معماریکا

ساخت کابینت مدرن هایگلاس

ساخت کابینت مدرن

ساخت کابینت مدرن

آشپزخانه ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس به نظر می رسد، اما در واقع کاملاً کاربردی است. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا مزایا و معایب و همچنین اشکال و سیستم های مختلفی را که می توان با آن آشپزخانه بدون دستگیره اجرا کرد را ارائه می دهد.

بیش از 50 سال پیش اختراع شد اما اکنون مد روز است

اولین کابینت آشپزخانه بدون دستگیره توسط سازنده آشپزخانه ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکادر دهه 1960 طراحی شد ، اما احیای آنها به عنوان یک روند طراحی و عنصر سبک هنوز نسبتا جوان است. به‌ویژه آشپزخانه‌های مدرن به ندرت بدون این عنصر سبک عمل می‌کنند، وقتی که به جلوی ساده و خطی نیاز است که از طراحی مینیمالیستی کابینت و کمد آشپزخانه مدرن پشتیبانی می‌کند. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس

با این حال، آشپزخانه بدون دستگیره تنها نباید در  طراحی آشپزخانه مدرن استفاده شود . این یک فرصت عالی برای تفسیر مجدد آشپزخانه های چوبی واقعی یا آشپزخانه های روستایی به عنوان آشپزخانه های بدون دسته است.

ویژگی های خاص آشپزخانه بدون دستگیره

هنگام  خرید آشپزخانه ، معمولاً چندین نوع دستگیره برای کابینت آشپزخانه وجود دارد. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا برخی از دستگیره‌های آشپزخانه را به راحتی تعویض می‌کنند و به شما یک طراحی کوچک از ظاهر می‌دهند.

این مورد در مورد آشپزخانه بدون دستگیره صدق نمی کند. در اینجا مهمتر است که از قبل در مورد ظاهر و طراحی دلخواه  کابینت و کابینت آشپزخانه و همچنین نمای جلوی آشپزخانه به دقت فکر کنید  .

سه سیستم برای آشپزخانه بدون دسته

سه نوع مختلف برای اجرا وجود دارد: ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس

 • باز کردن دستی با نوار دسته یا دستگیره فرورفته
 • باز شدن مکانیکی با فشار (“Tip-On” یا “Push-to-Open”)
 • باز شدن الکتریکی با سنسور و لمس (“Serv-On”)

هنگام انتخاب سیستم مناسب برای آشپزخانه خود، باید به این فکر کنید که کدام نوع عملکرد بیشترین راحتی را در زندگی روزمره به شما ارائه می دهد و همچنین معایب را به دقت بسنجید.

1. دسته نواری یا دستگیره فرورفته

راه حل های مختلفی برای باز کردن دستی کمد و کشو وجود دارد.

آشپزخانه‌های بدون دسته «واقعی» کابینت‌های آشپزخانه‌ای هستند که جلوی آشپزخانه بدون بریدگی است . ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا برای انجام این کار، یک فرورفتگی در بدنه کابینت آشپزخانه آسیاب می شود که یک علامت دسته در آن تعبیه شده است. یعنی: درب کشو یا کمد از پهلو گرفته شده تا باز شود.

راه حل های دیگر عبارتند از نوارهای دستگیره یا دستگیره های فرورفته، با نوارهای دستگیره آلومینیومی یا فولادی ضد زنگ یک نوع محبوب است که می تواند به روش های مختلف متصل شود:

 • یک دستگیره فرو رفته در جلوی آشپزخانه (معمولاً از بالا) آسیاب می شود. این لاک زده شده است تا جلوی آن یکدست به نظر برسد.
 • پوسته های دسته (همچنین به عنوان دسته های پوسته شناخته می شوند) در قسمت جلو آسیاب می شوند و  نوارهای دسته  از بالا در قسمت آسیاب شده جلوی آشپزخانه نصب می شوند. به بیان دقیق، هر دو دسته هستند، اما تصور آشپزخانه‌ای بدون دسته را می‌دهند، زیرا به سختی از جلو بیرون زده یا تقریباً زیر میز کار پنهان شده‌اند.
 • علامت های دستگیره مستقیماً در جلو بدون فرز نصب می شوند. این نوع شبیه دسته پوسته است و به طور قابل توجهی ارزان تر از محلول های دارای دستگیره های فرورفته، دستگیره های فرورفته یا نوارهای دستگیره است.
 • لبه های جلویی بالایی نیز وجود دارد که در داخل به صورت اریب کشیده شده اند . مانند دستگیره فرورفته، جلو مستقیماً گرفته می شود. مزایا: اثر انگشت قابل مشاهده نیست و می توان از ماشین ظرفشویی و شرکت نیز به خوبی استفاده کرد. عیب: کثیفی ها و خرده ها به سرعت به داخل کشو یا کمد آشپزخانه می رسند.

2. باز شدن مکانیکی توسط نوک

با استفاده از اصل ” نوک به باز کردن” یا “فشار برای باز کردن” ، هیچ دستگیره ای در جلوی آشپزخانه وجود ندارد، اما یک واحد بسته را تشکیل می دهد. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا در یک نقطه مشخص ضربه زده می شود تا باز شود و به سادگی با فشار دادن درب بسته می شود.

از آنجایی که یک آهنربای کوچک درها را بسته نگه می دارد، اگر درب کابینت یا کشو با دست باز شود، سیستم آسیبی نمی بیند. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس

درهای نوک‌دار بسیار کاربردی هستند: وقتی دست‌هایتان پر است، می‌توانید از هر قسمت دیگر بدنتان برای باز کردن کمدها و کشوها (زانو، آرنج، پیشانی و…) استفاده کنید.

3. باز شدن درب برقی

به لطف حسگرهای خوب ، درب‌ها و کشوهای کمد آشپزخانه را می‌توان با لمس انگشت به شکلی جادویی باز کرد. به عنوان یک قاعده، با این مکانیسم باز کردن، مهم نیست که در کجای جلوها لمس می شود، یک لمس سبک به مکانیسم سیگنال می دهد که کشو باید بیرون کشیده شود.

دو عیب بزرگ باز کردن درب برقی مطمئناً زمان بر بودن نصب و هزینه نسبتاً بالا است. و در صورت قطع برق، سیستم نیز دیگر کار نمی کند.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا

مزایا و معایب آشپزخانه بدون دسته

اکثر مردم به دلایل زیبایی شناختی آشپزخانه بدون دستگیره را انتخاب می کنند، زیرا بدون دستگیره آشپزخانه تمیز، ظریف و مینیمال به نظر می رسد. از سوی دیگر، راه‌های عالی برای سفارشی کردن آشپزخانه با  دستگیره‌های غیر معمول آشپزخانه وجود دارد. علاوه بر ظاهر، جنبه های دیگری نیز وجود دارد که دارای مزایا و معایب خاصی است.

مزایای

 • تمیز کردن جلوی آن بسیار آسان  است و تمیز نگه داشتن جلوی آشپزخانه بسیار سریعتر است. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس
 • هیچ دسته بیرون زده ای برای ضربه زدن یا گیر کردن وجود ندارد. به خصوص در آشپزخانه های کوچک، دستگیره ها می توانند به یک مانع تبدیل شوند.
 • آشپزخانه بدون دسته بیشتر دوستدار کودک است، زیرا کوچولوها نمی توانند سرشان را به دسته های بیرون زده بزنند. این به طور قابل توجهی خطر آسیب را کاهش می دهد. علاوه بر این، هیچ خطری وجود ندارد که کودکان از دستگیره های آشپزخانه برای بالا کشیدن خود استفاده کنند. اگر دسته ها شکسته شوند، ممکن است گران باشد.

عیب

 • در انواع مکانیکی و الکتریکی، در صورت تکیه دادن درب به طور تصادفی باز می شود. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس 
 • جلویی ها مستعد اثر انگشت هستند. به دلیل لمس مکرر، جلوی آشپزخانه به سرعت کثیف به نظر می رسد.
 • سیستم های بازکننده اغلب فضا را اشغال می کنند، بنابراین فضای ذخیره سازی کمتری وجود دارد .
 • خرده‌ها و سایر کثیفی‌ها در دستگیره‌های باریک فرورفته گیر می‌کنند. تمیز کردن آنها اغلب گران است. قیمت بازسازی کابینت آشپزخانه
 • دستگیره های فرورفته و نوارهای دستگیره اغلب بسیار باریک هستند. دست های بسیار بزرگ و همچنین ناخن های بلند می توانند هنگام باز کردن مشکل ایجاد کنند.
 • آشپزخانه بدون دسته گاهی اوقات می تواند مشکل ساز شود، به خصوص اگر انگشتانتان چرب است: در دستگیره های باریک فرو رفته می لغزید. با سیستم‌های فشار به باز، مواد حساس به مرور زمان کثیف می‌شوند و دیگر قابل تمیز کردن نیستند.

به دقت در نظر بگیرید که آیا آشپزخانه خود را بدون دستگیره می خواهید، زیرا تجدید نظر در تصمیم بعداً تنها با تلاش زیاد و هزینه های بالا امکان پذیر است.

اگر به نکات بیشتری در مورد طراحی آشپزخانه نیاز دارید، به مقاله ما در مورد خرید آشپزخانه یا مجله آشپزخانه ما نگاهی بیندازید  .ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا

ساخت کابینت مدرن انزو

وقتی صحبت از ساخت کابینت مدرن آشپزخانه به میان می‌آید، انتخاب شما خراب است. برنامه ریز آشپزخانه شما مواد مختلف را با مهمترین مزایا و معایب به عنوان کمک تصمیم گیری ارائه می دهد تا بتوانید کف مناسب آشپزخانه رویایی خود را پیدا کنید.اگر آشپزی و کاردستی در آشپزخانه زیاد باشد و بچه های کوچک هم در خانه باشند، کف باید تحمل زیادی داشته باشد. قطرات آب، پاشیدن چربی، باقیمانده مواد غذایی، ابزار آشپزخانه و اسباب بازی ها به طور مرتب روی زمین می ریزند. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا علاوه بر این، صندلی ها، میز آشپزخانه و سایر اشیاء به طور مداوم جابجا می شوند. برای اینکه کف آشپزخانه آسیب نبیند، در حالت ایده آل باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • گلدان ها، چاقوها، تخته ها و غیره که افتاده اند، فرورفتگی، خراش و ترک بر جای نمی گذارند.
 • لکه ها را می توان به راحتی، سریع و برای همیشه پاک کرد.
 • رطوبت و آب نباید متورم شود یا به هیچ وجه به کف زمین آسیب نرساند.
 • سطح نباید خیلی صاف باشد تا خطر لیز خوردن وجود نداشته باشد.
 • کف باید از نظر بصری جذاب باشد، که به ویژه در آشپزخانه های اوپن اهمیت دارد.
 • کف باید راحت باشد، یعنی خیلی سرد نباشد.

ساخت کابینت آشپزخانه مدرن هایگلاس

طیف گسترده ای از پوشش ها برای انتخاب کف وجود دارد که کم و بیش برای آشپزخانه مناسب هستند: به طور کلی تصمیم گیری بین موارد زیر است: ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس

 • کاشی
 • وینیل / پی وی سی
 • مشمع کف اتاق
 • چوب
 • لمینت
 • سنگ طبیعی
 • چوب پنبه
 • فرش

هر ماده دارای مزایا و معایب خاص خود است. ما آنها را در اینجا معرفی می کنیم.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا قیمت کابینت نئوکلاسیک

ساخت کابینت آشپزخانه مدرن براق

مزایای

 • گزینه های طراحی فردی از طریق شکل ها، رنگ ها، اندازه ها و طرح های بی شماری
 • یک کف کاشی در حال حاضر با قیمت 5 یورو در هر متر مربع موجود است. با این حال، اگر کیفیت مناسب برای شما مهم است، باید با حدود 20 یورو در هر متر مربع محاسبه کنید.
 • کاشی ها بسیار بادوام هستند، به خصوص زمانی که لعاب دارند. گرما، رطوبت و لکه ها مشکلی ایجاد نمی کنند اما کاشی ها باید حداقل کلاس سایشی 3 داشته باشند (5 بالاترین کلاس سایش است).
 • با مراقبت خوب، کاشی ها می توانند تا 30 سال عمر کنند. بنابراین توصیه می شود یک طرح نسبتا ساده و جاودانه را انتخاب کنید.
 • اگر کاشی آسیب دیده باشد، می توان آن را به طور جداگانه به راحتی تعویض کرد.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا
 • کاشی ها برای گرمایش از کف ایده آل هستند.

عیب

 • سطح بسیار سخت است، به طوری که به طور خاص شیشه، فنجان، بشقاب و غیره به سرعت می شکنند. حتی بچه های کوچک اغلب در اینجا اگر روی کاشی بیفتند به خود آسیب می رسانند.
 • اگر چیزی سنگین مانند ب. یک گلدان روی زمین می افتد، ممکن است ترک یا پارگی روی کاشی ظاهر شود. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس
 • کاشی‌های بدون لعاب کمتر لغزنده هستند، اما کمی حساس‌تر هستند و در نتیجه می‌توانند لکه‌دار شوند.
 • کاشی های لعاب دار معمولاً به اندازه کاشی های بدون لعاب در برابر لغزش مقاوم نیستند. نکته: مدلی از کلاس های مقاومت در برابر لغزش R9 – R13 انتخاب کنید. هرچه این عدد بیشتر باشد، کاشی لغزنده کمتری دارد.
 • اگر یک آشپزخانه غذاخوری یا یک آشپزخانه اوپن است، کاشی ها اغلب به اندازه سایر جایگزین ها خانگی به نظر نمی رسند.
 • اگر گرمایش از کف در زیر آن وجود نداشته باشد، تقریباً همیشه کاشی‌ها احساس سردی می‌کنند.
 • آنها عایق صدای ضربه ضعیفی هستند، بنابراین وقتی روی آنها قدم می گذارید صدای نسبتاً بلندی دارد.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا

ساخت کابینت آشپزخانه مدرن مات

مزایای

 • لایه تزئینی را می توان تقریباً با هر الگوی چاپ کرد، به طوری که می توان یک کفپوش کاملاً فردی به دست آورد. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس
 • کلاس استفاده 23 PVC بسیار مقاوم است. این به ویژه برای اتاق هایی با استفاده فشرده مناسب است.
 • اگر کف به عنوان یک طبقه شناور گذاشته شده باشد، پانل های جداگانه را می توان به راحتی تعویض کرد.
 • عایق صدای ضربه بسیار خوب است، صدای پا فقط به آرامی شنیده می شود.
 • مراقبت آسان و تمیز کردن بسیار آسان: پاک کردن با یک پارچه مرطوب در اکثر موارد کافی است.
 • بسیار ضد لغزش و راحت روی پا.
 • ارتفاع ساخت و ساز بسیار کم است، به طوری که می توان آن را مستقیماً روی طبقات قدیمی بدون نیاز به برداشتن آنها قرار داد.
 • آفتاب کفپوش‌های وینیل مدرن را آزار نمی‌دهد، آن‌ها نور سریع هستند و محو نمی‌شوند.
 • کفپوش وینیل در حال حاضر از 20 یورو در هر متر مربع موجود است.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا  کابینت آشپزخانه پلی اورتان

عیب

 • PVC استحکام خاصی ندارد. مبلمان و صندلی های سنگین نقاط فشاری را بر جای می گذارند که از بین نمی روند.
 • ماندگاری محدود است. اگر اشیا به طور مکرر در آشپزخانه بیفتند، کف نمی تواند آن را تحمل کند زیرا سطح به اندازه کافی محکم نیست.
 • وینیل یک محصول طبیعی نیست و بنابراین باید پس از حذف به عنوان زباله خطرناک دور ریخته شود.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا  کابینت آشپزخانه ممبران ساخت کابینت ممبران

 کابینت مدرن براق

مزایای

 • مشمع کف اتاق بسیار مقاوم است و به ویژه مواد تحت تأثیر گرما قرار نمی گیرند. هل دادن صندلی ها به جلو و عقب نیز روی زمین مشکلی ندارد.
 • کف های ساخته شده از مشمع کف اتاق به ویژه ضد لغزش و همچنین ضد الکتریسیته ساکن هستند. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس
 • بسته به ترکیب، مشمع کف اتاق تا 98 درصد از مواد اولیه طبیعی و تجدیدپذیر مانند روغن بذر کتان، رزین، سنگ آهک، آرد چوب و جوت و همچنین پلی استر تشکیل شده است و بنابراین برای افراد مبتلا به آلرژی نیز مناسب است.
 • به دلیل ترکیب طبیعی مواد، باکتری ها روی سطح احساس ناراحتی می کنند، بنابراین رشد آنها کند می شود و آشپزخانه بهداشتی باقی می ماند.
 • ارتفاع ساخت مشمع کف اتاق بسیار کم و تقریباً 3 میلی متر است.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا کابینت نئوکلاسیک باربیکیو باغی

عیب

 • این ماده طبیعی زمانی که خیلی خیس یا مرطوب است متورم می شود. با این حال، اگر آب یا مایعات دیگر بلافاصله پاک شوند، این مشکلی نیست.
 • این کفپوش نسبتاً گران است. قیمت کاشی مشمع کف اتاق بین 40 تا 80 یورو در هر متر مربع است. به عنوان یک جایگزین ارزان قیمت، کالاهای متری وجود دارد که در حال حاضر از حدود 15 یورو در هر متر مربع در دسترس هستند.

 کابینت مدرن مات

مزایای

 • کف چوبی فضایی گرم و خانگی به آشپزخانه می بخشد و لمس آن نیز دلپذیر است.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا کابینت کلاسیک ساخت باربیکیو
 • این یک محصول 100% طبیعی است.
 • پارکت با منافذ باز کمک ارزشمندی به آب و هوای داخل ساختمان می کند: رطوبت را جذب می کند و بعداً دوباره آن را آزاد می کند.
 • با محافظت در برابر رطوبت و مراقبت و تمیز کردن خوب، پاشش های کوچک آب برای چوب مشکلی ایجاد نمی کند.
 • به دلیل بی نظمی هایی مانند دانه ها و گره ها، خراش ها و لکه ها به راحتی قابل مشاهده نیستند.
 • بسته به لایه سایش، چوب را می توان چندین بار سمباده زد تا هر بار شکوه جدیدی بدرخشد.

عیب

 • قیمت کفپوش چوبی از 40 یورو برای هر متر مربع شروع می شود. یک جایگزین ارزان قیمت پارکت چند لایه ساده از 20 یورو در هر متر مربع است.
 • اگر لکه ها به سرعت پاک نشوند، تغییر رنگ باقی می ماند. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس
 • چوب در طول زمان ضد آب نیست. آب و سایر مایعات می توانند باعث تورم یا لکه دار شدن آن شوند.
 • چوب سبک نیست. بسته به نوع آن، هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید می تواند محو یا تیره شود.
 • علیرغم استحکام، فرورفتگی یا خراش ممکن است در صورت استفاده زیاد در اینجا ایجاد شود. خراش های کوچک را می توان به راحتی تعمیر کرد، آسیب های بزرگ تر تعمیر آنها دشوارتر است.

 کابینت مدرن هایگلاس

مزایای

 • از ظاهر چوب گرفته تا سنگ، لمینت در دکورهای مختلفی موجود است. بنابراین می تواند هر سلیقه نوری را ارائه دهد. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس  کابینت ممبران
 • اگر لمینت مرغوب باشد (کلاس 22 یا 23 سایش) سخت و بادوام است به طوری که افتادن ظروف پخت و پز آسیبی به آن وارد نمی کند.
 • اگر لمینت دارای محافظ اشباع باشد، ضد آب است و مراقبت از آن بسیار آسان است. با این وجود، رطوبت باید در اسرع وقت حذف شود.
 • لمینت به طور قابل توجهی ارزان تر از چوب واقعی است. قیمت کابینت کلاسیک کیفیت مناسب از 15 یورو به ازای هر متر مربع موجود است.

عیب

 • اگرچه لمینت ارزان تر از کف چوبی واقعی است، اما عمر مفید آن تنها حدود 10 تا 15 سال است.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا بازسازی آشپزخانه
 • خراش های کوچک را می توان با خمیر چوب لمس کرد. اما از آنجایی که نمی‌توانید لمینت را سمباده بزنید، خراش‌های بزرگ‌تر قابل مشاهده هستند.
 • آب ایستاده یا رطوبت باعث تورم لمینت می شود، به خصوص اگر از طریق مفاصل نفوذ کند.
 • صدای ضربه نسبتا بلند است بنابراین نصب عایق صدای ضربه توصیه می شود.
 • لمینت نسبت به کفپوش های چوبی واقعی بسیار سردتر و سخت تر به نظر می رسد. کابینت مدرن

 ساخت کابینت مدرن براق هایگلاس

مزایای

 • پوشش کف ساخته شده از سنگ طبیعی بسیار مقاوم و تقریباً غیرقابل تخریب است، به خصوص اگر سنگ گرانیت یا تخته سنگ انتخاب شود. افتادن قابلمه یا سایر ظروف پخت و پز نمی تواند به آن آسیب برساند، بنابراین خراش تقریبا غیرممکن است.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه کلاسیک
 • تا زمانی که کاشی ها به خوبی آب بندی شده باشند، آب و رطوبت مشکلی ندارد در این صورت هیچ اثری روی کف آشپزخانه باقی نمی ماند.
 • سنگ طبیعی به راحتی تمیز می شود.
 • اگر سنگ طبیعی را انتخاب می کنید، یک قطعه منحصر به فرد در آشپزخانه خود دارید که هرگز مجبور نیستید آن را جایگزین کنید. قیمت کابینت مدرن ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس  کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

عیب

 • پوشش کف ساخته شده از سنگ طبیعی نسبتاً گران است. بسته به تنوع، محدوده قیمت در حدود 30 تا 300 یورو در هر متر مربع است. سنگ مرمر واقعی از حدود 50 یورو در هر متر مربع در دسترس است. علاوه بر هزینه های مواد، هزینه های صنعتگر نیز برای تخمگذار وجود دارد. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا  کابینت انزو
 • برخی از مواد مانند سنگ مرمر یا سنگ آهک نیاز به یک مهر و موم کامل سطح دارند، در غیر این صورت پاشش مایعاتی مانند آبمیوه یا روغن می تواند لکه های دائمی ایجاد کند.
 • مواد شوینده مبتنی بر اسید (مانند اسید استیک) برای کفپوش های سنگ طبیعی مناسب نیستند زیرا به مواد حمله می کنند. بنابراین یک پولیش موم مخصوص برای تمیز کردن و مراقبت توصیه می شود.
 • هنگامی که کف سنگ طبیعی گذاشته شد، برداشتن آن چندان آسان نیست. اگر می خواهید آشپزخانه خود را بیشتر طراحی کنید، در صورت لزوم باید طبقه دیگری را انتخاب کنید.

 ساخت کابینت مدرن مات

مزایای

 • کفپوش طبیعی ساخته شده از بلوط چوب پنبه ای با کیفیت بالا و بسیار زیست محیطی است.
 • چوب پنبه به دلیل ساختاری که دارد، به سختی سر و صدایی تولید می کند و همچنین اثر میرایی صدا دارد.
 • چوب پنبه خاصیت ارتجاعی دارد که مخصوصاً روی مچ پاها ملایم است، زیرا پله ها کمی متحرک هستند.
 • راه رفتن با پای برهنه روی سطح راحت است زیرا چوب پنبه در لمس گرمای دلپذیری دارد. کابینت هایگلاس
 • از آنجایی که گرد و غبار و خاک به سختی توسط سطح جذب می شوند، مراقبت از کف چوب پنبه ای بسیار آسان است.
 • کف چوب پنبه ای تک لایه را می توان سمباده زد.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه انزو
 • لیوان ها، بشقاب ها، فنجان ها و … با افتادن روی زمین به این راحتی نمی شکنند.

عیب

 • کف ضد آب نیست، بنابراین آب و سایر مایعات همیشه باید فوراً پاک شوند. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس تراس با چوب ترمو
 • اثاثیه سنگین یا اجسام نوک تیز به دلیل ساختار الاستیک می توانند باعث ایجاد خط و خش شوند.
 • چوب پنبه مانند چوب نور سریعی ندارد و در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید به مرور زمان محو می شود.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا قیمت هر متر کابینت

 ساخت کابینت مدرن مات

مزایای

 • کف فرش شده اتاق را دنج و گرم جلوه می دهد. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس
 • فرش‌ها در رنگ‌ها و طرح‌های بی‌شماری عرضه می‌شوند، به طوری که هر آشپزخانه می‌تواند ظاهری منحصر به فرد داشته باشد.
 • فرش ها حس خوشایندی را در زیر پا ایجاد می کنند.
 • لیوان ها، بشقاب ها، فنجان ها و غیره بسته به ماهیتشان به ندرت با افتادن روی زمین می شکنند.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا طراحی و اجرا کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه ترک

عیب

 • چربی و سایر پاشیدن ها اغلب آثار قابل مشاهده ای را روی فرش باقی می گذارند. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس
 • علاوه بر این، تمیز کردن فرش نسبتاً دشوار است. به عنوان مثال، بسته به جنس فرش، خرده ها و باقی مانده های آن را می توان کم و بیش به راحتی جدا کرد.
 • فرش می تواند به سرعت غیربهداشتی شود.
 • بسته به دما و زمان سال، اگر رطوبت به زمین برسد، مدت زیادی طول می کشد تا منطقه دوباره خشک شود.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا  کابینت پلی اورتان هوشمند سازی ساختمان 

نکته: رانر یا فرش آشپزخانه به عنوان جایگزینی برای فرش

 • آنها می توانند به عنوان برجسته بصری عمل کنند و کف های یکنواخت را ارتقا دهند.
 • آنها باید قابل شستشو یا جوش باشند. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس
 • در حالت ایده آل، می توان از هر دو طرف استفاده کرد.
 • طول عمر فرش آشپزخانه محدود است.
 • نمد سوزنی و مخمل ساخته شده از الیاف مصنوعی به راحتی تمیز می شوند.
 • یک فرش کوچک از قسمت هایی از کف که به ویژه در آشپزخانه استفاده می شود محافظت می کند.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه ترک هوشمند سازی روف گاردن

 ساخت کابینت مدرن هایگلاس

چیزی به نام کف آشپزخانه عالی وجود ندارد. هر ماده دارای مزایا و معایبی است. ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس به این فکر کنید که کدام جنبه از آشپزخانه شما برای شما اهمیت ویژه ای دارد و کدام یک برای شما نقش کمتری دارند.

هنگام تصمیم گیری، مهم است که در نظر بگیرید که این کار به چه خواص موادی نیاز دارد و چه هزینه هایی با آن مرتبط است، زیرا برنامه ریزی  و خرید آشپزخانه همیشه یک سوال بودجه است.ساخت کابینت مدرن مات براق هایگلاس ممبران ترک پولیشی انزو پولی اورتان طراحی دکوراسیون بازسازی آشپزخانه با تیم مهندسی معماریکا کابینت آشپزخانه MDF طراحی روف گاردن

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب hand made khatam backgammon

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *