معماریکا

ساخت کابینت ممبران مدرن

ساخت کابینت ممبران

ساخت کابینت ممبران

هر کسی که یک آشپزخانه جدید را به طور ایده آل خریداری می کند، ایده دقیقی از طراحی آشپزخانه مورد نظر دارد.  اگر هنوز به دنبال آشپزخانه رویایی خود هستید، برنامه ریز آشپزخانه شما یک نمای کلی از طرح های آشپزخانه موجود به شما ارائه می دهد.قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا

طیف گسترده ای از سبک ها و طرح ها ساخت کابینت ممبران

آشپزخانه ها دارای سبک ها و طرح های بسیار متنوعی هستند. قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا علاوه بر این، تعداد زیادی  تولید کننده آشپزخانه وجود دارد که انتخاب آن دشوار است. ما به شما کمک خواهیم کرد که چگونه   قبل از  خرید،  قدم به قدم به آشپزخانه رویایی خود نزدیک شوید.

یک نقطه شروع خوب هنگام جستجوی طراحی آشپزخانه مناسب این است که چگونه از آشپزخانه خود استفاده می کنید و چه فضایی را می خواهید در آشپزخانه ایجاد کنید. سپس باید لیستی از اولویت های دیگر خود را از نظر عملکرد و ظاهر تهیه کنید. به عنوان مثال، آیا آشپزخانه باید مخصوصاً مراقبت از آن آسان باشد، طوری طراحی شود که ضد کودک باشد یا آشپزخانه بیشتر برای شما یک عنصر تزئینی است که می خواهید از آن برای تحت تأثیر قرار دادن مهمانان خود استفاده کنید؟

چه طرح های آشپزخانه وجود دارد

می توان بین سبک های زیر آشپزخانه تمایز قائل شد:

 • آشپزخانه های کلاسیک
 • آشپزخانه های مدرن
 • آشپزخانه های طراح
 • آشپزخانه های روستایی
 • آشپزخانه های قدیمی / شیک

هر سبک آشپزخانه فردی دارای تغییرات بی شماری است. قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک قیمت کابینت نئوکلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا علاوه بر این، ترکیب عناصر طرح های مختلف آشپزخانه کاملاً امکان پذیر است. با این حال، اگر به ویژگی های اساسی نگاه کنید، به سرعت متوجه خواهید شد که کدام سبک برای شما و نیازهای شما مناسب تر است.

طراحی و ساخت کابینت ممبران آشپزخانه کلاسیک

آشپزخانه کلاسیک برای هر کسی که به طراحی جاودانه اهمیت می دهد و در درجه اول به دنبال آشپزخانه ای بسیار کاربردی است که به راحتی قابل تنظیم باشد مناسب است. از آنجایی که خود آشپزخانه کلاسیک نصب شده نسبتاً خنثی است، ظاهر آن نیز می تواند بعداً تغییر کند. قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا اگر می‌خواهید سبک مبلمان را تغییر دهید یا اگر خانه را تغییر دهید، این امکان را فراهم می‌کند که آشپزخانه را تطبیق دهید. با رنگ دیوار جدید، مبلمان آشپزخانه جدید، چراغ آشپزخانه جدید یا ایده های دکوراسیون، می توانید به سرعت هوای تازه را وارد آشپزخانه خود کنید.

ویژگی های طراحی آشپزخانه کلاسیک

طراحی آشپزخانه کلاسیک با  خطوط واضح و رنگ های نسبتا محتاطانه و هماهنگ مشخص می شود. رنگ های معمولی برای آشپزخانه های کلاسیک سفید، بژ یا خاکستری در سایه های مختلف است. تزئینات غنی مانند سبک خانه های روستایی یا تضادهای قوی مانند آشپزخانه های مدرن به ندرت در اینجا یافت می شود.

اگرچه طراحی آشپزخانه کلاسیک بر اساس آخرین روند آشپزخانه نیست، اما شامل روندهای طولانی مدت در طراحی آشپزخانه می شود. قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا به عنوان مثال، برای مدت طولانی قیمت کابینت کلاسیک آشپزخانه های براق سفید رنگ بر طیف ارائه شده توسط تولید کنندگان آشپزخانه غالب بود، اما امروزه این طیف ها به طور فزاینده ای شامل طرح های آشپزخانه با ظاهری مات می شوند.

مزایای طراحی آشپزخانه کلاسیک

اگر برای طراحی غیرمعمول ارزش زیادی قائل نیستید، در واقع می توانید همه چیز را با یک آشپزخانه کلاسیک به درستی انجام دهید، اما به سختی معایبی وجود دارد. مزایای طراحی آشپزخانه کلاسیک عبارتند از:

 • مناسب برای استفاده روزمره
 • بی زمان
 • به راحتی با عناصر و مبلمان جدید دوباره طراحی یا تکمیل می شود
 • انتخاب بزرگ آشپزخانه های سبک کلاسیک و تولید کنندگان آشپزخانه
 • قیمت هایی متناسب با هر بودجه ای

قیمت آشپزخانه کلاسیک

طراحی آشپزخانه کلاسیک در بین سبک های آشپزخانه استاندارد است. قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا طیف وسیعی از قیمت از امکانات آشپزخانه ساده تا پیچیده تر وجود دارد. آشپزخانه کلاسیک نه تنها از نظر طراحی همیشگی، بلکه از نظر قیمت و بودجه نیز بسیاری از الزامات را برآورده می کند.

آشپزخانه های مدرن

آشپزخانه های مدرن بیشتر در خانه های نسبتاً غیر متعارف یا طراحی گرا یافت می شوند. آنها با راه حل های طراحی نوآورانه و زبان طراحی کاهش یافته خود را از سبک کلاسیک متمایز می کنند. برای مثال، حتی اگر آشپزخانه‌های مدرن معمولا فضای خنک‌تری نسبت به آشپزخانه روستایی ایجاد می‌کنند، می‌توانند به عنوان یک آشپزخانه غذاخوری یا  آشپزخانه خانوادگی ایده‌آل باشند .

ویژگی های آشپزخانه مدرن

مرز بین آشپزخانه‌های مدرن و آشپزخانه‌های طراحان گاهی مشخص نیست، هر دو با شکل‌های واضح ، جزئیات خلاقانه و استفاده از آخرین روند آشپزخانه مشخص می‌شوند . قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا قیمت کابینت مدرن مینیمالیسم در حال حاضر رنگ و بوی آشپزخانه های مدرن را ایجاد می کند: همه چیز به موارد ضروری کاهش می یابد، ظروف آشپزخانه در کشوها و کمدها ناپدید می شوند.

رنگ های مرسوم در طراحی آشپزخانه، مانند آشپزخانه سیاه فعلی ، اغلب در طراحی های آشپزخانه مدرن استفاده می شود. آشپزخانه های مدرن اغلب با ترکیب مواد غیرمعمول یا تضادهای رنگی قوی مشخص می شوند: به عنوان مثال، میز کار ساخته شده از سنگ طبیعی  با جبهه های پلاستیکی رنگی ترکیب می شود. یا فولاد ضد زنگ براق با سطوح چوبی خشن برخورد می کند.

یکی دیگر از اشکال محبوب آشپزخانه مدرن با یک جزیره پخت و پز است. اینها مزایای عملی زیادی دارند و به ویژه هنگامی که یک آشپزخانه اوپن به اتاق نشیمن یا ناهارخوری متصل است توصیه می شود.

مزایای آشپزخانه های مدرن

خرید در درجه اول سلیقه ای است. علاوه بر این، آشپزخانه های مدرن مزایای خاصی نیز دارند:

 • آشپزخانه های مدرن به دلیل طراحی مینیمالیستی شان مرتب تر به نظر می رسند.
 • راه حل ها و روندهای نوآورانه آشپزخانه ممکن است بعداً استاندارد شوند.
 • طراحی های پیچیده آشپزخانه در مقایسه با آشپزخانه های طراحان ارزان هستند.

هزینه آشپزخانه های مدرن

آشپزخانه هایی با طراحی مدرن اغلب به طور قابل توجهی گران تر از آشپزخانه های مشابه با طراحی کلاسیک هستند. قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا دلیل آن این است که اغلب در اینجا از مواد غیر معمول استفاده می شود. علاوه بر این، الزامات طراحی خریدار اغلب به طور قابل توجهی بالاتر است، که در هزینه اضافی مربوطه منعکس می شود. با این حال، این بدان معنا نیست که آشپزخانه های مدرن را فقط می توان در بخش قیمت بالایی یافت. آشپزخانه های مدرن پیشرفته در حال حاضر با قیمت هایی از در دسترس هستند.

نکته ما برای صرفه جویی در هزینه: یک آشپزخانه مدل یا آشپزخانه نمایشی بخواهید. اینها اغلب با تخفیف حدود 50 درصد فروخته می شوند.قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه پلی اورتان

طراحی آشپزخانه ها

آشپزخانه های طراح برای هر خانواده ای مناسب نیستند. آنها چیزی شبیه به مد لباس در طراحی آشپزخانه هستند و اغلب روندهای جدید آشپزخانه را ایجاد می کنند. جدای از آن، به دلیل قیمت معمولاً بالای  آنها، معمولاً آنها را فقط در جایی می توان یافت که ارزش فوق العاده زیادی برای  طراحی برجسته و مواد بسیار با کیفیت داده می شود .

ویژگی های طراحی آشپزخانه

یک آشپزخانه طراح دارای عناصر مشترک بسیاری با طراحی آشپزخانه مدرن است: اشکال واضح و جدیدترین روندها و نوآوری های آشپزخانه را می توان در هر دو نوع یافت. با این حال، در آشپزخانه های طراحان، به عنوان یک قاعده، فقط از مواد با کیفیت بالا استفاده می شود. علاوه بر این، توجه ویژه ای به کارایی بالای همه عناصر می شود که از نظر فنی به شیوه ای سخت اجرا می شوند.

زیبایی شناسی عمدتا مینیمالیست و در عین حال استثنایی به روشی محجوب است. طراحی آشپزخانه در اینجا اغلب بیشتر یادآور مبلمان اتاق نشیمن است تا مبلمان آشپزخانه. بازی غیر متعارف با اشکال، رنگ‌ها و مواد در اینجا کاملاً اجرا می‌شود، برای مثال هنگام استفاده از میز کار آشپزخانه بسیار ضخیم یا نازک .

یک آشپزخانه طراحی معمولاً فضای نسبتاً خنک و ظریفی را ایجاد می کند که موادی مانند فولاد ضد زنگ، شیشه، گرانیت و  سنگ های طبیعی  یا بتن نیز در آن نقش دارند.قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه ممبران

مزایای آشپزخانه های طراح

یک خریدار می تواند چیزهای زیادی از یک آشپزخانه طراحی شده انتظار داشته باشد:

 • طراحی پیچیده، فوق العاده و نجیب.
 • راه حل های شخصی و اجرای خواسته های فردی.
 • برای اندازه گیری پس از اندازه گیری قبلی ساخته شده است.
 • ماندگاری بالا به دلیل مواد مرغوب.
 • خوب فکر شده، پردازش بسیار کاربردی و از نظر فنی پیچیده است.
 • هر شکل آشپزخانه قابل تصوری ممکن شده است.
 • در صورت نیاز، نمایندگی های تخصصی آشپزخانه مشاوره جامع آشپزخانه را ارائه می دهند.

قیمت طراحی آشپزخانه ممبران کلاسیک

بر این اساس، آشپزخانه های طراحان انحصاری در بخش قیمت بالایی قرار دارند. در اینجا تقریبا هیچ محدودیت بالایی وجود ندارد. بنابراین اگر بودجه کمتری دارید، یک آشپزخانه مدرن جایگزین مقرون به صرفه ای است.قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا کابینت نئوکلاسیک

آشپزخانه توکار ممبران مدرن

آشپزخانه به سبک کانتری یکی از محبوب ترین طراحی های آشپزخانه است. آرامش را تراوش می کند و با سبک مبلمان سنتی به خوبی هماهنگ می شود . سبک های مختلفی بر اساس سنت ها و سبک های محلی وجود دارد. محبوب ترین آنها آشپزخانه های کانتری انگلیسی، اسکاندیناوی و نوردیک و همچنین آشپزخانه هایی به سبک کانتری مدیترانه ای و آمریکایی هستند.

ویژگی های آشپزخانه نئوکلاسیک

به جای خطوط واضح، عناصر بازیگوشی زیادی  مانند تزئینات، کارهای برگردانده شده و کنده کاری وجود دارد. پانل های درب پروفیلی و دستگیره های بازیگوش ساخته شده از برنج، سرامیک یا چوب نیز در این سبک کلاسیک هستند.قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا کابینت کلاسیک

به طور سنتی،  آشپزخانه از چوب جامد است.  انواع ارزان تری نیز وجود دارد که جلوی آن از تخته های ام دی اف فویل شده یا روکش شده (تخته فیبر با چگالی متوسط ) ساخته شده است. با آشپزخانه چوبی که به جای رنگ آمیزی جلوی آشپزخانه ، رنگ طبیعی چوب را به جا می گذارد، آشپزخانه روستایی به آشپزخانه ای بسیار روستایی تبدیل می شود ، به خصوص اگر از چوب های تیره استفاده شود.

انواع شکل محلی دارای بسیاری از عناصر طراحی خاص هستند: طراحی روف گاردن

 • انگلستان
  همچنین به عنوان آشپزخانه “به سبک کلبه” شناخته می شود. ویژگی ها: رنگ های روشن، فضای ذخیره سازی زیاد، “قفسه های قابلمه”.
 • اسکاندیناوی
  اشکال شفاف و تزئینات کمتر، سایه های کلاسیک آبی یا سفید.
 • فرانسه و ایتالیا
  رنگ های گرم، چوب شفاف لاکی، کاشی های سفالی.
 • آمریکا
  عناصر آشپزخانه چند رنگ و رنگ های جسورانه، جزیره آشپزخانه.

مزایای سبک کابینت آشپزخانه ممبران مدرن

 • آشپزخانه های چوب جامد بسیار بادوام هستند و می توان جلوی آن را دوباره طراحی کرد.
 • سبک یک فضای گرم ایجاد می کند.
 • انتخاب بزرگی از مدل ها و تولید کنندگان آشپزخانه.
 • انواع مدرن تمام مزایای تجهیزات فنی را دارند.

قیمت کابینت آشپزخانه ممبران نئوکلاسیک

وضعیت در اینجا شبیه به آشپزخانه های مدرن است: آنها در هر بخش قیمتی در دسترس هستند، از مدل های ساده تر تا آنهایی که بسیار پیچیده و به صورت جداگانه ساخته می شوند. اگر به کیفیت و سازگاری با محیط زیست اهمیت می دهید و بودجه لازم را دارید، آشپزخانه با چوب جامد را توصیه می کنیم.قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا کابینت ممبران

ساخت کابینت ممبران مدرن

آشپزخانه های قدیمی اغلب تحت سبک کشور طبقه بندی می شوند که تا حدی مناسب است. با این حال، به خصوص وقتی صحبت از آشپزخانه های قدیمی به سبک دهه 1950 می شود، ویژگی های طراحی آشپزخانه به طور قابل توجهی متفاوت است. بازسازی آشپزخانه قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا

ساخت کابینت ممبران نئوکلاسیک

جلوی چوب واقعی نیز اغلب در آشپزخانه های قدیمی استفاده می شود که به لطف کاربردهای خاص رنگ ، ظاهری عتیقه به آن ها می بخشد . ویژگی های کلاسیک شیک کهنه، نشانه های واقعی یا تقلیدی استفاده از آن مانند پوسته شدن رنگ و سطوح و دسته های فرسوده است .

موادی مانند سرامیک، لعاب و برنج نیز اغلب در آشپزخانه های قدیمی استفاده می شود. پالت رنگ تحت سلطه سایه های سفید و پاستلی روشن است.

همچنین کلاسیک در آشپزخانه های قدیمی، لوازم الکتریکی در طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل هستند که کمی گرانتر از مدل های کلاسیک هستند.قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

دستگیره های آشپزخانه – جزئیات کوچک با تأثیر بزرگ

هنگام خرید آشپزخانه جدید، دستگیره های آشپزخانه اغلب تا آخر نادیده گرفته می شود. دستگیره ها تا حد زیادی ظاهر آشپزخانه را شکل می دهند. جنبه های عملی نیز  می تواند نقش داشته باشد. برنامه ریز آشپزخانه شما یک نمای کلی از اشکال مختلف و ویژگی های خاص ارائه می دهد.

آشپزخانه بدون دسته یا کابینت آشپزخانه دسته دار؟

اولین تصمیم اساسی برای انتخاب کابینت و جلوی آشپزخانه این است که آیا آشپزخانه ای بدون دسته می خواهید یا آشپزخانه ای دسته دار.

اگر تصمیم به نفع آشپزخانه ای بدون دستگیره گرفته شود، جنبه های زیبایی شناختی معمولا در پیش زمینه هستند. طراحی مدرن و معاصر با جلوهای خطی و ظاهری مینیمال از ویژگی های بارز اینجاست. هیچ چیز جلوی یکنواخت و صاف را مختل نمی کند. سپس جزیره آشپزخانه مانند یکپارچه در اتاق می ایستد.

آشپزخانه بدون دستگیره غیرمعمول، نسبتاً گران است و از همه لحاظ کاربردی نیست. بنابراین، آشپزخانه با دستگیره لزوماً بدترین انتخاب نیست، زیرا معایب زیادی دارد.قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا

ساخت کابینت ممبران کلاسیک

دستگیره های آشپزخانه آسان است، کشوها و کمدها را می توان در کمترین زمان باز و بسته کرد. در مقایسه، قسمت جلویی نسخه های الکتریکی و مکانیکی آشپزخانه های بدون دستگیره اغلب فقط با کمی تاخیر باز می شود.قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه کلاسیک

دستگیره های آشپزخانه به راحتی تمیز می شوند

اگرچه جلوی آشپزخانه بدون دستگیره یا دستگیره را می توان به سرعت پاک کرد، اما مشکلات دیگری را نیز به همراه دارد:

 • هنگام باز شدن با فشار مکانیکی، انگشتان چرب به سرعت در جلوی آشپزخانه تغییر رنگ می دهند. به خصوص در سطوح حساس مانند سنگ طبیعی یا بتن، لکه های نامناسب به طور دائمی روی مواد باقی می مانند.
 • خرده ها و سایر کثیفی ها در دستگیره های فرورفته آشپزخانه بدون دسته جمع می شوند. و تمیز کردن آنها معمولا سخت تر از دستگیره آشپزخانه است.

دستگیره های کابینت ساخته شده از آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ را می توان به سادگی با کمی ماده تمیز کننده پاک کرد و بنابراین بهداشتی نگه داشت.

دستگیره های آشپزخانه در هر دستی جا می شود

هر کسی می تواند دسته آشپزخانه یا سر کمد را بگیرد، صرف نظر از اینکه فردی دست بزرگ یا کوچک، انگشتان نازک یا کلفت، ناخن های کوتاه یا بلند دارد. از طرف دیگر، در جلوی آشپزخانه بدون دستگیره، دستگیره ها یا لبه های فرورفته اغلب آنقدر باریک هستند که لزوماً اینطور نیست.قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه انزو

انواع دسته های مختلف کابینت ممبران

دستگیره های آشپزخانه و دستگیره های مبلمان در اشکال، رنگ های مختلف و از مواد مختلف ساخته شده اند. دستگیره آشپزخانه مناسب را می توان پیدا کرد که با هر طراحی آشپزخانه مطابقت داشته باشد . شکل و متریال به طور ایده آل با سبک آشپزخانه نصب شده شما و جلوی آشپزخانه هماهنگ است.

در اینجا مروری کوتاه بر اشکال مختلف است:

 • دسته میتر
 • دسته کمان
 • دسته ریلی
 • دستگیره مبلمان
 • دسته صدف
 • دسته میله

بسته به شکل دسته و سبک آشپزخانه، مواد مختلفی نیز امکان پذیر است. اغلب آنها از مواد زیر ساخته می شوند:کابینت انزو

 • فولاد ضد زنگ
 • برنج
 • سایر فلزات (اغلب رنگ شده)
 • پرسلن یا سرامیک
 • چوب
 • پلاستیک

دسته های فولادی ضد زنگ اغلب اولین انتخاب هستند، مواد نسبتا ارزان و بهداشتی هستند. علاوه بر این، آنها به راحتی تمیز می شوند. اگر به درستی درمان شود، مثلاً با رنگ آمیزی، سایر مواد نیز می توانند با مراقبت صحیح تمیز نگه داشته شوند.

سرامیک نیز به ویژه بهداشتی است، اما خرید دستگیره های آشپزخانه بسیار گران تر از دستگیره های ساخته شده از فولاد ضد زنگ است.قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا قیمت هر متر کابینت

اشکال مختلف دستگیره آشپزخانه کابینت ممبران

به خوبی شناخته شده است که طعم و مزه قابل بحث نیست، بنابراین همیشه این یک تصمیم ذهنی است که رنگ ها، شکل ها و موادی را که کسی برای دستگیره های آشپزخانه خود ترجیح می دهد، انتخاب می کند. با این وجود دستگیره های آشپزخانه خاصی مانند به عنوان مثال، دستگیره مبلمان از نظر سبکی بیشتر برای آشپزخانه های روستایی یا روستایی مناسب است .

دسته کمان

دسته های کمان یا کمان انواع مختلفی دارند. آنها معمولا از فولاد ضد زنگ یا فلز دیگری ساخته می شوند. براکت فلزی دسته ای است که از دو طرف زاویه دارد و با تمام دست گرفته می شود. این بسیار محبوب است زیرا از یک طرف یک چسبندگی مطمئن را ارائه می دهد و از طرف دیگر در صورت ضربه زدن به دسته خطر آسیب کمی وجود دارد.

دسته های کمانی در همه اندازه ها موجود است، از عرض فقط چند سانتی متر، سپس تقریبا گرد به نظر می رسد تا دسته های کمانی بسیار بلند برای کشوهای پهن، برای مثال.

بسته به نحوه طراحی دستگیره، با آشپزخانه های کلاسیک، مدرن یا روستایی مطابقت دارد. دسته های پاپیونی برای سبک خانه های روستایی معمولاً در طرفین باریک تر هستند و با پیچ های قابل مشاهده به جلوی آشپزخانه متصل می شوند.

از طرف دیگر، با دسته های کمان کلاسیک، پیچ ها از داخل بسته می شوند و بنابراین قابل مشاهده نیستند.قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه

دسته میتر

دسته میتر شکل زاویه ای دسته کمان است و عمدتا از فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم ساخته شده است. به جای گوشه های گرد، در سمت راست و چپ زاویه 90 درجه دارد. دسته های میتر ساخته شده از فلز گرد یا مربع وجود دارد. آنها در آشپزخانه های کلاسیک و مدرن استفاده می شوند.

به ندرت می توان دستگیره های میتر با طراحی دقیق ساخته شده از چوب جامد یا ترکیب فلز و چوب را پیدا کرد که کاملاً با سبک های آشپزخانه سنتی تر مطابقت داشته باشد.قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا کابینت پلی اورتان

دستگیره مبلمان

دستگیره های مبلمان یک روش بسیار کلاسیک برای باز کردن کشوها، کمدها یا کمدها هستند. یک دستگیره مبلمان با یک پیچ از داخل کشو یا درب کابینت متصل می شود. در شکل کلاسیک، دستگیره مبلمان به صورت یک نیم دایره در جلو یا یک توپ کامل که به یک ساق چفت و بست ادغام می شود، صاف می شود. به ندرت یادآور دکمه های واقعی هستند.

دستگیره های مبلمان به عنوان دستگیره های آشپزخانه به سبک روستایی محبوبیت خاصی دارند. سرامیک، چینی یا چوب به خوبی با سبک سنتی و گرم آشپزخانه روستایی هماهنگی دارد.

دستگیره مبلمان مدرن به شکل استوانه به همان اندازه با طراحی آشپزخانه کلاسیک یا مدرن مطابقت دارد. با این حال، یک عیب بزرگ دارد: اغلب آنقدر کوچک است که به راحتی از دست شما خارج می شود، به خصوص با انگشتان مرطوب یا چرب.

دسته صدف

دسته صدفی نیز شکل سنتی دسته مبلمان است. بسیاری آن را از کابینت های داروخانه می شناسند، جایی که معمولاً از برنج یا فلز دیگری ساخته می شوند.قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه ترک

به طور سنتی، دسته پوسته یک ورق فلزی خمیده به جلو است که از بیرون با سه پیچ در بالا و کناره ها بسته می شود. برای باز کردن کمد یا کشو از پایین دست به دستگیره می زنید. دستگیره های صدفی به عنوان دستگیره کشو محبوبیت خاصی دارند.

دسته صدفی سنتی که از برنج ساخته شده است، انتخاب خوبی برای آشپزخانه های روستایی است. همچنین بسیاری از انواع مدرن دسته پوسته وجود دارد که از نظر زیبایی شناسی شباهت زیادی با نمونه اصلی ندارند. یک نوع محبوب، مخصوصاً برای مبلمان اداری، دستگیره های صدفی است که در قسمت جلویی به صورت فلزی تعبیه شده و به صورت دایره، بیضی یا مستطیل گرد به صورت یک فرورفتگی در جلو طراحی شده است.

دسته ریلی کابینت ممبران نئوکلاسیک

شکل دستگیره نرده مانند یک دسته میتر است، با این تفاوت که فلز یا آلیاژ روی از هر دو طرف فراتر از ساقه نصب است، نه اینکه با آن هم سطح شود. دسته نرده نیز عمدتا از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و می توان از آن در هر آشپزخانه ای استفاده کرد.

دستگیره نرده به عنوان دستگیره آشپزخانه کاربردی است زیرا می توان آن را سریع و ایمن گرفت. اما نقطه ضعف این است که خطر گرفتار شدن با لباس های گشاد یا جیب شلوار در انتهای بیرونی دسته آستین وجود دارد.قیمت ساخت کابینت ممبران کلاسیک مدرن نئوکلاسیک توکار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی کابینت کمد دیواری با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه MDF

دستگیره های آشپزخانه یک عنصر متنوع در طراحی آشپزخانه هستند. اگر کمی جست‌وجو کنید، دستگیره‌ها، میله‌ها و نوارهای دسته‌ای واقعاً عجیب و غریب برای تزئین آشپزخانه‌تان پیدا خواهید کرد.

با این حال، مطمئن شوید که دستگیره های آشپزخانه شما ویژگی کاربردی خود را از دست ندهند. در زندگی روزمره، باز کردن سریع کمد و کشوهای آشپزخانه با یک حرکت مهمتر از ظاهر است. ما انگشتان دستمان را کنار هم می گذاریم تا شما انتخاب خوش شانس خود را پیدا کنید!

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب handmade carpet price 

2 دیدگاه دربارهٔ «ساخت کابینت ممبران»

 1. بازتاب: ساخت کابینت آشپزخانه ممبران ⋆ معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: ساخت کابینت مدرن | معماریکا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *