معماریکا

شکل کابینت آشپزخانه

شکل کابینت آشپزخانه

شکل کابینت آشپزخانه

ABC اشکال آشپزخانه شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات

برنامه ریزی یک آشپزخانه جدید همیشه با شکل آشپزخانه شروع می شود. اساسا فقط چهار نوع وجود دارد:

آشپزخانه یک خط 
آشپزخانه L شکل
آشپزخانه U شکل
آشپزخانه G شکل

و با این حال این چند شکل آشپزخانه طیف وسیعی از تغییرات و گزینه های طراحی را امکان پذیر می کند. برنامه ریز آشپزخانه شما آنها را معرفی می کند.شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات

انتخاب شکل مناسب آشپزخانه

برنامه ریزی آشپزخانه به خودی خود یک جهان است. شکل کابینت آشپزخانه  صدها جزئیات را می توان برنامه ریزی کرد و در نظر گرفت. با این حال، اول از همه، انتخاب نوع از چهار شکل اساسی است که هم با مقدمات و هم ایده ها و نیازهای شخصی مطابقت دارد. تمام جزئیات بیشتر بر اساس این اولین تصمیم است.

هر شکل آشپزخانه را می توان با سبک زندگی و الزامات اتاق تطبیق داد، صرف نظر از اینکه آشپزخانه جدیدی برای یک خانواده، برای یک خانواده مجرد یا برای یک زوج در نظر گرفته شده است.شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات

زیبایی شناسی و عملی

علاوه بر زیبایی شناسی، برنامه ریزی آشپزخانه در درجه اول جنبه های عملی برای آسان کردن زندگی روزمره دارد. صرف نظر از اینکه آشپزخانه یک اتاق بزرگ است یا فقط یک طاقچه کوچک، با نکات و ترفندهای درست، دامنه لازم را ارائه می دهد و به واحه ای از رفاه تبدیل می شود.

هنگام برنامه ریزی آشپزخانه، تصمیم گیری برای یک یا دیگر شکل آشپزخانه باید منطقی باشد. به هر حال شکل مناسب مبنای استفاده بهینه از فضا است.شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات

هنجارها و اشکال ثابت برای آشپزخانه

در قرن بیستم، استانداردها و فرم‌هایی برای آشپزخانه پدیدار شد که هدفشان آسان‌تر کردن زندگی روزمره بود. اشکال استاندارد آشپزخانه ایجاد شد که به گونه ای طراحی شده اند که فواصل تمام کارهای روزمره تا حد امکان کوتاه باشد.

برنامه ریزی صحیح ” مثلث عملیاتی ” (که اغلب به آن “مثلث کار” یا “مثلث جادویی” نیز می گویند) شکل کابینت آشپزخانه  تضمین می کند که مناطق عملیاتی ” آماده سازی “، ” پختن ” و ” آبشویی ” مستقیماً در مجاورت یکدیگر قرار دارند.

به عبارت دیگر: اگر  یخچال ، سینک و اجاق گاز  به صورت مثلثی به هم وصل شده باشند، کمتر از دو دست فاصله داشته باشند و بین آنها فضایی به اندازه حدود 80 سانتی‌متر وجود داشته باشد، می‌توان غذا را بدون قربانی کردن آماده کرد. غیر ضروری ) راه های طولانی داشته باشیم.

هنگام تصمیم گیری در مورد نوع آشپزخانه، همچنین مهم است که بدانید اتصالات برق و آب کجا هستند و کدام  وسایل برقی باید  در آن قرار گیرند.شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات

ویژگی های فرم های آشپزخانه

اساساً آشپزخانه های یک خط و دو خط را تشخیص می دهیم، آشپزخانه به شکل L، U شکل و G شکل. همه طرح های آشپزخانه مزایا و معایبی دارند.شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات

برای خانواده های مجرد: آشپزخانه کوچک  شکل های کابینت آشپزخانه

ساده ترین شکل آشپزخانه یک خط است. آشپزخانه ساده بر روی دیوار با اتصالات است. زمانی انتخاب می شود که فضای کمی در دسترس باشد یا آشپزخانه بیشتر یک دکوراسیون باشد تا یک محل کار.

آشپزخانه های تک خطی در طراحی داخلی فضای کمی برای مانور باقی می گذارند. به منظور ایجاد فضای ذخیره سازی کافی، توصیه می شود کابینت های بلند بالای میز کار در یک آشپزخانه کوچک نصب شود .

فضای زیاد: فرم های دو خطی

هر کسی که فضای مناسبی دارد معمولا آشپزخانه دو خطی را انتخاب می کند. شکل کابینت آشپزخانه  در اینجا تقریباً هیچ محدودیتی برای امکانات وجود ندارد. به فضای بیشتری نسبت به آشپزخانه تک خطی نیاز دارد، اما میز کار و فضای ذخیره سازی بیشتری نیز ایجاد می کند.

طراحی آشپزخانه دو خطی همچنین شامل نوع دو واحد آشپزخانه موازی است که در آن یک خط در امتداد دیوار قرار دارد و واحد آشپزخانه دوم یا روی دیوار مقابل قرار دارد یا در اتاق به عنوان جزیره آشپزخانه ایستاده است.

این شکل آشپزخانه بسیار باز و جادار است و مزیت دسترسی از دو طرف را ارائه می دهد. از آشپزخانه های حرفه ای نمایش الهام گرفته شده است، به خصوص زمانی که جزیره آشپزخانه دارای اجاق گاز است.

قابل تبدیل: آشپزخانه L شکل شکل های کابینت آشپزخانه

آشپزخانه L شکل که اغلب آشپزخانه گوشه ای نیز نامیده می شود ، محبوب ترین طراحی آشپزخانه دو خطی است زیرا می تواند به طور انعطاف پذیر با فضا سازگار شود.شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات کابینت آشپزخانه پلی اورتان

صرف نظر از اینکه یک آشپزخانه مجرد در یک اتاق کوچک و مستقل است یا یک آشپزخانه بزرگ و اپن که فضای ناهارخوری را یکپارچه می کند: آشپزخانه L شکل معمولاً در امتداد دیوارها قرار دارد. بنابراین مناطق کار در گوشه اتاق در گوشه ای برنامه ریزی شده اند.

برای اجاق های مکرر: آشپزخانه U شکل شکل های کابینت آشپزخانه

یک  آشپزخانه U  اغلب زمانی انتخاب می شود که از فضا به نحو مطلوب استفاده شود. شکل کابینت آشپزخانه فقط قسمت کلی باریک اتاق با در اینجا آشپزخانه کوچک ندارد. حتی می توان یک یخچال ساید بای ساید مستقل در آنجا قرار داد.

یک آشپزخانه U شکل نه تنها فضای ذخیره سازی زیادی را ارائه می دهد، بلکه “مثلث عملیاتی” را نیز می توان به طور انعطاف پذیر برنامه ریزی کرد، مشروط بر اینکه واحدهای آشپزخانه موازی خیلی از هم دور نباشند.

معجزه فضا: آشپزخانه G شکل شکل های کابینت آشپزخانه

از بین تمام اشکال آشپزخانه، آشپزخانه G شکل به بیشترین فضا نیاز دارد: فقط در اتاق های بزرگ قابل اجراست.شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات

خانواده هایی که بیش از دو فرزند دارند به طور خاص این نوع آشپزخانه را انتخاب می کنند و بنابراین فضای زیادی را برای وسایل برقی متعدد، کارهای روزمره و همچنین برای غذا خوردن با هم و برای یک گوشه بازی برای کودکان ایجاد می کنند.

جزیره یا شبه جزیره آشپزخانه شکل های کابینت آشپزخانه

L-شکل، U-شکل، G-شکل… این به نظر خیلی سفت و سخت است و خیلی فردی نیست، شکل کابینت آشپزخانه اما لازم نیست که باشد. یک آشپزخانه کوچک همیشه نباید در امتداد دیوار اجرا شود. در بسیاری از موارد، قسمت هایی از آشپزخانه از جلوی یکنواخت و متصل حذف می شود.

اگر قسمتی از آشپزخانه با بدنه ، میز کار و فضاهای ذخیره سازی خود آزادانه در اتاق قرار گیرد، از جزیره آشپزخانه صحبت می کنیم . اگر اجاق گاز نیز در اینجا یکپارچه شود، جزیره آشپزخانه تبدیل به جزیره پخت و پز می شود.

جزایر آشپزخانه هنگام قرار دادن وسایل آشپزخانه و برنامه ریزی مثلث عملیاتی، آزادی عمل زیادی ایجاد می کنند، اما مهمتر از همه، آشپزخانه را به داخل اتاق باز می کنند. اغلب به طور کامل در یک آشپزخانه اوپن جا می شود.

اگرچه یک جزیره آشپزخانه فضای زیادی را اشغال می کند، اما در هر آشپزخانه ای نیز برجسته است. آنها لحظات بی نظیری را به خصوص برای آشپزی با خانواده و دوستان ارائه می دهند. بنابراین آنها اغلب به عنوان “جزایر ارتباطی” نامیده می شوند. به عنوان رابط بین محل کار و ناهار خوری، می تواند جایگزین میز ناهار خوری شود و به عنوان میز پذیرایی عمل کند.

یکی از انواع جزیره آشپزخانه مستقل کلاسیک شبه جزیره است. برای فضاهای کوچکتر ایده آل است. در اینجا یک آشپزخانه آشپزخانه به شکل L، U یا G شکل به جای روی دیوار در اتاق نصب می شود. شبه جزیره ها به ویژه اغلب با پیشخوان آشپزخانه ترکیب می شوند.

برنامه ریزی لوازم و مبلمان آشپزخانه شکل های کابینت آشپزخانه

یک آشپزخانه بدون مبلمان آشپزخانه و لوازم آشپزخانه کامل نخواهد بود. چه کوچک و چه بزرگ، شکل کابینت آشپزخانه  سبک مبلمان شما و نحوه قرارگیری وسایل برقی باید تا حد امکان به طور طبیعی با تصویر کلی اتاق مطابقت داشته باشد.

اگر انتخاب شکل آشپزخانه و قرار دادن مثلث عملیاتی و کابینت آشپزخانه موفقیت آمیز باشد، قرار دادن مبلمان و وسایل تقریباً به بازی کودکانه تبدیل می شود. با این حال، توصیه می شود هنگام انتخاب شکل آشپزخانه از خود بپرسید که کدام مبلمان و وسایل آشپزخانه بعداً باید فضا پیدا کنند.

حتی با یک آشپزخانه سبک، یعنی با  ترکیبی از عناصر سنتی و مدرن،  تک تک قطعات باید به خوبی برنامه ریزی و ترکیب شوند تا یک مفهوم کلی منسجم ایجاد شود.

مجله آشپزخانه آنلاین ما الهامات و نکات بیشتری را برای برنامه ریزی موفق آشپزخانه ارائه  می دهد.شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات کابینت آشپزخانه ممبران

نشیمن شیک برای میز ناهارخوری شکل های کابینت آشپزخانه

خانواده دور میز ناهارخوری جمع می شوند، دوستان و مهمانان در اینجا ملاقات می کنند. شکل کابینت آشپزخانه  مبلمان نشیمن به اندازه میز برای ایجاد فضایی هماهنگ اهمیت دارد. برنامه ریز آشپزخانه شما نکاتی را در مورد اینکه چگونه فضای ناهارخوری می تواند شیک و راحت به نظر برسد، ارائه می دهد!
اتاق غذاخوری به عنوان یک اتاق مجزا

بسته به اینکه اتاق غذاخوری مجزا در دسترس باشد یا فضای غذاخوری در آشپزخانه ادغام شده باشد، گزینه های مختلفی برای مبلمان وجود دارد.شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات کابینت آشپزخانه مدرن

یک اتاق ناهار خوری خصوصی بسیار راحت است، اما معمولا فقط در آپارتمان ها یا خانه های بزرگ موجود است. برای اینکه بتوانید راحت از اتاق استفاده کنید مهم است: در صورت امکان باید دقیقاً در کنار آشپزخانه باشد.

فضای داخلی به اندازه اتاق غذاخوری بستگی دارد. یک جدول با ابعاد مناسب نقطه کانونی را تشکیل می دهد. شما می توانید از بین مدل های مختلف یکی را انتخاب کنید. میزهای ناهار خوری در اندازه ها و فرمت های مختلف هستند : گرد، بیضی، مربع یا مستطیل.

میزهایی با میز قابل افزایش بسیار کاربردی هستند، به طوری که می توان به راحتی مساحت قابل استفاده را افزایش داد. البته جدول به عنوان یک تسهیلات کافی نیست. وقتی تصمیم برای یک مدل میز خاص گرفته شد، نوبت به صندلی می رسد. صندلی ها کلاسیک هستند، اما می توانید نیمکت یا نیمکت گوشه ای را نیز انتخاب کنید.

برای یک تصور کلی هماهنگ، صندلی ها باید با سبک میز مطابقت داشته باشند. در اینجا انتخاب آسان نیست، شکل کابینت آشپزخانه  زیرا پیشنهاد بسیار زیاد است:شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات کابینت نئوکلاسیک

صندلی در یک طراحی کاربردی و ساده شکل های کابینت آشپزخانه

کنسول
با یا بدون دسته دسته
صندلی هایی با ظاهری کلاسیک و شیک
ساخته شده از چوب، چوب خیزران، پلاستیک یا ترکیبی از مواد
صندلی‌های روی هم که می‌توان آن‌ها را برای صرفه‌جویی در فضا در صورت عدم استفاده ذخیره کرد

اینها فقط چند نمونه هستند. علاوه بر این، صندلی نه تنها باید شیک به نظر برسد، بلکه باید راحت و با شرایط و عادات زندگی شخصی شما سازگار باشد. شاید بخواهید در صورت لزوم به سرعت صندلی های بیشتری را به میز ناهارخوری اضافه کنید و در نظر بگیرید که اگر به صندلی بیشتری نیاز دارید می توانید صندلی های باغچه اضافه کنید.

از ترکیبی از سبک ها نترسید! صندلی های باغچه شیک و مد روز کاملاً با آن ست می شوند! شکل کابینت آشپزخانه  صندلی های باغی تونی از کارخانه سازنده شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات بسیار مناسب هستند و با و بدون دسته دسته و در رنگ های مختلف موجود هستند. با آن می توانید یک منطقه ناهار خوری در فضای باز دعوت کننده در زمانی که هوا خوب است ایجاد کنید. هنگامی که یک گروه بزرگ در اطراف میز وجود دارد و شما به صندلی اضافی نیاز دارید، صندلی ها در اتاق ناهار خوری ظاهر خوبی دارند. صندلی هایی با طراحی شیک چشم نوازی هستند و می توانند فضای داخلی را به شکلی پیچیده تکمیل کنند.قیمت کابینت نئوکلاسیک

چه چیز دیگری در اتاق غذاخوری تعلق دارد؟

بسته به اندازه اتاق، هیچ مقرراتی وجود ندارد، فقط توصیه هایی وجود دارد. اگر فضای کافی وجود داشته باشد، کمد، ویترین یا بوفه عالی به نظر می رسد و همچنین بسیار کاربردی است. می توانید ظروف و لیوان ها را در آن نگهداری کنید یا به صورت تزئینی در محفظه های پشت شیشه به نمایش بگذارید. هر چیز دیگری که یک میز به زیبایی چیده شده را تشکیل می دهد، در چنین مبلمانی نیز جای شگفت انگیزی پیدا می کند، مانند رو تختی، سرو غذا، شمع و شمعدان. در یک اتاق ناهارخوری کوچکتر، یک چرخ دستی یا میز کناری این کار را انجام می دهد.

و چه چیزی به اتاق غذاخوری تعلق ندارد؟

این اتاق اغلب برای مقاصد دیگر استفاده می شود، به عنوان مثال برای شب های بازی دنج یا برای سرگرمی. شکل کابینت آشپزخانه  از سوی دیگر، اگر ظروف مورد نیاز برای این کار را بتوان به سرعت پاک کرد، اشکالی ندارد. اتاق غذاخوری انباری نیست! فضای دعوت کننده زمانی حفظ می شود که مثلاً چرخ خیاطی، لپ تاپ یا مواردی از این دست در یک کمد مناسب در کمترین زمان ممکن ناپدید شوند .

قسمت غذاخوری در آشپزخانه یا اتاق نشیمن

اگر آشپزخانه بزرگی برای غذاخوری دارید، می‌توانید فضای ناهارخوری را ادغام کنید. مسافت های کوتاه یک مزیت واقعی است. شکل کابینت آشپزخانه  خانواده هایی که بچه های کوچک دارند به ویژه از نزدیکی میز ناهارخوری قدردانی می کنند. آشپزخانه های اوپن که به طور یکپارچه در اتاق نشیمن ادغام می شوند یا به عنوان یک آشپزخانه کوچک با جزیره آشپزخانه به طور مستقیم به عنوان بخشی از اتاق نشیمن برنامه ریزی می شوند نیز بسیار محبوب هستند.قیمت کابینت کلاسیک

فضای دنج در هر وعده غذایی نقش مهمی ایفا می کند – این را می توان با یک اتاق غذاخوری اضافی یا با یک منطقه ناهار خوری به خوبی یکپارچه در آشپزخانه یا اتاق نشیمن به دست آورد. برای ایجاد یک تصور کلی دلپذیر، میز ناهار خوری، صندلی ها و جلوی آشپزخانه باید به خوبی هماهنگ باشند. شکل کابینت آشپزخانه  این لزوماً به این معنی نیست که همه چیز باید یکنواخت باشد – تضادهای عمدی نیز می توانند یک وسیله سبک عالی باشند.

انواع بیشتر برای یک منطقه ناهار خوری دنج و راحت

فراموش نکنید: در برخی از آپارتمان ها، فضا کمیاب است. سپس راه‌حل‌هایی مانند میز ناهارخوری تاشو که زیر پنجره قرار دارد، یا یک منطقه ناهار خوری در پیشخوان آشپزخانه برجسته، مجهز به چهارپایه‌های مد روز وجود دارد. مهم است که با میز ناهار خوری و نشیمنگاه خود احساس راحتی کنید، سپس گزینه های غیرعادی مناسب هستند و با سبک زندگی شما مطابقت دارند.

سبک آشپزخانه شکل های کابینت آشپزخانه

مراقبت از بک اسپلش بک شیشه ای آشپزخانه نه تنها آسان است، شکل کابینت آشپزخانه  بلکه می تواند به صورت جداگانه طراحی شود. شیشه به عنوان یک محافظ پشت اجاق گاز یا به عنوان دیوار پشتی میز کار، یک ماده محبوب در طراحی آشپزخانه است که همچنین می تواند برجسته های بصری را با نقوش ایجاد کند. برنامه ریز آشپزخانه شما تمام مزایا و معایب را نشان می دهد.
دیوار عقب طاقچه به عنوان محافظ پاشش قیمت کابینت مدرن

دیوار پشتی آشپزخانه فضای بین واحدهای دیواری و میز کار است. از آن به عنوان دیوار عقب طاقچه نیز یاد می شود. در درجه اول به عنوان محافظ پاشش عمل می کند، زیرا هنگام پختن، برشته کردن، پختن و کار در آشپزخانه، پاشش اجتناب ناپذیر است.

پاشیدن روغن مخصوصاً در قسمت اجاق گاز امری عادی است. اما قطرات نیز از سطح کار به تمام جهات پرواز می کنند، به عنوان مثال هنگام بریدن میوه و سبزیجات یا مخلوط کردن کیک با غذاساز. بنابراین منطقی است که کل منطقه کار را به یک اسپلش بک آشپزخانه مجهز کنید که به راحتی تمیز می شود.

مزایای استفاده از آشپزخانه اسپلش بک شیشه ای شکل های کابینت آشپزخانه

گزینه های زیادی برای طراحی دیوار پشتی آشپزخانه وجود دارد. شکل کابینت آشپزخانه  متداول ترین آنها کاشی ها و پانل های آشپزخانه از همان موادی هستند که میز کار آشپزخانه ساخته شده اند. علاوه بر این، می توان از صفحات پلاستیکی یا یک فیلم خاص استفاده کرد.

دیوار پشت شیشه ای کمتر رایج است. این ماده دارای تعدادی خواص عالی برای استفاده در آشپزخانه است.شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات طراحی کابینت مدرن

بهداشتی و نگهداری آسان

مزیت عمده شیشه به عنوان یک ماده، بهداشت است، زیرا آینه ای صاف و غیر متخلخل است. شکل کابینت آشپزخانه  بر خلاف سنگ طبیعی ، به عنوان مثال  ، آب و سایر مایعات نمی توانند به مواد نفوذ کنند. بنابراین هیچ باکتری نمی تواند در آنجا مستقر شود و تکثیر شود. رطوبت به هیچ وجه نمی تواند به شیشه آسیب برساند.

سطح شیشه را می توان پس از پخت به سادگی با اسفنج پاک کرد. حتی لکه های آهک را می توان به راحتی با کمی سرکه یا آب لیمو پاک کرد.شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات بازسازی آشپزخانه

مقاوم در برابر حرارت و مقاوم در برابر سرما

شیشه فقط در دمای 600 درجه سانتیگراد ذوب می شود، بنابراین شیشه های شیشه ای آشپزخانه به خوبی در برابر تمام دمای خانه محافظت می شوند.

شیشه به دلیل مقاومت در برابر سرما و گرما در انواع لوازم آشپزخانه مانند درب فر و یا به عنوان قفسه میانی در یخچال استفاده می شود.

بادوام و مقاوم

ثابت شده است که شیشه در آشپزخانه یک ماده بادوام و مقاوم است. شیشه ایمنی تک جداره (شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات) اغلب برای دیوارهای پشتی ساخته شده از شیشه استفاده می شود که تخریب ناپذیر نیست، اما برای استفاده روزمره کاملاً مناسب است.

یک پنل پشتی شیشه ای سرمایه گذاری خوبی است زیرا دوام آن بسیار بیشتر از فویل یا لمینت است.

یکی دیگر از نکات مثبت: اگر نیاز به تعویض اسپلش بک آشپزخانه باشد، شیشه غیرسمی است و می توان آن را به روشی سازگار با محیط زیست بازیافت کرد.

طراحی دیوار عقب آشپزخانه شیشه ای با نقوش

وقتی صحبت از طراحی آشپزخانه به میان می آید، شیشه یک ابزار همه جانبه واقعی است. طراحی کابینت نئوکلاسیک شکل کابینت آشپزخانه  تقریباً در هر رنگی قابل ساخت است. علاوه بر این، شیشه را می توان از پشت چاپ کرد، بنابراین هیچ محدودیتی برای ایده های خلاقانه وجود ندارد. در اصل، همه نقوش را می توان بر روی دیوار اجرا کرد، از الگوهای هندسی گرفته تا آسمان پرستاره و کولاژ عکس.

اسپلش بک های آشپزخانه ساخته شده از شیشه مات یا یک صفحه شیشه ای با نور پس زمینه LED محتاطانه و بسیار محبوب هستند.شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات کابینت ممبران

شیشه در آشپزخانه: از میز کار تا درب کمد

علاوه بر دیوار پشتی آشپزخانه، در بسیاری از جاهای دیگر کابینت آشپزخانه توکار آشپزخانه نیز از شیشه استفاده می شود. شکل کابینت آشپزخانه  شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات کابینت کلاسیک

به دلیل سطح غیر متخلخل و بدون درز، به عنوان یک ماده برای میز کار ایده آل است. به لطف آخرین فناوری، بسیار ضد ضربه است و معمولاً فقط در اثر ضربه های سخت آسیب می بیند. این امر به ویژه در مورد لبه ها که نسبتاً مستعد خرد شدن و شکستن هستند صادق است. علاوه بر این، شیشه مستعد خراش است. بنابراین همیشه باید از تخته خردکن هنگام برش غذا استفاده شود.

وضعیت در و جلو برای کابینت آشپزخانه متفاوت است. به طور خاص در مورد واحدهای دیواری، احتمال آسیب دیدن درهای شیشه ای در اثر ضربه شدید بسیار کم است. درهای شیشه ای کاملا شفاف امکان مشاهده ظروف چینی زیبا را فراهم می کند، شیشه های مات تنها به شما امکان می دهد حدس بزنید چه چیزی پشت در پنهان شده است.

جلوی آشپزخانه انعکاسی نه تنها با کلاس و روشن به نظر می رسد، بلکه آشپزخانه را بزرگتر نشان می دهد. پس از کاشی کاری داخل کابینت، اتاق را به صورت نوری بزرگ می کند.

خلاصه شکل های کابینت آشپزخانه

پنل پشت شیشه ای در آشپزخانه ممکن است در ابتدا برای بسیاری غیرعادی به نظر برسد، اما نکته اصلی این است که مواد با کیفیت بالا و مناسب برای استفاده روزمره هستند. شکل کابینت آشپزخانه  دوباره خواص مثبت شیشه در آشپزخانه را خلاصه می کنیم: قیمت چوب ترمو ایرانی

بادوام
سازگار با محیط زیست
مقاوم در برابر رنگ و بو
غیر متخلخل و بهداشتی
مراقبت آسان قیمت ترموود
نسبتاً مقاوم در برابر ضربه
مقاوم در برابر حرارت و مقاوم در برابر سرما
گزینه های طراحی متنوع
نکاتی در مورد آشپزخانه و تجهیزات

ما نکات کاربردی تر و اطلاعات ارزشمندی در مورد مواد، اشیاء و لوازم آشپزخانه مدرن در مجله آشپزخانه آنلاین خود ارائه می دهیم .شکل های کابینت آشپزخانه طراحی دکوراسیون بازسازی نوسازی با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان انزو ترک هایگلاس مات قیمت چوب ترمو فنلاندی

ما همچنین یک برنامه ریز آشپزخانه آنلاین مفید را ارائه می دهیم. به سادگی آشپزخانه رویایی جدید خود را جمع آوری کنید و سپس پیشنهادات را از استودیوهای آشپزخانه در منطقه خود دریافت کنید. می توانید تا 50 درصد پس انداز کنید!قیمت چوب ترمو

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب handmade silk carpet price

2 دیدگاه دربارهٔ «شکل کابینت آشپزخانه»

  1. بازتاب: کابینت آشپزخانه هایگلاس ⋆ طراحی مدرن کلاسیک نئوکلاسیک معماریکا 09126283243

  2. بازتاب: محاسبه آنلاین قیمت کابینت ⋆ معماریکا 09126283243

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *