معماریکا

کابینت آشپزخانه کلاسیک

کابینت آشپزخانه کلاسیک

کابینت آشپزخانه کلاسیک

کمد آشپزخانه فقط کمد آشپزخانه نیست. کابینت آشپزخانه کلاسیک انواع بی‌شماری وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها آشپزخانه خود را جمع کنید. از کابینت های کلاسیک بالا و پایین گرفته تا راه حل های پیچیده گوشه و کابینت با تجهیزات ویژه. در راهنمای ما، هر آنچه را که باید در مورد کابینت آشپزخانه بدانید را به شما می گوییم تا بتوانید از فضای ذخیره سازی خود نهایت استفاده را ببرید.کابینت آشپزخانه کلاسیک طراحی دکوراسیون داخلی ساخت کمد جاکفشی به سبک معماری نئوکلاسیک بازسازی و نوسازی با تیم فنی مهندسی معماریکا قیمت کابینت کلاسیک

کابینت های پایه اساس آشپزخانه را تشکیل می دهند. میز کار روی آنها قرار دارد و وسایل برقی مانند اجاق گاز و ماشین ظرفشویی در آنها تعبیه شده است. کابینت های پایه آشپزخانه در طرح های بسیار متنوعی موجود هستند، به عنوان مثال با درهای تاشو ساده یا با کشو. اقلام سنگین مانند قابلمه و تابه بهتر است در قسمت پایینی آن قرار گیرند. اینجا جایی است که کمد می تواند بیشترین وزن را تحمل کند و اگر چیزی بیفتد، خطر آسیب زیاد نیست. کابینت های پایه آشپزخانه با عناصر متعددی برای طراحی داخلی مانند جعبه کارد و چنگال یا در انواع غیر معمول موجود است.

کابینت های بالایی عمدتا برای نگهداری ظروف و سایر ظروف استفاده می شود. آنها فقط تا یک وزن خاص قابل بارگیری هستند. یونیت های دیوار آشپزخانه نیز در طرح های متعدد، با “فلپ” که به سمت بالا باز می شود، یا با درج های شیشه ای موجود است. کابینت های بالایی با موتور الکتریکی بسیار راحت هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک دکمه کوچک در پایین یونیت دیواری فشار دهید و دریچه به طور خودکار به سمت بالا باز می شود. به این ترتیب شما مجبور نیستید آنقدر کشش دهید. مونتاژ حرفه ای کابینت های بالایی باید به متخصص سپرده شود. این تضمین می کند که همه چیز در جای خود قرار می گیرد و کمدها در ارتفاع مناسب قرار دارند – به طوری که می توان به محتویات آن دسترسی پیدا کرد و همچنان به سر خود ضربه نزنید.

کابینت های بلند به دلیل ارتفاعشان، از فضای آشپزخانه به خوبی استفاده می کنند و فضای ذخیره سازی زیادی را ارائه می دهند.کابینت آشپزخانه کلاسیک “عملکرد درونی” را می توان به روش های مختلفی طراحی کرد. برای مثال می توان فضایی برای میز اتو و ظروف نظافت ایجاد کرد. همچنین امکان نصب یک کشش بیرونی که به طور کامل از عمق کمد استفاده می کند نیز وجود دارد. نصب وسایل الکترونیکی در کمدهای بلند از محبوبیت خاصی برخوردار است. اجاق گاز یا بخارپز در ارتفاع کار در کمد یکپارچه می شوند. کابینت های بلند امکانات زیادی را برای طراحی فردی ارائه می دهند.

کمد داروخانه در آشپزخانه یک کمد بلند و باریک است که به لطف قفسه های عمیق بسیاری فضای ذخیره سازی را ارائه می دهد. برای باز کردن، کابینت به سمت جلو کشیده می شود. فضای زیادی در کابینت داروخانه وجود دارد – یک راه حل ایده آل برای نگهداری پاستا، روغن و موارد مشابه. هنگام برنامه ریزی آشپزخانه، کابینت داروخانه اغلب در کنار یک کابینت بلند قرار می گیرد. این باعث ایجاد فضای ذخیره سازی متصل تر و جلوی آشپزخانه یکنواخت می شود.

راه حل های گوشه ای

یک برنامه ریز خوب آشپزخانه تضمین می کند که از گوشه های آشپزخانه به طور بهینه استفاده شود و “گوشه های مرده” وجود نداشته باشد.
یک راه حل متداول، به اصطلاح چرخ فلک یا دوربرگردان است که از تولیدکنندگان مختلف در دسترس است. قفسه های داخل کمد را می توان چرخاند و کمی از کمد خارج کرد. چنین چرخ فلک ها بیشتر برای قابلمه و تابه استفاده می شوند و به همین دلیل به آنها “چرخ و فلک قابلمه” نیز می گویند.قیمت کابینت مدرن
یکی دیگر از راه‌های استفاده بهتر از گوشه‌های آشپزخانه، استفاده از قفسه‌های مناسب گوشه است . این نوع به ویژه در سطح شکم یا سینه مناسب است. اگر خیلی بالا یا خیلی پایین نصب شده باشد، چیزهایی که در گوشه هستند دیگر به راحتی قابل دسترسی نیستند.
راه حل شماره سه هستندکشوهای مخصوص ساخته شده که به اعماق گوشه می رسد. کابینت آشپزخانه کلاسیک آنها که در کابینت پایه نصب می شوند، کاملاً جا می شوند و فضایی را برای ظروف، کارد و چنگال یا سایر ظروف کوچک فراهم می کنند.کابینت آشپزخانه کلاسیک طراحی دکوراسیون داخلی ساخت کمد جاکفشی به سبک معماری نئوکلاسیک بازسازی و نوسازی با تیم فنی مهندسی معماریکا
اگر مطمئن نیستید که کدام راه حل برای شما مناسب است، از یک فروشگاه تخصصی راهنمایی بخواهید. آنها همچنین می توانند گزینه های مختلف را مستقیماً در سایت به شما نشان دهند.

کمد مخصوص قهوه ساز

یک دستگاه قهوه ساز یا به خصوص یک دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک فضای زیادی را روی میز کار اشغال می کند. کابینت آشپزخانه پلی اورتان کابینت آشپزخانه کلاسیک از سوی دیگر، کمدها اغلب برای این کار خیلی کوچک هستند. پس با دستگاه کجا برویم؟ راه حل، کابینت ها یا قفسه هایی است که مخصوص دستگاه های قهوه ساخته شده است. اینها معمولاً یک محفظه بلند با سوکت‌هایی که دستگاه در آن قرار می‌گیرد و بالای آن یک یا چند قفسه که می‌توان فنجان و قهوه را روی آن قرار داد، ارائه می‌کند. کابینت‌های قهوه‌ساز را اغلب می‌توان با کرکره‌ای زیبا بسته کرد.

کابینت و بدنه آشپزخانه برای آشپزخانه

کمد و بدنه آشپزخانه به یک آشپزخانه چهره می بخشد. ساخت کابینت با تجهیزات توکار کابینت آشپزخانه کلاسیک آنها نه تنها شیک هستند، بلکه مهمتر از همه فضای ذخیره سازی مهمی را ایجاد می کنند. تقریباً تعداد بیشماری راه حل هوشمندانه و ظریف در اینجا وجود دارد. برنامه ریز آشپزخانه شما نکاتی را در مورد چگونگی پیدا کردن کابینت مناسب برای آشپزخانه جدید به شما می دهد!
کمد آشپزخانه: معجزه فضا و عنصر نظم

کمد آشپزخانه عمدتا برای نگهداری ظروف، غذا و ظروف پخت و پز استفاده می شود. برای هر نیازی کمدهای بزرگ و کوچک متفاوتی وجود دارد که می توان آنها را با فضای آشپزخانه تطبیق داد. کابینت انواع مختلفی دارد:

کابینت های بالایی (به عنوان کابینت دیواری یا کابینت بالا)
کابینت های پایه
کابینت های گوشه ای
کابینت های بلند
کمد داروخانه، صندوقچه آشپزخانه، بوفه و بوفه

بیشتر اوقات، کابینت های مختلف آشپزخانه با هم یک کل را تشکیل می دهند. کابینت آشپزخانه ممبران کابینت آشپزخانه کلاسیک اکثر آشپزخانه ها دارای یک نمای یکنواخت برای تمام عناصر آشپزخانه هستند. رنگ های محبوب سفید ، بژ، خاکستری و به طور فزاینده ای سیاه است. با این حال، نوع دیگری نیز وجود دارد که از نظر بصری روی کابینت های آشپزخانه فردی با مواد یا رنگ های دیگر تأکید شود.

تنوع عناصر آشپزخانه

عناصر آشپزخانه در طیف گسترده ای از عرض، سبک و متریال هستند. کابینت نئوکلاسیک کابینت آشپزخانه کلاسیک در اینجا توصیه می شود از عناصر بسته استفاده کنید. در حالی که قفسه باز جذابیت خود را دارد، سه جنبه منفی دارد:

اقلام ذخیره شده در آنجا به سرعت گرد و غبار می گیرند.
تمیز کردن کمدهای باز نسبتاً گران است.
اگر قفسه ها به هم ریخته باشند، آشپزخانه به سرعت بی قرار و درهم به نظر می رسد.

بنابراین قفسه‌های باز به‌ویژه به‌عنوان وسایل سبکی که عمداً قرار داده شده‌اند و ماهیت تزئینی‌تری دارند، مناسب هستند.کابینت آشپزخانه کلاسیک طراحی دکوراسیون داخلی ساخت کمد جاکفشی به سبک معماری نئوکلاسیک بازسازی و نوسازی با تیم فنی مهندسی معماریکا طراحی کابینت مدرن

با کمدهای بسته، معمولاً درها را می توان به صورت انعطاف پذیر در سمت چپ یا راست وصل کرد، کمدهای دیواری اغلب دارای دریچه هایی هستند که به سمت بالا باز می شوند.

ابعاد استاندارد کابینت آشپزخانه

تولید کنندگان آشپزخانه اینها را در ابعاد یکنواخت ارائه می دهند. کابینت آشپزخانه کلاسیک صفحه نمایش ها در هر شکافی که ممکن است ایجاد شود قرار می گیرند، مشروط بر اینکه فضای بین آن ها برای هیچ هدف دیگری قابل استفاده نباشد.

یونیت های پایه و دیوار آشپزخانه معمولاً در عرض های 30، 40، 45، 50، 60، 80، 90، 100 و 120 سانتی متر موجود می باشند. برخی از برندهای آشپزخانه نیز اندازه های متوسط ​​را ارائه می دهند. کابینت های بلند معمولاً فقط تا عرض 60 سانتی متر در دسترس هستند.

وقتی صحبت از عمق می شود، 40، 60 و 80 سانتی متر رایج ترین ابعاد هستند.کابینت آشپزخانه کلاسیک طراحی دکوراسیون داخلی ساخت کمد جاکفشی به سبک معماری نئوکلاسیک بازسازی و نوسازی با تیم فنی مهندسی معماریکا کابینت های گلاس

عناصر آشپزخانه را به درستی برنامه ریزی کنید

هنگام برنامه ریزی یک آشپزخانه، گزینه های تقریبا بی پایانی جدا از مشخصات ثابت مانند اندازه اتاق و اجاق گاز یا اتصال آب وجود دارد. کابینت آشپزخانه کلاسیک قبل از شروع توزیع کابینت آشپزخانه، باید به سوالات زیر پاسخ داده شود:کابینت کلاسیک

محل اتصال آب سینک و شیر آشپزخانه کجاست؟
آیا ماشین ظرفشویی و احتمالاً ماشین لباسشویی به اتصال آب آشپزخانه متصل است؟ نکته مهم: ورودی و خروجی به دلیل فشار مورد نیاز نباید خیلی از محل اتصال دور باشند.
محل اتصال برق اجاق گاز کجاست و چقدر می توان اتصال را به راست یا چپ منتقل کرد؟ نکته: بهتر است در این مورد از یک برقکار سوال کنید.
اجاق گاز و فر دو وسیله مجزا هستند یا یکی؟
سطح کار چقدر بزرگ و چقدر باید باشد؟
چه وسایل برقی دیگری باید در آشپزخانه وجود داشته باشد، به عنوان مثال. ب. مایکروویو، قهوه ساز و مخلوط کن؟ آیا آنها به طور دائم باز می مانند یا فقط در صورت نیاز از کمد آشپزخانه خارج می شوند؟
یخچال و فریزر چقدر فضا را اشغال می کند ؟
آیا لوازم آشپزخانه باید مستقل باشند یا لوازم داخلی؟
حداقل فضای مورد نیاز برای نگهداری ظروف، مواد غذایی و … چقدر است؟
آیا تعداد زیادی ظروف آشپزخانه بزرگ وجود دارد که فضا را اشغال می کند؟

نکته: پلان آشپزخانه را بکشید و وسایل را در جای مناسب علامت گذاری کنید. این یک تصویر خوب از کابینت های آشپزخانه و در چه ابعادی به دست می دهد.کابینت آشپزخانه کلاسیک طراحی دکوراسیون داخلی ساخت کمد جاکفشی به سبک معماری نئوکلاسیک بازسازی و نوسازی با تیم فنی مهندسی معماریکا کابینت ممبران

هر کابینت آشپزخانه هدف خود را دارد

کابینت های پایه پایه یک آشپزخانه را تشکیل می دهند که به اصطلاح بدنه آشپزخانه می باشد. بازسازی آشپزخانه کابینت آشپزخانه کلاسیک علاوه بر فضای ذخیره سازی سخاوتمندانه، بدنه آشپزخانه عملکرد دیگری نیز دارد: میز کار به آن متصل است.

هنگام انتخاب کابینت های پایه، توصیه می شود از قبل به این فکر کنید که میز کار از چه موادی ساخته می شود. زیرا مواد سنگین مانند میز کار آشپزخانه ساخته شده از گرانیت ، سایر سنگ های طبیعی یا بتن، به دلیل وزن زیاد، به بدنه های محکمی نیاز دارند. این امر به ویژه هنگام برنامه ریزی یک جزیره آشپزخانه بزرگ با یک میز کار فوق العاده ساخته شده از سنگ مرمر یا موارد مشابه صادق است. ارتفاع کابینت های پایه انعطاف پذیر است.

نکته: برای افراد بلند قد، بهتر است منطقه کار را 5 یا 10 سانتی متر بالاتر از ارتفاع استاندارد انتخاب کنید. خم شدن کمتر کار آشپزخانه مانند خرد کردن، پختن و شستن را بسیار آسان می کند.

یک عنصر خاص در آشپزخانه، کابینت سینک است که به طور سنتی مواد تمیز کننده و مانند آن در آن نگهداری می شود. معمولاً فضای زیادی در اینجا هدر می رود، با چند سازمان دهنده هوشمند می توانید از فضای زیر سینک استفاده بهینه کنید. طراحی کابینت نئوکلاسیک کابینت آشپزخانه کلاسیک طراحی دکوراسیون داخلی ساخت کمد جاکفشی به سبک معماری نئوکلاسیک بازسازی و نوسازی با تیم فنی مهندسی معماریکا قیمت ترموود

ظروف سنگین اغلب در کابینت های پایه آشپزخانه قرار می گیرند. از طرف دیگر، کابینت‌های بالایی برای وسایل سبک‌تر روزمره و برای چیزهایی که هر روز استفاده می‌شوند مناسب هستند و بنابراین هنگام ایستادن باید به راحتی در دسترس باشند.

داخل کمد آشپزخانه

تا آنجا که به کارکرد داخلی قیمت بازسازی کامل آشپزخانه کابینت آشپزخانه شما مربوط می شود، کابینت آشپزخانه کلاسیک آزادی عمل زیادی وجود دارد و در عین حال یک ارتش کامل از سازمان دهندگان عملی وجود دارد. مینیمالیستی و ارزان ترین راه حل این است که تمام عناصر آشپزخانه را به صورت کمد طراحی کنید و آنها را به تخته های میانی مجهز کنید.

اگر می‌خواهید کمی راحت‌تر باشید و همیشه می‌خواهید دید کلی بهینه‌ای از اشیاء کوچک و مواد غذایی داشته باشید، می‌توانید با کمی پول بیشتر راه‌حل‌های کاربردی‌تر و راحت‌تر را دریافت کنید.

کابینت های کشو و کمدهای آشپزخانه این مزیت را دارند که می توانید به سادگی در کشو را باز کنید تا هر چیزی را از بالا خارج کنید. سایر گزینه های کاربردی شامل عناصر بیرون کش یا چرخ فلک چرخان برای کابینت گوشه است.کابینت آشپزخانه کلاسیک طراحی دکوراسیون داخلی ساخت کمد جاکفشی به سبک معماری نئوکلاسیک بازسازی و نوسازی با تیم فنی مهندسی معماریکا قیمت چوب ترمو ایرانی

بدون سر و صدای غیر ضروری!

دمپرهای کششی امروزه در آشپزخانه های مدرن استاندارد هستند. کابینت آشپزخانه کلاسیک این کار صدای کوبیدن فلاپ ها و درها را از بین می برد. این نه تنها از اعصاب، بلکه از مواد نیز محافظت می کند.کابینت آشپزخانه کلاسیک طراحی دکوراسیون داخلی ساخت کمد جاکفشی به سبک معماری نئوکلاسیک بازسازی و نوسازی با تیم فنی مهندسی معماریکا قیمت چوب ترمو فنلاندی

علاوه بر دستگیره های سنتی آشپزخانه ، طراحی و ساخت کابینت توکار انواع مکانیکی نیز وجود دارد که باز کردن کابینت آشپزخانه را به بازی کودکانه تبدیل می کند و همچنین جلوی آشپزخانه را یکدست می سازد. این گزینه به ویژه برای خانواده ها جالب است ، زیرا کودکان کوچک تمایل دارند سر خود را به دستگیره ها و دستگیره های بیرون زده ضربه بزنند.

عناصر آشپزخانه به عنوان یک شی طراحی

عناصر آشپزخانه نه تنها فضای ذخیره سازی کاربردی هستند، کابینت آشپزخانه توکار کابینت آشپزخانه کلاسیک بلکه یک عنصر طراحی زیبایی هستند. کابینت های آشپزخانه ساختاری را ارائه می دهند و ظاهر آشپزخانه را مشخص می کنند. همانطور که می دانید، بحثی در مورد سلیقه وجود ندارد، اما به خصوص در آشپزخانه های غذاخوری، توصیه می شود جلوی آشپزخانه را متناسب با سبک مبلمان بقیه اتاق انتخاب کنید. برای پاسخ به سوالات زیر کمک می کند:قیمت چوب ترمو

آیا کابینت آشپزخانه بدون دسته می خواهید یا از دستگیره ها به عنوان عنصر طراحی استفاده می کنید ؟
آیا باید جلوی آشپزخانه مات یا براق باشد یا یک دکور فوق العاده ساخته شده از فلز، با ظاهری سنگ طبیعی یا بتونی؟
آیا کابینت آشپزخانه باید آشفتگی آشپزخانه را پنهان کند یا ظروف، ظروف آشپزخانه و … را باید با درهای شیشه ای صحنه سازی کرد؟
آیا قسمت های جلویی باید با رنگ دیوارها و پوشش کف آشپزخانه مطابقت داشته باشد یا باید  لهجه های رنگی وجود داشته باشد ؟

با توجه به طراحی نماها، تقریباً هیچ محدودیتی برای تخیل وجود ندارد، بنابراین در صورت لزوم ارزش دارد که گزینه های مختلف را با یک برنامه ریز آشپزخانه در میان بگذارید.

پیشنهاد ویژه معماریکا سایت منتخب handmade carpet price

5 دیدگاه دربارهٔ «کابینت آشپزخانه کلاسیک»

  1. بازتاب: ساخت کابینت انزو ⋆ معماریکا 09126283243

  2. بازتاب: میز کار آشپزخانه گرانیت ⋆ معماریکا 09126283243

  3. بازتاب: کابینت هایگلاس ⋆ معماریکا 09126283243

  4. بازتاب: ساخت کابینت نئوکلاسیک ⋆ معماریکا 09126283243

  5. بازتاب: ساخت کابینت آشپزخانه کوچیک ⋆ معماریکا 09126283243

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *