معماریکا

ساخت کابینت پلی اورتان نئوکلاسیک

ساخت کابینت پلی اورتان

ساخت کابینت پلی اورتان

در نمایشگاه‌های بزرگ آشپزخانه مانند آیفا و آشپزخانه زنده  ، کلمه کلیدی آشپزخانه هوشمند بر لبان همه است. تقاضای مصرف کننده نهایی برای آشپزخانه هوشمند در حال رشد است. اما دقیقاً چه انتظاری از آشپزخانه آینده داریم؟ قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه توضیح می دهد که چه دیدگاه هایی با این موضوع مرتبط است، کدام برنامه های کاربردی در حال حاضر برای مصرف کنندگان در دسترس است و کدام پیشرفت های فن آوری در بلوک های شروع هستند.

در آینده، آشپزخانه هوشمند خواهد شد

خانه  هوشمند  وعده می دهد که ما را از بسیاری از فعالیت ها و وظایف راحت کند یا آنها را دلپذیرتر کند. چراغ ها، گرمایش، قفل ها، کرکره ها و غیره به طور خودکار بر اساس نیازها و ترجیحات ما کنترل می شوند و قبل از اینکه متوجه شویم (دوباره) به آنها نیاز داریم، مواد غذایی و محصولات را به خانه تحویل می دهیم.

این برنامه‌ها زندگی را برای ما در آشپزخانه آسان‌تر می‌کنند: قهوه‌ساز تمام اتوماتیک با کنترل برنامه  صبح‌ها با قهوه‌ی تازه دم‌شده از ما استقبال می‌کند، صفحه القایی تمام سطح خود را کنترل می‌کند و هرگز اجازه نمی‌دهد چیزی بسوزد، و  یخچال هوشمند  نه تنها لیست خرید ما را برای ما ارسال می کند، اما همچنین یک تبلت یکپارچه دارد که می توانیم روی آن گشت و گذار کنیم یا سریال های مورد علاقه خود را تماشا کنیم.

آشپزخانه هوشمند ویژن

هنگامی که برق در دهه 1950 به خانوارهای خصوصی راه پیدا کرد، نیمی از جمعیت را از کارهای دستی وقت گیر رها کرد. در نتیجه زنان نیز توانستند وارد نیروی کار شوند.

هر تغییری که آشپزخانه هوشمند در آینده برای ما به ارمغان می آورد، ممکن است بخشی از یک تحول اجتماعی باشد. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه

زمان بیشتر به لطف یک آشپزخانه هوشمند

با اجازه دادن به ما برای خودکارسازی ، برنامه ریزی و کنترل کارهای روزمره در حال حرکت، آشپزخانه هوشمند تا حد زیادی در زمان ما صرفه جویی می کند . کارهای خانه در حال کارآمدتر شدن است و ما می توانیم کارهای بیشتر و بیشتری را به لوازم هوشمند آشپزخانه و روبات های خانگی بسپاریم.

یک بحث بزرگ برای آشپزخانه هوشمند، پتانسیل دستیاران هوشمند قیمت کابینت مدرن خانگی برای حفظ منابع ما است، زیرا مصرف آنها در زمان واقعی نظارت و کنترل می شود. به این ترتیب نه تنها می توانیم از هدر رفتن مواد غذایی جلوگیری کنیم ، بلکه مصرف انرژی دستگاه ها را نیز کارآمدتر کنیم. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه

نکات منفی آشپزخانه هوشمند

وعده اتوپیایی خانه هوشمند برای کاهش کارهای خانه به حداقل ممکن با رهایی بخش بزرگی از کارها و برآوردن نیازهای روزمره ما با یک کلیک یا فرمان، یک شمشیر دولبه است. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه

موزه ویکتوریا و آلبرت در نمایشگاهی در سال 2018 می‌پرسد : « آیا توستر شما می‌تواند علیه شما باشد؟ » و بدین ترتیب ترس بسیاری از مردم را از اینکه توسعه فناوری از دست ما خارج شود، ابراز کرد.

به جای دیدگاه ترسناک تا حدودی دور که روبات‌ها می‌توانند به پایان بشریت بیاورند، جنبه‌های امنیت داده‌ها هستند که معایبی را برای آشپزخانه هوشمند به همراه دارند. با دستگاه های هوشمند، ما فضاهای خصوصی خود را برای جمع آوری داده های تجاری توسط سازندگان باز می کنیم. و هر چیزی که از طریق وای فای محلی منتقل می شود به طور بالقوه در برابر اشخاص ثالث غیرمجاز آسیب پذیر است. با این حال، تاکنون تجربه نشان داده است که سوء استفاده از دستگاه های هوشمند بیشتر از ضعف های انسانی ناشی می شود تا هکرهای خارجی.

جنبه دیگری نیز باید به ما محل تأمل بدهد: ارتباط لوازم آشپزخانه از طریق اینترنت انرژی زیادی مصرف می کند. کارشناسان تخمین می زنند که تا سال 2025 یک پنجم انرژی مورد نیاز جهان توسط اتصالات داده مصرف می شود. نگرانی مبنی بر اینکه خانه های هوشمند انرژی بیشتری نسبت به صرفه جویی در مصرف انرژی دارند، موجه است.

اولین آشپزخانه آینده در سال 1930 ارائه شد

تاریخچه آشپزی و کارهای خانه پر از نمونه هایی است که نشان می دهد چگونه روندها و فناوری های جدید زندگی مردم را به طور کامل متحول کرده است. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه

هنگامی که شرکت ادیسون در سال 1930 ” کازا التریکا ” را معرفی کرد ، این ایده شبیه یک مدینه فاضله بود. قیمت کابینت کلاسیک این آشپزخانه که در نمایشگاه بین المللی هنرهای تزئینی در مونزا (ایتالیا) ارائه شد، وعده داد که خانه را با کمک برق متحول کند. یک ایده پوچ در آن زمان، زیرا برق فقط برای کارخانه ها و روشنایی خیابان ها سودآور بود، در خانه های شخصی از گاز برای پخت و پز، گرمایش و روشنایی استفاده می شد. 20 سال دیگر می گذرد تا زیرساخت های لازم برای تامین برق مصرف کنندگان ایجاد شود.

فناوری های جدید برای آشپزخانه هوشمند

ما در زمانی زندگی می کنیم که پیشرفت تکنولوژی با سرعت سرسام آوری در حال پیشرفت است. امروزه تقریباً همه یک گوشی هوشمند دارند، اما اولین آیفون تنها در سال 2007 وارد بازار شد. اتفاقی که در 15 سال گذشته افتاده تقریبا غیر قابل باور است! قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه

اولین، برنامه های کاربردی ساده آشپزخانه هوشمند در حال حاضر در بسیاری از خانواده های مرفه یک واقعیت است. برای بخش های وسیعی از جمعیت، احتمالاً دو دهه طول نمی کشد تا آشپزخانه شبکه ای برای آنها نیز استاندارد شود.

پیش نیازهای تکنولوژیکی

شبکه بی سیم لوازم خانگی از طریق اینترنت احتمالا کوچکترین مشکل است. در عوض، فن آوری های دیگری وجود دارد که برای یک آشپزخانه هوشمند نیاز به توسعه بیشتر دارد: قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه

 • قدرت محاسباتی ریزتراشه‌ها 
  آشپزخانه‌های هوشمند و کمک‌های هوشمند خانگی حتی به کوچک‌ترین دستگاه‌های الکترونیکی نیز متکی هستند که می‌توانند به قدرت محاسباتی کافی مجهز شوند. علاوه بر این، اینها باید به اندازه کافی ارزان باشند تا حتی ساده ترین دستگاه ها را به کمک آشپزخانه هوشمند به روز کنند .
 • داده‌های بزرگ و الگوریتم‌ها
  یک آشپزخانه هوشمند واقعاً مستقل و آینده‌نگر به دستگاه‌هایی بستگی دارد که از انبوه اطلاعات نتیجه‌گیری درستی می‌کنند. برای این کار باید رفتار انسان را با الگوریتم ها ارزیابی و تفسیر کرد.
 • حسگرها
  بدون حسگرهای قدرتمند بصری، صوتی و لمسی، هیچ داده قابل اعتمادی وجود ندارد. دستیاران ما در آشپزخانه هوشمند تنها به اندازه ای هوشمند خواهند بود که سیگنال های تعداد زیادی سنسور به آنها اجازه می دهد.
 • یادگیری ماشین و هوش مصنوعی
  هر چه انتظارات ما از استقلال دستگاه ها بالاتر باشد، توسعه هوش مصنوعی پیچیده و یادگیری ماشینی بیشتر مورد نیاز است. الکسا و سیری در حال حاضر در بسیاری از خانواده ها وجود دارند، اما تاکنون عمدتاً بر اساس دستور عمل کرده اند، بنابراین هنوز منفعل هستند.
 • اینترنت اشیا
  توسعه پیچیده اینترنت اشیا در واقع به توسعه فناوری هایی که قبلا ذکر شد بستگی دارد. قیمت کابینت نئوکلاسیک فقط دستگاه‌های هوشمند و شبکه‌شده با داده‌های ورودی مناسب می‌توانند به نحو مؤثری با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. فناوری‌هایی مانند بلاک چین و ارزهای رمزنگاری‌شده، که لوازم آشپزخانه هوشمند ما را قادر می‌سازد تا هزینه خرید را به‌طور مستقیم و ایمن پرداخت کنند، می‌توانند نقش بیشتری در اینجا ایفا کنند.

نمونه های کاربردی

امروزه بسیاری از برنامه های کاربردی آشپزخانه هوشمند در دسترس هستند. آشپزخانه هوشمند همچنین شامل تمام آن دسته از لوازم آشپزخانه است که با فناوری های جدید ارتقا یافته اند یا چند کاره شده اند. به عنوان مثال، این دسته شامل: قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه

 • سطل زباله، که می تواند توسط یک سنسور حرکت باز شود.
 • هود استخراج که نه تنها کار معمول خود را انجام می دهد، بلکه نور دلپذیری ایجاد می کند و موسیقی پخش می کند.
 • شیر فلاشینگ که جایگزین کتری می شود.
 •  قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه که به اینترنت متصل است و به عنوان یک مربی آشپزی عمل می کند.
 • ماشین ظرفشویی که تشخیص می دهد ظروف چقدر کثیف هستند و سپس دمای آب و مصرف مواد شوینده را تنظیم می کند.
 • فر که به طور خودکار دما را مطابق با ظرف تنظیم می کند.
 • اجاق‌هایی که می‌توان از طریق گوشی هوشمند کار کرد.

این گوشی هوشمند برای کنترل و نظارت بر لوازم خانگی و آشپزخانه از طریق یک اپلیکیشن استفاده می شود.

هرچه توسعه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بیشتر شود، وسایل آشپزخانه شبکه ای که به طور مستقل کار می کنند و ارتباط برقرار می کنند بیشتر ظاهر می شوند. می‌توانیم کنجکاو باشیم تا ببینیم کدام بخش از سازمان آشپزخانه و کارهای خانه در آینده توسط فناوری‌های نوآورانه تصاحب خواهد شد. در هر صورت، تمام  تولید کنندگان عمده لوازم آشپزخانه و برندهای آشپزخانه در حال حاضر روی آن کار می کنند.

جلوی آشپزخانه: چوب، لاک، پلاستیک و شرکت – مواد

جلوی آشپزخانه نقش مهمی در تجهیز آشپزخانه جدید شما دارد. آنها بسته به رنگ و متریالی که برای جلوی مبلمان انتخاب می کنید، زیبایی و جو را شکل می دهند. علاوه بر کلاسیک “براق”، بسیاری از انواع دیگر مانند بتن، چوب واقعی یا شیشه وجود دارد. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه یک نمای کلی به شما می دهد.

کابینت های آشپزخانه در اشکال مختلف

تقریباً هیچ چیز در آشپزخانه شما به اندازه عناصر آشپزخانه اتاق را مشخص نمی کند: کابینت آشپزخانه، بدنه و جلوی آشپزخانه واحدی را تشکیل می دهند که هم چیدمان اتاق و هم سبک آشپزخانه را مشخص می کند. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه

اینکه کدام کابینت آشپزخانه در کجا قرار می گیرد از یک طرف به نیاز شما به فضای ذخیره سازی و از طرف دیگر به شرایط مکانی بستگی دارد. هرچه فضای بیشتری در دسترس باشد، هنگام توزیع واحدهای پایه آشپزخانه، واحدهای بلند یا لاشه آشپزخانه برای یک جزیره آشپزخانه، وسعت بیشتری خواهد داشت.

قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مات

انتخاب نمای آشپزخانه یک سوال فردی سلیقه ای است . با این حال، توصیه می شود هنگام انتخاب متریال برای درب کابینت به ویژگی های کاربردی مواد و سطوح مختلف توجه کنید. البته قیمت هم می تواند نقش داشته باشد. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه

فضای آشپزخانه به شدت تحت تاثیر مواد به کار رفته در آشپزخانه است. در حالی که جلوی های براق یا جلوی آشپزخانه ساخته شده از فولاد ضد زنگ نسبتا سرد به نظر می رسد، جلوی چوب واقعی یا جلوی آشپزخانه ساخته شده از لمینت های مات، فضایی گرم و دنج را پخش می کند.

حتماً درهای کابینت را در رنگ بندی آشپزخانه خود بگنجانید  . مواد و رنگ به طور قابل توجهی سبک آشپزخانه شما را شکل می دهد. همچنین از قبل فکر کنید که چقدر برای سهولت مراقبت و طول عمر جلوی آشپزخانه خود ارزش قائل هستید. در مورد مواد مختلف برای جلوی آشپزخانه تفاوت های زیادی وجود دارد.

جلوی آشپزخانه پلاستیکی

سه نوع رایج از جلوهای پلاستیکی وجود دارد:

 • جلوهای فویل
 • نماهای رزین ملامینه
 • جلوهای لمینت

فویل های جلو بسیار ارزان هستند و بنابراین بسیار محبوب هستند. انتخاب بزرگ رنگ ها و الگوها نیز به نفع جلوی فویل صحبت می کند. از آنجایی که مواد حامل در قسمت جلوی فویل با یک فویل پلاستیکی پوشانده شده است، عملاً می توان هر سایه رنگی یا چاپی را تولید کرد. با این حال، محصولات سفارشی به دلیل قیمت پایین کمیاب هستند.

مضرات جلوهای فویل: آنها به خصوص سخت گیر نیستند. خراش یا اثرات گرما می تواند به سرعت به فیلم ها آسیب برساند. علاوه بر این، جلوی فویل چندان بادوام نیستند، فویل اغلب به مرور زمان از صفحه حامل جدا می شود. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه کابینت آشپزخانه پلی اورتان

از طرف دیگر، نماهای رزین ملامینه بسیار مقاوم و بادوام هستند. از آنجایی که آنها نیز در رنگ های مختلف ساخته می شوند، شما انتخاب زیادی دارید که می توانید با آنها لهجه کنید. حتی نور شدید خورشید نیز نمی تواند به رنگ پوشش آسیب برساند. نماهای دارای روکش رزین ملامینه نیز در برابر سایش مقاوم هستند. همه اینها مراقبت از آنها را بسیار آسان می کند. بنابراین اگر از آشپزخانه خود زیاد استفاده می کنید، جلوی ملامینه یک انتخاب خوب و مقرون به صرفه است.

ورقه های لمینت مانند پوشش رزین فنولیک نوع برتر در میان نماهای پلاستیکی هستند. چندین لایه رزین فنولیک، کاغذ تزئینی و یک لایه رویی شفاف روی مواد حامل اعمال می شود. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه کابینت آشپزخانه ممبران

قیمت ساخت کابینت پلی اورتان مدرن براق

جلوه های لاکی صاف با قابلیت ارتجاعی بالا مشخص می شوند، آنها به رطوبت و گرما حساس نیستند یا اجسام نوک تیز نیز می توانند به آنها آسیب برسانند. فرآیندهای مشابه رنگ آمیزی برای رنگ آمیزی خودرو نیز مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین جلوی رنگ شده یک خرید با ارزش طولانی مدت است، اما قیمت نیز دارد.

در مورد نماهای لاکی، یک لاک دو جزئی مخصوص به طور مستقیم روی یک صفحه حامل اعمال می شود. بسته به اینکه نتیجه باید جلوی آشپزخانه مات باشد یا جلوی براق، فرآیندهای رنگ‌آمیزی، سنباده‌زنی و پرداخت کمی متفاوت است. کابینت هایگلاس

جلوی آشپزخانه با روکش اکریلیک یا ساخته شده از اکریلیک جامد

مراقبت از فونت های اکریلیک بسیار آسان است و در برابر خش مقاوم هستند. آنها به اندازه جلوهای لاکی مقاوم هستند و همچنین شبیه به جلوهای لاکی براق هستند. نماهای اکریلیک نیز در رنگ ها و دکورهای مختلف مانند نمای چوبی موجود است.

دو گزینه برای جلوهای اکریلیک وجود دارد. راه حل ارزان: یک ماده حامل با اکریلیک پوشیده شده است. راه حل گران قیمت: درب کابینت آشپزخانه تماماً از اکریلیک ساخته شده است. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه کابینت نئوکلاسیک

جلوی آشپزخانه  با چوب واقعی

جبهه های ساخته شده از چوب جامد یا چوب واقعی اخیراً احیا شده اند. این روند به مواد اصلی و طبیعی برمی گردد، به طوری که جلوی چوب واقعی دیگر تنها برای آشپزخانه های سبک روستایی استفاده نمی شود . جلوی آشپزخانه ساخته شده از چوب، فضایی خانگی و گرم را گسترش می دهد و می توان آن را به صورت جداگانه طراحی کرد و در صورت لزوم، به عنوان مثال با یک لایه رنگ جدید، کمی دوباره کار کرد.

تفاوت بین نماهای چوبی جامد و واقعی

با پیشانی های چوبی جامد یا جلوی چوب جامد، کل درب کابینت آشپزخانه و اغلب بدنه آن از چوب جامد ساخته شده است، در حالی که جلوی چوب واقعی فقط دارای روکش چوب واقعی روی مواد حامل دیگر است. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه

از آنجایی که تعداد زیادی از انواع چوب های محلی و عجیب و غریب، روشن و تیره با دانه های متنوع وجود دارد، می توان از نماهای چوبی واقعی برای ایجاد فضای بسیار متنوعی در آشپزخانه استفاده کرد.

نمای شیشه ای آشپزخانه 

وقتی صحبت از نمای شیشه ای در آشپزخانه می شود، بسیاری از افراد در ابتدا به کابینت های بالایی کلاسیک با درهای شیشه ای و نور کابینت آشپزخانه فکر می کنند.

با این حال، شیشه در سال های اخیر برای آشپزخانه دوباره کشف شده است. فراتر از ویترین کلاسیک و دیوار پشتی آشپزخانه که از شیشه ساخته شده است، امروزه برای ساخت میزهای کار کامل یا به عنوان ماده ای برای جلوی آشپزخانه نیز استفاده می شود.

شیشه مزایای زیادی دارد: مواد  مقاوم در برابر حرارت، بهداشتی و ضد خش است. همچنین بسیار متنوع است زیرا می توان آن را چاپ، رنگ آمیزی یا پردازش کرد. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه کابینت کلاسیک

قیمت ساخت کابینت پلی اورتان نئوکلاسیک مات

فولاد ضد زنگ بسیار محبوب است، به خصوص در آشپزخانه های حرفه ای ، زیرا مواد بادوام، مقاوم در برابر حرارت و رطوبت و بالاتر از همه، بسیار بهداشتی است. در آشپزخانه های حرفه ای، کل عناصر آشپزخانه، از جمله میز کار، اغلب از فولاد ضد زنگ ساخته می شوند.

خانوارهای خصوصی نیز فولاد ضد زنگ را برای میز کار آشپزخانه و جلوی آشپزخانه کشف کرده اند . در این مورد، هنگام ساخت جلوی آشپزخانه از فولاد ضد زنگ، معمولاً یک لایه نازک از مواد روی مواد حامل اعمال می شود.

جلوی فولاد ضد زنگ فضایی خنک و استریل را پخش می کند. اما در آشپزخانه های مدرن یا طراحان، می تواند به ظاهری خاص کمک کند. عیب جلوهای فولادی ضد زنگ: از یک طرف  مستعد خراش هستند و از طرف دیگر اثر انگشت به سرعت قابل مشاهده است.

نمای آشپزخانه با سنگ طبیعی قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه کابینت ممبران 

با نمای آشپزخانه ساخته شده از سنگ طبیعی، ما به وضوح به حوزه های منحصر به فرد طراحی آشپزخانه می رویم. سنگ طبیعی از نظر زیبایی بسیار دلپذیر است و به دلیل تنوع سنگ های طبیعی مختلف می تواند طیف وسیعی از رنگ ها و خواص را داشته باشد.

در مورد آشپزخانه های انحصاری ساخته شده از سنگ طبیعی، هر دو قسمت جلوی آشپزخانه و بدنه معمولاً با سنگ طبیعی پوشانده می شوند تا ظاهری یکنواخت داشته باشند.

نکته خواندنی: می توانید در مقاله ما در مورد سنگ طبیعی در آشپزخانه با خواص انواع سنگ بیشتر آشنا شوید . قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه 

نمای بتنی آشپزخانه نیز در بخش انحصاری قرار دارد. یک لایه کم و بیش ضخیم از بتن روی یک ماده حامل اعمال می شود. بتن زیبایی شناسی بسیار خاصی دارد و به ویژه برای آشپزخانه هایی با طراحی مینیمالیستی محبوب است  .

جلوی آشپزخانه ساخته شده از بتنی بسیار آسان برای مراقبت و مقاوم هستند ، اما ممکن است در هنگام خیس شدن دچار تغییر رنگ شوند. همچنین بستگی به نحوه پردازش و پوشش بتن دارد.

هرکسی که به دلایل زیبایی شناسی بتن می خواهد، اما مجبور است با بودجه کمتری کار کند، جلوی آشپزخانه را نیز با ظاهری بتونی پیدا می کند. با این حال، اینها خواص مواد مشابهی ندارند. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه بازسازی آشپزخانه

قیمت ساخت کابینت پلی اورتان هایگلاس

سرامیک ماده ای است که دارای خواص عالی برای استفاده در آشپزخانه است: بسیار سخت و مستحکم، نگهداری آسان، مقاوم در برابر حرارت و رطوبت و غیر حساس به خط و خش . بر خلاف سنگ طبیعی، سرامیک غیر متخلخل است که باعث می شود مواد بسیار بهداشتی باشد.

بشقاب های سرامیکی در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شوند، بنابراین هیچ محدودیتی برای طراحی خلاقانه آشپزخانه وجود ندارد.

به همین دلایل، میزهای سرامیکی نیز انتخابی عالی برای آشپزخانه هستند. معایب؟ سرامیک بسیار گران است. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

قیمت ساخت کابینت پلی اورتان براق

علاوه بر جلوی آشپزخانه، البته مواد مختلفی نیز برای بدنه کابینت آشپزخانه موجود است. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه کابینت آشپزخانه کلاسیک

به عنوان یک قاعده، بدنه آشپزخانه از تخته های ام دی اف ( تخته های فیبر با چگالی متوسط ) ساخته شده است . اینها مقرون به صرفه ترین گزینه برای تولید کابینت آشپزخانه هستند. ام دی اف پردازش آسان و بسیار مقاوم است. از آنجایی که معمولاً بدنه آشپزخانه جز زمانی که به داخل کابینت نگاه می کنید قابل رویت نیست، پانل های ام دی اف برای اکثر افراد کاملاً رضایت بخش است.

برخی از تولیدکنندگان آشپزخانه، به خصوص در بخش قیمت پایین تر، از نئوپان به جای تخته های ام دی اف استفاده می کنند. هوشمند سازی تراس طراحی و اجرا صفر تا صد تراس چوبی

تولید کنندگان آشپزخانه در بخش قیمت متوسط ​​یا بالاتر اغلب پیشنهاد می کنند بدنه آشپزخانه را از چوب جامد بسازند. یک انتخاب خوب برای کسانی که به مواد طبیعی اهمیت می دهند.

با این حال، پانل های قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه برای اهداف خاص استفاده می شود، به عنوان مثال زمانی که قسمت هایی از بدنه آشپزخانه از طریق یک قفسه باز قابل مشاهده است. حتی پانل های نازک HPL نیز به طرز شگفت آوری  قوی هستند .

قیمت ساخت کابینت پلی اورتان مات

یخچال هوشمند بخشی از خانه هوشمند و آشپزخانه هوشمند است. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه نشان می‌دهد که یخچال‌های هوشمند امروز چه امکاناتی را ارائه می‌دهند، چه چیزهایی ممکن است در آینده همچنان امکان‌پذیر باشد و  کدام تولیدکنندگان آنها را ارائه می‌دهند.کابینت انزو هنگامی که اولین یخچال های خانگی در دهه 1950 به خانواده های آلمانی راه یافتند، انقلابی در ذخیره سازی مواد غذایی بود. اگر به خانم های خانه دار آن زمان می گفتیم که 70 سال بعد لوازم خانگی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و در سراسر جهان شبکه می شوند، احتمالاً سرشان را تکان می دادند.امروزه تولیدکنندگان متعددی وجود دارند که یخچال هوشمند با قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه را نیز در خط تولید آشپزخانه هوشمند خود قرار داده اند.کابینت آشپزخانه انزواکثر سازندگان معروف لوازم آشپزخانه مانند زیمنس ، بوش یا نف چنین یخچال های هوشمندی را ارائه می دهند. اما شرکت هایی که در این کشور بیشتر با فناوری کامپیوتر در ارتباط هستند مانند سامسونگ ، پاناسونیک یا ال جی نیز با انقلاب خانه هوشمند شروع به تولید لوازم خانگی کرده اند.

قیمت ساخت کابینت پلی اورتان

یخچال هوشمند نوید بهره وری انرژی بیشتر، هدر رفت غذای کمتر و مدیریت سازماندهی شده و صرفه جویی در زمان را می دهد. اما بیایید به جزئیات نگاه کنیم.

ویژگی‌های دستگاه خانه هوشمند از سازنده‌ای به سازنده دیگر متفاوت است، اما بیشتر غذاهای هوشمند ویژگی‌های مشترک زیر را دارند. ساخت گرین وال طراحی و اجرای دیوار سبز

 • یخچال با اینترنت
  یخچال از طریق وای فای به اینترنت متصل است تا بتواند پتانسیل خود را آشکار کند.
 • هوش مصنوعی
  شکل ساده ای از هوش مصنوعی به شناسایی غذا کمک می کند.
 • صفحه نمایش و دوربین
  یک دوربین داخلی و احتمالاً یک صفحه نمایش با صفحه نمایش لمسی به شما امکان می دهد حتی زمانی که در حال حرکت هستید – با استفاده از تلفن هوشمند خود به داخل نگاه کنید.

یکی از محبوب ترین ویژگی ها و ویترین همه یخچال های هوشمند، برنامه یخچال مرتبط است. وقتی در حال حرکت هستید، همیشه می توانید ببینید که چه چیزی در یخچال شما وجود دارد.

به جای نوشتن یک لیست خرید، می توانید به سادگی آن را با گوشی هوشمند خود در یخچال جستجو کنید. هر بار که درب یخچال بسته می شود، دوربین ها یک عکس فوری می گیرند و تصویر را به برنامه روی تلفن همراه منتقل می کنند.

برخی از یخچال‌های هوشمند دارای دوربین حتی تشخیص می‌دهند که کدام غذا مربوط می‌شود و آن را به عنوان “در انبار” علامت گذاری می‌کنند. برای جلوگیری از هدر رفتن مواد غذایی، برنامه دستور العمل هایی را بر اساس موادی که در دست دارید پیشنهاد می کند و فهرستی از آنچه را که باید بخرید تهیه می کند. قیمت ساخت کابینت انزو

برخی از یخچال های خانه هوشمند حتی بهترین قبل از تاریخ ( قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه ) را ذخیره می کنند، بنابراین آنها ابتدا دستور العمل هایی را با غذاهایی که در حال انقضا هستند پیشنهاد می کنند. یک نوآوری مفید در برابر ضایعات مواد غذایی.

ساخت کابینت پلی اورتان نئوکلاسیک

یخچال را می توان با استفاده از تلفن همراه به عنوان یک دستگاه هوشمند از راه دور کنترل کرد. نه تنها می توان مصرف انرژی را از طریق کنترل برنامه از طریق نمایشگرها و تنظیمات مختلف بهینه کرد، بلکه ماندگاری مواد غذایی نیز بهبود یافته است. به عنوان مثال: هنگام خرید در حال حرکت، به سادگی یخچال را خنک کنید تا بتواند مقادیر زیادی غذا را به طور مطمئن و سریع خنک کند.

و اگر شخصی به طور تصادفی در را به درستی نبسته است، یک اعلان فوری بر روی تلفن همراه خود دریافت خواهید کرد و می توانید ترتیبی دهید که درب دوباره قفل شود.

همچنین با نگهداری صحیح مواد غذایی در یخچال می توان ماندگاری آن را افزایش داد. زیرا همه مواد غذایی به دمای یکسانی نیاز ندارند. قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه قیمت هر متر کابینت

یخچال های هوشمندی که مواد غذایی را با حسگرهای خود تشخیص می دهند، نکاتی را نیز در مورد نحوه نگهداری صحیح میوه، سبزیجات، پنیر و موارد مشابه ارائه می دهند.

اگر چیزی در یخچال خراب باشد، به لطف انتقال داده ها به سازنده، خود تشخیصی به تعمیرات سریع نیز کمک می کند. به این ترتیب تکنسین از قبل می داند که چه قطعات یدکی را باید همراه خود بیاورد.

مانند دستگاه‌های غیر متصل، یخچال هوشمند انواع اشکال و رنگ‌ها دارد، بنابراین باید دستگاه مناسب برای هر خانه‌ای وجود داشته باشد. خواه این یک دستگاه ترکیبی کلاسیک با محفظه فریزر در بالا یا پایین باشد، یا یک یخچال ساید بای ساید، دستگاه داخلی یا یخچال ایستاده، یخچال های هوشمند به طور یکپارچه در هر آشپزخانه ای قرار می گیرند.

ساخت کابینت پلی اورتان مدرن

برخی از تولیدکنندگان با تجهیزات یخچال هوشمند خود از عملکردهای استاندارد فوق منحرف می شوند. به عنوان مثال، ال جی و سامسونگ یخچال های خود را به یک صفحه نمایش اضافی مجهز می کنند که نه تنها حاوی اطلاعاتی در مورد مواد غذایی در یخچال است، بلکه به یک برنامه ریز خانواده تبدیل می شود.

در اینجا می توانید عکس ها را آپلود کنید و برای سایر اعضای خانواده یادداشت بگذارید. این دستگاه ها دارای مرورگری نیز هستند که یخچال را به تبلت تبدیل می کند.طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه

علاوه بر نمایشگر کوچک، یخچال ال جی قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه دارای یک پنجره شیشه ای 29 اینچی بر روی درب یخچال ساید بای ساید نیز می باشد. این مدل حتی بدون گوشی هوشمند و بدون باز کردن درب یخچال را نشان می دهد. با دو بار ضربه زدن، شیشه تیره در غیر این صورت شفاف می شود و امکان مشاهده فضای داخلی را فراهم می کند.

یخچال با نمایشگر را می‌توان به دستگاه‌های الکسا  وصل کرد و خرید را به طور بالقوه منسوخ می‌کند و می‌توان مواد غذایی مورد نیاز خود را در خانه از یخچال سفارش داد.

به لطف قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه خود این شرکت، ال‌جی هم‌اکنون به توسعه‌های بعدی اینترنت اشیا با لوازم خانگی هوشمند خود مانند فر هوشمند فکر می‌کند.کابینت پلی اورتان

را به درستی می توان یک همه کاره نامید و برای بسیاری به عنوان یخچال ساید بای ساید با تلویزیون شناخته می شود. سامسونگ همچنین در خط مقدم توسعه آشپزخانه هوشمند و خانه هوشمند قرار دارد: فر را از قبل گرم کنید، دمای اتاق را تنظیم کنید، از دوربین بیننده در استفاده کنید تا ببینید چه کسی زنگ در را به صدا در می آورد؟ همه چیز با لمس یک دکمه از طریق گوشی هوشمند امکان پذیر است.

علاوه بر عملکردهای گسترده برای ارتباطات خانوادگی، مرورگر و برنامه محبوب دستور غذا، دارای یک صفحه نمایش بزرگ فوق العاده است که می تواند به تلویزیون، تلفن هوشمند یا رایانه شخصی متصل شود. به عنوان مثال، سریال مورد علاقه شما یا یک بازی فوتبال را می توان روی مانیتور یخچال پخش کرد. قیمت بازسازی کابینت آشپزخانه

ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک

پیشرفت فنی غیرقابل تحمل است، تولیدکنندگان در تلاش هستند تا مشتریان را از کارهای روزمره بیشتر و بیشتر رها کنند. بسیاری از تولیدکنندگان با ابزارهای خانگی که حاوی عناصر رباتیک نیز هستند، مانند  قیمت ساخت کابینت پلی اورتان کلاسیک مدرن نئوکلاسیک مات براق هایگلاس با تیم تخصصی فنی مهندسی معماریکا طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی آشپزخانه از پاناسونیک که همه کارها را از لباس‌های کثیف گرفته تا خود پیراهن تا شده تمام شده انجام می‌دهد، سر و کار دارند.کابینت آشپزخانه ترک

یک نوآوری در یخچال که به زودی نه تنها در یخچال های هوشمند به تجهیزات استاندارد تبدیل می شود، چراغ های LED آبی برای روشنایی داخلی است. مطالعه ای که توسط دانشگاه سنگاپور انجام شد نشان داد که اینها اثر ضد باکتریایی بر روی غذا به طور کلی، به ویژه ماهی و گوشت دارند و در برابر سالمونلا موثر هستند. غذا برای مدت طولانی تری تازه تر می ماند. چراغ‌های LED آبی نیز برای فرونشاندن احساس گرسنگی طراحی شده‌اند، بنابراین باز کردن درب یخچال می‌تواند گامی مناسب در صورت حملات وحشیانه گرسنگی در آینده باشد.کابینت آشپزخانه MDF

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب handmade silk carpet price

3 دیدگاه دربارهٔ «ساخت کابینت پلی اورتان»

 1. بازتاب: کابینت هایگلاس ⋆ معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: کابینت آشپزخانه هایگلاس ⋆ طراحی مدرن کلاسیک نئوکلاسیک معماریکا 09126283243

 3. بازتاب: هوشمند سازی تراس طراحی و اجرا صفر تا صد تراس چوبی | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *