معماریکا

قیمت کف تراس چوبی

کف تراس چوبی قیمت نصب طراحی و اجرا و تامین متریال

کف تراس چوبی

قیمت کف سقف دیوار چوبی با ترمووود ، طراحی و دکوراسیون تراس با چوب ترمو برای ایجاد فضایی دل نشین در تراس و بالکن با تیم معماریکا لیست قیمت ترمووود

بهترین راه برای گذاشتن تخته تراس در امتداد یا روی آن چیست – این یک سؤال نسبتاً رایج است که از متخصصان ما پرسیده می شود. کفپوش چوبی فقط یک بخش کاربردی از خانه نیست، بلکه به یک دکوراسیون تماشایی اتاق تبدیل می شود، سبکی منحصر به فرد به ساختمان می بخشد و به ایجاد فضایی گرم کمک می کند.

برای شروع، مهم است که بهترین گزینه مواد را انتخاب کنید. توصیه می کنیم به تخته تراس ساخته شده از چوب به عنوان یک ماده طبیعی، طبیعی و سازگار با محیط زیست توجه کنید.

تراس با ترمووود

چرا WPC را دوست ندارم حتی اگر آن را در انبار داریم

ما اساساً با قیمت کف سقف دیوار تراس چوبی با ترمووود چوب-پلیمر مخالفیم بیش از یک بار با این واقعیت مواجه شده‌ایم که وقتی WPC در آفتاب بیش از حد گرم می‌شود، بوی بسیار ناخوشایندی از پلاستیک سوخته می‌دهد و فکر نمی‌کنیم استنشاق ذرات کامپوزیت پلیمری برای بدن انسان مفید باشد، بنابراین ما به مواد چوب طبیعی تمایل داریم. .

با مراقبت مناسب و نه پیچیده از یک تراس چوبی، اصلاً مهم نیست که تصمیم دارید آن را در امتداد یا روی آن قرار دهید، عمر مفید کاج اروپایی بسیار طولانی خواهد بود و حتی پس از اینکه تراس شما قدیمی شد، ظاهر آن ظاهر می شود. با وجود ترک‌ها و خراش‌های کوچک، از زیبایی طبیعی و طبیعی آن تحسین و خوشحال شوید. قیمت رنگ چوب ترمو

کف تراس چوبی

انواع چوب ترمو مخصوص کف تراس

 • قیمت کف سقف دیوار تراس چوبی با ترمووود (صاف) تخته. این نوع کفپوش بسیار پرطرفدار است و تخته ای است که از چوب کاج یا کاج ساخته شده است.

شاید برای هیچ کس مخفی نباشد که محبوبیت قیمت کف سقف دیوار تراس چوبی با ترمووود کاج اروپایی نه تنها با ویژگی های عملکرد بالای آن، بلکه همچنین با بافت شگفت انگیز زیبای آن مرتبط است که پس از تصفیه روغن با شکوه تمام شکوفا می شود.

 • تخته مخملی (راه راه). تخته تراس “VELVET” بسیار جالب به نظر می رسد و مانند “DECK” در بین دوستداران مواد طبیعی و طبیعی برای خانه محبوب است.

ویژگی این تخته سطح “راه راه” آن است. اگر تراس شما در مجاورت خانه است و در زمستان که امکان تشکیل یخ وجود دارد روی آن راه می روید، بهتر است “VELVET” را خریداری کنید و تخته تراس را در عرض آن قرار دهید تا تسکین از لیز خوردن جلوگیری کند. طراحی و اجرا تراس

کف تراس چوبی

نحوه چیدمان تراس روباز

اگر تراس باز است، پاسخ به این سوال که چگونه می توان تخته تراس را در امتداد یا روبه روی آن قرار داد، دیگر به سلیقه شما بستگی ندارد.

چگونگی رنگ آمیزی ترمووود کف تراس چوبی

برای جلوگیری از تاب برداشتن و پیچ خوردگی تخته ها، بهتر است آنها را از هر طرف با روغن ضد عفونی کننده قبل از گذاشتن درمان کنید. برای این منظور، روغن با مواد ضد عفونی کننده رنر عالی است.

ضمناً روغن هیدرولیک این شرکت از نظر عمر مفید دو تا سه برابر از سایر محصولات رقبا برتری دارد. یک قیمت کف سقف دیوار تراس چوبی با ترمووود رنگ شده با YS M300 حداقل سه سال بدون رنگ آمیزی دوام خواهد داشت، در زمانی که هر روغن دیگری باید سالی یک بار در ابتدای فصل تجدید شود.

تراس گاردن

قیمت نصب تراس چوبی

بنابراین، ابتدا باید پایه را آماده کنید. برای انجام این کار، زمین صاف شده و با ماسه پوشانده می شود. در مرحله بعدی، شمع های پیچ یا پایه نواری نصب می شود، یا بلوک های بتنی می توانند نصب شوند، سپس یک قاب ساخته شده از چوب نصب می شود. برای ساخت لگ، ترجیحاً چوب کاج اروپایی را انتخاب کنید ، می توانید ساده، لبه دار، با ضد عفونی کننده ها درمان کنید، بنابراین حتی پس از سال ها کارکرد، شکل خود را حفظ می کند. تراس کوچیک

بین شمع ها و تیر، شما باید عایق رطوبتی قرار دهید، به عنوان مثال، یک ماده بام ساده یا آنالوگ های مدرن.

اگر تراس در مجاورت خانه باشد، تخته در جهت از درها گذاشته می شود، اما این مهم نیست. اولین تخته روی پیچ های خودکار نصب می شود. این را می توان هم در قسمت جلو و هم در قسمت جانبی انجام داد تا نصب مخفی را فراهم کند. علاوه بر این، می توان روی بست های مخصوص قرار داد، به عنوان مثال، یک کلید تراس “دوقلو” یا “کلاسیک” ، مزیت چنین بست ها این است که از نظر بصری قابل مشاهده نیستند و همچنین با کمک یک درپوش همان را فراهم می کنند. فاصله بین تخته ها

معمولاً یک تخته تراس به صورت باز با استفاده از پیچ های خودکشی با پوشش ضد خوردگی Essve نصب می شود. طراحی آنها به شما امکان می دهد بلافاصله بدون ایجاد سوراخ برای پیچ های خودکار با مواد کار کنید. اگر از پیچ های بدون کاتر در انتها استفاده می شود، رایج ترین آنها، سپس سوراخ هایی برای آنها از قبل سوراخ می شود تا از ترک بر روی سطح جلوگیری شود. اما فراموش نکنید که اگر پیچ ها بدون پاشش باشند، پس از یک سال نمی توانید از لکه های زنگ زده در ناحیه کلاه جلوگیری کنید. طراحی و اجرای تراس

بهترین راه برای گذاشتن چوب ترمو برای کف تراس چوبی در امتداد یا روی آن چیست؟

اگر می خواهید در پول خود صرفه جویی کنید، می توانید با طول تخته های کوتاه بازی کنید، آنها معمولاً هزینه کمتری نسبت به تخته های بلندتر دارند. اگر تراس را با تخته های دو متری هم در امتداد و هم روی آن قرار دهید، می توانید ظاهری جالب و غیر معمول ایجاد کنید. اما اگر تصمیم دارید چنین قدم جسورانه ای بردارید، پس ترسیم کنید، تراس آینده خود را خودتان بکشید یا با کمک یک طراح، ایده خود را برای او توضیح دهید. این می تواند بسیار جالب باشد.

کف تراس چوبی

قبل از شروع به چیدمان منطقه محلی با یک تراس زیبا و بادوام، ارزش حل بسیاری از مشکلات را دارد. این انتخاب مواد و طرح های تخمگذار است.

اگر دستورالعمل های ساده را دنبال کنید و تنظیم شکاف را فراموش نکنید، فرآیند نصب به خودی خود مشکلی ایجاد نمی کند، در غیر این صورت تراس شما در دوره پاییز و بهار با بالا بردن آن با تغییر در هندسه، مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت. ترموود برای تراس گاردن

به طور کلی، ما به شما گفتیم که چگونه می توان یک قیمت کف سقف دیوار تراس چوبی با ترمووود را در امتداد یا روی آن قرار داد. برای مشاوره دقیق تر در مورد انتخاب مواد و گزینه های تخمگذار، می توانید در زمان مناسب با دفتر ما تماس بگیرید. ما از ساعت 9:00 الی 19:00 برای شما کار می کنیم.

قیمت چوب ترمو برای کف تراس چوبی

ما به آشنایی خود با مواد، دستیاران ضروری در ساخت و ساز ادامه می دهیم. قیمت کف سقف دیوار چوبی با ترمووود ، طراحی و دکوراسیون تراس با چوب ترمو برای ایجاد فضایی دل نشین در تراس و بالکن با تیم معماریکا ، چیست، نام، کاربرد و خواص از کجا آمده است. زادگاه کلمه “عرشه” و در ترجمه تحت اللفظی به روسی به معنای کفپوش یا عرشه است. بلافاصله مشخص می شود که این تخته برای ساخت سطوح افقی در خیابان ایجاد شده است.

ترمووود کف

اما با همه اینها، نامیدن یک تخته تراس یک تخته کف معمولی یک اشتباه بزرگ است و دلیل آن در اینجا آمده است. اگر تصمیم دارید کف خانه را بچینید، مطمئناً یک تخته کف شیاردار ساده این کار را انجام می دهد. تنها تصمیم گیری در مورد انتخاب نوع و تنوع باقی مانده است. این برای یک آماتور است. اما وقتی صحبت از ساخت سازه های بیرونی مانند آلاچیق ها، ایوان ها، آشپزخانه های تابستانی، مسیرهای باغ و اسکله قایق ها و هر چیزی که در فضای باز است به میان می آید، به شما اطمینان می دهیم که یک تخته دکینگ بدون زبانه یا قیمت کف سقف دیوار تراس چوبی با ترمووود به سادگی برای این کار ساخته شده است. اجرای تراس گاردن

چرا تراس ها از چوب ترمو ساخته شده اند؟

مزایای آن این است که گونه های درختی خاصی در طول فناوری ساخت انتخاب می شوند. آنها باید چوب بسیار متراکم داشته باشند.

این نوع مواد اجازه نفوذ رطوبت به لایه‌های سطحی و عمیق را نمی‌دهند و به همین دلیل فرآیندهای تخریبی کند می‌شوند و به عنوان مثال محصولات از انواع معمولی (کاج و صنوبر) چندین برابر سریع‌تر در معرض پوسیدگی و قالب‌گیری هستند. .

یک تراس کاج اروپایی حتی در آب و هوای با رطوبت بالا برای چندین دهه، با مراقبت ساده خدمت می کند.

تایل ترموود

نحوه رنگ آمیزی تراس ترمووود

و محصولات مراقبت از دکور کلاسیک یا روغن های مخصوص بر اساس محصولات طبیعی به این امر کمک می کند. اما با گذشت زمان، ساختمان ها از زیبایی، پیچیدگی و دوام خود لذت نخواهند برد. و تنها کاری که باید انجام دهید این است که سطح را با آب و صابون بشویید یا با شلنگ باغبانی آن را اسپری کنید. قیمت ترمووود تراس

ناامیدی از همتایان چوب-پلیمر

ما می خواهیم توجه داشته باشیم که همتایان پلاستیکی وجود دارد. در نگاه اول، ممکن است به نظر برسد که این یک گزینه ابدی است، نه تابع عمر خدمات و نه عناصر طبیعی. و اینجا ناامیدی در انتظار است. از این گذشته، پلاستیک به شدت در آفتاب محو می شود، رنگ محو می شود و ظاهر از بین می رود. و قیمت چنین موادی گزنده و خارج از دسترس اکثر مردم است. و چه بوی سنگینی از پلاستیک گرم شده در آفتاب متصاعد می شود. و شما باید تمام کارها را به طور کامل دوباره انجام دهید. و قیمت کف سقف دیوار تراس چوبی با ترمووود  ، که دوباره رنگ آمیزی شده است، کل طیف رنگ ها را نشان می دهد، گویی که شکوفا خواهد شد!

تراس ساخته شده از چوب گرانبها

در بازارهای فروش، می‌توانید محصولاتی از انواع گران قیمت مانند ساج، پادوک، بلوط پیدا کنید، اما چرا اگر قیمت کف سقف دیوار تراس چوبی با ترمووود کاج از نظر کیفیت تفاوت چندانی ندارند، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. و از نظر خواص، از کاربردی بودن و سهولت استفاده، ایمنی برای سلامتی نیز فراتر می رود، زیرا حاوی اجزای مضر نیست، خشک نمی شود و در معرض انقباض نیست. برش و نصب آسان. تمام کاربرد های چوب ترمو

کف تراس ترمووود

آیا می توان کف تراس چوبی را روی بالکن یا لژیا گذاشت

کاج اروپایی کاملاً برای تغییر بالکن یا ایوان شما مفید است. اما چقدر خوب است که با پای برهنه روی چنین زمینی راه برویم. ساخت و ساز چوب قبلاً طرفداران و طرفداران خود را پیدا کرده است. پس از آشنایی با تمامی مزایا، تصمیم درستی خواهید گرفت. قیمت ترموود تراس

تیم ما چه خدماتی ارائه می دهد؟

قیمت این مصالح ساختمانی برای همه بالا و مقرون به صرفه نیست. و من می خواهم مهمانان و مشتریانی را که قبلاً مشتری دائمی شرکت ما شده اند با مواد با کیفیت بالا و تخفیف های قابل توجه هنگام خرید کالا خوشحال کنم. ما در تحویل و تخلیه بعدی کمک خواهیم کرد. و همچنین متخصصان ما به درخواست شما خدمات پروژه و طراحی، نصب و تکمیل را ارائه می دهند. همه چیز را می توان در وب سایت ما پیدا کرد.

قیمت کف سقف دیوار تراس چوبی با ترمووود تراس به اندازه کافی موقعیت پیشرو را اشغال می کند و بیهوده نیست. این برای افراد مدرن ایجاد شده است که با پیشرفت های فن آوری همراه هستند و با زمان همگام هستند. اگر می خواهید سال ها بسازید، پس انتخاب درستی انجام دادید – این همان چیزی است که به آن نیاز دارید و مجبور نخواهید بود از خرید خود پشیمان شوید، به من باور کنید. موفق باشید!

برای مشاهده نمونه های بازسازی سالن آرایشگاه به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

هزینه دکوراسیون کف دیوار سقف ساخت فلاور باکس برای بالکن

برای اینکه کفپوش تراس ها، آلاچیق ها، سازه های فضای باز به طور قابل اعتماد و برای مدت طولانی کار کند و پول فقط هدر نرود و به باد پرتاب نشود، شرکت قیمت کف سقف دیوار چوبی با ترمووود ، طراحی و دکوراسیون تراس با چوب ترمو برای ایجاد فضایی دل نشین در تراس و بالکن با تیم معماریکا یک کف برای تراس از تخته کف کاج اروپایی ارائه می دهد.

تخته تراس ادای احترام به معرفی های جدید نیست، بلکه نوعی پوشش کف است که اقامتی دلپذیر، راحت و در عین حال ایمن در خارج از شهر را برای شما و کل خانواده تان فراهم می کند.

تایل ترمووود

بررسی ویدیویی تراس ساخته شده توسط تیم معماریکا

کف تراس از تخته تراس با زیبایی، دوام، مقاومت در برابر رطوبت بالا تحت تاثیر قرار می دهد. تخته تراس کاج اروپایی آب را جذب نمی کند، تحت تأثیر آن متورم نمی شود، اما اگر مواد را با رنگ های طبیعی رنگ شده با روغن رها کنید، با گذشت زمان پانل ها رنگ تیره اشباع تری را به دست می آورند، که برای کاج اروپایی معمول است. نحوه تمیز کردن تراس چوبی

خواص اصلی چوب ترمووود

  • مهمترین چیز برای خریدار هزینه کم و مقرون به صرفه است.
  • هنگامی که در معرض عوامل طبیعی نامطلوب قرار می گیرد، در برابر فرآیندهای قالب و پوسیدگی مقاومت می کند.
  • سهولت رنگ آمیزی و ب روز رسانی با روغن؛
 • یک الگوی طبیعی منحصر به فرد از نظر زیبایی که پس از مدتی طولانی با پردازش ساده با تناژهای غنی می درخشد.

کف تراس از تخته تراس باید بادوام ، پوشش قابل اعتماد، در معرض فرآیندهای مخرب رطوبت و مقاوم در برابر درجه حرارت باشد، بنابراین انتخاب روی چوبی انجام شده است.کاج اروپایی سیبری.

برای مشاهده نمونه های بازسازی مطب و کلینیک به صفحه لینک شده مراجعه فرمایید

تخته تراس ساخته شده از چوب ترمو است

 • افزایش تراکم، قابل مقایسه فقط با بلوط؛
 • استفاده گسترده، صرف نظر از مناطق آب و هوایی؛
 • یک قیمت کف سقف دیوار تراس چوبی با ترمووود کاج اروپایی سخاوتمندانه با رزین های طبیعی اشباع شده است و آنها به نوبه خود به طور قابل اعتمادی در برابر بیماری های قارچی مختلف درخت محافظت می کنند.
 • بر خلاف کاج، کاج اروپایی، با مراقبت مناسب، برای چندین دهه دوام می آورد.

قابل اطمینان ترین پردازش کف تراس

متخصصان شرکت ما، با وجود استحکام قیمت کف سقف دیوار تراس چوبی با ترمووود  تراس، همچنان توصیه می کنند که مواد را با ترکیبات محافظ برای بهبود کیفیت محصول و افزایش عمر مفید آن درمان کنید.

کف تراس چوبی

کف آلاچیق ساخته شده از قیمت کف سقف دیوار تراس چوبی با ترمووود  در معرض انواع شگفتی های طبیعی به شکل باران، برف، گرمای تابستان و سرمای زمستان است، اما کفپوش ساخته شده از کاج اروپایی در برابر تمام آزمایشات مقاومت کرده و هیچ تغییری نکرده است. تخته با پردازش کیفی دارای مقاومت در برابر سایش و سهولت نصب است.

اما با این حال، اگر تصمیم به ساخت کفپوش برای آلاچیق دارید، به مهارت های متخصصان شرکت ما اعتماد کنید. در ” راه حل های آماده ” اشیاء ما ارائه شده است که شایسته تشویق هستند، گزینه ای را برای خود انتخاب کنید یا چیزی از خود، فردی ایجاد کنید و متخصصان برای زنده کردن آن همه کار را انجام می دهند.عکس 3. کف برای تراس از قیمت کف سقف دیوار تراس چوبی با ترمووود ترمیم چوب ترمو

تفاوت بین تخته عرشه و مخمل چیست؟

1. «صاف» (کلاسیک) – سطحی کاملاً صاف و صاف دارد و به همین دلیل به آن قیمت کف سقف دیوار چوبی با ترمووود ، طراحی و دکوراسیون تراس با چوب ترمو برای ایجاد فضایی دل نشین در تراس و بالکن با تیم معماریکا می گفتند.

2. “مخمل” – سطح با زخم های کوچک پوشیده شده است که به طور مبهم شبیه پارچه مخملی است. چنین پانل هایی ثبات پا را ایجاد می کند و از افتادن بر روی کف های لغزنده جلوگیری می کند. عالی برای ساخت و ساز در فضای باز.

فروشگاه آنلاین ما برای بازدید و خرید سریع و راحت در هر زمان آزاد برای شما ایجاد شده است. شما می توانید سفارش خرید متریال، نصب کف برای تراس از تابلو تراس را اینجا در سایت شرکت یا با شماره تلفن های مشخص شده بگذارید.

کف برای آلاچیق از قیمت کف سقف دیوار تراس چوبی با ترمووود تراس را می توان در هر جهت قرار داد: مورب، مستقیم یا شاه ماهی، ایجاد الگوهای غیر معمول.

مشاهده لیست قیمت کابینت ممبران پلی اورتان هایگلاس کلاسیک

تایل ترمو وود

کف برای آلاچیق ساخته شده از دکور طبیعی سلامتی است، زیرا هیچ افزودنی شیمیایی مضر وجود ندارد، لمس دلپذیر پاها با سطحی گرم و پر جنب و جوش، احساسات فوق العاده و خلق و خوی خوب. ترمووال

از اینکه شرکت ما را انتخاب کردید متشکریم

ترمووود مناسب تراس طرح و ایده ها چگونه است ؟

ترمووود تراس برای کف الواری با ضخامت های 19 میل و 26 میل و تایل 30*30 با زیره پلاستیکی میتوان استفاده کرد که این تایل ها قابلیت برداشتن و جای گذاری مجدد را نیز دارن چوب به صورت پازلی کنار هم چیده می شوند و هر 11 عدد تایل 1 متر مربع از کف را پوشش می دهد و با چوب ترمو فلاور باکس ساخت

قیمت چوب ترمو چگونه محاسبه می شود ؟

چوب ترمو بر اساس متر مربع به فروش میرسد و قیمت آن بر اساس ضخامت رتبه بندی می شود هر چه ضخامت افزایش یابد قیمت ام بالا تر می رود

کانال you tube شرکت معماریکا

1 دیدگاه دربارهٔ «کف تراس چوبی قیمت نصب طراحی و اجرا و تامین متریال»

 1. بازتاب: بام سبز در تهران طراحی و اجرای روف گاردن با ترمووود در تهران | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *