همانطور که می دانید، چوب عملیات حرارتی دارای رنگ تیره غنی (خاکستر حرارتی) است که بر ظاهر نجیب مواد طبیعی تأکید می کند. در این رابطه، بسیاری از مردم یک سوال کاملاً مناسب دارند: آیا یک چوب ترمووود اصلاً به هیچ پوششی نیاز دارد، اگر بدون هیچ گونه محافظ اعمال شده بسیار مناسب به نظر می رسد و در معرض فرآیندهای پوسیدگی نیست. پاسخ ما بله است، پوشش لازم است! واقعیت این است که تحت تأثیر نور مستقیم خورشید، سطح یک محصول ترمووود شروع به محو شدن می کند: ابتدا روشن می شود، سپس زرد می شود و پس از یک سال حتی می تواند خاکستری محو شود. ترمووود شما برای حفظ رنگ غنی اصلی خود به پوشش خاصی نیاز دارد. وقتی صحبت از دکوراسیون بیرونی به میان می آید، مثلاً نمای خانه یا تراس، توصیه می کنیم از روغن های مخصوص به صورت طبیعی استفاده کنید. روغن ها باید رنگی باشند نه بی رنگ. روغن های بی رنگ تخته را از محو شدن محافظت نمی کنند! طراحی و اجرا نما با چوب ترمو

تخته چوب ترمووود و عرشه شما باید نه تنها از محو شدن، ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود بلکه از سایر تأثیرات خارجی نیز محافظت شود. سطح متخلخل چوب جامد طبیعی که توسط روغن محافظت نشده است، فورا رطوبت، کثیفی و غیره را جذب می کند. آلاینده ها می توانند به اندازه کافی عمیق نفوذ کنند و تسلیم آسیاب نشوند، به عنوان مثال. ممکن است لکه ها و رگه های زشتی در نما یا تراس شما ایجاد شود.

اگر سطح (روی جلو) و انتهای ترمووود را با روغن محافظت نکنید، مطمئناً تخته شروع به ترک خوردن می کند. واقعیت این است که رطوبت در این مکان ها به درخت نفوذ می کند. هنگامی که دما کاهش می یابد، رطوبت متبلور می شود و تخته ای که داخل آن قرار دارد پاره می شود.

ارزان ترین قیمت چوب ترمو

این نکات کاملاً برای تمام گونه های چوب طبیعی مورد استفاده در دکوراسیون بیرونی مرتبط است: ترموآش، ترموپین، ترموفیر، کاج اروپایی، عجیب و غریب و غیره.

ما روغن‌های رنگی بیرونی Kreidezeit (آلمان) و Leinos (آلمان) را توصیه می‌کنیم.

مراقبت از ارزان ترین قیمت ترمووود

مراقبت از نمای ساخته شده از چوب طبیعی مهمترین شرط برای حفظ ظاهر آن است و به طور جدی عمر روکش شما را افزایش می دهد.

چوب، حتی از هر طرف که به درستی پوشیده شده و محافظت می شود، همچنان گرد و غبار، خاک، دوده را از اتومبیل های عبوری و انواع دانه های ریز دیگر جمع می کند. پوشش های مدرن مانند روغن های مخصوص شستشوی نماها و تراس ها را با آب، تحت فشار جزئی ممکن می سازد تا به ساختار چوب و خود پوشش آسیبی وارد نشود. در عین حال، مواد شوینده باید نرم باشند و حاوی پودرهایی با دانه های درشت نباشند. از روش مسواک زدن نیز استفاده می شود که بر این اساس نباید خیلی سخت باشد. طراحی و اجرا استخر با چوب ترمو

دفعات تجدید پوشش به کیفیت روغنی که انتخاب کرده اید بستگی دارد. ما روغن های رنگی Kreidezeit (آلمان) و Leinos (آلمان) را توصیه می کنیم.

تخته جلویی پوشیده شده با روغن Kreidezeit باید هر 4 تا 5 سال یکبار تجدید شود. ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود قبل از استفاده از روغن، تخته باید از خاک و گرد و غبار با صابون مارسی (محلول) شسته شود. اجازه دهید تخته به مدت 24 ساعت خشک شود. پس از آن، باید یک لایه بسیار نازک از لاجورد رنگی را با قلم مو بمالید. لازم است که پلانکن روی نما را که با روغن Leinos پوشانده شده است، اغلب – 1 بار در 2-3 سال تازه کنید. روش تمیز کردن نما یکسان است، اما روغن رنگی Leinos بهتر است با پارچه استفاده شود.

تخته تراس باید سالی یک بار در بهار پوشیده شود. روش نظافت و روکش مانند تابلو نما می باشد.

ارزان ترین قیمت چوب ترمو

کیفیت ارزان ترین قیمت ترمووود چگونه است ؟

هنگام انتخاب یک نوع چوب برای اتمام نمای یک خانه یا تراس، نه تنها باید از زیبایی بیرونی تخته های اره، بلکه از ویژگی های اصلی متمایز یک گونه خاص نیز راهنمایی شود.

مقرون به صرفه ترین گزینه از نژادهای طبیعی، کاج اروپایی معمولی است. این درخت از نظر مقاومت در برابر رطوبت مقاوم ترین درختان سوزنی برگ است و نسبت به صنوبر و کاج تراکم بیشتری دارد. با این حال، هر چقدر هم که کاج اروپایی مقاوم باشد، پس از مدتی ساختار آن تحت تأثیر محیط سست شده و نما یا تراس شما به تدریج غیر قابل استفاده می شود. کاج اروپایی در مقیاسی بسیار بزرگتر از چوب حرارتی ترک می خورد و تغییر شکل می دهد. همچنین یادآوری می کنیم که این درخت مخروطی آغشته به رزین است. در دماهای بالا، رزین شروع به ترشح از تخته می کند و کاج اروپایی شروع به “گریه کردن” می کند. با ترمواش و ترموپین، این اتفاق نمی افتد.

گران ترین گزینه تکمیل، استفاده از گونه های عجیب و غریب (ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود) مناسب برای نمای بیرونی خانه شما است. همه آنها چگالی و سختی بالایی دارند. اکثر آنها در شرایط طبیعی در تماس دائمی با محیط مرطوب بودند و بنابراین مقاومت آنها در برابر پوسیدگی و لایه لایه شدن افزایش یافته است. در همان زمان، تابلوهای نما و تراس های عجیب و غریب مستعد تغییر شکل هستند. چوب متراکم که شروع به خم شدن می کند، حتی بست های فلزی را بیرون می کشد. چوب عجیب و غریب به دلیل افزایش چربی آن، چگالی بیشتری دارد. در همان زمان، “مهمان گرمسیری” می تواند در نما یا تراس شما بسیار غیرقابل پیش بینی رفتار کند – تخته ممکن است سیاه شود، زیرا. روغن های موجود در بافت با آب و هوای ما سازگار نیستند.

به طور جداگانه، ارزش بیرون آوردن چنین نژاد افسانه ای مانند ساج را دارد. این واقعا بادوام ترین چیز است. ساج در خواص عملکردی خود بی رقیب است! پوسیده نمی شود، تغییر شکل نمی دهد، ترک نمی خورد. اما هنوز نکات منفی وجود دارد. اول از همه، این قیمت است. ساج واقعی برمه حدود 20000 روبل در متر مربع هزینه دارد. با وجود این، صف برای چنین تابلویی حدود شش ماه است. همچنین احتمال زیادی وجود دارد که ساج با کیفیت پایین را از مناطق دیگر تهیه کنید، که عملکرد آن چندان پایدار نیست. مراقب باشید و تامین کنندگان مناسب را انتخاب کنید. چوب ترمو تهران ترمووود ارزان قیمت کارخانه تولید ترموود ایرانی

با این وجود، اگر به ترمووود در دسترس‌تری برگردیم، مزیت اصلی آن نسبت به سایر گونه‌ها ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود (به جز ساج) پایداری نسبی آن است، یعنی. تخته حرارتی بر خلاف کاج اروپایی و عجیب و غریب بسیار کمتر ترک می خورد، بسیار کمتر تغییر شکل می دهد. اگر تصمیم دارید اطراف خود را با مواد طبیعی مانند چوب جامد احاطه کنید، باید بپذیرید که این یک تخته است، این یک ماده زنده است، حتی پس از عملیات حرارتی. اما با اولویت دادن به Thermoash و Thermopine ما، چندین برابر هزینه های اخلاقی و مالی خود را کاهش می دهید، که ممکن است هنگام استفاده از یک آرایه طبیعی باشد.

ارزان ترین قیمت ترموود

چیزی که 100% در مورد ترمووود می توان گفت این است که تخته اصلا پوسیده نمی شود. این بدان معنی است که عمر سرویس با مراقبت مناسب عملا نامحدود است! فلاور باکس

خرید ارزان ترین قیمت ترمووود

هنگام خرید محصولات ترمووود، بسیاری از مردم به اشتباه تصور می کنند که هیچ اتفاقی برای این تخته نخواهد افتاد، که ماده اولیه یک چرخه عملیات حرارتی “جادویی” را طی کرده و به یک ماده ابدی تبدیل شده است. این درست نیست. می توان گفت که عملیات حرارتی بهبود چوب طبیعی است. پس از پردازش، تخته از هر آنالوگ در زمینه مواد چوب طبیعی بهتر می شود، اما چوب ترمووود همچنان چوب است، یک ماده زنده.

در زیر ما رایج ترین تصورات غلط در مورد تخته حرارتی را در نظر خواهیم گرفت، اما ایده اصلی ما این است: چوب حرارتی بهتر و پایدارتر از چوب کاج اروپایی، عجیب و غریب است. بله، تخته حرارتی می تواند ترک بخورد و تاب بخورد، اما در مقیاس بسیار کوچکتر (تعداد قطعه) از هر گونه چوب دیگری، اما با این حال، در بیشتر موارد، هیچ اتفاقی برای چوب حرارتی نمی افتد.

تابلو مغازه ترمو وود

فروش ارزان ترین قیمت ترمووود

افسانه است. هنگام استفاده از تخته حرارتی در نمای بیرونی، ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود لازم است شکاف هایی برای انبساط تخته ایجاد شود. هنگامی که رطوبت افزایش می یابد، چوب حرارتی منبسط می شود، بنابراین استفاده از پروفیل هایی با شیارهای تنون در هنگام نصب تخته های نما و تراس، که شکاف های فنی بین تخته ها را حذف می کند، اکیداً توصیه نمی شود. نرخ گسترش محدود و قابل پیش بینی است. بنابراین برای تخته ای با عرض 90-100 میلی متر، فاصله 2-3 میلی متر کافی است، برای تخته 110-120 میلی متر – شکاف 3-4 میلی متر، برای تخته 140-160 میلی متر – یک شکاف 5-6 میلی متر، برای تخته 180-200 میلی متر – شکاف 8-10 میلی متر. شکاف ها نیز برای تهویه و تهویه مورد نیاز است.

طول تخته را می توان نزدیک گذاشت، زیرا. درخت حرارتی از نظر طول “ترک” نمی کند، بلکه فقط در عرض است. قیمت رنگ چوب ترمو

در مورد تاب برداشتن (“قایق”، “هلیکوپتر”)، با نصب مناسب و محافظت از تخته با روغن، آنها عملا مستثنی هستند.

چرا چوب ترمو ترک نمی خورد

افسانه است. و نکته در اینجا خود چوب ترمووود نیست – هر تخته ترک می خورد. اما می توان به راحتی از این امر جلوگیری کرد. برای محافظت از تخته با روغن های خوب کافی است. ترک ها چگونه ظاهر می شوند؟ این یک فرآیند بسیار قابل پیش بینی است. به یاد داشته باشید، ترک های روی تخته معمولاً به سمت صورت و در امتداد انتهای آن می روند (ترک های انتهایی). در این هواپیماها است که تخته رطوبت را جذب می کند، این قسمت جلویی و به خصوص انتهای آن است که باید با روغن محافظت شود. هنگامی که رطوبت به سطح محافظت نشده تخته می رسد، رطوبت به چوب جذب می شود. به عنوان مثال، در تابستان پس از باران. باران قطع شد، خورشید بیرون آمد. رطوبت بدون مشکل تبخیر شد. ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود اما اگر تابستان نباشد و دما پایین بیاید، رطوبت داخل چوب متبلور می شود و چوبی که در آن است پاره می شود. این همان جایی است که شکاف ها از آنجا می آیند.

اگر تخته را به درستی با روغن محافظت کنید، می توان از ترک خوردن جلوگیری کرد. این نکات کاملاً برای هر تخته بزرگی که در فضای باز استفاده می شود اعمال می شود.

ارزان ترین قیمت ترمووود

چوب حرارتی پوسیده نمی شود.

درست است. در طی فرآیند عملیات حرارتی، کل ماده مغذی برای ظهور میکروارگانیسم ها به طور کامل از بین می رود. آلاچیق

چرا باید ترموود را رنگ بزنیم

افسانه است. ترمووود در تمام ضخامت خود دارای تن تیره غنی (ترمواش) است و همچنین پوسیده نمی شود. بنابراین، بسیاری یک سوال منطقی می پرسند: چرا تخته را بپوشانید؟ عرشه پلانکن و ترمووود (البته مانند هر تخته دیگری) باید پوشانده شود. باید از آن محافظت شود:

سوختن. هنگامی که در معرض نور مستقیم خورشید قرار می گیرد، ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود تخته به سرعت شروع به محو شدن می کند. با گذشت زمان، خاکستری کم رنگ می شود. برای حفظ رنگی غنی، چوب ترمووود باید با روغن های رنگی محافظت شود.

خاک و گرد و غبار. قرار گرفتن بر روی یک تخته بدون محافظت، خاک و گرد و غبار سطح آن را از بین می برد. همچنین، کثیفی و رطوبت عمیقاً به تخته جذب می شود (این یک سطح متخلخل زنده است) و آثار و لکه های زشتی را که اغلب نمی توان آنها را سمباده زد، به جا می گذارد.

مرطوب. هنگامی که به یک تخته محافظت نشده برخورد کنید، آب فورا جذب می شود. هنگامی که دما کاهش می یابد، رطوبت داخل درخت متبلور می شود که به ناچار منجر به ایجاد ترک می شود.

چرا باید از ترمووود ارزان قیمت مراقبت کنیم

افسانه است. اگرچه با توجه به محصولات مشابه از کاج اروپایی و عجیب و غریب، چوب ترمووود کمتر به مراقبت نیاز دارد. باید بدانید که عملیات بیشتر تا 80٪ به نصب صحیح اولیه (با رعایت تمام الزامات فنی) و پوشش درست انتخاب شده (روغن) بستگی دارد. اگر در هزینه خود صرفه جویی نکنید و از همان ابتدا همه کارها را با کیفیت و به درستی انجام دهید، در آینده فقط باید روی نما (هر 4-5 سال یکبار) یا تراس (هر سال در بهار) روکش رویی را با روغن تجدید کنید.

ترمووود 100% سازگار با محیط زیست است.

درست است. ترمووود در اروپا به دلایل مراقبت از سلامت شما اختراع شد. از این گذشته ، ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود تخته ای که پوسیده نمی شود نیازی به پوشاندن ترکیبات شیمیایی محافظ مضر برای سلامتی انسان ندارد ، اما کافی است به دلایل زیبایی شناختی روی آن با روغن های طبیعی پوشانده شود. قیمت ترموود تراس

ماده اولیه برای عملیات حرارتی چوب طبیعی 100٪ جامد است. خود چرخه یک فرآیند سازگار با محیط زیست است که فقط از آب (بخار) و دمای بالا استفاده می کند. بر این اساس، محصول در خروجی کاملا بی ضرر و سازگار با محیط زیست است!

ارزان ترین قیمت ترموود

کارخانه تولید ترمووود ارزان قیمت ساسنا با کیفیت بالا

ترموبرد یک لذت گران قیمت است. با در نظر گرفتن قیمت هر متر مربع و به عنوان یک قاعده، فیلمبرداری بزرگ (تراس و نما)، مبلغ معامله کاملاً ملموس است. البته، در روزگار سخت ما، انتخاب مطمئن ترین تامین کننده از بین تمامی عرضه کنندگان موجود در بازار برای بسیاری دشوار است. ما سعی خواهیم کرد بر اساس دانش عمیق خود از بازار، توصیه های عینی ارائه کنیم. شاید این به شما کمک کند از تامین کنندگان نادرست خودداری کنید. تی وی وال با چوب ترمو

فقط تماس بگیرید باید بدانید که 80 درصد از پیشنهادات موجود در بازار، تولیدکنندگان مستقیم نیستند. ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود این را به سادگی با مکالمه تلفنی متوجه خواهید شد. اگر مردم «شنا» می کنند و به سؤالات بی کفایت پاسخ می دهند، پس تجربه ای ندارند. به عنوان مثال، کارگران گرمازا با تجربه هرگز به شما نمی گویند که یک تخته ترک نمی خورد یا تاب نمی خورد و هیچ اتفاقی برای آن نمی افتد. در حالی که سازندگان باتجربه قطعاً به شما در مورد تمام مشکلات احتمالی هشدار می دهند و به شما می گویند که چگونه از آن اجتناب کنید.

زمان تولید. مهمترین و مهمترین چیز از نظر ما (و از نظر آنچه ما رهبران دست نیافتنی هستیم) در دسترس بودن یک تابلو تمام شده یا یک خالی برای سفارش شما در انبار است. این را می توان به صورت زنده مشاهده کرد (انبار در 10 کیلومتری مسکو). این مزیت به معنای یک چیز بسیار مهم است – پرداخت بر اساس تخته آماده، و نه بر اساس سفارش با شرایط 2-3 ماهه. در تمام این ماه‌ها عصبی و نگران خواهید بود که هیئت مدیره شما (پول شما) کجاست و آیا اصلاً وجود دارد یا خیر.

اگر تامین کننده دیگری را دوست دارید، به هر حال تنبل نباشید – از انبار و تولید بازدید کنید. ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود باید در انبار تابلو باشد، ماشین آلات و افراد در تولید کار کنند. موافقم، سفارش دادن فقط با تکیه بر دفتر در مسکو و تکه‌هایی از نمونه‌ها، بی‌احتیاطی است. تمام کاربرد های چوب ترمو

تابلو مغازه ترمو وود

نمایش اشیا تعداد کمی از مردم می توانند اشیاء زنده را نشان دهند و این طبیعی است. بیشتر سفارش‌ها خانه‌های شخصی هستند که مالکان راضی در آن زندگی می‌کنند، بنابراین به احترام آنها نمی‌توانیم مزاحم آنها شویم. به درخواست ما، برخی از مشتریان ما (متاسفانه کوچک) عکس هایی از اشیاء نهایی را برای ما ارسال می کنند. همچنین گاهی از سازندگان می خواهیم که از اتفاقات پیش آمده عکس بگیرند. برخی از کارهای ما را می توانید در بخش گالری مشاهده کنید. هدف اصلی این بخش فقط درک مشتریان از زنده بودن ما نیست. همچنین برای ما مهم است که مشتری از قبل نتیجه بالقوه را ببیند، تابلو را به صورت انبوه با تمام تفاوت های لحن آن و غیره نگاه کند، نه به یک قطعه از نمونه.

تمام تولیدکنندگان واقعی آماده هستند تا عکس های تولید، انبار و اشیاء را به یکباره برای شما ارسال کنند، زیرا. آنها آنها را دارند.

هر کس پاسخ متفاوتی به سوال در مورد عملیات حرارتی دارد. ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود این تعجب آور نیست، زیرا همه فن آوری های متفاوتی دارند، اما همه آنها سازگار با محیط زیست هستند. به عنوان مثال، فناوری عملیات حرارتی ما Westwood است و “اجزای” ما بخار آب و دماهای بالا است. بسیاری دیگر از خلاء و دمای بالا برای عملیات حرارتی استفاده می کنند. چرخه کامل ما 36 ساعت طول می کشد، دیگران آن را از 3 تا 7 روز دارند. ما خاکستر را تا دمای 220 درجه گرم می کنیم، بقیه را تا 180 درجه حرارت می دهیم. هر کس فن آوری های متفاوتی دارد و شما نباید از پاسخ های متفاوت به سؤال در مورد عملیات حرارتی بترسید. ما می توانیم به شما اطمینان دهیم که محصول نهایی خریداری شده از یک سازنده باتجربه، صرف نظر از فناوری، به همان اندازه در عملکرد خوب است!

امیدواریم به شما گفته باشیم که به دنبال چه چیزی باشید و نکات ما برای شما مفید باشد! طراحی روف گاردن با ترموود

لیست قیمت ترمووود ارزان قیمت ایرانی و فنلاندی

مقرون به صرفه ترین گزینه از نژادهای طبیعی، کاج اروپایی معمولی است. این درخت از نظر مقاومت در برابر رطوبت مقاوم ترین درختان سوزنی برگ است و نسبت به صنوبر و کاج تراکم بیشتری دارد. با این حال، هر چقدر هم که کاج اروپایی مقاوم باشد، پس از مدتی ساختار آن تحت تأثیر محیط سست شده و نما یا تراس شما به تدریج غیر قابل استفاده می شود. کاج اروپایی در مقیاسی بسیار بزرگتر از چوب حرارتی ترک می خورد و تغییر شکل می دهد. همچنین یادآوری می کنیم که این درخت مخروطی آغشته به رزین است. در دماهای بالا، رزین شروع به ترشح از تخته می کند و کاج اروپایی شروع به “گریه کردن” می کند. با ترمواش و ترموفیر، این اتفاق نمی افتد.

چوب ترمو

گران ترین گزینه تکمیل، استفاده از گونه های عجیب و غریب (ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود) مناسب برای نمای بیرونی خانه شما است. همه آنها چگالی و سختی بالایی دارند. اکثر آنها در شرایط طبیعی در تماس دائمی با محیط مرطوب بودند و بنابراین مقاومت آنها در برابر پوسیدگی و لایه لایه شدن افزایش یافته است. در همان زمان، تابلوهای نما و تراس های عجیب و غریب مستعد تغییر شکل هستند. چوب متراکم که شروع به خم شدن می کند، حتی بست های فلزی را بیرون می کشد. چوب عجیب و غریب به دلیل افزایش چربی آن، چگالی بیشتری دارد. در همان زمان، “مهمان گرمسیری” می تواند در نما یا تراس شما بسیار غیرقابل پیش بینی رفتار کند – تخته ممکن است سیاه شود، زیرا. روغن های موجود در بافت با آب و هوای ما سازگار نیستند.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

به طور جداگانه، ارزش بیرون آوردن چنین نژاد افسانه ای مانند ساج را دارد. ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود این واقعا بادوام ترین چیز است. ساج در خواص عملکردی خود بی رقیب است! پوسیده نمی شود، تغییر شکل نمی دهد، ترک نمی خورد. اما هنوز نکات منفی وجود دارد. اول از همه، این قیمت است. ساج واقعی برمه حدود 20000 روبل در متر مربع هزینه دارد. با وجود این، صف برای چنین تابلویی حدود شش ماه است. همچنین احتمال زیادی وجود دارد که ساج با کیفیت پایین را از مناطق دیگر تهیه کنید، که عملکرد آن چندان پایدار نیست. مراقب باشید و تامین کنندگان مناسب را انتخاب کنید.

با این وجود، اگر به ترمووود در دسترس‌تری برگردیم، مزیت اصلی آن نسبت به سایر گونه‌ها (به جز ساج) پایداری نسبی آن است، یعنی. تخته حرارتی بر خلاف کاج اروپایی و عجیب و غریب بسیار کمتر ترک می خورد، بسیار کمتر تغییر شکل می دهد. اگر تصمیم دارید اطراف خود را با مواد طبیعی مانند چوب جامد احاطه کنید، باید بپذیرید که این یک تخته است، این یک ماده زنده است، حتی پس از عملیات حرارتی. اما با اولویت دادن به Thermoash و Thermopine ما، چندین برابر هزینه های اخلاقی و مالی خود را کاهش می دهید، که ممکن است هنگام استفاده از یک آرایه طبیعی باشد.

چوب ترمو وود کف

چیزی که 100% در مورد ترمووود می توان گفت این است که تخته اصلا پوسیده نمی شود. این بدان معنی است که عمر سرویس با مراقبت مناسب عملا نامحدود است! چوب ترمو پشت تلویزیون برای TV Wall

چگونه یک گونه چوب حرارتی را انتخاب کنیم: زبان گنجشک، بلوط، کاج یا راش؟

خاکستر – تا حد زیادی، این محبوب ترین نژاد در عملیات حرارتی است. مزیت اصلی آن زیبایی فوق العاده و بازی بافت آن است. ترمو خاکستر پس از عملیات حرارتی رنگ یکنواخت تر از، به عنوان مثال، بلوط است. خاکستر حرارتی از نظر ویژگی های اصلی آن (پایداری هندسی و مقاومت در برابر رطوبت) نسبت به بلوط حرارتی و راش حرارتی برتری دارد، به همین دلیل است که هنگام استفاده در دکوراسیون بیرونی (تخته نما، تخته تراس) بسیار محبوب است.

بلوط – پس از عملیات حرارتی سختی خود را کاملاً حفظ می کند ، اشکال اصلی آن ناهمگونی رنگ است که در هر درخت زنده ذاتی است. تخته ساخته شده از بلوط حرارتی نسبت به خاکستر حرارتی دمدمی مزاج تر است، بنابراین بلوط حرارتی عمدتاً برای دکوراسیون داخلی استفاده می شود. هنگامی که در پوشش های بیرونی استفاده می شود، به طور قابل توجهی بدتر از خاکستر Thermo رفتار می کند. ترمووود دور استخر

راش از نظر سختی دموکراتیک ترین نژاد است، ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود از بلوط و خاکستر کم ندارد، اما حتی پس از عملیات حرارتی، راش یک درخت بسیار مرطوب باقی می ماند، بنابراین نمی توان از آن برای تزئین بیرونی استفاده کرد.

چوب ترمو ارزان

ترموپین یک چوب نرم است که اجازه نمی دهد از آن به عنوان تخته عرشه و تخته کف استفاده شود، اما در خیابان کاملاً رفتار می کند و برای نمای خانه عالی است.

چرا ما کاج اروپایی را حرارت نمی دهیم؟

اولاً، کاج اروپایی برای استفاده به عنوان تخته تراس و تخته نما مناسب است. با توجه به اینکه کاج اروپایی درختی بسیار صمغی است، در معرض پوسیدگی نیست. از نظر سختی، کاج اروپایی نزدیک به گونه هایی مانند بلوط و زبان گنجشک است. چوب حرارتی تنها از نظر پایداری هندسی بر چوب کاج اروپایی برتری دارد. چوب ترمو ارزان ایرانی

دوم، قیمت گذاری. از نظر قیمت، محصولات ساخته شده از کاج اروپایی عملیات حرارتی شده برابر یا حتی بیشتر از محصولات ساخته شده از خاکستر حرارتی است. این به دلیل ضایعات زیاد تخته‌های کاج اروپایی در طول عملیات حرارتی و قیمت بالای مواد اولیه درجه صفر ورودی است. بنابراین توصیه می‌شود به‌جای کاج چوبی عملیات حرارتی شده از خاکستر حرارتی (سخت‌تر) استفاده شود.

چگونه یک سایه عملیات حرارتی انتخاب کنیم؟

2 سایه اصلی چوب ترموود وجود دارد: روشن و تیره. روی سنگ های نرم (کاج)، فقط یک سایه می توان به دست آورد – مس. ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود شرکت ما بر روی چوب های سخت مانند زبان گنجشک، بلوط، راش 2 نوع عملیات حرارتی را انجام می دهد.

چوب ترمو

نوع 1 – نور. تخته در دمای 170-180 *C حرارت داده می شود. تخته ای که در چنین دماهای بالا پخته شده است فقط برای تکمیل داخلی مناسب است. با حفظ خواص اولیه چوب ترمووود، تخته کف، آستر، تقلیدی از تیر، بر خلاف یک آرایه معمولی، که مانند هر درخت زنده، نفس می کشد و تغییر می کند، مانند یک قایق خشک نمی شود، متورم نمی شود و نمی ایستد. هندسه.

نوع 2 – تیره. تخته در دمای 220-240 *C حرارت داده می شود. دارای رنگ قهوه ای تیره تخته ای که در چنین دماهای بالایی عملیات حرارتی شده است نه تنها برای دکوراسیون داخلی، بلکه برای دکوراسیون بیرونی نیز مناسب است. چنین تخته ای دارای ثبات هندسی بالایی است، در معرض پوسیدگی نیست، به همین دلیل است که هنگام اتمام نما و تراس بسیار محبوب است.

تولید هر گونه پروفایل تحت سفارش؟

LLC “Thermo Wood” نمایه ای از محصول نهایی را با توجه به نقشه های فردی شما تولید می کند. محبوب ترین پروفیل های توسعه یافته توسط طراحان و سازندگان برای نمای تهویه شده است که حداقل شکاف های فنی را برای گسترش تخته در نظر می گیرد – 3 میلی متر. قیمت یک سفارش عمومی با هزینه ساخت چاقو افزایش می یابد – از 15000 تا 30000 روبل. شرایط سفارش نیز 5 روز کاری افزایش می یابد. چوب ترمو متری چنده ؟

چرا ترمووود اختراع شد؟

البته، به خاطر حفظ مهمترین چیز – سلامتی خود و عزیزانتان.

چوب محبوب ترین و محبوب ترین متریال برای دکوراسیون داخلی و خارجی است. ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود اما برای حفظ ظاهر اصلی و افزایش عمر مفید (پس از همه، تخته حداقل پوسیده می شود)، باید از اشباع و ترکیبات مختلف استفاده کرد که اغلب سمی و برای سلامتی مضر هستند. یک نوع تناقض به نظر می رسد: ما یک محصول طبیعی خالص سازگار با محیط زیست (چوب) را با رنگ ها و اشباع های مضر می پوشانیم و به جای لذت بردن از طبیعی بودن، از شیمی نفس می کشیم …

از سال 2004، کشورهای اتحادیه اروپا ممنوعیت کاملی را برای استفاده از چوب های فرآوری شده با هر گونه ترکیب شیمیایی (اشباع، ضد عفونی کننده و غیره) که برای سلامتی انسان مضر است، معرفی کرده اند، زیرا. حاوی نمک های فلزات سنگین است. نمایندگی ترمووود فروش چوب ترمو ارزان قیمت ایرانی با کیفیت بالا

چوب ترمو ارزان

ایالات متحده ممنوعیت جزئی چوب های محافظت شده شیمیایی را معرفی کرده است. استفاده از آن در تولید مبلمان کودک و همچنین در ساخت برخی از امکانات اداری اکیدا ممنوع است. در آینده نزدیک، دولت ایالات متحده قصد دارد استفاده از چوب های پوشش داده شده با ترکیبات شیمیایی را ممنوع کند.

چشم انداز ممنوعیت جهانی استفاده از چوب های محافظت شده شیمیایی و ناسالم منجر به افزایش تولید ترمووود در اروپا و آمریکا و توزیع گسترده این محصولات در سراسر جهان شده است.

پس از عملیات حرارتی، چوب در معرض پوسیدگی قرار نمی گیرد، قارچ و میکروارگانیسم ها بر آن تأثیر نمی گذارند. مهمتر از همه، نیازی به پوشاندن آن با ترکیبات مضر برای سلامت انسان نیست. چوب ترمو شیراز

درسته که ترمووود نمیسوزه؟

نه این درست نیست چوب ترمووود هنوز 100% چوب طبیعی است. و در آتش است. اما هنوز یک مزیت جزئی وجود دارد: آتش زدن چوب حرارتی بسیار دشوارتر است و برخلاف تخته های بدون پایان بسیار آهسته و برای مدت طولانی شعله ور می شود.

فن آوری های عملیات حرارتی

فن آوری های زیادی برای عملیات حرارتی چوب در اتاقک های ویژه وجود دارد. ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود برخی از اتاق‌ها برای عملیات حرارتی چوب‌های نرم (کاج، صنوبر)، برخی دیگر برای چوب‌های سخت (خاکستر، بلوط، راش) “تیز” می‌شوند. هنگام تلاش برای گرم کردن سنگ سخت در محفظه‌های سنگ نرم، سازنده با خروجی بی کیفیت (ترک‌ها، ناهمگونی جدی رنگ، درصد زیادی از رد شدن‌ها) مواجه می‌شود و مشتری متعاقباً در عملکرد با مشکلاتی مواجه می‌شود. چوب ترمو

چوب ترمو ارزان

ما روی چوب‌های سخت (خاکستر حرارتی) و گرما روی اتاق‌های حرارتی وست‌وود آمریکایی که به‌طور خاص برای چوب‌های سخت طراحی شده‌اند، متمرکز شده‌ایم. چوب ترمو در اصفهان

تکنولوژی وست وود آمریکایی

این فناوری بیش از 20 سال پیش در ایالات متحده آمریکا توسعه یافت و بارها بهبود یافته است. تجهیزات Westwood توسط اکثر سازندگان ترمووود آمریکایی استفاده می شود و گردش مالی آن بیش از 200000 متر مکعب در سال است. این فناوری برای عملیات حرارتی چوب های سخت با ارزش (خاکستر، بلوط، راش) کامل شده است. دوربین‌های وست‌وود قابل پیش‌بینی‌ترین و قابل‌کنترل‌ترین دوربین‌ها هستند که منجر به بازده خوب (حداقل رد ترک) و یکنواختی رنگ در محصولات نهایی می‌شود. ماهیت فرآیند گرم کردن آهسته چوب در محیطی از بخار آب فوق اشباع تا دمای 220-240 درجه سانتیگراد است. مدت زمان چرخه تا 48 ساعت است.

تکنولوژی ترمووود فنلاندی

این “پرطرفدارترین” از همه فن آوری های عملیات حرارتی است. ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود شرکت‌ها در سراسر جهان سالانه بیش از 150000 مترمکعب فناوری ترمووود تولید می‌کنند. چوب ترمو ود چیست ؟

سازنده و توسعه دهنده اصلی تجهیزات Stellac Oy است. بسیاری از شرکت های تولید کننده ترمووود از این فناوری استفاده می کنند: Lunawood (فنلاند)، Tekmaheat (فنلاند)، Valutek (فنلاند)، Baschild (ایتالیا)، Tretimber (استونی)، Drevmarket (RF).

چوب ترمو ارزان

ویژگی این فناوری: عملیات حرارتی چوب در فضای بخار آب (محافظت در برابر احتراق) در دمای 180-215 درجه سانتیگراد. مدت زمان فرآیند عملیات حرارتی 45-96 ساعت است.

فناوری فنلاند برای گونه های مخروطی نرم توسعه داده شده است، بنابراین درصد بالایی از رد در طی عملیات حرارتی گونه های چوب سخت (بلوط، خاکستر) اجتناب ناپذیر است. چوب ترمو در اهواز

فن آوری هلندی PLATO

سازنده و سازنده تجهیزات PLATO Wood است. ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود این فناوری برای درختان مخروطی و توس نیز طراحی شده است. ماهیت این فناوری مشابه فنلاندی است: در یک فضای محافظ بخار آب، تخته به تدریج تا 170-210 درجه سانتیگراد گرم می شود. مدت چرخه 5-8 روز است.

فناوری فرانسوی Retification

این شرکت تجهیزات REI نام دارد و در Saint-Étienne واقع شده است. موسسه معدن، توسعه دهنده فناوری، در همین شهر واقع شده است. عملیات حرارتی چوب در اتمسفر محافظ بخار آب و گاز بی اثر (نیتروژن) در دمای 180-220 درجه سانتیگراد انجام می شود. مدت چرخه 40-62 ساعت است. ترمووود کف سقف دیوار بالکن

ارزان ترین ترموود

مضرات این فناوری واضح است – تشکیل نمک های نیتروژن در چوب امکان پذیر است.

فناوری آلمانی از Menz-Holz

این فناوری توسط شرکت آلمانی Menz-Holz توسعه یافته است و بر پایه خشک کردن چوب در روغن های ارگانیک (بی ضرر) در دمای 180-230 درجه سانتیگراد در محفظه های کوچک (تا 6 متر مکعب) است. ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود این فناوری نه تنها برای مخروطیان، بلکه برای گونه های با ارزش چوب سخت (بلوط، خاکستر، راش) مناسب است. مدت چرخه از 32 تا 54 ساعت است. چوب ترمو در خوزستان

تکنولوژی دانمارکی از Fromsseier

این فناوری بر اساس محفظه های خشک کن با بخار توسعه یافته است. مناسب برای درختان مخروطی نرم این چرخه از همان بخار آب و دمای 180-220 درجه سانتیگراد استفاده می کند، اما فشار اضافی در یک محفظه کوچک (4 متر مکعب) اضافه می شود. مدت زمان عملیات حرارتی 2-3 روز است.

ارزان ترین ترمووود

فناوری Bikos-TMT (RF)

توسط Bikos توسعه یافته و به بازار روسیه معرفی شده است. عملیات حرارتی در دمای 180-220 درجه سانتیگراد در یک محیط محافظ بخار فوق گرم انجام می شود. چرخه از 38 تا 52 ساعت طول می کشد.در طول عملیات حرارتی گونه های ارزشمند (خاکستر، بلوط، راش)، اجتناب از ناهمگونی رنگ جدی دشوار است.

فناوری خلاء پلاس (RF)

این فناوری نه تنها در بازار ما، بلکه در بسیاری از کشورهای CIS توسط شرکت ارزان ترین قیمت ترمووود مخصصوص فضای خارجی و داخلی ضد آب و ضد آفتاب نما دکوراسیون آلاچیق و پرگولا محوطه سازی باغ و ویلا با چوب ترمو ترموود توسعه و پیاده سازی شده است. ماهیت فناوری در این واقعیت نهفته است که در مرحله اول، یک تخته خشک در خلاء در نقطه جوش رطوبت در تخته 45 درجه سانتیگراد خشک می شود. بنابراین، کل دسته تخته رطوبت یکنواختی به دست می آورد. 6 درصد در مرحله بعد، یک چرخه عملیات حرارتی چوب در دمای 165-190 درجه سانتیگراد شروع می شود. کل فرآیند از 3 تا 7 روز طول می کشد.

کانال you tube شرکت معماریکا