معماریکا

قیمت ساخت کابینت انزو

قیمت ساخت کابینت انزو

ساخت کابینت انزو

چند سالی است که آشپزخانه های مشکی مد شده اند. این ممکن است در نگاه اول شگفت‌انگیز به نظر برسد، اما  ایده‌های عالی برای آشپزخانه وجود دارد که چگونه طراحی رنگ می‌تواند با مشکی موفق شود. قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا توضیح می دهد که چگونه آشپزخانه شما به زیبایی سیاه تبدیل می شود .

تاریک و بی شادی؟ اصلا!

تصور آشپزخانه مشکی ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد، بالاخره مشکی لزوماً مفهوم مثبتی در فرهنگ ما ندارد. برای اینکه آشپزخانه ای دلپذیر باشد، بیشتر مردم تمایل دارند رنگ های روشن و شاد مانند رنگ های پاستلی، زرد یا آبی روشن را انتخاب کنند.

اما مشکی به دلیل تلفیق پذیری عالی با تمام رنگ های دیگر، انتخاب خوبی برای مبلمان آشپزخانه شماست.قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا و عناصر مشکی آشپزخانه قیمت کابینت نئوکلاسیک شخصیت بسیار خاص و شیک را به آشپزخانه شما می آورند.

نماد رنگ: مشکی

به طور دقیق، سیاه، مانند سفید، یک رنگ نیست، اما این دو قطب مخالف در طیف نور را تشکیل می دهند: سیاه تمام نور را جذب می کند، یعنی مخفف عدم وجود نور است، در حالی که سفید نور و همه رنگ های طیف نور را منعکس می کند. این ویژگی آن را به طور سنتی به رنگ تاریکی و عزا تبدیل می کند، اما در عین حال نشان دهنده ظرافت، سبک و حتی تجمل  و همچنین وقار و جدیت است.

جلوه های متفاوت رنگ مشکی همیشه به این بستگی دارد که چه رنگ های دیگری و با چه سبکی ترکیب شده است. قیمت کابینت کلاسیک رنگ مشکی به‌عنوان بیان ظرافت و ظرافت، تغییر روندی است که تنها در آغاز قرن گذشته در مد رخ داد و سپس به سرعت با تأثیر فزاینده‌ی لباس‌های اوت رواج پیدا کرد. کابینت مدرن

رنگ مشکی یا خاکستری تیره برای طراحی آشپزخانه شما نیز به سبک وسایل آشپزخانه شما بستگی دارد.قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا

قیمت ساخت کابینت انزو مات

رنگ ها بر روحیه ما و فضای اتاق تأثیر می گذارند، به همین دلیل است که انتخاب رنگ بسیار مهم است و باید به خوبی فکر شود.قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه پلی اورتان

طراحی رنگ یک امر سلیقه ای است. بنابراین، دستورالعمل های ما را بیشتر به عنوان دستورالعمل ها درک کنید تا به عنوان قوانین سفت و سخت. با لمس مناسب، قوانین طراحی را می توان به طرز ماهرانه ای بدون تخریب فضای آشپزخانه شکست. با این حال، اگر تجربه کمتری دارید، نکات زیر می تواند به شما کمک کند:

 • رنگ مشکی را فقط در اتاق‌های کوچک به‌طور بسیار محتاطانه استفاده کنید، مثلاً برای لوازم جانبی یا فقط برای تکه‌های مبلمان. در غیر این صورت، اتاق های کوچک به سرعت حتی کوچکتر از آنچه هستند ظاهر می شوند.
 • ترجیحاً به همین دلیل فقط از رنگ مشکی به عنوان رنگ دیوار آشپزخانه برای یک دیوار استفاده کنید. استثناها در اینجا قاعده را ثابت می کنند، اما آشپزخانه کاملاً مشکی مطمئناً فقط چیزی برای افراد شجاع است. وضعیت با رنگ آمیزی به رنگ های خاکستری تیره متفاوت است ، که می تواند به آشپزخانه شخصیت عالی بدهد.
 • استفاده از رنگ مشکی به عنوان کنتراست : بازی با کنتراست های قوی می تواند آشپزخانه را بسیار سرزنده نشان دهد. ترکیب با رنگ سفید نوع کلاسیک است، اما مشکی نیز کنتراست خوبی را با بیشتر رنگ ها ایجاد می کند.
 • چیزی به نام مشکی خالص وجود ندارد ، به این معنی که همیشه سایه هایی از رنگ دیگری در تن مشکی وجود دارد. به عنوان مثال، هنگام ترکیب یک دیوار مشکی با یک آشپزخانه مشکی، مطمئن شوید که سایه های مختلف مشکی با یکدیگر هماهنگ باشند.

اما چه ترندهای آشپزخانه رنگ مشکی را به رنگ مد فعلی آشپزخانه تبدیل کرده است؟ از نکات طراحی تیره ما الهام بگیرید! قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه ممبران

قیمت ساخت کابینت انزو نئوکلاسیک

آشپزخانه های مجهز به رنگ مشکی محبوب هستند، به طوری که همه عناصر آشپزخانه می توانند سیاه باشند یا فقط یک آشپزخانه یا فقط عناصر جداگانه که با بقیه تضاد دارند.

یونیت های آشپزخانه به رنگ مشکی به گونه ای زیبا به نظر می رسند که پر از شخصیت هستند، به خصوص اگر برای مثال، بدنه عناصر آشپزخانه با سنگ های طبیعی سیاه (یا آنتراسیت ) مانند گرانیت یا مرمر پوشیده شده باشد. بسته به جنس و رنگ ، میز کار آشپزخانه می تواند از نظر بصری متضاد یا سیاه باشد. برای مثال، میز کار گرانیتی در اینجا ایده آل است .

اتفاقاً آشپزخانه با رنگ مشکی براق کمی از مد افتاده است. بالاتر از همه، سطوح مات مورد تقاضا هستند که کمتر در معرض اثر انگشت هستند و فضای گرم تری ایجاد می کنند.

قیمت ساخت کابینت انزو کلاسیک

عناصر فردی به رنگ مشکی می توانند یک چشم نواز واقعی باشند. برای مثال، سینک مشکی با کابینت‌های آشپزخانه و میزهای آشپزخانه در رنگ‌های روشن‌تر تضاد زیبایی دارد. علاوه بر این، در مورد سینک ظرفشویی به رنگ سفید یا فولاد ضد زنگ عادت کرده ایم، بنابراین سینک مشکی با انتظارات می شکند و توجه ها را به خود جلب می کند. روند تن به تن نیز به ویژه با کلاس است: جلوی آشپزخانه مشکی ، سطح کار مشکی در ترکیب با سینک مشکی چیز بسیار خاصی است.قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا کابینت نئوکلاسیک

قیمت ساخت کابینت انزو مدرن

همانطور که در بالا ذکر شد، دیوارهای منفرد با رنگ مشکی نیز به آشپزخانه شما می افزایند. رنگ آمیزی یک دیوار به این صورت و رنگ آمیزی سقف به رنگ روشن تر، اتاق را بلندتر نشان می دهد.

شما آن را حتی بیشتر فردی می خواهید؟ به جای رنگ ساده برای دیوار مشکی، به سادگی از رنگ تخته سیاه استفاده کنید تا دیوار شما به مکانی خلاقانه و ارتباطی برای کودکان، والدین و بازدیدکنندگان تبدیل شود! چنین دیوارهایی مخصوصاً برای آشپزخانه های خانوادگی  یا یک آشپزخانه دنج با یک جزیره پخت و پز عالی هستند: بچه های کوچک می توانند در حین تهیه غذا بدون مزاحمت با گچ روی دیوار بکشند.

با این حال، رنگ مشکی یک عیب دارد: گرد و غبار به راحتی روی میز کار، در جزیره آشپزخانه یا در قسمت جلوی آشپزخانه، به خصوص با مواد براق قابل تشخیص است.

می‌توانید نکات و ایده‌های عالی‌تری برای طراحی  آشپزخانه‌تان  و جلوه‌های رنگی را در مجموعه کابینت کلاسیک قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا و در مجله آشپزخانه آنلاین ما بیابید.

ساخت کابینت انزو نئوکلاسیک

هنگام تجهیز یک آشپزخانه جدید، کابینت ممبران  طرح رنگ نقش اصلی را ایفا می کند. از یک سو، رنگ ها به حفظ یک تصویر کلی هماهنگ از اتاق کمک می کنند و از سوی دیگر، ناخودآگاه بر روحیه ما تأثیر می گذارند. قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا برنامه ریز آشپزخانه شما نکاتی را برای انتخاب رنگ ها ارائه می دهد و به شما نشان می دهد که چگونه می توانید  در کمترین زمان ممکن با ترکیب رنگ های جدید ظاهری جدید به آشپزخانه خود بدهید.

ساخت کابینت انزو مدرن

صرف نظر از اینکه در حال برنامه ریزی یک آشپزخانه جدید هستید یا می خواهید رنگ جدیدی به آشپزخانه قدیمی خود بدهید: وقتی صحبت از طرح رنگ آشپزخانه شما به میان می آید، هیچ محدودیتی برای تخیل شما وجود ندارد. رنگ های سفالی گرم، آبی پررنگ یا به جای ظریف در تمام سایه های سفید و بژ؟ همه چیز ممکن است!

هنگام انتخاب رنگ آشپزخانه، ترجیحات شخصی نقش اصلی را ایفا می کند. هر کسی رنگ های مورد علاقه خود را دارد. با این حال، صرف نظر از سلیقه فردی، ترکیب رنگ هایی وجود دارد که بهتر از سایرین هماهنگ می شوند.قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا بازسازی آشپزخانه

علاوه بر این، رنگ ها باید با سبک آشپزخانه همخوانی داشته باشند. رنگ‌های روشن مانند صورتی قوی با آشپزخانه‌های سبک پاپ بهتر از آشپزخانه‌های خانه‌های روستایی می‌آیند.آشپزخانه‌هایی با طراحی صنعتی بیشتر به رنگ‌های خاکستری، سفید و مشکی متکی هستند. و رنگ های پاستلی ظریف بیشتر برای آشپزخانه هایی به سبک قدیمی مناسب هستند.

ساخت کابینت انزو کلاسیک

قبل از شروع انتخاب رنگ های جدید برای آشپزخانه، ابتدا باید به رنگ های مبلمان آشپزخانه نگاه کنید. هر چیزی که قبلاً متعلق به “استوک موجود” است و همچنین دوباره در آشپزخانه جدید طراحی شده استفاده خواهد شد، باید در طیف رنگی طبقه بندی شود. این تنها راهی است که می توان تصمیم گرفت کدام رنگ های جدید برای دیوارهای آشپزخانه، کمدها و جلو و همچنین دیوار عقب طاقچه مناسب است.

ابتدا فهرستی از رنگ های عناصر مختلف آشپزخانه خود تهیه کنید:قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

 • رنگ های دیوار
 • رنگ کابینت آشپزخانه (جلو و بدنه)
 • رنگ لوازم توکار
 • رنگ میز کار آشپزخانه
 • رنگ دیوار عقب طاقچه یا آینه آشپزخانه
 • رنگ لوازم الکترونیکی آشپزخانه ، وسایل آشپزخانه و دکوراسیون
 • رنگ سایر مبلمان آشپزخانه مانند میز آشپزخانه، صندلی و غیره.

در مرحله بعد باید از خود بپرسید که کدام یک از عناصر موجود در اتاق را می توان تعویض کرد یا شاید دوباره طراحی کرد و کدام یک را باید نگه داشت. شما باید پالت رنگ جدید خود را با رنگ دوم هماهنگ کنید.

اگر هنگام طراحی رنگ آشپزخانه جدید از صفر شروع کنید، مسلماً از این نظر کار ساده‌تر خواهد بود و می‌توانید سلیقه و تئوری رنگ خود را دنبال کنید.قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه کلاسیک

قیمت ساخت کابینت انزو ارزان

اگر می خواهید از رنگ ها به درستی استفاده کنید، حداقل باید با چند “ویژگی” اساسی هر رنگ آشنا شوید:قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا کابینت انزو

 • سفید
  سفید در واقع یک رنگ نیست. با این وجود، سفید همراهی عالی برای همه رنگ‌ها است و در عین حال کنتراست عالی ارائه می‌دهد. همچنین، بی زمان است. اما مراقب باشید: مناطق سفید بزرگ به سرعت برهنه و استریل به نظر می رسند. بنابراین اگر تصمیم دارید، برای مثال، دیوارهای خود را سفید رنگ کنید، باید مطمئن شوید که قسمت های بزرگ با تزئینات، تصاویر یا قفسه ها شکسته شده است. یا در مقابل رنگ سفید “خالص” تصمیم بگیرید و آن را با رنگی که با بقیه آشپزخانه مطابقت دارد ترکیب کنید.
 • مشکی
  مانند خاکستری تیره، مشکی یکی از رنگ‌های ترند کنونی آشپزخانه است، اما باید در انتخاب آن دقت کرد. هرکسی که کل آشپزخانه را سیاه رنگ می کند، به سرعت احساس تنگی و تاریکی می کند. بهتر است از رنگ مشکی به عنوان ماده کنتراست دوز استفاده کنید، به عنوان مثال برای مبلمان آشپزخانه، جلوی آشپزخانه، قیمت بازسازی کابینت آشپزخانه سینک مشکی یا حتی یک دیوار تک رنگ مشکی.
 • خاکستری
  خاکستری یا آنتراسیت برای نقش اصلی در آشپزخانه شما بسیار مناسب است. خاکستری آرام به نظر می رسد، گاهی اوقات بسته به ترکیب بسیار ظریف است و بدون مزاحم بودن به آشپزخانه فردیت می بخشد. خاکستری تیره یا روشن یا تکرار تن خاکستری در سایه های مختلف می تواند برای طراحی رنگ در آشپزخانه بسیار عالی استفاده شود.
 • آبی
  آبی اثر آرام بخش دارد. بسته به سایه ای که انتخاب می کنید، آبی می تواند فضایی گرم یا خنک ایجاد کند. سایه‌های روشن آبی اتاق‌ها را بزرگ‌تر نشان می‌دهد و فضایی را به وجود می‌آورد.
 • سبز
  سبز رنگ طبیعت است و از این رو در عین حال بر ما اثر محرک و آرامش بخش دارد. اگر می خواهید آشپزخانه خود را به واحه ای از رفاه تبدیل کنید، رنگ های سبز انتخاب خوبی هستند. آشپزخانه در رنگ سبز در ترکیب با رنگ های روشن و مواد طبیعی مانند چوب زیبا به نظر می رسد. ساخت کابینت نئوکلاسیک
 • پول زرد
  شادی را پخش می کند و فعال می شود. همچنین گفته می شود که رنگ شما را خلاق می کند. یک آشپزخانه زرد ممکن است در هنگام آشپزی به شما الهام بخش از یک یا دیگری شگفتی آشپزی شود.
 • نارنجی
  همچنین گفته می شود که نارنجی تأثیر مثبتی بر خلاقیت و شادی زندگی دارد. نارنجی در تمام ظرایفش رنگی پر جنب و جوش است که گرما را پخش می کند و دعوت کننده است. بیهوده نیست که رنگ های نارنجی-قرمز مانند سفالی، برنزی و رنگ های مشابه به طور سنتی در بسیاری از فرهنگ ها مشخصه مبلمان آشپزخانه است.
 • قرمز
  قرمز یک بازیگر شخصیت است، رنگ مخفف پویایی، قدرت و شادی زندگی است، اما همچنین برای عشق. قرمز می تواند روحیه ما را تحریک کند، به همین دلیل است که رنگ آن تهاجمی است. قرمز تند نیز بسیار غالب است، بنابراین رنگ باید برای لهجه های رنگی استفاده شود یا با رنگ های پاستلی مخلوط شود.

پالت رنگ بزرگ است. البته، بین این رنگ های اصلی تفاوت های ظریف و سایه های بسیاری وجود دارد. راز یک طرح رنگی هماهنگ در ترکیب مناسب نهفته است.قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه انزو

قیمت ساخت کابینت انزو

به طور کلی، بهتر است رنگ های زیادی را ترکیب نکنید، بلکه یک پالت کوچک و هماهنگ انتخاب کنید و با سایه ها بازی کنید. اینگونه است که آشپزخانه ای در رنگ های ماگنولیا و سبز کار می کند بدون اینکه ظاهر مهمانان شما را تحت تأثیر قرار دهد.

اگر در ارزیابی تاثیر رنگ ها یا تصمیم گیری مشکل دارید، می تواند منطقی باشد که با یک طراح آشپزخانه با تجربه، متخصص رنگ یا دکوراتور داخلی مشورت کنید.قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا قیمت هر متر کابینت

ساخت کابینت انزو هیگلاس

رنگ دیوار نقش عمده ای در فضا دارد، به خصوص در آشپزخانه های اوپن و آشپزخانه های غذاخوری. چه روحیه ای را می خواهید گسترش دهید و چگونه می توان به این امر در تداخل رنگ و سبک در آشپزخانه دست یافت؟

انتخاب رنگ دیوار نیز باید به اندازه اتاق بستگی داشته باشد. رنگ های تیره آشپزخانه های کوچک را کوچکتر نشان می دهند. در اتاق های کوچک بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید.

نکته ای برای افراد شجاع: همچنین می توانید با یک خالکوبی دیواری به دیوار آشپزخانه خود رنگی خاص بدهید.قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه

ساخت کابینت انزو براق

پختن زیاد در آشپزخانه باعث ایجاد بو و بخار غذا می شود. به عنوان یک قاعده، بنابراین لازم است آشپزخانه را بیشتر از سایر اتاق های خانه یا آپارتمان رنگ کنید.قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا کابینت پلی اورتان

برای اینکه این نکته را کمی به تاخیر بیندازید، رنگ قابل شستشو یا کاغذ دیواری قابل شستشو راه حلی کاربردی است. اینها راحت تر تمیز می شوند و بنابراین برای مناطقی که بیشتر تحت تأثیر کثیفی هستند مناسب هستند. به عنوان مثال، در آشپزخانه، اگر کمد در آنجا آویزان نباشد، این قسمت بالای پشت اسپلش است. کاغذ دیواری قابل شستشو به عنوان دیوار پشتی آشپزخانه نیز توصیه می شود در صورتی که پشتی آشپزخانه یا دیگر دیوارهای پشتی آشپزخانه با مراقبت آسان نصب نشده باشد. نکته ما:  دیوار پشتی آشپزخانه ساخته شده از شیشه  اغلب راه حل بهتری برای ناحیه بالای اجاق گاز و سینک است.

جدا از دیوارهای بالای میز، آشپزخانه را می توان مانند هر اتاق دیگر و با همان رنگ دیوارها رنگ آمیزی کرد. اتفاقاً رنگ گچی اکولوژیکی است و به ویژه با سبک خانه های روستایی هماهنگ است.

ساخت کابینت انزو مات

علاوه بر رنگ دیوار جدید، روش های بسیار عالی دیگری نیز برای رنگ آمیزی آشپزخانه وجود دارد. کابینت هایگلاس در جایی که رنگ‌های نسبتاً خنثی غالب هستند، مانند آشپزخانه‌های سفید براق یا آشپزخانه‌ای به  سبک کانتری به رنگ خاکستری، منطقی است که با لوازم جانبی و تزئینات به عنوان لمس رنگ بازی کنید. یک تا سه رنگ هماهنگ یا متضاد را انتخاب کنید و همه لوازم آشپزخانه یا دکوراسیونی را که با این طرح رنگ مطابقت ندارند مرتب کنید. سپس به جستجوی هدفمند برای کمک‌های آشپزخانه ، لوازم جانبی و دکوراسیون در رنگ‌هایی که انتخاب کرده‌اید می‌روید. شما از تفاوت جزئیات شگفت زده خواهید شد!

مبلمان آشپزخانه در رنگ های جدید

تعویض برخی از مبلمان که با رنگ آشپزخانه هماهنگ هستند نیز می تواند معجزه کند. مطمئن شوید که مبلمان یا مطابق با پالت رنگ شما باشد یا مبلمان آشپزخانه زیبا را با رنگ های متضاد یا مکمل انتخاب کنید. مثلا دیوارهای شما خاکستری و جلوی آشپزخانه زرد است؟ صندلی های آشپزخانه به رنگ آبی تیره کنتراست خوبی را در اینجا ایجاد می کنند.قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه ترک

لوازم آشپزخانه جدید نیز تفاوت بزرگی ایجاد می کند. یخچال سفید شما دیگر جذاب نیست (و تعویض از نقطه نظر کارایی انرژی نیز منطقی خواهد بود)؟ یخچال ها در رنگ های بسیار خوبی فراتر از سفید و خاکستری وجود دارند. یک رنگ تند می تواند ظاهر آشپزخانه شما را شاداب کند. برخی از تولید کنندگان یخچال هایی با جلوی قابل تعویض نیز ارائه می دهند، بنابراین می توانید به راحتی رنگ ها را تغییر دهید.

جلوی آشپزخانه را رنگ کنید یا جایگزین کنید؟

یکی دیگر از گزینه ها تعویض جلوی آشپزخانه است. علاوه بر رنگ بندی، سبک آشپزخانه نیز قابل تغییر است. به عنوان مثال، تغییر از جلوی براق به جلوی مات به آشپزخانه شما شخصیت کاملاً جدیدی می دهد.

اگر باید کمی به صرفه تر باشید، می توانید جلوی آشپزخانه را رنگ آمیزی کنید. اما مراقب باشید: همه مواد برای نقاشی مناسب نیستند. در هر صورت باید از رنگ مناسب برای مواد مربوطه استفاده شود. جلوی آشپزخانه ساخته شده از چوب جامد را می توان به خوبی پس از اینکه از قبل سمباده زد، رنگ آمیزی کرد. قیمت هر متر کابینت

رنگ جدید برای آینه آشپزخانه

یک اسپلش بک جدید آشپزخانه یا یک آینه آشپزخانه جدید نیز می تواند تاثیر قابل توجهی بر رنگ بندی آشپزخانه شما داشته باشد. اما کدام رنگ برای این کار مناسب است؟ بهتر است خود را بر روی سایر رنگ های موجود متمرکز کنید و رنگ هماهنگ یا متضاد را انتخاب کنید. اگر آشپزخانه شما با رنگ‌های کم‌رنگ‌تری مانند بژ، خاکستری یا سفید ساخته می‌شود، آینه آشپزخانه راهی عالی برای اضافه کردن رنگ به آشپزخانه شما است.

رنگ بندی آشپزخانه به خودی خود کمی علم است. چه ایده هایی برای رنگ دارید؟ به یاد داشته باشید: تنها یک راه حل وجود ندارد، اما با توجه به متغیرهای زیاد، دستور العمل های رنگی بی شماری وجود دارد. در مجله آشپزخانه آنلاین ما اطلاعات بیشتری کسب  کنید.قیمت ساخت کابینت انزو با انواع سبک های معماری کلاسیک مدرن نئوکلاسیک ممبران پلی اورتان مات هایگلاس ترک با تیم فنی مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه MDF

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب pictorial carpet price

7 دیدگاه دربارهٔ «قیمت ساخت کابینت انزو»

 1. بازتاب: کابینت آشپزخانه هایگلاس ⋆ طراحی مدرن کلاسیک نئوکلاسیک معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: محاسبه آنلاین قیمت کابینت ⋆ معماریکا 09126283243

 3. بازتاب: قیمت بازسازی کابینت آشپزخانه | معماریکا

 4. بازتاب: کابینت هایگلاس | معماریکا

 5. بازتاب: کابینت آشپزخانه هایگلاس | طراحی مدرن کلاسیک نئوکلاسیک معماریکا

 6. بازتاب: ساخت کابینت نئوکلاسیک | معماریکا

 7. بازتاب: ساخت کابینت پلی اورتان | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *