معماریکا

ضد عفونی چوب چگونه است

ضد عفونی چوب چگونه است

ضد عفونی چوب چگونه است

نگهدارنده چوب ترمو چیست و ضد عفونی کننده ترمووود چگونه است رنگ ترمووود بریلوکس ازمو مونوکوت ورنیلاک بهترین رنگ های مقام سازی ترموود قیمت رنگ چوب ترمو

ضد عفونی چوب

انواع ضد عفونی کننده ها چوب ترمو

بسته به اینکه این یا آن محصول بر اساس کدام اجزا تولید شده است، و بر این اساس، بر اساس تراکم آن، چندین نوع نگهدارنده چوب وجود دارد:

  1. محلول در آب
   اغلب آنها برای اهداف پیشگیرانه برای درمان سطوحی که در آینده تماس مستقیم با آب ندارند استفاده می شود. هنگام انتخاب چنین ضد عفونی کننده ای، مهم است که به یاد داشته باشید که پس از استفاده از آن، مواد باید برای مدتی خشک شوند. رنگ ترمووود
  2. روغن.
   آنها در مواردی استفاده می شوند که برای محافظت از چوب در برابر رطوبت لازم است. از جمله معایب چنین موادی این است که حتی بهترین نگهدارنده های چوب روغنی قابل اشتعال هستند و همچنین بوی نامطبوعی دارند که برای مدت طولانی از بین نمی رود. علاوه بر این، مواد روغنی می توانند رنگ مواد را تغییر دهند.
 1. بر پایه حلال های آلی
  در پردازش سازه های چوبی برای دادن خواص آبگریز و چسبندگی به آنها استفاده می شود. آنها را می توان هم برای کارهای بیرونی و هم برای کارهای داخلی استفاده کرد، پس از خشک شدن آنها یک فیلم محافظ نازک تشکیل می دهند.
 2. ترکیب شده.
  چندین ویژگی مختلف را ترکیب می کند، به عنوان مثال، آنها از مواد در برابر حشرات، کپک ها و قارچ ها محافظت می کنند و همچنین نقش بازدارنده شعله (بازدارنده شعله) را ایفا می کنند.
 3. ضد عفونی کننده زمستانی برای چوب.
  یک نوع محصول مجزا که در دمای پایین تا -15 درجه سانتیگراد قابل استفاده است
 4. نگهدارنده چوب ترمو چیست

طبقه بندی بر اساس ترکیب ماده

بسته به اینکه این یا آن دارو بر اساس کدام مؤلفه تولید می شود، چندین نوع ضد عفونی کننده وجود دارد: رنگ ترمووود برای طراحی و اجرا روف گاردن

  1. مواد محلول در آب اغلب برای اهداف پیشگیرانه استفاده می شود. چنین ترکیباتی فقط سطوحی را درمان می کنند که متعاقباً تماس مستقیم با رطوبت یا آب ندارند. هنگام انتخاب چنین ضد عفونی کننده ای، باید در نظر داشت که پس از پردازش مواد، مدتی باید خشک شود. در برخی موارد، پس از استفاده از یک ضد عفونی کننده محلول در آب، درخت ممکن است ترک خورده و تغییر شکل دهد.
  2. در مواردی که برای محافظت از چوب در برابر رطوبت لازم است از فرمولاسیون روغن استفاده می شود. نقطه ضعف این اشباع، اشتعال پذیری آن و همچنین بوی نامطبوع آن است که می تواند برای مدت طولانی حفظ شود. علاوه بر این، ضد عفونی کننده های روغنی رنگ مواد را تغییر می دهند. مقاوم سازی در طراحی و اجرا تراس با رنگ ترمووود
 1. ترکیبات مبتنی بر حلال های آلی برای تصفیه سازه ها و قطعات چوبی در خارج و داخل ساختمان استفاده می شود. یک فیلم ضد عفونی کننده نازک که سطح چوب را می پوشاند عملکردهای چسبنده و آبگریز را انجام می دهد.
 2. آنتی سپتیک های ترکیبی چندین ویژگی مختلف را با هم ترکیب می کنند. در کنار توانایی محافظت از مواد در برابر قارچ ها، کپک ها و انگل ها، نقش بازدارنده شعله را نیز ایفا می کنند. به این گونه مواد نگهدارنده چوب، بازدارنده شعله می گویند. طراحی و اجرا استخر با چوب ترمو و اجرای رنگ برای ضد عفونی ترمووود دور استخر

ضد عفونی چوب

برای انتخاب ترکیب مناسب برای درمان سطوح چوبی باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت، به عنوان مثال، نوع چوب و توانایی مواد در جذب مواد خاص. محبوب ترین انواع چوب در ساخت و ساز به انواع زیر تقسیم می شود: لیست قیمت ترمووود

 1. نژادهای مقاوم با قابلیت اطمینان، دوام، حساسیت کم به پوسیدگی متمایز می شوند. این مواد عبارتند از: کاج، خاکستر، کاج اروپایی و هسته بلوط.
 2. نژادهای با مقاومت متوسط ​​در برابر فرآیندهای پوسیدگی مقاومت کمتری دارند. انواع چوب با مقاومت متوسط ​​عبارتند از: صنوبر، صنوبر، کاج اروپایی و چوب سرو.
 3. سنگ‌های کم‌مقاوم به اندازه دو نوع قبلی قابل اعتماد و بادوام نیستند، از جمله موادی که می‌توان آن‌ها را تشخیص داد: هسته نارون، چوب درخت غان، افرا، راش و بلوط.
 4. نژادهایی که بیشتر مستعد فرآیندهای پوسیدگی هستند، ناپایدار نامیده می شوند. اینها عبارتند از: هسته توس، آسپن، توسکا، چوب درخت نمدار.
ضد عفونی چوب

بسته به میزان آغشته شدن مواد به ترکیبات مایع، چوب به صورت زیر طبقه بندی می شود: فلاور باکس و رنگ آمیزی آن

  1. گونه های چوبی که به راحتی اشباع می شوند عبارتند از چوب راش، کاج و توس.
  2. چوب هایی با توانایی متوسط ​​در جذب مایعات: چوب صنوبر، چوب بلوط، چوب کاج، چوب افرا و نمدار.
 1. گونه های سخت اشباع شامل هسته بلوط، توس و زبان گنجشک و همچنین صنوبر است.

طبقه بندی بر اساس هدف

بسته به اینکه این یا آن ترکیب برای چه چیزی در نظر گرفته شده است، 2 نوع اصلی ضد عفونی کننده وجود دارد: نگهدارنده چوب ترمو چیست و ضد عفونی کننده ترمووود چگونه است رنگ ترمووود بریلوکس ازمو مونوکوت ورنیلاک بهترین رنگ های مقام سازی ترموود آلاچیق

 1. عوامل پیشگیرانه در مراحل اولیه ساخت و ساز استفاده می شود، حتی قبل از اینکه عناصر چوبی بخشی از هر سازه ای شوند. درمان چوب با یک ضد عفونی کننده پیشگیری کننده می تواند بلافاصله پس از به دست آوردن مواد مورد نظر انجام شود. تنها پس از اینکه 1 یا 2 لایه ماده به طور کامل جذب چوب شد، می توان عناصر چوبی را آستر و رنگ آمیزی کرد.
 2. هدف ضد عفونی کننده های درمانی از بین بردن مشکلات موجود است. اگر چوب پوسیده یا تحت تأثیر حشرات و میکروارگانیسم های انگلی قرار گرفته باشد، باید از ترکیبات مشابه استفاده کرد. در برخی موارد، ضد عفونی کننده های درمانی نیز به عنوان یک درمان پیشگیرانه استفاده می شود، اگر فرض شود که طرح در شرایط نامطلوب، به عنوان مثال، در رطوبت بالا استفاده می شود.
آغشته سازی در برابر رطوبت و پوسیدگی را بخوانید   : چگونه عمر چوب را افزایش دهیم
نگهدارنده چوب ترمو

طبقه بندی راه حل ها بر اساس زمینه کاربرد ضد عفونی چوب چگونه است

بسته به نوع چوب و هدف از مواد، لازم است ترکیب مناسب را انتخاب کنید و ویژگی های عملیات سطح را تعیین کنید. با توجه به زمینه کاربرد، 2 نوع ضد عفونی کننده وجود دارد: روف گاردن ساده

 1. مواد مورد استفاده برای تصفیه چوب در مناطق مسکونی. چنین ترکیباتی پس از پردازش مواد، یک میکروفیلم نازک را روی سطح آن تشکیل می دهد که از فرسایش مواد سمی جلوگیری می کند. این ویژگی برای ضد عفونی کننده های مورد استفاده در ساختمان های مسکونی بسیار مهم است، زیرا از این طریق می توان نه تنها از سازه های چوبی، بلکه از افرادی که در اتاق هستند نیز محافظت کرد.
 2. لازم به ذکر است که این مواد کاملاً پایدار هستند و نیازی به استفاده مجدد سالانه روی چوب ندارند. بسته به هدف یک اتاق خاص، یک ضد عفونی کننده مناسب باید انتخاب شود. به عنوان مثال، اگر نیاز به درمان سطوح چوبی در مکان هایی دارید که همیشه رطوبت و دمای بالا وجود دارد، موادی را برای حمام و سونا انتخاب کنید.
 3. به یاد داشته باشید که اطلاعات موجود در اسناد همراه را بررسی کنید. نگهدارنده چوب ترمو چیست ضد عفونی ترمووود ترموود چگونه است تولید کنندگان ضد عفونی کننده های با کیفیت بالا مطمئناً تمام کاغذهای لازم را که ایمنی محصولات خود را برای مردم و حیوانات نشان می دهد ارائه می دهند. سعی کنید ترکیب های شرکت های ناشناخته و تایید نشده را خریداری نکنید و به مارک های آشنا ترجیح دهید. شاید در این صورت قیمت چنین نگهدارنده چوب کمی بالاتر باشد، اما بهتر است در سلامت صرفه جویی نکنید.
 4. ضد عفونی کننده های فضای باز موادی هستند که برای درمان سطوح چوبی در فضای باز استفاده می شوند. از آنجایی که سازه ها یا سطوح بیرونی اغلب در معرض تأثیرات نامطلوب محیطی قرار می گیرند، چنین موادی باید قابل اعتماد و با کیفیت باشند.
 5. ضد عفونی کننده ها برای کار در فضای باز اغلب دارای بوی ناخوشایند تند هستند که تنها پس از خشک شدن کامل چوب از بین می رود. به عنوان یک قاعده، ناپدید شدن چنین بویی از 1 تا 2 ماه طول می کشد. این ضد عفونی کننده ها به خوبی توسط رطوبت و اشعه ماوراء بنفش تحمل می شوند، اما نمی توان از آنها در داخل خانه استفاده کرد. به نوبه خود، مواد برای کار در فضای باز به 2 نوع تقسیم می شوند:
 • اشباع ترکیباتی هستند که می توانند به عمق ساختار چوب نفوذ کنند و کپک ها، قارچ ها و حشرات مضر را از بین ببرند.
 • پوشش های پایانی به منظور محافظت از لایه اشباع کننده در برابر هوا وجود دارد. چنین ترکیبی نمی تواند عمیقاً در ساختار درخت نفوذ کند، اما می تواند یک فیلم غیر قابل نفوذ را روی سطح ماده تشکیل دهد.

چوب ترمو

مزایا و معایب مواد نگهدارنده چوب
عمر مادی طولانی تر
انتخاب بزرگ از فرمولاسیون
قابلیت استفاده از چوب در شرایط سخت عملیاتی
هزینه های اضافی
تناسب ضعیف برای سازه های تمام شده
همه فرمولاسیون ها سازگار با محیط زیست نیستند

ترکیبات آغشته سازی و تکمیل را می توان به طور جداگانه استفاده کرد، اما می توانید یک آماده سازی ترکیبی را نیز انتخاب کنید که چندین عملکرد را به طور همزمان انجام می دهد. قبل از انتخاب یک یا آن ضد عفونی کننده دیگر، فراموش نکنید که اطلاعات مربوط به ماده را به دقت مطالعه کنید و دستورالعمل های استفاده از آن را بخوانید. واقعیت این است که مواد خاصی می توانند باعث خوردگی فلز شوند، با درزگیرها و چسب ها تعامل داشته باشند، به سادگی بیش از حد سمی باشند و محیط را مسموم کنند.

رنگ چوب ترمووود کاپرینول هلند

محلول در آب ضد عفونی چوب چگونه است

آنها الیاف چوب را در صورتی که رطوبت متعاقباً روی سطح تأثیر نگذارد پردازش می کنند. در غیر این صورت، ترکیب محافظ به مرور زمان در آب حل می شود که باعث کاهش عمر محصول می شود. برای ساخت مخلوط های محلول در آب از اجزای زیر استفاده می شود.

  • فلورید سدیم. با آن می توانید با دستان خود یک ضد عفونی کننده چوب درست کنید. نگهدارنده چوب ترمو چیست و ضد عفونی کننده ترمووود چگونه است رنگ ترمووود بریلوکس ازمو مونوکوت ورنیلاک بهترین رنگ های مقام سازی ترموود این ترکیب شامل آب است که محتوای سدیم فلوراید در آن از 4٪ تجاوز نمی کند.
  • سیلیکون فلوراید سدیم. برای پخت و پز، علاوه بر این عنصر، خاکستر سودا و سدیم فلوراید مورد نیاز است. هنگام استفاده، تغییری در رنگ سطح آن ایجاد نمی شود.
  • رای بهبود اثر محافظتی پس از درمان با ضد عفونی کننده های محلول در آب، توصیه می شود با لاک یا مواد ضد آب دیگر باز کنید.

چوب ترمو

ارگانیک. آلی ضد عفونی چوب چگونه است

به ندرت استفاده می شود، زیرا اشباع چنین طرحی دارای معایبی است. آنها شامل محلولی از پنتاکلروفنل نفتنات مس هستند. پس از درمان، مایع به راحتی به چوب نفوذ می کند و الیاف آن را تقویت می کند. با این حال، این مواد علاوه بر سمیت بالا، ویژگی های مشخصه زیر را به محصول می دهند.

 • رنگ آمیزی در سبز.
 • آنها فرآیند پیوند را دشوارتر می کنند، زیرا تخلخل سطح به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

اجزای ارگانیک فقط برای استفاده در فضای باز استفاده می شود. آنها همچنین تأثیر منفی بر فلز دارند و به شدت به وقوع فرآیندهای خورنده کمک می کنند.

روغنی ضد عفونی چوب چگونه است

این یک ضد عفونی کننده محبوب است که حاوی زغال سنگ، آنتراسن یا روغن های شیل است. پس از استفاده، چوب یک رنگ تیره مشخص می شود. علاوه بر این، آنها بوی خاصی دارند. با این حال، پس از پردازش، آنها در آب حل نمی شوند، بر فلز تأثیر منفی نمی گذارند.

آنها برای کارهای داخلی استفاده نمی شوند، زیرا بوی روغن پایدار می ماند. آنها برای محافظت از عناصر چوبی در فضای باز – تراورس های راه آهن، پایه های کابین چوبی و غیره استفاده می شوند.

ضد عفونی کننده برای کارهای داخلی

لازم است از سازه های چوبی، آستر، عناصر چوبی داخل خانه در برابر تشکیل قالب های مضر برای سلامتی انسان، از نقص های آرایشی ناشی از پوسیدگی، کرم های چوبی و سوسک های پوست محافظت شود. به عنوان یک قاعده، این ضد عفونی کننده های ویژه حاوی غلظت کمتری از مواد فعال نسبت به موارد در نظر گرفته شده برای استفاده در فضای باز هستند.

محاسبه قیمت ترمووود

و این موجه است: عوامل تخریب کننده چوب در داخل خانه بسیار کمتر از بیرون است، ضد عفونی کننده ها با بارش شسته نمی شوند، اما هر صاحب خوب خواهان افزایش ایمنی و دوستی با محیط زیست است. آنتی سپتیک NEOMID 400 حاوی نمک فلزات سنگین نیست. دوره حفاظت تا 25 سال است، مشروط بر اینکه پس از استفاده از ضد عفونی کننده، سازه های چوبی را با آغشته های محافظ تزئینی بپوشانید.

ضد عفونی ترمووود چگونه است

ضد عفونی کننده برای کار در فضای باز

لازم است دیوارهای خارجی سازه های چوبی، تیرها، تیرهای باربر، سیاههها، سقف ها، بلوک های پنجره و در، سیستم های تیر و غیره پردازش شوند تا از پوسیدگی، قالب، تیره شدن، حشرات حفاری چوب محافظت شوند. ضد عفونی کننده ها برای استفاده در فضای باز با افزایش غلظت (در مقایسه با ضد عفونی کننده ها برای پردازش داخلی در خانه) مواد فعال متمایز می شوند.

چنین ضد عفونی کننده ای به لطف مواد فعال موجود در ترکیب: ترکیبات آمونیوم چهارتایی، نگهدارنده چوب ترمو چیست ضد عفونی ترمووود ترموود چگونه است و بنزالکونیوم کلرید، پوسیدگی و کپک را متوقف می کند و از ظهور آن جلوگیری می کند. ترکیبات آمونیوم چهارتایی از سال 1935 در عمل پزشکی به عنوان ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده استفاده می شود.

بخوانید   چرا حفاظت زیستی در برابر آتش برای چوب مورد نیاز است

ضد عفونی کننده ها جهانی هستند

من نمی خواهم یا منطقی نیست که به طور جداگانه به دنبال بودجه برای درمان سطوح چوبی داخلی و خارجی بگردم، اما من برای مدت طولانی محافظت سازگار با محیط زیست برای خانه می خواهم.نگهدارنده چوب ترمو چیست و ضد عفونی کننده ترمووود چگونه است رنگ ترمووود بریلوکس ازمو مونوکوت ورنیلاک بهترین رنگ های مقام سازی ترموود از چوب (در داخل و خارج از منزل) در برابر کپک، خزه، جلبک، سوراخ‌های چوب و سوسک‌های پوستی هنگامی که شسته نمی‌شوند (مثلاً زیر یک سایبان محافظت شده از بارش) یا زمانی که با روکش بالایی پوشانده می‌شود، محافظت می‌کند.

نصب چوب ترمو

ضد عفونی کننده های پاک نشدنی

در مواردی که چوب در شرایطی استفاده می شود که نگهداری آن به خصوص دشوار است (مرطوب). ایده آل برای پردازش تراس ها، درختچه ها، پایه ها، کنده های زیرین، شمع ها، تیرها، تخته های کف سیاه، اسکله ها، نرده ها و سایر سطوح چوبی که تماس مستقیم با رطوبت (از جمله خاک) دارند. ضد عفونی کننده های غیر قابل شستشو از ظهور قالب، پوسیدگی جلوگیری می کنند، به طور قابل توجهی طول عمر سطوح چوبی درمان شده را افزایش می دهند.

قیمت چوب روسی

ضد عفونی کننده های سخت شستشو

حفاظت از چوب در برابر قارچ‌های تخریب‌کننده و رنگ‌آمیزی چوب، جلبک‌ها، خزه‌ها، کپک‌ها و حشرات چوب‌بر برای مدت طولانی در شرایط شستشوی کم یا متوسط ​​ضروری است. نگهدارنده چوب ترمو چیست ضد عفونی ترمووود ترموود چگونه است مولکول های ضد عفونی کننده (مس) به طور شیمیایی به چوب متصل می شوند، که از شسته شدن عامل جلوگیری می کند و بنابراین، برخلاف ضد عفونی کننده های معمولی، دوره حفاظت را طولانی می کند. مناسب برای پردازش تراس ها، درختچه ها، زیر کف ها، قاب ها، دیوارها، تیرها، تیرهای متقاطع، تیرها و سایر محصولات و سازه های چوبی.

ترمووود

حشره کش های ضد عفونی کننده یا “معماریکا”

گزینه اول – چوب قبلاً تحت تأثیر حشرات حفاری چوب قرار گرفته است ، می توانید هزارتوهای معابر را مشاهده کنید یا آرد سفید مایل به ریز روی سطح چوب ظاهر شده است. گزینه دوم درمان سازه های چوبی خشک برای پیشگیری است تا از مرگ خانه در اثر حشرات جلوگیری شود. این ترکیبات برای مبارزه با سوسک‌های چوب‌بر و فرزندان آن‌ها در تمام مراحل رشد آن‌ها، چه در داخل و چه در خارج از خانه استفاده می‌شوند. سوسک پوست می تواند در عرض 5 سال یک خانه را به خاک تبدیل کند.

فلاورباکس چوبی

ضد عفونی کننده برای حمام و سونا

زمان استفاده: لازم است از تمام عناصر چوبی حمام یا سونا (دیوارها، درها، قفسه ها و نیمکت ها) در برابر رطوبت، پوسیدگی، تخریب توسط کرم های چوبی، کپک زدن، تیره شدن چوب محافظت شود. نوع خاصی از ضد عفونی کننده که از چوب در معرض هوای گرم و مرطوب و تغییرات دما محافظت می کند.

این ضد عفونی کننده حرفه ای که از چوب تا 25 سال محافظت می کند. مقرون به صرفه (رقیق شده با آب به نسبت 1:5). سازگار با محیط زیست (فاقد نمک فلزات سنگین). لازم به یادآوری است که اشباع حفاظتی چوبی که به درستی انتخاب شده است به حفظ خانه چوبی برای چندین سال کمک می کند. ضد عفونی کننده های حرفه ای مبتنی بر آب نگهدارنده چوب ترمو چیست و ضد عفونی کننده ترمووود چگونه است رنگ ترمووود بریلوکس ازمو مونوکوت ورنیلاک بهترین رنگ های مقام سازی ترموود با فناوری پیشرفته بیش از یک دهه است که انتخاب صاحبان خانه و سازندگان بوده است!

فلارباکس چوبی

قوانین اساسی برای انتخاب یک ضد عفونی کننده

هنگام انتخاب ضد عفونی کننده برای چوب، توجه نه تنها به سازنده، بلکه به تعدادی از عوامل دیگر نیز مهم است: دامنه، نوع چوب و در دسترس بودن گواهی انطباق برای محصول که ایمنی آن را تأیید می کند

دوم، یعنی برای کار در فضای باز، چوب را از اثرات منفی اشعه ماوراء بنفش، رطوبت، یخ زدگی و سایر عوامل خارجی منفی محافظت کنید. آنها به دو نوع تقسیم می شوند: لیست قیمت مبلمان باغی

 • اشباع (نفوذ عمیق به ساختار درخت)؛
 • پوشش های تکمیلی برای محافظت از لایه اشباع کننده در برابر هوازدگی، که یک لایه غیر قابل نفوذ را تشکیل می دهد.

هر نوع چوب دارای درجه خاصی از توانایی جذب مواد است، بسته به این درجه بندی گونه های زیر وجود دارد:

 • به راحتی آغشته می شود – چوب درخت غان، کاج، راش؛
 • دسته متوسط ​​- چوب صنوبر نمدار، بلوط و افرا، هسته کاج، آسپن؛
 • سخت به اشباع – صنوبر، کاج اروپایی سیبری، هسته خاکستر، توس و بلوط.

هنگام انتخاب یک ماده خاص، به اطلاعات مربوط به آن توجه ویژه ای داشته باشید: برخی از آنتی سپتیک ها می توانند باعث خوردگی فلز شوند، با چسب ها و درزگیرها واکنش نشان دهند یا بیش از حد سمی باشند.

نگهدارنده ترمووود چیست

تولید کنندگان مواد نگهدارنده ترمووود ضد عفونی چوب چگونه است

تولید کنندگان اصلی چنین ترکیبی تعدادی شرکت هستند.

قیمت چوب ترمو نما

نورتکس

طراحی شده برای درمان سطوحی که دارای عفونت قوی با قارچ هستند. در حال حاضر پس از اعمال اولین لایه محافظ، رشد کلنی کاهش یافته و به مرور زمان از بین می رود. با استفاده از ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده نگهدارنده چوب ترمو چیست ضد عفونی ترمووود ترموود چگونه است می توانید نه تنها این مشکل را حل کنید، بلکه از شر کرم های چوبی نیز خلاص شوید. مدت زمان گارانتی حفاظت با توجه به مقدار مایع مصرفی تعیین می شود. با پردازش دو لایه، سازنده ایمنی سطح را به مدت 18 سال تضمین می کند.

برای استفاده از ترکیب، باید دستورالعمل ها را با دقت بخوانید. محلول آماده برای استفاده فروخته می شود – لازم نیست آن را با آب رقیق کنید. حداقل مصرف 80 گرم در هر متر مربع است.

سنژ

اگر می خواهید از حداکثر محافظت الیاف در برابر قالب و ظاهر احتمالی قارچ یا حشرات اطمینان حاصل کنید، بهتر است نگهدارنده چوب ترمو چیست و ضد عفونی کننده ترمووود چگونه است رنگ ترمووود بریلوکس ازمو مونوکوت ورنیلاک بهترین رنگ های مقام سازی ترموود را خریداری کنید. بسته به درجه پردازش مورد نیاز، می توان آن را با غلتک، خیساندن یا اتوکلاو اعمال کرد. برای مصارف خانگی، بهتر است یک محلول آماده خریداری کنید که مصرف آن در محدوده 200 تا 240 گرم در متر مکعب چوب  است. تولید کننده کابینت نئوکلاسیک در تهران طراحی ساخت نصب نگهدارنده چوب ترمو چیست ضد عفونی ترمووود ترموود چگونه است

از مزایای بریلوکس می توان به مقاومت آن در برابر رطوبت، توانایی پردازش سطوح خشک و مرطوب اشاره کرد. پس از جذب، به الیاف رنگ سبز متمایل به مشخصی می دهد. توصیه می شود برای حفاظت از عناصر ساختاری خارجی ساختمان ها و سازه ها، از جمله سیستم خرپا و معماریکا ، گذاشته شده بر روی کمربند زره پوش. عملاً برای کاربردهای داخلی استفاده نمی شود.

قیمت ترموود روف گاردن

پیریلاکس

این ترکیب بی رنگ علاوه بر این، عملکرد بازدارنده شعله را نیز انجام می دهد، یعنی علاوه بر امنیت زیستی، خطر آتش سوزی در سازه چوبی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. بنابراین، استفاده از یک ترکیب به طور کامل جایگزین دو مرحله پردازش چوب می شود. آنتی سپتیک پیریلاکس حاوی مواد نگهدارنده ای است که از پیری زودرس و ترک خوردن چوب جلوگیری می کند.

آکواتکس

نگهدارنده ترمووود چیست

شرکت معماریکا انواع مختلفی از ترکیبات محافظ برای مواد چوبی تولید می کند. برای پردازش اولیه، استفاده از پرایمر آکواتکس توصیه می شود که به پیوند بهتر بین پوشش محافظ اصلی و الیاف چوب کمک می کند. سپس یک ضد عفونی کننده ترمووود با عملکرد پیچیده اعمال می شود. علاوه بر جلوگیری از ظهور قارچ و کپک پس از آغشته شدن، سطح آن در برابر اشعه UV محافظت می شود. قابل استفاده برای کارهای داخلی و خارجی برای ایجاد یک طیف رنگی خاص، رنگ های سایه های مختلف را می توان به ترکیب اضافه کرد. میانگین مصرف: چوب ترمو نگهدارنده چوب ترمو چیست ضد عفونی ترمووود ترموود چگونه است

 1. تخته پلان شده – 1 لیتر در هر 10-12 متر مربع .
 2. تخته اره شده – 1 لیتر در هر 5-8 متر مربع .

آکواتکس علاوه بر مصارف خانگی در تولید مبلمان نیز برای ایجاد حفاظ برای نمای ام دی اف استفاده می شود.

تیکوریلا

سازنده مشهور رنگ و لاک الکل، نگهدارنده چوب نیز ارائه می دهد. ضد عفونی و نگهداری چوب ترمو برای این کار از اکریلیک با افزودن آلکید استفاده می کند. این به شکل غلیظ فروخته می شود، برای تهیه محلول، محتوای مطلوب نباید از 10٪ حجم آب تجاوز کند.ارزان ترین قیمت ترمووود ایرانی تولید کارخانه پاک ارسال به سراسر ایران نگهدارنده چوب ترمو چیست ضد عفونی ترمووود ترموود چگونه است

ضد عفونی ترمووود چگونه است

درمان چوب با ضد عفونی کننده

یک پیش نیاز قبل از فرآیند استفاده از یک ضد عفونی کننده تمیزی و خشکی چوب است. برای تمیز کردن مواد می توانید از یک اسکراپر فولادی و یک حلال مناسب استفاده کنید.

 1. اول از همه، مناطق آسیب دیده باید درمان شوند – انتهای تخته ها، برش ها، برش ها و غیره.
 2. درمان چوب با یک ضد عفونی کننده باید در دمای حداقل 5+ درجه در صورتی که پایه حلال داشته باشد و حداقل 10+ درجه زمانی که محلول در آب است انجام شود.
 3. رطوبت نسبی هوا در اتاق هنگام کار با ترکیب باید حداقل 80٪ باشد.
 4. می توانید ضد عفونی کننده را با برس، غلتک یا اسپری اعمال کنید.

بیشتر این ترکیبات آفات حشرات را دفع می کنند، اما نمی کشند. برای از بین بردن آنها، آماده سازی های ویژه ای تولید می شود که معمولاً دارای پایه الکل هستند. تکنیک استفاده از چنین ضد عفونی کننده ها متفاوت است. مایع را با سرنگ یا پیپت در دهانه های بیرونی معابر سوسک ها و لاروها می ریزند. سپس سطح اطراف آنها به دقت آغشته می شود.

کانال you tube شرکت معماریکا

2 دیدگاه دربارهٔ «ضد عفونی چوب چگونه است»

 1. بازتاب: رنگ چوب ترمو معماریکا | معماریکا

 2. بازتاب: ضد عفونی چوب ترمو | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *