معماریکا

کابینت آشپزخانه ترک

کابینت آشپزخانه ترک

کابینت آشپزخانه ترک

جزایر آشپزخانه عمدتاً در آشپزخانه های اوپن استفاده می شود. کابینت آشپزخانه ترک آنها نه تنها فضای ذخیره سازی و کار اضافی را ارائه می دهند، بلکه می توانند حضور در آشپزخانه را حتی لذت بخش تر کنند، زیرا آشپزی و غذا خوردن با هم به هم متصل می شوند و سرگرم کننده است. کابینت آشپزخانه ترک طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی کابینت ام دی اف ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک نکاتی را برای برنامه ریزی جزیره آشپزخانه ارائه می دهد و همچنین جایگزین های احتمالی را نشان می دهد.
مزایای جزیره آشپزخانه

جزیره آشپزخانه اساساً یک واحد آشپزخانه است که جدا از دیوارها یا سایر عناصر ثابت آشپزخانه – به عنوان یک جزیره – تنظیم می شود. قیمت کابینت مدرن اگر اجاق های داغ روی آن نصب شده باشد، می توان آن را جزیره آشپزخانه نامید. چنین راه حلی می تواند به چند دلیل مفید باشد:

فضای ذخیره سازی بیشتر در آشپزخانه

آزادی حرکت عالی هنگام پخت و پز و پخت
فضای زیادی برای خرد کردن، تمیز کردن سبزیجات و غیره وجود دارد.
ادغام لوازم آشپزخانه امکان پذیر است
عملکرد به عنوان یک تقسیم کننده اتاق
ایده آل برای سرو بوفه
هایلایت نوری در آشپزخانه

مزیت دیگر، به خصوص برای والدین کودکان کوچک: کابینت آشپزخانه ترک آنها می توانند غذاها را در جزیره آماده کنند و در نتیجه دید بهتری نسبت به فرزندان خود داشته باشند زیرا دیگر مجبور نیستند هنگام کار در آشپزخانه به آنها پشت کنند. همین امر در هنگام بازدید مهمانان نیز صدق می کند.کابینت آشپزخانه ترک طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی کابینت ام دی اف ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

برنامه ریزی جزیره کابینت آشپزخانه ترک

اگر می خواهید رویای خود را برای داشتن جزیره آشپزخانه خود محقق کنید، قیمت کابینت کلاسیک کابینت آشپزخانه ترک باید چند نکته مهم را از قبل در نظر بگیرید. خیلی به شرایط مکانی و همچنین نیازها و خواسته های خود شما بستگی دارد. به عنوان مثال، فردی که بیشتر به تنهایی آشپزی می کند نسبت به یک خانواده پنج نفره که به طور منظم غذا را با هم تهیه می کنند، نیاز متفاوتی به فضا دارد.

اندازه اتاق کابینت آشپزخانه ترک

برای اینکه یک جزیره آشپزخانه در آشپزخانه جا بیفتد، اندازه اتاق باید حداقل 15 تا 20 متر مربع باشد و در حالت ایده آل تا حد امکان مربع باشد. هرچه اتاق بزرگتر باشد، اطمینان از فاصله لازم بین آشپزخانه و آشپزخانه یا جزیره پخت و پز آسان تر است.

حداقل 1.20 متر توصیه می شود تا بتوانید بدون احساس گرفتگی کار کنید. کابینت آشپزخانه ترک تقریباً 1.50 متر ایده آل است، زیرا حرکت بین واحد آشپزخانه و جزیره را بدون نیاز به بستن دوباره کمدها و کشوها آسان می کند.کابینت آشپزخانه ترک طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی کابینت ام دی اف ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک قیمت کابینت نئوکلاسیک

به هر حال، به عنوان یک صاحب خانه که دارای باغ است و دوست دارد در فضای باز آشپزی کند و مهمانی های باغ را برپا کند، می توان یک جزیره آشپزخانه را در بیرون به عنوان آشپزخانه در فضای باز نیز راه اندازی کرد .

ابعاد کابینت آشپزخانه ترک

علاوه بر اندازه اتاق، ابعاد جزیره آشپزخانه نیز بسیار مهم است. کابینت آشپزخانه ترک طول یک متر آزادی حرکت کافی در هنگام پخت و پز را فراهم می کند. با این حال، جزیره پخت و پز نباید کوتاه تر باشد. برعکس، اگر فضای زیادی در آشپزخانه دارید، حداکثر نباید از پنج متر بیشتر باشد، در غیر این صورت فواصل بسیار زیاد خواهد بود.

طول حداقل 1.75 متر برای جزیره آشپزخانه مناسب است. اگر سینک نیز برنامه ریزی شده باشد، حداقل طول باید دو متر باشد. برای ایمن بودن، باید حداقل شصت سانتی متر فاصله بین  اجاق گاز و سینک وجود داشته باشد.

حداقل عرض به دستگاه ها و کابینت های نصب شده بستگی دارد و باید حداقل عمق معمولی سطح کار 80 سانتی متر باشد. ارتفاع کار بهینه به اندازه بدن فرد بستگی دارد و در صورت امکان باید به کاربر اصلی تنظیم شود. هر کسی که به ارگونومی اهمیت زیادی می دهد می تواند یک جزیره آشپزخانه با قابلیت تنظیم ارتفاع در نظر بگیرد.

اینکه جزیره آشپزخانه چگونه باید با جزئیات طراحی شود بستگی به استفاده برنامه ریزی شده دارد. به عنوان مثال، یک اجاق گاز با اجاق گاز، یک سینک ظرفشویی ، یک ماشین ظرفشویی ، یک اجاق گاز یا کمد برای فضای ذخیره سازی اضافی را می توان در جزیره ادغام کرد. امکان نصب یخچال یا فریزر نیز وجود دارد.

در صورت تمایل، می توانید از جزیره آشپزخانه به عنوان میز یا پیشخوان نیز استفاده کنید و با صندلی های بار، فضای نشستن و غذاخوری (اضافی) ایجاد کنید. بنابراین او می تواند اتاق را به یک اتاق نشیمن آشپزخانه تبدیل کند. در این جزیره می توانید با هم ورق یا بازی های رومیزی انجام دهید.کابینت آشپزخانه ترک طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی کابینت ام دی اف ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

اینکه کدام عناصر را می توان نصب کرد بستگی به اتصالاتی دارد که می توان در آنجا قرار داد. توصیه می‌کنیم وسایل آشپزخانه را تا حد امکان ساکت نگه دارید ، زیرا هود هواکش بر روی جزیره آشپزخانه ارتباط با دیگران را دشوار می‌کند.

اگر قرار است جزیره آشپزخانه به عنوان یک عنصر جداکننده اتاق نشیمن عمل کند، کابینت آشپزخانه ترک این امکان وجود دارد که این اثر را با قرار دادن نوعی باغ گیاهی سرپوشیده با یک تخت کوچک برآمده در انتهای جزیره تقویت کنید.

کدام مواد برای جزیره آشپزخانه مناسب است

سبک و طراحی بهتر است بر اساس واحد آشپزخانه باشد. اما این بدان معنا نیست که هر دو باید از یک سازنده یا یک ماده باشند. کابینت آشپزخانه ترک حتی وقتی صحبت از ترکیب به میان می آید، می تواند چشم نوازی خاص داشته باشد. به عنوان مثال، چوب طبیعی را می توان با فولاد ضد زنگ، پلاستیک سفید یا حتی ظاهر تخته سنگ ترکیب کرد.

اینکه کدام ماده مورد سوال قرار می گیرد به شدت به ذائقه فردی و میزان استرس بستگی دارد. فولاد ضد زنگ از نظر بهداشتی و مقاومت در برابر حرارت بسیار خوب است، اما در مقایسه با میز کار سرامیکی ، این ماده مستعد خراش و لکه است. سرامیک بسیار مقاوم و غیر حساس است، حتی اسید و گرما نمی تواند به آن آسیب برساند، اما نسبتاً گران است.

پلاستیک جایگزین ارزان قیمت است و همچنین مراقبت از آن آسان است و در انواع مختلف طراحی موجود است. برای کسانی که مواد طبیعی را ترجیح می دهند، چوب طبیعی یا سنگ طبیعی راه حل مناسبی است. گرانیت، تخته سنگ، سنگ مرمر و همچنین پانل های چوبی ظاهری فردی به آشپزخانه می بخشد.

هزینه آشپزخانه جزیره ای کابینت آشپزخانه ترک

قیمت جزیره آشپزخانه به شدت به اندازه، ویژگی ها و مواد بستگی دارد. اگر یک مدل معقول می خواهید، باید حداقل بودجه داشته باشید. با لوازم برقی باکیفیت، قیمت به راحتی تا می رسد.کابینت آشپزخانه ترک طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی کابینت ام دی اف ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

معایب جزیره آشپزخانه

اگر فضای کافی و تغییر لازم دارید، باید  قبل از خرید آشپزخانه به فکر خرید باشید. کابینت آشپزخانه ترک مقاوم سازی اغلب دشوار و پرهزینه است، به خصوص زمانی که دستگاه های الکترونیکی قرار است یکپارچه شوند.

اگر جزیره ای با اجاق گاز یا اجاق گاز می خواهید، به یک کابل فشار قوی نیاز دارید که باید جداگانه گذاشته شود. اتصال آب برای سینک ظرفشویی یا ماشین ظرفشویی داخلی مورد نیاز است. دلبستگی مناسب نیز بسیار مهم است.

یک جزیره آشپزخانه سبک و کوچک نسبت به مدل های سنگین نیاز به استحکام بیشتری دارد. اگر لنگر زدن کف ضروری باشد، این تنها در صورتی امکان پذیر است که گرمایش از کف نصب نشده باشد.

جایگزین های جزیره آشپزخانه

برای کسانی که به دلیل کمبود فضا یا دلایل مالی نمی توانند جزیره آشپزخانه را در آشپزخانه رویایی خود ادغام کنند ، گزینه های زیر موجود است:کابینت آشپزخانه ترک طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی کابینت ام دی اف ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

شبه جزیره کابینت آشپزخانه ترک

از یک اتاق به اندازه 12 متر مربع، شبه جزیره می تواند یک راه حل باشد. در اینجا، یک پایه L شکل کلاسیک به دیوار نیست، کابینت آشپزخانه ترک بلکه به داخل اتاق بیرون زده است. اگر بودجه کمتری دارید، این یک جایگزین هوشمندانه است، زیرا در اینجا فقط باید هزینه های اضافی را برای قسمت جلویی در پشت اضافه کنید، زیرا کمدها یا قفسه های اضافی نیز می توانند در اینجا نصب شوند.

چرخ دستی آشپزخانه / چرخ دستی آشپزخانه

این یک نوع جزیره آشپزخانه قابل حمل با چرخ است. آنها می توانند با قفسه باز باشند یا دارای کابینت های داخلی باشند. چیزی که در مورد آنها کاربردی است انعطاف پذیری آنها است، زیرا آنها مجبور نیستند مکان ثابتی داشته باشند.

این جایگزین یک مکان اضافی برای برش یا ذخیره سازی است. این برای آشپزخانه های بسیار کوچک ایده آل است، کابینت آشپزخانه ترک زیرا مدل هایی با طول 40 سانتی متر وجود دارد.

نورپردازی آشپزخانه – کاربردی و جوی
در بسیاری از خانواده ها، آشپزخانه بسیار بیشتر از یک مکان برای پخت و پز است. برای مثال، کابینت آشپزخانه ترک مانند بسیاری از واحدهای مسطح، اغلب ناهارخوری یا حتی یک سالن استراحت است. هنگام انتخاب نور آشپزخانه، منطقی است که علاوه بر شرایط فضایی، استفاده از آشپزخانه را نیز در نظر داشته باشید. برنامه ریز آشپزخانه شما نمای کلی از مفاهیم روشنایی ممکن را ارائه می دهد.
برنامه ریزی صحیح باعث درخشش نور می شود

قبل از انتخاب، توصیه می شود یک مرور کلی داشته باشید. علاوه بر عمل گرایی، که  هدف  آن بهترین نور ممکن در آشپزخانه است، سلیقه فردی نیز البته یک جنبه مهم است.کابینت آشپزخانه ترک طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی کابینت ام دی اف ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

ابتدا یک نوع موجودی را توصیه می کنیم:

آیا پنجره ها یا شیشه هایی که نور طبیعی را تامین می کنند شامل می شوند؟
نور روز از کدام جهت وارد اتاق یا آشپزخانه می شود؟
وقتی آسمان ابری است چقدر روشن یا تاریک است؟
سایه درختان یا خانه همسایه چگونه است؟
آیا مکان هایی در آشپزخانه وجود دارد که در طول روز همچنان تاریک باشد؟
نورپردازی اختصاصی آشپزخانه

انتخاب سیستم های روشنایی آشپزخانه بسیار گسترده است. کابینت آشپزخانه ترک از نور سقفی کلاسیک گرفته تا نورهای کاربردی و نور غیرمستقیم متغیر است: به سختی محدودیتی برای عملکرد یا سلیقه وجود دارد.کابینت آشپزخانه ترک طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی کابینت ام دی اف ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

چراغ های توکار و سقفی پرکاربردترین منبع نور مصنوعی در آشپزخانه ها هستند.  با این حال، اگر در حین پختن یا خرد کردن سبزیجات پشت  میز کار آشپزخانه ایستاده باشید و در حین خرد کردن سبزیجات روی میز کار آشپزخانه ایستاده باشید، یک منبع نور مرکزی کافی نیست .

بنابراین،  نورپردازی کاربردی اضافی اغلب مفید است، که می تواند کمی روشن تر یا درخشان تر (تقریباً در هر متر مربع) از نورپردازی سقف معمولی (تقریباً در هر متر مربع) باشد.

همچنین می تواند منطقی باشد که نور کابینت آشپزخانه را طوری نصب کنید که گوشه هایی با نور ضعیف وجود نداشته باشد.کابینت آشپزخانه ترک طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی کابینت ام دی اف ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

حالت، طراحی و محیط کابینت آشپزخانه ترک

اول از همه، نورپردازی آشپزخانه باید کاربردی باشد تا بتوانید به درستی در آشپزخانه خرد کنید، کابینت آشپزخانه ترک بپزید، بپزید و بشویید. اگر این اطمینان حاصل شود، یک محیط جوی نیز می تواند در نظر گرفته شود. این امر به ویژه اگر آشپزخانه به عنوان فضای ناهار خوری یا سالن پذیرایی نیز عمل می کند صادق است. در این راستا، راه‌های متعددی برای ارتقای فضای آشپزخانه یا آشپزخانه وجود دارد.

روشنایی هوشمند آشپزخانه می تواند انتخاب مناسبی برای این کار باشد. رنگ این را می توان با توجه به حال و هوای فعلی تنظیم کرد و با استفاده از تایمر یا کنترل از راه دور می توان آن را به راحتی و در هر زمان به راحتی تغییر داد.

سیستم های حسگر نیز امکان پذیر است. در اینجا، منطقه ای که در حال حاضر کار در آن انجام می شود بدون نیاز به کارکردن سوئیچ روشن می شود. این به ویژه زمانی مفید است که هر دو دست خیس یا پر از خمیر چسبنده باشد.

اگر روشنایی کافی از قبل ارائه شده باشد، یک یا آن چراغ تزئینی در آشپزخانه یا ناهارخوری نیز می تواند فضایی شیک ایجاد کند .کابینت آشپزخانه ترک طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی کابینت ام دی اف ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک طراحی روف گاردن

آشپزخانه در فضای باز – آشپزخانه کابینت آشپزخانه ترک

آشپزخانه در فضای باز، همچنین به عنوان آشپزخانه در فضای باز، آشپزخانه تابستانی یا آشپزخانه باغ شناخته می شود، کابینت آشپزخانه ترک یک آشپزخانه کاملاً کاربردی در فضای باز است. این جایگزینی برای آشپزخانه در آپارتمان یا خانه نیست، بلکه نشان‌دهنده یک افزونه است. برنامه‌ریز آشپزخانه شما نشان می‌دهد که چه چیزی در آشپزخانه در فضای باز مهم است، کدام انواع موجود است و چه قیمتی دارند.
عناصر و تجهیزات یک آشپزخانه در فضای باز

تقریباً به همان اندازه گزینه های طراحی برای یک آشپزخانه داخلی وجود دارد. اگر بودجه لازم را دارید، می توانید با توجه به نیاز، نیاز و فضای موجود آنها را به صورت جداگانه کنار هم قرار دهید.کابینت آشپزخانه ترک طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی کابینت ام دی اف ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

آشپزخانه باغ بدون منقل وجود ندارد

عنصر اصلی هر آشپزخانه باغ، گریل است. به اصطلاح قلب آشپزخانه در فضای باز را تشکیل می دهد. کابینت آشپزخانه ترک هنگام انتخاب گریل گزینه های مختلفی وجود دارد. محبوب ترین انواع شومینه عبارتند از:

کبابپز زغالی
گریل کامادو (سرامیک)
اجاق گاز
گریل برقی
گریل تپانیاکی (صفحه فولادی صاف)

هنگام تصمیم گیری، نه تنها باید ترجیحات شخصی خود را در نظر بگیرید، بلکه باید شرایط محلی را نیز در نظر بگیرید. از آنجایی که کوره زغالی اغلب دود و دوده زیادی تولید می کند، برای قرار دادن زیر سقف پاسیو یا زیر آلاچیق کمتر مناسب است.

اگر دوست دارید عنصر خاصی را در آشپزخانه باغ خود ادغام کنید، می توانید یک شومینه باغچه اضافه کنید. این بدان معناست که می توانید بعد از غذا زیر آسمان باز بنشینید، کابینت آشپزخانه ترک حتی اگر در شب خنک تر شود. همچنین یک راه حل 2 در 1 وجود دارد: شومینه باربیکیو.

در غیر این صورت، آشپزخانه بیرونی شباهت‌های زیادی با آشپزخانه داخلی دارد: کابینت‌های آشپزخانه با فضای ذخیره‌سازی کافی برای ظروف پخت و پز، ظروف و کارد و چنگال در هر صورت باید در آن قرار بگیرند. یک اجاق گاز با اجاق گاز یا القایی، یک سینک ، یک یخچال و سطح کار نیز باید برنامه ریزی شود. اگر فضای کافی برای تهیه کل غذا در خارج از منزل می خواهید، میز کار به اندازه کافی بزرگ مهم است . همچنین ممکن است، اما کمتر رایج در خارج، اجاق گاز و مایکروویو است. ماشین ظرفشویی نسبتاً غیر معمول است.

اتصال آب و برق کابینت آشپزخانه ترک

بدون برق، آشپزخانه فقط دکوراسیون است و ارزش زیادی ندارد. بنابراین اطمینان از منبع تغذیه اساساً مهم است. کابینت آشپزخانه ترک یک اجاق گاز توسط یک سیلندر گاز در محل کار می کند، اما یک اجاق گاز القایی و سایر وسایل برقی آشپزخانه نیاز به اتصال برق دارند. اجاق القایی می تواند به طور دائم به برق وصل شود یا به سادگی از یک پریز تغذیه شود. آشپزخانه های مدرن در فضای باز همچنین می توانند یک ماژول خورشیدی کوچک داشته باشند که حداقل می تواند روشنایی (برای مدتی) تامین کند.

آب جاری در آشپزخانه در فضای باز الزامی نیست، اما بسیار مفید است و فرآیند پخت و پز را بسیار آسان می کند. همچنین در تابستان زمانی که می توانید برای نوشیدن یا آبیاری گل ها از آب استفاده کنید، خوب است.کابینت آشپزخانه ترک طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی کابینت ام دی اف ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

اگر امکان نصب آشپزخانه حیاط خلوت خود را با آب سرد و گرم ندارید، می توانید به راحتی یک زهکش یا سینک را نصب کنید، کابینت آشپزخانه ترک آن را به یک شلنگ باغچه وصل کنید و یک سطل بزرگ زیر آن قرار دهید. اگر هنگام شستشو از صابون استفاده نمی شود، حتی می توان از آب برای آبیاری گیاهان یا چمن پس از آن استفاده کرد.

چه آشپزخانه هایی در فضای باز وجود دارد؟

هر آشپزخانه باغی متفاوت است، اما آشپزخانه های فضای باز معمولا به سه دسته تقسیم می شوند.کابینت آشپزخانه ترک طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی کابینت ام دی اف ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

آشپزخانه سیار در فضای باز

یک آشپزخانه متحرک باغ حداکثر آزادی و انعطاف پذیری را ارائه می دهد. کابینت آشپزخانه پلی اورتان کابینت آشپزخانه ترک به لطف غلتک های تعبیه شده می توان آن را به محل مورد نظر هل داد. وقتی باران می بارد یا خورشید خیلی قوی است، می تواند به عنوان مثال. ب. به زیر سقف پاسیو هل داده شود. اگر قرار نیست در فصل سرد استفاده شود، می توان آن را به طور موقت در سوله باغ، سوله ابزار یا گاراژ نگهداری کرد.

آشپزخانه مستقل کابینت آشپزخانه ترک

یک آشپزخانه در فضای باز مستقل برای هر کسی که می خواهد یک راه حل مدولار آماده بخرد ایده آل است، بنابراین آشپزخانه اساسا برای استفاده فوری آماده است. چنین آشپزخانه مدولار در فضای باز انعطاف پذیر است و جمع آوری، جداسازی و تعویض نسبتا آسان است.

با انتخاب ماژول هایی که مطابق با نیازها و خواسته های شما هستند، کابینت آشپزخانه ترک  آشپزخانه فضای باز خود را کنار هم بچینید. این معمولاً یک سیستم اثبات شده توسط سازنده است که به کار و برنامه ریزی کمی نیاز دارد.

اگر نمی خواهید به راه حل های آماده یا مدولار متوسل شوید، مطمئناً می توانید آشپزخانه باغ خود را برنامه ریزی و مونتاژ کنید.

مزیت بزرگ: شما از نظر تجهیزات، اندازه، ارتفاع، متریال، طراحی و غیره کاملاً آزاد هستید. این بدان معناست که آشپزخانه را می توان کاملاً با سبک باغ یا خانه تطبیق داد. تک تک عناصر مانند کباب پز یا دستگاه های دیگر را می توان از یک فروشنده متخصص سفارش و نصب کرد.

صنعتگران سرگرمی می توانند خودشان راه حلی ارزان بسازند و ایده های طراحی خود را پیاده کنند یا موارد اضافی مانند نوار اضافه کنند. کابینت آشپزخانه ممبران  کابینت آشپزخانه ترک  با این حال، این نوع در برنامه ریزی و ساخت زمان بر است. علاوه بر این، اگر دانش تخصصی کافی وجود نداشته باشد، به راحتی ممکن است اشتباه رخ دهد. بسته به تجربه و مهارت های دستی خود، بنابراین باید در مورد مشاوره با یک متخصص ( صنعتگر، برنامه ریز آشپزخانه) با این نوع فکر کنید.

مواد مناسب برای کابینت آشپزخانه ترک

برای آشپزخانه فضای باز می توان از مواد مختلفی استفاده کرد: کابینت آشپزخانه ترک کابینت آشپزخانه مدرن

چوب
نسخه گلتر بتن
استین
سنگ تراشی
فولاد ضد زنگ
سنگ مرمر
آلومینیوم

مخصوصاً اگر آشپزخانه در تمام طول سال بیرون باشد و در معرض آب و هوا و اشعه ماوراء بنفش باشد، باید مواد ضد آب و هوا را طوری انتخاب کرد که حتی سال ها بعد هم قابل ارائه و عملکرد کامل باشد.

در بیشتر موارد از فولاد ضد زنگ در آشپزخانه های فضای باز استفاده می شود. در حالی که همه فولادهای زنگ نزن ضد زنگ نیستند کابینت آشپزخانه ترک (آلیاژها و خواص مختلفی دارند)، فولاد ضد زنگ معمولاً عمیقا خورده نمی شود. علاوه بر این، فولاد ضد زنگ از نظر بهداشتی نیز مزایای زیادی دارد.

احتیاط: برخی از خرده‌فروش‌ها آشپزخانه‌هایی را در فضای باز می‌فروشند که پیچ‌ها و پایه‌های آن از جنس استیل مانند بقیه نیستند، خطر زنگ زدگی آشپزخانه در این قسمت‌ها وجود دارد.

البته جایگزین هایی برای فولاد ضد زنگ وجود دارد. کابینت نئوکلاسیک مواد پلیمری نیز نسبت به تأثیرات آب و هوایی غیر حساس و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش هستند. می توانید آن را در مدل های ارزان تر پیدا کنید. بتن مهر و موم شده، مرمر یا چوب ساج به طور قابل توجهی گران تر هستند. گرانیت یا سایر سنگ های طبیعی به اندازه سرامیک ها برای میز کار مناسب هستند . هر کسی که چوب را انتخاب می کند باید توجه داشته باشد که به نگهداری نسبتاً بالایی در فضای باز نیاز دارد و باید به طور منظم روغن کاری شود.

پوشش در برابر آب و هوا و رطوبت کابینت آشپزخانه ترک

برای اینکه بتوانید برای سالیان متمادی همچنان از آشپزخانه فضای باز خود لذت ببرید، کابینت آشپزخانه ترک توصیه می کنیم روی پوششی با کیفیت بالا و مقاوم در برابر رطوبت و باد سرمایه گذاری کنید.

یکی از گزینه ها این است که یک پوشش سفارشی ساخته شده توسط یک بادبان ساز داشته باشید. طراحی کابینت مدرن بهتر است آن را روی زمین ببندید تا حیوانات بزرگتری وارد آن نشوند و کمپ زمستانی خود را در زیر آن برپا کنند. اگر بتوان آن را در گاراژ یا سوله در زمستان نگهداری کرد، در مورد آشپزخانه سیار باغچه کاملاً ضروری نیست.

حتی قبل از خرید، باید مشخص باشد که آشپزخانه در فضای باز دقیقاً در کجا قرار می گیرد، به عنوان مثال. ب. در تراس مستقیماً روی دیوار خانه یا به عنوان جزیره آشپزخانه در جایی در باغ. در اینجا نکات زیر قابل بررسی است.

زیر خاک نقش مهمی ایفا می کند. آشپزخانه باغ را نمی توان به سادگی روی چمن قرار داد زیرا ناهموار است و مبلمان و تجهیزات سنگین در آن فرو می روند. کابینت آشپزخانه ترک  بنابراین یک پایه تراز و مقاوم در برابر آب و هوا، که یا آجری است یا در بتن ریخته شده است، ضروری است. تراس اغلب مکان ایده آلی است.
پوشش کف باید ضد لغزش باشد. علاوه بر بتن، سنگ طبیعی یا کاشی نیز مناسب است، البته این ماده باید همیشه زبر باشد تا در باران یا برف زیاد لغزنده نشود.
هر چه آشپزخانه بیرونی به خانه نزدیکتر باشد، معمولا تامین برق و آب آسان تر است. آیا نقطه دیگری در باغ وجود دارد که در آن اتصال برق و/یا آب وجود داشته باشد؟
اگر آشپزخانه در فضای باز نزدیک به دیوار خانه باشد، می تواند به عنوان بادگیر عمل کند. حتی ممکن است یک سایبان برای محافظت در برابر باران وجود داشته باشد.
اگر با شعله های باز و حرارت زیاد کار می کنید، باید از فاصله کافی تا دیوار خانه اطمینان حاصل کنید! خطر آتش سوزی افزایش می یابد، به خصوص اگر نما با سیستم کامپوزیت حرارتی عایق بندی شده باشد که از مواد قابل اشتعال استفاده می کند!
اگر قبلاً یک گلخانه، تخت های مرتفع یا تخت های گیاهی در باغ خود دارید،کابینت کلاسیک  می توانید آشپزخانه باغ را در آنجا قرار دهید. در حالت ایده آل، گیاهان و سبزیجات تازه در دسترس هستند.
در صورت امکان، همسایگان نباید با صدا، بو یا دود مزاحم شوند.
بسته به ایالت فدرال، مقررات متفاوتی وجود دارد که کدام ساختمان در باغ باید چقدر با ملک همسایه فاصله داشته باشد. اگر شک دارید، با مقامات محلی ساختمان بررسی کنید.

درست مانند یک آشپزخانه داخلی، کابینت ممبران  طیف قیمتی گسترده ای برای آشپزخانه باغ وجود دارد. عوامل مؤثر عمدتاً اندازه، مواد مورد استفاده و تعداد و کیفیت وسایل الکترونیکی است.

یک سیستم کامل، ساده و کلید در دست آشپزخانه در فضای باز با قیمت کمتر از موجود است. ساخت و ساز در اینجا گنجانده نشده است. هر کسی که آشپزخانه باغ خود را با مواد نسبتا ارزان بسازد باید حدود بودجه داشته باشد.

بسته به تقاضاها، نیازها و بودجه، با این حال، همانطور که در بازسازی آشپزخانه آشپزخانه ها معمول است، همیشه کمی ارزان تر یا به طور قابل توجهی گران تر است. اما اگر می‌خواهید برای مدت طولانی چیزی از آشپزخانه بیرون از خانه خود داشته باشید، نباید هیچ سازش بزرگی انجام دهید، به خصوص در مورد انتخاب مواد.

اگر نمی‌خواهید همیشه همه وسایل آشپزی را از داخل بیرون بکشید، می‌توانید به فکر خرید لوازمی مانند قابلمه، بشقاب، لیوان، کارد و چنگال و غیره باشید.کابینت آشپزخانه ترک طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی کابینت ام دی اف ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

همچنین هزینه زیرزمینی، هرگونه هزینه برای خطوط آب و برق، پوشش، پذیرش خط گاز طبیعی یا مجوزهای ساختمانی را در نظر بگیرید. کابینت آشپزخانه ترک یک چتر بزرگ نیز ممکن است در اواسط تابستان لازم باشد.

همچنین نباید فراموش کرد: هزینه های مبلمان فضای باز، به ویژه میز آشپزخانه، طراحی کابینت نئوکلاسیک صندلی آشپزخانه و در صورت لزوم، کوسن های صندلی. به هر حال، آشپزی در بیرون و سپس غذا خوردن در داخل خانه فقط منطقی است.

مزایا و معایب کابینت آشپزخانه ترک

مزایای

غذا را می توان مستقیماً به صورت گرم در بیرون سرو کرد و در مسیر آشپزخانه تا ناهارخوری در باغ سرد نمی شود. کارد و چنگال یا ظروف فراموش شده را نباید از خانه بیاورید.
راه رسیدن به یخچال با نوشیدنی های سرد زیاد نیست.
با آشپزی در فضای باز، سرآشپز مجبور نیست غذاها و سالادها را به تنهایی در خانه آماده کند، کابینت آشپزخانه توکار بلکه می تواند همزمان با مهمانان چت کند. و در حالی که بزرگسالان خرد می کنند، کباب می کنند و در هوای تازه می پزند، کودکان می توانند در باغ بازی کنند.کابینت آشپزخانه ترک طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی و نوسازی کابینت ام دی اف ممبران پلی اورتان انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک
برخی از غذاها مانند ماهی، گوشت یا غذاهای سرخ شده بوها و بخارات شدیدی را در حین تهیه آزاد می کنند. با آشپزخانه در فضای باز، کل آپارتمان بوی کابینت آشپزخانه ترک یا غذاهای دیگر نمی دهد.
ممکن است یک اتصال برق و آب در باغ داشته باشید.

عیب

اگر آشپزخانه در فضای باز دارای سایبان باشد و/یا در زمستان سرپوشیده یا نگهداری شود، فقط برای چند ماه از سال می توان از آن استفاده کرد.قیمت چوب ترمو ایرانی
ایجاد اتصالات برق و آب مستلزم هزینه و تلاش اضافی است . نکته مهم: به منظور جلوگیری از بروز مشکل با شرکت بیمه در صورت بروز خسارت، کابینت آشپزخانه ترک نصب لوازم الکترونیکی باید توسط متخصص انجام شود. قیمت ترموود
شما به فضای کافی برای آشپزخانه و ناهارخوری نیاز دارید، بنابراین برای زمین های بزرگ مناسب تر است.قیمت چوب ترمو فنلاندی
شما نمی توانید چیزها را بعد از پختن به روز بعد رها کنید، زیرا در غیر این صورت ممکن است حشرات و حیوانات دیگر جذب آنها شوند.
جایگزینی برای آشپزخانه باغ

اگر فضای کافی در باغ (یا در بالکن) وجود ندارد یا اگر فکر می کنید هزینه های آشپزخانه در فضای باز بسیار زیاد است، کابینت آشپزخانه ترک یک کباب پز با اجاق پیتزا می تواند جایگزین خوبی باشد. اجاق هیزمی با پخت مستقیم یا غیر مستقیم گرم می شود. با پایه مناسب، طعم پیتزاها شبیه ایتالیایی ها از اجاق سنگی است. اما نان، کیک، کباب، ماهی و آهسته غذا نیز در آن قابل تهیه است.قیمت چوب ترمو

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب handmade carpet price

10 دیدگاه دربارهٔ «کابینت آشپزخانه ترک»

  1. بازتاب: ساخت کابینت آشپزخانه کوچیک ⋆ معماریکا 09126283243

  2. بازتاب: ساخت کابینت پلی اورتان ⋆ معماریکا 09126283243

  3. بازتاب: ساخت کابینت انزو ⋆ معماریکا 09126283243

  4. بازتاب: ساخت کابینت آشپزخانه ممبران ⋆ معماریکا 09126283243

  5. بازتاب: ساخت کابینت آشپزخانه ⋆ معماریکا 09126283243

  6. بازتاب: ساخت کابینت آشپزخانه ممبران | معماریکا

  7. بازتاب: کابینت هایگلاس | معماریکا

  8. بازتاب: ساخت کابینت کلاسیک | ممبران پلی اورتان ترک انزو | معماریکا

  9. بازتاب: قیمت بازسازی کابینت آشپزخانه | معماریکا

  10. بازتاب: رنگ مونوکوت ⚡ معرفی روغن گیاهی مونوکوت بلژیک Monocoat | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *