معماریکا

ساخت کابینت آشپزخانه ممبران

ساخت کابینت آشپزخانه ممبران

ساخت کابینت آشپزخانه ممبران

کابینت های آشپزخانه اجزای اصلی هر آشپزخانه هستند، قیمت بازسازی کابینت آشپزخانه چه به عنوان کابینت آشپزخانه در آشپزخانه، آشپزخانه  تک آشپزخانه قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک یا  آشپزخانه کوچک  – علاوه بر وسایل داخلی مختلف مانند ماشین ظرفشویی، یخچال، اجاق گاز یا مایکروفر، کابینت های آشپزخانه فردی باید بیش از همه فضای کافی برای ذخیره سازی، سازماندهی و زندگی ارائه می دهد. انواع مختلف مبلمان آشپزخانه امکان برنامه ریزی ارزان و فردی آشپزخانه را فراهم می کند: بسته به شرایط فضایی، کابینت های جداگانه آشپزخانه را می توان به عنوان  کابینت بلند ،  کابینت دیواری ،  کابینت سینک ،  کابینت داروخانه  یا  کابینت پایه در آشپزخانه قرار داد  .

امروزه دیگر کابینت آشپزخانه ارزان را از فروشگاه های مبلمان نمی خرید، بلکه به صورت آنلاین خرید می کنید. قیمت کابینت کلاسیک انتخاب بزرگ کابینت های فردی در قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک چیزی برای دلخواه باقی نمی گذارد. هر کابینت آشپزخانه در عرض های مختلف موجود است و فضای ذخیره سازی فراوانی را برای آذوقه و لوازم آشپزخانه ارائه می دهد. بسته به نیاز خود، می توانید آشپزخانه جدید خود را به صورت جداگانه با کابینت آشپزخانه ارزان قیمت بچینید یا کابینت های توکار کاربردی تری را به کابینت موجود اضافه کنید. جلوی آشپزخانه با ظاهری چوبی مانند راش و با رنگ مات یا براق به طور قابل توجهی ظاهر آشپزخانه شما را شکل می دهد – کلاسیک سفید، مدرن یا روستیک. در این دسته، ما نه تنها مبلمان آشپزخانه ارزان را به صورت جداگانه ارائه می دهیم، بلکه خدمات و کیفیت مناسب را نیز ارائه می دهیم.

خرید کابینت آشپزخانه به صورت جداگانه آسان شده است

اگر می خواهید بعداً منتظر مبلمان و کابینت آشپزخانه ارزان قیمت باشید، باید انتخاب، سفارش و مونتاژ کابینت آشپزخانه را با دقت برنامه ریزی کنید. کابینت مدرن به این ترتیب سوالات مربوط به کمد آشپزخانه و نقاط باز را می توان در مراحل اولیه شناسایی و روشن کرد. تنها در این صورت است که خرید کابینت آشپزخانه جداگانه و ارزان قیمت با قیمت پایین منطقی است.

اندازه بهینه برای کمد آشپزخانه ممبران

چه به عنوان فضای ذخیره سازی و چه در حال ساخت برای دستگاه ها – کابینت های آشپزخانه با برنامه ریزی خوب و ارزان به عنوان کابینت های توکار، فضای زیاد و اجرای روان را در آشپزخانه تضمین می کند.

مواد غذایی، گلدان ها و ظروف باید گنجانده شوند و سینک یا جداسازی زباله نیز باید برای مبلمان آشپزخانه جدید برنامه ریزی شود. چه در یک آشپزخانه ادغام شده باشد و چه بصورت مستقل – با ترکیب مناسب کابینت آشپزخانه، همه چیز جای خود را پیدا می کند. با این حال، مهم است که کمد آشپزخانه جدید دارای ابعاد مناسب، متناسب با آشپزخانه شما و نیازهای فردی شما باشد.

انواع مختلف مبلمان آشپزخانه از قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم قیمت کابینت مدرن فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک در اندازه های مختلف موجود است، به طوری که عرض، طول و عمق کاملاً متناسب با آشپزخانه شما باشد.

فقط کابینت های پایه لوازم خانگی استاندارد شده اند: کابینت های توکار برای فر، یخچال یا ماشین ظرفشویی دارای عرض استاندارد 60 سانتی متر هستند. کابینت های آشپزخانه انفرادی معمولا دارای ابعاد زیر هستند:

  • 30 سانتی متر
  • 40 سانتی متر
  • حدود 50 سانتی متر
  • حدود 60 سانتی متر
  • حدود 80 سانتی متر
  • حدود 100 سانتی متر

البته کابینت آشپزخانه با میز کار را نیز در فروشگاه ما پیدا خواهید کرد. این ترکیب این مزیت را دارد که دیگر نگران پیدا کردن میز کار مناسب برای کابینت آشپزخانه خود نباشید.

کابینت های آشپزخانه و مبلمان آشپزخانه را خودتان جمع آوری کنید

مبلمان آشپزخانه فردی ما انتخاب و امکان زیادی را ارائه می دهد، زیرا با آنها می توانید کابینت های آشپزخانه جداگانه را خودتان بچینید. قیمت کابینت نئوکلاسیک قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک اندازه های مختلف (از حدود 30 سانتی متر تا 100 سانتی متر)، رنگ ها (سفید تا ماکت)، اشکال و انواع بازشو به استفاده بهینه از فضای موجود با کابینت آشپزخانه کمک می کند، به همین دلیل است که می توانید مبلمان آشپزخانه مناسب را سفارش دهید. از ما به صورت جداگانه ما انواع کابینت آشپزخانه ارزان قیمت را ارائه می دهیم تا بتوانید کابینت آشپزخانه خود را به صورت جداگانه کنار هم قرار دهید. به منظور ترکیب انواع مناسب با یکدیگر، توصیه می شود یک دید کلی از اشکال کمد و تجهیزات آنها برای کمد آشپزخانه داشته باشید:

خرید کابینت آشپزخانه ارزان

بسته به کابینت آشپزخانه باید ویژگی ها و ابعاد مختلفی را در نظر گرفت. قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک هنگام مونتاژ یک کمد بلند، الزامات متفاوتی نسبت به مونتاژ کمد دیواری باید در نظر گرفته شود. به همین دلیل است که باید زمان کافی را برای برنامه ریزی کابینت های آشپزخانه جدید اختصاص دهید – صرف نظر از اینکه آشپزخانه خود را با کابینت های آشپزخانه ارزان قیمت تکمیل کنید یا از ابتدا کنار هم قرار دهید. یک برنامه ریزی دقیق برای هر کابینت آشپزخانه جداگانه برای پیاده سازی با یک برنامه ریز آشپزخانه سه بعدی مفید و ارزان است. البته یک نقشه ساده با ابعاد کافی است که قبل از خرید کابینت آشپزخانه جدید باید آن را تهیه کنید.

سفارش کمدهای ارزان قیمت برای آشپزخانه: ساخت کابینت آشپزخانه ممبران

بهترین مکان برای کابینت پلی اورتان خرید کابینت آشپزخانه ارزان قیمت در قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک است. صرفاً فضای ذخیره سازی و فضای ذخیره سازی بیشتری را به صورت ارزان و جداگانه به آشپزخانه خود اضافه نکنید، بلکه فضایی مدرن یا کلاسیک را با طرح های متنوع و متفاوت ایجاد کنید. ما کمدهای انفرادی خود را برای آشپزخانه با قیمت پایین ارائه می دهیم و همچنین می توانید به راحتی کمدهای آشپزخانه را به صورت جداگانه در فروشگاه ما قرار دهید.

بررسی سریع: هنگام مونتاژ کابینت آشپزخانه به چه نکاتی باید توجه کرد؟

  • کابینت های آشپزخانه را به راحتی قرار دهید تا جریان کار مختل نشود
  • بین کابینت های پایه و کابینت های دیواری باید فاصله 50 تا 65 سانتی متری در نظر گرفته شود
  • به طوری که در هنگام مونتاژ کمد خطر آسیب وجود نداشته باشد، کمدهای دیواری نباید خیلی پایین آویزان شوند: حداکثر 35 سانتی متر بالاتر از ارتفاع سر ایده آل است.
  • لوازم داخلی مانند اجاق گاز یا ماشین ظرفشویی اگر در کمد آشپزخانه در چشم و یا در ارتفاع نصب شوند، می توانند به طور خاص به شیوه ای پسندیده کار کنند؟

سوالات متداول در مورد کابینت آشپزخانه

آشپزخانه یکی از پر استفاده ترین مکان ها در خانه است. تهیه روزانه صبحانه، کابینت آشپزخانه ترک ناهار و شام نه تنها زمان، بلکه بیش از هر چیز فضا را می گیرد. کابینت های آشپزخانه این را ارائه می دهند ، چه برای نگهداری ظروف و مواد اولیه و چه به عنوان سطح کار در مورد کابینت های پایه. اما چند سوال وجود دارد که در اینجا به آنها پاسخ می دهیم.قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک

چه کابینت آشپزخانه ای وجود دارد؟
کابینت آشپزخانه چه ارتفاعی باید داشته باشد؟
عمق کابینت آشپزخانه چقدر باید باشد؟

همه کاره و فوق العاده کاربردی: کابینت های مختلف آشپزخانه در یک نگاه

در یک خانواده مجهز، کمدهای آشپزخانه حاوی همه چیزهایی هستند که برای تهیه غذاهای خوشمزه نیاز دارید. به طوری که کابینت های جداگانه را می توان به طور بهینه در مکان مورد نظر خود ادغام کرد، نسخه هایی در عرض، ارتفاع و عمق مختلف موجود است که هم از نظر کاربردی و هم از نظر ظاهری کاملاً مکمل یکدیگر هستند.قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک

ساخت کمد آشپزخانه ممبران

یک مجموعه هماهنگ از واحدهای پایه به عنوان پایه ای برای میز کار عمل می کند. کابینت آشپزخانه MDF در حالت ایده آل، شما باید چیزهای سنگین مانند قابلمه و تابه را در اینجا ذخیره کنید . قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک اگر می خواهید آشپزخانه خود را به شکل L یا U تنظیم کنید، یک واحد پایه گوشه ای با چرخ فلک یکپارچه یک معجزه ذخیره سازی واقعی است. کابینت های آشپزخانه مجهز به کشوهای سخاوتمندانه به شما یک نمای کلی سریع می دهد و در تمیز کردن و چیدمان مجدد وقت گیر صرفه جویی می کند. انواع با بیرون کش داخلی مخفی تأثیر هماهنگی بر تصویر جلو دارند. به عنوان یک قاعده، کابینت های پایه آشپزخانه دارای پایه های قابل تنظیم هستند که به لطف آن ناهمواری های کوچک در کف به راحتی قابل جبران است.

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران

کمدهای دیواری برای نگهداری ظروف سبک تر، لیوان ها یا انواع مختلف چای از پیش تعیین شده اند. ساخت کابینت آشپزخانه  قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک در قالب یک ویترین مجهز به درهای شیشه ای جلوه تزئینی خاصی دارند. کابینت‌های آشپزخانه دیواری نیز به‌عنوان کابینت‌های مورب بسیار عریض یا به‌عنوان نسخه‌های کوتاه یا گوشه‌ای با صرفه‌جویی در فضا در دسترس هستند. درهای بالابر تاشو صاف که به سمت بالا باز می شوند، درهای کشویی یا کابینت های کور تنوع را اضافه کرده و راحتی بیشتری را فراهم می کنند. عناصر قفسه یکپارچه نیز امکان پذیر است. کمدهای ادویه با عمق کم را می توان به خوبی با هود استخراج کننده ترکیب کرد. هنگام مونتاژ کابینت های دیواری، مهم است که اطمینان حاصل کنید که می توانید بدون ابزار اضافی به راحتی به طبقه بالا برسید.

برای اطمینان از اینکه آشپزخانه جدید شما به نظر می رسد که از یک تکه ساخته شده است، می توانید لوازم برقی مانند اجاق گاز یا ماشین ظرفشویی را در کابینت ها – در صورت تمایل در ارتفاعی راحت نگهداری کنید. از نظر بصری، این قطعات کاربردی مبلمان کاملاً با طراحی کابینت های آشپزخانه دیگر شما هماهنگ است و یک تصویر کلی منسجم ایجاد می کند. کابینت های پایه بسته به عرض، ارتفاع و عمق لوازم آشپزخانه در ابعاد مختلف موجود می باشد. کابینت‌های بلند به‌عنوان کابینت‌های تبدیل، نوع مناسبی برای ترکیب یخچال یا یخچال فریزر هستند. قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک لولاهای دنباله دار مخصوص باز شدن همزمان درب کابینت و یخچال را تضمین می کند.

کمدهای آشپزخانه که سینک روی آنها قرار دارد وظیفه یک چاپلوس نوری را انجام می دهد.  طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک اتصالات آب و قسمت زیرین سینک در داخل کابینت ناپدید می شوند. قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک از آنجایی که کابینت های سینک معمولاً نسبتاً گسترده هستند، فضای زیادی را ارائه می دهند که می توان از آنها به روش های مختلف استفاده کرد. رایج ترین نوع استفاده از سطل زباله یا کل سیستم جداسازی زباله است. این به شما امکان می دهد ضایعاتی را که هنگام شستن و بریدن سبزیجات یا سایر مواد تشکیل می شود بدون سفرهای غیر ضروری دفع کنید. کابینت های سینک گوشه ای معجزات فضایی واقعی هستند. در اینجا، برای مثال، لوازم نظافت یا یک برشته بزرگ یک مکان دائمی پیدا می کند.

معجزات ذخیره سازی واقعی: کابینت های داروخانه

اگر دوست دارید مرتب غذا بپزید و آشپزی کنید،  ساخت کابینت نئوکلاسیک مجموعه متنوعی از مواد و ادویه ها دارید که می توانید با توجه به ذائقه و میل خود از آنها استفاده کنید. قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک یک کابینت داروخانه راحت ایده آل است تا همیشه دید کلی داشته باشید. این را می توان به طور کامل بیرون کشید و به وضوح گنجینه های پنهان شده در آن را نشان می دهد. رشته فرنگی، برنج، سرکه، روغن، آرد، شکر، قهوه، مواد پخت و بسیاری از مواد بادوام دیگر در اینجا به خوبی سازماندهی شده اند. لبه های مشبک کمی برآمده تضمین می کند که هیچ چیز بیرون نمی افتد و باز هم دید را مسدود نمی کند. به لطف شکل باریک خود، کابینت های داروخانه حتی می توانند در طاقچه های کوچک قرار بگیرند.

راحتی بیشتر در زندگی روزمره: کابینت آشپزخانه با یراق آلات داخلی کاربردی

برای نظم و راحتی بیشتر می توان کابینت آشپزخانه را به انواع وسایل کاربردی مجهز کرد. ساخت کابینت کلاسیک قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک علاوه بر سیستم سطل زباله کلاسیک در کابینت پایه سینک، این شامل بسیاری از ظروف مفید دیگر نیز می شود:

 • از جعبه های کارد و چنگال برای نگهداری چنگال، چاقو، قاشق و ابزارهای مختلف مانند سرور کیک، برش پنیر یا پرس سیر به طور جداگانه استفاده می شود.
 • تشک های ضد لغزش ویژه تضمین می کنند که همه چیز در جایی که به آن تعلق دارد باقی می ماند. در عین حال، پدها از مواد محافظت می کنند.
 • سبدهای سیمی یا جعبه های باز برای نگهداری ادویه ها یا سایر ظروف کوچک در کنار هم ایده آل هستند. کابینت هایگلاس
 • بشقاب های تعبیه شده در کمد به نظم بخشیدن به ظروف و استفاده بهینه از فضای موجود کمک می کند.
 • برای اطمینان از بسته شدن درب‌ها و کشوها تا حد امکان بی‌صدا، کشوهای خودبسته با عملکرد بسته شدن نرم ایده‌آل هستند.

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه ممبران

ساختار اصلی تمام کابینت های آشپزخانه یکسان است. این شامل یک بدنه با دیوارهای جانبی، ساخت کابینت مدرن یک قفسه پایین و بالا و یک دیوار عقب است. در قسمت جلو، جلوها به صورت درب، کشو یا کشو هستند. قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک در حالی که بدنه معمولاً از ام دی اف یا نئوپان و گاهی از چوب جامد تشکیل شده است، می توان مواد بسیار متفاوتی را برای سطح در نظر گرفت.

سطوح لاکی کابینت ممبران

جلوهای لاکی طیف گسترده ای از رنگ ها را می دهد و زیبایی شناسی بیانی را تحت تأثیر قرار می دهد. ساخت کابینت انزو به منظور اعمال لایه مات یا براق اختیاری، کابینت آشپزخانه ترک ماده حامل با یک رنگ دو جزئی مخصوص پوشانده می شود. پس از آن بسته به اثر مورد نظر، کار سنگ زنی و پرداخت انجام می شود. جلوهای لاکی بسیار زیبا به نظر می رسند و ثابت می کنند که بسیار مقاوم هستند. به دلیل درزگیری متراکم، آنها به استحکامی دست می یابند که مطابق با رنگ خودرو است.

جلوهای اکریلیک کابینت ممبران

آشپزخانه‌هایی که با شیشه‌های اکریلیک پوشانده شده‌اند، جایگزینی نسبتاً ارزان برای جلوهای لاک‌دار گران‌تر هستند. ساخت کابینت پلی اورتان قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک به عنوان یک ترموپلاستیک، اکریلیک را می توان در طیف گسترده ای از طرح های مختلف رنگ آمیزی کرد و امکان دکورهای چشمگیر را فراهم می کند. این ماده به اندازه ویفر روی صفحه حامل اعمال می شود و با سطح آینه ای صاف و درخشان آن مشخص می شود. مراقبت و تمیز کردن آن بسیار آسان است، اما از نظر مقاومت در برابر خراش نمی تواند با یک سطح لاک زده رقابت کند.

جلوهای پلاستیکی کابینت ممبران

نماهای روکش شده با پلاستیک در نسخه های مختلف موجود است. جلوهای فویل ارزان قیمت ساده ترین نوع هستند. ساخت کابینت ممبران در اینجا فقط یک فیلم تزئینی ساده روی یک تخته حامل MDF اعمال می شود. قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و کابینت آشپزخانه ام دی اف تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک از طرف دیگر، فیلم های لمینت یا رزین ملامینه ساختاری چند لایه دارند و بنابراین بسیار مقاوم تر و بادوام تر هستند. با توجه به گستردگی گزینه‌های طراحی و هزینه‌های پایین ساخت، جلوی پلاستیکی بیشتر در آشپزخانه‌های مد روز استفاده می‌شود.

سطوح چوبی کابینت ممبران

نماهایی با ظاهری چوبی دارای سطحی با طرح طبیعی است که فضایی خانگی ایجاد می کند. با این حال، انواع چوب جامد خالص این روزها به ندرت یافت می شود.  ساخت کابینت ارزان قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک در عوض، روکش های چوب واقعی به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرند. اینها به طور قابل توجهی ارزان تر هستند و از نظر ظاهری به هیچ وجه از مدل های جامد خود کمتر نیستند. جلوی چوبی را می توان برای دستیابی به ظاهری فردی، رنگ آمیزی، پتینه کاری، لیزر یا سفید کاری کرد.

ساخت کابینت آشپزخانه ممبران

علاوه بر کابینت آشپزخانه، مجموعه ما شامل بسیاری از مبلمان دیگر برای هر منطقه نشیمن نیز می شود.  ساخت کابینت آشپزخانه کوچیک چه بخواهید آشپزخانه خود را کاملاً از نو طراحی کنید، چه بخواهید به اتاق نشیمن یک به روز رسانی مدرن بدهید یا راهرو را با کمدهای اضافی یا یک صندوقچه شیک ارتقا دهید – آنچه را که به دنبال آن هستید در قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ممبران سفید طوسی ترند 2022 با تیم فنی مهندسی و تخصصی معماریکا کمد دیواری پلی اورتان انزو پولیشی ترک خواهید یافت. طیف گسترده آنلاین ما انتخاب های متنوعی را برای هر سبک زندگی – و با قیمت های جذاب ارائه می دهد.

آیا می خواهید خود را از کیفیت مبلمان ما متقاعد کنید و از مشاوره شخصی استفاده کنید؟ سپس به یکی از حدود صد شعبه ما در سراسر آلمان بیایید. شکل کابینت آشپزخانه مشاوران مبلمان ما مشتاقانه منتظر بازدید شما هستند و خوشحال خواهند شد که با گفتار و عمل به شما کمک کنند تا خانه رویایی خود را به حقیقت تبدیل کنید. سپس ما خوشحال خواهیم شد که مبلمان شما را به خانه شما تحویل دهیم و در صورت تمایل آنها را مونتاژ کنیم.

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب pictorial carpet price

2 دیدگاه دربارهٔ «ساخت کابینت آشپزخانه ممبران»

 1. بازتاب: ساخت کابینت آشپزخانه | معماریکا

 2. بازتاب: ساخت کابینت نئوکلاسیک | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *