معماریکا

کابینت پلی اورتان

کابینت پلی اورتان

کابینت پلی اورتان

وقتی بچه ها در خانه هستند، تقاضا برای آشپزخانه افزایش می یابد. کابینت پلی اورتان اما هنگام برنامه ریزی یک آشپزخانه خانوادگی با عملکرد خوب چه مواردی باید در نظر گرفته شود و از چه ترفندهای کوچکی می توانید برای ایجاد فضای کافی برای آشپزی (ایمن) با کودکان استفاده کنید؟ برنامه ریز آشپزخانه شما مهمترین جنبه ها را هنگام طراحی آشپزخانه خانوادگی جدید به شما می گوید!با برنامه ریزی صحیح، یک آشپزخانه خانوادگی امکانات و فضای بی شماری را برای توسعه برای کل خانواده ارائه می دهد. کابینت پلی اورتان حتی اگر هنوز فرزندی ندارید، منطقی است که در هنگام برنامه ریزی آشپزخانه، به خصوص برای یک کاندومینیوم یا خانه خود، به امکان فرزندان فکر کنید. آشپزخانه خود را از همان ابتدا طراحی کنید تا فضای ذخیره سازی و فضای ذخیره سازی زیادی داشته باشید. زیرا اگر ناگهان شیشه شیر بچه، ظروف نامرتب و هرج و مرج کودکان در خانه به سراغتان بیاید، از این بابت خوشحال خواهید شد.

آشپزخانه با کابینت پلی اورتان برنامه ریزی کنید

که ما را به مهمترین نکته می رساند. چیزی که یک آشپزخانه خانوادگی بیش از همه به آن نیاز دارد فضای زیاد است!کابینت پلی اورتان طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی درب کابینت با پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک قیمت هر متر کابینت مدرن

فضای ذخیره سازی کافی نه تنها باید در کمدهای آشپزخانه در دسترس باشد ، فضای بین مبلمان، روی میز کار و میز ناهارخوری نیز باید سخاوتمندانه باشد.

کابینت پلی اورتان یک چیدمان اتاق خوب است که هم سطوح کاری سخاوتمندانه را امکان پذیر می کند و هم در عین حال کوتاه ترین مسافت های ممکن را برای پیاده روی در به اصطلاح مثلث عملیاتی  (تهیه، پخت و پز، شستن) فراهم می کند. در بسیاری از موارد، یک جزیره آشپزخانه کابینت پلی اورتان مخصوصاً برای این کار مناسب است، جایی که کتاب آشپزی باز نیز می تواند جای خود را پیدا کند. با این حال، به یک اتاق به اندازه کافی بزرگ نیاز دارد و به ویژه هنگامی که صحبت از یک آشپزخانه اوپن است که به یک منطقه ناهار خوری یا اتاق نشیمن بزرگ تر ادغام می شود، مفید است.

آشپزخانه های L شکل و احتمالا  U شکل مخصوصا برای اتاق های کوچکتر مناسب هستند. این طرح های آشپزخانه فضای زیادی را برای کمدها و میزهای کار اطراف ارائه می دهد.کابینت پلی اورتان طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی درب کابینت با پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک قیمت کابینت کلاسیک

فضای مورد نیاز همه آشپزخانه های خانوادگی را متحد می کند. با این حال، در مورد استفاده و سبک، نیازهای هر خانواده متفاوت است. آشپزخانه باید بر این اساس به صورت جداگانه تطبیق داده شود.

نمایش تک نفره یا آشپزی با کابینت پلی اورتان

در مراحل مختلف رشد، گاهی کودکان می خواهند در تهیه غذا در آشپزخانه کابینت پلی اورتان کم و بیش کمک کنند. اما این نیز بدان معناست که آشپزخانه باید به گونه ای طراحی شود که فرزندان بتوانند از نظر فضا و آزادی حرکت در کار آشپزخانه شرکت کنند. در بسیاری از موارد، یک چهارپایه ساده می‌تواند به رساندن بچه‌ها به ارتفاع میز کار کمک کند.

به هر حال: آشپزی منظم با هم می تواند به کودکان کمک کند چگونه آگاهانه غذا بخورند و هر چه زودتر آنها را با یک رژیم غذایی سالم آشنا کنند. آموزش قوانین اساسی مهم با غذاهای ساده و در نتیجه نزدیک کردن آنها به یک رژیم غذایی متعادل و سالم که امروزه در بسیاری از خانواده ها نادیده گرفته شده است، اصلاً دشوار نیست. با یک راهنمای تغذیه برای کل خانواده ، والدین می‌توانند یاد بگیرند که چگونه پایه‌های مهمی را برای رژیم غذایی فرزندانشان در دوران بارداری یا هنگام تغذیه با غذاهای کمکی پایه‌گذاری کنند. در یک آشپزخانه مجهز، طبخ غذاها با هم بسیار ساده تر است.

سازمان در مقابل هرج و مرج با کابینت پلی اورتان

یک آشپزخانه خانوادگی شلوغ می تواند به سرعت به آشوب تبدیل شود. کابینت پلی اورتان وسایل آشپزی و بشقاب های ناهار هنوز پاک نشده اند و نه همه خریدهای صبح، حالا بزرگ تکالیفش را روی میز پهن کرده و کف آشپزخانه تبدیل به یک زمین بازی ماجراجویی برای آقای لیمو کوب و خانم شده است. . صافی چای…

حفظ نظم در آشپزخانه خانواده همیشه آسان نیست، بنابراین در اینجا چند ترفند وجود دارد که حداقل کار شما را بیش از حد لازم سخت نمی کند:کابینت پلی اورتان طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی درب کابینت با پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک قیمت کابینت نئوکلاسیک

 • وسایل آشپزخانه باید جای خود را در کمدها و کشوها داشته باشند تا همه همیشه بدانند که از کجا چه چیزی را پیدا کنند.
 • درج کمد و کشو کمک می کند تا همه ظروف آشپزخانه در دسترس باشند. هل دادن طولانی و جستجو در کمدهای عمیق اغلب می تواند آخرین قطره ای باشد که نخ صبر را می شکند.
 • اقلامی که زیاد مورد استفاده قرار می گیرند باید به گونه ای قرار گیرند که بتوان به سرعت به آنها دسترسی پیدا کرد. اگر خبری از چاقو و سایر ظروف آشپزخانه با خطر احتمالی برای کوچولوها نیست، می توانید آنها را در کابینت های پایه قرار دهید که برای کودکان نیز قابل دسترسی است. به این ترتیب می توانید آنها را تشویق به کمک کنید، آنها در عین حال مشغول هستند و یاد می گیرند که مسئولیت کارهای خانه را بر عهده بگیرند.
 • یک سینک بزرگ قطعا باید بخشی از هر آشپزخانه خانواده باشد. نه تنها شستن تابه ها، سینی ها و قابلمه های بزرگ را آسان تر می کند، بلکه فضای بیشتری را برای شستن و آماده سازی مواد فراهم می کند.
 • از موادی استفاده کنید که مراقبت از آنها تا حد امکان برای همه عناصر آشپزخانه و به خصوص میز کار آشپزخانه آسان باشد.کابینت پلی اورتان سطوحی که به راحتی تمیز می شوند و بهداشتی هستند، در دراز مدت زمان زیادی را صرفه جویی می کنند.
 • و نکته آخر: آرامش خود را حفظ کنید و از کمال خودداری کنید. در زندگی با کودکان، نمی توان همیشه در یک خانه کاملا مرتب نشست. همچنین باید بتوانید پخش کنید. بهتر است از قبل زمانی را با آنها ترتیب دهید که در آن به رفع هرج و مرج مشترک کمک کنند.

آشپزی ایمن برای خانواده کابینت پلی اورتان

موضوع ایمنی در آشپزخانه های خانوادگی با کودکان کوچک نقش عمده ای دارد. اما چگونه می توان با بچه ها آشپزی کرد بدون اینکه چشم هایتان را همه جا نگه دارید تا بچه های کوچک به خودشان آسیب نزنند؟کابینت پلی اورتان طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی درب کابینت با پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

لوازم برقی ایمن برای آشپزخانه خانواده

بزرگترین منبع خطر، محل پخت و پز، اجاق گاز و فر است. با اجاق برقی، اولین انتخاب در اینجا اجاق القایی است ، کابینت پلی اورتان زیرا این اجاق گازها را فقط گرم می کند، خود منطقه پخت و پز نسبتاً سرد می ماند.

امروزه اجاق ها و بخارپزها اغلب در سطح باسن یا چشم نصب می شوند. این کار نه تنها از باز کردن درب فر توسط کوچولوها جلوگیری می کند، بلکه از پشت بزرگسالان نیز محافظت می کند.

امروزه بسیاری از سازندگان دستگاه های الکترونیکی مدل هایی با کنترل های مخفی یا تعبیه شده نیز ارائه می دهند. به عنوان مثال، روی یک ماشین ظرفشویی ، در لبه داخلی بالای در و روی اجاق گاز با دستگیره های فرو رفته که ابتدا باید قفل آن را باز کنید. این امر خطر بازی کودکان با وسایل الکتریکی بدون نظارت یا روشن یا خاموش کردن تصادفی دستگاه ها را به حداقل می رساند.

برش و لبه زدن

چاقوها و هرگونه تجهیزات بالقوه آسیب رسان را باید در کمدها و کشوهایی که دور از دسترس کودکان است یا با وسایل ایمنی مناسب برای کودکان مانند قفل کشو ایمن شده نگهداری کرد.

گوشه ها و لبه های تیز نیز می توانند منبع خطر باشند. میز کار چوبی گرد خطر آسیب کمتری نسبت به میز کار سنگ طبیعی با گوشه های تیز دارد.کابینت پلی اورتان طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی درب کابینت با پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

دست های کودکان کنجکاو را پیش بینی کنید

کنجکاوی کودکان را هرگز نباید دست کم گرفت. و بعد از یک سن معین به هر حال همه جا به خودشان کمک خواهند کرد.

یکی دیگر از جزئیات کاربردی برای کمی ایمنی بیشتر در آشپزخانه خانواده مکانیسم های بسته شدن نرم برای کمدها و کشوها است. کابینت پلی اورتان این به طور قابل توجهی خطر به دام افتادن انگشت کوچک را کاهش می دهد.

همچنین تمیز و خالی نگه داشتن میز کار تا حد امکان مفید است. نوجوانان دوست دارند نزدیکترین شی را در دسترس خود بکشند، حتی اگر نتوانند آن را ببینند. اگر این همان کتری است که به تازگی استفاده کرده اید یا چاقوی میوه خوری که در اطرافش گذاشته اید، اولین تصادف اجتناب ناپذیر است.

آشپزخانه خانواده به عنوان فضایی خلاقانه و ارتباطی

در حالی که مهم است که آشپزخانه تا حد امکان برای کودکان مقاوم باشد، اما نباید از زیبایی و کیفیت زندگی به طور کامل غافل شوید ، به خصوص زمانی که آشپزخانه برای غذا خوردن است. مصالحه کنید، اما مطمئن شوید که در آشپزخانه نیز راحت هستید.کابینت پلی اورتان طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی درب کابینت با پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک طراحی روف گاردن

زیرا با وجود تمام اقدامات ایمنی، نباید فراموش کنید که آشپزخانه خانوادگی واقعاً برای چه منظور است: برای همه اعضای خانواده برای آشپزی خلاقانه با هم، برای غذای روزانه خانواده، برای بازی روی زمین و بازی های سالن با خانواده یا دوستان در میز ناهار خوری

تبادل و ارتباط  در سطح چشم برای رشد کودکان و برای ارتباط با والدین ارزشمند است. کابینت پلی اورتان یک آشپزخانه خانوادگی با برنامه ریزی خوب می تواند به تحریک این امر کمک کند. در اینجا چند ایده وجود دارد:

 • گوشه بازی کمک می کند تا بتوانید با آرامش برای کودکان آشپزی کنید. حتی در آشپزخانه های کوچکتر هم باید حداقل گوشه کوچکی برای بچه ها در نظر گرفته شود تا در انجام کارهای خانه مجبور نباشید با یک گوش به اتاق بعدی گوش دهید.
 • دیوارها یا تخته سیاه مغناطیسی  وسیله ای عالی برای نمایش جدیدترین نقاشی های کودکان، سازماندهی قرار ملاقات ها و جدول زمانی، و نوشتن لیست خرید و پیام های کوچک هستند. شما می توانید یک دیوار کامل را مانند این طراحی کنید – یا به عنوان آخرین راه حل به سادگی از یخچال با آهن ربا برای آن استفاده کنید.
 • جزیره آشپزخانه برای آشپزی با کودکان ایده آل است. فضای کافی برای کار با هم روی کوکی ها یا شام را فراهم می کند. در حین آشپزی از یک طرف مراقب کوچولوها هستید و از طرف دیگر شاهکار جدیدی خلق می شود.
 • یک میز ناهار خوری بزرگ نه تنها فضایی را برای صرف غذای خانوادگی در کنار هم فراهم می کند، بلکه برای انجام تکالیف، مدل سازی خاک رس و تهیه سالاد میوه نیز فضایی را فراهم می کند.
 • تصاویر، تزئینات گیاهی و رنگ های موجود در آشپزخانه تاثیر بسزایی در فضا دارند. در اینجا خلاق باشید!

بیشترین بهره را از آن ببرید کابینت پلی اورتان

حتی در بهترین آشپزخانه خانوادگی، شعبده بازی بچه ها و کارهای خانه همیشه جواب نمی دهد. کابینت پلی اورتان سپس زمان آن است که آرامش خود را حفظ کنید، به همه استراحت دهید و بهترین استفاده را از آن ببرید.

می توانید نکات بیشتری برای طراحی آشپزخانه جدید خود را در مجله آشپزخانه آنلاین ما بیابید .کابینت پلی اورتان طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی درب کابینت با پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

آشپزخانه با کابینت پلی اورتان

از ابزار آنلاین کاربردی ما برای برنامه ریزی آشپزخانه جدید خود استفاده کنید و سپس پیشنهادات مناسب را از یک استودیو آشپزخانه یا یک متخصص آشپزخانه در منطقه خود دریافت کنید. اینها به شما کمک می کنند تا آشپزخانه رویایی خود را تحقق بخشید.کابینت پلی اورتان طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی درب کابینت با پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

قیمت آشپزخانه: هزینه یک آشپزخانه جدید چقدر است؟

در واقع یک آشپزخانه چقدر هزینه دارد؟ کابینت آشپزخانه پلی اورتان کدام قیمت ها منصفانه و کدام احتمالاً بیش از حد هستند؟ کابینت پلی اورتان توضیح می دهد که چه هزینه هایی باید انتظار داشته باشید و نکاتی را در مورد نحوه تنظیم بودجه و نحوه تجاوز نکردن از آن ارائه می دهد.

قیمت مطلوب در مقابل واقعیت

هزینه آشپزخانه رویایی شما اغلب بیشتر از بودجه است. برای حل تعارض، یا باید پول بیشتری خرج کنید یا در مورد کیفیت و تجهیزات آشپزخانه جدید مصالحه کنید.

اگر یک آشپزخانه مجهز برای خانه یا آپارتمان خود خریداری می کنید، در حالت ایده آل باید آن را برای چندین سال داشته باشید. این یک سرمایه گذاری بلند مدت است که تاثیر زیادی دارد. از این گذشته، آشپزخانه نه تنها جایی است که غذا آماده می شود، ساخت کابینت با تجهیزات توکار بلکه فضایی است که خانواده و دوستان روز به روز در آن جمع می شوند. علاوه بر این، آشپزخانه نوعی نماد وضعیت است . به همین دلیل است که مردم برای تحقق بخشیدن به ایده های خود از نظر کیفیت، کارایی، متریال، طراحی و زیبایی شناسی، حاضرند برای آشپزخانه رویایی خود در جیب خود فرو کنند.

پخت و پز – بیشتر از تهیه غذا

آشپزخانه تا جایی که برای خانه نشینی خانه نشین باشد فاصله زیادی گرفته است. مردان و زنان مدرن به طور مساوی آشپزی می کنند و آن را نه تنها به عنوان یک ضرورت، بلکه به عنوان فرصتی برای پشت سر گذاشتن استرس زندگی روزمره، خوردن یک رژیم غذایی متعادل و آگاهانه و گذراندن وقت با خانواده و دوستان می دانند.

تغییر آگاهی مصرف کننده نیز به این واقعیت کمک می کند که مردم مایل به سرمایه گذاری در یک آشپزخانه خاص هستند: کابینت آشپزخانه ممبران مواد با کیفیت بالا و سازگار با محیط زیست و تولید با کیفیت محلی بسیار محبوب هستند و جایگزین آشپزخانه های استانداردی می شوند که تحت شرایط مشکوک به تولید انبوه می رسند.

با وجود تمام خواسته ها، هیچ کس نباید از امکانات مالی خود غافل شود. کابینت آشپزخانه مدرن اگر از همان ابتدا توقعات خیلی بالایی داشته باشید، بعداً در معرض خطر ناامید شدن قرار خواهید گرفت. کابینت پلی اورتان طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی درب کابینت با پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

بودجه آشپزخانه خود را تنظیم کنید 

هیچ کس نمی خواهد برای آشپزخانه رویایی جدید خود بدهکار شود.کابینت نئوکلاسیک برنامه ریزی بودجه خوب برای اینکه بتوانید آشپزخانه را به طور واقع بینانه برنامه ریزی کنید ضروری است. بنابراین ابتدا یک نمای کلی از امور مالی خود داشته باشید:

 • درآمد ماهانه فعلی شما منهای هزینه های ثابت و هزینه های زندگی چقدر است؟
 • موجودی ذخیره شده شما چقدر است؟
 • آیا بدهی های معوقه یا هزینه های عمده ای برای آینده نزدیک برنامه ریزی شده است؟

بر اساس این اعداد، می توانید چارچوب تقریبی بودجه خود را تعیین کنید.

اگر سهام شما بیش از حد کافی است، می توانید از کل آن استفاده کنید. طراحی کابینت مدرن اما حتی در این مورد، باید از همان ابتدا یک حد بالایی برای خود تعیین کنید.

اگر اعتبار کافی ندارید، می توانید وام بگیرید. قانون کلی این است: سرمایه خارجی نباید از 30 درصد بودجه آشپزخانه تجاوز کند.

اگر وام گزینه ای برای شما نیست، به شما توصیه می کنیم یک آشپزخانه ارزان بخرید . اگر درآمد کافی یا ثابتی ندارید، اغلب منطقی‌تر است که به یک آشپزخانه ساده بسنده کنید. حتی در بخش ارزان قیمت، آشپزخانه های مرتب و شیک، لوازم برقی و مبلمان وجود دارد. با توجه به جزئیات، به راحتی می توان فضایی دنج را در هر آشپزخانه ای ایجاد کرد.

بسیار مهم: معمولاً آنطور که برنامه ریزی شده است به نتیجه نمی رسد. از همان ابتدا بودجه خود را حداکثر نکنید، بلکه حدود 5 تا 10 درصد از بودجه آشپزخانه را به عنوان ذخیره اضطراری برای هر گونه تغییر و یا اضافی کنار بگذارید.

با انعطاف پذیری در بودجه خود، از انحراف قابل توجه قیمت نهایی از بودجه اصلی خود برای آشپزخانه جلوگیری می کنید.کابینت های گلاس کابینت پلی اورتان طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی درب کابینت با پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

عوامل هزینه در قیمت کابینت پلی اورتان آشپزخانه

هر آشپزخانه کابینت پلی اورتان متفاوت است، کابینت کلاسیک که در حال حاضر به دلیل اندازه و شکل اتاق است. عوامل باقیمانده تا حد زیادی با نیازها و نیازهای شما مرتبط هستند:

 • اشکال آشپزخانه  و چیدمان اتاق
 • برند آشپزخانه
 • تعداد کابینت آشپزخانه (برای نگهداری)
 • مواد برای میز کار ، کمد و شرکت.
 • مجهز به وسایل برقی  آشپزخانه
 • رنگ آشپزخانه
 • مبلمان آشپزخانه و لامپ آشپزخانه
 • جزیره آشپزخانه یا جزیره آشپزی
 • جزئیاتی مانند دستگیره ، دکوراسیون و موارد دیگر

هزینه کابینت پلی اورتان آشپزخانه مجهز چقدر است؟

اما هزینه های آشپزخانه مجهز در هنگام برنامه ریزی یک آشپزخانه کاملا جدید چقدر است؟

توزیع متوسط ​​هزینه کابینت پلی اورتان کابینت ممبران عناصر جداگانه در کل هزینه آشپزخانه نصب شده چیزی شبیه به این است:کابینت پلی اورتان طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی درب کابینت با پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

 • لوازم برقی: 25 تا 35 درصد قیمت آشپزخانه .
  با این حال، تنها لوازم داخلی “بزرگ” مانند اجاق گاز و اجاق گاز ، هود استخراج ، یخچال و ماشین ظرفشویی در نظر گرفته شده است. کابینت پلی اورتان دستگاه های کوچکتر مانند توستر، مخلوط کن یا دستگاه قهوه ساز اضافی هستند.
 • کابینت و جلوی آشپزخانه: 35 تا 45 درصد.
  تعداد و کیفیت کابینت، کشو و جلو.
 • میز کار آشپزخانه : 10 تا 15 درصد
  ، بسته به جنس، تفاوت قیمت زیادی برای میز کار وجود دارد .
 • سایر تجهیزات: 15٪.
  مواردی که باید در نظر بگیرید شامل روشنایی آشپزخانه، سیستم های زباله، دفع آشپزخانه قدیمی و نصب آشپزخانه جدید است.

هزینه های مبلمان آشپزخانه مانند میز ناهار خوری، صندلی یا مبل آشپزخانه و لامپ ها در بودجه واقعی آشپزخانه لحاظ نمی شود.

قیمت آشپزخانه متفاوت است

قیمت نهایی آشپزخانه تا حد زیادی به اندازه آشپزخانه ( قیمت هر متر ) بستگی دارد و اینکه آیا تصمیم دارید یک آشپزخانه ارزان قیمت نصب کنید یا یک آشپزخانه با قیمت بالا از یک تامین کننده معروف و لوازم آشپزخانه با کیفیت بالا و کم انرژی.

در ادامه، توضیح می‌دهیم که تقریباً در هر بخش چه چیزی می‌توانید انتظار داشته باشید و چه جنبه‌هایی در قیمت یک آشپزخانه بازسازی آشپزخانه جدید نقش دارند.کابینت پلی اورتان طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی درب کابینت با پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

برنامه ریزی یک آشپزخانه ارزان قیمت

اگر بودجه شما فقط به یک آشپزخانه ساده اجازه می دهد، برنامه ها و خواسته های شما محدود است.

چنین آشپزخانه های ارزان قیمت معمولا فقط تجهیزات استاندارد را ارائه می دهند ، طراحی کابینت نئوکلاسیک آنها آزادی عمل کمتری را برای تصمیم گیری های فردی و تنظیمات خاص می دهند. تعداد کابینت آشپزخانه نیز محدود است. اگر به فضای ذخیره سازی زیادی نیاز دارید، به طور خودکار باید هزینه های بیشتری را در نظر بگیرید، حتی اگر یک برند آشپزخانه ارزان انتخاب کنید.

در آشپزخانه های ارزان قیمت، اغلب لوازم برقی گنجانده می شود . این بدان معناست که شما در اینجا نیز انتخاب های کمی دارید. اغلب فقط یک صفحه سرامیکی شیشه ای و هیچ صفحه القایی یا گازی به عنوان استاندارد گنجانده نشده است. اگر لوازم الکترونیکی با کیفیت بالا و عملکردهای اضافی برای شما مهم هستند، باید بودجه بیشتری برای آنها در نظر بگیرید. بهتر است در مورد گزینه ها با برنامه ریز آشپزخانه خود صحبت کنید.

شما همچنین باید بدون وسایل اضافی غیر معمول، کشوهای زیاد، مواد پیشرفته یا منحصر به فرد در آشپزخانه های ارزان قیمت کار کنید.

البته همه اینها به این معنی نیست که یک واحد آشپزخانه ارزان کابینت پلی اورتان کابینت آشپزخانه توکار کاملاً کافی نیست و سالیان سال شما را با اطمینان همراه خواهد کرد. در آشپزخانه های ارزان خدمات خود را ارائه می دهند.

هزینه آشپزخانه های جدید در بخش قیمت متوسط

بخش قیمت متوسط ​​طیف گسترده ای از آشپزخانه های کابینت پلی اورتان مجهز را با فضای ذخیره سازی فراوان، مواد و لوازم با کیفیت بالاتر، جلوی کابینت آشپزخانه ویژه (به عنوان مثال جلوی لاکی) و میز کار آشپزخانه ساخته شده از چوب واقعی یا سنگ مصنوعی ارائه می دهد: (تقریبا) همه چیز امکان پذیر است. اینجا.کابینت پلی اورتان طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی درب کابینت با پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک قیمت بازسازی کامل آشپزخانه

هزینه‌های بالاتر معمولاً به این معنی است که شما می‌توانید تقاضاهای بیشتری برای عملکرد و طول عمر داشته باشید و درخواست‌های اضافی و ویژه نیز در محدوده متوسطی امکان‌پذیر است.

آشپزخانه های منحصر به فرد فقط با قیمت های بالا

اگر می خواهید آشپزخانه رویایی انحصاری خود را محقق کنید و نمی خواهید مصالحه کنید، کابینت پلی اورتان باید تغییرات لازم را با خود به ارمغان بیاورید.طراحی و ساخت کابینت توکار هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید در محدوده قیمت بالا آرزو کنید وجود ندارد ، راه حل های فردی، مواد با بالاترین کیفیت، بهترین لوازم خانگی و بهترین مهارت در اینجا یک امر مسلم هستند.

نکات صرفه جویی در خرید آشپزخانه

اجازه دهید استودیوی آشپزخانه گزینه های مختلفی را برای شما ایجاد کند و قیمت ها را برای عناصر جداگانه یادداشت کنید . کابینت پلی اورتان برای هر مورد، می توانید تصمیم بگیرید که آیا مزایای آن قیمت بالاتر را توجیه می کند یا خیر.قیمت ترموود

آیا باید سینک سرامیکی باشد یا یک سینک ساده استیل کافی است؟ شاید دو عنصر کشوی بزرگ را نیز بتوان با کابینت های ساده آشپزخانه جایگزین کرد؟ و به جای واحد خنک کننده ساید بای ساید، ممکن است یک واحد ترکیبی در یک خانه دو نفره کافی باشد؟کابینت پلی اورتان طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی درب کابینت با پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک

همچنین امکان خرید آشپزخانه های نمایشی ارزان قیمت یا آشپزخانه های نمایشگاهی در استودیو آشپزخانه   وجود دارد. انتخاب در اینجا محدود است، اما نسبت قیمت به عملکرد اغلب بسیار خوب است.قیمت چوب ترمو ایرانی

یکی دیگر از راه های افزایش بودجه، فروش آشپزخانه موجود است. این کار، به عنوان مثال، از طریق کابینت پلی اورتان یا سایر پورتال های اینترنتی امکان پذیر است. در اینجا می توانید در مورد ارزش بازار فعلی آشپزخانه خود اطلاعات بیشتری کسب کنید . قیمت چوب ترمو فنلاندی

نکات بیشتر برای برنامه ریزی آشپزخانه

آیا برای طراحی آشپزخانه خود به نکات و ترفندهای بیشتری نیاز دارید یا می خواهید در مورد مواد مختلف بیشتر بدانید؟ مجله آشپزخانه ما  نکات و اطلاعات گسترده ای در مورد برنامه ریزی آشپزخانه ارائه می دهد!

اکنون آشپزخانه رویایی خود را برنامه ریزی کنید

همچنین می توانید از ابزار آنلاین کاربردی ما برای برنامه ریزی آشپزخانه جدید خود استفاده کنید و سپس پیشنهادات مناسب را از یک استودیو آشپزخانه یا یک برنامه ریز آشپزخانه در منطقه خود دریافت کنید. کابینت پلی اورتان طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه بازسازی و نوسازی درب کابینت با پلی اورتان ممبران انزو مات براق هایگلاس کلاسیک مدرن نئوکلاسیک قیمت چوب ترمو

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب handmade silk carpet price

7 دیدگاه دربارهٔ «کابینت پلی اورتان»

 1. بازتاب: ساخت کابینت ارزان ⋆ معماریکا 09126283243

 2. بازتاب: ساخت کابینت آشپزخانه ممبران ⋆ معماریکا 09126283243

 3. بازتاب: ساخت کابینت ممبران ⋆ معماریکا 09126283243

 4. بازتاب: میز کار آشپزخانه گرانیت ⋆ معماریکا 09126283243

 5. بازتاب: کابینت هایگلاس ⋆ معماریکا 09126283243

 6. بازتاب: ساخت کابینت نئوکلاسیک ⋆ معماریکا 09126283243

 7. بازتاب: ساخت کابینت پلی اورتان ⋆ معماریکا 09126283243

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *