن پترزبورگ توسط مونوکوت بلژیک در سال 2019 توسعه یافته و توسط ما در فروشگاه رنگ آزمایش شده است. کاربرد در اینجا مشابه است ، هم قلم مو و هم ایستگاه رنگ مناسب هستند ، فقط یک تفاوت ظریف وجود دارد ، باید آن را با پارچه بر روی سطح بمالید و اضافی را از بین ببرید. آن ها اپیلاسیون به معنای واقعی کلمه واکس SH برای چوب طبق یک سیستم مشابه در سایه های شفاف و لعاب رنگ آمیزی می شود. تا به امروز، این شرکت پایه سفید رنگ این محصول را نیز توسعه داده است، ما انتظار داریم نمونه هایی از پایه A را در آینده بسیار نزدیک مشاهده کنیم.

چگونه روغن های Monocoat ، ویزاسول و آغشته سازی تکنال 2460 را جایگزین کنیم؟

سه گزینه در اینجا وجود دارد که در حال حاضر در انبار موجود است و تاکنون هیچ روندی به سمت ناپدید شدن از قفسه ها وجود ندارد. وضعیت، مانند هر چیز دیگری، پایدار نیست، بنابراین ما به جستجوی تامین کنندگان روغن های هیدرولیک با کیفیت بالا در بازار داخلی ادامه می دهیم. طراحی و اجرا تراس

 1. روغن های Renner YS M300، YS A300، YS M46 با پرایمر YM M101 بهترین جایگزینی هستند که هم در سهولت کاربرد و هم عمر مفید که به 15 سال می رسد از خرید رنگ مونوکوت پیشی می گیرند. به روز رسانی به همان اندازه آسان است، بدون اینکه دوباره ظاهر شود.
 2. روغن آغشته به روغن قیمت رنگ چوب مونوکوت چیست Monocoat خرید رنگ مونوکوت روغن گیاهی  جایگزینی عالی برای کل خط وودکس است. ساده ترین محصول برای استفاده در دو تا سه لایه بدون پرایمر اجرا می شود. عمر مفید تا 8 سال، که دوباره از نظر طول عمر از خط قیمت رنگ مونوکوت فراتر می رود، که بسیار خوشایند است.
 3. محصول جدیدی که توسط روغن هیدرولیک قیمت رنگ چوب مونوکوت چیست Monocoat خرید رنگ مونوکوت روغن گیاهی  روسیه برای نمای خانه ساخته شده است. این شرکت مدارک آزمایش آزمایشگاهی را ارائه کرده است که نشان می دهد این محصول طی پنج سال خواص محافظتی و زیبایی خود را تغییر نداده است. در اینجا می توانید مطمئن باشید که این محصول بدتر از روغن های قیمت رنگ مونوکوت چیست نیست.
 4. برای کسانی که به دنبال آنالوگ ضد عفونی کننده های پوششی از خط وودکس هستند، سیمپفونی آنالوگ Wood-Guard (آنالوگ Woodex Aqua Solid) با قیمت دلپذیر را با پرایمر Doktor Wood (آنالوگ Woodex Base) آماده کرده است.

بنابراین، در اینجا، در اصل، امروز چیزی برای نگرانی وجود ندارد و می توانید با خیال راحت به کار برای کسانی که در تولید و نقاشی خانه های چوبی مشغول نقاشی هستند، ادامه دهید. طراحی و اجرا نما با چوب ترمو

خرید رنگ مونوکوت

آنالوگ درزگیر انتهایی رنگ مونوکوت

آب بندی انتهای پانل های چوبی یا کنده های چوب مرحله بسیار مهمی از رنگ آمیزی است و درزگیرهای اکریلیک در اینجا نقش مهمی دارند. در سال 2020، قیمت رنگ چوب مونوکوت چیست Monocoat خرید رنگ مونوکوت روغن گیاهی را در بازار روسیه عرضه کرد که به طور مشترک با متخصصان ما به عنوان آنالوگ ارزان‌ترمونوکوت چوب توسعه داده شد. درزگیر تمام آزمایشات را با موفقیت پشت سر گذاشته است، کارشناسان ما هیچ شکایتی در مورد آن ندارند، استفاده از آن آسان است، می توان آن را در سایه های مشابه JRM رنگ کرد، به طور قابل اعتمادی از قسمت های انتهایی درخت در برابر نفوذ رطوبت محافظت می کند. امروز موجود است، موجودی انبارهای بزرگی در انبارهای خود در مسکو و سن پترزبورگ داریم.

قیمت رنگ مونوکوت

سیستم های نمای قیمت رنگ چیست Monocoat خرید رنگ مونوکوت روغن گیاهی به طور گسترده ای شناخته شده است و نه تنها در تولید پنجره، بلکه برای رنگ آمیزی نماهای چوبی پایدار، مانند خانه های چوبی یا چوبی بدلی، کاربرد پیدا کرده است.

امروزه در بین محصولات مشابه میتوان لاک نمای Renner YO M314 و پرایمر YM M044/C02 را ارائه داد. این سیستم از نظر عمر مفید کمتر از فنلاند نیست ، کاربرد و رنگ آمیزی مشابه و همچنین درجه براق بودن (نیمه مات) است. طراحی و اجرا استخر با چوب ترمو

نما چوبی

محصولات مشابه لاک اکریلیک رنگ مونوکوت

برای رنگ آمیزی دیوارها و سقف های چوبی با لاک، امروز چندین گزینه را پیشنهاد می کنیم که به اندازه کافی جایگزین Teknos شده اند.

 1. پرایمر بیوسیدال از چیست ، به جای پرایمر مونوکوت 2900 که رنگ و لاک پریمیرا یا دکوتک از روغن گیاهی مونوکوت را به عنوان روکش پوشش می دهد.
 2. لاک سیستم چیست و پرایمر YM M34 که یک کپی مطلق از لاک تکنوس است.
 3. قیمت رنگ چوب مونوکوت چیست Monocoat خرید رنگ مونوکوت روغن گیاهی . همچنین یک کپی مطلق از همتای فنلاندی است. تنها سوال این است که قیمت رنگ چوب مونوکوت چیست Monocoat خرید رنگ مونوکوت روغن گیاهی چه مدت در بازار ایرانی خواهد بود. با وجود این واقعیت که این شرکت ریشه فنلاندی دارد، صاحبان آن ایالات متحده هستند. اما امروز ما این محصولات را در انبار داریم. چوب ترمو

چوب ترمو

همه محصولات توصیه شده توسط ما دیروز در مجموعه ما ظاهر نشدند. کارشناسان ما این سیستم ها را مطالعه و کار کرده اند و توصیه می کنیم به آن ها توجه کنید، به خصوص اگر به دنبال چیزی برای جایگزینی قیمت رنگ چوب مونوکوت چیست Monocoat خرید رنگ مونوکوت روغن گیاهی هستید. نحوه ساخت روف گاردن

فرمولی که برای ساخت این محصول استفاده شد بسیار ساده بود، زیرا آنالوگ روسی در سال 2019 ظاهر شد و پرایمر بیوسیدال از فناوری SH نامیده می شود. تمام عملکردهای یک ضد عفونی کننده بیوسیدال در آن وجود دارد و همچنین کلاس خطر M-1، یعنی. مناسب برای استفاده در بیمارستان ها و پیش دبستانی ها آنتی سپتیک نیز امروزه در انبارهای ما در مسکو و سن پترزبورگ موجود است.

رنگ مونوکوت چیست ؟

و در اینجا یافتن جایگزینی به همین راحتی بود. چند سال پیش چه چیزی پیدا کرد. در سال 2018، شرکت ما فعالانه به مشتریان خود پیشنهاد داد که از آنالوگ روسی و ارزان قیمت مونوکوت استفاده کنند. در اینجا ما مجدداً از شرکت قیمت چیست Monocoat خرید رنگ مونوکوت روغن گیاهی  خوشحال شدیم که یک ترکیب دوستدار محیط زیست و محافظ سونای نوردیک ارائه کرد که مانند قیمت رنگ چوب مونوکوت چیست Monocoat خرید روغن گیاهی  نه تنها برای سونا مناسب است، بلکه برای رنگ آمیزی پانل های چوبی تکمیل شده در داخل خانه نیز استفاده می شود. علاوه بر این، آنالوگ آنقدر واقعی است که اگر خود بسته بندی را نبینید، نمی توان آن را از اصلی تشخیص داد. کابینت برای آشپزخانه کوچک

ترمووود دور استخر

تعویض لاک کف اکریلیک پلی اورتان رنگ مونوکوت

در واقع محصول شگفت انگیز بود. در ارتباط با Primer 2900 ، رنگ چوب فضای خارج نمایندگی رنگ چوب کندسوز آب گریز ضد اشعه UV روی کف، طاقچه پنجره و هر سطح دیگری که تحت فشار فیزیکی و مکانیکی منظم قرار می‌گرفت، کاملاً و مطمئن عمل می‌کرد. ما چندین سال است که از آن در کار خود استفاده کرده ایم و هیچ شکایتی از مشتریان نشنیده ایم.

چه چیزی را می توان جایگزین کرد؟ شرکت معماریکا در زرادخانه خود دارای لاک اکریلیک پلی اورتان با کیفیت بالا و پایه آب برای سطوح بارگذاری شده چوب سخت است، اما متأسفانه، زیر آن پرایمر آزاد نمی کند که رنگ را تنظیم می کند و سیستم را بسیار شفاف و شفاف می کند. عمیق در اشباع سایه.

ما پیشنهاد می کنیم پرایمر 2900 را با پرایمر دو محافظ قیمت رنگ چوب مونوکوت چیست Monocoat خرید رنگ مونوکوت روغن گیاهی  یا اشباع M034 رنر جایگزین کنید. ما تضمین می کنیم که دقیقاً همان تأثیری را خواهید داشت که اگر از سیستم خرید روغن گیاهی چوب مونوکوت بلژیک Monocoat قیمت استفاده می کنید.

تایل چوب ترمو

دوستان، یک ضرب المثل خوب روسی وجود دارد: “یک مکان مقدس هرگز خالی نیست.” بازار به سرعت خود را تطبیق می دهد و محصولات و راه های جدیدی برای حل مشکلات مشتری پیدا می کند. ما با انتشار مقالات و اخبار خود، فیلمبرداری ویدیوهای مفید برای یو تیوب یا شاید به زودی RU-Tube شما را در جریان وضعیت قرار خواهیم داد، محصولات جدید را آزمایش می کنیم و نماهای شما را با بهترین رنگ ها رنگ می کنیم. کابینت آشپزخانه ترک

روغن های مونوکوت ضد آب و آب گریز کننده چوب هستند یا خیر ؟

پیوند مولکولی روغن مونوکوت با بافت فیبر چوب، باعث ایجاد یک لایه بسیار مقاوم بر روی سطح چوب میگرددو سبب میشود که هیچ گونه آب یا مواد دیگری به داخل چوب نفوذ کند. بطوریکه سطح چوب کاملا آب گریز و ضد آب میشود

رنگ آمیزی آسان و مقرون به صرفه رنگ مونوکوت چگونه است ؟

اجرای روغن طبیعی مونوکوت نیاز به هیچ گونه ابزاری ندارد. با استفاده از چند تکه اسفنج و یا یک کاردک پلاستیکی میتوانید رنگ را بر روی سطح چوب پخش کنید و بعد از 3 دقیقه رنگ اضافه را با پارچه از روی سطح چوب پاک کنید. با استفده از روغن مونوکوت محافظت و رنگ چوب را فقط در یک لایه اجرا نمائید و بافت طبیعی چوب را حفظ نمایید. به جرات میتوان گفت که این روش سریع ترین و ساده ترین روش رنگ آمیزی چوب میباشد.

کانال you tube شرکت معماریکا

1 دیدگاه دربارهٔ «رنگ مونوکوت ⚡ معرفی روغن گیاهی مونوکوت بلژیک Monocoat»

 1. بازتاب: بام سبز در تهران طراحی و اجرای روف گاردن با ترمووود در تهران | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *